Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1769 postów 1626 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Profesor Żurawski vel Grajewski vel Banderowski.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żarty z nazwisk są zazwyczaj w złym guście, ale w tym przypadku skrajny ukrainofil i negacjonista wołyński zapewne by się nie obraził.

„Profesor Przemysław Żurawski vel Grajewski mówił w Radiu Wnet o zapisach nowelizacji ustawy o IPN. Skrytykował przepisy karzące za gloryfikowanie banderyzmu”. (wPolityce).
 
Parafrazując słowa św.Piotra z 2 Listu, powraca giedroyciowski pies do wymiocin swoich, oraz, umyta świnia znów się tarza w błocie.
Ten pseudo-ekspert niczym super-nowa zabłysnął swoją opinią wyrażoną w grudniu 2015 roku na temat zatwierdzanej wówczas polskiej pożyczki dla Ukrainy na kwotę 4 mrd PLN. Na zdroworozsądkową obawę, że Ukraina tej pożyczki nie zwróci, odpowiedział:
„Powstrzymywanie Rosji musi kosztować. Odda, nie odda - warto zainwestować”.
Na uwagę:
Czas rozliczyć się z anektowanych ziem 17.09.1939 roku, zagarniętego mienia państwa polskiego i prywatnego.Wspólnej ochrony dziedzictwa Rzeczpospolitej. Zaprzestania przez Ukrainę fałszowania historii.
Odpowiedział:
Nic mi nie wiadomo, by państwo ukraińskie zagarnęło jakiekolwiek ziemie czy majątek Rzeczypospolitej czy to w 1939 czy kiedykolwiek indziej.Zawsze czyniło to imperium rosyjskie.
(źródło:pejsbuk; śledząc tę dyskusję warto zwrócić uwagę na innego pseudo-eksperta, dziwnie zaangażowanego w jakieś polityczne pajacowanie z kryminalistami z Azowa, dr Mariusza Pateya).
Nie jest jakimkolwiek problemem, że opinie pana Żurawskiego vel Grajewskiego są na poziomie wiejskiego głupka (angielski odpowiednik czyli „village idiot/fool” był siegającym średniowiecza, trwałym elementem kultury rolniczej Anglii i do dziś o osobach pokroju naszego pseudo-eksperta mawia się z sarkazmem, że „he’s depriving some poor village of its idiot”)
 
Problemem i to wielkiego kalibru, są piastowane przez niego funkcje publiczne, np.:
Od 2014 członek rady programowej PiS
Od 2015 członek Narodowej Rady Rozwoju powołanej przez prezydenta Andrzeja Dudę.
Był też doradcą w gabinecie politycznym byłego szafa MSZ, ministra Waszczykowskiego, słowem uczył Marcin Marcina, a sam, wiadomo.
 
Żeby definitywnie zamknąć temat: mądrej głowie dość dwie słowie, opinie tego pseudo-eksperta nie powinny już ani teraz ani w przyszłości kogokolwiek interesować (może poza psychiatrą). Być może jest dobrym nauczycielem akademickim, nie wiem, może potrafi logicznie myśleć i dopiero jak słyszy słowo na U, to dostaje uderzeń gorąca niczym posłanka Małgorzata Gosiewska na widok jurnych zbrodniarzy wojennych z batalionu Ajdar, ale nawet jeśli to prawda, to i tak należy w trybie NATYCHMIASTOWYM pogonić durnia z jakichkolwiek funkcji politycznych, co daj Panie Boże, amen.
 
Na zdjęciu wprowadzającym: Aleksander Laszko z grupą swoich pidarasów (pederastów) protestuje przed Sejmem przeciw penaliacji banderyzmu (czyli nazizmu w wersji ukraińskiej) w Polsce. Zwraca uwagę plakat z wypisaną po polsku  „mądrością” Jerzego Giedroycia.
 
Przy tej okazji polecam:

Prof. Osadczy: Miejsca dla Giedroycia już nie ma. Ta doktryna okazała się drogą donikąd 

KOMENTARZE

 • W piątek przybędzie do Polski wicepremier Ukrainy,Paweł Rozenko, aby omówić z panem Glińskim ustawę IPN.
  szczególnie w części dotyczącej zakazu propagowania banderyzmu w Polsce.
  cytat:
  "Jednocześnie, jak powiedział Rozenko, Kijów nie może nie reagować na najnowsze wydarzenia, w szczególności na przyjęcie poprawek do ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. "Kierując się stanowiskiem Prezydenta Ukrainy, Rady Najwyższej Ukrainy i rządu Ukrainy,oczekujemy od polskiej strony nie tylko wyjaśnienia tej ustawy." Uważamy, że należy zmienić tę ustawę "- podkreślił wicepremier. Zauważył, że strona ukraińska jest gotowa omówić szeroki wachlarz zagadnień. "Mamy nadzieję, że strona polska wyrazi również chęć rozwiązania wszystkich spornych kwestii" - dodał."
  РИА Новости Украина:

  https://rian.com.ua/politics/20180214/1032328039/Poland-Rozenko-edet-zapret-banderovskoy-ideologii.html

  ======================
  PS. Więc pan Żurawski wel Grajewski, Kowal,Glinski, Gosiewska będą mieli okazje przekazać swoje uposażenia na konto Ukrainy.Zamiast zdzierać z polskich Rodzin, emerytów i chorych.Tak mogą dysponować SWOIMI pieniędzmi nie narodu!!
 • Ukrainiec Piotr Tyma w imieniu Polaków potępił nowelizację ustawy o IPN
  http://prawy.pl/65762-ukrainiec-piotr-tyma-w-imieniu-polakow-potepil-nowelizacje-ustawy-o-ipn/
 • HISTORIA Zapomniane ludobójstwo na narodzie polskim
  https://wprawo.pl/2018/02/08/zapomniane-ludobojstwo-narodzie-polskim/
 • @trojanka 18:39:46
  Miał rację Kpt. Konstanty Kopf . Pzdr. https://www.youtube.com/watch?v=PCFYBTEm1go
 • Jacy eksperci
  taka banderowska narracja psisu !!!
  dudek daj im z kilka mld, ale SWoich !!!
 • @Repsol 18:45:24
  Ukraina będzie a raczej jest jako jewrejska kolonia. Zauważ, ze mimo masowych mordów żydów na Ukrainie /Babi Jar/, prześladowań jakoś żydzi siedzą cichutko, ni ma wrzasku jak w Polsce i o Polsce.Coś tam bąknął izraelski polityk w Werchownej Radzie na ten temat. czasem wydalą z siebie jakiś cichutki wyraz niezadowolenia!
  A tak to ciiii sza.Ani o ekscesach antysemickich obecnie , a jest ich sporo.
  Po prostu już osaczyli cały kraj, wyprzedają i kupują co się da!!Zakłady Mechaniczne 'JUZMASZ",Antonow, porty w Odessie,pokłady bursztynu itp.
  Więc żeby nie zwracać zbytnio uwagi Ukraińców na to co się dzieje, na wszelki wypadek siedzą cicho!
  No i jeszcze mięso armatnie.Już wielu z nich , siłą przymuszają do jazdy na Donbas i walki.Łapanki ukraińców do armii odbywają się ,jak nie przymierzając ....żydów za okupacji.
  Pod kawiarniami i cerkwiami,w zakładach pracy, szkołach.
  Podwyżki cen kilka razy do roku.Ludzie nie płacą za ogrzewanie i rosną im milionowe długi.Maskara.Coś kombinują chcą ich wypchnąć do Polski tak jak Polaków na zachód.Scenariusze podobne!!
 • @trojanka 21:45:37
  Tacy jak ten pis...lec wszystkich opłacają na zewnątrz też . Pozdrawiam. http://2.bp.blogspot.com/-tsdco9vUv7g/VKPYiFWpHuI/AAAAAAAAQkU/IyNQWGUeFNY/s1600/kolomojski_ihor-300x198.jpg
 • Moja opinia na temat bardzo ostatnio modnej piosenki pt. „Miłość w Zakopanym ”
  https://www.youtube.com/watch?v=n2hJA78YuWw

  Ta piosenka to amerykański knot propagandowy , zastosowany w ramach prowadzonej przez naszych „sojuszników „zza oceanu z Polską wojny informacyjnej , zawiera podprogowy ukryty przekaz dla odbiorcy do miłowania Amerykanów, skierowany do moich rodaków ,którzy ten knot -co widać po ilości wejść i laików – bezrozumnie i bezmyślnie kupują . Rodacy , gdzie Wasz rozum ? ….oni swoich żołnierzy traktują jak „mięso armatnie /wypowiedź Henry Kissingera / …więc zdajcie sobie z tego sprawę czym My dla nich jesteśmy….nie ulega najmniejszej wątpliwości , że jeszcze czymś gorszym. Muzyka techno i discopolo wyżarła Wam umysły ….macie jeszcze polskie serca więc do nich się odwołajcie..

  PS. Jestem ciekaw czy mnie zlinczują ?…bo przecież zabrałem im ich zabawki
 • Przeniesione z blogubruska na temat Justyny Kowalczyk ...moich oprawców oraz mafii w Polsce
  /https://kodluch.wordpress.com/2018/02/14/14-02-2018-syria-866-dzien-sprzatania-swiata/


  Bardzo mi przykro, że Rosjanom nie pozwolono wystartować w Pjongczangu. To niesprawiedliwe. Wierzyłam, że będą mogli tutaj wystąpić. Większość sportowców wspiera waszych zawodników. Niestety, tam, gdzie są duże pieniądze, zawsze jest polityka – stwierdziła Justyna Kowalczyk.

  Polubione przez ciebie oraz 1 inna osoba

  marekmarcellus , 15 lutego 2018 at 02:39 Odpowiedz

  Mówiąc to….Justyna jest wielka …oni wiedząc o jej rosyjskich sympatiach …doprowadzili do tego , by przed wyjazdem na igrzyska popadła w depresję …/vide : choroby psychosomatyczne-to jest takie , które wywołuje czynnik psychiczny np. trauma , stress itd. /…. Rzecz w tym ,że znając ogólne ramy pewnych chorób somatycznych , można je indukować , poprzez sztuczne zorganizowanie czynnika psychicznego. Skąd o tym wiem ? ..otóż stąd , iż mój oprawca, skorumpowany przez władzę Naczelny Psychiatra LWP płk.prof Zdzisław Rydzyński -agent Szefa WSW w Łodzi płk.Jerzego Wilusia , nie bez kozery zajmował się tymi zagadnieniami , a nawet na ten temat napisał rozdział 10 pt. „Zaburzenia Choroby psychosomatyczne” w książce pt. Psychiatria , str, 249 , wyd. PZWL , Warszawa 1987 r,

  Przypomnę też , iż syn mojego oprawcy Konrad Rydzyński -dyrektor Instytutu Medycyn Pracy w Łodzi /niedaleko pada jabłko od jabłoni/ służąc tej samej formacji tj. służbom specjalnym , aczkolwiek w nowej aktualnej konfiguracji , by mnie spostponować wytoczył mi w 2016 r. przed Sądem Okręgowym w Łodzi proces o zniesławienie przeze mnie jego ojca poprzez napisanie o nim internetowego artykułu pt. „Psychiatria Wojskowa”, który suma summarum „niezawisły” sąd kazał mi w wyroku min. usunąć z internetu , lecz nie przewidział tego ,że ten artykuł raz puszczony w sieć , w tej sieci pozostanie na zawsze, zwłaszcza po takiej sadowej dla niego reklamie.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/14/kapitan-kontrwywiadu-wojskowego-lwp-moj-przyjaciel-michal-jarzynski-a-wolnosc-slowa-w-zgnojonej-i-zniewolonej-iii-rzydopospolitej/
  http://drhumor.blog.onet.pl/2010/02/18/wtedy-rzadzil-lwp-gen-w-jaruzelski/

  Obecnie w służbach służą debile, którzy na niczym się nie znają, blednie mniemając , że współczesna technika i technologie szpiegowskie wyręczą ich od umiejętności /sztuki operacyjnego myślenia. Życie pokazuje , że są w błędzie, lecz to do nich jakoś też nie dociera, bo mają kłopoty kognitywne.

  Justynie Kowalczyk za jej cywilną odwagę należy się ogólnonarodowy szacunek. Należy również jej pomóc , by bandyci od manipulacji psychiatrycznej /niektórzy psychiatrzy i psycholodzy związani ze służbami i im , a nie zdrowiu i prawdzie służący/ , nie wzięli jej w swoje brudne łapska , by ją „leczyć” na depresję wcześniej jej przez nich za indukowaną.

  Michał Jarzyński , 15 lutego 2018 at 04:54
 • Czy chcielibyście mieć taką córkę , bo ja tak
  https://www.youtube.com/watch?v=boK9z1hSasQ

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031