Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Żydowski rasizm w decydującym natarciu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydowski rasizm przestał ukrywać swą twarz, nawet już nie próbuje! Ale rząd premiera Morawieckiego i prezydent Duda udają, że Izrael to nadal „partner”, a nie wróg, który chce nas obrabować z mienia.

Toteż koncentrują się na „dobrych stosunkach z partnerem”, zamiast reagować adekwatnie do tej żydowskiej wrogości.

 

  Przez ostatnie dwa tygodnie władze polskie nie zajmowany się niczym innym jak tylko odpieraniem skutków dwóch starannie przygotowanych i skoordynowanych prowokacji. W ten sposób obydwie spełniły swój cel. Złe zdanie musi mieć prezydent i rząd o własnych obywatelach, jeśli sądzi, że biorą poważnie te działania rządu…

  „Świętowanie imienin Hitlera” przeleżało osiem miesięcy, zanim  materiał ten opublikowała TVN, najwyraźniej uczestnik prowokacji. TVN – dziś jest  własnością  amerykańskiej spółki (dwa kluczowe stanowiska menażerskie pełnią tam Żydzi), ale  kadry lokalne pełne są „stokrotek”. Wyemitowany przez TVN  materiał śmierdzi  o milę prowokacją  już nie grubymi nićmi, a szpagatem, szpinerem  szytą.

 Prowokacja dokonana przez ambasador Izraela na polecenie premiera Izraela cuchnie  równie  mocno: ujawniono przecież, że przygotowywana  nowelizacja ustawy IPN-owskiej od dwóch lat konsultowana była z ambasadą Izraela, bez zastrzeżeń z jej strony. Ciekawe, jakie jeszcze projekty ustaw rząd konsultował z ambasadą Izraela? Czy nie wystarczy, że przepisujemy brukselskie dyrektywy, zanim staną się w Polsce obowiązującym prawem?Ostateczne „dozwolieno cenzuroj” daje Tel-Aviv?...

  Obydwie ściśle skoordynowane w czasie prowokacje spełniły swój cel. Gdy prezydent, premier, ministrowie i cała publiczna TV skoncentrowały się na tych wydarzeniach – zabrakło  woli i odwagi,  by jakakolwiek władza polska choćby zająknęła się na temat wydarzenia, które obydwie te prowokacje miały właśnie przykryć: na temat projektu ustawy 447 procedowanej akurat w amerykańskim Kongresie. Tam chodzi o mienie polskie wartości 65 miliardów dolarów, którego przejęcie przez Żydów stworzyłoby w Polsce  nieodwracalne konsekwencje ekonomiczno-polityczne; tu, w tych dwóch prowokacjach, chodzi o absurdalne zarzuty, których odpieranie pochłania całą energię rządu… Gorzej jeszcze:   obydwie te celowe prowokacje skutecznie onieśmieliły władze polskie przed podjęciem z Amerykanami rozmów  na temat ustawy 447!

 Rodzi się jak najbardziej uzasadnione przypuszczenie, że prezydent i rząd (i naczelnik-prezes)świadomie dali się ograć przedsiębiorstwu holocaust.

Polityczny serwilizm wobec  polityki Izraela i  rasistowskich, żydowskich tendencji w żydowskiej diasporze i (sądzę, że polityczną korupcja podszyty) zaczął sie już po 1989 roku, wraz z rządem Tadeusza Mazowieckiego. Kolejne rządy  brnęły w tę sprzedajność polityczną, za wyjątkiem krótkotrwałego rządu Jana Olszewskiego.

   Jednak stosunki polsko-żydowskie i polsko-izraelskie nabrały szczególnej ostrości w roku 2011, kiedy rząd Izraela powołał agencję HEART: organ rządu Izraela powołany w tym jedynym celu, aby wspierał inicjatywy żydowskich organizacji z przedsiębiorstwa holocaust  w Ameryce mające na celu ograbienie Polski z majątku wartości 65 miliardów dolarów. Powołanie takiego organu  oznaczało, że samo  państwo Izrael włączyło się do wrogiej wobec Polski działalności. Co więcej: oznaczało, że rząd Izraela wspiera żydowski  rasizm, gdyż na zasadzie rasistowskiej – negacji spadkobrania obowiązującego w Ameryce, Europie i wszędzie na świecie – oparte są te żądania majątkowe wobec Polski ( nieważne jest obywatelstwo- ważna jest tylko rasa).

 Utworzenie agencji HEART było, po pierwsze:

- momentem  dogodnym  do umiędzynarodowienia przez polskie władze kwestii rasistowskich podstaw tych żądań;

-po wtóre: momentem właściwym do  zdefiniowania polityki Izraela jako wrogiej Polsce, z wszystkimi konsekwencjami takiego zdefiniowania. Odwołanie ambasadorów, obniżenie rangi przedstawicielstw dyplomatycznych, ograniczenie ruchu wizowego, wywołanie sprawy na forum ONZ, w Brukseli… - to tylko niektóre środki, jakich władze polskie mogły użyć  w odpowiedzi na utworzenie przez władze Izraela agencji HEART.

…Ale w 2011 roku władze polskie zadowoliły się oświadczeniem …Bartoszewskiego (przy okazji afiliowania tej agencji w Brukseli!), że „działalność agencji HEART nie będzie dotyczyć  Polski”…  - co zresztą już nazajutrz zdementował szef tej agencji, oświadczając: „Przeciwnie, będą one dotyczyły głównie Polski!”…

  Czy Bartoszewski wziął pod stołem jakieś pieniądze za swą „porękę”?

 Aż trudno wyobrazić sobie, jak niewielką ilością rozumu  kierowały się władze polskie w stosunkach z Izraelem wtedy – i później;  łatwiej wyobrazić sobie, ile pieniędzy  mogły brać „dołem” za swą ślepotę i bezmyślność.

 Później trwała nadal polityka ślepej, uspakajającej wazeliny: te sesje wyjazdowe  rządu polskiego w Izraelu… te zapewnienia o dobrych stosunkach polsko-izraelskich…  te deklarację o ściganiu „antysemityzmu”, jakby był on jakimś problemem w Polsce… te pieniądze lekką ręką wydawane na propagandę żydowskiego rasizmu w Polsce…

 I  PiS-owski rząd wierzył, iż łapówka wręczona Żydom w postaci „Ustawy o stosunku państwa polskiego do gmin wyznaniowych żydowskich” z 1997 roku (słowo „zwrot” zamiast „nadanie”…)pomogła nam w przyjęciu do NATO w roku 1999, i że na tym skończą się żydowskie próby rabowania Polski… Przypomnijmy też, że to Lech Kaczyński – jako minister sprawiedliwości – zgodził się przerwać ekshumację zwłok w Jedwabnem „na prośbę dwóch rabinów z Ameryki”, uniemożliwiając wyjaśnianie sprawy. Umożliwiło to potem Bronisławowi Komorowskiemu stwierdzenie, że „naród polski musi przyzwyczaić się do myśli, że i on  był sprawcą holocaustu” ; wcześniej Kwaśniewski przepraszał  za Jedwabne „w imieniu narodu polskiego”… Czy wszyscy trzej wzięli jakieś polityczne łapówki za swą usłużność dla żydowskiej, rasistowskiej  propagandy? 

 Teraz mleko się rozlało: żydowski rasizm  przestał ukrywać swą  twarz, nawet już nie próbuje! Ale rząd premiera Morawieckiego  i  prezydent Duda  udają, że Izrael to nadal „partner”, a nie  wróg, który chce nas obrabować z mienia. Toteż koncentrują się na „dobrych stosunkach z partnerem”, zamiast reagować adekwatnie do tej żydowskiej wrogości. Ulegając bezmyślnie dwóm skoordynowanym prowokacjom, których celu nie sposób nie zauważyć  – prezydent i rząd zaniedbują całkowicie sprawę ustawy 447 na gruncie amerykańskim; przynajmniej nic nam nie wiadomo, by cokolwiek przedsięwzięto w tej kwestii, wokół  której przecież rozgrywa się „cały ten zgiełk”.

 Tymczasem rząd Izraela szantażuje, że jeśli ustawa o IPN wejdzie w życie – Kneset uzna Polska za „kraj, który neguje holocaust”. Znaleźli się już amerykańscy kongresmani i piszą list… Nie ma więc najmniejszych wątpliwości, że żydowski rasizm przystąpił do  generalnego szturmu na Polskę, i że nie o absurd zarzutów idzie, ale o wielkie pieniądze.

 W 1939 roku przeciwstawiliśmy się rasizmowi niemieckiemu.

  W rozmowach z Amerykanami (i nie tylko: od czego scena ONZ, brukselski amfiteatr i placówki dyplomatyczne w całym świecie?)  premier Morawiecki i prezydent Duda powinni wyeksponować argument właśnie  rasistowskiego charakteru żądań przedsiębiorstwa holocaust ,które to żądania – wedle projektu ustawy 447 – miałaby popierać amerykańska administracja. Amerykanie są wrażliwi na rasizm – także żydowski.

  Żydowskiemu rasizmowi – także  stanowcze „nie”! – w takiej formule polskie władze winny zareagować na te prowokacje, na tę zasłonę dymną.Czy zareagują? Wątpię…  

Źródło: MarianMiszalski.pl

 

[PS – nie będąc złośliwym chciałem tylko przypomnieć, iz zaledwie kilka tygodni przed zmasowanym atakiem Żydów i Izraela na Polskę, Minister Finansowania Żydowskich Cmentarzy, skądinąd były UW-ek, profesor Piotr Gliński, podarował na rejudaizację Warszawy 100 mln PLN czyli 10 razy więcej niż roczne wsparcie dla Polaków na Kresach. Nasz znany ze swojego tchórzostwa wobec „braci strasznych” minister pomyślał zapewne, że ukontentuje ich jakąś drobną łapóweczką, zapominając, że Żydzi to nie „stare kiejkuty".

 Tymczasem dotknięty tym faktem minister Sellin (były rzecznik prasowy rządu Jerzego Buzka) postanowił nie dać się prześcignąć Glińskiemu w żydofilii i z miejsca oświadczył, iż w przyszłości Polacy powinni jeszcze ufundować muzeum chasydyzmu polskiego (moim zdaniem równie polskiego jak obozy).

Skoro tak, to najwyraźniej zachęceni takim obrotem sprawy złodzieje z Przemysłu Holokaustu z miejsca podbili stawkę uroszczeń z 65 mrd USD na 300 mrd i nie jest to zapewne ich ostatnie słowo.  Plusem tej sytuacji jest to, iż tym sposobem sami holokaustnicy utrącili polskim naiwniakom pseudoargument, że jak opłącimy się złodziejom 65-miliardowym haraczem, to zostawią nas w spokoju.

Nic bardziej mylnego, bo w tym akurat przypadku apetyt rośnie w miarę jedzenia

McG]

KOMENTARZE

 • No to leżymy... z nogami szeroko rozstawionymi... S.M.
  W PiS-owskiej prasie zastanawiają się jakie błędy popełniła strona polska przy konstruowaniu tej ustawy.
  Natomiast jeden z dziennikarzy "W Sieci" (chyba Skwieciński) napisał, że ten atak ze strony Żydów rozpoczął się po wizycie Natanjahu w Moskwie i spotkaniu z prez. Putinem. "To nie może być zwykły zbieg okoliczności".
 • marksizm, leninizm, socjalizm, komunizm, stalinizm, nazizm, ...
  socjaldemokracja


  'nowy porządek', globalizm


  żydokracja


  Ponad 800 lat wgryzania się żydostwa w polską ziemię i polski naród zrobiło swoje, bardzo wiele rodów, znanych i wielkich nazwisk "wielkich polaków" jest bardzo silnie skoligaconych z żydostwem, i nie ma to absolutnie nic wspólnego z Polską ani z Polskością, a wszystko z żydostwem.

  Żydów w Polsce od wieków po dzień dzisiejszy cechowała nielojalność, polonofobia, dywersja, przestępczość i wręcz wroga i nienawistna postawa wobec Polaków, Polski i jej interesów. W dzisiejszej Polsce żydzi w stosunku do Polaków zachowują się w sposób demonstracyjnie pogardliwy - zamiast wdzięczności za wieki tolerancji odpłacają nam wprost fanatyczną nienawiścią.

  Zgoda na piastowanie przez nich znacznej części stanowisk, na których podejmowane są decyzje określające losy państwa i narodu, jest prostą drogą do zguby.

  Dlatego w tej nie mającej precedensu sytuacji zarzut "antysemityzmu" staje się coraz bardziej komplementem.

  To sami żydzi sprawili, ze każdy Polak ma dzisiaj do wyboru: albo zostać "antysemitą", albo volksdeutsch'em i złotrzoną, sprzedajną łachudrą.
  cd.
  http://web.archive.org/web/20080612085350/http://www.polonica.net:80/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
 • Według Kaczyńskiego
  antysemityzm tj. antyżydzizm to choroba umysłowa, antypolonizm to szczegół, którym nie warto sobie głowy zawracać. Podobnie kajał się publicznie Morawiecki w Chełmie bredząc od rzeczy. Kto mu dał dyplom mgr historii?
  Jest takie mało eleganckie powiedzenie" "pluj świni w oczy, ona powie ciepły deszcz pada".
 • Grzegorzu
  O co ty obawiasz?

  My na Kujawach jak tupnęliśmy nogą to spierdalali. Tak trzeba robić.
 • moim zdaniem
  Moim zdaniem nie obawiał bym się żydów i ich rasizmu. Obawiam się skundlonego, robiącego na pokaż polskiego rządu i durzej rzeszy polskich obywateli którzy z łatwością zamienia honor na "telefon galaxy". Pozatym powinniśmy raz i to na zawsze skończyć z pierniczeniem jakoby żydzi to byli nasi starsi bracia. Przecież to pochlastać się można. Do Polski zawitali głównie w XIV wieku a spowodowane było to wielkimi prześladowaniami i obwinianiem ich o "czarną śmierć" czyli rozprzestrzenianie zarazy. Tak więc pierniczenie o 1000-letniej tradycji i ich obecności w Polsce jest kłamstwem. Exodus żydów do Polski przypada na XIV wiek w czasach Kazimierza Wielkiego. Jak można sobie to łatwo wyobrazić uciekając
  z zachodniej Europy przybyli do Polski biedni i sponiewierani dlatego patrzono na nich i traktowano z politowaniem. Te ich wyimaginowane nadane "prawa" których się domagają przestrzegać nie były niczym innym jak dzisiejsze pozwolenie na pracę oraz przebywanie na terytorium Królestwa.
  Poza tym ta całą chucpa żydowska mnie już nudzi i brzydzi. Brzydzą mnie zachowania jak by nie było legalnych przedstawicieli Polski i ich
  brak honoru. Nie braknie jak zawsze i skundlonych Polaków.
 • @Nibiru 15:20:28
  Cudne.
 • W głowie mi się nie mieści,
  albo, jak kto woli, umyka to mojej zdolności pojmowania, jak to ludzie skądinąd inteligentni, widząc na przestrzeni lat kolejne, nawarstwiające się dowody antypolskiej działalności "polskich" rządów, w tym PiSu, coraz bardziej jawnie współpracujących ze swoimi zwierzchnikami i otwarcie wykonujących zadania swoich zleceniodawców - nadal wypisują, iż działania rządu, lub brak takowych - są wynikiem zaniedbania, nieudolności, bezmyślności, nieumiejętności, braku spostrzegawczości, wyobraźni czy po prostu wynikiem głupoty, a nie że są zamierzonymi, wyrachowanymi i skoordynowanymi działaniami na szkodę Polski i Polaków, którymi de facto są, a których skutki odczuwamy od lat i będziemy odczuwać coraz bardziej boleśnie.

  Nawet głupcy bywają przebiegli; cały dowcip polega na tym, źeby się na tej przebiegłości poznać, aby samemu nie wyjść na głupca, Panie Miszalski.
 • @Stara Baba 18:39:51
  Po stokroć się podpisuję pod Twoim zdaniem.

  Mnie też trzęsie, kiedy słyszę o tej rzekomo wspólnej 1000 letniej historii i jej współtworzeniu przez żydów, na dodatek w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Faktycznie, można się pochlastać. :)
 • aktorka M.Ostaszewska
  przeprasza za 68r, za Jedwabne
  a oto odpowiedż Jacka Międlara, którego skrytykowała:
  http://wprawo.pl/2018/02/08/maju-zalgana-komediantko-napisal-ci-role-jacek-miedlar-odpowiada-bezczelny-atak-aktorki/
 • Szanowny Panie Autorze...
  a czy obecny Prezydent i Premier Polski, mogą prowadzić jakąś naszą polską politykę? politykę zgodną z interesami narodu polskiego, który ich zresztą do pełnienia tych funkcji wydelegował?
  Czy obecne władze Polski, wydelegowane przez polski naród, do pełnienia różnorakich misji w stosunku do tego narodu, wypełniają jakąkolwiek z tych które zostały im przez suwerena powierzone?

  Gołym okiem widać, że oni wszyscy, albo nie mogą, albo nie chcą prowadzić polityki zgodnej z interesami narodu polskiego.
  Pozostaje więc pytanie, czy nie mogą tej polityki pełnić, czy nie chcą jej pełnić?

  Stawiam na to, że ani nie mogą, ani nie chcą pełnić misji w stosunku do narodu polskiego.
  Pozdrawiam
 • @Lotna 19:44:59
  mohery nadal daliby się pokroić za "swojego" prezydenciunia i premierunia
 • @wercia 21:07:37
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/getto.jpg

  Ta książka została wydana za pieniądze polskiego podatnika: Niemcy ofiarnie ratowali żydów z rąk mordującej ich Armii Krajowej! Kim są naziści? O ile przy słowie szmalcownicy automatycznie pada "Polacy", często w tych samych tekstach brakuje uściślenia, że zbrodniarzami byli Niemcy. Dochodzi do jeszcze bardziej kuriozalnych sytuacji. Leszek Żebrowski wskazuje, że zdarzają się publikacje mówiące, że to Niemcy chronili Żydów przed mordującymi ich nazistami, czytaj: Polakami. Od wielu lat w publikacjach żydowskich historyków, ale także wspomnieniach i materiałach dziennikarskich pojawiają się takie wątki, że Niemcy nie byli sprawcami, ale ich ratowali podkreśla i wskazuje na jego zdaniem "haniebną publikację", której autorem jest dr Tuvia Citron. Wyszła w Tel-Awiwie w 1996 r., ale także w Polsce pod tytułem ,,Dzieje zbrojnego powstania w getcie białostockim”.

  – Armia Krajowa była zbrodnicza, ścigała i mordowała żydów

  – wylicza zarzuty z publikacji, ale podkreśla, że to i tak mało, co także zostało zawarte w innych miejscach:

  Małe grupy Niemców, ale także pojedynczy Niemcy udzielali wszelkiej możliwej pomocy ruchowi oporu w getcie, a także żydowskim partyzantom w lesie. Dzięki pomocy Niemców powstańcy w getcie dostawali broń, fałszywe dokumenty, a niejednokrotnie również udzielali oni schronienia podczas łapanki. Niemcy udzielali także wsparcia moralnego partyzantom w lasach. Partyzanci i powstańcy mogli wyjść z trudnych sytuacji dzięki pomocy Niemców cytuje Żebrowski publikację, która ukazała się w Polsce za pieniądze polskiego podatnika. Zdradza także inne szczegóły: sponsorem publikacji był Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych (jego kierownikiem był Adam Dobroński z PSL).
  https://youtu.be/29OJo1klmM0

  Ps..Skąd tam tylu Niemców-filosemitów na Białostocczyźnie? A szczególnie w lasach? Dlatego Polacy głosujcie na Polaków żądajcie rzetelnych życiorysów tych na których oddajecie głos.
 • @wercia 21:07:37
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/pjimage-5-15.jpg


  Niemcy budują właśnie szósty obóz, niebawem napadną na Polskę, a w Nowym Jorku (USA) trwa… największy nazistowski wiec w historii. Nagle przemówienie zostaje przerwane przez jednego człowieka [WIDEO] W lutym 1939 r. niemiecka zbrodnicza machina pracuje na pełnych obrotach: Hitler właśnie kończy budowę szóstego obozu koncentracyjnego, a za kilka miesięcy uderzy na Polskę. Tymczasem w USA działa German American Bund, pronazistowska partia założona w 1936. W internecie furorę robi nagranie, na którym żyd przerywa imprezę nazistowską w USA – Noc w Ogrodzie w Nowym Jorku w 1939 r. 20 tys. Amerykanów zgromadzonych w Madison Square Garden z uwagą słuchało przemówień, które pokazywały pozytywne strony ruchu narodowo-socjalistycznego i powtarzało znane rasistowskie tezy Hitlera. Nagranie z 20 lutego 1939 pokazuje słynne hitlerowskie pozdrowienie wykonywane w kierunku amerykańskiej flagi, jest także portret George’a Washingtona otoczony swastykami. Przemówienie przywódcy German American Bund Fritza Juliusa Kuhna zostaje zakłócone przez Isadore’a Greenbauma, żydowskiego hydraulika, który jednak zostaje szybko spacyfikowany przez bojówkarzy. Na ulicy odbywają się także protesty, ale tylko Greenbaumowi udaje się przedrzeć do środka.
  Żydzi hydraulicy przerywają rajd nazistowski, Nowy Jork, 1939 r.


  https://youtu.be/2s52WHTR0m8

  German American Bund Madison Square Garden Rally

  https://www.youtube.com/watch?v=nLDl_A9n26I


  Zgromadzenie 20 lutego 1939 r. było największym w historii pronazistowskiej amerykańskiej organizacji. Pod koniec 1939 r. rozpoczął się jej zmierzch. Kuhn został skazany za przestępstwa podatkowe. Na skutek wprowadzonego prawa unikanie służby wojskowej w armii USA stało się przestępstwem zagrożonym karą więzienia i wysoką grzywną, co sprawiło, że organizacja przestała mieć rację bytu.
 • @wercia 21:07:37
  The American Fuhrer: Fritz Kuhn and the German American Bund Take a Stand in America
  https://www.youtube.com/watch?v=yiOpgHSDbBw

  Breaking News | Footage recalls the night madison square garden filled with nazis
 • @kula Lis 67 11:51:55
  https://www.youtube.com/watch?v=l3MiVjKZNLw
 • @wercia 21:07:37
  ZNIESŁAWIENIE - Żydzi o...żydach. Szokująca prawda?!


  https://www.youtube.com/watch?v=DylTaDV-VZM


  Ps..Ładnie ten młody zrobił w konia żydów. Wszystko mu udostępnili bo myśleli że będzie robił w ich interesie a nie przeciw.

  Kolaboranci Trzeciej Rzeszy. Żydzi, którzy walczyli dla Hitlera


  https://www.youtube.com/watch?v=D_1qNusG3nA


  Ps..Film jest żałosną propagandą! Żydzi jak zwykle nic nie wiedzieli, nikogo nie skrzywdzili i nie mieli świadomości o mordowaniu swoich braci w obozach. Dobry żart! NA terenach RP kolaborowali z Niemcami a po wojnie byli najwyżej rangi komunistami gnębiącymi mordującymi i prześladującymi polskich patriotów!


  Kolaboranci Trzeciej Rzeszy - Chaim Rumkowski (LEKTOR PL)

  https://www.youtube.com/watch?v=15iRGcB3Gm8

  Ps..Czyli żyd żydowi żydem! Ten film to zwykła żydowska propagandówka. Rumkowski to cynik, cwaniak i hochsztapler. Chciał przeżyć kosztem każdego innego żyda. Piękne wybielanie bandyty. A nam się wypomina pomijając, że Państwo Podziemne wydawało i wykonywało wyroki śmierci na taki element. Niedobrze się robi na takie zakłamywanie historii.
 • @wercia 21:07:37
  Top 10 Nazi Collaborators Who Were Jews ✡️

  https://www.youtube.com/watch?v=sPLkd6LmORo


  Żydzi Kapo by Tor Ben Mayor, Dan Setton Lektor PL


  https://www.youtube.com/watch?v=Z0dwNbzzO2w

  Ps..Żydzi sami siebie mordowali te już 300 miliardów dolarów powinni żądać od ..samych siebie! Dlatego wice wersa my żądajmy od nich .... 16 generałów Hitlera było żydami .... nie było generała Polaka w niemieckiej armii... przykładów jest wiele...Ciekawe uzasadnienie wyroku sądowego(w Niemczech) dla żydowskiego kapo :"Nie można skazać kogoś za czyny popełnione pod groźbą śmierci". tylko że to zdanie, jak widać z całego filmu, dotyczy tylko jednej nacji.
 • @wercia 21:07:37
  http://ewidentnyoszust.blogspot.com/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html
 • @wercia 21:07:37
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/pjimage-5-18.jpg


  Uratowali go polscy Sprawiedliwi. Jak się "odwdzięczył" ? Historia, której nigdy nie poznacie w szkole…Frank Blaichman został uratowany przez rodzinę Głosów, którzy zostali później odznaczeni Medalem Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Ale jego późniejsze losy to prawdziwe pasmo działań wymierzonych w Polskę. Syn żydowskiego drobnego kupca zbożowego zbiegł z rodzinnej wsi Kamionka na wieść o przygotowanym przesiedleniu żydów do getta w Lubartowie. Ukrywał się w Kierzkówce u rodziny odznaczonej później Medalem Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Jednak potem zdecydował się opuścić schronienie i wspólnie z grupą żydów stworzył kilkuosobową grupę zbrojną działającą w okolicznych lasach. Jak sam pisze w pamiętnikach, jego oddział zamordował m.in. dwóch młodych żołnierzy AK. Kiedy zaczęliśmy ich przesłuchiwać, okazało się, że są członkami AK czyli antysemickiej Armii Krajowej. Dostali rozkaz zabicia nas, ponieważ byliśmy żydami i okradaliśmy chłopów napisał. Partyzanci współpracowali także z partyzantką komunistyczną. Wspomnienia Blaichmana wskazują, że wspólnie tworzyli grupę rabunkową. Po wojnie został funkcjonariuszem komunistycznego aparatu represji, najpierw jako pracownik Urzędu Bezpieczeństwa, potem sprawując funkcję kierownika Wydziału Więzień i Obozów kieleckiego WUBP. W 1951 r. wyemigrował do USA, gdzie opublikował pamiętnik ,,Rather Die Fighting: A Memoir of World War II” (,,Wolę zginąć walcząc. Wspomnienia z II wojny światowej”). Na publikację spadła lawina krytyki: autorowi zarzucano stanowisko antypolskie i fałszowanie historii. W publikacji Bleichman oskarżał AK o kolaborację z Niemcami i programowy antysemityzm. Pisał m.in.: Drapieżczo antysemicka Armia Krajowa prowadziła niepohamowaną kampanię mającą na celu mordowanie żydów! Tłumacz polskiego wydania Kamil Janicki podsumował: Opisując początek wojny Frank Blaichman wielokrotnie stawia znak równości między działaniami Niemców i Polaków! W 2010 r. IPN wszczął śledztwo w sprawie podejrzenia Blaichmana o popełnienie przestępstw stalinowskich oraz mordowanie członków polskiego ruchu oporu. Blaichman mieszka obecnie w Nowym Jorku. Ma dwójkę dzieci i sześcioro wnuków.
 • @wercia 21:07:37
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/pjimage-5-17.jpg


  Słowa Premiera wywołały burzę na Ukrainę. Przypomniał mało znane fakty z dziejów I RP. Ukraińska prasa oburzona: "zestawił bohatera w jednym szeregu z Hitlerem", a polityk przypomina zbrodnie… Chrobrego?! Polski premier Mateusz Morawiecki zabrał głos na temat stosunków polsko-żydowskich podczas konferencji "Pamięć i Tożsamość". Przywołał żydowskie źródła, które porównują Powstanie Chmielnickiego do Holokaustu. Ukraińska "Prawda" i szereg innych portali relacjonuje wypowiedź Morawieckiego w tekście pod tytułem "Premier Polski postawił Chmielnickiego w jednym szeregu z Hitlerem". To trzeba powiedzieć, że dochodziło wtedy do strasznych zbrodni, historycy mówią o 100 tysiącach wymordowanych żydów wyliczał premier, który także przypomniał, iż Lwów nie ugiął się przed żądaniami Chmielnickiego, kiedy ten w zamian za wydanie żydów obiecał odstąpić od miasta. Lwów powiedział, że nie, że nie opuści swoich żydowskich braci i nie opuścił mówił. Jeden z rabinów, który przedstawił swoje spojrzenie na historię, jednym tchem wymieniał trzech zbrodniarzy – Hitler, Himmler i Chmielnicki. To też pokazuje, jak z innej zupełnie perspektywy można patrzeć na rzeczywistość. Bo bohater dla naszych sąsiadów, to dla nas ktoś, kto doprowadzić de facto do upadku Rzeczpospolitej nie ukrywał premier.


  https://youtu.be/zP70r9vPFpM

  Oprócz relacji prasy ukraińskiej głos w sprawie wypowiedzi premiera zabrał lider Swobody, Ołeh Tiahnybok. Polaków denerwuje nie Bandera czy czerwono-czarna flaga, a wszystko co ukraińskie. W swoich beztroskich oskarżeniach doszli do tego, że już nawet do Chmielnickiego mają pretensje. To oczywiste, że kieruje nimi pomsta za niezrealizowane imperialne ambicje względem Ukrainy napisał. On z kolei wspomniał, że "wychwalany przez polskich nacjonalistów Bolesław Chrobry utopił we krwi pół Ukrainy".

  źródło: własne / Kresy.pl / Magna Polonia
 • @wercia 21:07:37
  Żydzi mordowali Polaków w Radomiu - relacja naocznego świadka


  https://www.youtube.com/watch?v=XKlWU-Fsfcc

  Ps..Ta relacja świadka zadaje kłam propagandzie o biednych żydkach, ofiarach "polskiego antysemityzmu", którzy sami w życiu ręki na Polaków nie podnieśli. Mamy wypowiedź naocznego świadka świadczącą o antysemityzmie Polaków. Polak wieszany przez żyda tego żyda kopnął w twarz. Prezydent powinien przeprosić naród żydowski za ten wybryk antysemityzmu i holokaustu. Mówię o takim antysemityzmie jaki on jest. Żyd Jeżow , pod zarzutem szpiegostwa, wymordował około trzystu tysięcy Polaków. Żyd Beria wymordował polską inteligencję, żydowski rząd w PRLu za czasów Stalina wymordował dalsze trzysta tysięcy Polaków. Sami widzicie jak wygląda polski antysemityzm.
 • @wercia 21:07:37
  Szewach Weiss: „Czytam nazwiska żydowskich sędziów, prokuratorów czy ubeków i myślę"...czy ja mam prawo krytykować Polaków?”


  https://www.youtube.com/watch?v=GKjM7lCK4_o

  Ps..Kiedy Polska wystąpi o roszczenia do Izraela za setki tysięcy bestialsko pomordowanych bohaterów Polskich?!
 • @wercia 21:07:37
  Odtajniony raport CIA: „Żydów w polskim rządzie jest tak wielu, że nie zezwala się im na wyjazd, bo....Odtajniony raport CIA z 1954 roku mówi o statusie Żydów w PRL. Ukazuje on opinię nieujawnionego źródła na ten temat. Odtajniona została niestety tylko jedna z dwóch stron, ale i na niej można znaleźć ciekawe informacje. „Żydów w polskim rządzie jest tak wielu, że nie zezwala się im na wyjazd do Palestyny, bo nie byłoby ich kim zastąpić. Są wierni władzy komunistycznej, bo broni ich interesów jako mniejszości” – tak wynika z odtajnionej części.

  W raporcie możemy przeczytać dodatkowo, że:

  W Polsce żyje od 50 000 do 80 000 żydów. Trudno jest podać przybliżoną liczbę, ponieważ wielu z nich zmieniło nazwiska i wyznanie w trakcie wojny. Obecnie najwięcej żydów, około 25 000, żyje we Wrocławiu, a przed wojną Warszawa i Łódź były największymi skupiskami tej ludności. Śląskie miasta Dzierżoniów i Wałbrzych są obecnie największymi skupiskami żydów. Po śmierci Stalina, najbardziej odważni żydzi w Polsce zaczęli załatwiać sobie emigracje do Palestyny i od 1954 roku kilka grup po 5 do 8 osób dostało zezwolenia na wyjazd przez Wiedeń-Rzym. Tym niemniej, polski rząd niechętnie udziela zezwoleń na emigrację, bo tak wielu z nich zajmuje wysokie stanowiska w rządzie, przemyśle i usługach zagranicznych, że nie byłoby możliwe zastąpić ich kompetentnym personelem. Co więcej, nie-komunistyczni żydzi są uważani za bardziej lojalnych wobec władzy niż nie-komunistyczni Polacy. Lojalność bierze się z ich bardzo słabej pozycji jako mniejszość w Polsce.

  https://www.youtube.com/watch?v=Va9_IJ5AI1w


  Ps...Ale odkrycie! Za moich czasów krążyły takie dowcipy: "Czym się różni rząd polski od rumuńskiego? Tym, że w rządzie rumuńskim są sami żydzi, a w polskim nie ma ani jednego Rumuna ". Natomiast podczas wojny Egiptu z Izraelem mówiono, iż "z kół M S Z wyciekła tajna wiadomość najwyższej rangi. Oto prezydent Egiptu zagroził Polsce, że jeśli nie przestanie pomagać Izraelowi, to nakaże zbombardować Wrocław, Wałbrzych i PKPG (Państwową Komisję Planowania Gospodarczego) w Warszawie." Czyli: nic nowego pod słońcem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728