Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1793 posty 1695 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Posłuchajmy i Asnyka i Cadyka i Tuwima ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

i RAZ-a i Aszkenaza i dolary przeciw orzechom kładę, że Polacy jednością silni damy radę.

W nieco zmienionej kolejności:

Adam Asnyk, " Wrażenia i myśli "

 

Ten ma największe hojności porywy,

Komu fortuna odmówiła mienia :

A ten najbardziej bywa gadatliwy,

Co nie ma właśnie nic do powiedzenia .

 

Antysemityzm dziś już prowadzą handlarze,

Z których każdy dla siebie pewien zysk w nim widzi :

Skoro się interesem korzystnym pokaże,

Niezawodnie go ujmą w swoje ręce Żydzi .

 

( " Dziennik Krakowski " , Kraków 1896  " )

 

Prorok czy tylko trzeźwy obserwator, tzn. judeo-realista, a nie współczesny judeo-idealista z PiS-u?

 

Rafał Ziemkiewicz (ogól się wreszcie) znakomicie podsumowuje w dzisiejszym felietonie na Interiach:

 

A więc wojna – zostaliśmy znienacka zaatakowani, albowiem wiemy już, po zdemaskowaniu kłamstw pani ambasadoressy Azari (persona non grata!!! Na zbity pysk, a nie na jakieś palawery z polskim rządem!), że Polska nowelizację ustawy o IPN od dawna konsultowała z Izraelem - jednym słowem, taka dyplomatyczna powtórka z 17 wrzesnia 1939 i żydowskie bramy tryumfalne dla wkraczających Sowietów (przy okazji: Niemcy napadli, a Sowieci „tylko” wkroczyli).

RAZ podsumowuje:

Kwestia do osobnych, długich rozważań - co chciał osiągnąć agresor i co osiągnąć rzeczywiście może. Pani ambasador niedwuznacznie zasugerowała w rozmowie z RMF FM, że w istocie nie chodziło o nowelizację ustawy o IPN i pamięć historyczną, ale o przygotowywaną ustawę reprywatyzacyjną. To bardzo możliwe, próby wyłudzenia z Polski znacznego majątku pod pretekstem swoistych "reperacji" za holocaust są prowadzone od dawna, z dużym rozmachem, zwłaszcza w Ameryce. (...)

To nie nasz problem. Naszym problemem jest teraz wygrać tę wojnę, a przynajmniej ponieść w niej jak najmniejsze straty. Zostaliśmy podstępnie, z zaskoczenia zaatakowani i po czymś takim nie mamy już żadnej innej opcji, cokolwiek sądzimy o samej ustawie i władzy, która ją wymyśliła. Pearl Harbour to Pearl Harbour.

Wbrew pozorom, perspektywy nie wyglądają źle. Ci, którzy nas atakują, wyrządzają nam szkody wizerunkowe, ale sami tracą na tych atakach pieniądze. Dopóki polski PKB i finanse publiczne mają się dobrze, inwestycje zagraniczne napływają szeroko a optymizm inwestorów i konsumentów nie maleje - damy radę. 

 

Pewnie, że damy radę, byle pan prezydent Duda nie zawiódł i podpisał (autentyczny epizod z tego okresu mojego życia, o którym najchętniej bym zapomniał:”- Ale czy dyrektor podpisze?  -Dyrektor nazywa się Baran i podpisze!”), albowiem otoczony jest kręgiem takich doradców, że Boże uchowaj, np.:

„wszyscy doradzają prezydentowi zrównoważenie interesu Polski, bezpieczeństwa i statusu międzynarodowego - powiedział w piątek jeden z tych doradców prof. Andrzej Zybertowicz” – skóra mi się marszczy na tyłku, jak to czytam, ale pewnie jestem przewrażliwiony.

 

Pewnie,że damy radę, a obecny cały ten zgiełk wynika też m.in. z faktu, że (znów cytuję nieogolonego RAZ-a):

Świat wciąż ma w pamięci Polskę z czasów Kwaśniewskiego[i znanego z pozycji służebnej Mazowieckiego] i jego niewczesnych przeprosin za Jedwabne, na pierwsze żądanie, z pozycji na płask, bez próby śledztwa, co naprawdę w Jedwabnem się stało (do dziś zresztą ten jego błąd, graniczący ze zdradą polskich interesów, ciągnie się za nami i nieraz jeszcze nam zaszkodzi). Z czasów, gdy władze i elity opiniotwórcze skłonne były płaszczyć się przed wszystkimi i wszystkich za wszystko przepraszać, a społeczne doły, dorwawszy się po latach wygłodzenia do dobrobytu, wyrzekały się elementarnej narodowej godności, byle tylko nic nie przeszkadzało im w radosnej konsumpcji.

A tymczasem najważniejszy Cadyk, Adam Smolar, mówi wyraźnie (za Kresy.pl):

„Izrael bardzo potrzebuje Polski, dlatego, że jest osamotniony w UE, ze względu na problem Palestyński.(…) Rząd PiS-u jest promotorem interesów izraelskich”

 

Dominująca w krajach Europy Zachodniej lewica jest wyraźnie anty-syjonistyczna i propalestyńska, o coraz liczniejszej społeczności muzułmańskiej nie wspominając (ta ostatnia jest myślę odpowiedzialna za lawinowo narastającą ilość antyżydowskich ekscesów w UK).

Tak więc wystarczy mieć jaja (czego szczególnie życzę naszemu panu Prezydentowi w tym niewątpliwie trudnym dla niego momencie – por. „Nowa by się w powieści zrobiła zawiłość: Tu serce, tam powinność! tu zemsta, tam miłość!” oraz jego eunuchowatym doradcom pokroju profesora Zybertowicza).

 

Jeśłi sami nie będziemy się szanować, to tym bardziej nie będą nas szanować inni, a juz szczególnie ludzie reprezentujący zupełnie inną cywilizację.

Tak więc polskojęzycznym michnikoszczynom jak i różnym Jairom Lapidom, odpowiadamy odpowiadamy słowami Juliana Tuwima:

 

Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę!
Którzy chlipiecie z "Naje Fraje"
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

 

W to miejsce promujemy takich ludzi, jak Seweryn Aszkenazy z fundacji Beit Warszawa – gorąco polecam lekturę tego wywiadu:

Tym wywiadem zamyka usta atakującym Polskę. Znany działacz żydowski mówi: ,,w ciągu 7 dni załatwiono sprawę, z którą mierzyliście się przez 70 lat”. Dodaje też, o co naprawdę toczy się gra  (skrót na niezlomni.com).

 

I na koniec znakoomita inicjatywa premiera Morawieckiego – BRAWO!

PILNE! Spotkanie premiera Morawieckiego z korespondentami zagranicznych mediów w Muzeum im. Rodziny Ulmów w Markowej 

KOMENTARZE

 • To co robi PIS jest szalenie niebezpieczne dla Polski
  Być może jest to wymuszone działanie w kontekście żydowskiej próby dodatkowego ograbienia Plaków na 65 miliardów dolarów (a tak właściwie żydzi grabią Polskę od 89r razem już na grube setki miliardów jak nie więcej... w trybie złodziejskie prywatyzacje, lichwiarskie zadłużenie Polski, OFE emerytów.. przewały na giełdzie, zwolnienia podatkowe, złodziejska "optymalizacja podatkowa", wykorzystywanie Polskiego mięsa armatniego w żydowskich zbrodniczych wojnach...)

  Dzisiaj w USA "rządzi" Tramp siedząc na wielkiej żydowskiej minie liberałów.
  Liberałowie Europejscy i Amerykańscy (i Izraelscy) czyli globalni są chwilowo w defensywie.

  Wystarczy się chwilę zastanowić co się stanie gdy liberałowie w USA wysadzą Trampa ze stołka i przejmą władzę ?
  A cały czas nad tym pracują.. wystarczy jeden snajper...jak w przypadku Kennedyiego. a mają takich wyszkolonych np w Syrii .. powie się że to terrorysta i zlikwiduje...jak zabójcę Kennedyiego.

  Co wtedy z Polską ? USA , Niemcy . UE, Izrael wszyscy oni razem rzucą się na Polskę. PIS padnie natychmiast...a nowa "słuszna" żydowska władza bazująca na PO, Nowoczesnej ...itp natychmiast
  ograbi Polskę ponownie.. (odbierze ludziom do co PIS dał..., żydom wypłaci co zechcą, głębiej zadłuży Polskę u żyda, .. albo i gorzej..)

  To gorzej może oznaczać likwidację Polski (byłe niemieckie landy wschodnie wracają do rzeszy, wschód Polski łączy się z Ukrainą i powstaje
  Pollin "od morza d morza".
  Żydowskie media każą się Polakom cieszyć z sukcesu (powstała "wielka Polska" choć wszyscy będą widzieć wielkie Pollin.
  Żydzi z Izraela będą musieli uciekać niedługo bo ich Arabowie rozliczą za zbrodnie. Będą mieli gdzie przyjechać, przejąć ziemię , majątki, usuwają Polaków i Ukraińców tak jak usuwali Palestyńczyków w Palestynie.
  Opornych będą likwidowali w trybie "walka z terroryzmem".

  Źle się stało że musiało dojść do otwartej konfrontacji.

  Cała nadzieja w Trampie że nie da się zabić i w Putinie że nie dopuści do przejęcia władzy przez globalną mafię żydowską w USA.
  Putin się nie wtrąca ale ma swoje sposoby. Na poziomie służb specjalnych wtrącają się wszyscy do wszystkiego...to ogólnoświatowa norma.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728