Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1701 postów 1378 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Wynieść na kopach (w miękkich bamboszach, rzecz jasna).

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Znany głównie ze swojego homoseksualnego aktywizmu (genitalia na sztandary) prezydent Słupska

zamierza przystąpić do pogłębionego demoralizowania i degenerowania młodzieży „ludu Słupska” zgodnie z zasadami neomarksistowskiej „rewolucji seksualnej”.

„Prezydent Słupska, Robert Biedroń, przedstawił radzie miasta projekt edukacji seksualnej. Zajęcia w ramach programu miałyby się odbywać po lekcjach.

Jak podaje projekt w uzasadnieniu, ma on „skupiać się na wolności i przyjemności seksualnej, zapobieganiu przemocy, a program powinien mieć odniesienie do różnorodności orientacji seksualnej czy transpłciowości… 

– Cieszy mnie, że jest mnóstwo ludzi, którzy pokładają we mnie nadzieję na zmiany w kraju. Chciałbym zostać prezydentem Polski – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” we wrześniu ub.r. Robert Biedroń”.

(za //dzienniknarodowy.pl)

Dla normalnego człowieka może to brzmieć nawet zabawnie, jak jakiś żart i aż korci skomentować, że gdybym był nieco młodszy, to sam chętnie bym na takie zajęcia z niebrzydkimi panienkami pochodził – na tej samej zasadzie stary kawaler, subiekt Rzecki w „Lalce” Prusa żartuje,że byłby w stanie polubić komunizm ze względu na zakładaną w nim wspólnotę żon.

Tymczasem sprawa jest poważna, co nie ukrywam zrozumiałem dopiero dzięki znakomitym wykładom pana Krzysztofa Karonia. Prezydent Słupska to nie jest jakiś szurnięty „właściciel sieci dyskontów z gadżetami seksualnymi BIEDROŃKA”, nie jest to zagubiona we własnym odbycie ofiara dewiacji, ale jest to bardzo niebezpieczna kanalia neo-marksistowskigo chowu, która ma za cel i zadanie pogłębić destrukcję młodego pokolenia Polaków, którzy i tak w większości – jak mawiano dawniej - nie nadają się już „ni do Boga ni do ludzi”, nie mają ani jakiegokolwiek wykształcenia (maturzyści mogą co najwyżej pokolorować drwala) ani kwalifikacji ani zawodu ani szans na utrzymanie się w przyszłości własną pracą – no chyba, że w „przemyśle erotycznym”, bo tam rzeczywiście sztuka brandzlowania się na 365 sposobów (plus jeden sposób ekstra na rok przestępny) może się przydać.

Szczególnie sformułowanie „skupiać się na wolności i przyjemności seksualnej” nie pozostawia najmniejszej wątpliwości – zero ograniczeń (bo jak wolność to wolność), najważniejsza jest samo-przyjemność, co jeszcze bardziej zmniejszy i tak prawie zerowe zainteresowanie młodziezy szkolnej zdobywaniem formacji moralnej i intelektualnej.

Takich wyjątkowych łajdaków jak Biedroń nie wolno lekceważyć, ale należy ich gonić precz na kopach ... choc oczywiście, co podkreśla pan Krzysztof Karoń, w miękkich bamboszach, żeby im fizycznej krzywdy nie uczynić.

Patrz też: Robert Biedroń chce uczyć homoseksualizmu w przedszkolu!

 

PS

Tu chciałem podkreślić, że ani ja ani mój partner (wężykiem, wężykiem!!!) nie mamy nic do normalnych homosiów, którzy z przerażeniem patrzą na ekscesy wykorzystujących ich osobliwe skłonności marksistowskich działaczy pokroju Biedronia, bo zdają sobie sprawę, że jeśliby kiedyś doszło do „wielkiej draki w chińskiej dzielnicy”, to za szaleństwa marksistów mogą zapłacić właśnie oni, mimo, że nie mają z nimi nic wspólnego.

Najnowszy przykład:

Normalnym, porządnym homosiem (raz na żagiel, raz na parę) jest pochodzący z Polski poseł partii konserwatywnej, Daniel Kawczyński, broniący prawdy i honoru Polski w brytyjskim parlamencie:

Media na Wyspach mówią o ,,polskich obozów zagłady”. Mocna odpowiedź posła w brytyjskim parlamencie [WIDEO] 

KOMENTARZE

 • 5*
  Gender – awangarda myśli żydowskiej - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/03/gender-awangarda-mysli-zydowskiej/

  Gender, geszeft i III Żydo-RP - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/07/21/gender-geszeft-i-iii-zydo-rp/
 • @Rzeczpospolita 13:37:32
  Witam,

  Mimo oczywistej nadreprezentacji 'górali z góry Synaj', myślę, że należy to przede wszystkim wiązać z marksizmem (gender jest kolejnym jego przepoczwarzeniem, tak jak przepoczwarza się 'obcy' w filmach Ridleya Scotta

  pozdr
 • @MacGregor 14:38:53
  No dobrze, a kogo przede wszystkim należy wiązać z marksizmem, czy nie przypadkiem "górali z góry Synaj", od Marksa począwszy?
 • @MacGregor 14:38:53
  Karoń o tym nie wspomina, u niego marksizm jest beznarodowy (być może dlatego może opowiadać o marksizmie oficjalnie i na szerokim forum bez narażania się na oskarżenia o antysemityzm). Tak jakby trudno było dodać 2+2. Każdy twórca, propagator i sponsor to żyd, ale to jest temat tabu.
 • @Lotna 15:05:05
  Witam,

  Co racja to racja - wyjątkiem był chyba tylko Fryderyk Engels, pochodzący z rodziny niemieckich luteran.

  Szkoła frankfurcka jest pod względem pochodzenia prawie jednolita:
  za wiki:
  "Fundatorami Frankfurckiej Szkoły Badań Społecznych byli lewicujący niemiecko-żydowscy intelektualiści wywodzący się ze średnich i wyższych klas społeczeństwa niemieckiego[1]. Pierwszym dyrektorem Instytutu był Carl Grünberg, profesor ekonomii politycznej, który wprowadził marksizm jako powszechnie obowiązującą metodologię szkoły frankfurckiej."

  Co do Krzysztofa Karonia, to celowo abstrahuje on od narodowości marksistów, żeby skupić się na ich ideologii oraz żeby nie wrzucać do tego samego worka np. Żydów nie mających z marksizmem nic wspólnego (a przecież są tacy)

  pozdrawiam
 • @Lotna 15:05:05
  Słuszna uwaga i spostrzegawczość; oni faktycznie mają problem z nazywaniem rzeczy takimi jakie są.

  Ukłony :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031