Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Naziści w lesie i pożar w burdelu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Praca dziennikarza WSI24 nie jest ani łatwa, ani bezpieczna.

Postawili samochód transmisyjny bez opieki bezpieki i zaraz spłonął jak tęcza, poszli do lasu na grzyby, a tam hitlerowcy: jedzą, piją, lulki palą. Niby lepiej, że lulki, niżby mieli palić kukłę Żyda, ale zawszeć strach.

[Cholerka, słowo wyleci ptakiem, a wraca wołem, niebacznie podpowiedziałem i w kolejnym reportażu z podściółki leśnej, ślązakowscy działacze RAŚ-u na sto procent będą palić wspomnianą wcześniej kukłę].

Pani Agnieszka Holland mogłaby na tej kanwie całkiem niezły film nakręcić. Jadą dziennikarze śledczy WSI24 przez typową polską wieś o nazwie Antysemitniki Małe, mijają kosciół, w którym sympatyzujący z narodowcami pleban co niedziela grzmi z ambony przeciw cyklistom, bikinarzom i czytelnikom „Wyborczej”, mijają rozwalającą się chałupę, w której typowy polski chłop, napiwszy się okłada kijem swoja babę za zbyt słoną zupę itd itd. Jedna taka chałupa, druga, trzecia, z wszystkich kominów widać dym ... prócz jednego. Tknięci przeczuciem – a może poinformowani donosem anonimowego czytelnika ‘GW’ – zatrzymują się dziennikarze śledczy przy podejrzanej chacie, wchodzą do środka, a tam cała rodzina siedzi przy stole, ale jacyś tacy niespokojni i tylko oczy od pieca odwracają. Podchodzą chłopcy z WSI24 do pieca, otwierają, a tam w środku ... ukryty polski nazista, ze swastyką i gotową do podpalenia kukłą Żyda.

Mam wrażenie, że mimowolnie popełniłem plagiat – może z Baumana, może z Kornhausera, naprawdę nie pamiętam, towarzysze wybaczcie.

Tak więc dzięki odwadze znanych z żarliwego obiektywizmu dziennikarzy WSI24 wiemy juz, że polscy naziści nie tylko dziesiątkami tysięcy hulają po Warszawie, ale nawet – szczególnie w rocznice urodzin Adolfa Alojzowicza – straszą Bogu ducha winnych grzybiarzy i płoszą zwierzynę leśną.

 Widzialem zrzuty ekranu z ‘dzień dobry TVN’ – marsowe miny, zmarszczone czoła, przy stole podobna z wyglądu do ... sorki, nie mam milionów na ewentualne przeprosiny, ale powiedzmy oględnie za panem Michalkiewiczem, że nawet po dziesięciu latach na bezludnej wyspie uszanowałbym cześć tej pani o typowo radiowej urodzie .

 

Tak czy siak, marsowe miny, zmarszczone czoła, zastanawiają się, „jak powstrzymac falę nazizmu” oraz „czy w Polsce jest moda na nazizm”, a tymczasem sprawa prosta: wystarczy wprowadzić trzymaną przez PiS od pół roku w sejmowej zamrażarce ustawę o penalizacji banderyzmu w Polsce, zaś zwolenników bandery wywalać szczupasem z Polski na zbity pysk, to z miejsca i fala i moda znikną bez śladu.

Z modą na nazizm w Polsce jest jak z radiem Erewań: nie w Polsce, tylko w Niemczech i nie potajemnie po lasach ale jawnie po ulicach (por. regularne manifestacje w rocznicę śmierci Rudolfa Hessa, np. sam TVN pokazywał, jak w zeszłym roku w berlińskiej dzielnicy Spandau, tam gdzie w zburzonym dziś więzieniu Hess przesiedział 40 lat, ulicami przeszło kilkuset nazistów; nawet zakładając, że wszyscy „neo-naziści” to tak naprawdę tajniacy z BND [sytuacja jak z powieści Chestertona ‘Człowiek, który był Czwartkiem’], to jak tu nawet porównywać kilkuset przebranych tajniaków z BND z kilkoma przebranymi prowokatorami z TVN?)

[Z drugiej strony czyż przyczyny nazizmu nie zostały już dawno wyjaśnione przez takich neo-marksistów jak Wilhelm Reich czy Max Horkheimer? Wszak to nic innego jak tłumienie popędu seksualnego u dzieci i młodzieży prowadzi do Holokaustu – odsyłam do dostępnych na YT wykladów Krzysztofa Karonia].


 

Tymczasem wszyscy poczuli się w obowiązku potępić, odciąć się i wezwać do delegalizacji zupełnie niemającego ze sprawą nic wspólnego ONR-u: „i górnicy i hutnicy i murarze, kolejarze, i rolnicy, ogrodnicy, krawcy, tkacze i spawacze, i cywile i żołnierze, wróg nam pieśni nie odbierze”, i pan premier i prezydent, papież Franciszek jeszcze się wprawdzie nie wypowiedział, ale pewnie tylko dlatego, że był bardzo zajęty wchodzeniem do zadka bisurmanom.

Przy tym gorejącym, ideowym ogniu wozu transmisyjnego TVN-u wielu postanowiło „upiec własne półgęski ideowe”:

PiS najpierw chciał zneutralizować Ruch Narodowy w sposób tradycyjny (miejsca na listach dla kilku liderów, mantra „nierozpraszania” głosów itd), ale kiedy nauczeni losem LPR i SO narodowcy nie dali sie podpuścić pod durnego chatę, to teraz pozostaje jedynie – ujmując hasłowo - „delegalizacja ONR-u” i zawłaszczenie Marszu Niepodległości (por. T. Dorosz: “PiS opłaca się zdelegalizować ONR. Nie chcą polskiego Jobbiku”).

Inne ciekawe opinie i komentarze:

Arkadiusz Miksa: Tania prowokacja TVN-u ze swastyką w tle

Witold Gadowski: TVN robi wszystko, żeby wmówić nam, że Polsce grozi nazizm. Tak nam grozi nazizm, jak TVN-izm. Z resztą, nazizm i TVN-izm to bardzo ciekawe zjawiska

Oświadczenie ONR w sprawie skandalicznej manipulacji TVN

Andrzej Kumor: Do „nowej Polski” potrzebna jest nowa narracja. W tej narracji nie mieszczą się narodowcy [WIDEO]

„Moim zdaniem ta „antynazistowska” kampania, której jesteśmy teraz świadkami w Polsce ma na celu wyczyszczenie przedpola przed obchodami 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę i… 70-lecia powstania państwa Izrael, co, jak zapowiadał już prezydent Duda, będziemy wspólnie obchodzić. Bo w końcu, dlaczego nie.

(...)

Teraz będziemy mieli mądry patriotyzm, patriotyzm banksterski.

– Generalnie potrzebna jest nowa Polska. I do tej Polski potrzebna jest nowa narracja i w tej narracji nie mieszczą się środowiska narodowe i trzeba je po prostu wyciszyć. Przetrzebić, zastraszyć, pokazać kto rządzi i do tego służą właśnie takie zabawy jak zamykanie kanałów youtube’owych czy wzywanie kogoś na jakiś dywanik”.

I na końcu, chyba najtrafniej, pan Michalkiewicz:

Otóż w Kongresie USA trwają prace nad ustawą 447, na podstawie której rząd Stanów Zjednoczonych uzyskać może pozory legalności by wywierać na Polskę rozmaite naciski, by zadośćuczyniła żydowskim roszczeniom majątkowym. Ponieważ wielu działaczy Polonii Amerykańskiej próbuje przekonać amerykańskich kongresmanów, by nie nadawali tej ustawie dalszego biegu, jej promotorzy mogli dojść do wniosku, by rozpętać aferę z „polskimi nazistami” - a wykonanie tego zadania powierzone zostało starym kiejkutom, którzy z kolei uruchomili swoje wpływy w TVN – no i mamy aferę na 14 fajerek. Charakterystyczne jest przy tym i to, że rząd, reprezentujący obóz płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm, który nie kiwnął nawet palcem, by niebezpieczeństwo ze strony projektu amerykańskiej ustawy od Polski odwrócić – teraz włączył się do histerycznej kampanii przeciwko „polskim nazistom” - jakby nie zdawał sobie sprawy, że w ten sposób potwierdza przez międzynarodową opinią ich istnienie – o co inicjatorom programu w TVN najwyraźniej chodziło. 

KOMENTARZE

 • brak słów na takie cymbalstwo:
  http://prawy.pl/64640-szok-szef-mswia-podziekowal-stacji-tvn-za-material-o-neonazistach-wideo/
 • Polakom należy się wdzięczność, podziw i szacunek,za to co robili narażając siebie i swoje dzieci na śmierć za ratowanie żydów.
  https://youtu.be/eFSh_J6gLMU


  No ale jakby tak głębiej pomyśleć , to może odwrotnie , to jest zemsta za to na nas przez zrujnowanie kraju i narodu!!

  http://gosc.pl/doc/1523067.Niechciany-statek

  https://skribh.wordpress.com/2015/04/28/75-stany-zjednoczone-nie-przyjely-zydowskich-uchodzcow-z-iii-rzeszy/
 • @MacGregor 14:27:08
  To może być szokujące tylko dla tych którzy pokładali jakieś nadzieje w PiS-ie. Teraz już wszystko jasne.
  Czy znajdą się jeszcze jacyś obrońcy genialnego stratega z Żoliborza?
 • @MacGregor 14:27:08
  Trzeba przywrócić normalność: pożar w lesie i nazistki w burdelu.
  Nie będzie lasu, to nazistki się będą zachowywać racjonalnie.

  Nazistka = nazista, brak cech rozróżniających wg płci.
 • @
  Orle Gniazdo podsumowało spektakl w lesie, że na poziomie "Alo,Alo"; lubiłem ten serial.. tyle tam heilowania i swastyk, że dziw bierze, że aktorów i całej ekipy nowa Norymberga nie dopadła..

  Ja jako linię obrony przyjąłbym, że to było spotkanie artystyczne, nie w miejscu publicznym. Kuba powiatowy bezkarnie wkładał flagę polski w kupę na wizji, to nie można uprawiać seksu grupowego w mundurach niemieckich w środku lasu?? Zastosowano sarkazm jako przejaw antyfaszyzmu, a koronnym dowodem na antyfaszystowki charakter spotkania, było spalenie znienawidzonej swastyki oraz drugiej zjedzenie..

  To była ustawka jeszcze z jednego powodu.. takie ugrupowania są bardziej hermetyczne od złodziei samochodów. Reporterom w rurkach obcisłych na dupie i fryzurach na Bibera oraz masie ciała niewiele większej od Pitbulla bez tematycznych tatuaży nie udało by się tam przeniknąć.
  Podobnie do bojówki Lecha, Legii czy Cracovii nawet wytatuowany kark z AT nigdy nie przeniknie.. Ci ludzie znają się od piaskownicy/szkoły często, sprawdzeni w boju, wiedzą, że mogą na sobie polegać. Przysłowie "razem konie kraść" jest nadal aktualne; zaufanie w robieniu czegoś nielegalnego..
 • @wk..ny 16:52:06
  "To była ustawka jeszcze z jednego powodu.. takie ugrupowania są bardziej hermetyczne od złodziei samochodów. Reporterom w rurkach obcisłych na dupie i fryzurach na Bibera oraz masie ciała niewiele większej od Pitbulla bez tematycznych tatuaży nie udało by się tam przeniknąć" - bardzo trafne spostrzeżenie!!!

  Żałosna jest teraz wyraźna nadaktywność "dobrej zmiany" w tej szopce, od Brudzińskiego po samego Adriana.

  pozdr
 • @MacGregor 16:55:56
  nie żałosna.. po prostu od Magdalenki mamy sojusz menor, żyd żydowi oka nie wykole, PiS z TVN ramię w ramię idą na wojnę z polskim patriotyzmem..
  ku chwale Polin :(

  Również pozdrawiam
 • W zasadzie, to takie leśne występy nie powinny władz oburzać.W bratniej dofinansowywanej z pieniędzy polskich podatników,
  Ukrainie konkretnie w Dniepropietrowsku zwanym Dnieprem, wzorowy policjant, umieścił na facebooku swoje zdjęcia ślubne.
  Informuje portal INFOCENTER ODESSA.

  http://infocenter-odessa.com/uploads/posts/2018-01/infocenter-odessa.com_1516788278_a3cce7a71c95a37cf94c8ad8d5bc28eb.jpg

  Pan porucznik razem z małżonką wyglądali uroczo!
  http://infocenter-odessa.com/uploads/posts/2018-01/infocenter-odessa.com_1516788243_wedding-ss-01.jpg
  Opublikował tez inne różne ciekawostki, ale nie warto się nad nimi pochylać.
  Co innego foto gratulacji od kierownictwa MSWiA oraz awansu.

  Minister nie skomentował tej radosnej inscenizacji, ale policja dniepropietrowska wyparła się swojego prymusa.


  http://infocenter-odessa.com/index.php?newsid=50848


  ps.Tak,że nie wiem o co kaman???mamy być jednym organizmem z ukochaną Ukrianą, to trzeba zacząć się przyzwczajać!
 • @Robik 15:50:22
  Tutaj działają ramię w ramię z łopozycją. Na gazetawarszawska na innym komputerze przeczytałam, że Schetyna wystosował też wezwania do rządu o likwidację "fali neonazizmu". Teraz chciałam tam wejść, aby skopiować link, ale gugiel mnie zablokował nakazując wcześniej jakieś ustawienia poprawić.
  Zamordyzm, jaki nam zaczynaja stosować staje się niebezpieczny. A gdyby tak co najmniej połowa Polaków zeszła do podziemia? Jak mus to mus.
 • Autor
  Fajny artykuł *5
  Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich (Pan Skowroński-szef, to miły gość)
  zażądało od TVN-u wyjaśnień w sprawie okoliczności i przyczyn przetrzymywanie materiału dowodzącego popełnienie przestępstwa:
  http://prawy.pl/64660-stowarzyszenie-dziennikarzy-polskich-domaga-sie-wyjasnien-od-tvn24-ws-zatajenia-faktu-popelnienia-przestepstwa/
 • @wercia 20:17:29
  Jak nie idzie, to nie idzie...

  https://pbs.twimg.com/media/DUZWPWUXUAAz9W-.jpg
 • @Husky 20:24:15
  Dobra odpowiedż-:))
  Wysłuchałam felietonu Macierewicza w RM. Twierdzi on, że ta cała nagonka na nazistów w Polsce została wywołana przez opozycję celem dołożenia PiS-owi i polskim patriotom. Zarzuca platfomersom, że inkryminowane stowarzyszenie, z którym związane są osoby w lesie hańbiąco palące swastyki (niczym kukły) zostało zarejestrowane za czasów PO i otrzymało status użyteczności publicznej.
  Pewnie nawet zorganizowane zostało przez opozycję (kto dał cynk płatnym dziennikarzynom z tefałenu, że czyhali z kamerami za drzewami?), tylko dlaczego PiS dał się wciagnąć w tę zabawę? Najpierw należało przesłuchać uczestników i dziennikarzy. Starannie przesłuchać. Dopiero potem się wypowiadać w stylu potępienia neonazistów w Polsce. Jakby tak zebrać w przeciagu jakiegoś krótkiego czasu ilość morderstw czy kradzieży, które to przestępstwa są szczególnie grożne i dotkliwe dla ofiar, trzeba by było wydawać oświadczenia o potępieniu morderców i złodziei w Polsce. Zamiast zwalczać grożne przestępstwa, władze "walczą" z neonazistami, którzy nam nie zagrażają.
  Pozdrawiam.
 • @
  //TVN pokazywał, jak w zeszłym roku w berlińskiej dzielnicy Spandau, tam gdzie w zburzonym dziś więzieniu Hess przesiedział 40 lat, ulicami przeszło kilkuset nazistów; nawet zakładając, że wszyscy „neo-naziści” to tak naprawdę tajniacy z BND//


  http://www.dailymail.co.uk/news/article-5301897/Last-pictures-Hitler-deputy-Rudolf-Hess-note.html

  //Rudolf Hess - Last words before final judgement in Colour//
  https://www.youtube.com/watch?v=7VCK6nGWFeE
 • Słowo stało się Ciałem:
  https://wpolityce.pl/polityka/378455-sejm-przeglosowal-ustawe-zakazujaca-propagowania-banderyzmu-kukiz-czekalismy-od-6-lipca-2016-ale-sie-doczekalismy-nareszcie

  Sława Bohu!!!!
 • @wercia 22:08:15
  me serce raduje się, że RM słuchają też mądrzy ludzie..
  mam nadzieję, że w celu zdiagnozowania wroga..

  Pani czytając Neon będzie mądrzejsza, tu mniej agentów zadaniowanych niż w RM.. bo tam cała stacja.. Tu Kangur do ojca derektora nie umywa się,,

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930