Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1921 postów 2791 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Finał dobrej zmiany w żydowskich objęciach?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dość często słucham mistrza Michalkiewicza na kanale ASME TV, ale pewien fragment z niedawnego spotkania w Bielsku Białej dźgnął mnie jak nożem.

Z pamięci i własnemi słowy, więc nie spodziewaj się Drogi Czytelniku miodopłynnej narracji jak u Mistrza, ale postaram się.

Najpierw nasz nowy przyjaciel czyli Jonny Daniels. Starsi pamiętają być może uroczo kretyńskie reklamy: „- Mamo! Mam nowego przyjaciela! – A co z Ludwikiem? [„Ludwiku”, do rondla!] – Ależ mamo, to Sunlicht!”.

My też mamy nowego przyjaciela, który w dodatku z miejsca strasznie nam się rozbisurmanił i rozdokazywał – śmieszy, tumani, przestrasza, cenzuruje, kto może istnieć w polskiej polityce, a kto za swój anti-Semitismus (choćby i bezobjawowy) musi zostać wyrzucony precz w ciemności zewnętrzne (gdzie „fletus et stridor dentium” czyli płacz i zgrzytanie zebów, niczym w dzisiejszej totalnej opozycji odrąbanej jakże brutalnie od koryta, przepędzonej z żerowisk a nawet – horribile dictum – pozbawionej monopolu na nowoczesność, postęp i europejskość, słowem – no jak żyć [czy w wersji prezydenta Słupska: jak rzyć?]).

Ale cóż, jaka Sanacja taki Nikodem Dyzma – ten orginalny był arywistą znikąd („– Panie, gdzież się pan uczył tańczyć? – W Łyskowie, powiat hrubieszowski! – Na Hrubieszów to pan może jesteś dobry. Ale tu jest Warszawa! Paryż Północy! Poszukaj pan sobie innej roboty. Idzie zima. Idź pan do śniegu”). A nasz nowy, żydowski Sunlicht, choć wyjątkowy prostak i ordynus (co bije w oczy od pierwszych jego komentarzy w mediach) o niewymuszonym wdzięku żelbetonowego kloca, mimo, że formalnie znikąd (formuła ”dumy Żyd polskiego pochodzenia” specyjalnie wiele nie wyjaśnia, bo gdyby nie gościnność i tolerancja Polaków granicząca z naiwnością, to Żydzi wiele wieków temu zginęliby z terenów Europy, więc poniekąd wszyscy oni są „polskiego pochodzenia”, za co własnie nam odpłacają wg swoich plemiennych zasad) to jednak skądś, bo i starszy sierżant sztabowy izraelskiej armii i oddelegowany do przyszłej Judeopolonii [słowo ostatnio zakazane w komentarzach portalu wPolityce.pl] by zastąpić zestarzałego już „przyjaciela Polaków” czyli Szewacha Weissa. Ten ostatni był z tych „przyjaciół”, co to groźniejsi są od zadeklarowanych wrogów (głosił m.in. nowatorską teorię nieustającego holokaustu w postępie geometrycznym – zabici przez Niemców, ups, tzn. przez ‘nazistów’ to jedna, ale gdyby żyli, to mieliby dzieci, ich dzieci też miałyby dzieci i tym sposobem im dalej od wojny, tym liczba ofiar rośnie jak tocząca się kula śniegowa i to szybciej niż liczba ZboWiD-owców pod koniec PRL-u; wg Szewacha Polska powinna zadośćuczynić roszczeniom-uroszczenim zawodowych holokaustników, ale spokojnie, w przystępnych ratach no i w pierwszej kolejności tym, którzy zadeklarują, iż zainwestują te pieniądze w Polin, zaś upokarzaniem Polski na arenie międzynarodowej zajmować się będzie w tym czasie kto inny). Jako że naiwność i safandulstwo Polaków graniczy chyba tylko z upośledzeniem umysłowym, więc w pierwszej chwili ucieszyłem się, że starego złotoustego „przyjaciela” zastąpi teraz nieokrzesany prostak znikąd, którego prostactwo razić będzie jak „zgrzyt żelaza po szkle”, ale gdzie tam. Ledwo się pojawił, a z miejsca zachwycił wszystkich „od Michnika do Rydzyka”, a wzajemnym nasładzaniom i obcmokiwaniom nie widać końca.

„[Ten Dyzma] to tęga głowa. – apodyktycznie dodał Ulanicki-. No i nasz człowiek”, a już szczególnie od zorganizowanej przez niego kolacji szabasowej (żeby nie powiedzieć szabasowo-rządowo-rekonstrukcyjnej), która może nas wszystkich bardzo drogo kosztować, a to z tego powodu, że jak widać po nowym składzie rządu, Naczelnik Państwa cofa się na całej linii i w dodatku nie „na z góry upatrzone pozycje”, ale pod żydowski parasol, który obiecał nad nim rozpostrzeć nasz nowy przyjaciel.

Cenę wywoławczą tego parasola znamy od dawna – w okolicach 220 mrd PLN (por. prognozowane dochody podatkowe Polski na rok 2018: 331.7 mrd PLN) i jeśli miałoby się okazać, że „dobra zmiana” zakończy się w żydowskich objęciach, to lepiej, żeby jej wogóle nie było.

Dlatego przyjęta w grudniu 2017 ustawa senatu USA jest dla nas potencjalnie ŚMIERTELNIE niebezpieczna. Jej dalsze losy zależą m.in. od aktywności polskiego rządu oraz Polonii Amerykańskiej. W tym kontekscie programowo całkowicie bierna postawa rządu „dobrej zmiany”, połączona wręcz z zatajaniem całej sprawy przed Polakami przywołuje obawy najgorsze z możliwych.

Jak pisze Wojciech Sumliński:

„Senat amerykański przyjął ustawę, w myśl której jeżeli gdziekolwiek zmarły Żyd nie pozostawił spadkobiercy, to majątki te powinny stanowić własność instytucji zajmujących się informowaniem nt. Holokaustu. Chodzi o niebagatelną kwotę 65 mld dolarów. Kraje, które nie będą realizować tych roszczeń żydowskich, będą podlegać naciskom, a może i sankcjom amerykańskim. Sprawa jest newralgiczna, kluczowa. Zdumiewające, że rząd polski w ogóle nie odnosi się do tych informacji, do faktów!

Co się tyczy Polonii Amerykańskiej, pan Michalkiewicz przypomina, że kiedy pod koniec lat 90-tych żydowskie organizacje w USA próbowały storpedować przyjęcie Polski do NATO (1999), to poprzedni prezes KPA, Edward Moskal, zebrał łącznie 9 mln podpisów pod stosowną petycją do Kongresu USA, co prawdopodobnie przesądziło sprawę. W opowiedzi polskojęzyczny MSZ pod przewodnictwem polakożercy, prof. Geremka i jego następców zorganizował metodyczną nagonkę na Moskala o jego rzekomy antysemityzm, co spowodowało, że prezes KPA przestał w końcu być zapraszany na jakiekolwiek spotkania, co było wcześniej nie do pomyślenia. Jednocześnie kontynuowano wcześniejsze działania komunistów, mające na celu rozbicie i neutralizację Amerykańskiej Polonii (w myśl trybalistycznej zasady „po co nam Polonia, skoro mamy własną Diasporę” – Zdradek Sikorski postulował nawet zmianę nazwy ‘Polonia’ na ‘Diaspora’  - to tak jak w Ministerstwie Finansowania Żydowskich Cmentarzy min. Glińskiego – po co nam Muzeum Historii Polski czy nie daj Boże Muzeum Kresów, skoro mamy MHŻP Polin, a w planach Muzeum Chasydów – jak widać Umiłowani Przywódcy dobrze wiedzą, z której strony maca krwią niewiniątek nasączana).

MSZ pod kierownictwem gieremkowskiego zaciągu planowe niszczenie Polonii rozciągnął również na kontynent południowoamerykański, prowadząc bezpardonową wojne z USOPAŁ-em i Janem Kobylańskim w szczególności. Sam pamiętam decyzję Zdradka Sikorskiego, zabraniającą przedstawicielom polskiej dyplomacji jakichkolwiek kontaktów z Kobylańskim i jego organizacją.

W tym kontekście jakakolwiek „dobra zmiana”  powinna rozpocząc się od wymiecenia geremkowskiego zaciagu żelazną miotłą do gołej ziemi (por. były ambasador Ryszard Schnepf o charakterystycznym wyrazie twarzy wiecznie prześladowanego Semity, przeczuwając swoje odwołanie, jeszcze pełniąc swoją funkcję zdążył oskarżyć Polaków o anti-Semitismus). Tymczasem po ‘dekonstrukcji’ rządu i powołaniu Jacka Czaputowicza na szefa MSZ, muszę za Witoldem Gadowskim ugryźć się w język i przeprosić za wcześniejszą krytykę ospałego Witka Waszczykowskiego słowami Rusinki rozpaczającej nad grobem męża-pijaka i damskiego boksera: ” kakoj buł, takoj buł a teper ne ma!”, bo przynajmniej Waszczu nie był z antypolskiej stajni!

 Podumowując: jeśli „dobra zmiana” ma się zakończyc w żydowskich objęciach, to lepiej, żeby jej wogóle nie było. 

KOMENTARZE

 • POLONIA wyręcza "dobrą zmianę", podczas gdy polski rząd milczy jak grób
  http://prawy.pl/63981-polonia-apeluje-do-kongresmenow-aby-glosowali-przeciwko-antypolskiej-ustawie-i-domaga-sie-powolania-przedstawiciela-ds-ludobojstwa-dokonanego-na-polakach/
 • @MacGregor 15:49:41
  polski rząd milczy jak grób, tylko że to może być grób Polski
 • PANIE RABINIE CO ZROBIŁ PAN DLA POLSKI?
  https://youtu.be/OkVkYpLyLtg


  https://youtu.be/TM0ZZNERPpA
 • @trojanka 16:04:20
  https://youtu.be/smeDH0zGQj8

  https://youtu.be/m8YCD_GUpAo
 • Czy aby to tak było?
  "pan Michalkiewicz przypomina, że kiedy pod koniec lat 90-tych żydowskie organizacje w USA próbowały storpedować przyjęcie Polski do NATO (1999), to poprzedni prezes KPA, Edward Moskal, zebrał łącznie 9 mln podpisów pod stosowną petycją do Kongresu USA, co prawdopodobnie przesądziło sprawę"
  Sorry, ale gdyby Żydzi naprawdę nie chcieli Polski w NATO to żadna petycja Polonii nic by tutaj nie pomogła.
  Pan Stanisław raczej nie docenia prawdziwej siły żydowskiego lobby w USA.
 • @Robik 16:34:11
  chodziło o list podpisany przez bodaj kilkudziesięciu senatorów (finansowanych przez "eskimosów"), ażeby uzaleznić przyjęcie Polski do NATO od zadośćuczynienia przez Polskę roszczeniom-uroszczeniom zawodowych holokaustników (sprawa sięga niestety tak daleko)

  Polonia pod kierownictwem Edwarda Moskala zebrał wówczas 9 mln głosów, a takiego elektoratu w Stanach nikt nie zlekceważy.
  Dlatego też geremkowszczyzna postawiła sobie za cel przetrącić karierę p. Moskalowi i w duzym stopniu im się udało.

  pozdr
 • @MacGregor 16:51:38
  Wiem o czym mówił p. Michalkiewicz.
  W środowisku żydowskim są rozbieżności co do metod (nie celów).
  Ciągle uważam, że p. Stanisław nie docenia potęgi żydowskich wpływów w Stanach.
  Również pozdrawiam
 • @MacGregor 16:51:38
  Jeśli tak się stało, to faktycznie, wielk szkoda. Mogła się Polonia amerykańska tak nie wysilać, przynajmniej teraz w Polsce nie byłoby obcych wojsk.
 • [słowo ostatnio zakazane w komentarzach portalu wPolityce.pl] ... hehehe,ja to mam totalny szlaban.
  .
 • @trojanka 16:04:20
  "PANIE RABINIE CO ZROBIŁ PAN DLA POLSKI?"

  Odpowiedź rabina: Jestem :-)
 • Odszkodowania dla Polski i ofiar Holokaustu – fundamentalne zasady
  .
  Polska może wystąpić o reparacje od Niemiec za II wojnę światową. W Stanach Zjednoczonych Ameryki pojawiają się inicjatywy prawodawcze i polityczne dla zapewnienia zwrotu własności odebranej – między innymi na terytorium Polski – ofiarom Holokaustu, które przeżyły, lub ich rodzinom, albo wypłacenia im odszkodowań, a w przypadku braku spadkobierców – przeznaczenia odszkodowań na cele społeczne i edukacyjne.

  >>> https://wpolityce.pl/swiat/377102-odszkodowania-dla-polski-i-ofiar-holokaustu-fundamentalne-zasady

  W obu sprawach Polska powinna przestrzegać wielu zasad cywilizacji i prawa międzynarodowego, bez których polskie działania będą budzić niezrozumienie i opór lub obojętność, i staną się nieskuteczne. Poniżej trzy fundamentalne zasady spośród wielu.

  1. Zasada niedyskryminacji obywateli i ich bliskich i potomków, oraz osób prawnych II Rzeczypospolitej Polskiej. Żądając odszkodowań wojennych dla polskiego państwa, a za jego pośrednictwem także dla samorządów terytorialnych, instytucji kultury, nauki i edukacji, instytucji religijnych, organizacji społecznych i przedsiębiorstw, oraz indywidualnych obywateli II RP lub ich żyjących bliskich i potomków, nie wolno wprowadzać podziałów według przynależności etnicznej, rasowej, językowej, religijnej ani innej. Przeciwstawienia w rodzaju „my Polacy – oni Żydzi” dzieliłyby naród polityczny – demos (pojęcie różne od etnosu) wbrew między innymi gwarancjom równouprawnienia obywateli, zawartym w konstytucjach II Rzeczypospolitej. Niedyskryminacja to zarazem droga do połączenia starań o odszkodowania dla Polski i dla polskiej społeczności żydowskiej – w tym do koalicji między Polską a światową społecznością żydowską.

  2. Zasada wszechstronności roszczeń. Starania związane ze skutkami Holokaustu w Polsce bywają zdominowane przez oczekiwanie restytucji nieruchomości zabranych przez nazistowską III Rzeszę. Często chodzi o same grunty, bo nie przetrwało nic, co na nich stało – jak w zburzonych przez Niemcy dzielnicach Warszawy. Takie podejście niesłusznie redukuje wartość strat i zniszczeń, zatem odpowiedzialność sprawcy. Po trzech pokoleniach i zmianach urbanistycznych i innych od II wojny światowej zwrot nieruchomości jest – z nielicznymi wyjątkami – niemożliwy, ale możliwe są odszkodowania od Niemiec nie tylko za zabrane grunty, lecz również za zniszczone w całości lub części budynki, budowle i infrastrukturę, a także za zagrabiony majątek ruchomy – na przykład maszyny, surowce, towary i inny majątek przedsiębiorstw – oraz własność intelektualną, aktywa finansowe, złoto i inne cenne zasoby. Oraz za – najcenniejsze ze wszystkiego – życie i zdrowie fizyczne i psychiczne ludzi.

  3. Zasada odpowiedzialności sprawcy. Ostatecznym adresatem roszczeń o odszkodowania musi być sprawca szkód. Polska była nie sprawcą, lecz ofiarą II wojny światowej, a mimo to nie otrzymała od Niemiec reparacji, które mogłaby przekazywać dalej. Natomiast Polska może teraz zebrać niezaspokojone dotąd roszczenia odszkodowawcze ofiar Holokaustu lub ich rodzin, oraz osób prawnych wymienionych powyżej, które dotknął Holokaust, i powinna je przedstawić wraz ze wszystkimi innymi uzasadnionymi roszczeniami – w tym dotyczącymi majątku państwa polskiego i samorządów terytorialnych – Republice Federalnej Niemiec jako następcy III Rzeszy Niemieckiej. Rzeczpospolita Polska powinna włączyć wszystkie powyższe roszczenia do treści zarówno możliwych negocjacji z Niemcami, jak potencjalnego pozwu do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze – najwyższego sądu Systemu Narodów Zjednoczonych.

  JAK WIDAĆ KASY Z REPARACJI JESZCZE NIE MA, i NIE WIADOMO CZY BĘDĄ, .... ALE JUŻ WIADOMO KOGO i JAK TRZEBA OBDZIELIĆ

  1 stycznia 2018 / Akt 447: Narodziny polskiego OWP
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141758,1-stycznia-2018-akt-447-narodziny-polskiego-owp

  Izrael wniósł oficjalną skargę ws ustawy [re]prywatyzacyjnej
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140782,izrael-wniosl-oficjalna-skarge-ws-ustawy-re-prywatyzacyjnej
  [Re]prywatyzacja: Lobby izraelskie w Sejmie jednak istnieje
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140734,re-prywatyzacja-lobby-izraelskie-w-sejmie-jednak-istnieje
  Czy PiS tak tę ustawę uchwali? A Duda, czy taką ją podpisze?
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140612,czy-pis-tak-te-ustawe-uchwali-a-duda-czy-taka-ja-podpisze
 • @Lotna 17:31:14
  Święta prawda!
  Polska przynależność do NATO to żaden sukces, nigdy tam nie powinniśmy wstępować, podobnie jak i do UE.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031