Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1789 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

„Chanukowe niespodzianki” wg Grzegorza Brauna.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gorąco polecam felieton Grzegorza Brauna pod tytułem jak wyżej

(link "Chanukowe niespodzianki". ), a kto będzie wybrzydzał i wymyślał, że red. Braun sam jest Żydem, tego osobiście obiję zdechłym prosiakiem. I nie ma to nawet większego związku z faktem, że nowa szara eminencja przy PiS-ie i prezydencie Polin, czyli powołany w miejsce sparciałego już Szewacha Weissa starszy sierżant sztabowy armii izraelskiej, Jonny Daniels (cham i bezczel, choć wciąż skutecznie grający dobrego policjanta), nazwał red. Brauna debilem (ang. moron), idiotą, antysemitą i siewcą nienawiści, który powinien zniknąć z życia publicznego. No cóż, jakby to ode mnie zależało, to w polskim życiu publicznym wogóle nie zaistniałby ktoś taki jak koszerna krzyżówka Johny Walkera z Jackiem Danielsem, bo generalnie chamów nie powinno się wpuszczać na salony, no ale gdy zamiast Polski jest Polin, zamiast salonu sralon, a zamiast narodowej elity folksdojcze z szabesgojami pod rękę, to i nie powinno dziwić, że rekonstrukcje rządu dokonują się podczas kolacji przy szabasowych świecach, zaś cała „dobra zmiana” zakończy się w objęciach żydowskich (por. SM), podobnie jak my wszyscy.

[Przy okazji pozwolę sobie wyjaśnić kwestię angielskiej wersji imienia nowego „consigliere” przy władzach Polin: aczkolwiek angielskie nieuki używają czasem formy Jonny w miejsce Johnny (Jasiek), to generalnie Jon/Jonny pochodzi od Jonnathan (po naszemu Bogdan)].

Nie mogę pójść na łatwiznę i wstawić całość metodą „na studenta” czyli kopiuj-wklej, bo portal www.polskaniepodlegla.pl zastrzegł sobie copyright, więc muszę wystękać własnymi słowy, a nie jest to zadanie łatwe wobec luminarza słowa i mistrza ciętej riposty.

Otóż wg GB przeniesienie ambasady amerykańskiej z Tel Awiwu do Jerozolimy to celowe (i rzecz jasna uzgodnione z braćmi strasznymi) „odpalenie” Bliskiego Wschodu, poprzedzone kuracją laxigenową na Ukrainie i w Korei Północnej (klient potrakowany laxigenem, w tym przypadku Rosja i Chiny, zazwyczaj zajmuje się własną „de”,co wykluczyć ma nieproszoną interwencję).

A jaki miałby byc strategiczny cel wdrożonego właśnie do realizacji wielkiego planu (w dawnym języku dyplomcji „grand dessein”)? Cytuję:

Są dwa rozwiązania: albo teraz właśnie oceniają jako realną perspektywę stoczenia zwycięskiej wojny o „Wielki Izrael”, albo szukają przekonującego pretekstu do przeprowadzenia operacji „Most 2”, tj. masowej ewakuacji do Europy Środkowej. Przy czym, zauważmy, jedno bynajmniej nie wyklucza drugiego – bo wszak i bez zwijania chorągiewki w Palestynie potrzeba pozyskania bezpiecznej bazy na kontynencie europejskim musi być dla żydowskich sztabowców paląca i ewidentna.

(patrz też: Mirosław Kokoszkiewicz:

Gdzie zakotwiczy lotniskowiec USS „Israel”?

Tak jak w 1948 roku zakotwiczenie było okrzyczane aktem sprawiedliwości dziejowej tak musi być i teraz. Dlatego już od lat trwa proces przerabianie miejscowej gawiedzi z przyszłej ziemi obiecanej Żydów, w katów i oprawców narodu wybranego.

Trzeba mocno pracować nad świadomością autochtonów, aby wyrobić u nich silne poczucie winy za holokaust i wymusić zgodę na zadośćuczynienie za wyrządzone krzywdy. To poczucie winy musi być tak silne by sparaliżować instynkt samoobrony oraz tak obrzydzi własny kraj, by jedynym nasuwającym się i logicznym ratunkiem było oddanie go w pacht „ludzi mądrzejszych”.

[por:

Starszy sierżant sztabowy armii izraelskiej wciąż skutecznie gra w „dobrego policjanta”, ale to własnie on był jednym z pierwszych kłamców-donosicieli, który doniósł do „prasy międzynarodowej” o 60 tys. faszystów szalejących po Warszawie – McG]


Mieszkańcy Europy Zachodniej tylko na podstawie zwykłej mapy będą umieli bez pudła wskazać kraj gdzie znajdowały się obozy zagłady i bezbłędnie wymienić jego złowrogą nazwę. (...)

Stopniowo z żelazną konsekwencją Polacy z największej ofiary II wojny światowej przerabiani są w katów, a środowiska żydowskie zupełnie zapomniały o swoich prawdziwych oprawcach, którzy to oprawcy z kolei stają się ofiarami Polaków.

Czy są polscy znaczący politycy, którzy jako obowiązek poczytują sobie rozpatrywanie i takiego scenariusza wydarzeń? Jeżeli są to zapewniam, że nie stoją po naszej stronie barykady.

Jeszcze dwadzieścia lat temu pukalibyśmy się w czoło gdyby ktoś nam powiedział, że Niemcy i Żydzi ręka w rękę będą czynić nas współwinnymi potwornych nieszczęść II wojny światowej.

Ktoś, kto puka się w dziś czoło czytając mój wpis, niech sobie go przypomni za jakiś czas.

[lipiec 2012]

)

Pojadę po bandzie „copyright”, ale znów zacytuję Grzegorza Brauna:

Tu właśnie w sukurs przychodzą im niezawodni w swej naiwności tubylcy – którzy wytrwale angażują się w instalowanie u siebie zrębów żydowskiej suwerenności wyspowej (z akcentem na duże miasta), a w dodatku czynią to najczęściej z własnej inicjatywy i na własny koszt (patrz: Muzeum POLIN, na którego utrzymanie do końca świata łożyć ma naród polski, nie mając jednocześnie prawa głosu w kwestiach programowych ani personalnych). Jakże chętnie podchwytują i reprodukują nasi mężowie i żony stanu fałszywe klisze propagandowe i powtarzają suflowane im narracje pseudohistoryczne (patrz: „Rzeczpospolita przyjaciół” prez. Dudy czy „wspólnota historyczna” min. Glińskiego). Również we własnym zakresie liderzy tubylczych gojów podejmują działania prewencyjne (cenzorskie i prokuratorskie), zawsze gotowi rytualnie odciąć się od „teorii spiskowych” i stanowczo potępić wszelkie „przejawy antysemityzmu”. Co de facto oznacza poddanie życia publicznego kontroli tych bliżej niezdefiniowanych instancji, które dzierżą monopolistyczny przywilej nominowania na „antysemitów”.

Minister Gliński (dawniej z PO) to tchórz i prożydowski lizus (por.MM: Zamach w Łodzi na ministra Glińskiego), zupełnie nienadający się na obecne stanowisko (pomijam, że całe to Ministerstwo Kultury potrzebne jest jak psu piąta noga), ale czy czasem nie lekceważymy prezesa Kaczyńskiego, zbyt łatwo dając wiarę opinii pana Michalkiewicza, że JK jest „mistrzem intrygi, który zawsze na końcu potyka się o własne nogi”? Bo póki co, to całe to zespawywanie nas na siłę z braćmi strasznymi (co niejednokrotnie wychodziło nam już w historii bokiem, może nie tak, jak Palestyńczykom, ale wszystko przed nami) nosi dla mnie znamiona celowego i konsekwentnie realizowanego działania. 

KOMENTARZE

 • Szanowny Panie Mc Gregor (może lepiej by do Pana pasowało, jako nick, np Zawisza Czarny)
  Jak my Polacy, Naród Polski, mamy sobie poradzić z całym Nato (i całą ogłupiałą Ojropą)? które czeka za rogiem, na najmniejszy nasz akt niezadowolenia z instalowania nam tutaj niemal doskonałej okupacji?
  Gdy współcześni Konradowie Mazowieccy sprowadzili nam tych współczesnych Krzyżaków w ilościach wystarczających do wytępienia resztek Narodu Polskiego, który jeszcze został po tej planowej depopulacji i rozpinkoleniu w cztery świata strony, rodowitych Polaków?

  Czy nie należałoby z tymi Krzyżakami postąpić tak jak kiedyś postąpił nasz król Władysław Jagiełło?
  A co zrobił król Władysław Jagiełło?
  No nic innego, jak tylko i wyłącznie pielgrzymował (przed Bitwą pod Grunwaldem) do Relikwii Krzyża Świętego i codziennie (przez cały tydzień) odbywał Drogę Krzyżową na Łysą Górę (do tych Relikwii), modlił się i medytował a przed samą Bitwą, jak wiemy, pomodlił się do Matki Boskiej Hymnem Bogurodzica...

  Takich Faktów w naszej Polaków Historii (przez duże H, bo tej niezakłamanej) jest bardzo wiele...
  "macie przecież swoją Królową, do Niej się zwróćcie..." odpisał papież do przypartego przez Szwedów, do muru we Lwowie, króla Jana Kazimierza.
  Jak wiemy, Śluby Lwowskie króla Jana Kazimierza, odwróciły losy Polski...

  Za Gierka, Polaków było ok 40mln, teraz przypuszczalnie jest nas znowu, tylu ilu nas było po II wojnie czyli ok 20 paru milionów...
  Jest więc przeciw Polakom toczona jakaś ukryta wojna, więc największy chyba już czas zwrócić się do naszej Królowej.
 • @Nibiru 18:17:15
  te niby nieważne skandale seksualne, są w rzeczywistości wielką, zakrojoną na szeroką skale, satanistyczną aferą pedofilską (z mordami rytualnymi, sadystycznymi, bestialskimi torturami), która ma już swoją nazwę: Pizzagate.
  Świat dowiedział się o tym przy okazji rozgrywek politycznych, ale w końcu ujrzała światło dzienne, najgorsza chyba afera na świecie, bo dotyczy ona bestialsko wykorzystywanych seksualnie dzieci, porywanych, pozyskiwanych na drodze adopcji, na całym świecie.
  W samych Stanach i Anglii, ginie rocznie ok 1mln! dzieci
  Podobno Pizzagate, ma także odnogę polską i to zarówno w pozyskiwaniu dzieci (rocznie ginie bez wieści ok 20tyś! dzieci), jak i wykorzystywaniu w klubach dla pedofilów, pewnie nieźle zakamuflowanych w różnych obiektach.
 • @Nibiru 19:48:36
  panuje zmowa milczenie (wiemy dlaczego)...
  Więc każdy ślad (nawet ślepy) jest dobry bo nagłaśnia sprawę.
  A jest to dobre, no ajk widać ludzie w końcu zaczynają się w tej sprawie ruszać. Więc tylko czekać jak lawina wybuchnie
  I chwała Panu Bogu, bo ciężko za tą naszą obojętnosć TAM zapłacimy, gdy zostaniemy zapytani : Co w tej sprawie zrobiłeś?
 • @ireneusz 21:37:45
  też jesteś pedofilem, że trolujesz ten temat?
 • @Jan Paweł 18:03:37
  Polska formalnie jest monarchią, zaś NMP jest naszą Królową

  polecam SM:

  https://www.youtube.com/watch?v=lxncxiH-vSs

  pozdr
 • @ Autor - sam G.Braun to także chanukowa niespodzianka
  Widzisz Pan, Panie Autor, G.Braun, startował w wyborach prezydenckich w I turze w 2015r., może występować w powszechnych mediach, prezentuje i to niejednokrotnie, wobec Żydów negatywne stanowisko.
  A takiego D.Kosiura nie tylko, że nie dopuścili do udziału w wyborach prezydenckich w 2010r. (SN do dzisiaj nie odpowiedział na moją skargę wyborczą) - nie daj Boże pojawiłby się w mediach, ale kilkukrotnie na polecenie prokuratury przesłuchiwała go policja na okoliczność mowy nienawiści.

  G.Braun, przecież Żyd, polityczną koncesję posiada, a D.Kosiur, Polak, takowej od żydo-systemu nigdy nie otrzyma.

  I teraz możesz już Pan, Panie Autor, z czystym sumieniem ekscytować się patriotyzmem żydowskiego żydo-katolika G.Brauna, który jako wielki apologeta JPII i żydo-katolickiego Kościoła wypowiada się sprzecznie z polityką JPII i Kościoła, choć swoim słuchaczom zaleca trivium: Kościół, szkoła, strzelnica.
 • @MacGregor 10:09:29
  Dziękuję, bardzo ciekawa interpretacja tego ważnego faktu z Historii Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031