Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1866 postów 2442 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Narodowcy przywracają realizm polityczny.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak jak kara śmierci jest zwornikiem każdego normalnego systemu prawnego, tak samo zdrada należy do fundamentalnych pojęć polityki realnej.

Jak napisał Robert Winnicki na facebooku:

Wczoraj w Katowicach z inicjatywy Ruchu Narodowego odbyła się manifestacja, podczas której symbolicznie powieszono portrety zdrajców.

Zdrajcami są posłowie PO do Parlamentu Europejskiego, którzy brali udział w ataku międzynarodówki liberałów i lewicy na Polskę.

„Wieszanie portretów” miało rzecz jasna charakter symbolicznego happeningu ale haniebna zdrada jakiej dopuścili się europosłowie domagała się jednoznacznej reakcji i potępienia.

Ruch Narodowy opowiada się za postawieniem ich przed sądem. Należy też zmienić przepisy o Trybunale Stanu w taki sposób, by również przed tym gremium posłowie do PE mogli odpowiadać.

Czy za jedno głosowanie powinna być kara śmierci? To byłaby pewnie przesada. Ale warto przy tej okazji przypomnieć postulat Ruchu Narodowego - kara śmierci za najcięższe zbrodnie powinna wrócić do kodeksu karnego. W tym - za zdradę stanu.

Reakcją większości mediów była histeria („uj giewałt, faszyzmus!”) i dlatego może warto odnotować całkiem stonowany artykuł w tygodniku „Wprost”:

Kontrowersyjny „happening” narodowców pod lupą policji. Jest też zawiadomienie do prokuratury, cytujący m.in. Roberta Winnickiego:

„Fakt, że w Polsce przestaliśmy karać najcięższe zbrodnie, w tym zdradę stanu, śmiercią, nie jest postępem a regresem cywilizacyjnym”.

Powiem więcej, to właśnie skutkim bezkarności zdrajców stanu Polska stała się państwem teoretycznym, co tak zwięźle sformułował swego czasu Bartłomiej ChDiKK Sienkiewicz. Klasycznym przykładem jest jeden z czołowych paserów majątku narodowego, były minister przekształceń własnościowych, a dziś bezkarny i bezczelny komisarz ludowy Chujni Europejskiej, Janusz Kurwa-Lewandowski.

Warto tu przypomnieć zdrajcę z XVII wieku, Hieronima Radziejowskiego – współautora wymierzonego przeciw Polsce sojuszu Szwecji, Kozaczyzny i Siedmiogrodu. Czy po „potopie” darto zeń pasy, zaś kat łamał go kołem i powiesił razem z parszywym psem? Bynajmniej – Radziejowski w 1662 odzyskał dawną pozycję i majątek, zaś sejm wybaczył mu wszystkie winy i zniósł infamię. Skoro tak, to trudno się dziwić, że po stu latach z kawałkiem Rzeczpospolita przestała istnieć – wszak i tak istniała tylko teoretycznie, zaś rozbiory po prostu zlikwidowały fikcję.

Za komuny mówiło się o powrocie do „granic piastowskich” – dziś w trosce o własne państwo powinnismy powrócić do piastowskiego realizmu politycznego. W 1358 roku Maćko Borkowic złożył uroczystą przysięgę na wierność królowi Kazimierzowi. Kiedy mimo tego nadal knował przeciwko władcy, w 1360 rostał skutecznie skazany na śmierć głodową. Tymczasem według utrwalonych w dzisiejszej Polsce pojęć, król Kazimierz , zamiast być faszystą i ksenofobem, powinien był wysłać go na dwór cesarski z coroczną pensją i sutym uposażeniem, ażeby nadal mógł judzić przeciw królowi i obsrywać swój kraj.

Bard „Solidarności”, Jacek Kaczmarski śpiewał w „Wieszaniu zdrajców na Rynku Warszawskim”:

Trzeci szarpie się jak umie
Coś tłumaczy klęka pada
Bo niełatwo mu zrozumieć
W taki sposób słowo zdrada
Zawisł

No własnie, przecież wszyscy od zawsze zdradzali, brali jurgielt, zrywali sejmy a ja mam wisieć?

Nie ma mowy o odrodzeniu Polski, o jej zaistnieniu realnym, a nie tylko teoretycznym, bez przywrócenia i zrozumienia słowa „zdrada”.

Tymczasem najwidoczniej ‘mientkim” wackiem robiony browarczyk Jakubiak (skądinąd, ilekroć jestem w Polsce, to z piw piję tylko „Ciechana Wybornego”) skomentował:

Apeluję: opanujcie się, bo krzywdzicie postrzeganie prawicy w Polsce. Wam się wydaje, że to jest wesołe, ale będzie to wykorzystane inaczej… (…) Każdy taki transparent na Marszu Niepodległości, takie happeningi, gdzie pokazuje się agresję i wrogość, będą wykorzystane przeciwko Wam. Należy takie rzeczy potępiać. Wolałbym, by iść bardziej w endeckość - budowanie Polski, a nie występowanie przeciwko. Idźmy w budowanie wielkiej Polski, a nie tępienie kontestatorów wolnej Polski

 

To tak, jakby apelować: nie karzmy złoczyńców, raczej nagradzajmy dobrodziejów. Zdrajcy dokładnie na to liczą i na tym opierają swoją bezkarność.

A co do postrzegania prawicy (w sensie patriotyzmu) w Polsce: taki stary a taki naiwny. Przeciez dla żydokomuny i tzw. „prasy międzynarodowej”  nawet „Bóg, Honor, Ojczyzna” to mowa nienawiści. A jak ktoś sie boi, jak to zostanie odebrane w prasie, to polecam wsadzić głowę do własnego tyłka i przeczekać.

Wieszanie zdrajców „in effigie” to nie faszyzm, to przywracanie normalności i REALNEGO istnienia państwa. I jedyne, co można katowickiemu happeningowi zarzucić, to to, że tak późno. 

KOMENTARZE

 • dobre
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-tajani-zwroci-sie-do-szydlo-o-zapewnienie-bezpieczenstwa-eur,nId,2470541

  Ależ bardzo dobrze, zdrajcy powinni czuć się zagrozeni
 • @Autor
  Odwoływanie się do kary śmierci świadczy o całkowitej bezsilności i słabości idei. Gdy oponentów trzeba zabijać (najcięższe zbrodnie, zdrada stanu to tylko takie erystyczne ozdobniki) by zachować spójność poglądów to idea staje się martwa.
 • @programista 14:24:17
  Tak jak posiadanie silnej armii świadczy o słabości i martwocie państwa?

  Tak jak przymus rodzica wobec dziecka (np. w sprawie zatrzymania się na czarownym świetle) świadczy o braku autorytetu?

  W ogóle istnienie kodeksu karnego świadczy o martwocie moralności?
 • @MacGregor 14:57:00
  Dokładnie tak.
  Skoro trzeba używać kija to znaczy że autorytetu już nie ma.
  Gdy trzeba utrzymywać wielką armię to znaczy że obywatele nie mają czego bronić.
  Im bardziej ludzie przestrzegają zasad moralnych tym bardziej kodeks karny ma mniej paragrafów.
 • @programista 15:14:33
  czyli

  - jak wychowanie,to bezstresowe
  - wobec przestępców pobłażanie
  - wobec zabójców perswazja
  - wobec dziecka właśnie wybiegającego na ulicę pod samochód ...???
  - wobec zdrajców - udawanie, że nic się nie stało
  - wobec obcej agresji - chlebem i solą
  - zamiast kontraktów pisanych - wzajemne zaufanie
  - zamiast więzień - przedszkola

  Znakomity plan, do którego rzeczywistość wprawdzie nie dorosła, ale dajmy jej szansę ...
 • @MacGregor 15:29:04
  Może szanownemu Autorowi umknęło, że wiele setek lat temu mieliśmy już systemy oparte wyłącznie na fizycznej przemocy i strachu przed karami. Cały rozwój kultury i cywilizacji jest powolnym odchodzeniem od takich metod, jest uznaniem wartości każdego ludzkiego życia. Chrześcijaństwo przez dwa tysiące lat usiłuje to w ludzi wpoić.

  Szczególnie w przypadku zdrady, która nie jest przejawem bezpośredniej przemocy fizycznej, ale najczęściej jedynie niezgodą na poglądy większości.
 • @programista 16:00:25
  Wczoraj myłem szyję, a dziś po pracy znów będzie brudna.
  O ile pamiętam z lekcji religii 'diabeł krąży patrząc, kogo by pożreć" - dwa tysiące lat chrześcijaństwa, a jednak wciąż są wśród nas złodzieje i mordercy - i co z nimi robić, nadstawić drugi policzek i kolejny portfel, czy może wezwać policję?

  A zdrada - rzeczywiście w przypadku powieszonych in effigie zdrajców z PO
  nikogo kijem nie okładali - po prostu nie zgadzają się na istnienie suwerennej Polski czyli maja inne zdanie niż zwolennicy istnienia suwerennego państwa polskiego.
 • @MacGregor 16:10:40
  Programista jak zwykle odlatuje w swój dziwny świat....
 • :)))
  https://pbs.twimg.com/media/DPlt2aBXkAAmJZh.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DPpVb-qX4AEY3Vl.jpg

  https://twitter.com/mrjonnydaniels

  https://poland.pl/politics/home/polish-pm-without-memory-there-no-identity/
  https://poland.pl/politics/home/international-memory-and-hope-conference-dedicated-poles-who-sav/
 • @MacGregor 14:12:19
  Premier Szydło odpowiada szefowi PE: Akty agresji, nietolerancji wszystko to potępiam i nie ma dyskusji. "Nie ma też miejsca na szkalowanie Polski w PE" Ps...Pani Premier po pani wypowiedzi widać, że my jeszcze długo nie uwolnimy się od polityki wylęknionego niewolnika. Rozumiem, że przez panią Szydło przemawia głównie polityk i dyplomata, jednak niesmak budzi gdy dyplomacją łagodzi się zdradę. Reakcji ludzi na zdradę nie można rozpatrywać w kategoriach aktu agresji i nietolerancji ponieważ tolerancja na zdradę to kładzenie głowy pod topór. Stosunek do zdrady powinien być jednoznaczny: jednoznacznie negatywny i wyrażony wprost. Nie ma tu niestosowności a ludzie mają prawo wyrazić targającą nimi wściekłość choćby w symbolicznej formie. Ho, ho, ja widzę, że jest w UE, ale także w Polsce, podział na szubienice właściwe i niewłaściwe. Pamięta ktoś jeszcze osławiony "Błękitny Marsz" Platformy Obywatelskiej w 2006 roku z obecnym niemieckim dygnitarzem Tuskiem na czele? Pamięta ktoś dziesiątki portretów śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z wisielczym powrozem na szyi, pamięta ktoś ich bannery z hasłami? Gdzie wtedy były te wszystkie unijne fisze, które dzisiaj dostrzegają zagrożenie dla zdemoralizowanego podłego robactwa, szkalującego Polskę na arenie międzynarodowej? To już nawet nietolerancja jest przestępstwem pani premier? Mamy tolerować zbrodniarzy, złodziei, zdrajców, wręcz ich na ukaz lewactwa kochać, bo jak nie to sądy i cela, grzywny? Nie o takiej Unii wchodziliśmy! Kto im dał prawo do decydowania we wszystkim w wolnych krajach! Kto zmusza nas do lewicowej Unii?! Drugi kołchoz! Złodzieje, biurokraci, degeneraci. Gdzie uczciwe prawo?! Normę in effigie stosowali wobec zdrajców Polski sędziowie Sądu Najwyższego Kryminalnego RP w 1794r. mieściła się ona w polskim porządku prawnym. Na Polskę można pluć i szkalować ale szkalujących osądzać nawet symbolicznie nie wolno ! Ot, jewropejskie prawo ! A gonić samowybierająch się żydolewackich komisarzy uzurpatorów skąd przyszli, won, won i jeszcze raz won. Czemu zaraz ktoś pisze, że to były szubienice, to były wieszaki, no przecież gdyby położono te zdjęcia na ziemi (choć bardziej by pasowało w rynsztoku), to by zaraz napisali, że dokonano profanacji rzucając zdjęcia na ziemie (do rynsztoka). Czyli elegancko powieszone źle, w rynsztoku też źle. Jak tu żyć...?
 • @MacGregor 14:12:19
  Bardzo dobra inicjatywa. Tak należy piętnować zdrajców…Czy Krzysztof Król ten zięć agenta bezpieki i kapusia z KPN-u Leszka Moczulskiego ? Fajna akcja! Oj chciałoby się, żeby tak naprawdę…Wieszanie portretów targowiczan to już taka nasza polska tradycja. Karanie za zdradę kraju nie ma nic wspólnego z faszyzmem. W USA nawet w czasie pokoju za zdradę jest kara śmierci.


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Piotr_Norblin

  Szkoda tylko, że powiesili tylko portrety! Młodzi nie są jeszcze skażeni politpoprawnością i ONI są przyszłością Polski. Jest prawda albo kłamstwo wierność albo zdrada i to widzą i doskonale rozumieją. Nie gaśmy ich entuzjazmu i nie potępiajmy bo robią to z czystych pobudek i niech forma ich działań nie szokuje ale uczynki zdrajców. Chwała patriotom, chwała Polsce. Osobiście nie mam nic przeciwko temu, aby zamienić te zdjęcia na osobniki. Na razie to tylko w końcu symboliczne pokazanie współczesnej polskiej targowicy. Tych ludzi i im podobnych nie chcemy więcej widzieć w ławach polskiego i europejskiego parlamentu i tylko o to chodziło narodowcom. Dla naszej patriotycznej Młodzieży ogromne brawa za genialny pomysł. Rozliczenie tych ludzi to zupełnie inna sprawa i tym zajmą się być może odpowiednie organy tak, jak to jest znane z historycznymi targowiczanami. Na kalanie własnego gniazda nie pozwalają sobie żadne inne narody. Pierwszy etap należy do nas wyborców w przyszłych wyborach. Wycie Gazety Wyborczej i innych kolesiów tych zdrajców świadczy tylko o tym, że ich już zabolało, tak trzymać! Gdyby rządził polski rząd mający jaja, zdrajcy i złodzieje rzeczywiście ponosiliby konsekwencje czyli kary więzienia, konfiskata majątku a tak magia bezkarności trwa. Antypolskich działań niby "polskich", a faktycznie zdradzieckich i sprzedajnych euro(p)osłów z PO Schetyna i Furgo nie dostrzegają ! Natomiast tym, którzy ZDRADĘ nazywają po imieniu, od razu przypinają "łatki" z napisami: faszyzm, ksenofobia i antyeuropejskość. Ot, obłudnicy z PO, zaprzedani i zaślepieni nienawiścią do tego co polskie jak ich tępy ryży, brukselski "wódz" szwabożyd err Tusk.
 • @programista 16:00:25
  Zdrajców od wieków się na palach osadzało, wieszało, i nadal w państwach silnych wiesza lub po cichu likwiduje, w USA jest ks dla zdrajców w czasie pokoju nawet. No i przestań tu swoje lewackie brednie zamieszczać i chrześcijaństwem tu się nie zasłaniaj i z nim nie wyjeżdżaj.
 • @RAM 17:35:22
  100/100! Pani Premier po pani wypowiedziach i zdjęciach widać, że wy jeszcze długo nie uwolnicie się od polityki wylęknionego niewolnika.
 • @MacGregor
  Prof. Kieżun odpowiada Balcerowiczowi: "Powinien siedzieć 10 lat w więzieniu za to, że był wykonawcą planu Sorosa". To była potworna klęska, bo spowodowało to olbrzymie bezrobocie i ruinę gospodarczą. Opisałem to wszystko dokładnie w książce „Patologia transformacji”, która wyszła w 80 tys egzemplarzach i miała trzy wydania. Balcerowicz powinien być oskarżony i siedzieć 10 lat w więzieniu za to, że był wykonawcą planu Sorosa, który w dalszym ciągu niszczy Polskę mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Witold Kieżun, ekonomista i powstaniec warszawski. wPolityce.pl: Leszek Balcerowicz twierdzi, że PiS coraz bardziej zadłuża Polskę, a nasz budżet nie jest w dobrej kondycji. Jak odbiera Pan dziś jego słowa?
  Prof. Witold Kieżun: To, że Balcerowicz nie dostał 10 lat więzienia, to jego szczęście. On wykonywał plan Sorosa, przecież przedstawiciel Sorosa cały czas był przy nim, a Balcerowicz na wszystko się zgadzał. Straciliśmy przez jego politykę 594 przedsiębiorstwa, które zostały sprzedane prawie ze za darmo i zostały opanowane prze kapitał zagraniczny lub zlikwidowane. To była potworna klęska, bo spowodowało to olbrzymie bezrobocie i ruinę gospodarczą. Opisałem to wszystko dokładnie w książce „Patologia transformacji”, która wyszła w 80 tys egzemplarzach i miała trzy wydania. Balcerowicz powinien być oskarżony i siedzieć 10 lat w więzieniu za to, że był wykonawcą planu Sorosa, który w dalszym ciągu niszczy Polskę.
  W jaki sposób?
  Soros przyjechał 8 maja 1988 roku i ustalił, że przejdziemy na system kapitalistyczny, a średniej wielkości przedsiębiorstwa przejmą aktywiści PZPR. I 62 proc. tych przedsiębiorstw jest własnością dawnych aktywistów PZPR. Taka jest rzeczywistość. Dziś finansuje on w naszym kraju, na Węgrzech i gdzie tylko może idee świata bez narodowości, bez granic państwowych, itd.
  A w co gra dziś Balcerowicz?
  W tej chwili Balcerowicz ma grupę „gówniarzy” z drugiego, trzeciego roku SGPiS. Jeden z nich pluł na mnie na łamach „Rzeczpospolitej”, że chciałem zamknąć granice, nic nie sprzedawać i w dalszym ciągu rozwijać przedsiębiorstwa, sprzedając je Polakom. Oczywiście, że trzeba było tak zrobić. Na rachunku PKO było 8 miliardów dolarów, za które można było kupić wiele przedsiębiorstw, gdyby nie polityka Balcerowicza.
  Dziś podważa on podstawy programu 500+ twierdząc, że za Gierka „dzięki temu życiu na kredyt” też wielu chwaliło tamtejsze władze Polski. Dla niego to nie są argumenty, a dla Pana?
  Byłem w USA wtedy i brałem udział w jego wizycie w Stanach. Wiem, co Gierek tam mówił, co robił. Oczywiście potem Związek Radziecki mu na wiele nie pozwolił, ale słusznie powiedział pan Kaczyński, że to był polski patriota. Cały okres gierkowski, to był okres kolosalnego rozwoju i przede wszystkim otwarcia granic. Wtedy Finlandia, Szwecja i Austria zlikwidowały wizy dla Polaków. Polacy za Gierka wyjeżdżali do USA, gdzie znajdywali sobie pracę i wracali z zarobionymi dolarami, które można było wykorzystać w Polsce. Nie służyły temu jednak rządy Balcerowicza.
  Rozmawiał Piotr Czartoryski-Sziler
  Ps...Ps...Prof. Kieżun tylko z jednym mija się z prawdą. Chazarski złodziej Bucholtz alias Balcerowicz powinien dostać 25 lat więzienia. W Chinach dostałby karę śmierci, a za nabój zapłaciłaby rodzina. Cała prawda o tym złodzieju istnień ludzkich. Setki osób za sprawą złodzieja chazarskiego Bucholtza alias Balcerowicza popełniło samobójstwa, a on dziś wrzeszczy o jedną ofiarę chora psychicznie. Zakłady przetwórstwa spożywczego, rybnego, stocznie, żegluga śródlądowa i morska, rybołówstwo bałtyckie i dalekomorskie, kolej, PKS, huty, motoryzacja, duże sklepy, spółdzielnie rolnicze, PGR-y, duże zakłady wytwórcze, przędzalnie, i co wam do głowy przyjdzie dla czerwonych za 1 zł! Prof. Kieżun ma rację. Balcerowicz to typ najgorszego z możliwych zdrajców, który za srebrniki niszczył, co mu kazano. Kiedyś byłaby "czapa", a dziś 10 lat to zbytek łaski dla takiego drania. W celi obok powinna siedzieć druga szuja, chazarski złodziej i szczur Aaron Langman alias Lewandowski. Czas zacząć zbierać podpisy do min. Ziobry dotyczące wznowień, czy rozpoczęcie śledztw dotyczące tzw. "transformacji" i oddanie majątku żydokomuszym spekulantom. Chazar Bucholtz alias Balcerowicz do największy złodziej polskiej gospodarki. Pełen pychy nieuk, który ma czelność krytykować mądrzejszych. PZPR-owski ekonomista, wykonawca planu Sorosa. Chazarski złodziej, zbrodniarz na polskim narodzie Aaron Bucholtz alias Balcerowicz sprzedał polski przemysł za 18 % wartości. Doprowadził ludzi tzw. prywatnej inicjatywy do bankructwa i setek samobójstw. Tylko chazarska nomenklatura, sędziowie, prokuratorzy ze służbami i za pomocą służb się uwłaszczyła. Wystarczy prześledzić nazwiska tych gołodupców będących dziś milionerami, miliarderami, lub tzw. słupami służb na procencie, by wiedzieć kto zacz. Tak miało być jak mówili chazarzy Berełe Lewartow alias Geremek i Aaron Szechter alias A.Michnik. Za to co zrobił z PGRami powinno go wbić na pal. Sprzedano za grosze ziemię, sprzęt różnym cwaniaczkom, a ludzi zostawiono na pastwę losu. Za rządów chazara Aarona Bucholtza alias Balcerowicza bezrobocie urosło z 10 do 18%, a wzrost PKB obniżył się z 6,6 do zaledwie 0,5%,

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/03674-Kiedy-rzadzil-Balcerowicz-gospodarka-hamowala.htm
  A tutaj pod tym adresem jest więcej o bandyckiej działalności chazarskiego złodzieja Balcerowicza Bucholtza

  http://gazetawarszawska.com/historia/1045-leszek-balcerowicz-aaron-bucholtz
 • @kula Lis 67 17:59:49
  .
  une do szkoły wysłały, wikt i opierunek opłaciły, ze straży pożarnej wyciągnęły, na "ludzi" wystrugały z banana, urządziły całe życie, no to teraz wymagają i trza trzymać pysk zamknięty i być posłusznym, bo inaczej wszystko zniknie jak w bajce o złotej rybce i będzie się siedziało przed starą chałupą i pustym korytem...

  dlatego także "błogosławieństwa" unych trza znieść ze spuszczonymi oczami...

  :)))))
 • @kula Lis 67 17:59:49
  .
  http://www.pch24.pl/minister-ziobro-zapowiada-postepowanie-prokuratorskie-po-szubienicowym-happeningu,56441,i.html
 • @kula Lis 67 18:10:02
  .
  przyganiał kocioł garnkowi...

  Kieżun nie był czysty.... Wolniewicz w PZPR... M. Kaczyńska kontakt operacyjny SB wg. Wikipedii, ojciec Ziobry w PZPR wg wikipedii ...willa na Żoliborzu, itd., itp...

  a to koooorva "ałtorytety" mamy! ... ino cytować!
 • Gomułka karał KS-em za zdrady państwa i sabotaże gospodarcze...
  Gierek już nie karał KS-em za sabotaże gospodarcze i 10-ta (słownie" dziesiąta) potęga gospodarcza na świecie... głodowała.
  Wygłodzeni robotnicy mieli wykonać pucz na Gierku (co im się udało) i pooddawać ten 10-ty majątek gospodarczy i całą przestrzeń gospodarczą Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej (jak zwał tak zwał) światowemu Kapitalizmowi Globalistyistycznemu.
  A sami (ci robotnicy) odejść w biedzie, różnorakim zatruciu, chorobach i przedwczesnej śmierci swojej i kolejnych pokoleń.
  A dzieci, tych przedwcześnie zmarłych kolejnych pokoleń, lądują w domach dziecka i stamtąd via Włochy, do pedofilskiej oligarchii na całym świecie, na bestialskie wykorzystywanie seksualne, mordy rytualne i narządy.
  Taki los zgotowali kolejnym pokoleniom, ogłupieni przez korowską Solidarność, ówcześni robotnicy...
 • @AgnieszkaS 19:14:49
  ,,uświadomiłam sobie, że w Polsce stawia się pewnemu zdrajcy pomniki".

  Zgadzam się z tą opinią. Kalsteinowi, który wiernie służył Izraelowi i banderowcom oraz przyczynił się do katastrofy smoleńskiej, masoni i świry chcą stawiać mu pomniki, tak jak zbrodniarzowi i zdrajcy Piłsudskiemu.
 • @RAM 18:25:28
  "Kieżuń nie był czysty".https://www.youtube.com/watch?v=_QZahcWSXZo
  Plujcie, plujcie a coś się przyczepi. No i się przyczepiło do RAM-a.
  Znam poglądy, wiedzę i patriotyzm prof. Kieżunia. Tacy ludzie jak on powinni przeprowadzać tzw. transformację a nie złodziejskie, pazerne typy= do tej pory pod parasolem ochronnym.
 • O tym PiS mógł tylko marzyć.
  Z incydentu "szubienicowego" zrobić narrację o "szóstce niezłomnych".
  O tym PiS mógł tylko marzyć.
  Opozycja z uporem maniaka pompuje partię rządząca.
 • @wercia 21:35:03
  .
  "Po wyjściu na wolność rozpoczął studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, które ukończył w 1949 (wcześniej, w okresie okupacji studiował na tajnym Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego). W tym samym roku wstąpił do Stronnictwa Demokratycznego",

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Kie%C5%BCun

  Przypomnijmy, że Stronnictwo Demokratyczne, wraz z ZSL i PZPR tworzyło FJN...

  "FJN obejmował związki zawodowe, partie polityczne (PZPR, ZSL i SD) oraz inne organizacje społeczne i społeczno-polityczne. Realizował cele polityczne PZPR i był jej podporządkowany".

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Front_Jedno%C5%9Bci_Narodu
 • @wercia 21:35:03
  .
  poza tym on się nazywa Kieżun, a nie Kieżuń...

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Kie%C5%BCun
 • @programista 16:00:25
  "Cały rozwój kultury i cywilizacji jest ... uznaniem wartości każdego ludzkiego życia. Chrześcijaństwo przez dwa tysiące lat usiłuje to w ludzi wpoić".

  No właśnie. To dlaczego przekręcasz? Czyż przebaczenie złoczyńcom jest obligatoryjne, czy raczej jest łaską dla ich wchodzenia na dobrą drogę? Hę?
  Czyż życie złoczyńcy jest warte więcej jak bezpieczeństwo, zdrowie lub życie tych, którym je odbiera lub zagraża że odbierze? Hę?
  Czyż broniący mają patrzeć na to aby nie skrzywdzić agresora, kiedy to on chce ich skrzywdzić?
  Nie widzisz w tym satanizmu litery prawa wyniesionej nad moralność?

  Czyż w życiu wspólnoty nie obowiązuje najpierw priorytet ochrony wspólnoty oraz moralnego ładu życia publicznego?

  Nie widzisz, że już miłość, która jest "wypełnieniem prawa" już jest różnicująca? - Że należy się każdemu, ale każdemu inna? Że każdego osądza, rozróżnia i wyróżnia, ale każdego inaczej? Że jest łaską ze strony tej osoby, która jej udziela, i nikomu nic do tego na jakich zasadach jej udziela?
  - Że dla złoczyńców ma formę napomnienia, a dla ludzi którzy chcą dobrze czynić formę wsparcia i pomocy?
  - I że ta zasada zróżnicowania przez miłość dotyczy już i całej sprawiedliwości, i prawości, i moralności, a nawet człowieczeństwa (tych co się zachowują jak ludzie i chcą żyć jak ludzie pokoju, w odróżnieniu do bestii w ludzkiej skórze od których się trzeba obronić koniecznie)?

  Każde przebaczenie win swojemu winowajcy to nie pusty gest, nie dar z nadmiaru, a wyrzeczenie, ofiara i łaska.
  Tu obowiązuje i roztropność - czy dam radę udźwignąć winę swojego winowajcy, a nie skrzywdzić siebie, czy swoich bliskich i w ogóle osób wobec których już mam zobowiązanie, w tym i wspólnot do których należę?
  Oceniam że nie dam rady, to nie przebaczam i koniec.

  Mamy przykazane, aby kochać bliźniego swego jak siebie samego...” i to w suwerennym oddolnym dążeniu. Nigdy z odgórnego nakazu, nigdy z czyjegoś uzurpatorskiego roszczenia

  - A i to tylko w zakresie sprawiedliwości, bo jak chodzi o moralność to tu obowiązuje najpierw zasada obronić się, czy obronić swoich bliskich. Pozbawić agresora zdolności szkodzenia, „wybić kły bestii”, a dalej jeszcze przywrócić moralny ład życia publicznego.
  A ten zawsze stoi na zasadzie nieuchronności kary, oraz surowości kar za patologie najgroźniejsze - zbrodnie: korupcji, zmowy antypaństwowej i zdrady (w życiu państwowym zdrady stanu, czyli wspólnych dla społeczności istotnych celów państwa), gwałtu, odebrania życia, zdrowia, dóbr do życia niezbędnych…

  Patrzeć na karę punktu widzenia moralności to co innego jak z patrzeć z punktu widzenia sprawiedliwości. Tu złem już jest każde pogwałcenie moralnego ładu życia społeczności, i wcześniej, zanim po zbrodni zostanie przywrócona sprawiedliwość, musi być ustanowione nowe zabezpieczenie dla praktyki ładu życia publicznego.
  I nie ma wyproś – tu chodzi przede wszystkim o wymiar odstraszający kary dla zapewnienia bezpieczeństwa społeczności – a takim wobec zbrodni zawsze była, jest (?) i będzie śmierć ciała zbrodniarza.

  Rządząca patokracja lewacka w swoim interesie dziś usiłuje znosić karę śmierci (i to przez to jest tylko coraz gorzej, aż po panoszący się satanizm oraz faszyzm w formie już skrajnie zwyrodniałej – korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu).
  Chcąc wrócić do normalności jaką na co dzień powinno być życie według norm sprawiedliwości, trzeba odwrócić ten samozatraceńczy a satanistyczny trend – a więc kara śmierci za wszelkie zbrodnie musi być przywrócona.

  "Szczególnie w przypadku zdrady, która nie jest przejawem bezpośredniej przemocy fizycznej, ale najczęściej jedynie niezgodą na poglądy większości".
  Judasz też "się nie zgodził na poglądy większości"? A on tylko pocałował Jezusa.
  Z logiki Twojej wypowiedzi („nie jest przejawem bezpośredniej przemocy fizycznej”) wynika że zaraz powiesz: no jak to, za całuska najgorszym zbrodniarzem???????

  Nie wklejasz co prawda głupich obrazków, ani kilometrowych obcych tekstów, ale to co tu robisz to gorszy, bo na pozór inteligentny trolling, albo zbrodnicza agentura i sabotaż.
  :-(
 • @miarka 22:12:06
  Napisano NIE ZABIJAJ.

  Nawet gdy znajdą się tacy, którzy tę zasadę będą nazywać "satanizmem" czy "korporacjonizmem-syjonizmem-globalizmem" to ja wolę nadal przestrzegać tej prostej zasady.
 • @programista 07:30:15
  Gdyby ktoś próbował wysadzić budenk z tysiącem osób w środku a Ty mógłbyś temu zapobiec strzelając do tego "kogoś" i ewentualnie go zabić to jednak byś tego nie zrobił?
  Gdyby ktoś torturował Twoje dzieci i gwałcił Twoją żonę to Ty byś tylko grzecznie prosił o łagodniejsze tortury i gwałt z prezerwatywą?
  Gdybyś znalazł się w sytuacji jak ci mordowani Polacy na Wołyniu to nie stanąłbyś w ich obronie???
 • @RAM 17:35:22
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/11/27/825/360/fb63037bba7140ee9232b836845bbfe5.jpeg

  Imam Youssef Chadid, Anna Łukjanowicz
  Kolejne oskarżenia o ksenofobię! Lider Ligi Muzułmańskiej atakuje rząd: „W Polsce narasta islamofobia i rasizm”...W Polsce rośnie islamofobia i rasizm; atak na Ośrodek Kultury Muzułmańskiej był na tle rasistowskim - powiedział w poniedziałek przewodniczący Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej Imam Youssef Chadid. Szef MSWiA Mariusz Błaszczak wyraził nadzieję, że sprawcy tego aktu wandalizmu zostaną szybko ujęci. Stołeczna policja poinformowała, że poszukuje sprawcy lub sprawców, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek powybijali szyby w Ośrodku Kultury Muzułmańskiej w Warszawie. Na jego terenie znajduje się meczet. Policja zapewniła, że nikomu nic się nie stało. O komentarz w sprawie ataku był pytany szef MSWiA. Zwrócił uwagę, że powiadomienie zostało zgłoszone o godz. 6 rano. Ten obiekt jest objęty monitoringiem, jest chroniony przez firmę. Policja zadziałała wtedy, kiedy została powiadomiona. Mamy nadzieję, że sprawcy tego aktu wandalizmu zostaną szybko ujęci powiedział. Podkreślił, że żadne zgłoszenie nie jest ignorowane. Wszyscy są traktowani tak samo przez polską policję oświadczył. Przypomniał, że wprowadził „wiele narzędzi”, które pozwalają na szybszy przepływ informacji między społeczeństwem a policją. Odwołam się chociażby do krajowej mapy zagrożeń i bezpieczeństwa. Ponad pół miliona zgłoszeń, 44,9 proc. potwierdzeń ze zgłaszanych przez ludzi faktów, zdarzeń, opinii zaznaczył. Zachęcam do tego, żeby nie bagatelizować żadnego zagrożenia. Każde ze zgłoszeń jest przez policję sprawdzane, w tej sposób realnie dbamy o bezpieczeństwo dodał szef MSWiA. Ze wstępnych informacji zebranych przez funkcjonariuszy wynika, że pracownik Ośrodka słyszał hałasy około godziny 1 w nocy. Informacja ta została przekazana do policji dopiero kilka godzin później. W tym czasie sprawca lub sprawcy oddalili się już z tego miejsca powiedział PAP Mariusz Mrozek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusze będą analizować m.in. system monitoringu oraz przesłuchiwać świadków. Prowadzimy intensywne czynności mające na celu ustalenie osoby lub osób mających związek z tym zdarzeniem. Będziemy sprawdzać system monitoringu. Zbieramy wszelkie informacje, które mogą doprowadzić do zatrzymania podkreślił. Przewodniczący Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej Imam Youssef Chadid jest przekonany, że akt wandalizmu w Ośrodku nastąpił na tle rasistowskim. Islamofobia i rasizm bardzo mocno rosną w Polsce. Musimy zrozumieć (…) że to jest atak na tle rasistowskim, jestem pewny na 100 proc. powiedział Chadid na zorganizowanej w Ośrodku konferencji prasowej. Powiedział, że wyznawcy islamu są atakowani na ulicach. Jego zdaniem cały czas, mimo starań, by pokazać prawdziwy islam oraz to, że jest religią pokoju, w Polsce „dominuje atmosfera, która jest nieprzyjemna” i prowadzi w niektórych przypadkach do tego, że muzułmanie są zmuszani do opuszczania kraju. Podkreślił również, że wspólnota muzułmańska jest bardzo zintegrowana i wykształcona, a dzieci muzułmańskie, które urodziły się i żyją w Polsce, mówią wyłącznie po polsku. Zdaniem Chadida to brak wiedzy i manipulacja ze strony mediów i polityków doprowadza do nienawiści wobec muzułmanów. Apelowaliśmy wielokrotnie do pani premier, pisaliśmy w tej sprawie do rządu i do prezydenta, napisaliśmy też do kancelarii Sejmu. Ale jest taki odzew, że przesadzamy, że nie jesteśmy w ogóle atakowani, albo że to nie jest poważny problem. Tak ja to odebrałem od władzy. Nie chcę krytykować żadnej władzy, media itd., ale jeżeli jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, musimy nawzajem szanować siebie i musimy nawzajem postarać się, żeby respektować drugą osobę powiedział Chadid. Zaapelował do rządu, by ten interweniował i mówił o zagrożeniach, jakie spotykają muzułmanów w Polsce. Jeżeli rząd nie reaguje i nie wypowiada się w tej kwestii, myślę, że nie będzie takiej Polski, o której cały czas marzyłem, którą znam. To jest kraj gościnny, tolerancyjny i czego dowodem jest, że muzułmanie żyli tutaj 600 lat, że żyją też tutaj przedstawiciele innych wyznań, respektują siebie nawzajem. Jeżeli ta atmosfera będzie jeszcze dalej rosnąć, to ja myślę, że to jest porażka rządu powiedział Chadid.
  ak/PAP

  Ps...Powiedz to kucykowi z ZOO w Niemczech. Nie słyszałem krytyki tego pana po brutalnych atakach muzułmanów wyznających Islam i Allaha. Nigdy się od nich nie odciął i nie potępił! Porażką rządu to jest bo ten meczet stoi tam. Skandalem jest, że ponoć polski rząd pozwala na działanie wahabickiej Ligii Muzułmańskiej islamskich ortodoksów. Islam każe kłamać i to robią, islam i pokój z chrześcijanami to sprzeczność. O muzułmanach napływowych wiemy wystarczająco wiele, żeby trzymać ich krótko za mordę! Islamofobia to dobra fobia, to masakrycznej ideologii trzeba się bać. To zdrowych strach. Skąd i kiedy tenże imam znalazł się w Polsce? Kto zezwolił mu na wybudowanie muzułmańskiej placówki w centrum Warszawy? Nie możemy się doczekać na pomniki naszych bohaterów, a tu sterczy jakiś meczet. Jeżeli ci się kozojebie nie podoba w Polsce to won z mojej Ojczyzny. "Cywylizowany" się znalazł. ISIS podrzynała gardła niewinnym ludziom i nie słyszałem protestów ze strony społeczności muzułmańskiej tu w Polsce nie mówiąc już o zachodzie czy u siebie..Chłopie naprawdę nie znajdziesz posłuchu w Polsce dla swojej kłamliwej islamskiej propagandy. Jesteśmy na nią impregnowani. To nie lewacka Gejropa. Nie podoba się, to wyjazd na swoje pustynie ....przecież nikt tu was na siłę nie trzyma!!! Zamiast ograniczyć się do stwierdzenia faktu i opisania szkód wali mowę oskarżycielską na Polskę i rząd. W RFN takie incydenty idą w tysiące. Powiedział, że prawdziwy islam ...to jest religią pokoju...Oto prawdziwy islam jasne - łagodni jak owieczki wypchane siarką - około stu tysięcy chrześcijan mordowanych każdego roku na świecie głównie przez muzułmanów. Islamska miłość to totalitarne sado maso. I będzie narastała islamofobia do momentu aż zrozumieją, że są niechcianymi gośćmi lub częściej intruzo/najeźdźcami! Pozostanę islamożercą do chwili przywrócenia chrześcijańskiej Europy! No i tyle meczetów w Polsce ile kościołów katolickich w Arabii Saudyjskiej i tyle swobód religijnych dla muzułmanów obecnie przybyłych do Polski, prócz polskich Tatarów ile katolicy mają u muzułmanów w Arabii Saudyjskiej! To porażka Islamu I jego wyznawców. Co zrobiliście ze sobą? Pytam, bo Chrześcijanie nie gwałcą kobiet na ulicach miast, zwierzą w ZOO, samochodów, nie podkładają bomb i nie rozjeżdżają ludzi samochodami na chodnikach, placach. Nie bądźcie ostentacyjni to nic wam nie grozi w Polsce. Jakoś nie słychać, by tenże imam wyrażał przynajmniej ubolewanie gdy jego bracia w wierze dokonują rzezi "niewiernych". Setki lat muzułmanie żyli w Rzeczpospolitej obok chrześcijan ( np. Tatarzy). Dostawali manto tylko wtedy kiedy podnosili łapy na Polskę. Żydów w Rzeczpospolitej I i II było najwięcej w całej Europie bo ciągnęli tu przed zachodnią nietolerancją i pogromami. Więc przestańcie pieprzyc o ksenofobii Polaków. Nikt normalny nie pozwala się zarzynać, wysadzać, rozjeżdżać bezkarnie. Polacy pochodzenia tatarskiego też teraz mają problem z Bractwem Muzułmańskim. Atmosfera jest nieprzyjemna i bardzo dobrze, taka ma być, żebyście się nie zapomnieli, że w Polsce wasze harce nie przejdą. A pro pos wy cywilizowanymi ludźmi nie wbrew pozorom nie jesteście. A co z nienawiścią i nietolerancją w krajach muzułmańskich? Co ze spalonymi kościołami, domami, sklepami, zgwałconymi kobietami, z zamordowanymi. Czy religia pokoju jaką chce być islam potępi to? Polacy nie są gotowi na tolerancję, bo tolerancja jest wtedy gdy ludzie nie reagują na bezczelne poczynania muzułmańskiej hordy. Historia podbojów islamskich nie pozostawia wątpliwości, że religia ta zajęła tereny ówczesnych krajów chrześcijańskich na drodze przemocy, podstępu i masakr ludności cywilnej. Nie ma bowiem na świecie chrześcijańskiego kraju, w którym dokonano by masakry całej ludności muzułmańskiej, natomiast wszystkie bez wyjątku kraje islamu są krajami, w których dokonano większych lub mniejszych masakr miejscowej rdzennej ludności chrześcijańskiej. Kraje 100% muzułmańskie to te, gdzie tych masakr dokonano w 100%. Nawet sama Arabia jest muzułmańska nie dlatego, że wszyscy Arabowie przyjęli islam, tylko dlatego, że wymordowano wszystkich tych, którzy islamu nie przyjęli. Rasizm jest wszechobecny w świecie islamskim!!! Dlatego mam prawo być kim chcę we własnym kraju. Islamofobem też mam prawo być!!! Polski nacjonalizm nie zagraża żadnej innej nacji. Hasła nacjonalistów np. "Polska dla Polaków" wyrażają ukryty pod narodową dumą lęk uzasadniony doświadczeniami zaborów, wojen i prześladowań. Polacy nie boją się różnorodności kultur, boją się agresywnych kultur. Zwyrodniałe prawo szariatu i dżihad islamski jest nie do zaakceptowania przez większość Polaków (od prawa do lewa). Państwa Zachodniej Europy (takie mocne i rozwinięte) nie poradziły sobie z zapewnieniem bezpieczeństwa etnicznej ludności - gospodarzy przyjmujących z otwartymi sercami emigrantów islamskich. Czy zanim islamska ekstrema doszła do głosu ktoś słyszał by włos z głowy spadł muzułmańskiej mniejszości w Polsce? Kto sieje wiatr zbiera burzę panie imam. Ja muzułmanom nie ufam, ponieważ realizują to co pisze w Koranie. Są jak węże podstępni i nienawidzą katolików. Jak ich jest mało to jęczą, a jak dużo to atakują i zabijają chrześcijan.To fakty.
  Przedwczoraj impreza u syjonistów, dziś grillowanie Polaków za "rasizm i blebleble" przez arabów

  http://prawicowyinternet.pl/imigranci-z-krajow-islamskich-juz-sa-w-polsce-te-dane-przerazaja/
 • @Robik 08:01:22
  Tylko wtedy gdy zabijając kogoś można ocalić wielu innych i nie było innego sposobu na ich ocalenie, zabijanie może zostać wybaczone.
 • @MacGregor 14:57:00
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Lewandowski-Andruszkiewicz.jpg

  Adam Andruszkiewicz apeluje do prezydenta. Domaga się odebrania odznaczeń zdrajcy z Platformy Obywatelskiej!

  Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/adam-andruszkiewicz-apeluje-do-prezydenta-domaga-sie-odebrania-odznaczen-zdrajcy-z-platformy-obywatelskiej/
 • @MacGregor
  Odpowiedź na pytanie jak sobie poradzić z tym i innymi problemami jest w zapomnianej przez Polaków 4 zwrotce Mazurka Dąbrowskiego: „Niemiec, Moskal nie osiądzie gdy jąwszy pałasza, hasłem wszystkich zgoda będzie i ojczyzna nasza” Teraz do Niemca i Moskala można by jeszcze dopisać muzułmanina. Potrzebna jest nam zgoda narodowa i pałasz. Zgoda narodowa będzie możliwa dopiera jak pozbędziemy antypolskich mediów jak tvn czy gazeta wyborcza, które ciągle nas dzielą. Przez pałasz w czasach pokoju rozumiem sprawiedliwy wymiar sprawiedliwości, który działa dla dobra narodu a nie obcych mocarstw.
 • @AgnieszkaS 21:07:02
  To jednak masonom i budowniczym Izraela, obrońców stalinowców trzeba stawiać pomniki????

  ,,Tu mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni” – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
 • @MacGregor
  PO oskarża za „śląskie szubienice”. Dlaczego milczała gdy wieszano figurę Jana Pawła II?

  Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/po-oskarza-za-slaskie-szubienice-dlaczego-milczala-gdy-wieszano-figure-jana-pawla-ii/


  Lis, Michnik, Tusk mają na rękach krew samobójcy. Gloryfikowanie samobójcy jest skrajnie NIEMORALNE!


  https://youtu.be/js1KUqii5EY

  Zdrada narodu to największa hańba szanowni państwo powtarzam hańba! Jak możecie z tym żyć współczuję. Żadnych kar , pokazali co powinno się robić z takimi ludzi ..za zdradę ojczyzny jest jedna kara .Za rządów PO i PSL nikt nie był pociągany za transparenty ze zdjęciem śp. Lecha Kaczyńskiego na szubienicy, z paleniem Kaczyńskich czy nawet strzelaniem do kaczek .Nie wspomnę o spektaklu gdzie można obejrzeć scenę wieszania figury Jana Pawła II oraz usłyszeć o „zbiórce pieniędzy za zabójstwo Jarosława Kaczyńskiego”.
 • "Narodowcy przywracają realizm polityczny" a'la PiS
  Nie ekscytowałbym się zbytnio tymi narodowcami spod żydowskiej sztancy.
  Bo gdzie są gęby Tusków, Buzków, Michników, Kaczyńskich, Dudów, Macierewiczów, Cimoszewiczów, Mazowieckich, JPII, ....itp., itd. -?

  To wybiórczy nacjonalizm, nacjonalizm a'la PiS.
  Koło fortuny znów się kręci, a oszalała publika bije brawo.
 • @miarka czytajcie jak jesteśmy oszukiwani przez ponoć nasz pisowski rząd.
  Imigranci z krajów islamskich już są w Polsce. Te dane przerażają.


  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Mapa-Imigranci-Polska.jpg


  Liczba imigrantów z krajów arabskich, islamskich, Afryki, oraz Środkowego Wschodu porównanie roku 2014 i 2017. Dane z portalu migracje.gov.pl Od 2014 roku polską opinią publiczną wstrząsają kolejne doniesienia na temat przymusowej relokacji tzw. uchodźców (będących według danych Frontex i Eurostat w 95% zwykłymi imigrantami ekonomicznymi). Kwoty przymusowej relokacji nakazanej przez władze Unii Europejskiej szacowane były wstępnie na kilka tysięcy, w kilka miesięcy wzrosły następnie do wysokości tysięcy kilkunastu. Między innymi na fali niechęci Polaków do ich przyjmowania, wynikającej z obawy przed przestępczością, terroryzmem, islamizacją i innymi dobrodziejstwami "multikulti" zwyciężył PiS, jako partia obiecująca powstrzymanie nadchodzącego zagrożenia. Po październiku 2015 roku Polacy odetchnęli z ulgą, ulicami Warszawy przeszedł kolejny Marsz Niepodległości pod hasłem „Polska Bastionem Europy”. Widmo islamizacji oddaliło się… pozornie. Od pewnego czasu coraz więcej ludzi zauważa, szczególnie na ulicach dużych polskich miast pewną zmianę. W komentarzach na portalach typu ndie.pl, czy pod filmikami o tematyce islamizacji można przeczytać "jest ich coraz więcej", "po Ursynowie chodzą grupkami po 3-5", "zobaczcie co się dzieje na mieście". Dotychczasowe medialne obrazki z Francji, Niemiec czy Szwecji pokazujące grupki młodych, śniadych mężczyzn z małymi plecakami widzimy już i na naszych ulicach, choć w znacznie mniejszej ilości. Pewne jest jedynie to, że z roku na rok jest ich coraz więcej. Kobiety w hidżabach z gromadkami dzieci stanowią już część krajobrazu w centrach handlowych Warszawy i Krakowa. Przechodząc w godzinach szczytu koło Urzędu do Spraw Cudzoziemców przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie, czujemy się jak na ulicach Paryża… I nie chodzi tu niestety tylko o wspaniałą architekturę kamienicy Kacperskich, czy Jana Łaskiego przy placu Unii Lubelskiej…Tak, w naszym kraju postępuje multikulti.

  https://youtu.be/zOBIOs03sks

  Mimo, że widzimy to wszyscy, ciężko jest ten obraz jakoś przyswoić, czy właściwie zinterpretować. Przecież Rząd odmówił przyjmowania imigrantów… To na zachodzie osiedlają się muzułmanie… To do Niemiec maszerują "uchodźcy"… W Warszawie zawsze było dużo cudzoziemców… To pewnie turyści… Wypierając w ogóle z umysłu możliwość tego, że nasz kraj może poddawać się dokładnie temu samemu procesowi co Zachód, ufni w zapewnienia Rządu i zadufani we własną narodową potęgę maszerując w kolejnych Marszach, pisząc komentarze, wstawiając obrazki z husarią na profilowe i śmiejąc z tego jak to Szwedzi, Niemcy i Francuzi niszczą swoje kraje, bezwolnie wtoczyliśmy się w te same koleiny. Stojący w kolejkach z wnioskami o legalizację pobytu Turcy, Marokańczycy, Libijczycy, Kazachowie i Pakistańczycy nie są turystami. Są pierwszym krokiem procesu, który w zaawansowanym etapie możemy oglądać na Zachodzie. Garść przerażających faktów Wiosną tego roku Urząd do Spraw Cudzoziemców otworzył nowy portal.

  https://migracje.gov.pl/


  Można na nim obserwować ilość składanych wniosków o zezwolenie na pobyt z podziałem na województwa, wyszczególnieniem płci, wieku, kraju, oraz porównywać obecność imigrantów z ubiegłymi latami. Wszystkie informacje wyświetlają się w eleganckich tabelach, na mapach, a co najważniejsze, są codziennie aktualizowane. Porównując obecność w Polsce imigrantów z krajów takich jak Afganistan, Iran, Irak, Egipt, Pakistan, czy Indie (gdzie mieszka ponad 130 mln wyznawców Mahometa) w roku 2013, czy 2014, oraz obecnie, na początek listopada 2017 (grafika) możemy wręcz dostać zawału…
  https://migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/mapa/rok/2017/rok2/2014/kraj/AF,AL,DZ,SA,AM,AZ,DM,EG,ER,GH,IN,IQ,IR,JO,QA,KZ,KW,LY,MA,MR,NG,PK,SO,SD,SY,TJ,TN,TR,TM,UZ,AE/?x=0.3252&y=1.0104&level=1
  Okazuje się ich ilość na koniec roku 2014 wynosząca dla Polski niecałe 12,5 tys. w chwili obecnej przekracza…. 28 tysięcy. Oznacza to, że w niecałe trzy lata w Polsce osiedliło się ponad 15 tysięcy imigrantów z Afryki, oraz Bliskiego i Środowego Wschodu, co stanowi podwojenie ich ogólnej ilości. Dla przypomnienia, najwyższe kwoty relokacji o jakich była mowa sięgały 12 tysięcy… Polska przed niczym się nie broni. Najbardziej dobitne są dane dotyczące Mazowsza, głównie Warszawy. W trzyletnim okresie obserwujemy wzrost z niecałych 4,5 tys. do prawie 14 tysięcy. W Stolicy Polski liczba ludzi z krajów islamskich, lub o znaczącej ilości wyznawców Mahometa wzrosła zatem trzykrotnie! (Sic!) Trzy razy w niecałe trzy lata. W chwili obecnej w Warszawie osiedla się już około 5 tys. ludzi z tych krajów rocznie. Nie to jest jednak najgorsze. Najgorsza jest geometryczna niemalże tendencja wzrostu ilości nowych imigrantów z roku na rok.
  Na przykładzie Warszawy i Mazowsza:
  Rok 2013- 4002
  Rok 2014- 4388 (+386 nowych imigrantów) Rok 2015- 5986 (+1598)
  Rok 2016- 9316 (+3330) Rok 2017- 13716 (+4400 tylko do listopada)
  Choć może się to wydać absurdem, przy obecnej tendencji, Warszawa miastem o przewadze muzułmanów może stać się nie za dwieście lat, ale za dwie dekady. Pierwszy pełny procent osiągną oni już w przyszłym roku. W tym momencie, wielu czytelników podniesie krzyk, że przecież to niemożliwe, że część z tych imigrantów to nie muzułmanie, że część to Hindusi… że oni chcą tutaj tylko pracować, że większość to zezwolenia na pobyt czasowy… Że w dalszym ciągu ich obecność nam nie zagraża… Zestawmy zatem kilka faktów tylko z tego roku…

  Styczeń:

  Okrzyki obrażające Polaków i próba gwałtu na Polce:

  http://www.prawdaobiektywna.pl/polska/obywatel-niemiec-zatrzymany-w-warszawie-1124.html

  Zabójstwo chłopaka w Ełku:

  http://www.gk24.pl/polska-i-swiat/a/zabojstwo-w-elku-tunezyjczyk-i-algierczyk-z-zarzutem-zabojstwa-21letniego-daniela-zdjecia,11648616/

  Czerwiec:
  Ośrodek w Górze Kalwarii:

  http://wolnosc24.pl/2017/06/20/w-gorze-kalwarii-maja-dosc-awantur-uchodzcow-zadaja-likwidacji-osrodka-lub-zakwaterowania-chrzescijan/
  Lipiec:

  Demolowanie kościoła i bitwa frakcji muzułmańskich:

  https://ndie.pl/warszawa-iranczyk-dewastowal-kosciol-zostal-zatrzymany-policje/

  http://niezalezna.pl/101638-awantura-muzulmanow-w-warszawskim-meczecie-interweniowala-policja

  Sierpień:

  Molestowanie nastolatki:

  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Dwoch-Algierczykow-molestowalo-14-latke-n115283.html

  Uzbrojony Palestyńczyk w środku Warszawy zaatakował policjanta:

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8069/warszawa-prokuratura-postawila-zarzuty-arabskiemu-/

  Wrzesień: publiczne modły muzułmanów na Muranowie:

  http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/170919106-Modlitwa-muzulmanow-na-ulicy-w-centrum-Warszawy-Stanislaw-Pieta-Deportowac.html

  To nie są newsy ze Szwecji, to jest polska rzeczywistość. Pierwsza molestowana na ulicy Polka, pierwszy zdemolowany kościół, pierwsza publiczna modlitwa muzułmanów. Rok 2017 możemy nazwać pod tym względem przełomowym. Na własne oczy widzimy, że Państwo Polskie przestaje panować nad tym kto wjeżdża do naszego kraju. I jak widać na nic nie zda się tu pisanie kolejnych komentarzy w internecie, ani nawet zorganizowanie kolejnej pikiety. Bo co pikieta obchodzi agencję pracy ściągającą na rower do UberEats kolejnego Pakistańczyka? Czy tę pikietę widzi pani z Urzędu ds. Cudzoziemców przeklepująca w komputerze dane kolejnego imigranta, który właśnie złożył wniosek o zezwolenie na pobyt? A może obrazek husarii na profilowym zatrzyma autobus przejeżdżający bez żadnej kontroli przez nieistniejącą realnie granicę polsko-niemiecką? Będąc w strefie Schengen, siłą rzeczy jesteśmy częścią chorego organizmu, z którego zakażenie powoli dociera i do naszych tkanek. Mamy za granicą 2,5 mln młodych Polaków, powinniśmy myśleć jak ich ściągnąć do Polski i jak zwiększyć przyrost demograficzny w polskich rodzinach. Ściąganie w ich miejsce do Polski imigrantów z krajów skrajnie obcych kulturowo, czy wręcz wrogo nastawionych do cywilizacji europejskiej jest polityką samobójczą. Jeśli nie ma znaczenia, kto tutaj pracuje, byle tylko pracował, to może zrezygnujmy z własnej państwowości? Po co się męczyć? Jakie ma znaczenie, że pracujemy w kraju o nazwie Polska? Mimo szumnych zapowiedzi powstrzymania multikulti, płynących nawet w ostatnich dniach z ust senatorów i ministrów, proces postępuje i trzeba temu przeciwdziałać. Przywrócenie kontroli na granicach, zaprzestanie wydawania wiz, skontrolowanie firm ściągających imigrantów do naszego kraju, wymagają jednak presji społecznej na rządzących i nagłośnienia tego problemu. Przekazujcie dalej te informacje, piszcie petycje, rozmawiajcie, jeśli działacie w patriotycznych organizacjach nagłośnijcie w nich tę sprawę, jeśli macie dostęp do któregoś z polityków prawej strony przekażcie im… że multikulturalizacja i islamizacja Polski nie jest już mglistym zagrożeniem, tylko postępującym po cichu z dnia na dzień procesem i to jest ostatni moment, aby go przerwać. Mamy prawo decydować kogo chcemy widzieć w naszym domu i jakim chcemy go pozostawić w spadku naszym dzieciom. Inaczej za 10-15 lat obudzimy się w kolejnym Malmö…

  Autor: Warszawiak.

  Dane: https://migracje.gov.pl/

  Rzeczywiście te dane są szokujące. Podważają, rujnują wręcz obraz "dobrej zmiany" przeciwstawiającej się napływowi nachodźców !!!
  Rok 2013- 4002 imigrantów
  Rok 2014- 4388 (+386 nowych imigrantów)
  Rok 2015- 5986 (+1598)
  Rok 2016- 9316 (+3330)
  Rok 2017- 13716 (+4400 tylko do listopada).
  MOCNE! Artur Jabłoński o BUDOWIE MECZETÓW w Polsce i 500+ dla IMIGRANTÓW! Artur Jabłoński, członek zarządu Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, prezes okręgu koszalińskiego Wolności, odpowiada na pytanie jak zapewnić Polakom bezpieczeństwo, szczególnie w kontekście rosnącego problemu z islamskimi imigrantami w Europie. Niestety, po tym co wydarzyło się w Ełku, musimy mieć świadomość, że wojna kulturowa pomiędzy islamem a naszym światem dotyczy nie tylko Niemiec, Francji, Szwecji ale również Polski. Nielegalnie przebywający w naszym kraju obywatel Tunezji zamordował Polaka w centrum miasta. Jeśli dzisiaj nie podejmiemy działań w celu zablokowania zbrodniczego systemu politycznego jakim jest islam to za kilkadziesiąt lat obudzimy się w państwie, w którym gwałty i prześladowanie chrześcijan to codzienność...


  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=bLqqRwhpKlM


  Ponoć imigrantom w Polsce przysługuje 500+ ? Jeśli to prawda to jak to się ma do tego co rzekomo głosi Szydło, Kaczyński, Błaszczak i inni? Rodacy co wy na to? 500+ powinno być tylko i wyłącznie dla obywateli polskich. A uzyskanie obywatelstwa powinno być możliwe tylko w przypadku gdy dany człowiek nie niesie ze sobą żadnego zagrożenia. W ten sposób żaden muzułmanin nie powinien mieć cienia szansy na dostanie polskiego obywatelstwa (bo każdy z nich jest potencjalnym przestępcą z powodu zasad jakie musi uznać za swoje wyznając islam) . Nawet jak ma żonę polkę. Niech sobie jadą do kraju gdzie islam jest religią narodową. Szkoda mi tylko tej Polski bo czeka ja straszne zaskoczenie i w przypadku dzieci olbrzymie kłopoty. Niewątpliwie wróci stamtąd z płaczem bez męża i dzieci. Muzułmanie to mistrzowie takiji, a jak ktoś nie wie co to znaczy i jak wielkimi są w tym procederze mistrzami niech nie próbuje nawet z żadnym z nich rozmawiać. Możemy przyjmować imigrantów ale tylko chrześcijan. Islam to zbrodnicza ideologia, która podszywa się pod religię. To nie jest religia, a jeśli już to religia szatana czyli antyreligia..A co de delegalizacji islamu to zupełnie niepotrzebne. Wystarczy umieścić Koran na indeksie ksiąg zakazanych aby głoszenie treści w nim zawartych było nielegalne. A sądowne przeprowadzenie tego powinno być bajecznie proste, gdyż wiele treści zawartych w Koranie jest w sposób oczywisty sprzeczny z naszym prawem. To jest podobne do osiedlenia się krzyżaków, tamci też budowali swoje ośrodki modłów które, następnie były twierdzami,tu jest podobnie. Ciekawi mnie gdzie będzie drugi Grunwald? lub Wiedeń. Należy zdelegalizować Ligę Muzułmańską w Polsce! Która to islamska organizacja polityczno-religijna jawnie otwiera swoje co raz to nowe "centra kultury i dialogu", które są de facto meczetami bez minaretów ~ jeszcze na razie bez minaretów! Nie dajmy z siebie robić przygłupawych "kuffar" ! Naród jest jak dziecko naiwny i ciągle nie rozumie, że ten niby kraj to Matrix nie rozumie, że ma niby rząd i niby prezydenta i niby sądy a tak naprawdę wrogów i wrogie instytucje zwane sądem, policją, prokuraturą i całe stada darmozjadów i sługusów Izraela na utrzymaniu którzy o zgrozo dążą do depopulacji Lechitów na wszelkie możliwe sposoby tak tak wszelkie możliwe dobrze widzicie co napisałem.
 • @programista 08:34:28
  Czyli zgadzasz się, że powinna być KS wobec tych (również i polityków) którzy odpowiadają za śmierć własnego narodu?
  Przecież politycy taką czy inną decyzją mogą przyczynić się do śmierci tysięcy ludzi...
 • @Robik 10:01:16
  Każda decyzja "może przyczynić się do śmierci tysięcy ludzi", bo nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkich konsekwencji. Efekt motyla.

  Tylko gdy wydali rozkazy zabicia ludzi mogą być karani. Jednak ich śmierć nikogo nie uratuje, byłaby zatem tylko wyrazem okrucieństwa, wyrazem zrównania się z takimi zbrodniarzami.
 • @kula Lis 67 09:51:14
  Niewątpliwie likwidacja narodowego charakteru państwa polskiego poprzez sprowadzanie mniejszości jest celem polityki żydowskiego reżimu, stąd legalnie w Polsce działają zbrojne bojówki żydowskie, których zadaniem jest ochrona Żydów.

  IIIRP: syjonizm – TAK, polski nacjonalizm – NIE -
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/10/iiirp-syjonizm-tak-polski-nacjonalizm-nie/
 • @ Autor+5
  Słuszna akcja. Zdrajcy narodu nie mogą czuć się bezkarni. Naród ich wybrał by reprezentowali nasze interesy. Jeżeli tego nie robią, muszą się poddać publicznej krytyce. Trudno by niezadowolone społeczeństwo nie miało nawet prawa to krytyki.

  To nie chodzi o szubienice. Gdyby spalono kukły tych parlamentarzystów, czy umieszczono na tarczach strzelniczych też podnoszono by larum. Demokracja ma to do siebie, że obywatele mają prawo do swobodnej wypowiedzi !

  Natomiast jeżeli parlamentarzysta jest na tyle głupi, ze nie wie gdzie są interesy Polski i Polaków, musi liczyć się z krytyką i odpowiedzialnością za swoje czyny.
 • @programista 10:20:59
  Jeśli czyjaś działalność przyczynia się do upadku własnego narodu i państwa to powinno być to zagrożone wysoką karą z karą śmierci włącznie.
  Oczywiście w sytuacji kiedy jesteśmy w stanie udowodnić iż ktoś świadomie działa na szkodę tego narodu.
  W sytuacji krańcowej naród musi się bronić przed własną zagładą karą śmierci włącznie.
 • @Robik 11:19:11
  Nikt nie jest w stanie podać jakiejkolwiek jednoznacznej definicji narodu.
  Każdy "watażka" określa sobie naród tak jak mu wygodnie.

  "czyjaś działalność przyczynia się do upadku własnego narodu i państwa" - czyli działalność powodująca osłabienie władzy aktualnego "watażki".

  Niech naród się broni, ale tylko naród!
  Niech się nikt nie waży mienić przedstawicielem narodu upoważnionym do wykonywania takich kar!
 • @programista 11:33:14
  Dajmy sobie spokój...
 • @programista 11:33:14
  Gdyby nie istniał naród lub gdyby nie można było ustalić kryteriów dla narodu, czy narodowego państwa, Żydzi nie podnosiliby wrzasku "precz z państwem narodowym".

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/124850,precz-z-panstwem-narodowym
 • @Rzeczpospolita 13:24:45
  To nawet dla stwierdzenia czy naród istnieje musi się szanowny Pan do Żydów odwoływać? Nawet takiego pojęcia nie ma jak bez ich udziału określić?

  To tylko potwierdza tezę którą przedstawiłem.
 • @programista 07:30:15
  "Napisano NIE ZABIJAJ.
  Nawet gdy znajdą się tacy, którzy tę zasadę będą nazywać "satanizmem" czy "korporacjonizmem-syjonizmem-globalizmem" to ja wolę nadal przestrzegać tej prostej zasady".

  A niby to gdzie ktoś zasadę "nie zabijaj" nazywa "satanizmem" czy "korporacjonizmem-syjonizmem-globalizmem"?

  Zasada jest bardzo dobra, tylko jej wykonanie może być czynem pobożnym lub satanizmem. Może być obroną idei życia lub promocją ideologii typu korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.

  Zasada "Nie zabijaj" służy ochronie życia ludzkiego. To że Ty "dla zasady" nie będziesz zabijał, ale ktoś inny będzie, to będziesz tylko obłudnikiem.

  Pośrednio będziesz wspólnikiem tego kto zabija bezpośrednio, a nawet będziesz swoją biernością popierał satanistyczny system jeżeli to z niego choćby pośrednio wynika dana zbrodnia, czy wspierał swoją biernością (tolerował, równouprawniał, akceptował) skrytych zleceniodawców zbrodniarza bezpośredniego, którzy wokół zbrodni, czy służących zbrodni środków budują swoją strefę niemoralnego interesu.

  "Kto może dobrze czynić, a nie czyni, grzeszy".
  Kto pochwala nie czynienie dobrze jest też satanistą, bo nie czynić dobrze to już czynić źle.

  A więc ochrona życia musi być wyrażona realnym czynie - czy to samoobrony, czy obrony potencjalnych ofiar.
  Obrony zanim dojdzie do zbrodni.
  To kwestia moralności, nie sprawiedliwości w której różnica jest w tym iż kara dotyczy czynu dokonanego.

  W moralności chodzi przede wszystkim o zapobieżenie zbrodni.
  Dobrze czynić w kwestii zapobieżenia zbrodni to przede wszystkim jednoznacznie nazywać zbrodnią to, co do zbrodni prowadzi.
  Bierność wobec zbrodniczych, choćby pośrednio konsekwencji jest już takim czynem. To, że ktoś pokaże, że na jego ręce nie ma kropli krwi z winy go nie zwalnia. Są różne sposoby przyczynienia się do czyjejś śmierci.

  Po drugie dobrze czynić w kwestii zapobieżenia zbrodni to ustanowić moralny ład życia publicznego, w którym zbrodnia będzie karana karą skutecznie odstraszającą i nieuchronnie wykonywaną.
  Kiedy czyny zbrodnicze stają się rozpowszechnione lub grozi, że zbyt łagodna kara będzie oznaczała faktyczną bezkarność morderców bezpośrednich, czy ich zleceniodawców, albo osób z nimi współpracujących, taką karą nieuchronną jest właśnie kara śmierci.
  Dobrze więc czyni, kto taką karę ustanawia.
  Dobrze więc czyni, kto taką karę wykonuje.

  Czynienie dobrze nie musi być czynem sprawiedliwym - starczy że będzie czynem prawym lub moralnym, a już będzie to czyn usprawiedliwiony.
 • @programista 11:33:14
  "Nikt nie jest w stanie podać jakiejkolwiek jednoznacznej definicji narodu".

  Nie ma takiej potrzeby, bo każdy naród sam ją definiuje. To dlatego nie ma i nie może być wspólnot ludzkich większych jak naród. Nawet w sensie ogólnoludzkim mówimy o narodzie dzieci Bożych i jego Ojczyźnie niebieskiej - nie materialnej, ziemskiej.

  Taką ogólną definicję to można próbować sformułować, np.:
  - naród to zbiorowość ludzka o wspólnej duchowości, złożona nie tylko z pokolenia współcześnie żyjących, ale i tych co go tworzyli w przeszłości i gromadzili dorobek pokoleń jako dobra wspólne, żeby je sobie przekazywać w dziedzictwo w sztafecie pokoleń, jak i tych co mają jako spadkobiercy współcześnie żyjących otrzymać te dobra wspólne (niezależnie od dziedzictwa dóbr indywidualnych) w stanie nie gorszym jak my sami otrzymaliśmy od pokolenia, które było przed nami.
  Narody cechują typowe dla nich systemy dóbr wspólnych, oraz wspólny i spójny system wartości określający ich kręgosłupy duchowe i samopodtrzymujący się ład moralny chroniący wspólnotę narodową i jej dobra wspólne, w tym moralne zasady współżycia swojej społeczności i z innymi społecznościami, określające w przypadku posiadania swojego państwa moralny ład życia publicznego, oraz Ojczyznę jako miejsce określające źródło tożsamości i wspólny dalekowzroczny cel .


  "Każdy "watażka" określa sobie naród tak jak mu wygodnie".

  Nie podskoczy.


  ""czyjaś działalność przyczynia się do upadku własnego narodu i państwa" - czyli działalność powodująca osłabienie władzy aktualnego "watażki"".

  Podstawmy za naród III Rzeszę, za państwo Niemcy, za watażkę Hitlera. Tylko o czyją działalność tu chodzi, bo "naród" go w 95% poparł.
  On przestał być watażką. Watażką został SYSTEM IDEOLOGICZNY - szowinizm germański, globalistyczny.
  Niemcy podmienili naród na system, a ideę narodu na ideologię.
  Czy to watażka im go zabrał, czy sami ochoczo się rzucili w nową tożsamość?
  Naród już faktycznie przestał istnieć od chwili kiedy przestał być moralny, kiedy prawo stanowione przez watażkę z partii szowinistycznej zostało uznane za ważniejsze jak moralność.

  Mieliśmy tu ideologię zbrodniczego szowinizmu wspieraną przez ideologię prawnictwa wynoszącą prawodawstwo państwowe nad moralność (typowe zwłaszcza dla cywilizacji turańskiej przez protestantów głównie z Prus i dla cywilizacji bizantyjskiej, już ogólnoniemieckiej)


  "Niech naród się broni, ale tylko naród!"

  Jak? Produkując Golema?
  Czyż każdy członek narodu nie jest odpowiedzialny na tyle żeby działać sam, kiedy trzeba, a dopiero kiedy nie daje rady skrzykiwać społeczność?


  "Niech się nikt nie waży mienić przedstawicielem narodu upoważnionym do wykonywania takich kar!"

  Znowu Golem?
  Póki co to wieszanie portretów jest tylko wezwaniem do organizowania się dla powrotu kary śmierci obejmującej zdrajców.
 • @miarka 15:46:42
  Ale szanowny Pan manipuluje, aż wstyd!
  Jak można traktować zabijanie innych ludzi jako JEDYNY sposób przeciwdziałania złym uczynkom? Jak można za bierność przyjmować jedynie brak zabijania!

  "To że Ty "dla zasady" nie będziesz zabijał, ale ktoś inny będzie, to będziesz tylko obłudnikiem."

  Obłudnikiem ten kto NIE ZABIJA! Czy dlatego, że wg szanownego Pana tylko zabijanie jest "szczerym" wyrazem wzajemnych stosunków pomiędzy ludźmi?

  "A niby to gdzie ktoś zasadę "nie zabijaj" nazywa "satanizmem" czy "korporacjonizmem-syjonizmem-globalizmem"?

  Zasada jest bardzo dobra, tylko jej wykonanie może być czynem pobożnym lub satanizmem. Może być obroną idei życia lub promocją ideologii typu korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu."

  Jakby samą zasadę można było odzielić od jej praktycznego, bezpośredniego stosowania!

  Szanowny Pan pisze o ustanawianiu "moralnego ładu życia publicznego"? Ładu opartego o powyższy sposób rozumowania jaki Pan prezentuje?
  Strzeż nas wszystkich Boże przed takimi fałszywymi prorokami!
 • @programista 21:04:50
  Ale szanowny Pan manipuluje, aż wstyd!
  Jak można traktować zabijanie innych ludzi jako JEDYNY sposób przeciwdziałania złym uczynkom?

  Nie ja manipuluję. To ty mi wmawiasz że napisałem co innego. To ty kłamiesz. Ja w tym temacie napisałem:

  "Po drugie dobrze czynić w kwestii zapobieżenia zbrodni to ustanowić moralny ład życia publicznego, w którym zbrodnia będzie karana karą skutecznie odstraszającą i nieuchronnie wykonywaną.
  Kiedy czyny zbrodnicze stają się rozpowszechnione lub grozi, że zbyt łagodna kara będzie oznaczała faktyczną bezkarność morderców bezpośrednich, czy ich zleceniodawców, albo osób z nimi współpracujących, taką karą nieuchronną jest właśnie kara śmierci".


  "Jak można za bierność przyjmować jedynie brak zabijania".

  A tak, że nie patrzysz iż obok trwa zabijanie. A taki że wtedy bierność jest nawet zbrodnią. "Złu, aby zwyciężyło wystarczy bierność ludzi dobrych", "Kto zaś może dobrze czynić, a nie czyni, grzeszy".
  Nie można się obłudnie zaszyć w przestrzenie egoizmu i "czystych rąk", bo jesteśmy odpowiedzialni i za innych ludzi.


  ""To że Ty "dla zasady" nie będziesz zabijał, ale ktoś inny będzie, to będziesz tylko obłudnikiem."
  Obłudnikiem ten kto NIE ZABIJA! Czy dlatego, że wg szanownego Pana tylko zabijanie jest "szczerym" wyrazem wzajemnych stosunków pomiędzy ludźmi?"

  Właśnie. Obłudnikiem jest ten kto NIE ZABIJA, kiedy obok ZABIJA KTOŚ INNY.
  Intencją przykazania "nie zabijaj" nie jest patrzenie na literę prawa, a na jego źródło, czyli intencję duchową Prawodawcy którą jest ochrona życia.
  Inna jest miłość do osoby zabijanej, a inna do czynnego mordercy. Ta pierwsza wymaga czynu w jej obronie natychmiast, a ta druga musi czekać aż obronimy siebie czy osobę zaatakowaną i rozbroimy ją, nadto czekać aż ład moralny i sprawiedliwość zostaną przywrócone, a on sam wyrzeknie się zła i wejdzie na drogę nawrócenia i pojednania (jeśli swoją agresją nie zmusi nas do powstrzymania go przez usprawiedliwione tutaj zabicie go).

  Jeszcze raz się przekonuję, że próby nawracania Ciebie to rzucanie grochem o ścianę.
 • @programista 13:49:19
  Panie kolego programisto,
  myślenie logiczne coś nie tęgo Panu idzie, a i wiedzy nie staje, stąd wnioskowanie także fatalnie idzie. A tymczasem nawet żydowski pedofil, D.Cohn-Bendit (nawiasem mówiąc przyjaciel niejakiego A.Michnika) wie, że naród i państwo narodowe to byty jak najbardziej realne.
 • @miarka 22:08:57
  Nawracanie mnie na poglądy iż:

  "Obłudnikiem jest ten kto NIE ZABIJA, kiedy obok ZABIJA KTOŚ INNY."

  to zawsze będzie "rzucanie grochem o ścianę" i jestem z tego dumny.
 • @Rzeczpospolita 23:27:25
  Jaka szkoda że szanowny Pan zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że definiuje własną odrębność jedynie poprzez odrębność swoich przeciwników. Że uzależnia się Pan od swoich wrogów niczym od narkotyku.
  Taką drogą można dojść tylko do autodestrukcji.
 • @programista 07:42:37
  "Nawracanie mnie na poglądy iż:
  "Obłudnikiem jest ten kto NIE ZABIJA, kiedy obok ZABIJA KTOŚ INNY."
  to zawsze będzie "rzucanie grochem o ścianę" i jestem z tego dumny".

  Nie przekręcaj. Jesteś dumny, że jesteś zbrodniarzem, współuczestnikiem zbrodni.
  Obłuda polega na tym, że uważasz iż "Nie zabijasz". - Tylko uważasz, bo jednak zabijanie się odbywa.
  Satanista prawnik przed lewackim sądem pewnie by Cię wybronił, ale wobec ludzi i Boga to powód do hańby, a nie dumy.
 • @miarka 08:38:07
  "Jesteś dumny, że jesteś zbrodniarzem, współuczestnikiem zbrodni. "

  Wg szanownego Pana NIE ZABIJANIE jest zbrodnią!

  Dla mnie zabijanie jest przeciwieństwem nie zabijania. Pierwsza z tych czynności jest zbrodnią a druga nie.

  "Obłuda polega na tym, że uważasz iż "Nie zabijasz". - Tylko uważasz, bo jednak zabijanie się odbywa."

  A szczerość zapewne wg szanownego Pana miałaby polegać na tym, że jeśli "zabijanie się odbywa" to wszyscy zabijajmy, by nie było żadnych wyjątków.

  Jak bardzo trzeba być zepsutym, jak bardzo dyszeć z nienawiści wobec innych ludzi by głosić takie poglądy?
 • @programista 07:53:18
  Do autodestrukcji prowadzi nie tylko świadoma lub nieświadoma współpraca z wrogiem, ale brak świadomości istnienia i identyfikacji wrogów i zagrożeń Panie programisto.
 • @Rzeczpospolita 12:20:13
  Ta identyfikacja wrogów i zagrożeń to czysty masochizm. To nieuświadomiona potrzeba podporządkowania się komukolwiek.
 • @RAM 18:16:23
  Jest śledztwo prokuratury w sprawie akcji narodowców w Katowicach.

  http://niezalezna.pl/209993-jest-sledztwo-prokuratury-w-sprawie-akcji-narodowcow-w-katowicach

  Ps..A czy było śledztwo, gdy w "marszu błękitnym" w 2006 r na czele z Tuskiem i Komorowskim kiedy niesiono zdjęcie pana prezydenta L.Kaczyńskiego z pętlą na szyi oraz inne obraźliwe hasła na obydwu Kaczyńskich. Szkoda, że zrobili to tylko ze zdjęciami bandytów z PO a nie oryginałami. ... ale na to też przyjdzie czas. Nie wiem czy Państwo zauważyli, ale stwierdzenie "z powodu przynależności politycznej" jest mało trafne, żeby nie powiedzieć "z kapelusza". Wskazane osoby zagłosowały przeciw Polsce i jej obywatelom, co jak zrozumiałem spotkało się z krytyką tych ludzi. Jakby taki happening zrobili ludzie z drugiej strony barykady np kod, to byłaby to walka o demokracje. Podwójne standardy rodem z Orwella. Śledztwo? Jakie śledztwo? To jest freedom of expession to pierwsze, zdrajców nie wieszali i nie były to prawdziwe szubienice, tylko wieszaki na portrety, to po pierwsze, a po drugie to jeszcze powinni za tą patriotyczną akcję dostać medale. Co to qurwa od nowa polska ludowa? Weźcie się qurwa nieroby za złodziei co okradali Polskę na miliardy złotych i mordowali Polaków. Cala Polska zna nazwiska tych bandytów i złodziei. A czy za "klątwę" też się wzięła prokuratura? A może to "wieszanie" też potraktujmy jako sztukę...Katowicka prokuratura jest bardzo prawna, i nadgorliwa, tylko jak niesiono na szubienicy portret pana Kaczyńskiego to był Ślepokur. Nic nie widziano. A zdrada Ojczyzny przez tych euro-oslów pozostanie bez konsekwencji??? Przecież obecny KK ich zdrajców też obowiązuje !!! Czy też jest tylko makulatura ??? A czy wszczęto postępowanie wobec tychże "pokrzywdzonych" za zdradę i szkolenie Polsce? Na szKODniczych manifestacjach, hołota niejednokrotnie miała na transparentach powieszonego Jarosława Kaczyńskiego czy A. Macierewicza i nikt śledztw nie wszczynał !!! Tak samo, dlaczego gdy na manifach rasistów z Partii Razem, gdy używa się symboli komunistycznych, nosi koszulki z seryjnym mordercą che Guevarą, to nie robi się rabanu a przecież komuniści zamordowali trzykrotnie więcej ludzi niż niemieccy naziści ?! Wszystko wskazuje na to, że pani prokurator ma problem z określeniem swojej przynależności narodowej i państwowej oraz z definicją Polskiej Racji Stanu i dobrem społecznym. Wojciech Cejrowski ma rację! Wszyscy dotychczasowi funkcjonariusze palestry WON! Jeśli prokuratura wnosi oskarżenie, za rodzaj transparentu, za symboliczne wskazanie, jak należy potraktować osoby publiczne, europarlamentarzystów reprezentujących polskie sprawy, nawołujące obce mocarstwa do nałożenia sankcji na naszą Ojczyznę, Polskę, tj. działające na szkodę państwa w porozumieniu z zagranicznymi ośrodkami władzy, czyli dopuszczającymi się zdrady, to kim są tacy prokuratorzy? Kim są ci ludzie w prokuraturze, skąd się w niej wzięli, skąd przyszli, że nie widzą łamania zapisów Konstytucji przez europosłów? Jeśli prokuratura wniesie oskarżenie za transparent wskazujący, jak należy traktować ludzi dopuszczających się zdrady Ojczyzny, to cała palestra, z PAD na czele, bo to też prawnik, do zwolnienia! Pierwszym reprezentantem polskiego rządu, który nawoływał EP do nałożenia na Polskę sankcji, był niejaki Geremek, "polski" minister. Przetarł szlak i dzisiaj koledzy wywodzący się z jego partii "dzielnie i odważnie" kontynuują tę misję, realizując jego polityczny testament. To ci europosłowie powinni być oskarżeni, a nie mieć statusu pokrzywdzonych. To my, Polacy jesteśmy przez nich pokrzywdzeni! Moim zdaniem te portrety powinny wisieć nadal, aby przechodnie mogli swobodnie napluć na zdjęcia targowiczan. W czym problem? Dobre imię, zniesławienie? Jak można zdrajców zniesławić? Jaki szacunek ma prostytutka? Niestety, nie jesteśmy krajem suwerennym i tylko się łudzimy, że mamy polski rząd. Jak tylko szwabskie mendia zaczynają szczekać , zaraz władza robi w gacie i zaczyna represjonować Polaków, patriotów. Qurwy sprzedajne w PE mogą na Polskę pluć bezkarnie. "Nie o take Polskie walczyłem".
 • @Rzeczpospolita 10:22:15
  Sensacyjna prawda o Unii Europejskiej, prof. Krystyna Pawłowicz mówi jak jest. 15 lutego 2016 roku prof. Krystyna Pawłowicz wygłosiła odczyt na temat prawnych aspektów funkcjonowania Unii Europejskiej. Dla większości słuchaczy przedstawione przez nią wyniki badań zabrzmiały wręcz sensacyjnie.


  https://www.youtube.com/watch?v=7TqdkYan_zI&feature=youtu.be


  Ps...Brawo, pani poseł! Niestety wszystko co powiedziała pani Pawłowicz jest suchą prawdą zimną i bez emocji. Dziś trzeba nam mówić prawdę, jaka ona jest, cobyśmy my obywatele mogli mieć jasność naszej sytuacji, jej przyczynach oraz kierunku w którym należy nam się posuwać, jako ciągle jeszcze w jakimś stopniu państwo, choć podobno już tylko teoretyczne... Jesteśmy tu całkowicie zgodni co do faktu, że przynależność do Unii ani nam, ani Państwu Polskiemu nie służy, oraz jasnym jest, że jest w zasadzie nielegalna, bowiem jest sprzeczna z najważniejszymi interesami naszego państwa. Wspaniały wykład, wszystko ok ale jak sprawa wygląda z legalnością tej konstytucji z 1997 roku ponieważ w referendum społecznym wzięło udział tylko 45% społeczeństwa a obowiązujące minimum to 50% +1 osoba, więc do kosza a mimo tego zebrało się zgromadzenie narodowe, które uznało legalność tej podłej stolzmanowskiej konstytucji, to targowica i kryminał i według prawa ciągle obowiązuje konstytucja z 1935 roku, III RP to nielegalny twór z nielegalną konstytucją. Z jednym się tylko nie zgodzę w tej wypowiedzi, że to Putin nasłał muzułmanów. Muzułmanów nasłali Syjoniści. Merkel i Soros wykonali ich rozkazy. Reszta konkretnie i na temat. Czyli w tym momencie parlament Polski jest iluzoryczny. To dlatego Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej! Czas i nam wystąpić z tego euroislamu! Jedyne co można powiedzieć to powtórzyć za anglikami: We want our country back. POprawni walczą z panią prof. Pawłowicz, bo jest fenomenalnie kompetentna. Ta kobieta, to skarb. Głosowałem przeciwko wejściu do eurokołchozu wyczuwając eurokołkoz na odległość, ale pani prof. Pawłowicz sporo rzeczy wyjaśnia ponad to, co wyczuwałem. Trzeba się mocno zbroić i szkolić do obrony niepodległości... Drugą "nogą" wiedzy o UE układającą "klocki lego" są wykłady Karonia z wiedzy społecznej na:


  https://www.youtube.com/user/HISTORIASZTUKI2011/videos?disable_polymer=1

  Ta Unia przypomina mi tzw. PZPR, organizację nomenklaturową. Mafia ta, stała przez całe dekady ponad prawem. Jej rządy były niczym nieograniczone, Ba nigdzie nie była nawet wymieniana w żadnych ustawach. Rządziła z woli sowietów, bez oglądania się na prawo. Takie bezprawie jest bardzo charakterystyczne dla lewactwa na przykład na Kubie, w Wenezueli czy w Chinach. UE dołączyła do tego doborowego towarzystwa ponieważ łajdacy, zdrajcy i sprzedawczyki chcą osiągnąć władzę dożywotnią i dziedziczną. Ale dziwnym zrządzeniem bożym pojawił się islam, który tych lewaków zniszczy i to fizycznie. Mrzonki o nowym porządku świata upadną. Nie chcesz Chrystusa? Dostaniesz Mahometa. Nie podoba ci się chrześcijańskie dziedzictwo Europy to dostaniesz Islam. Zburzysz Kościoły to powstaną Meczety.. Chcesz aborcji a dostaniesz burkę na głowę. W ten sposób wpadniesz z deszczu pod rynnę. Nawet nie zorientujesz się kiedy to się stanie. Szatan Spinelli i jego diabły prowadzą Europę do zagłady przy pomocy Sorosa (narodowości handlowej i prawniczej). To jest komuna Spinellego dokładnie taka sama lub nawet gorsza od marksizmu i leninizmu. A islam żydolewackie siły wykorzystały i zaplanowały do wyniszczenia nas Europejczyków! Przypomnę wszystkim, że (cytat) "Upadek Babilonu, Egiptu, Grecji, Rzymu nie jest wynikiem przegranych bitew lub klęsk żywiołowych, a skutkiem niekontrolowanego napływu do nich rasowo obcych im plemion, międzyrasowego wymieszania, przeniknięcia ich do struktur władzy. Szczególnie szybko imperia się rozpadały w wyniku międzyrasowych małżeństw." Ci co do nas skierowali falę obcych rasowo plemion widać o tym dobrze wiedzieli.
 • @programista 09:41:10
  '[Wg szanownego Pana NIE ZABIJANIE jest zbrodnią!
  Dla mnie zabijanie jest przeciwieństwem nie zabijania. Pierwsza z tych czynności jest zbrodnią a druga nie".

  Przecież oszukujesz. "NIE ZABIJANIE" w tym zdaniu wyrażało obłudne przekonanie że "NIE ZABIJAM", kiedy myślę tylko o tym, żeby nie być bezpośrednim wykonawcą zbrodni. W rzeczywistości, kiedy zbrodnia jednak się dokonuje, taka postawa już oznacza udział w zbrodni.

  Tłumaczyłem przecież że konieczność przeciwstawienia się zbrodniarzowi i to aż po możliwość zabicia go jest przejawem miłości, która wymaga by najpierw obronić ofiarę zamierzanej zbrodni, czy zbrodni potencjalnie wciąż grożącej.


  ""Obłuda polega na tym, że uważasz iż "Nie zabijasz". - Tylko uważasz, bo jednak zabijanie się odbywa."
  A szczerość zapewne wg szanownego Pana miałaby polegać na tym, że jeśli "zabijanie się odbywa" to wszyscy zabijajmy, by nie było żadnych wyjątków".

  Do swojej obłudnej postawy skrytego zbrodniarza dokładasz jeszcze "samousprawiedliwienie", że i "przecież wszyscy zabijają". Nawet gdyby to było prawdą, to nie czyni zabijania czymś normalnym. - Czyli to Cię nie usprawiedliwia.
  To Ty masz nie zabijać, to Ty masz zapobiegać zbrodni.
  To Twoje "wszyscy zabijają" to też obłuda - relatywizacja swojej zbrodni.

  A tak w ogóle to nie wszyscy zabijają, bo wszyscy normalni nie zadowalają się swoją literalną, obłudną niewinnością tylko ratują zagrożonych zbrodnią kiedy tylko mogą.


  "Jak bardzo trzeba być zepsutym, jak bardzo dyszeć z nienawiści wobec innych ludzi by głosić takie poglądy".

  Nie przekręcaj. To kłamstwo, a kto kłamie, ten diabła ma za ojca.
  Działanie z miłości do ofiary, priorytetowej wobec miłości do osoby ludzkiej w zbrodniarzu jest jak najbardziej normalne dla normalnych ludzi. Ono nie jest działaniem pod wpływem niekontrolowanej czy sztucznie rozbudzanej emocji nienawiści do człowieka.
  Sama nienawiść do zła towarzysząca miłości do dobra jest czymś jak najbardziej chwalebnym.
  Tego to nawet lewactwo ze swoją "mową nienawiści" nie jest w stanie zakłamać.

  Ten Twój pogląd, że to ja tu "jestem zepsuty" i "dyszę z nienawiści wobec innych ludzi" to pomówienie. Ja i tu powyżej i we wcześniejszych wypowiedziach podkreślam, że to, o czym piszę jest działaniem z miłości.

  To również dowód, że sam "jesteś zepsuty" i "dyszysz z nienawiści wobec innych ludzi".

  To dowód na Twoje wyznawanie ideologii satanizmu. Przecież Ty nie tylko że równasz tutaj w moralności i człowieczeństwie oraz miłości agresora i kata z ofiarą, ale nadto bolejesz nad tym, że katowi mogłaby stać się krzywda gdyby został zabity w akcie usprawiedliwionym tym aby zapobiec zabiciu człowieka.
  Zabiciu czy to bezpośrednio przez niego - w obronie koniecznej, czy też pośrednio w akcie kary odstraszającej innych potencjalnych naśladowców po to aby nie mogli mniemać, że ich zbrodnia pozostanie bezkarną.

  A Ty chcesz, aby zbrodnie pozostały bezkarnymi? Co za ohyda...
  Będziesz miał wsparcie satanistycznych lewackich prawników i sądów, to na Ziemi może jeszcze pożyjesz, ale w piekle to się już będziesz smażył po wieczne czasy.
 • @miarka 16:51:43
  "To że Ty "dla zasady" nie będziesz zabijał, ale ktoś inny będzie, to będziesz tylko obłudnikiem."

  "To Ty masz nie zabijać"

  Niech się szanowny Pan jakoś dogada sam ze sobą dla ustalenia jednej obowiązującej wersji.

  „Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi.”
 • @programista 18:57:26
  Co za obłuda, co za zakłamanie, co za przewrotność, co za manipulowanie do końca żeby tylko nagiąc prawdę na swój użytek, aby tylko złożyć swój pokłon diabłu swojemu ojcu...


  „Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi.”

  Nie tylko. Od złego pochodzi i ukrywanie prawdy, i nie patrzenie na sytuację w całej prawdzie, tylko wybieranie z niej szczegółów. Od diabła pochodzą wprowadzające w błąd niedopowiedzenia.
  Od diabła pochodzi powoływanie się na cytaty wyrwane z kontekstu.

  Zarzucasz mi, że napisałem:
  "To Ty masz nie zabijać"
  Kiedy ja napisałem:
  "To Ty masz nie zabijać, to Ty masz zapobiegać zbrodni".

  Czy w końcu dotrze do Twojej łepetyny, że nie zapobieganie zbrodni kiedy się może jest taką samą zbrodnią jak jej dokonanie bezpośrednie?
 • @miarka 19:34:14
  "Czy w końcu dotrze do Twojej łepetyny" że do zapobiegania zbrodni nie jest konieczne zabijanie! Że można NIE ZABIJAĆ i jednocześnie zapobiegać zbrodni!
 • @RAM 18:16:23
  Nasze poparcie dla PiSu nie jest przecie bezwarunkowe. Mieliście być piłsudczykami, tymczasem przepierdalacie Polskę żydom! Połowa rządu to gudłaje, które pod szabasowym stołem wyprzedają nas. Do tego Andron D. i jego Judith. Pan Ziobro już raczył był nazwać ich nazistami. Chyba POwoli zaczniecie się zwijać, pisowcy, co? Zwłaszcza w obliczu ostatnich waszych wyczynów w dyscyplinie "włażenie żydom w zadki" i tajnych aneksów - http://tn.1j.pl/t1l83/ Oto kto rządzi Polakami i skąd przychodzą rozkazy. Obyście zdechli wy parchy w jarmułkach udający Polaków.
 • @RAM 18:16:23
  Zabrakło zdjęcia ryżego kundla! A kiedy śledztwo sprawie zbierania pieniędzy na płatnego morderce, który miałby zabić Kaczyńskiego? Na to też jest paragraf.
  Prokuratura za PiS nie różni się niczym od reżimowej prokuratury z lat poprzednich. Priorytetem dla nich jest obrona członków kasty sprawującej dozór nad zniewolonym społeczeństwem. Piętnowanie zdrajców i zaprzańców Polski ma swoje historyczne tradycje do których nawiązał katowicki happening. Wciąganie w to prokuratury jest co najmniej dziwne. Jakie tam szubienice. Powieście na nich zdjęcie Kaczyńskiego a dowiecie się z mediów, że to tylko stojaki a nie szubienice i do tego śmieszny happening. Prokurator odmówi wszczęcia. Czy wieszanie zdjęć na wieszakach jest karalne ? Chyba komuś odbija z tej poprawności politycznej. Wszczynanie śledztw za takie bzdury ma na celu jedynie zastraszanie tych co wyrażają swój sprzeciw. To nie są groźby karalne. Umorzono porównanie Kaczyńskiego do Hitlera a tu będą się pastwić squrwysyny. A kiedy się doczekam procesu tych sześcioro śmieci za zdradę dyplomatyczną? Śledztwo to powinno dotyczyć dlaczego się nie wiesza zdrajców swojej ojczyzny, a przynajmniej nie wsadza do kryminału i nie stygmatyzuje takich ludzi. Ludzi, którzy mogą sprzedać swój kraj za judaszowe srebrniki. Druga sprawa jest taka, że nie widzę tam pętli jaka jest używana do wieszania ludzi, nie wiem czy było tam nawoływanie do popełnienia przestępstwa. Gorsze rzeczy widuję w niektórych liberalno-lewackich periodykach i wtedy nikt na alarm nie bije. Czy prokuratura nie ma nic do roboty że staje w obronie zdrajców. Sześcioro "pokrzywdzonych" zdrajców?! Parafrazując klasyka (klasyczkę): to dopiero jaja!!! I pamiętaj prokuraturo o wszczęciu śledztwa w sprawie"zastrzelenia Jarosława Kaczyńskiego,wypatroszenia go i zdjęcia skóry" to Palikot jakby ktoś zapomniał,polecam też gotowy akt oskarżenia za przemysł pogardy ,oba tomy książki pod tym samym tytułem "PRZEMYSŁ POGARDY" Sławomira Kmiecika i "PRZEMYSŁ POGARDY 2", tam są gotowe kwestie w sprawie podżegania do zabicia zarówno L.Kaczyńskiego jak i Jarosława Kaczyńskiego. Liczę też, że odpowiedzą osoby które niosły zdjęcie na którym wisi Lech Kaczyński a także rodzice dziecka, które ma plakat ze strzelaniem do kaczek." Jedni mogą nawet zdradzać bo są posłem do parlamentu europejskiego, innym nie wolno nawet im przypomnieć jak kiedyś robiono ze zdrajcami i sprzedawczykami. Oto demokracja !!! https://wpolityce.pl/polityka/369321-w-czym-sztuka-o-wieszaniu-figury-ojca-swietego-jest-lepsza-od-happeningu-z-wieszaniem-zdjec-europoslow-po Po co to śledztwo? Przecież nikt nikogo nie powiesił....a wielka szkoda. Zdjąć fotografie a POwiesić Oryginały. Śmiertelnych wrogów Polski karać śmiercią !!! W poważnym państwie zdrada interesu narodowego powinna być karana śmiercią i konfiskatą mienia. Polska należy do państw śmiesznych. Niestety. Bo zdrajcy Polski na to zasługują.Wieszanie portretów zdrajców targowiczan to stara polska historia. 223 lata temu powieszono przywódców Targowicy. W Warszawie powieszeni zostali z wyroku sądu kryminalnego przywódcy konfederacji targowickiej: biskup inflancki Józef Kazimierz Kossakowski, hetman wielki koronny Piotr Ożarowski, marszałek Rady Nieustającej Józef Ankwicz i hetman polny litewski Józef Zabiełło. Sąd Najwyższy Kryminalny skazał również nieobecnych, którzy uciekli z kraju – generała artylerii koronnej i marszałka konfederacji targowickiej Stanisława Szczęsnego Potockiego, hetmana wielkiego koronnego Franciszka Ksawerego Branickiego, hetmana polnego koronnego Seweryna Rzewuskiego, szambelana królewskiego Jerzego Wielhorskiego, posła podolskiego i komendanta Kamieńca Podolskiego Antoniego Polikarpa Złotnickiego, posła Racławskiego Adama Moszczeńskiego, posła wołyńskiego Jana Zagórskiego, oraz posła gnieźnieńskiego Jana Suchorzewskiego. Otrzymali oni wyroki śmierci przez powieszenie, utratę wszystkich urzędów, wieczną infamię i konfiskatę majątków. Wyroki wykonano „In affigie” 29 września 1794 r., wieszając obrazy wymienionych zdrajców. To właśnie jest ta Błaszczaka swoboda wypowiedzi i wolności osobiste. Jak kurwy żydowskie z niej korzystają jest to ok., ale jak Polak to już jest śledztwo, komisja, przesłuchanie, grzywna a nawet pudło. I to jest dowód że nie mamy wolnej Polski. Zamiast sądzić zdrajców Polski, sądzi się tych, którzy sprzeciwiają się zdrajcom. My Polacy "zedrzemy wam z tych zdradzieckich mord maski!" mimo, że wciąż obowiązuje ustawa 1066, sens pozostawienia której staje się teraz jasny.
 • @programista 08:25:56
  ""Czy w końcu dotrze do Twojej łepetyny" że do zapobiegania zbrodni nie jest konieczne zabijanie! Że można NIE ZABIJAĆ i jednocześnie zapobiegać zbrodni!"

  To jest gadka diabła. Sprzeczność sama w sobie. Temat rozwinę już w specjalnej notce, bo z pewnością zainteresuje wielu.
 • @RAM
  Zdrajcy Polski muszą ponieść karę!!! Panie Ziobro pana wypowiedź to hańba! ..To jest dowód, że nadal nie mamy wolnej Polski. Zamiast sądzić zdrajców Polski, sądzi się tych, którzy sprzeciwiają się zdrajcom. PiS niby takie przeciw targowicy, ale tylko tak by pogrozić palcem. Kara? Wykluczone. Nawet symboliczna jak na manifestacji narodowców zabroniona. Śmiejemy się z Europy Zachodniej? U nas nawet z transparentem nie można protestować, kredkami mazać po ulicach też. Tak PiS chętnie zwalcza ewentualną konkurencję - Patriotów i Narodowców. Śledztwa wobec zdrajców oczywiście brak. Chazarski żyd, pedofil i kazirodca Hartman pracujący na polskiej uczelni UJ pluje wulgarnie na Polskę i Polaków od lat, żadnej decyzji, dalej uczy nienawiści na uczelni! Rybak w wiezieniu hańba! Odczepcie się od Narodowców a zacznijcie myśleć o przywróceniu kary śmierci za zdradę Ojczyzny. To jest przestępstwo wobec Polski i Polaków i kara za to ma być bolesna żeby inni się zastanowili. Wszczęcie śledztwa jest absurdalnym krokiem pod publiczkę żydolewackiej, pedalskiej i zbankrutowanej politycznie i ekonomicznie Jewropy, ich komisarzy ludowych.. Krokiem z cyklu udajemy, że coś robimy. Oczywiste jest że służby powinny mieć informatorów w szeregach ekstremistów. Powinny i na pewno mają, więc to nie jest żadne "nawoływanie do zbrodni" tylko happening o znaczeniu symbolicznym. Również tak, na obrazach właśnie - in effigie - wieszano na rynku krakowskim przywódców Konfederacji Targowickiej. Happening nawiązywał więc do tamtego wydarzenia i każdy kto choć trochę zna historię o tym wie. Wszczynanie postępowania jest zwyczajnie bałamutne, a szukanie paragrafu na pokojowych demonstrantów tylko dlatego, że użyli rekwizytów przywołujących na myśl dawne metody wymiaru kary to zwyczajny żydobolszewizm w stylu Wyszyńskiego. Nikt nie wszczynał śledztwa przeciwko rodzicom dzieci KODziarzy które spacerowały z namalowaną kaczką i strzelbą na kawałku tektury... Czy tamto też było "nawoływaniem do morderstwa"? Każda pętla ze sznura ma takie samo znaczenie. Dewaluacja słów sprawia że ludzie dostają amoku i gubią sens i resztki pragmatyzmu. Wszczynanie śledztwa jest PRowym oszustwem panie Ziobro, bo wiadomo, że śledztwo skończy się niczym. Nie ma artykułu Kodeksu Karnego pod który można byłoby podpiąć stanie z kawałkiem drewna i obrazkami. A jeśli się taki znajdzie to będzie to dowód na wariactwo tych którzy kodeks karny chcą stosować, dowód na to, że każde prawo można nagiąć w imię politycznej potrzeby. Panie Ziobro. Śledztwo rozpoczęte, jeśli w wyniku dochodzenia prokuratura dojdzie do słusznego wniosku, że ten happening był uzasadnionym wyrazem oburzenia obywateli Polski, a nie agentury zagranicznej, przeciwko europosłom za zdradę stanu, trzeba będzie to śledztwo umorzyć, a przed sąd, doprowadzić postacie z obrazów! Przypominam, o tym, że kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu RP w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę RP, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Pan Ziobro wraz z kolegami z PiSu drobnymi kroczkami zbliżają się do momentu kiedy ich portrety może też ktoś zawiesić w eksponowanym miejscu. Chcecie nas upokarzać ze względu na unijne fundusze? I to będzie co innego niż obecna Targowica? Patriotyczna prawicowa Targowica może? Te portrety też trzeba powiesić. W końcu to zasłużeni dla Rzeczypospolitej Przyjaciół politycy, należy im się zawisnąć jak samemu Bierutowi http://tn.1j.pl/9nkxn/ Oto kto rządzi Polakami i skąd przychodzą rozkazy. Obyście zdechli wy parchy w jarmułkach udający Polaków.
 • @kula Lis 67 13:08:07
  Także głosowałem w referendum akcesyjnym za NIE dla UE - to były moje jedyne wybory w żydowskiej IIIRP - i to był mój błąd, ponieważ zrobiłem Żydom frekwencję, bo tylko na niej im zależało. Wynik referendum zrobili sobie sami zgodnie z wcześniej zaplanowanym.

  Żyd M.Safian, prezes TK, referował potem zgodność traktatu akcesyjnego z konstytucją IIIŻydo-RP/Polin. A brak tej zgodności występuje choćby tylko w jednym punkcie: "IIIRP przyjmie walutę € UE", czyli bankiem centralnym IIIRP będzie EBC mimo, że Konstytucja IIIRP ma zapis o NBP jako banku centralnym. Zatem syjonistyczni przestępcy z góry założyli, że zmiana Konstytucji IIIRP zgodna z ich potrzebami nie stanowi żadnego problemu, choć wymaga 2/3 głosów w sejmie lub referendum.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031