Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1767 postów 1623 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Izraelska agentura rozstawia po kątach.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jonny Daniels, na kilometr śmierdzący służbami specjalnymi Izraela, jest takim samym „przyjacielem” Polski i Polaków jak profesor Szewach Weiss,

twórca teorii holokaustu w postępie geometrycznym oraz zwolennik obrabowania Polski na grube miliardy metodą na uroszczeniowy rympał.

[Holokaust wg prof. Weissa postepuje jak kula śniegowa, bo ilu zabili naziści i ich polscy pomocnicy to jedno, ale ile osób skutkiem tego się nie urodziło, to drugie, stąd liczba ofiar rośnie z pokolenia na pokolenie, podobnie jak trauma, którą ukoić może – a i to tylko na krótko – „odzyskanie” kamienicy po jakichkolwiek, choćby i chrześcijańskich przodkach].

Prezes fundacji „From the Depths” (po naszemu byłoby „De profundis”), przedstawiający się jako „dumny Żyd pochodzenia polskiego” łaskawy był złożyć zawiadomienie do prokuratury ws. „ekscesów podczas MN”:

Jako dumny Żyd polskiego pochodzenia jestem oburzony i wstydzę się, że obywatele tego kraju mogą dokonywać tak haniebnych czynów. Oczekuję, że prokurator podejmie działania przeciwko tym pojedynczym osobom, które złamały prawo" - powiedział Daniels, cytowany w komunikacie Fundacji, przekazanym PAP.  (za Interia).
Sam donos mnie nie zaskakuje, bo donosicielstwo zdaje się być immanentną cechą tej kultury (na co zwrócił kiedyś uwagę pan Michalkiewicz po donosie studentów judaistyki). Nie interesuje mnie też ani „duma” pana Danielsa ani jego rzekome polskie pochodzenie.

[Patrząc na zdjęcie „myśliciela” ( por. „Le Penseur” Rodina)  z naleśnikiem na głowie przypisałbym mu dowolne pochodzenie z wyjątkiem polskiego, choć z drugiej strony, jak twierdzą uczciwi Żydzi (nie ma ich być może zbyt wielu, ale jednak są), gdyby nie niefrasobliwa tolerancja Rzeczpospolitej oraz Polaków (niczym z bajki Ezopa o chłopie i żmii), to Żydów nie byłoby dziś na świecie, więc w tym sensie każdy Żyd jest polskiego pochodzenia, niezależnie od tego czy jest dumny, czy tylko durny].   

Wszelkie rasistowskie ekcesy są oczywiście naganne, obojetnie czy ich autorami byli jacyś kretyni czy – co bardziej prawdopodobne – obce służby, por. wcześnej „rosyjska budka strażnicza”, dziś „Rassismus und Antisemitismus” (wybór języka niemieckiego nie jest tu przypadkowy, skądinąd polecam stosowanie tych słów w takiej właśnie, orginalnej formie, podobnie jak czytać Hegla to tylko w orginale). Ale nie znaczy to wcale, że jakiś chytry cwaniak z naleśnikiem na głowie ma dyktować polskim władzom, kogo i jak mają cenzurować, kogo sądzić i kogo karać – pilnuj szewcze kopyta, czyli przestrzegania podstawowych praw człowieka we własnym cudownym raju, w którym spora część wyzutych i wydziedziczonych mieszkańców traktowana jest gorzej niż zwierzęta, a za nas się nie wstydź, bo poradzimy sobie sami, a jak już mamy sie uczyć wstydu, to bynajmniej nie od twoich ziomków.

A skoro już jesteśmy przy temacie.

Różne media patriotyczne i „patriotyczne” pisały niedawno ze słusznym skądinąd oburzeniem, że Szwedzka gazeta szczuje na Polaków i przekłamuje historię. Polonia domaga się sprostowania! (temat jak zawsze ten sam i ten sam samograj, jak to Polacy na wyścigi sami wyłapywali i odstawiali Żydów nazistom i gdyby nie dobrzy Niemcy to itd itd).

O ile pamiętam założenia reformy edukacji prof. Handkego, to chodziło o to, by nie obarczać młodych znajomością zbędnych szczegółów, bo jak będzie potrzeba, to młodzież sobie wygógla. Tyle, że w praktyce muszą to robić takie ludki jak ja, obarczone swego czasu w szkole „zbędnymi szczegółami”. Góglam tedy autorkę rzeczonego paszkwilu w szwedzkiej gazecie:

https://sv.wikipedia.org/wiki/Ingrid_Lomfors

Nie znam szwedzkiego, więc korzystam z automatycznego tłumacza, no i wychodzi mi:

Ingrid Marianne Lomfors, urodzona 20 maja 1957 r. w Lundby Township w Göteborgu, jest żydowskim szwedzkim historykiem, która badała przede wszystkim historię Żydów, szwedzką politykę dotyczącą uchodźców i Holokaustu. (...)

Ingrid Lomfors jest żoną Andersa Carberga (ur. 1958), [16] byłego przewodniczącego Zgromadzenia Żydowskiego w Göteborgu od 1984 roku.

Wszystko jasne. Ale trudno spodziewać się od „naleśnika” czyli „dumnego Żyda polskiego pochodzenia”, żeby poczuł się „oburzony i wstydził się”, że członkowie jego własnego  plemienia „mogą dokonywac tak haniebnych czynów” i kłamać w żywe oczy w szwedzkiej prasie.

Swego czasu międzynarodową furorę robił podobny antypolski paszkwil w katalońskim wydaniu „El Pais” autorstwa pani Pilar Rahola y Martinez, zwolenniczki niepodległej Katalonii, ze starej, dobrej „antyfaszystowskiej” rodziny (mimo, że Pilar to dobre, chrześcijańskie imię od Nuestra Señora del Pilar w Saragossie), wg której „Polacy to najwięksi antysemici na świecie, zaś polska historia do dziś budzi grozę”.

No ale mój Boże, czy panie te napisały cokolwiek więcej niż zadaniowane w tym samym zakresie Alina Cała z ŻIH, Barbara Engelking-Boni z IFIS PAN czy wreszcie regularnie obsrywajaca Polskę na łamach FT pani Anne Applebaum?

[Przypomina mi to oburzenie na Niemcy za film „Nasze matki, nasi ojcowie”, podczas gdy ówczesny prezes zarządu TP Juliusz Braun sam z dobrej woli zakupił za polskie pieniądze prawa do jego emisji!!! Czyż, zanim zaczęto w sposób nieudolny podawać Niemców do sądu, nie należało naprzód wywalić Juliusza Brauna na zbity pysk, skopać mu rzyć i bratki posadzić?]

I pomyśleć, że oskarża się nas o zaściankowość – nas, nad którymi pochylają sie z taką troską nie tylko Katalończycy, ale nawet prasa na Jamajce? 

KOMENTARZE

 • Globalna mafia żydoska ma istotną słabość.
  Ta mafia prowadzi tyle wojen i przepychanek na całym świecie że musi cierpieć na rozproszenie sił i środków.
  Środków ta mafia ma dużo z pasożytowania na niemal całej gospodarce świata.
  Gorzej jest z kadrami.
  Kadry z których korzysta mafia czyli jej marionetki są coraz gorszego gatunku aż do śmieszności włącznie.
  Zbiorowa głowa tej globalnej mafii coraz starsza tak stara że gołym okiem widać już starcze fiksacje. Ale ponieważ mafia nie jest demokratyczna tylko jak np Watykan jest ściśle hierarchiczna to te starcze fiksacje są gorliwie realizowane przez niższe piętra sługusów.

  Słabe kadry to słabość globalnej mafii .. to zwiastun upadku
  W Polsce te słabe kadry widać od początku "Najjaśniejszej"
  Wałęsa, Suchocka, Buzek, Krzaklewski, Balcerowicz, Gronkiewicz, Duduś...i wielu innych na niższym poziomie... a pewnie i na poziomie którego nie widać gołym okiem jest podobnie. (lobbyści, doradcy, służby specjalne...)
  do tego poziom ten widać w polskojęzycznych mediach...

  Kadry to słabość Globalnej mafii i pewnie nie tylko w Polsce.
  Słabe kadry i brak obiektywnych racji ...to klęska nawet jeżeli mafia dysponuje gigantycznymi finansami.
 • Tyle mam do powiedzenia
  https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths&list=RDq7ke_xzw0Ew&index=7
 • @Fischer 09:22:40
  Za granicą o potępieniu rasizmu przez prezydenta. (Polski czy już Polin?)

  http://niezalezna.pl/208652-za-granica-o-potepieniu-rasizmu-przez-prezydenta

  Ps...Polacy mają prawo do wydawania opinii we własnym kraju i nic do tego lewackiej zagranicznej hołocie. Następny zdrajca PAD szykuje się do odlotu do Brukseli, na pozycje króla Europy. To jego przemówienie to jawna gra o przychylność A. Merkel i Jewropejskiego Kołchozu. Tylko zdrajca sra w swoje gniazdo. Haniebne przemówienie na pożywkę międzynarodowego lewactwa, i żydostwa. To są słowa zdrajcy a nie prezydenta Polski. Spontaniczny nacjonalizm jest patriotyzmem. Tu właśnie jest znak równości panie dr prawa Duda. Jak ktoś tego nie rozumie nie kwalifikuje się na prezydenta Polski i powinien być w sposób natychmiastowy odsunięty od władzy. Kiedy prezydent stanie w obronie Polaków i Polski? Kiedy prezydent stanie przeciwko POLONOFOBII żydowskiej płynącej z Ameryki, i zaprzestanie tego pierdolenia głupot o ksenofobi i antysemityzmie? Kiedy Duda przeciwstawi się POLAKOŻERCOM w TVN i mediach niemieckich w Polsce i w Niemczech? Czy Duda jest prezydentem Polski, czy prezydentem żydów amerykańskich i żydowskiej międzynarodówki, których tak żarliwie zapewnia w każdym przemówieniu o swojej lojalności? Kombinacja Duda - Kornhauser okazuje się zdradziecka dla obrony interesów Polaków. Hańba zdrajcom narodu polskiego. Panie prezydencie waż pan słowa! A teraz wyobraźmy sobie prezydenta lub premiera Izraela, który podczas ważnej państwowej uroczystości mówi do żydów:

  "Nie ma w naszym kraju miejsca ani zgody na ksenofobię, nie ma w naszym kraju miejsca na chorobliwy nacjonalizm, nie ma w naszym kraju miejsca na antypolonizm". ... Rozmarzyłem się.
 • @ Autor+5
  TO NIE JEST ANTYSEMITYZM, GDY ŻADA SIĘ USUNIĘCIA ŻYDÓW Z POLSKIEGO RZĄDU.

  Postawa patriotyczna Polaków zaskoczyła żydów. Zabolało ich, zagroziło misternie tworzonym planom eksodusu na tereny Europy wschodniej.
  Teraz usiłują dążenia Polaków do samostanowienia o losach Polski, przekuć z nacjonalizmu i patriotyzmu w faszyzm i antysemityzm.

  Nikogo nie powinno dziwić , ze Polacy chcą rządzić w swoim kraju. Żadne państwo nie pozwoliło by aby obcy przejęli władzę w ich parlamencie. Czy jest to wyobrażenia by Polacy rządzili w Izraelskim Knesecie, Rosjanie w USA a Turcy w Chinach.
 • @Fischer 09:58:14 myckowy złodziej DUPKIEWICZ DAŁ GŁOS.
  „Kompletni idioci, koszmarnie źli ludzie.” Skandaliczne słowa prezydenta Wrocławia o uczestnikach Marszu Wielkiej Polski Niepodległej...11 listopada, ulicami udręczonego antypolonizmem miasta Wrocławia, przeszedł kilkutysięczny Marsz Wielkiej Polski Niepodległej, który próbowali zablokować przedstawiciele środowisk lewicowych i Obywatele RP, którzy na szczęście szybko zostali spacyfikowani, a maszerujące rodziny z dziećmi i wszyscy Polacy ze spokojem mogli manifestować polskość i dotrzeć na wrocławski rynek. Podczas marszu padło wiele mocnych, wolnych od polit-poprawnego bełkotu słów, które bardzo nie spodobały się Rafałowi Dutkiewiczowi.

  Spadkobiercy zbrodniarzy z NKWD próbowali zablokować patriotyczny przemarsz Polaków. To ci sami ludzie, którzy dwa dni wcześniej, z prezydentem tego miasta Rafałem Dutkiewiczem na czele, w żydowskim marszu hipokryzji, przez nich zwanym „marszem wzajemnego szacunku” od synagogi do synagogi, próbowali umniejszyć wartość dzisiejszego, narodowego święta. Ci ludzie osiągnęli apogeum nienawiści do naszej ukochanej Ojczyzny! Drodzy Państwo! To że synagogi mogą tutaj stać, na naszej polskiej ziemi, a żydzi i Dutkiewicz mogą się w nich upajać talmudyczną nienawiścią, to jest wyraz naszej niezwykłej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności – mówił Jacek Międlar podczas manifestacji we Wrocławiu.

  Możemy się domyślać, że zwłaszcza nie spodobały mu się słowa Jacka Międlara, który wspomniał o antypolonizmie prezydenta Wrocławia i upajaniu się przez niego talmudyczną nienawiścią w synagogach. Ale to oczywiście tylko domysły. Prezydent Wrocławia, który od lat kreuje się na walczącego z „mową nienawiścią” ratlerka, w niezwykle chamski sposób zwyzywał wszystkich manifestujących Polaków, zarówno dzieci, kibiców jak i rodziny starsze.

  Kompletni idioci, koszmarni źli ludzie, którzy mówią o mój Boże „Holokauście dla islamu”. W najbliższą niedzielę wszystkie ambony w Polsce powinny zadrżeć od krzyku przeciw tego rodzaju zjawiskom. Na wszelkie sposoby powinniśmy mówić, że to jest niegodne, niegodziwe, nieludzkie – dla Radia Wrocław powiedział prezydent stolicy Dolnego Śląska.

  Dutkiewicz stwierdził, że manifestacje polskości to efekt polityki Prawa i Sprawiedliwości. Domyślamy się, że tego nie chciał, ale tymi słowami uczynił nieświadomy ukłon w kierunku ekipy rządzącej. To są polityczne dzieci PiS. To jest efekt polityki PiS. To sobie trzeba bardzo otwarcie powiedzieć i dlaczego tak twardo mówię: proszę odpowiedzieć, proszę odciąć się od takich zachować. Mówię to do Jarosława Kaczyńskiego, do Beaty Szydło, do ministrów rządu PiS. Dość perorował Dutkiewicz.

  Rafał Dutkiewicz przechodzi już wszelkie granice przyzwoitości i uświadamia nas, że jest wyjątkowo bezczelnym hipokrytą. 9 listopada maszeruje w tzw. Marszu Wzajemnego Szacunku, gdzie deklaruje walkę z „mową nienawiści”, a trzy dni później znieważa manifestantów legalnej manifestacji polskości. W tym miejscu publikujemy zapowiedź działaczy stowarzyszenia Wielka Polska Niepodległa: „Już niebawem, na pewnym spotkaniu z obywatelami, Rafała Dutkiewicza spotka niemiła niespodzianka”.
 • @Fischer 09:58:14
  Oto skutki hejtu na MN: próba podpalenia siedziby Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Trwa zmasowana nagonka na Marsz Niepodległości, jego organizatorów i uczestników. Włączył się do niej również Donald Tusk zamieszczając na tt następujący wpis: „W dalekiej Azji spotkania z przywódcami USA, Chin, Indii, Kanady, Japonii i ASEAN. W kuluarach także pytania o Polskę w związku z marszem narodowców. Bez złudzeń: reputacyjna katastrofa. Może nie wszyscy się tym przejmują, ale ja tak.” ..Skutki tego hejtu już są. W poniedziałek wieczorem doszło do próby podpalenia siedziby Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Do zdarzenia doszło ok. godz. 22.00. Zarząd Stowarzyszenia podsumowywał tegoroczny Marsz Niepodległości, gdy pod wejściem do budynku nieznani sprawcy podstawili palący się kontener na śmieci. Dzięki szybkiej reakcji osób zgromadzonych na spotkaniu niebezpieczeństwo przedostania się ognia na teren siedziby został zażegnany. Chwilę później przyjechały powiadomione służby. O całej sytuacji poinformował we wtorek rano na twitterze Robert Bąkiewicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Bąkiewicz poinformował również, że Stowarzyszenie MN przygotowuje się do podjęcia kroków prawnych przeciwko mediom i osobom prywatnym, które naruszyły dobro stowarzyszenia i uczestników tegorocznej manifestacji.

  Ps..Nacjonalizm to najwyższe stadium Patriotyzmu. Szowinizm to cecha zaledwie kilku nacji groźnych dla cywilizacji białego człowieka, państw narodowych i pokoju światowego. A które to hasła takie bezmyślne ? Może ktoś ma jeszcze cenzurować hasła wolnych Polaków ?! Może to ma robić GW lub TVN lub inna V-ta kolumna ? Jakoś swoich haseł i internacjonalistycznych pomówień nie poddajecie ogólnemu ocenzurowaniu ! Moralność Kalego! A gdzie tu reakcja Dudy czy Kaczyńskiego czy innych polityków ?! Tzw. antysemityzm piętnują z automatu, a na ewidentne przestępstwa antypolonizmu nie reagują ! Czyje oni reprezentują interesy ?!
 • @Fischer 09:58:14
  Piotr Rybak o Marszu Niepodległości 2017 we Wrocławiu i skandalicznej wypowiedzi prezydenta Dudy.


  https://www.youtube.com/watch?v=CEjnX6tx1ek
 • @Fischer 09:58:14
  Polska prześladuje "komunistów i innych demokratów"! Kuriozalna poprawka do eurorezolucji. To nie żart! Posłowie Parlamentu Europejskiego chcą stanąć w obronie prześladowanych w Polsce "komunistów, antyfaszystów i innych demokratów". W Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbyła się debata o praworządności w Polsce. Uczestniczyli w niej m.in. wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans i – w imieniu prezydencji w Radzie UE - wiceminister ds. europejskich Estonii Mati Maasikas. Po godz. 12:30 planowane jest głosowanie nad rezolucją PE w tej sprawie. Jak podał europarlament, "oczekuje się, że Parlament wezwie do uruchomienia wobec Polski procedury zgodnej z artykułem 7 Traktatu (o UE), mówiącym o ryzyku poważnego naruszenia wartości europejskich". "Jeśli tak się stanie, Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych PE przygotuje tzw. uzasadnioną propozycję w tej sprawie, którą następnie przedłoży Radzie UE. Procedura może doprowadzić do zawieszenia części praw Polski jako członka Unii Europejskiej" czytamy w komunikacie europarlamentu. Pod projektem rezolucji podpisało się kilkudziesięciu europosłów reprezentujących zdecydowaną większość PE, w tym chadecy, socjaliści, liberałowie oraz Zieloni. W dokumencie autorzy wskazują, że sytuacja w Polsce stwarza ryzyko naruszenia unijnych zasad. Kładą nacisk na kwestie dotyczące reformy sądownictwa, ale również wzywają do dostosowania się do wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE i wstrzymania wycinki w Puszczy Białowieskiej. Niezwykle ciekawa jest poprawka, jaką do projektu rezolucji złożyli eurodeputowani z... komunistycznej frakcji Zjednoczona Lewica Europejska – Nordycka Zielona Lewica. Poprawka ta dodaje ustęp 10a, który: potępia środki represji i akty prześladowania politycznego ze strony władz Polski, wymierzone przeciwko komunistom, antyfaszystom i innym demokratom. Eurodeputowani PO interesujących mają sojuszników w walce o praworządność w Polsce!

  http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/6817dce0e.jpg
 • @Fischer 09:58:14
  Cała prawda o żydowskim złodzieju Lewandowskim vel. Aaronie Langmanie.

  http://gazetabaltycka.pl/promowane/amber-gold-i-wszystkie-inne-glosne-afery-to-przy-tym-nic

  Rabowanie Polski część 1/2/3
  Janusz Lewandowski (żyd Aaron Langman). Geniusz destrukcji i grabieży polskiego majątku narodowego. Materiał dla osób chcących zasięgnąć podstawowej wiedzy ze sposobu grabieży majątku narodowego i destrukcji finansów państwa po 89 roku, przez wszystkie dotychczasowe partie polityczne znane młodszym jako PO, PSL, SLD, PiS, Nowoczesna (druga odsłona bandyctwa), Nowa Lewica itp... Przypominam, że los naszego kraju leży w waszych rękach szanowna młodzieży. Teraz macie 15,16,17 i więcej latek, a do następnych wyborów osiągniecie już możliwość głosowania i wyrażania swoich ideałów. Pamiętajcie, że tylko Polska Narodowa jest wstanie utrzymać nasz kraj w rękach prawdziwych polaków i patriotów. O te naszą polską ziemie nasi dziadowie oddawali swoje życie w walce o wolną Polskę !!! Nigdy nie wolno wam o tym zapomnieć. Nie wolno wam się dać sprzedać kolorowej telewizji siejącej dezinformacje i lewackiemu zwyrodnieniu społeczeństwa.


  Czołem Wielkiej Polsce!
  https://drive.google.com/file/d/0B6nvUVODXBWxMXJBRVE3UFVjNlk/view

  https://plus.google.com/+RobertJ%C3%B3zefKUCHARYCZK76/posts/95Qc5nNNd3W
 • @Fischer 09:58:14
  Większość z pewnością przypomina sobie występy "antyfaszystów" w trakcie szczytu G-20 w Hamburgu. To było trochę więcej niż marsz. Miasto przypominało swoim wyglądem Hamburg po słynnym nalocie bombowców RAF pod koniec lipca 1943 r. Milionowe straty, prawie 500 rannych policjantów, splądrowane sklepy, spalone samochody etc. Przedwczoraj skazano jednego z "antyfaszystów", który za pomocą płyty chodnikowej zapewnił sobie i innym wstęp do sklepu przez okno wystawowe oraz darmową samoobsługę. W myśl ulubionej zasady głoszonej przez znanego oszusta i konfidenta SB "róbta, co chceta" powstały szkody w wysokości 1,7 milionów euro. Wyrok 2 lata w zawiasach i 60 godzin prac społecznie użytecznych. Co na to "żydolewacka unia"? Nic, bo to byli niemieccy "antyfaszyści". Warto rozpatrzyć pozew zbiorowy do sądu i uniemożliwić zdrajcom działającym na szkodę Polski uczestniczenie w wyborach i jakichkolwiek strukturach reprezentujących państwo polskie.


  http://pikio.pl/wyciekl-tajny-niemiecki-dokument-nt-polski-mrozi-krew-w-zylach/
 • @Fischer 09:58:14
  Według Global Financial Integrity za granicę wycieka aż 5 procent polskiego PKB, a najwięcej kradną niemieckie koncerny. W analizie Global Financial Integrity – międzynarodowej organizacji, prowadzącej badania na temat nielegalnych przepływów finansowych znajduje się odpowiedź skąd taka wściekłość niemieckich mediów i pogróżki pod adresem władz. Wstrząsająca lektura!

  http://www.gazetawarszawska.com/94-demo-contents/nwo/2983-znamy-ekonomiczne-powody-paniki-w-berlinie
 • @kula Lis 67 12:24:39
  Dla tego priorytetem dla poprawy życia w Polsce jest, by w Polskim rządzie zasiadali Polacy. Politycy przekładający interes żydowski, nad interes obywateli Polskich powinni być napiętnowani. Polscy patrioci nie powinni oddawać głosów na takich „Polaków” jak Janusz Lewandowski, który nie odróżnia nacjonalizmu od faszyzmu.

  Gdy Polacy nie będą głosować na obywateli o wątpliwej prewencji, żadne partie nie będą ich umieszczać na listach wyborczych, samorządowych czy parlamentarnych. Przed wyborami trzeba takie listy w kontekście do list wyborczych upublicznić i zamieścić w sieci.
  Wcześniej można zebrać stosowną ilość głosów np. na stadionach i złożyć odpowiedni projekt ustawy obywatelskiej dający prawa wyborcze tylko Polakom. Naród żydowski powinien być traktowany jako bezpaństwowcy, bo ponad interesami Polaków będą przedkładać interesy żydowskie.

  Niezależnie od wyników głosowania, wszyscy Polacy uświadomią sobie którzy parlamentarzyści reprezentują interesy Polskie, a którzy obce. To będzie podstawa by na tych parlamentarzystów nie głosować.
 • @Fischer 13:38:10
  Dlaczego ten żydowski szczur i "handlarz" majątkiem Polski jeszcze nie otrzymał zarzutów prokuratorskich za zniszczenie gospodarki podczas tzw. "reprywatyzacji" a w rzeczywistości okradzeniu i rozgrabieniu majątku narodowego ? Dlaczego nie ma procedury odwołania takiego szubrawcy oczerniającego i działającego świadomie na szkodę państwa które ponoć ma reprezentować ? Czyżby nadal obowiązywał układ: "wy nie ruszacie naszych , my nie ruszamy waszych" ? Janusz Lewandowski alias Aaron Langman - syn sekretarza KW PZPR w Lublinie niech zacznie swoją karierę od początku. Od uczciwego zdania matury w II LO im, j. Zamoyskiego w Lublinie. Żyją świadkowie tego przekrętu. Za czasów okupacji hitlerowskiej do takich tzw. polaków jak Lewandowski alias Aaron Langman, Budka, Szetyna czy Tusk, etc.. przychodzili smutni panowie w długich płaszczach pod którymi mieli broń odczytywali krótki wyrok w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej i walili z broni krótkiej prosto w łeb! Może by przywrócić jakże ten piękny obyczaj we współczesnej Polsce? Co wy na to?
 • @kula Lis 67 13:50:08
  Oni, wrogowie Polski są wszędzie, w każdej partii i frakcji. Zniszczą każdą szlachetna ideę. Tu nie ma co dzielić na komuchów, PO, PiS, Nowoczesna....to bez znaczenia. Wróg polski podstępnie przenika wszystkie szeregi Polityczne by niszczyć kraj.

  Gdy np Do Rosyjskiej Dumy czy Kongresu USA, dostaną się wrodzy agenci CIA, FSB zniszczą to państwo i nie będzie to wina Dumy czy Kongresu tylko elementu obcego.

  DZIŚ Z POLSKI KORZYSTAJĄ I WYCISKAJĄ JAK CYTRYNĘ ŻYDZI, LOBYSCI USA (TEŻ W WIĘKSZOSCI ŻYDZI), UKRAIŃCY (BANDEROWCY TEZ W WIĘKSZOŚCI ŻYDZI -CHASYDZI) i KOŚCIÓŁ (JAKO PAŃSTWO, tu niewolno mylić z wiarą w boga i ewangelią).

  TO SĄ NAJWIĘKSI WROGOWIE POLSKI.

  MASONI TO SPRAWA DRUGOPLANOWA, ZASŁONA DYMNA. NA DZIEŃ DZISIEJSZY WCHODZĄ W GRĘ WOLNI MASONI (ŻYDOWSKA MASONERIA RYTU NOWOJORSKIEGO) i MASONERIA (JEZUICKA, INTERESY MATERIALNE KOŚCIÓŁA RZYMSKIEGO).
  To zupełnie dwie różne loże inne programy cele. Jezuici (Opus Dei, Masoneria kościelna) straszy masonami w Radiu Maryja, chociaż od ponad 200 lat rywalizują o wpływy pierw na kontynencie USA, pomiędzy masonami rytu nowojorskiego, a Jezuitami którzy reprezentowali południe.
 • @Fischer 14:52:09
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/blfi20171111018.jpg


  Zuchwałe żądania Parlamentu Europejskiego. Teraz chcą, żeby polski rząd potępił Marsz Niepodległości(SIC!)...W uchwalonej przez Parlament Europejski rezolucji dotyczącej Polski znalazł się zapis, w którym PE apeluje do rządu polskiego o zdecydowane potępienie „ksenofobicznego i faszystowskiego” Marszu Niepodległości, który odbył się w Warszawie 11 listopada 2017 roku.
  Zapis został przegłosowany jako poprawka do projektu rezolucji, pod którą podpisały się największe ugrupowania (Europejska Partia Ludowa, Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów oraz Porozumienie Liberałów i Demokratów na rzecz Europy).

  PE apeluje w nim „do rządu polskiego o podjęcie stosownych działań w związku z ksenofobicznym i faszystowskim marszem, który miał miejsce w Warszawie w sobotę 11 listopada 2017 r., oraz o zdecydowane potępienie tego marszu”.

  Rezolucja wzywa polski rząd do przestrzegania postanowień dotyczących praworządności i praw podstawowych, zapisanych w traktatach. Europosłowie zainicjowali też własną procedurę zmierzającą do uruchomienia wobec Polski art. 7 traktatu.

  Źródło: PAP, niezalezna.pl

  Ps..No i co się dziwicie :) Mamy do czynienia z ciałem obcym. Nie z Niemcami ani Francuzami żadnymi Duńczykami ani Włochami. Ten parlament to ciało obce które przejęli władzę nad Europą i nigdy nie odpuszcza nikomu grze utracili kontrolę. Przestańmy się po prostu oszukiwać. Albo więc jesteśmy w stanie wojny z nimi albo przywrócimy ich do władzy w Polsce bo tego wręcz żądają!. Urzędasom z UE chyba kompletni obca jest mentalność Polaków. Oby tak dalej a do następnych wyborów PiS będzie miał 80% poparcia! Nastaje czas, żeby ten eurokołchoz pożegnać. Jak zrobią referendum zagłosuję za wyjściem.
 • @Fischer 14:52:09
  Do wszystkich którzy się dziwią. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale to zaskoczenie jest wynikiem niewiedzy. A wiedza o otaczającej nas rzeczywistości jest przecież łatwo dostępna. Wystarczy odrobina chęci aby zapoznać się np. z programem ideowym Unii Europejskiej, czyli z tzw. Białą Księgą, lub z ideologią założeniową Unii Europejskiej (proszę nie mylić ze Wspólnotą Europejską do której wstępowaliśmy, a której działalność zakończył Traktat Lizboński) czyli z Manifestem z Ventotene inaczej nazywanym Manifestem Spinellego. Wszystko łatwo wyszukać w internecie. No chyba że ktoś woli lekko i przyjemnie żyć w nieświadomości. Każdy ma wolny wybór, tylko już nie piszcie że jesteście tymi działaniami zaskoczeni.
 • @Fischer 14:52:09
  Każda próba zrzucenia żydowskiego jarzma to „faszyzm”…Eurokibucnik żyd Aaron Langman vel Lewandowski na forum eurokibucu. Za ile promil wartości ten eurokibucnik najpierw sprzeniewierzył polskie skarby narodowe ?! Dopóki Polacy nie rozliczą eurokibucników i różne sprzedajne mendy, nie osadzą ich w więzieniach, nie zażądają zwrotów wszystkiego tego, co sprzeniewierzyli tak długo oni nam jeszcze będą bruździć i pluć w twarz. Te ohydne typy tak mają !
 • @Fischer 14:52:09
  Już z króla Sobieskiego lewackie przygłupy zrobiły w tym roku ksenofoba-rasistę za to, że uratował Wiedeń, a teraz szkopy boją się odszkodowań więc ich maszyna pijarowa się rozkręca. Niemce zapominają jednak, że kiedy Krzyżak-Prusak pluje nam w twarz i butem chce dodusić to Polacy się jednoczą najbardziej. Dla zdrajców widzę tylko jedno, przywrócić prawnie szafot!
 • @Fischer 14:52:09
  Dziwicie się? A znacie bajkę o pasikoniku i mrówkach? On też się zdziwił, że przyszła zima, a wy zdziwicie się gdy skończy się znany sposób życia i zacznie się terror i żydokomunizm już w czystej postaci.
 • @Fischer 14:52:09
  Potępić marsz? Nadchodzi czas rozrachunku z wielkim kłamstwem. Zwiastują go wielotysięczne tłumy maszerujące ulicami polskich miast. Za nimi może pójdą tłumy jeśli nie w Berlinie, Rzymie czy Paryżu, to prawie na pewno w Pradze, Budapeszcie i Bratysławie.


  http://www.polskacanada.com/mariusz-wesolowski-budzi-sie-odwieczne/
 • @Fischer 13:38:10
  Oto lista imienna europosłów,(same żydy) którzy głosowali za przyjęciem rezolucji:

  Michał Boni
  Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein
  Danuta Hübner
  Danuta Jazłowiecka
  Barbara Kudrycka
  Julia Pitera
 • @kula Lis 67 15:23:10
  "Nastaje czas, żeby ten eurokołchoz pożegnać. Jak zrobią referendum zagłosuję za wyjściem."

  Musisz wziąć pod uwagę, że decydenci UE też są skorumpowani przez żydów: banki, Sorosa, członków klubu z Bilberbergu. Czy ty myślisz, że Merkel jest aż taką debilką by zapraszać arabów na socjal do Niemiec. Nie to wielka światowa gra.

  Same wyjście z UE w tej dekadzie jest decyzją błędną, może okazać się pułapką . UE nie potrzebuje, już takich partnerów jak Polska, do nas trzeba dokładać, co innego W. Brytania.

  Jeżeli będziemy więcej importować z państw UE, to tak, ale gdy będziemy więcej exportować na rynki europejskie- jak teraz, to nie. Sprzedając masło, jaja , drób, nabiał i inne płody rolne niszczymy rynek niemiecki, holenderski, belgijski, duński i francuski.

  Gdy wystąpimy z UE, to naszej produkcji nie sprzedamy ani w UE , ani na wschodzie. Tam mamy już rynki wschodnie zamknięte. Jak wyjdziemy z UE to już gazu nie kupimy od Niemców. Amerykańscy żydzi nie będą pośredniczyć w dostawach rosyjskiego gazu do Szczecina. Rosja po 2021 nie będzie dostarczać nam gazu rurociągiem, tą transze już wykupili żydzi. Zresztą rurociąg jest już stary i wymaga kapitalnego remontu, jednak ani Polska, ani Rosja nic w tej sprawie nie robi.

  Jest wiele powiązań i zobowiązań o których nie ma sensu tu pisać. Gdy jesteśmy w UE , to najwyżej będziemy ją ciągnąc w dół. Jak wystąpimy to pójdziemy na dno, a żydzi wykupią nas natychmiast. Nie po to inwestują w polskie wodociągi. Kryzys skończy się jak na Ukrainie Majdanem i wykupem obligacji państwowych.

  My jesteśmy teraz przeznaczeni na mięso armatnie dla Rosjan, ale UE obawia się odpowiedzialności wynikających z NATO-wskich deklaracji. Dlatego chętnie widzieli by nas poza NATO. Możliwe że nawet NATO się rozpadnie. USA znajdzie ku temu pretekst, np niedofinansowanie partnerów.

  Liczą, że w ramach międzymorza utworzymy nowy pakt wojskowy. Jeszcze lepiej było by gdyby wszystkie państwa międzymorza wystąpiły z UE. To one głównie generują koszty, zostały już wydrenowane z majątku, a ich przemysł zniszczony. Teraz są tylko rynkiem zbytu, ale gdy będą się rozwijać jak Polska będą problemem. Nie wprowadzono nas do UE byśmy bezkarnie konkurowali z europejskim przemysłem.

  Polityka to działania długofalowe, nasi amatorzy nawet nie mają pojęcia co kroją inni. My jesteśmy tym suknem, a oni krawcami. Na wyjście z UE przyjdzie czas, ale jeszcze za wcześnie. Muszą być utworzone nowe rynki zbytu, źródła surowców i finansowania.

  Pierw trzeba usunąć fałszywych doradców z rządu.
 • @Fischer 18:49:41
  Miałem piękny sen... że Polską rządzą Polacy... mądrzy Polacy o niezmienionych nazwiskach i narodowości polskiej, pracujący na rzecz Polski i Polaków.

  https://www.youtube.com/watch?v=mwkDemvHAKM

  Pieniądz fiducjarny i wszystko to co się z tym wiąże - tak pewne odhumanizowane istoty piszą ludzkości historię? Historię krwią milionów niewinnych ofiar? Polecam książkę G. Edward Griffin'a: Finansowy potwór z Jekyll Island. Prawda przeznaczona wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach. dr Jerzy Jaśkowski – Świat jest inny

  https://www.youtube.com/playlist?list=PLXUxPmB4QFL49z3vJmu_i-xaREHRXDyrX
 • @Fischer 18:49:41
  Temat-Trójmorze - to miało być zrobione w latach przed wejściem do EU -Hegemon jest tylko jeden. Obudź się Polsko!(Polskie napisy)
  www.youtube.com/watch?v=CNNF5Bkyu1Q&t=247s
  min.5.10 - 5.17 min. teraz USA z Izraelem będą trzymali nad wszystkim łapę... Siły NATO - czyli amerykański pierścień wokół globu.(Polskie napisy)


  www.youtube.com/watch?v=G7mFCTN-t_U&t=48s

  Polecam-Mocne -Wiadomość od Anonymous z UK i USA

  www.youtube.com/watch?v=LND3S4TktVM
  Przerażające - premier Izraela Netanjahu w Kongresie USA - ogon macha psem

  www.youtube.com/watch?v=M3NWaq8X5TE
  Polecam - tak działa ,"demokracja" USA(ten film powinniście wszyscy zobaczyć !!!) - spowiedź agenta - economic hit man - John Perkins(Polskie napisy)

  www.youtube.com/watch?v=ABDkaZjVjjo
  Kłamstwa wojenne USA: Wietnam, Irak, 9/11 a teraz Syria. Zobacz! (Polskie napisy)

  www.youtube.com/watch?
 • @Fischer 18:49:41
  Musisz to wiedzieć! Niespodzianka! Amerykański gaz okazał się rosyjskim! I co teraz? Ten temat powinien być na czołówce...Tutaj bardzo ciekawa analiza tego tematu:

  https://www.youtube.com/watch?v=2EPn1pQqbos
  A ta ropa to skąd przyszła ostatnio? bo mówią, że z Teksasu, ale to, że mówią... czekamy na wyjaśnienia...I tak chazarstwo amerykańskie dyma nas od dziesięcioleci!! Opowieści o przyjaźni i sojuszach można włożyć między bajki!! To nas znowu w chooja zrobili nasi wspaniali politycy o podwójnych nazwiskach. Skroplony gaz kupują w rosyjskim porcie Ust-Ługa od firmy Sibur...Ten szwindel robi firma Navigator Holdings (ma cztery LNG tankowce) należąca do sekretarza handlu USA Wilbura Rossa. Najlepsze to ze "krętacze" z PNGiG o tym dobrze wiedzieli. Ale cóż Orwellowska "propaganda" polskiej dywersyfikacji gazu musi funkcjonować. Dla jasności dodać należy, że Władimir Czyżow (przedstawiciel Federacji Rosyjskiej przy UE) stwierdził, że "co najmniej naiwnie jest" liczyć na przybycie skroplonego gazu z USA do terminali w Europie. To nie skandal to ordynarne POLITYCZNE oszustwo PO-PiSu za które żydowskim spekulantom płacą polscy podatnicy !!! To było do przewidzenia, poza tym skroplony gaz jest 1,5-2 razy droższy. Jeśli się jeszcze weźmie pod uwagę fakt, że współwłaścicielem Gazpromu są Niemcy, to widać jak na dłoni komu tak naprawdę zrobił Pawlak przysługę. Nieprawdopodobnie ciekawy materiał. Powinien go obejrzeć każdy Polak, kto może, przetłumaczyć na język niemiecki i wysłać do Niemiec. Coś nieprawdopodobnego, jak nami manipulują te światowe szumowiny. Cena gazu USA jest utajniana w kontrakcie ? Embargo jest nałożone na Polskę. Wszyscy z Rosją handlują jak szaleni. Wszyscy urzędnicy unijni żyją opłacani z rosyjskiego złota. Tak jest od zawsze. Tradycyjna przyjaźń rosyjsko - zachodnioeuropejska opiera się na agenturze sowieckiej od niepamiętnych czasów .
 • @kula Lis 67 20:06:03
  Byliśmy tam! Piotr Rybak zabrany z domu przez policję i zawieziony do więzienia za udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej! Oświadczenie Piotra przed aresztowaniem. Za spalenie kukły Żyda-Sorosa Piotr Rybak odbywał wyrok pozbawienia wolności w postaci dozoru elektronicznego w godzinach 19.00-9.00. Dziś o godz. 21.00 w jego domu pojawili się policjanci i zabrali go do więzienia. Został potraktowany jak kryminalista, a policjanci nie pozwolili mu nawet na wysłanie maili dotyczących prowadzonej przez Rybaka działalności gospodarczej. Gdyby nie obecność kilku znajomych, dom Piotra zostałby bez opieki. Zarzuty, które stały się podstawą do aresztowania Piotra Rybaka, są absurdalne. Jednym z nich jest jego brak reakcji na wulgaryzmy, które ponoć padły w trakcie Marszu Wielkiej Polski Niepodległej, w którym Rybak uczestniczył. Co ważne, uczestniczący w marszu Piotr Rybak wrócił do domu przed godz. 19.00 tak jak nakazuje to wyrok sądu, a więc nie złamał warunków odbywania kary. A jednak został dziś wywleczony z domu jak kryminalista. Możecie różnie oceniać działalność Piotra Rybaka. Jednym się ona podoba, drugim nie. Ale sposób, w jaki został potraktowany, jest haniebny. Kara więzienia za udział w legalnym zgromadzeniu jest czymś niesłychanym! PIOTR RYBAK ZOSTAŁ WYSŁANY DO WIĘZIENIA ZA UDZIAŁ W LEGALNEJ MANIFESTACJI! Oto, co Piotr Rybak powiedział zanim pojechał do więzienia. „Nie boję się więzienia. Wiem, że to, co zrobiłem, było słuszne. Słuszny był mój sprzeciw wobec działań George’a Sorosa i słuszny był mój udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej. Decyzja o wysłaniu mnie do więzienia jest efektem nienawiści i nagonki, jaką przeprowadziły wobec mnie demoliberalne media. Dziś Parlament Europejski nazwał Polaków faszystami. Ci, którzy opluwają Polskę i Polaków, są bezkarni. Ja idę do więzienia, bo wziąłem udział w patriotycznym marszu.

  PS. Jutro materiał video z zatrzymania.


  Ps.II...Zaczęły się więc łapanki na Polaków ! Jak za okupacji ! Bo jesteśmy pod okupacją żydowską i nie ma co się mamić, że jest inaczej ! Jak widać nadal w polskich sądach są antypolsko nastawieni polskojęzyczni działacze międzynarodówki. Widać ludzie bez korzeni i bez tożsamości. Pozostaje im się wyżywać na Polakach patriotach. Oby w końcu do sądownictwa trafiało więcej Polaków z krwi i kości a nie pomiotków post lewicy i post semitów. To jest wyraźny problem, bo te środowiska są wręcz przeżarte nienawiścią do Polski i Polaków. Dla nich Polska to biznes i układy. Jak w Izraelu.
 • @kula Lis 67 09:21:55
  Cóż to było do przewidzenia, że w miarę wskazywania na wrogów Polski i cele międzynarodowego żydostwa - władza będzie starać się zamknąć usta wrogom Koshernostry.

  Są dwa wyjścia (miękkie albo radykalne):

  1/Bronić i wspierać Pana Piotra Rybaka, jak zwykle.
  2/Lub wszyscy (możliwi do zmobilizowania) udać się przed prokuraturę czy sąd i żądać również aresztowania za udział w Marszu Narodowym i poglądy tożsame z poglądami takich Polaków jak Rybak. Nikt nie może zabronić obywatelowi przyznania się do winy i aresztowania czy wytoczeniu mu procesu. Czym więcej będzie chętnych, tym lepiej niech się sady udławią patriotami. To pokaże światu desperację Polaków do samostanowieniu o losach ojczyzny.

  Ten drugi sposób mimo, że jest radykalny. Stwarza poważny problem, nie ma w Polsce tylu miejsc w więzieniach by wszystkich dało się zamknąć za poglądy. Pokazuje, że patrioci są zdesperowani, a Rząd realizuje zewnętrze rozkazy żydów, a nie pragnienia Polaków o samostanowieniu.

  Gdy masowo nie damy się zamknąć jednego dnia, to będą nas podskubywać przez lata zamykając liderów i studząc patriotyzm. Gdyby zamknięto nas razem wszystkich jednego dnia, to aż miło znaleźć się w takim towarzystwie. Mało wtedy wszyscy razem łatwiej będą się integrować jako ruch dążący do uniezależnienia Polski od wpływów obcych.
 • @Fischer 10:16:18
  Były mąż znanej piosenkarki zabił kobietę pasach. Dostał wyrok. Dotąd nie zgłosił się do więzienia. Dariusz Krupa były mąż Edyty Górniak został skazany na 6 lat więzienia za zabicie starszej kobiety, która przechodziła na pasach przy zielonym świetle. Dariusz Krupa był wtedy pod wpływem narkotyków. Mimo, że ten tragiczny wypadek zdarzył się w 2014 r., prawomocny wyrok zapadł dopiero w kwietniu 2017 r. Dariusz Krupa nie zgłosił się do więzienia. Według Sądu Okręgowego w Warszawie skazany Dariusz Krupa nie stawił się do odbywania kary. Skazany złożył wniosek o odroczenie wykonywania kary. Postępowanie w tej sprawie odbędzie się 28 listopada 2017 r. Skazany Dariusz Krupa aktualnie, jak się domniemywa, rzekomo cierpi na chorobę psychiczną, której miał się nabawić podczas rozwodu z Edytą Górniak. Jego obrońcy ponadto pracują w kierunku uzyskania zgody sądu na terapię odwykową od środków odurzających i psychotropowych. I to nie w Polsce, a zagranicą! Skazany twierdzi, że wyjazd zagranicę jest konieczny, ponieważ w Polsce panuje bardzo zła atmosfera wokół jego osoby.


  Ps.. Prawo tylko egzekwowane jak widać wobec Polaków, żydów celebrytów nie dotyczy. Czy Dariusz Krupa będzie kolejnym celebrytą, który uniknie kary. A może minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zainteresuje się tą sprawą.
 • @Fischer 10:16:18
  Jesteśmy w końcu żydowską ziemią obiecaną - Polin. Tubylcom - Polakom - nie wolno podskakiwać do panów. Niepodległość Polski to fikcja. Rybak to więzień polityczny. To jest kpina z jakiejkolwiek praworządności!To terror! Nazwisko sędziego powinno być podane tak jak nazwisko jego ofiary.Takie represje budzą złość i faktycznie rodzą antysemityzm. Dość tego.

  Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym.

  https://www.monitor-polski.pl/zbrodniarz-miedzynarodowy-george-soros-polskim-bohaterem-panstwowym/


  Sprawa Kastnera, gen. SS Kurt Becher i George Soros w tle.

  http://piewca.pl/2016/06/21/sprawa-kastnera-gen-ss-kurt-becher-i-george-soros-w-tle/
 • @Fischer i oni chcą nas pouczać?
  Obraz w treści 1 http://nczas.com/wp-content/uploads/2017/11/bezndomni-niemcy.jpg

  Oto skutki bezmyślnego przyjmowania uchodźców. „Plaga bezdomnych w Niemczech”. Wkrótce będzie ich ponad milion! Aż 860 tys. osób przebywających na terenie Niemiec nie ma dachu nad głową – wynika z raportu Niemieckiego Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym (BAG). W ciągu ostatnich dwóch lat ich liczba wzrosła o 150 proc. Wśród bezdomnych jest już ok. 440 tys. bezdomnych uchodźców. Pozostali to Niemcy, których nie stać już na wynajęcie mieszkania. jest to spowodowane m.in. faktem, że wiele prywatnych i komunalnych domów zostało wynajętych na wiele lat przez rząd federalny dla rodzin uchodźców. W związku z gwałtownym skurczeniem się puli wolnych mieszkań ceny pozostałych poszybowały mocno w górę. W Niemczech aż 40 procent ludzi mieszka w wynajętych lokalach. Odsetek właścicieli mieszkań jest tam jednym z najniższych w Europie. „Imigracja radykalnie pogorszyła sytuację, nie jest jednak jedyną przyczyną braku mieszkań” – przekonuje dyrektor BAG Thomas Specht. Zdaniem eksperta główne przyczyny braku mieszkań i bezdomności leżą w niewłaściwej polityce mieszkaniowej, która od dziesięcioleci panuje w Niemczech. Brakuje co najmniej 11 mln małych mieszkań, co doprowadziło do gwałtownego wzrostu czynszów, zwłaszcza w metropoliach. W połączeniu z nieskuteczną walką z ubóstwem przekłada się to na wzrost liczby bezdomnych. BAG szacuje, że w porównaniu z 2016 r. w przyszłym roku liczba bezdomnych wzrośnie o 350 tys. i wyniesie 1,2 mln osób. Przypomnijmy, że już w październiku tego roku niemieckie media informowały o tym, że m.in. władze Berlina podjęły zdecydowane działania przeciw bezdomnym koczującym w miejscach publicznych w stolicy Niemiec. Tamtejsza Straż Miejska zlikwidowała wówczas obozowisko w parku Gleisdreieck w dzielnicy Schoeneberg – podał „Tagesspiegel”. „Nie będziemy tolerowali bezdomnych w parku” – powiedział „Tagesspieglowi” Sven Alex z firmy opiekującej się terenami zielonymi Gruen Berlin. Przyłapani na noclegu bezdomni otrzymują karteczki z adresem noclegowni. „Musimy działać bezkompromisowo” – zaznaczył Alex.
 • @Fischer 09:58:14 Dokładnie ale jak wymusić ? by....
  ...tylko osoba narodowości polskiej i z jednym paszportem Polskim, z żoną Polką mogła pełnić funkcje administaracyjne w imieniu Polaków skoro
  nawet odsunąć Dudusia nie ma kto i jak ?
 • @Fischer 13:38:10 Piętnowanie zabito żądaniem nieoceniania...
  i przebaczamy i prosimy o przebaczenie czyli upadek moralności przeprowadzany pod pozorem
 • @kula Lis 67 15:44:34 Tak mój sąsiad uważający się za mądrego ...
  ...powiedział mi, że mogą tu być niemcy byle jemu żyło się dobrze: głupek
  Postawa życia w nieświadomości jest powszechna
 • @kula Lis 67 17:29:46 Lepiej Pan wymyśl i podowiedz komu trzeba żeby....
  ich odwołać
  Napisałem ten postulat do Reduty Dobrego Imienia czy skorzystają z okazji ?
 • @Fischer 18:49:41 Już NATO się rozpada podpisują ....
  ...powołanie sił zbrojnych unii europejskiej :(

  Doskonała dalekowzroczna ta Pana analiza
 • @Fischer 10:16:18 Tylko milionowa manifestacja i
  żądanie złożenia urzędu Prezydenta na ręce wybranego przedstawiciela narodu tak jak to było w Islandii oraz Kolumbii czy gdzieś tam gdy Indianie zeszli z gór i zostali tak długo aż marionetki CIA się cofnęły
  Dlatego zamiast w maju Marsz jest w listopadzie aby była naturalna trudność i każdy chciał iść do domu a nie protestować do skutku
  Ale jak to wywołać ? i kto ?
 • @andrzejw 15:03:08
  Niestety przejęcie Polski rozpoczęto dawno, od obsadzenia kluczowych stanowisk przez żydów. To pozwoliło pod pretekstem dekomunizacji zlikwidować polski wywiad i kontrwywiad. Dzięki czemu już żadna służba nie była wstanie chronic bezpieczeństwa Polski. Nikt nie zrobił tak głupiego ruchu z byłych państw bloku wschodniego. W Niemczech 90% komunistycznej agentury przeszło z Stasi do BND.

  Nawet jeżeli była taka potrzeba , trzeba było PO MAŁU , SUKCESYWNIE dokonać reorganizacji. Dziś nie ma fachowców. SK to około 200 oficerów, obsługujących CIA i agentury UE. Informacje uzyskują głównie z tego co im podrzuca CIA.

  Sposoby są, ale nic nie da się wdrożyć z dnia na dzień. Faszyści uznawali element za czysty w trzecim pokoleniu.

  W Polsce wystarczy, że politycy będą przedstawiać PEŁEN życiorys, do trzeciego pokolenia i podawali informacje o karalności w rodzinie pod odpowiedzialnością karną. Wiele rzeczy można sprawdzić, a kłamców karać.

  W USA czy Rosji urzędnicy państwowi i wojskowi są sprawdzani na wykrywaczach co kilka lat. W Rosji w ten sposób rok temu sprawdzano nawet pracowników moskiewskiego magistratu (taki dzisiejszy konwejer). Jeżeli pracownik nie podda się weryfikacji jest zwalniany, lub odsuwany z stanowiska. Tak robią nie tylko Rosjanie czy Niemcy ale np. Francuzi.

  Na dzień dzisiejszy pozostaje pamiętać rządzącym ich wystąpienia i punktować przed kolejnymi wyborami listy antypolskich "patriotów"'

  Najlepiej już zakładać każdemu teczuszkę i tam wrzucać wszelkie wybryki. By w przyszłości nie być pomówionym o fałszywe pomówienia. Nie wystarczy się złościć , trzeba zbierać dowody.

  Nikt nie może wam zabronić zbierania informacji, to nie jest wyłączny przywilej wywiadu.

  Np. Dziś Schetyna zarzuca faszyzm Polakom, a zapominał jak jego Tusk w Gdańsku gościł liderów wszystkich organizacji faszystowskich. Poza Ukraińcami, byli tam Łotysze, Litwini i Ustasze. Zapomina jak sam wspierał faszystów ukraińskich na Majdanie

  http://ukraincy.wm.pl/181765,Polska-PolskaSkandowal-tlum-w-Kijowie-kiedy-przemawiali-Schetyna-i-Sycz.html#axzz4yce3IalM
 • @Fischer 19:57:58
  Tak Schetyna bronił faszystów Ukraińskich, że działał na szkodę Kresowiaków. Dziś przeszkadza mu Polski nacjonalizm !

  Schetyna zablokował Kresowiaków !!!
  "Sejm RP oddaje hołd ofiarom zbrodni o znamionach ludobójstwa, popełnionej przez Ukraińską Powstańczą Armię na ludności polskiej Kresów Wschodnich ustanawia dzień 11 lipca Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian" - brzmi treść projektu uchwały.

  Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna nie dopuścił do poddania pod głosowanie projektu uchwały w sprawie ustanowienia Dnia Pamięci Męczeństwa Kresowian.

  Powodem decyzji mogą być plany Bronisława Komorowskiego dotyczące wspólnego upamiętnienia przez parlamenty Polski i Ukrainy pomordowanych mieszkańców Kresów II RP. Problem jednak w tym, że - jak wskazują Kresowiacy - prezydencka inicjatywa wcale nie musi blokować ustanowienia dnia poświęconego ofiarom ludobójstwa popełnionego przez ukraińskich nacjonalistów.
  Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna rozmawiał z przewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy Wołodymyrem Łytwynem na temat projektu uchwały w sprawie ustanowienia Dnia Pamięci Męczeństwa Kresowian - poinformowała doradca marszałka Sejmu Wioletta Paprocka.
  Według Paprockiej, Schetyna stwierdził w rozmowie z przewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy, że nie zostały jeszcze podjęte ostateczne decyzje w sprawie uchwały, a jeśli będą podejmowane zostaną skonsultowane ze stroną ukraińską.
  Według informacji na internetowej stronie parlamentu Ukrainy, Łytwyn i Schetyna mówili planowane wydanie wspólnego oświadczenia parlamentów obu krajów o ustanowieniu Dnia Pamięci i Pojednania Ukraińców i Polaków oraz porozumieli się w sprawie wspólnego udziału w Festiwalu Kultury Ukraińskiej, który odbędzie się 2 lipca w Koszalinie.
  W imię poprawności politycznej oraz zbliżającego się Euro 2012 polskie ofiary ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów powinny być ...zapomniane. [ wg.Schetyny]

  http://kresy24.pl/przeglad_prasy/id/5830/
  http://wirtualnapolonia.com/2011/06/17/schetyna-zablokowal-kresowiakow/
  http://www.65-lat-temu.salon24.pl/351196,jak-to-sie-robi-w-warszawie
 • @Fischer 20:06:40
  Komorowskiego też zbrodnie ukraińskich faszystów na Wołyniu bagatelizował. Wspierając tym samym zbrodniczy ukraiński faszyzm i banderowców.

  https://dorzeczy.pl/kraj/20550/Komorowski-bagatelizuje-ludobojstwo-na-Wolyniu-To-bylo-dawno-temu.html

  Dzisiaj nie podoba się mu polski patriotyzm i nacjonalizm, ale gdyby mógł jeszcze troche by w Polsce porządził.

  Nie obawiajcie się pisać, ale miejcie kwity na poparcie swoich tez. Polscy Chasydzi będą wykorzystywać wszystkie swoje wpływy by zamykać polskich patriotów.
 • @andrzejw 15:18:07
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/11/21/825/360/f6d14d654f724c25ad464f183a7f5fd1.jpeg  Naczelny rabin Polski odsłania kulisy spotkania z Kaczyńskim. Schudrich: Mówiłem prezesowi, że Marsz Niepodległości był dla nas negatywny.  https://wpolityce.pl/polityka/368021-naczelny-rabin-polski-odslania-kulisy-spotkania-z-kaczynskim-schudrich-mowilem-prezesowi-ze-marsz-niepodleglosci-byl-dla-nas-negatywny  "Naczelny rabin Polski"?! Wpolityce.pl spiło się czy naćpało? Polska nie jest krajem wyznaniowym z judaizmem na sztandarze. Naczelny rabin mniejszości żydowskiej w Polsce to poprawna nazwa. (Toż to sam Marcinkiewicz przebrany za Rabina na tym zdjęciu)..No to musisz Schudrichu do Izraela wyjechać tak jak robią żydzi francuscy. I zabierz ze sobą Jarosława Kaczyńskiego, żydków Morawieckich, całą rodzinkę Kornhauserów co nam UJ zasmrodzili. Może wtedy ruszy ekshumacja w Jedwabnym. No i nie bałamucić Polaków! Nie ma! Powtarzam nie ma naczelnego rabina Polski, bo nie jesteśmy krajem wyznaniowym! Schudrich jest tylko rabinem żydowskiej mniejszości wyznaniowej w Polsce. Mam pytanie do prezesa Jarosława Kaczyńskiego, premier Beaty Szydło i prezydenta Dudy czy Polska jest Polską czy już żydowską Polin? Ponieważ to co mówi rebe żydowski Schudrich to próba wpływania na politykę Polski. Są to polonofobiczne brednie. Boli chazara, że Polacy kochają swoją Ojczyznę i swój Naród i nie damy sobie zabrać swojej tożsamości i kraju, a chazarscy złodzieje chcą nam to wszystko zabrać z wolnością wypowiedzi włącznie, co widać, słychać i czuć(czosnkiem). Jak mu źle w Polsce, to niech się zagrzebie pod piaskiem na pustyni Negew. Rabinie! Idąc tym tokiem myślenia, równie dobrze mogę być zaniepokojony tym, że w Izraelu sprawdzane jest pochodzenie do 3-go pokolenia, ludzi zajmujących wyższe stanowiska w państwie! Zachęceni Chanuką w Sejmie żydzi mieszają się do spraw polskich i Polski, tak samo bezczelnie jak Niemcy. Jest to wynik filosemickiej polityki prowadzonej nieprzerwanie przez wszystkie ekipy rządowe po 1989 włączając w to PiS. Dla rabina Schudricha problemem jest ONR, dla nas Michnik i redakcja żydowskiej gazety dla Polaków. Czy my jako Polacy jesteśmy naprawdę u siebie....Może i dla niektórych był "negatywny" mało szanowny, ale Polacy nie będą was pytać jak mają obchodzić swoje Święto Niepodległości ...Niech się zajmą szowinizmem w Izraelu. Macie własne państwo i już nie musicie męczyć się w Polsce ...Jak się komuś nie podoba w Polsce to niech się w try miga wynosi. I już. W niektórych liniach lotniczych już też nie chcą przewozić żydów. To tez wina Polaków? Kto sieje wiatr zbiera burzę. Ten pan z narodu wybranego najlepiej niech spieprza paść kozy na Wzgórzach Golan, a nie miesza u nas. Jesteśmy u siebie! PiS musi uważać bo eskimos poskarży się w Waszyngtonie i może być problem z flanką. Na koniec pytanie: a to dlaczego polscy żydzi nie biorą udziału w Marszu Niepodległości? Czyżby nie czuli się Polakami? Nie cieszą się z niepodległego państwa? Powinni stanąć w szeregu, wspólnie maszerować i odśpiewać hymn. Żyd rabin niech sobie przypomni co żydzi ze Smierszy, z NKWD, IW/WSW/WSI, UB/MBP/SB wyrabiali z Polakami. Jak ich mordowali, czynili kalekami. A dopuszczeni do władzy wyprzedali dużą część majątku narodowego Polaków po 1989. Bardzo negatywne dla Polaków było też 17. września 1939, witanie najeźdźców sowieckich przez żydów kwiatami, a w Grodnie nawet strzelali do cofającego się Wojska Polskiego z balkonów. Przypomnę tylko co mówił o żydach Amerykanin Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili, żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę. Najpierw wygłaszają takie opinie a potem jęczą, że tam i ówdzie ich nie lubią, co nazywają "antysemityzmem". Klasyczna definicja antysemity jest taka, że jest to ktoś kogo nie lubią żydzi. Kolejny "zatroskany" o Polskę! Czy oni wreszcie się nie zamkną? Najwięksi antysemici to są sami żydzi, w Polsce my Polacy decydujemy co i jak i jaka ma być Polska, panie rabinie, od kiedy plankton jakim są żydzi w Polsce, chce decydować za większość. Polecam książkę: "Eichmann w Jerozolimie". W obliczu rzeczywistego antysemityzmu na "Zachodzie" trwa zmiękczanie Polaków w ramach tresury gojów, by przygotować "New Jerusalem" w Polin. Zjadą się masowo. Pytam a to dlaczego dlaczego rebe Schudrich nie poleciał z śp. prezydentem Lechem Kaczyńskim do Katynia 10.04.2010r. a w ostatniej chwili jak wielu innych się wycofał..Kiedy rebe przeprosi Polski naród za współplemieńców służących w Wehrmachcie, SS, NKWD, IW/WSW/WSI, UB/MBP/SB? Kiedy rebe odczepicie się od nas Polaków dzięki, którym istniejecie! Ze stylu relacji tego rabina Schudricha wynika, że prezes Jarosław Kaczyński powinął ogon pod siebie jak karcony psiak i pokornie wysłuchiwał reprymendy. Można odnieść wrażenie, że ów rebe miał rolę władczą wobec prezesa Jarosława Kaczyńskiego....Polacy ratowali żydów (z czego Zachód się śmieje i puka w czoło! jak można ratować obcych narażając siebie i swą rodzinę!), narażając swoje i swych rodzin życie. W drugą stronę czyli ratowanie gojów przez żydów, to niemożliwe gdyż w/g Talmudu narażanie ich życia to grzech. Śp. Maria Fieldorf - Czarska córka generała Fieldorfa -Nila, ufundowała nagrodę dla żyda który uratował choć jednego Polaka, no i do swej śmierci nie doczekała się takiego.

  Dlaczego oni tak nienawidzą Polski ?


  https://www.youtube.com/watch?v=YN21MeMdre8


  Prelekcja 10:30 dr Ewa Kurek o żydowskiej obłudzie.  https://www.youtube.com/watch?v=O6UFBodfgj8


  Poniżej pouczająca lektura dla Polaków i nie tylko Polaków kim a właściwie czym dla żydów jesteśmy, my goje:


  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/02/Talmud-zdemaskowany.pdf

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031