Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1821 postów 2009 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Kto może zostać prawdziwym Polakiem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

[Na marginesie głupoty palniętej przez rzecznika MN, dającej tylko pożywkę naszym nader licznym wrogom]

 

 

 "Do polskiego narodu należą spolszczeni Niemcy, Tatarzy, Ormianie, Cyganie, Żydzi, jeżeli żyją dla wspólnego ideału Polski. 

Murzyn lub czerwonoskóry może zostać prawdziwym Polakiem, jeśli przyjmie dziedzictwo duchowe polskiego narodu zawarte w jego literaturze, sztuce, polityce, obyczajach, jeśli ma niezłomną wolę przyczyniania się do rozwoju bytu narodowego Polaków"

- Wincenty Lutosławski

KOMENTARZE

 • Definicja Polskości Jarosława Marii Rymkiewicza
  Warto posłuchać od 28:50 minuty do 33:08

  https://www.tvp.info/34483270/10112017-2149
 • @Autor
  Szanse na to, że ktoś wychowany na talmudzie będzie dobrym Polakiem są mniej niż zero. Jeśli sądzisz, że może być inaczej proszę mi wskazać żyda będącego członkiem straży pożarnej u gojów.

  Wiem, tolerancja to wspaniała cecha, ale kończy się tak jak kończą wszystkie narody, które tę parchatą rasę wpuszczają do siebie. Sto lat i pozostają zgliszcza.
 • @nikander 18:50:12
  dodał bym Ochotniczej Straży Pożarnej. Świetny test.
 • @zadziwiony 19:06:59
  Tak. Chodziło mi o ochotniczą straż. Jakieś 4 lata temu zrobiłem akcję aby kogoś takiego znaleźć. Sięgałem także do materiałów archiwalnych. Nic z tego.
  Żyd ma gojowi szkodzić i jest to przez nich nakaz religijny i to nakaz sankcjonowany groźbą użycia gumowego przedłużacza talmudu.
 • A kto prawdziwym Żydem?
  Zarówno żydem (czyli wyznawcą judaizmu) jak i Żydem (czyli członkiem narodu żydowskiego) może zostać absolutnie każdy człowiek, niezależnie od przynależności narodowej, etnicznej, rasy, płci, wyznawanej religii i tożsamości kulturowej.

  To, że człowiek stający się poprzez konwersję wyznawcą judaizmu (czyli religii Żydów) zostaje automatycznie Żydem (czyli przyjmuje również narodowość żydowską), wynika z faktu, że w tradycji żydowskiej te dwie sprawy są trwale powiązane i tożsame.

  Jeżeli np. Polinezyjczyk zamieszka w Irlandii i przyjmie wiarę katolicką - będzie Polinezyjczykiem-katolikiem (ale - rzecz jasna - nie Irlandczykiem). Jeśli jednak Polinezyjczyk (mieszkający gdziekolwiek) dokona konwersji na judaizm, nie będzie Polinezyjczykiem wyznającym judaizm, ale po prostu Żydem i innych Żydów będzie obowiązywał wobec niego nakaz (micwa "pozytywna") "miłowania konwertytów" (Dewarim/Ks. Powtórzonego Prawa 10:19).
  http://www.fzp.net.pl/judaizm/kto-moze-zostac-zydem
 • @35stan 21:25:06
  nie ma czegoś takiego jak "naród żydowski", dlatego nie ma podstaw, aby pisać żyd z dużej litery...
 • @trybeus 21:55:43
  Jak wiec okreslic Z(z)yda ateiste?
 • pochodzenia polskiego zapewne z podarowanym paszportem
  żyd polskiego pochodzenia pozwał uczestników Marszu Niepodległości

  ym razem prezes Fundacji „From the Depths” pozwał niektórych uczestników marszu.

  Jonny Daniels, bo o nim mowa, uznał, że niektóre hasła były antysemickie.

  „Jako dumny Żyd polskiego pochodzenia jestem oburzony i wstydzę się, że obywatele tego kraju mogą dokonywać tak haniebnych czynów. Oczekuję, że prokurator podejmie działania przeciwko tym pojedynczym osobom, które złamały prawo” – stwierdził Daniels.

  „Każda z tych łamiących prawo osób została sfilmowana przez media i monitoring miasta, nie ma więc żadnego usprawiedliwienia dla osób, które powinny ich ścigać i ukarać. Wiemy z przeszłości, że akty i słowa, o których mowa, mogą łatwo doprowadzić do przemocy, zamieszek i już wzbudziły niepokój wśród mniejszości narodowych w Polsce i wszystkich przyzwoitych, pokojowo nastawionych Polaków” – dodał.

  http://polskaracja.com/uczestnicy-marszu-niepodleglosci-pozwani/
 • @nikander 18:50:12
  A jednak. Prof. Wolniewicz był Polakiem żydowskiego pochodzenia. Co prawda, strażakiem nie był.
 • Żaden z wymienionych
  prawdziwym Polakiem nigdy nie zostanie, co najwyżej obywatelem polskim lojalnym lub nie Polsce. Tolerancja i wielokulturowość są między innymi przyczyną klęski Polski w 1939 roku i nie tylko wtedy.
 • @Lotna 01:37:55
  To tylko chlubny wyjątek.
 • @Lotna 01:37:55
  https://wpolityce.pl/polityka/366820-prezydent-duda-nie-ma-w-naszym-kraju-miejsca-i-zgody-na-ksenofobie-chorobliwy-nacjonalizm-i-antysemityzm-wideo

  Czy to, że żona jest żydowskim potomkiem, której tatuś układał "wiersze dla Agatki" szkalujące złych Polaków ma wpływ na zapatrywanie człowieka w pałacu prezydenckim a Polacy powinni być filosemitami? Czy asfalt może być Polakiem? Nie! Nie może! Polbruk też nie! Polak to Polak. To Białas! Ale każdemu wolno być polskim patriotą, nawet fioletowym chujom w myckach. Tusk dla negatywnego przykładu ma obywatelstwo polskie, a nie jest Polakiem!
 • @Herkules 22:33:00
  Hartman:))))
 • @kula Lis 67 08:18:53
  A ja lubie wiersz Julinana Tuwima pt Calujcie mnie wszyscy w d...
 • @morgan 09:02:41
  Ja także i nie tylko ten.
 • @morgan 09:02:41
  Żydzi to ostatnia nacja, której wolno wobec Polaków czegokolwiek żądać. Faktycznie kolaborowali i z hitlerowcami i z sowietami i z banderowcami przeciwko Polsce , masowo mordowali z zimną krwią naszych przodków, a teraz okupują Polskę i chcą nam nadal narzucać barbarzyńskie zwyczaje, obyczaje i antywartości. Brawo polska młodzież ! Brawo młodzi, świadomi katolicy ! Wspólnie stopniowo wyzwolimy Polskę od lucyferian !
 • @kfakfa 23:24:44
  To kwik żydolewackich neonazistów tak rodzimych jak i tych z zagranicy. Tak należy nazywać i tak traktować te organizacje żydolewackie jako neonazistowskie. Żydolewakom już rozum odbiera, nie mogą się pogodzić, że żadnych zamieszek ze strony uczestników Marszu Niepodległości nie było, to żydolewacy wymyślają różne kłamliwe historyjki o wszelkich zamieszkach które się nie odbyły, posiłkując się obrazami z marszów za PO/PSL. Marsz Niepodległości to marsz polskich patriotów, a nie faszystów jak żydolewacy celowo pomawiają prawdziwych Polaków. Żydolewacy rodzimi jak i zagraniczni dostają furii, że Marsz Niepodległości odbył się pokojowo.
 • @morgan 09:02:41
  Nie było w całej Europie króla jak i tylko Polski, Kazimierz III Wielki nazywany również królem chłopów i żydów, których przygarnęła Polska z całej Europy i takiej tolerancji nigdzie nie było w Europie, jak to się dla nas Paków i Polski skończyło, to już oddzielny temat.
 • @morgan 09:02:41
  Prezydent: musimy głosić prawdę o Zagładzie żydów...(a o zagładzie Polaków milczy. )

  http://niezalezna.pl/208590-prezydent-musimy-glosic-prawde-o-zagladzie

  Ps..No i ostra cenzura komentarzy jak coś o żydach.
 • @35stan 21:25:06
  Tak samo jest w każdej mafii.
  Jak jesteś członkiem mafii to mafia cię chroni ale musisz dla mafii wykonywać "zadania".
  Tak w istocie działa globalna mafia żydowska.

  Wielu pozbawionych sumienia ale posiadający parcie na kasę stara się do tej mafii "zapisać". Bo mafia jest bardzo bogata w końcu jest "Globalna" czyli pasożytuje na całym świecie na gigantyczną skalę.
  Tacy "kolaborujący" wykonują zazwyczaj rolę słupa dla mafii.
  Takiego mafia wynosi na stanowisko Państwowe np w Polsce a on pod dyktando mafii "prywatyzuje " do mafii co tam mafia potrzebuje.
  Potem mafia go wynagradza i rzuca na inny odcinek...by tam dalej jako np "Polak" w imieniu Polski \znowu zakontraktował z mafią jakiś "gesheft"
  na którym mafia zarobi miliardy a Polska je straci.

  Całe ostatnie 25 lat "wolności" na tym polegało.
  A jak na stołek dostał się ktoś kto nie chciał "współpracować" (jakiś błąd w reżyserii wyborów) to natychmiast tracił stołem w trybie zamachu stanu (prowokacji, nagonki medialnej sługusów mafii).
  przykłady Olszewski, Oleksy, Miller, Lepper.

  Ci co nie tracą stołków w trybie zamachu stanu i mają przychylne media muszą współpracować z mafią. Nie ma innej opcji.

  Na tym tle PIS znowu ma dwie twarze...
  Z jednej strony wyje PO i reszta bandy oraz ich media (ewidentna mafia)
  a z drugiej strony PIS nie jest skutecznie atakowany ale jest skutecznie hamowany przez np Dudusia wszędzie tam gdzie mógłby zaszkodzić mafii (Duduś na straży interesów Globalnej mafii żydowskiej to oczywiste na wielu płaszczyznach). Nikt nie zostaje Prezydentem wyciągnięty z kapelusza... chyba że go wyciąga Globalna mafia żydowska z żydowskiego kapelusza.

  Jak PIS pracuje dla mafii ? Oto jest pytanie...
  Już nie "prywatyzacjami" jak poprzednicy ale przez jakiś okres pracował dla Mafii w Gruzji, na Ukrainie... czyli w polityce zagranicznej..
  Może ta praca dla mafii polega na atakowaniu Niemców czyli fundamentów gospodarczych UE bo ci chyba się postawili USA (największej kolonii Globalnej mafii).

  Nie mam jasnego poglądu.
  Wiem tylko że to mafia rządzi w Polsce a nie jej marionetki.

  .
 • @ireneusz 18:09:39
  Na przykład ty.
 • @nikander 19:21:41
  Znalazłem za to Ochotniczą Straż Pożarną z Żydowie. Choć to nie to samo. Ale prawie. http://o.igwa.pl/?id=osp_zydow
 • @kula Lis 67 18:12:32
  Nie będzie prawdziwych Polaków przy konstytucj która nakazuje jedną równowagę władzy dla niewolników z pominięciem wszystkich doskonałych wag, podarowanych człowiekowi przez Boga.
 • @nikander 18:50:12
  Jest taka zacna osoba jak Jozef Orzel prowadzacy Klub Ronina. Jest PRAWDZIWYM POLAKIEM . JEST WZOREM DLA TYCH CO ZWIA SIE POLAKAMI.
 • @Donpedro 00:19:52
  Zagadamy się na śmierć.
  - Bez istnienia prawdziwego systemu dla żywego człowieka możemy tylko umierać w wirtualnym państwie.
  Na pierwszym miejscu musimy zacząć szanować zdrowy system czterech komór serca żywego człowieka.
  Żadna konstytucja, prawa do zmiany lepszego systemu równowagi na system gorszy, czyli z x4 na x3 nie powinna stosować.

  Zły system przy trzech filarach równowagi, jawną dyktaturą uśmierca demokracje i zabija wszystkie żywe narodowe jednostki demokracji przystosowane do systemu życia stworzonego przez Boga.

  Bez, jawnego szacunku Polaków, dla doskonałego systemu równowagi, patriotyzm narodowy i świadomość narodowa szansy nie mają.
 • @Oscar 13:37:49
  opis rzeczywistości chyba bardzo bliski prawdy. Niestety , tylko ,po owocach możemy oceniać rzeczywiste intencje PIS. Bo duda Już rozszyfrowany. Boję się jednak , że wszystko idzie zgodnie ze scenariuszem Morawieckiego uwiecznionym na taśmach Sowy. " My ludzie musimy nieco odpuścić by wszystko dalej poszło dobrze"- coś w tym stylu..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031