Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1731 postów 1467 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

MMM czyli Manifest Marcina Mellera.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak pies powraca do wymiocin swoich (por. 2 list św. Piotra 2,22), tak żydokomuna do swoich.

Dziennikarska gwiazda (sześcioramienna?) TVN-u, dzień przed Świętem Niepodległości, być może instynktownie nawiązując do dziedzictwa własnego kręgu kulturowego (a tradycyjne „precz z białą gęsią, precz z krzyżem!” już dawno zeszło u nich na poziom instynktu) nie mogła dłużej wytrzymać i wydzieliła z siebie na fejsbuku szczere pragnienie:

„W następnych i jeszcze następnych wyborach wybierzemy, czy chcemy być Rosją czy Niemcami. W tym miejscu świata nie ma trzeciej opcji. Reszta, czyli tak zwane programy to sranie w banię.Ja chcę do Niemiec”.

Uważam, że nie ma co się na pana redaktora obrażać za to, że powiedział expressis verbis to,  co jemu i jego środowisku od zawsze w duszy gra, wręcz przeciwnie. Żydokomuna nie tylko Polskę, ale i inne kraje zawsze traktowała instrumentalnie, a tak się składa, że niepodlegla Polska jest im dziś potrzeba jak psu piąta noga.

Polacy jak na naród safandułów przystało stale o tym zapominają i dlatego takie chwile szczerości jak ta pana Mellera są uważam bardzo cenne.

Czym innym natomiast i na dodatek wyjątkowo szkodliwym i niebezpiecznym jest zdominowanie przestrzeni medialnej w Polsce przez produkty mellero-podobne, dla których Polska jest „sraniem w banię” (szczytem wszystkiego było oczywiście premierostwo wyjątkowo podłej i cynicznej kreatury, dla której „polskość to nienormalność”).

[Redaktor Meller ma wyjątkowo odrażające rysy, często zresztą występujące u tej rasy, ale to akurat ani nie jest jego winą, ani nie ma specjalnie wiele do rzeczy poza tym, że tworzyłby wyjątkowo zgrany duet z panią Dorotą Wellman].

A poza tym uważam, iż wewnętrzni wrogowie polskiej niepodległości są bardziej niebezpieczni niż atomówki złowrogiego Putina i dlatego bojkot towarzyski (nic ponadto!!!) takich Mellerów, połączony z domaganiem się, by ogólnopolskie media uwolniły nas od ich specyficznych w swej urodzie facjat oraz wątpliwej jakości przemyśleń jest jak najbardziej na miejscu. 

KOMENTARZE

 • Autorze..
  MSZ Izraela krytykuje Marsz Niepodległości. "Niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie". MSZ Izraela nazwało „niebezpiecznym” sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go „elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze. To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa. Dodał: Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom. (…) Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany podkreślił.

  https://wpolityce.pl/swiat/366690-msz-izraela-krytykuje-marsz-niepodleglosci-niebezpieczny-zorganizowany-przez-elementy-ekstremistyczne-i-rasistowskie
  (pod tym artykułem komentarze zablokowane, pytanie dlaczego?)


  Ps..Ja nie wiem co jest takiego złego w haśle "Biała Europa braterskich narodów". Pamiętam Elementarz z czytanką "Murzynek Bambo", obecnie pewnie ta czytanka to pewnie mowa nienawiści. I dobrze, niech się boją Polskich Narodowców!!! W przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej!!! My wiemy, że młody chłopak mówiący o kolorze skóry miał na myśli nachodźców Apokalipsy Islamskiej, których nie chcemy w Polsce!!! Tak się składa, że przeważnie mają ciemną karnację. No i czego tu się wstydzić? Niebawem Jewropejska Unia stanie się kalifatem i skończymy jak ten śmierdzący twór, jak z tego bagna nie wypełzniemy. Europa od tysiącleci była kolebką białego człowieka, to skąd się bierze ta rasistowska nagonka na białych. Czyżby czarni, to jakiś gatunek nadludzi i mają panować na wszystkich kontynentach i niszczyć narody. To bezwartościowa dzicz, która niczego nie stworzyła i żyje tylko z dokonań białego człowieka, tak jak inne rasy i tej prawdy nie da się zakrzyczeć poprawnością polityczną. Ten balonik niebawem pęknie i poleje się morze krwi, idiotów pozbawionych rozumu i wyzutych z moralności. To przejaw mikromanii, o której wczoraj mówił Prezes Jarosław Kaczyński. Będziemy nieść hasła jakie chcemy i zapraszać kogo chcemy. Jak widać mass-media są w łapach żydowskich rasistów ! Kraje chrześcijańskie są opanowane przez żydowską mafię ! Jedynie Węgry, Rosja i Białoruś są praktycznie wolne od mafii żydowskiej ! To właśnie lewaccy naziści nazywają patriotów faszystami. Lewacy sami są faszystami, bo używają faszystowskich metod. Minister Jaki się zdemaskował ?! Nie przeszkadzało mu to, że medialna żydokomuna bezczelnie i jak się okazuje bezkarnie nazywała manifestujących wartości polskie, patriotyczne i katolickie Polaków "faszystami". Co to, to nie. Ale przeszkadzało mu coś innego:
  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/171119771-Patryk-Jaki-po-Marszu-Niepodleglosci-Tymi-haslami-powinna-zajac-sie-prokuratura.html

  Pan Patryk Jaki, lepiej niech nie rżnie świętszego od papieża, bo już i tam świętości zostały pogrzebane. Mnie się to hasło bardzo podoba. Bycie antysyjonistą to obowiązek każdego człowieka. Lichwa, światowe sponsorowanie terroryzmu, terroryzm medialny, wojny, 911. Precz z holokaustowym terroryzmem! Jakieś głupoty pieprzą nawiedzeni ludkowie.
 • Materiał na Volksdojcza czy inna V kolumnę?
  Meller, jak już nasrasz pełną banię, przykryj się folią i wdychaj, wdychaj ... Meller, jedź do mini ZOO w Berlinie. Mają tam wolne miejsce dla ciebie po kucyku, który teraz przechodzi testy prenatalne u ginekologa. Trzymam kciuki żeby cię jakiś następny Syryjczyk ubogacił. A Jerzy Stuhr, syn stalinowskiego prokuratora nie może pogodzić się z zabraniem konfitur czyli dojściem do dygnitarzy rządzących wymiarem sprawiedliwości. Tu leży sedno wrzasku i płaczu dwóch Stuhrów. Ciekawe żydzi chcą do hitlerowców. Jak dziadkowie mówili jidisz to wnuki chcą do Niemców; ta bliskość językowa jest nie do pokonania.
 • Przypomnę, że..
  W 1918 po wygranej Powstania Wielkopolskiego 90% żydów z Poznania wyjechało do Berlina. W 1941 Niemcy przywieźli ich z powrotem do Litzmanstadt a potem prosto do Chełmna nad Nerem.
 • Autorze..
  Meler zapatrzył się na program pomocowy Anielki i chce się załapać na darmochę. Biorąc pod uwagę fizis mógłby uchodzić za przytrzymanego w rozwoju Kałmuka albo Czukczę.
 • Według Mellera
  Polska nie może być niepodległa, ale pod butem jednego czy drugiego sąsiada. Wmawiaja nam to od lat, aby się informacja wdrukowała w pamięć. Bo jak odzyska niepodległość mellar i mu podobni straca wpływy.
 • @wercia 19:38:25
  Tak jak inne kłamstwo wmawiane nam od dawna o cywilizacji judeochrześcijańskiej. Coś takiego nie istnieje, to oksymoron. Tu dr E.Kurek demaskuje to oczywiste oszustwo: https://www.youtube.com/watch?v=hXrSvBQbqAs
 • a to parch
  MM: Ja chcę do Niemiec
  Polacy: no to "raus", "tchuss"
  Niemcy: geh weg Morschel
 • @wercia 19:44:30
  Nie było w całej Europie króla jak i tylko Polski, Kazimierz III Wielki nazywany również królem chłopów i żydów, których przygarnęła Polska z całej Europy i takiej tolerancji nigdzie nie było w Europie, jak to się dla nas Paków i Polski skończyło, to już oddzielny temat.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930