Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

O pomnik WDZIĘCZNOŚCI za rzeź wołyńską.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O ile polityka PiS-u w wielu sprawach jest chwiejna i naznaczona słusznie skądinąd krytykowanym przez pana Prezesa „imposybilizmem”, to w dwu sprawach jest konsekwentna niczym linia polityczna „Wyborczej”.

Zacznę może od „Wyborczej” czyli żydowskiej gazety dla Polaków, którą podziwiam niczym wycofujące się armie niemieckie na przełomie 44 i 45 roku (porażki na wszystkich frontach, ale mimo to zero paniki i walka do ostatka). Na długo jeszcze zanim mistrz Michalkiewicz ujął to w formie sentencji zauważyłem, iż żydowska gazeta dla Polaków nie dawała się nikomu prześcignąć w szatańskim dziele niszczenia i demoralizacji Polski – dosłownie wszystko, co zalecano głupim gojom na łamach tej szmaty było dla nas szkodliwe, kłamliwe i demoralizujące, zaś wszystko, co krytykowano, zasługiwało przynajmniej na uważne przyjrzenie się temu. Jakkolwiek perwersyjnie to nie zabrzmi, to tak konsekwentny wróg zasługuje uważam na pewną formę szacunku. W książce C.S.Lewisa (tego od Narnii) pt. „Listy starego diabła do młodego” (The Screwtape Letters) stary diabeł narzeka na miałkość trafiających ostatnimi czasy do piekła grzeszników – drobni krętacze, łapownicy, oszuści smakują mdło niczym niedoprawione i przeterminowane suchary; dawniej to byli smakowici grzesznicy, grzeszący z rozmachem i z entuzjazmem i w tych to warto było zatopić zęby. Podążając tym tropem myślę, iż z redakcji żydowskiej gazety dla Polaków będzie w piekle więcej radości niż z całego tabuna drobnych alfonsów czy niemieckich jurgieltników z PO.

Dwie sprawy, w których PiS zawsze był i jest twardy jak Roman Bratny („Umarł Roman Bratny, Tylko on jest stratny”) to żydofilia i banderofilia. Zostawię tę pierwszą, żeby się od przybytku nie zrzygać i dotknę jeno – ostrożnie, niczym kijem kupę gówna – bezwzględną, konsekwentną i coraz bardziej żałosną banderofilię obecnego rządu.

[A zresztą, z ostatniej chwili:

Szwecja: Niedouczona historyk oskarża Polskę o antysemityzm!

Zamiast ubolewać nad niewiedzą szwedzkiej pani historyk wystarczy zerknąć:

https://sv.wikipedia.org/wiki/Ingrid_Lomfors

i skorzystać z dość precyzyjnego tłumacza google ze szwedzkiego na angielski [z polskim jest niestety gorzej] i nagle wszystko jest jasne – taka sama niedouczona Szwedka jak Pilar Rahola niedouczona Hiszpanka czy Barbara Engelking-Boni niedouczona Polka (to ta od różnicy między śmiercią człowieka-Żyda i bydlęcia-Polaka, por. https://marucha.wordpress.com/, patrz też  Żydowskie "nie" dla pomnika Sprawiedliwych?).

W sumie nie wiem, jak długo można skutecznie pogrywać z Polakami w złego i dobrego policjanta, ale jak widac Żydom ta sztuka udaje się za każdym razem.]

A wracając do pisowskiej banderofilii, to brakuje nam jedynie pomnika WDZIĘCZNOŚCI za rzeź wołyńską, najlepiej gdzieś w centrum stolicy.

Brakuje jedynie takiego pomnika, bo póki co wdzięcznośc za rzeź wołyńską przybiera całkiem konkretne kształty finansowe i polityczne:

milion euro pożyczki do zwrotu w hrywnach (SIC!), sfinansowanie emerytur i rent za lata pracy na Upadlinie, sprzęt medyczny na leczenie rzeźników Donbasu, gratulacje i akceptacja przez MSZ przymusowej ukrainizacji polskich szkół, zdrada wobec Węgrów.

Słusznie, choć „na puszczy” (in deserto), woła Paweł Kukiz:

Poroszenko właśnie ogłosił 14 października (dzień powstania UPA) "świętem narodowym Ukrainy" ...
W tym samym czasie Waszczykowski "chce sojuszu z Kijowem" 
Wstyd, panie Waszczykowski! Hańba, panowie Karczewski, Terlecki, Kuchciński - za przymykanie oczu na banderowski sznyt w polityce historycznej Waszych "ukraińskich braci"! 
Panie Prezesie, żądamy NATYCHMIASTOWEJ penalizacji banderyzmu w legislacji polskiej! Dla Prawdy i Przyszłości. W imię prawdziwie braterskich relacji z Ukrainą. 
I w imię Boga, Panie Prezesie, bo podajecie rękę tym, którzy czczą diabła...

No coż, panowie Waszczykowski, Karczewski, Terlecki, Kuchciński -WYPIERDALAĆ! WY-PIER-DA-LAĆ!

I proszę nie dawać wiary opiniom, że to jakoby Amerykanie kazali nam łasić się do banderowskiej siekiery – sfrustrowana i wypalona zawodowo pani Applebaum (przy okazji – kobiety tej rasy wyjątkowo brzydko się starzeją) to jeszcze nie Amerykanie.

Osobiście tłumaczyłbym to raczej wpływami ukraińskiego KGB (przemianowanego na SBU) w Polsce. Mimo, że masa UPA-dłościowa po tzw. Ukrainie nie jest do uratowania nie tylko praktycznie, ale nawet teoretycznie, to proszę zauważyć, że jej bezpieka działa wyjątkowo sprawnie, wg starych i przez dziesiątki lat sprawdzonych wzorców KGB. Jestem przekonany, że na decyzję Waszczykowskiego ( WYPIERDALAĆ!) i jemu podobnych całkiem spory wpływ wywierają rezydenci SBU przy współpracy z lobby banderowskim w Polsce.

Ale pamietajmy też, że skoro udało się odsunąć od władzy niemieckich jurgieltników z PO, to tym bardziej możliwa jest deratyzacja-debanderyzacja.

Historia autentyczna:

Zostałem kiedys zaproszony z kolegami na rozmowy handlowe do Holandii. Nasi gospodarze zaprosili nas wszystkich, łącznie z wynajętym kierowcą Poloneza (z silnikiem Rovera, żeby nie było, no!) czyli kolegą Mańkiem do biura, no i zaczęło się: ci mówią prosimy, my nie pozwalamy, negocjacje przeciągają się, aż w pewnym momencie kierowca Maniek siedzący już kilka godzin jak na tureckim kazaniu pokazał nam kciuk w górę i dodał „cisnąć ich!”

Piszę o tym, żeby w kontekście pisowskiej banderofilii, która już teraz kosztuje nas pieniądze i honor, a w przyszłości być może życie, skorzystać z rady kierowcy Mańka: CISNĄĆ ICH!

Oczywiście nie wszystkich, bo takiego Waszczykowskiego, Karczewskiego, Terleckiego, Kuchcińskiego nie ma po co, Waszczu i całe to towarzystwo ma wypierdalać jak najszybciej i nie wracać.

Cisnąć należy pozostałych, cisnąć Prezesa, jego akolitów, doradców, szeregowych posłów i in., a w kolejnych wyborach głosować na narodowców. 

KOMENTARZE

 • @MacGregor
  Tu ciekawostka .Pzdr. https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/816100,ambasador-ukrainy-wezwany-do-polskiego-msz
 • @Repsol 17:11:31
  Witaj

  pamiętam tę bezczelną Gruzinkę ( Kłympusz Pierdzadze ), jak powiedziała, żeby Polacy "udowodnili", ze jakies UPA kogoś tam na Wołyniu mordowało - no k*rwa mać, o czym i z kim my tu wogóle chcemy rozmawiać?
  jedyny język, jaki rozumieli, to ten, jakim przemawiał do nich kniaź Jarema (zresztą Rusin)

  pozdr
  G
 • Terminy rehabilitacji dla tubylczych podludzi wynoszą od 6-8 miesięcy!
  https://www.facebook.com/AmbasadaUkrainywPolsce/videos/1499952483459106/?fref=mentions
 • @MacGregor 17:21:52
  Warto się zapoznać .Na mleko dla dzieci w szkołach nie mają , a na taką hucpę już tak .Pzdr. https://rgrunholz.wordpress.com/2017/02/17/5-milionow-zlotych-poszlo-sie/
 • Doszło do tego,że cieszymy się jak dzieci, jak uda nam sie wybudować u siebie?? w kraju pomnik naszym Rodakom, zamordowanym
  bestialsko na Wołyniu!!
  O godnym pochówku polskich dzieciaków i ich Matek rzuconych w doły po ukraińskich polach , rowach i lasach nie wspomnę!
  Sprawców tej masakry już wykopano i z honorami pochowano!!


  Brawo Lublin, brawo Rodacy!!

  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/lublinie-wmurowano-kamien-wegielny-pomnik-ofiar-rzezi-wolynskiej-galeria/
 • Ogólnie to mnie Pan załamał teorią o całkowitym prawie opanowaniu Polski przez, pogrobowców Bandery
  i prosze o hipotezę CO TO MIAŁO wobec tego być??czy to było zakłamanie??brudna polityka???"usypianie" czujności osób krytycznych dla tej polityki miłości, do sąsiadów z tryzubem,prezentujących wręcz przeciwne symaptii i szacunkowi ,uczucia do nas!!???Czy to były lekkie zaloty do środowisk kresowych, z obawy że wrzucą do urn karteczki ze skreślonymi pewnymi np.w/w nazwiskami???Bo się gubię!
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1719160,Jaroslaw-Kaczynski-prawdopodobnie-ustana-amerykanskie-ingerencje-w-sprawy-polskie

  https://kresy.pl/wydarzenia/kaczynski-ukraina-z-bandera-do-europy-nie-wejdzie/
 • @trojanka 18:32:29
  Szanowna Pani, przecież to widać gołym okiem, że ktoś (albo coś- w sensie organizacji) robi nam tutaj jakąś ukraińską republikę.
  Podobno jest już w Polsce ok 7mln Ukraińców a szkoły policyjne szkolą Ukraińców, którzy potem wcielani są do policji.
  O co tu chodzi? o takie wymieszanie kultur, by wytworzyło podłoże do wojny domowej?
  Czy Ukraińcy mają się z Polakami nawzajem wytłuc? i zrobić miejsce dla jakiegoś innego narodu?
  Bo to że, islamiści w krajach zachodnich, zostali sprowadzeni w tym celu, to już wiemy.
  Po co ktoś robi takie zamieszanie w Europie? Komu służy, ta nieprawdopodobna migracja i mieszanie ras, wyznań, kultur, obyczajów itd?
 • @Jan Paweł 20:53:49
  Co mogę napisać więcej . https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g Nie zapominam .Ave. https://www.youtube.com/watch?v=awLZSJ7SIUA Ps . To dla pederastów i innych zakochanych w banderopitekach. https://www.youtube.com/watch?v=PCFYBTEm1go
 • @Jan Paweł 20:53:49
  Tak niestety widze to Panie Janie Pawle.Codziennie na ulicach i ogromnych ilościach!Tylko moje pytanie dotyczyło tego ,że to nie tylko banderowskie lobby i niestety "polskie" wspomagane przez służby Ukrainy, ale też "prikazy" z zewnątrz za tym stoją!!Ukraiński "aktyw" nas je w kaszy.Dlaczego?? Bo ma poparcie kogoś decyzyjnego ,/ cappo di tutto capi i ojciec chrzestny ze swoją świtą! jest poza Ukrainą/ i może sobie pozwolić na plwanie po nas, a raczej po "polskim" aktywie i urządzanie sobie nazi marszy i w tym czasie jak pan Karczewski obiecuje kolejne pieniądze i kolejne rehabilitcje oraz zawozi /prawie błagając żeby wzieli/ ...kolejny.sprzęt medyczny,pani Kłympusz / wnuczka banderowca/odprawia czarną msze pod pomnikiem swoich siepaczy. Bo może!!Bo moga kompletnie lekcewazyć naszą "wrażliwość i godność".Pozwolono im na to!!
 • @trojanka 21:31:31
  http://www.mysl-polska.pl/919
 • @trojanka 21:31:31
  Biedna ta Polska . https://justice4poland.com/2017/03/23/lista-ukraincow-w-polsce/comment-page-1/
 • @Jan Paweł 20:53:49
  "Po co ktoś robi takie zamieszanie w Europie? Komu służy, ta nieprawdopodobna migracja i mieszanie ras, wyznań, kultur, obyczajów itd?"


  KOMU?? diabeł wynajął sobie przychylnych i oddanych mu sług używa ich ile wlezie.Mam nadzieję,żze dostanie w mordę niebawem!!
  Tunel Gottharda w końcu juz oddał mu cześć!wyszywanki i wianki też były!
  https://youtu.be/kFSbl2Th4ug
 • @trojanka 21:34:30
  Szkoda że poza Winnickim Polaków tu nie ma . :( https://www.youtube.com/watch?v=gM5R4Xg1R2w
 • @Repsol 21:43:08
  Zgoda, ale NA ILE interpelacji czy jak to się tam nazywa, Winnickiemu odpowiedzieli konkretami!Czy uważaja Go za nieszkodliwego smarkacza!Kukiz tez pyszczy, Tyszka też !I co???Wentyle???,mają coś udawać żeby były pozory" demokracji!Bo już się gubię!
 • @trojanka 21:40:27
  Jeden z wiernych sług,poprzedni prezydent udekorował go Orderem Orła Biąłego!!
  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/media-usa-soros-przekazal-swojej-fundacji-gigantyczna-sume-pieniedzy/
 • @trojanka 21:47:35
  Tu masz bandersztyk http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-sakiewicz-odznaczony-przez-sluzbe-bezpieczenstwa-ukrainy,nId,1550560 .Żyjemy w Matrixie . Ave .http://www.mysl-polska.pl/gif/sbu%20a.jpg
 • @trojanka 21:53:33
  Tu jest jeszcze ciekawiej . Same Q..wy i złodzieje . Ave. http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Odebra%C4%87-Order-Or%C5%82a-Bia%C5%82ego-prezydentowi-Ukrainy-Petro-Poroszence.jpg
 • @trojanka 21:53:33
  Polecam. https://s14-eu5.ixquick.com/cgi-bin/serveimage?url=http:%2F%2Focdn.eu%2Fpulscms-transforms%2F1%2FJS-ktkpTURBXy85Yjk5NzJkYTUwZDFjMzQ0ZGMyMTFlNTRjOTljNmE5MS5qcGeSlQMAzQFezQTwzQLHkwXNAxTNAbw&sp=cc0f072a70f48f47e6aa6dd456692739
 • @Repsol 22:16:10
  Odebrać , ależ dostanie następne!!chociaż świeżutko przysłany w paczce z Hameryki, Micho Saakaszwili przyjaciel prezydentów, wysadza go ponoć z siodła.
  http://wiadomosci.onet.pl/prasa/zasobne-zycie-ukrainskiej-elity/dmrph

  Ponoć Kapitelman Julia szykuje sie na fotel prezydencki!
 • @trojanka 22:29:52
  :))) No to koniec upa dliny . https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_vvLeKjsGrfngwmLPzGI3p1aYf3Nsy1hW.jpg
 • @Repsol 22:34:40
  Ależ nic podobnego.W Donbasie pojawiły się ulotki z ministrem obrony USA i dzielnymi marines, z napisem, jak dziadzio pokazuje "My przyjdziemy".Ukraina uratowana, uff!!
  https://youtu.be/c4LxQA5DGyM
 • @trojanka 22:40:19
  Na razie leją się z policją pod Werchowną Radą, leci gaz łzawiący!
  Niech koniecznie protestujący przyjadą do Polski!!będzie czad!
  https://youtu.be/ibfs7GTBW5c
 • @trojanka 22:40:19
  Gdzie przyjdą , pewnie Antoni ich poprowadzi , z nowym złomem . http://www.defence24.pl/658889,mspo-2017-polsko-ukrainski-system-rakietowy-stokrotka# Po prostu rechotać można nad tymi idiotami .Pozdrawiam.
 • @Repsol 22:48:55
  I autor tzw.Michomjadanu"szczuje na Porocha!!
  Takie chłopisko dostało polecenie od wuja!!
  https://youtu.be/2ozFkO9YWCE
 • @trojanka 22:50:40
  : ))) skończy z siekierą we łbie .Pewnie jeszcze nie wie co banderopiteki robią z siekierami i widłami . Swoją drogą za wojnę w Gruzji już dawno po pustostanie powinien dostać . Dobrej nocy . Ave.
 • Autor
  5*

  I Ave amigo! (Jak mawia mój dobry znajomy :)
 • Maciej Motas
  "Patrzeć tylko, gdy obok „kłamstwa smoleńskiego” penalizacji podlegać będą w Polsce także wszelkie wypowiedzi mogące być uznane za szkalujące pamięć po „bohaterskiej” UPA. Wszak podobne przepisy obowiązują już od dawna na Ukrainie, w Polsce zaś już dziś osoby głoszące prawdę o ukraińskim ludobójstwie w najlepszym razie są szkalowane i napiętnowane jako „agenci Putina”, w najgorszym zaś lądują w więzieniu..."
 • @autor
  "Podobno jest już w Polsce ok 7 mln Ukraińców a szkoły policyjne szkolą Ukraińców, którzy potem wcielani są do policji."

  Plotki, jest ich milion, góra dwa, w podskokach (wakacje). Nikomu nic nie da sianie paniki i pustosłowie bez pokrycia w faktach.

  "O co tu chodzi? o takie wymieszanie kultur, by wytworzyło podłoże do wojny domowej?"

  Znaczna część Ukraińców, którzy tu przyjeżdżają, to potomkowie tamtejszych Polaków. Wielu z nich zna podstawy języka polskiego.

  "Czy Ukraińcy mają się z Polakami nawzajem wytłuc? i zrobić miejsce dla jakiegoś innego narodu?"

  To, że ich dziadkowie zabijali Polaków, nie oznacza, że oni zabiją nas. Niektórzy Polacy sprzedawali Niemcom ukrywających się Żydów, a ich wnuki (dzisiejsi narodowcy) nie robią tego samego mieszkańcom Izraela. Ba, wycieczki z Izraela do Polski nie napotykają na niechęć, a jeśli tak, to są to przypadki incydentalne.

  "Bo to że, islamiści w krajach zachodnich, zostali sprowadzeni w tym celu, to już wiemy".

  Rożnica między grekokatolicyzmem tudzież prawosławiem a katolicyzmem jest mniejsza, niż między islamem a laicyzmem.

  "Po co ktoś robi takie zamieszanie w Europie? Komu służy, ta nieprawdopodobna migracja i mieszanie ras, wyznań, kultur, obyczajów itd?"

  Nikt tego nie robi. Osmoza (zjawisko wyrównywania ciśnień) to reguluje. Polak woli przeżyć na gruszkach, śliwkach i ziemniakach i rencie babci, niż pracować na budowie ciężko za 2.000 na rękę. Ukrainiec pracuje za 1.800 PLN.

  Polityka realna: sztuka czerpania korzyści z obecnej sytuacji gospodarczej.
  Polityka historyczna: sztuka pokazania światu, że nasza postawa była tą właściwą.

  Genialnie uprawiamy to wobec Niemców: ścisła współpraca gospodarcza na coraz bardziej równoprawnych warunkach (polityka relna, dzisiejsza) kontra podnoszenie kwestii odszkodowań (polityka historyczna).

  Jak to zrobić z Ukraińcami? Tak samo: czerpać z rezerwuaru siły roboczej, z wykształconej służby zdrowia itd., a Ukrainę traktować jako rynek zbytu (polityka realna), a w odpowiednim momencie podnieść kwestię wołyńską (polityka historyczna).

  Źle się dzieje, gdy polityka realna puszcza w niepamięć zaszłości historyczne. Ale jeszcze gorzej, gdy racja historyczna przesłania realia.
 • Ewenement na Skalę Światową !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  https://marucha.wordpress.com/2017/10/18/dziwna-samobojcza-polityka-polski-wzgledem-ukrainy-osiaga-nowe-poziomy-absurdu/

  "Potwierdzają się na przykład doniesienia, że nasz bankrutujący ZUS będzie płacił emerytury pracującym w Polsce Ukraińcom również za okresy składkowe na Ukrainie. To doprawdy zastanawiająca postawa niespotykana nigdzie na świecie!

  „Zakład Ubezpieczeń Społecznych potwierdził, że polski podatnik sfinansuje w całości emerytury Ukraińców przyjeżdżających do Polski, zarówno za lata przepracowane w Polsce, jak i za lata przepracowane na Ukrainie. Pieniądze przeznaczone na emerytury dla Ukraińców będą w całości pochodziły z polskich składek i nie zostaną w żaden sposób zrekompensowane przez stronę ukraińską” – donosi portal Kresy.pl

  Doszło już nawet do tego, że gdy Rumunia i Węgry zgodnie skrytykowały prawo wymierzone w mniejszości narodowe, który uchwalono na Ukrainie, to tylko Polska wyłamała się z tego stwierdzając, że to nic takiego, iż w polskich szkołach na Ukrainie mniejszość polska, będzie się uczyła po ukraińsku, a nie po polsku.

  Przymusowa ukrainizacja naszych rodaków jest zatem chyba nową polską racją stanu! A może trwa jakiś proces zjednoczenia Polski i Ukrainy i stworzenia Polukrainy? Wiele rzeczy na to wskazuje, że tak jest i wpuszczenie milionów Ukraińców może mieć z tym jakiś związek. Pytanie tylko, kto kogo przejmuje?"
 • @provincjał 11:16:53
  Pogłupieli .Pzdr. http://forsal.pl/artykuly/1025184,ukraincy-w-polsce-praca-dla-ukraincow-1-3-mln-ukraincow-to-za-malo.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728