Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1769 postów 1626 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Warszawska: Niemiecki wywiad stworzył Amber Gold!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podczas kiedy polskie służby odpierają kolejne cyber-ataki ze strony Rosji oraz wydalają kolejnych wzniecaczy wojny hybrydowej, od tyłu zachodzą nas nie tylko Judejczykowie.

W najnowszym numerze tygodnika Warszawska Gazeta, przeczytacie ważne, a zarazem szokujące informacje, odkrywające nowe światło na aferę Amber Gold!

- Wszystko wskazuje na to, że afera Amber Gold była jednym z etapów niemieckiego planu przejmowania kontroli nad polską gospodarką i korumpowania najważniejszych polityków w kraju. BND na polecenie Angeli Merkel lub za jej przyzwoleniem przeprowadziła akcję przejęcia kontroli nad polskim przewoźnikiem PLL „LOT”. Przy okazji postanowiono zarobić na operacji tyle, ile się da. Najgorsze jest to, że przyglądały się temu polskie służby, a nawet brały czynny udział, pomagając zacierać ślady – pisze na łamach Warszawskiej Gazety Łukasz Pawelski.

Jak zaznacza autor:

- Nasi informatorzy twierdzą, że scenariusz był zabójczo prosty: z jednej strony pieniądze Amber Gold miały doprowadzić do bankructwa LOT-u i przejęcia linii za bezcen przez niemieckie firmy. Z drugiej strony pieniądze ukradzione Polakom miały posłużyć do skorumpowania polityków i urzędników, zapewniając całej operacji odpowiednią osłonę. Według profesora Górskiego ABW nie wykryła afery, bo sama brała udział w działaniach mających osłaniać działalność Marcina P. i dać mu czas na stworzenie piramidy finansowej.

(...)

Koniecznie przeczytajcie cały tekst na łamach najnowszej Warszawskiej Gazety! 

Za https://warszawskagazeta.pl/

 

Jak zauważa komentator na portalu Warszawskiej:

„nawet nazwa olt express nie była przypadkowa (lot - olt)”

Ja co do intencji niemieckiego jamochłona nigdy nie miałem wątpliwości, zaś zapowiadana informacja wydaje się jak najbardziej logiczna i spójna z procederem zdrady za rządów PO.

Pytanie jest inne: co z tą informacją zrobi PiS?

Bo co powinien, to wszyscy wiemy: winnych do pierdla, zdrajców do pierdla, folksdojczów do pierdla, kurwy na łyso, złodziei w skarpetkach.

No ale jak to pogodzić ze wciąż kultywowaną zasadą „ my nie ruszamy waszych , a wy naszych”.

Ani chybi trzeba będzie zamiast tego odeprzeć kolejny atak cybernetyczny Putina i wydalić z Polski kolejnego „tituszkę”. 

KOMENTARZE

 • Co zrobi PiS?
  Idę o zakład - NIC!
 • Nasi "przyjaciele"
  Są od wieków naszymi największymi wrogami!
 • @ireneusz 20:25:40
  Oczywiście, że się da tylko trzeba chcieć.
  Chyba że ta ośmiornica sięga również i PiS-u to wtedy masz rację.
 • @Robik 00:45:21
  naiwnie myślisz, że nie sięga??

  był na Neonie dobry artykuł, niestety nie pamiętam autora; udowadniał powiązania AG,SKOK jako zapłata za Smoleńsk - ja to kupuję..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031