Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1820 postów 2006 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Sukces ABW!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ABW wydala z kraju obywatela Rosji! W ocenie służb prowadził działalność wymierzoną w interes Polski!

 Dmitryj K. jest naukowcem, przedstawicielem Instytutu Badań Strategicznych w Moskwie. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ustaliła, że pan K. nie zajmował się w Polsce jedynie pracą naukową.

Prowadził on również, według informacji podanych przez Stanisława Żaryna, rzecznika ABW: „działalność wymierzoną w polskie interesy, inicjował elementy wojny hybrydowej przeciwko Polsce, a także utrzymywał kontakty z rosyjskimi służbami specjalnymi”.

Żaryn(nie mylić z senatorem o tym samym nazwisku)powiedział również, że Rosjanin „wiele uwagi poświęcał stosunkom polsko-ukraińskim. Jego grupa działała na rzecz wzmacniania pewnych napięć między Polską a Ukrainą”.

W związku z tym, że przebywanie Dmitryja K. w Polsce, obarczone było ryzykiem naruszenia bezpieczeństwa narodowego, na wniosek ABW, został on z Polski wydalony. Cofnięto mu również zgodę na pobyt w Rzeczypospolitej.

Za:tvp.info / https://warszawskagazeta.pl/

 

-inicjował elementy wojny hybrydowej przeciwko Polsce

Być może rzeczywiście szkodził Polsce i być może decyzja była słusza, ja chciałem jedynie zwrócić uwagę na wszechobecny dzisiaj a zupełnie nic nie znaczący zwrot „wojny hybrydowej”. Nie wiem, kto go wymyślił, być może jakis mądry człowiek, ale jak to zwykle bywa, został on podjęty przez tyleż leniwych co bezmyślnych dziennikarzy, a za nimi przez różnych leniów intelektualnych jak cytowany rzecznik ABW.

Wojnę hybrydową przeciw Polsce prowadzą dziś m.in. Rada Europy (‘rezolucja ws. praworządności’), nasza rodzima targowica (PO+N), pani kanclerz Merkel (która nie mogła dłużej milczeć), żydowska loża Takich Synów (Bnaj Brit), żydowscy wydrwigrosze z przedsiębiorstwa Holokaust. Aż chciałoby się zawołać; „I ty, Dmitryju K., ruski Brutusie, przeciw nam?”

-Jego grupa działała na rzecz wzmacniania pewnych napięć między Polską a Ukrainą

(chodzi o upadłe państwo za wschodnią granicą, bezprawnie zajmujące ogromne terytoria odebrane przez Stalina prawowitym właścicielom).

 

Grupa Dmitryja K. „działała na rzecz wzmacniania pewnych napięć między Polską a Ukrainą”, czyli pewnie stawiali pomniki ludobójcom pokroju Bandery i Szuchewycza, niszczyli szkolnictwo polskie na Ukrainie, sprzeciwiali się zwrotowi zagrabionych przez ‘grekokatolików’(=kupa gówna udająca chrześcijan) świątyń ich katolickim właścicielom – w takim przypadku wydalenie z Polski jest decyzją słuszną.

KOMENTARZE

 • Ponieważ, jak wiemy życie nie znosi próżni, przybyła do na listonoszka z Iwano Frankowskana Ukrainie, która rąbneła tamtejszym
  emerytom 100.000 hrywien, emerytur oraz pieniędzy za media które jej wpłacili.

  Po czym spokojnie, na przejściu w Rawie Ruskiej przez nikogo nie niepokojona,przekroczyła granicę i zaopatrzona w gotówkę rozpoczęła spokojne i na razie dostatnie życie w naszym jakże przyjaznym i oddanym "braciom krwi" kraju!!Należy być dumnym z faktu, takiej do Polski sympatii i zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa jakie oferuje naszym "przyjaciołom" nasz kraj!!Oferuje wyłącznie im!!!
  Życzymy wielu wrażeń, miłego pobytu, azylu i zasiłku w naszym pieknym i sprawiedliwym oraz wolnym i niezależnym kraju!!Poczta Polska oewntualnie In Post być może mają tej pani coś do zaoferowania!!!

  https://youtu.be/OS4RPFgG0sE
 • Rosja
  walcząc przez stulecia z Polską, wyhodowała sobie na piersi żmiję.
 • co się tyczy 'rosyjskiej agresji na Donbasie'
  Trwa czwarty rok „krwawych zmagań Ukrainy z rosyjską agresja”. Jak poinformowały rosyjskie służby celne obroty handlowe pomiędzy Rosją a Ukrainą w okresie styczeń – sierpień tego roku wzrosły o 24,7% i wyniosły 7,725 mld dolarów;
  http://korrespondent.net/business/economics/3895784-rossyia-otchytalas-o-roste-torhovly-s-ukraynoi
  https://www.1prime.ru/state_regulation/20171012/828010305.html


  maniaprzepraszania , Październik 12, 2017 at 16:18

  https://adnovumteam.wordpress.com/2017/10/12/wojna-domowa-na-ukrainie-12-10-2017r-958-dzien-od-nowego-rozejmu/
 • co sie tyczy "rosyjskie agresji na Donbasie"
  https://adnovumteam.wordpress.com/2017/10/12/wojna-domowa-na-ukrainie-12-10-2017r-958-dzien-od-nowego-rozejmu/

  Trwa czwarty rok „krwawych zmagań Ukrainy z rosyjską agresja”. Jak poinformowały rosyjskie służby celne obroty handlowe pomiędzy Rosją a Ukrainą w okresie styczeń – sierpień tego roku wzrosły o 24,7% i wyniosły 7,725 mld dolarów;
  http://korrespondent.net/business/economics/3895784-rossyia-otchytalas-o-roste-torhovly-s-ukraynoi
  https://www.1prime.ru/state_regulation/20171012/828010305.html  maniaprzepraszania , Październik 12, 2017 at 16:18
 • Nooo panowie z ABW brawo, gonić w s z y s t k i c h agentów obcych wywiadów!!
  Polska to nie śmietnik osiedlowy!!
  Ale spora częśc Polaków i Polek ma problem,nie zgadza się z polityką rządu w sprawie Ukrainy i jeszcze conajmniej jednego kraju , wyrywaniem polskim Rodzinom pieniędzy, zubażanie ich przy hojnych darowiznach dla sąsiadów / dziwne może to jest????/no i szczerze nie przepada za nimi/ z wyłączeniem zwykłego spokojnego Mykoły, zasuwającego U SIEBIE na kromkę chlebusia/!!No i co??Bedzie wymagana lojalka przy wypłacie pensji czy przydział chleba 100 gram tygodniowo za karę????
  Nie śledzę posiedzeń Sejmu, ale czy już weszła ustawa o przymusowej sympatii do Ukrainy i jej rządu, powitaniach "Herojam sława" w urzedach i szkołach i wzrostu opodatkowania nas na ich korzyść????
  Wydaje mi sie czasem, że żyję w nierealnym otoczeniu ala Matrix!!

  Pan Grzesio Braun swojego czasu omowił sprawę obcych agentur.. nadal aktualna!!
  https://youtu.be/PjI_TTeDPwU
 • @trojanka 18:11:00
  PS.Czy fundacja "Otwarty Dialog" jest pociągnięta do odpwiedzialności za próbę wywołania zamieszek w Polsce???Czy była "pod obserwacją" polskich służb?????
 • „działalność wymierzoną w polskie interesy ?
  Słowianie ! Służby bezpieczeństw w Polsce są opanowane przez CIA i
  Mosad które pracują wyłącznie w interesie syjonistów z USA i Izraela ale jak brzmi w interesy polskie wymierzone !!!!

  Słowianie ! żydowski okupant Polski chce byśmy byli pozbawieni wszelkiej niezależnej informacji ! ma być tylko wyłącznie żydowska informacja !!!

  TO JEST żydowski TERROR ! ten żydo-bandycki terror musi budzić OPÓR

  dziś żydowsko-syjonistyczna propaganda sięga zenitu obłudy fałszu zakłamania !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • @trojanka 18:15:48
  Może była, ale żydowskich :) i te nie stwierdziły niebezpieczeństwa...
 • Wprawdzie nie wolno o tym pisac ciiii szaa,ale tak dla ocieplenia naszych braterskich relacji..
  http://supernowosci24.pl/przemysl-i-sanok-zajete-przez-ukraine/

  Przemyśl i Sanok zajęte przez Ukrainę!
  PRZEMYŚL, UKRAINA. „Przesuwanie granic” w grze planszowej. Ukraińcy uczą dzieci, że m.in. Przemyśl, Chełm i Siedlce są ukraińskie.
  Na Ukrainie powstała patriotyczna gra planszowa.

  Sporo Ukraińców uważa ją za bardzo ważną pomoc naukową. Stworzył ją i promuje ukraiński IPN. Co nas to obchodzi? Ano to, że granice Ukrainy sięgają w niej Przemyśla, Chełma, Sanoka i Żegiestowa.
  Jak informuje portal „Dzieje się na Podkarpaciu” ukraiński IPN stworzył grę planszową, która „sprzedaje” informacje „historyczne” dla najmłodszego pokolenia Ukraińców. Jak się dowiadujemy, ma na celu budowanie patriotyzmu, zdobywanie wiedzy historycznej oraz wzbudzanie dumy z historii własnej ojczyzny. Brzmi całkiem rozsądnie i pozornie niewinnie, dopóki nie zobaczy się tej gry.


  „Ukraina: rewolucja narodowa 1917-1921” jest rodzajem gry planszowej zbudowanej na zasadzie mapy. Tereny oznaczone na niej na żółto są opisane jako państwa ościenne, część oznaczona na czerwono to według twórców gry „tereny etnicznie ukraińskie”. W czerwonej części „planszówki” znalazły się tereny sięgające Przemyśla, Chełma, Sanoka i Żegiestowa oraz Siedlec.
  Grę wygrywa ten, kto najszybciej przemieści się pionkiem po linii „ukraińskich granic”, czyli po linii odgradzającej część czerwoną od żółtej. Według niektórych Ukraińców, gra jest doskonałą lekcją historii i patriotyzmu dla ukraińskich dzieci!

  Na razie „planszówka” fałszująca ordynarnie historię jest na Ukrainie w fazie testów. Już w niej znajduje gorliwych zwolenników. Jak informuje portal „Dzieje się na Podkarpaciu”, prezes ukraińskiego IPN-u, Wołodymyr Wiatrowycz, chciałby, by jak najszybciej weszła do masowej sprzedaży. A tymczasem polskie MSZ na razie nie reaguje na tę „edukację” najmłodszych Ukraińców.
  Za to o komentarz pokusił się polski historyk od wielu lat zajmujący się relacjami polsko-ukraińskimi, dr hab. Andrzej Zapałowski z Przemyśla. – Zacząć należy od tego, że na Ukrainie określenie „tereny etnicznie ukraińskie” nie oznacza bynajmniej tych, na których Ukraińcy żyli i żyją, ale takie, które wedle tego określania powinny leżeć na terenie państwa ukraińskiego – wyjaśnia. –

  Warto też podkreślić, że terminem tym określane jest tam około 900 kilometrów kwadratowych ziemi należącej do państw ościennych, poza Polską, także do Białorusi, Rosji i Węgier. Jest to ponad jedna trzecia obszaru należącego do państwa ukraińskiego – podkreśla. Zdaniem Zapałowskiego, powstanie gry jest zwyczajnie skandalem: – I to skandalem tolerowanym przez nasze władze – zauważa historyk. –

  Doprawdy niepojęte jest, że nasze MSZ nie reaguje na to! Pamiętajmy, że idzie tu o inicjatywę instytucji państwa ukraińskiego, ukraiński IPN, a nie jakieś tam stowarzyszenie czy inną pozarządową organizację – tłumaczy Zapałowski.
  No cóż, może nasz rząd zwyczajnie nie wie, że takowa gra powstała na Ukrainie. Może więc warto by się dowiedział i jakoś zareagował…
  Monika Kamińska

  Komentarze pod art. głos suwerena!ale to niewazne przecież, byle podatki goopki płacili!!
 • Tylko jednego ?
  .
  "ABW wydala z kraju obywatela Rosji! W ocenie służb prowadził działalność wymierzoną w interes Polski!"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/kiedy-prze/#Dlaczego

  Tylko z Rosji ?
 • Naszego bpa Mokrzyckiego też chcą wydalić!!
  http://niedziela.pl/artykul/29371/Ukraina-politycy-zazadali-wydalenia-abp-M

  http://mojekresy.pl/na-ukrainie-wzmaga-sie-oszczercza-kampania-przeciwko-abp-mokrzyckiemu
 • @trojanka 18:15:48
  Witam to nie sukces służb, tylko katastrofa.
  Polskie służby potrzebują sukcesu, to właśnie miał być sukces. :-)

  Na całym świecie gdy służby kogoś złapią podejrzanego o działalność szpiegowska, wywrotową, dywersyjną, milczą i starają się nakłonić go do współpracy. Jeżeli złapany jest małoznaczącym graczem, lub odmawia współpracy robi mu się pokazowy proces na oczach całego świata i osadza w więzieniu. Tylko po to by przy najbliższej okazji wymienić go na innego agenta strony przeciwnej.

  To co zrobiło ABW to złośliwa, zamierzona prowokacja mająca dowodzić, że służby są czujne, odnoszą sukcesy, blogierzy już maja się bać, a internet opanowany jest przez rosyjskich agentów.

  Wojna hybrydowa Polsko - Rosyjska trwa, dlatego niezbędna jest cyber dywizja, która już jest formowana przez ministra wojny Pana Antka.

  Jak się nie śmiać, że Polska to kraj wariatów.
 • @Fischer 21:16:18
  Chemioterapia ,wariograf i takie inne to normalność , jeżeli to nagłaśniają to niedojdy .Odwracanie agentów istnieje tylko w krajach cywilizowanych . Tu to amatorszczyzna , albo propaganda .Ave.
 • @Fischer 21:16:18
  No coś w tym jest, co Pan napisał, działaność "naszych" służb jest ścisle ukierunkowana. Specjalnie się na tym nie znam, ale czytając to i owo w internecie od kilku lat można się domyślić " jakie służby i czyje" obficie występują w Polsce, nie niepokojone i pewnie wspomagane.Nawet jest przypadek odznaczenia medalem służby bezpieczeństwa obcego kraju ponoć polskiego "dziennikarza". Za zasługi, .....jakie???jednocześnie w dramatyczny sposób prowokuje się nagonke na Polaków, w celu przymuszenia ich zastraszaniem , stygmatyzowaniem jako agentów do akceptacji tego czego zaakceptowac nie chcą, przymuszenia ich do zdania jakie prezentuje kolejna jedynie słuszna partia i jej mocodawcy.I przede wszystkim przymuszaniem ich do nienawiści do wskazanych przez układ "złych". Polacy maja żyć w nienawiści do wskazanych przez nadludzi, i w sympatii nawet wbrew sobie do wskazanych przez nadludzi.Czyli "o take Polskę" walczyli aktywiści, z komuną gdzie ponoć kneblowano usta narzucaniem jedynie słusznej linii. I ONE z tym walczyli.Teraz robią dokładnie to samo a nawet gorzej.
  Fałsz zakłamanie i w dodatku często o zgrozo podpierają się Panem Bogiem, narzucając narrację strachu i nienawiści czy okłamując ludzi.
  W zasadzie to jest coraz smutniej,nie ma na kogo głosować i kogo popierać.Portale jak ten, to "wentyl" do odgazowania emocji i kontroli nastrojów i niepokornych podludzi.Niech se poplają, ponarzekają i gra gitara. Na tym zakończą swoje misje naprawiania Rzeczpospolitej, a kościste łapy beda dalej robić swoje.
  Jest już dobrze bo ludzie zaczeli się BAĆ!!rzadziej piszą, czy wypowiadają się,pod niepokornymi artykułami brak dyskusji, boją się ..to DOBRZE!!mają się bać, strach to świetny bicz!!motłoch ma się bac , siedziec cicho i harowac na podatki!zaczynam wierzyć powoli w coraz bliższą Apocalypse.

  Prawie nie chce mi się wierzyć w to co widze i czytam!!czy to Polska, kraj moich dziadów i pradziadów????w której ziemię wsiakała ich krew i pot!!!
 • No to jednak było najlepsze, nie do pobicia!
  Skandal w polskim MSZ! Czy amerykański agent był wiceministrem w polskim rządzie?
  W dwa miesiące po objęciu stanowiska wiceministra spraw zagranicznych polskiego rządu, zdymisjonowany został niejaki Robert Grey. Człowiek ten jest obecnie obywatelem amerykańskim, ale urodził się w Polsce i wcześniej nazywał się Robert Piotr Grygiełko. Z niewiadomych powodów zmienił nazwisko w latach 90 tych ubiegłego wieku. Nieoficjalnie mówi się, że jego nagła dymisja, po 7 tygodniach sprawowania urzędu, jest spowodowana ustaleniem, że może być on związany z CIA.

  https://youtu.be/ZHMx-Z1NzG8


  cd na:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skandal-w-polskim-msz-czy-amerykanski-agent-byl-wiceministrem-w-polskim-rzadzie
 • @trojanka 22:32:54
  Jednym z pierwszych celów przejęcia władzy w Polsce przez żydo-amerykanów była likwidacja WSI i przejecie kontroli nad prokuratura wojskową przez ministerstwo sprawiedliwości.

  Dziś dzięki temu że nie mamy niezależnych służb, wrogie elementy żydo- amerykańskie kontrolują większość ministerstw na różnym szczeblu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031