Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1767 postów 1623 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Stasi z butów wciąż wyłazi.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wstałem dzis wcześniej niż zwykle i z niepokojem zajrzałem do internetu ...

Na szczęście tego pierwszego września Niemcy nie zdecydowały się na militarną agresję, mimo wybrania przez nas nie tych władz, co trzeba i pogonienia Stronnictwa Pruskiego, przez co bezpośrednie przełożenie Berlina na Warszawę dramatycznie zmalało.
 
Zdesperowana Adolfina, której ostatnio coraz częściej enerdowskie Stasi z butów wystaje, rzuca przeciw Polsce ostatnie odwody, niczym Ulryk von Jungingen w końcowej fazie bitwy pod Grunwaldem: ujada spuszczony z łańcucha owczarek niemiecki Hans Timmermans, pieje fałszywie francuski pudrowaniec Emmanuel, ubecki kapuś Michał Boni prosi się o kolejnego liścia w mordę pokornie dziękując Timmermansowi za atak na Polskę, Róża von Thun und Hände Hoch! dostaje globusa, wnuk Gomułki, Borys Budka wzywa Niemców do bardziej zdecydowanych działań przeciw Polsce (kto folksdojcz i targowiczanin ten palec pod budkę ... a Budka mam nadzieję już wkrótce pod celę), zaś wyjątkowy zasraniec Rafał Trzaskowski ubolewa, że mimo kończenia się niemieckiej cierpliwości wobec Polski, PiS-owi wciąż rośnie, a jego samego już wkrótce zaczną mylić ze spluwaczką.
 
Prawda jest taka, że czas gra na nasza korzyść, podczas gdy np. w przyszłym roku prawie 400 tys. niemieckich „Syryjczyków” (od Maroka po Afganistan) nabędzie prawo sprowadzenia swoich rodzin i w berlińskim kalifacie może się zacząć robić ciasno, stąd taka sraczka i nieustanne próby wciśnięcia Polakom islamskiej ciemnoty.
 
 Należy się zatem spodziewać napływu do nas normalnych Niemców i przyznam się, że wolę ich od ukraińskich rezunów, zwłaszcza, że od dawna moim marzeniem jest zatrudnienie na działce porządnego, niemieckiego ogrodnika (The Constant Gardener – he he).
I bylebyśmy tylko nie dali się wplątac w nieswoją awanturę na UPA-dłej krainie czy nie daj Boże jakieś harce ze ZBiR-em (Białorusią i Rosją). Przy całym bowiem szacunku dla niezłomnego ministra Macierewicza, obawiam się, że czasami wymienia się receptami z Niesiołowskim i wtedy mamy komunikaty jak niżej:
 
 
Pomijając, że rosyjskie prowokacje miałyby miejsce na Kubie albo u wybrzeży Florydy, zaś póki co prowokatorem jest NATO, uważam, że dopóki Judenrat  „Wyborczej” nie organizuje budowy żydowskiej bramy powitalnej dla wkraczających sowietów, to pogłoski o wkroczeniu Rosjan 17 września są przesadzone.
 
Rozwiązanie zagadki z obrazka wprowadzającego:
Gollum, w odróżnieniu od Boniego:
1.     Nie był prominentnym przedstawicielem żydokomuny
2.     Nie był esbeckim kapusiem

Nie był targowiczaninem, któremu po raz kolejny należy się może już nie z liścia, ale z zaciśniętej pięści 

KOMENTARZE

 • Najnowszy sondaż IBRIS:
  Najnowszy sondaż IBRIS:
  98% Polaków uważa, że 1 września 1939 niemieckie siły pokojowe przybyły do Polski udzielać lekcji praworządności.
 • ZDRAJCA! Obyś w zapomnieniu sczezł!
  Przykład czystego antypolskiego zaprzaństwa w wykonaniu Michala Boni TW "Znak"
  ZDRAJCA! Obyś w zapomnieniu sczezł!

  Europejczyk

  https://pbs.twimg.com/media/DIkuVl7W0AAC4of.jpg
 • @Nibiru 16:12:30
  Z której to edycji ?
  8-)))))
 • POLACY TO SIŁA.
  Przetrwaliśmy zaborców, Hitlera, Stalina, komunę i postkomunę, to przetrwamy także zdrajców POlszewików i unijny kalifat.
  POLACY TO SIŁA.

  https://pbs.twimg.com/media/DIpuTKFXoAAY9yR.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031