Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1644 posty 1168 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Jerzy Wasiukiewicz o praworządności w Niemczech.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedy minister sprawiedliwości Niemiec, czyli tego kraju, który w ubiegłym wieku wywołał dwie światowe wojny, zaczyna wygrażać Polsce ...

 Kiedy minister sprawiedliwości Niemiec, czyli tego kraju, który w ubiegłym wieku wywołał dwie światowe wojny, zaczyna wygrażać Polsce, to może najwyższy czas zacząć myśleć jakie powinna podjąć kroki społeczność europejska i międzynarodowa wobec państwa, które w końcu w ostatnich 3 latach naraziło Europę na kolejne niebezpieczeństwo.

Dosyć lekko w sumie potraktowaliśmy zaproszenie przez Angelę Merkel do Niemiec nielegalnych muzułmańskich imigrantów. Warto podkreślić, że byli to imigranci nielegalni, którzy za przyzwoleniem kanclerz Niemiec, za przyzwoleniem niemieckiego ministra sprawiedliwości szturmem przekraczali granice państw Unii Europejskiej i innych krajów europejskich do Unii jeszcze nie należących, aby maszerując przez Europę dotrzeć do Niemiec.

Niemcy złamały więc prawo zapraszając do Europy nielegalnych imigrantów i wymuszając również na innych państwach Unii, aby zajmowali się tymi nieproszonymi przez nich gośćmi. Nie podniósł się z tego powodu w Europie rwetes. Nikt nie mówił o zagrożeniu bezpieczeństwa, demokracji. W jaki bowiem sposób podjęta została ta decyzja, aby zezwolono setkom tysięcy ludzi spoza Unii Europejskiej na łamanie prawa? Przekroczenie granicy jest bowiem złamaniem prawa. Zachęcanie, nakłanianie do łamania prawa jest również łamaniem prawa. Tak samo jak pomocnictwo w łamaniu prawa, a tym było przygotowanie przez Niemców ośrodków dla tych, którzy nielegalnie przekroczyli granicę. Niemcy łamały więc prawo.

I to z tych Niemiec, które nie przestrzegają międzynarodowych norm prawnych płyną słowa krytykujące podjęte działania zmiany prawa w Polsce odnośnie wymiaru sprawiedliwości. Wymiar sprawiedliwości w Niemczech przestał działać od kiedy niemieckie władze zaczęły szykować ośrodki dla imigrantów zanim ruszyła fala imigrantów "z Syrii". tych "kobiet, dzieci, starców, inżynierów, lekarzy", czyli tej masy niewykształconych młodych mężczyzn z innych zupełnie kręgów kulturowych.

Niemcy narazili bezpieczeństwo Europy zapraszając wraz z tymi imigrantami ekonomicznymi, którzy przybyli po niemieckie zasiłki, również islamskich terrorystów, którzy niekontrolowani na granicach w żaden sposób swobodnie nie tylko dotarli do Unii Europejskiej, ale sobie w niej teraz żyją i czekają na sposobną okazję do otwartego działania.

To niemieckie władze, niemiecki wymiar sprawiedliwości naraziły również na niebezpieczeństwo swoich obywateli. 2 miliony "nowych Niemców", tak nazywają w Niemczech nielegalnych muzułmańskich imigrantów, którzy stali się obciążeniem nie tylko ekonomicznym dla tego państwa, ale stanowią zagrożenie dla jego obywateli. Wzrost zachowań przestępczych jest faktem, a poczucie bezpieczeństwa wśród Niemców coraz niższe.

To nie w Polsce łamane są prawa obywateli, to nie w Polsce zapadają niedemokratyczne decyzje, których konsekwencje ponoszą nie tylko obywatele Niemiec, ale również innych krajów. Zagrożeniem dla bezpieczeństwa, stabilności i praworządności w Europie są Niemcy, które dodatkowo uzurpują sobie prawo do ingerowania w wewnętrzne sprawy swoich sąsiadów. Pamiętajmy, że II wojna światowa rozpoczęła się również od wysuwanych przez Niemcy różnego rodzaju żądań pod adresem sąsiadów.

 

Źródło: http://www.dzienniknarodowy.pl

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031