Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1644 posty 1168 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Kolejny pucz w Polsce czyli nigdzie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odkąd Polacy zagłosowali niezgodnie z niemieckimi instrukcjami, obalenie obecnych, legalnych władz RP jest racją stanu (raison d’État) politycznego kierownictwa UE.

Potwierdza to nawet nasz mało rozgarnięty Waszczu:

Nie ma rewolucji, są protesty, które są widowiskowe, ale nie tak olbrzymie jak pokazują niektóre telewizje. Mamy do czynienia z kolejną próbą, po grudniu, obalenia władz (...)

To są preteksty, opozycja i część sił europejskich nie zaakceptowały wyniku wyborów, nie akceptują tego rządu i tego kierunku zmian. Tu jest problem. (…)

Za tym stoją ogromne siły, pieniądze i wpływy (...)

(zahttp://wpolityce.pl)

No cóż, przestępstwo nieukarane rozzuchwala, po puczu grudniowym ubeckie mordy powinny być wyaresztowane, łącznie z ryżą kreaturą Tuskiem, którego wszak można było wychwycić we Wrocławiu. No ale pownieważ wszystko to działo sie w Polsce czyli nigdzie (nawiązując do „Ubu króla”) więc wszystko zakończyło się nie tyle wesołym oberkiem, co świąteczną nirwaną.

W sprawie przyjmowania nachodźców pani prezydent Warszawy (kto na tę złodziejkę po raz kolejny głosował, temu zaleca się ... napierd*lanie głową w ścianę z nadzieją, że coś się w niej przestawi na lepsze, bo na gorsze przecież nie może) powiedziała otwartym tekstem, że wbrew polskimu rządowi dogadała się z kanclerzyną Adolfiną, no ale ABW zajęte jest szykanowaniem Powiernictwa Kresowego i sprawdzaniem, czy nie działa ono akurat na szkodę krainy na U (ABW jako filia SBU?), a jak wiadomo, przy takiej myślozbrodni jawne działanie na szkodę Polski przestaje być ważne.

W międzyczasie Polskę odwiedził inny Donald, cesarz imperator, i obiecał objęcie patronatu nad projektem Trójmorza, który jako jedyny może zastopować proces domykania UE czyli budowy IV Rzeszy środkami pokojowymi.

Tu oczywiście żarty się skończyły i polityczne kierownictwo IV Rzeszy rzuciło wszystkie ręce na pokład: młodych i starych, Żydów i folksdojczów, żywych i umarłych, mniejszości narodowe i homoseksualne, wyciągnięto z naftaliny TW Bolka, pasera majątku narodowego Balcerowicza, przyszedłby na pewno i Mariusz Plichta z Amber Gold, ale chwilowo siedzi w więźniu z przerwami na spotkania z komisją sejmową.

Tym razem pretekstem jest energiczne czyszczenie sędziowskiej stajni Augiasza, jednego z ostatnich mateczników ... IIIRP, starych kiejkutów, jak zwał, tak zwał.

Niestety, kiedyś nikomu nieznany prawnik z Unii Wolności a dziś prezydent RP, okazał się człowiekiem miękkim wackiem robionym (żydowski teść polonożerca też nie jest zapewne bez znaczenia) i po 40-minutowej rozmowie telefonicznej z Adolfiną postanowił pójść drogą Kazia Marcinkiewicza, który swego czasu pod wpływem mediów zapomniał, skąd wyrastają mu nogi i uwierzył w swoją wielkość.

I tak oto kolejna szansa na szybkie przecięcie wrzodu odłożona została ad Kalendas Graecas czyli na świętego Dygdy.

Pewną nowością było tym razem jawne sięgnięcie przez Sorosa po mniejszość ukraińską w Polsce, tak wszak hołubioną przez PiS (sieganie do mniejszości narodowych w celu destabilizacji Polski ma wielowiekową tradycję).

Tu polecam szereg artykułów:

Michalkiewicz: Niemieckie służby mogą wykorzystać Ukraińców w Polsce do obalenia rządu PiS. Idzie duży przemyt broni [WIDEO]

Anna Wiejak: Milczenie ukraińskiej V kolumny

"Ukraińskim środowiskom w Polsce marzy się kolorowa rewolucja, zamach stanu, na którym pewnie sami chcieliby dopłynąć do władzy. W końcu objąć rządy w Polsce to by było dla takiego Ukraińca naprawdę coś"

Bohdan Pietka: Ukraińcy wchodzą do gry

Jedynym plusem tej całej sytuacji byłoby opamiętanie się PiS-u i otrząśniecie się z miłości do banderowców – o ile takie opamiętanie się nastąpi.

Tu przypomina mi się historia s.p. Aleksandra Małachowskiego (aktywnego masona, działacza skrajnie lewicowej Unii Pracy, ale niepozbawionego polskiego sumienia), najbardziej chyba znanego z programów „Rozmowy nocą”.

Wracając późnym wieczorem ze studia zobaczył, jak jeden policjant przytrzymuje jakiegoś żulika, a drugi okłada go pałą.  Zatrzymał się na widok takiej przemocy, pokazał stróżom prawa legitymację wicemarszałka Sejmu i nakazał im wypuścić chłopaka, z którym obiecał sam porozmawiać po dobroci. Zawstydzeni policjani odjechali, a żulik, zamiast serdecznej „rozmowy nocą” zaszedł go od tyłu, kopnął wicemarszałka poniżej pleców i uciekł. Jako żywo prefiguracja PiS-owskiej miłości do banderowów, tyle, że zamiast  z kopa, dostaną nawet nie tradycyjnymi widłami i siekierą, ale z przemyconej na niemieckie zlecenie broni.

[W tym kontekekście podlegające ministrowi Macierewiczowi Wojska OT nabierają cokolwiek innego znaczenia – pan minister mówił wprawdzie, że to do obrony przed ruskim specnazem, co można włożyć między bajki, ale do obrony przed jakąś niemiecko-ukraińską prowokacją mogą się okazać jak znalazł. A jeszcze lepiej to być mądrym przed szkodą i nie stwarzać bazy ludnościowej do takiej prowokacji, no ale jest to póki co wołanie na puszczy ...].

A o jaką stawkę toczy się gra (por. „Stawka większa niż życie” -brakuje nam dziś takiego Hansa Klossa w Abwehrze, nie mówiąc już o tym, że na placu Pigalle, zamiast kasztanów można kupić co najwyżej jakąś modną chorobę weneryczną), znakomicie objaśnia dr Brzeski w wywiadzie dla https://wpolityce.pl (zacytuję kilka zdań):

Polski rząd jest atakowany z Moskwy i z Berlina, ponieważ ze Stanami Zjednoczonymi nie pozwalamy na realizację rosyjsko-niemieckiej koncepcji zarządzania Euroazją. (...)

Musimy przetrzymać atak z Moskwy i Berlina. Jeżeli nie, przestaniemy istnieć jako niepodległe państwo. Zostaną nam zabrane przez Niemców nasze ziemie odzyskane, które Berlin uważa za rdzennie niemieckie. Być może Rosja okroi nas do roli Księstwa Warszawskiego albo regionu przywiślańskiego. Każda ze stron, które są w tej grze, walczy o najwyższą stawkę. (...)

Sprzyjające temu rządowi siły muszą zdecydować się na pospolite ruszenie w obronie rządu. Nie chodzi o poparcie dla rządu PiS, to jest kwestia naszej niepodległości, tego czy będziemy suwerennym, niepodległym narodem.

Osobiście zmieniłbym kolejność i uwypuklił zagrożenie ze strony Berlina. Trójmorze BEZ UKRAINY jest dla Rosji do zaakceptowania, ale dla Niemiec oznacza ostateczną klęskę planu Mitteleuropy i budowy IV Rzeszy.


Co do PiS-u, to jest to neo-sanacja, niejednokrotnie balansująca na granicy zdrady narodowej, ale nie wolno na złość mamie odmrażać sobie uszu i pozwolić, żeby Niemcy pospołu z mniejszościami narodowymi wedle swojego uznania zmieniały nam rząd i prezydenta – zrobimy to sami wg naszego uznania przy kolejnych wyborach.

 Natomiast Platforma Obywatelska, z jej opisanymi co najmnmiej 800 aferami, to jedna wielka  organizacja przestępcza "kurwów, szujów i złodziejów" i jej jedyną aspiracją powinien być jak najniższy wymiar kary. 

KOMENTARZE

 • No doczekaliśmy się "odważnego" głosu biskupów watykańskich...
  ".....Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki podziękował prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie za postawę zajętą w sprawie ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. „Autentyczna demokracja możliwa jest tylko w państwie prawnym i w oparciu o poprawną koncepcję osoby ludzkiej” – napisał abp Gądecki w swoim liście. źródło http://niezalezna.pl/102832-list-abp-gadeckiego-do-prezydenta-ws-sn "


  No, no ...
  Poczekali, bo nie wiedzieli za co mają podziękować.
  Czy za podpisanie ustaw , odesłanie do TK czy za veto.

  I departament stanu USA jest zadowolony....

  Majdanu na razie nie będzie
 • @Zbigniew Jacniacki 16:53:29
  Ma Kolega rację - do d*py z takimi biskupami, niestety.
 • @MacGregor 16:59:18
  Dlatego ni z gruchy ni z pietruchy nawiedził nas delegat City of London z rodzinką i namaścił PAD-a.jego tatuś,Karol-podpaska,był w Polsce chyba na początku marca 2010r.A potem był 10.04.
  niektórzy durnie mają Angoli za przyjaciół.
  Niestety,Episkopat mamy zażydzony i anty-polski.Jeżeli prymas o nazwisku Polak mówi o nacjonalizmie jako o formie faszyzmu-nóż w kieszeni się otwiera.
 • PiS idzie na odrzucenie veta?
  źródło:http://polskaracja.com/katastrofa-w-pis/

  Polskie Radio poinformowało, że w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne posiedzenie Sejmu. Informacje Polskiego Radia potwierdza reporter Radia ZET.

  Komentatorzy zastanawiają się jaki jest cel zwołania posiedzenia w środku wakacji. Jedną z możliwości jest głosowanie nad samorozwiązaniem Sejmu i przeprowadzeniem nowych wyborów z powodu rozłamu wśród koalicjantów Jarosława Kaczyńskiego.

  W siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej odbyło się spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z liderami partii koalicyjnych: wicepremierem Jarosławem Gowinem (Polska Razem) i Zbigniewem Ziobro (Solidarna Polska). Rozmowy przebiegały w nerwowej atmosferze.

  Najnowszy sondaż CBOS: PiS ma aż 25 pkt. proc. przewagi nad PO
  Polska Razem, koalicjant Prawa i Sprawiedliwości, poparła decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, po tym jak ogłosił, że zawetuje ustawy o SN i KRS. To nie podoba się Jarosławowi Kaczyńskiemu i reszcie PiS.

  – Układ, który tak histerycznie się broni, uzyskał chwilową przewagę w postaci decyzji pana prezydenta, ale myślę, że sobie z tym poradzimy – zapowiedział tajemniczo wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.
 • @Cheval Noir 17:50:39
  Witaj

  Angole to są obcy, ale polski episkopat powinien być polski, a t takie szopki niestety

  pozdr
 • @Zbigniew Jacniacki 17:55:35
  Polska Razem, koalicjant Prawa i Sprawiedliwości, poparła decyzję prezydenta Andrzeja Dudy...
  Kto raz zdradził,zawsze będzie zdrajcą.Pobożny minister Gowin to esencja zdrady.
 • Polska PZPR to 1956 do 1980 r. jedyne lata godności Polski i Polaków
  Prezydent żydów i ukraińców Duda stanął po stronie żydowskich okupantów sądowych !!! tylko Gomółka i Gierek byli Polakami reszta to tylko żydowscy okupanci udających polaków !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . UE to żydowska okupacja Polski !
 • Mc Gregor
  //Co do PiS-u, to jest to neo-sanacja, niejednokrotnie balansująca na granicy zdrady narodowej...//


  Widzę, że Autor odrobił lekcje :))
 • @ele 18:22:42
  5*

  DK
 • @MacGregor 16:59:18 ............ A fe, idź precz barbarzyńco
  .
  Toż to bandycki atak na Kościół i Boga. Przecież biskupi natchnieni są Duchem Śiętym, a więc boskim pierwiastkiem i mylić się nie mogą.
  Kościół zawsze bronił polskich interesów, a głosem Kościoła są jego pasterze.
 • @Rzeczpospolita 23:45:15
  Witam

  Tak to niestety nie jest - episkopaty europejskie zachowują się, jakby w Boga nie wierzyły, tzw. wierzą, ale w Mamonę.

  Kosciól nie zawsze bronił naszych interesów, a największa skucha to uważam nikomu niepotrzebna Unia Brzeska 1596, która zniszczyła spokój religijny we wschodnich połaciach Rzeczpospolitej
  (chciał jej koniecznie Rzym - jak zawsze w przypadku tego typu unii bez sensu, ale dla naszej Rzeczpospolitej okazała się zabójcza)

  pozdr
 • @Rzeczpospolita 23:45:15
  Kiedy napisałem, że unia brzeska była zabójcza dla rzplitej miałem na myśli nasze państwo, nie Pana ;)

  pozdr
 • @MacGregor 09:21:50
  To oczywiście był ironiczny żart z mojej strony.

  Ale skoro napisał Pan: "Kosciól nie zawsze bronił naszych interesów", to warto się nad tym chwilę zatrzymać.

  Jeśli zna Pan historię Europy, powiedzmy, ostatnich 200 lat, być może zauważył Pan, że polityka tzw. Zachodu względem wschodnich (także bałkańskich) państw Europy jest niezmienna.
  Gdy przyjrzeć się temu zjawisku szerzej, to nie trudno wyciągnąć wniosek, że tzw. pochód cywilizacyjny w Europie miał ten sam kierunek. W dziejach Europy czynnikiem wiodącym w tym pochodzie była tzw. cywilizacja łacińska, czyli Kościół - jego Święte Imperium.
  Uczciwie analizując historię Polski nie można nie dojść do wniosku, że polityka Kościoła, a obecnie, szerzej polityka Zachodu, zawsze była i jest sprzeczna z naszymi żywotnymi polskimi interesami.

  I jeśli polskie społeczeństwo nie posiądzie tej świadomości, zawsze będzie manipulowane i niszczone, tak jak dzisiaj, gdy jedna część opowiada się za PiS, a druga za PO, a więc za dwiema antypolskimi partiami, których realna polityka jest identyczna (analogicznie jak w USA, Demokraci i Republikanie, a polityka taka sama).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031