Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1921 postów 2791 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Ukraina jako przyszła zastępcza ojczyzna Żydów z Izraela.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

[Właśnie na nowo odkryłem znakomitą publicystykę pana profesora Jerzego Roberta Nowaka i mogę powiedzieć tylko jedno: czapki z głów!]

Ubezwłasnowolnienie prezydenta A. Dudy wobec Żydów

 

Spróbuję pokusić się o bardziej złożone wyjaśnienie tej sprawy, głównie związane z wyraźnym, ubezwłasnowolnieniem stanowiska prezydenta Dudy wobec Żydów, tym razem Żydów w pełni kontrolujących sytuację na Ukrainie. Dodajmy Żydów, mających pełne wsparcie od wpływowych żydowskich polityków i publicystów z USA i z Izraela. Po ludzku biorąc można współczuć prezydentowi Dudzie z powodu rozmiarów jego ubezwłasnowolnienia od Żydów, ale polskie obowiązki nakazują bardzo ostrą krytykę takiego jego zachowania.

 

Ukraina jako przyszła zastępcza ojczyzna Żydów z Izraela.

 

Najbardziej zastanawiające jest pytanie, dlaczego żydowscy politycy, i dziennikarze w USA tak mocno popierają Ukrainę Poroszenki, mimo tak silnych tam wpływów neobanderowców, ideowych spadkobierców okrutnych morderców Żydów w drugiej wojnie światowej? I dlaczego tak mocno naciskają także na Polskę na rzecz bezkrytycznego wspierania Ukrainy. Odpowiadając na powyższe pytania trzeba zdać sobie sprawę, jak bardzo dzisiejsza Ukraina została opanowana politycznie i gospodarczo przez Żydów, jest niemal ich lennem.. Faktem, jest jednak, że Żydami są zarówno obecny premier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman (pisała o tym nawet „gazeta Wyborcza”) jak i prezydent Piotr Poroszenko (Walzman). Anna Wiejak pisała na portalu Prawy.pl, iż „Tajemnicę poliszynela stanowi wniosek, z jakim biuro prasowe Poroszenki zwróciło się w zeszłym roku do izraelskiej edycji magazynu „Forbes”, aby to usunęło ze stron internetowych informację o jego miejscu na liście najbogatszych Żydów świata. I chociaż sama informacja zniknęła z sieci, ślad po niej pozostał.”. Wspomina sie tez o częściowo żydowskim pochodzeniu b. premier Ukrainy, „gazowej księżniczki” Julii Tymoszenko. (Cilji Kapitelman), Urodziła się jako córka syna Żyda i Ormianki, Wołodymyra Abramowycza Hryhiana. Żydami z pochodzenia jest też przeważająca część najbogatszych oligarchów na Ukrainie na czele z Igorem Kołomyjskim, Ten słynny magnat medialny, o majątku 6,5 mld dolarów, od 2008 prezes Zjednoczonej Wspólnoty Żydowskiej w kraju, a od marca 2014 r. do 24 marca 2015 r. był przewodniczącym Dniepropietrowskiej Obwodowej Administracji Państwowej. Inny wielki oligarcha żydowskiego pochodzenia Wiktor Pinczuk, zięć b. prezydenta Ukrainy Leonida Kuczmy, bardzo mocno zaprzyjaźnionym z A. Kwaśniewskim, protektor jego fundacji Amicus Europae, ma majątek wyceniany na 3 miliardy dolarów. Z kolei Hennadij Bogomolow współzałożyciel Privat Banku, przewodniczący żydowskiej wspólnoty w Dniepropietrowsku ma majątek wyceniany na 3,9 miliarda dolarów. Na tym tle majątek prezydenta P. Poroszenki, „ króla czekolady” i właściciela ponad stu firm jest stosunkowo znacznie mniejszy - wycenia się go na 1,3 mld.dolarów. Faktem jest, że oligarchowie grabią Ukrainę w przyspieszonym tempie, a kraj ten uważany jest za najbardziej skorumpowane państwo w Europie. Wychwalana jako bohaterka Ukrainy w starciach z promoskiewskimi separatystami Nadieżda Sawczenko,pilot, porucznik, parę lat więziona przez Rosjan, pól roku temu wystąpiła przeciw dominacji żydowskiej na Ukrainie, Stwierdziła chyba z pewną przesadą, że Żydzi stanowią zaledwie dwa proc. mieszkańców Ukrainy, a zajmują aż 80 proc. stanowisk w rządzie.

 

Bardzo zalecam wszystkim internautom lekturę świetnego tekstu b. ambasadora i znakomitego eksperta do spraw międzynarodowych Krzysztofa Balińskego: „Nasz premier, wasz spokój. Czyli dlaczego środowiska żydowskiego odpuściły Ukrainie masowe mordy” („Warszawska Gazeta” z 24 września 2016 r.). Baliński pisał: „„Z dnia na dzień w propagandzie zaczął dominować wątek, że Ukraina to najbardziej przyjazne Żydom miejsce na ziemi. Jakakolwiek wzmianka o zbrodniach UPA kontrowana jest argumentem, że Ukraina ma żydowskiego premiera, peanami o ukraińsko-żydowskiej miłości i oskarżeniami, że to Rosja jest kolebką antysemityzmu i rajem dla neonazistów. Nie trzeba dodawać, że takie stawianie sprawy jest darem niebios dla zwolenników Bandery – zarzuty o gloryfikowanie kolaborantów Hitlera odrzucają jako kłamstwa Moskwy, a podnoszących je uznają za marionetki Kremla. (..) Doszło do unikalnego w skali światowej fenomenu: Ukraiński Kongres Żydów poświadczył, że na Ukrainie „nie ma antysemityzmu”.(...). Jaki może być powód, że ukraińscy i amerykańscy rabini nie biją na alarm, a wprost przeciwnie – przebaczają, a nawet popierają tych, których jeszcze niedawno winili za nazistowskie okropieństwa? Może tłumaczy to mentalność handełsa z przedwojennej anegdoty: Mosze, karcony przez swego rabina za handel antysemickimi broszurami, odpowiada: Jakie one antysemickie, kiedy od każdego egzemplarza mam 20 groszy! Dziś kult Bandery i innych zbrodniarzy rozwija się w najlepsze, jest dotowany z państwowych pieniędzy, wspierany mocno i bezkrytycznie przez USA i światowe żydostwo”.

 

Podporządkowany zdwojonym naciskom teścia - żydowskiego polakożercy Juliana Kornhausera i swej bardzo inteligentnej żony, mięczak prezydent Duda od dawna stracił poczucie polskich interesów narodowych i myśli tylko o jak najpełniejszym zaspokojeniu interesów światowego lobby żydowskiego. A te w sprawie Ukrainy są bardzo jednoznaczne. Wyraźnie widać, że tak mocno opanowana gospodarczo i politycznie przez Żydów Ukraina została wytypowana na przyszłą „zastępczą ojczyznę” przez Żydów z Izraela w przypadku, gdyby wciąż rosnąca wielokrotna przewaga liczebna Arabów nad Żydami doprowadziła do upadku Izraela. Poprzednio światowe lobby żydowskie typowało na tego typu „zastępcze ojczyzny” dwa kraje Europy Środkowej : Węgry i Polskę. Węgry pod rządami Orbana zdecydowanie wyrwały się spod żydowskiej dominacji, a tak mocno rozbudzony w ostatnich 10 latach węgierski patriotyzm nie wróży żadnych szans żydowskim zakusom wobec tego kraju. Polska nie wydaje się być jednak całkowicie wolna od tej groźby w sytuacji, gdy mamy takiego rzecznika JudeoPolonii jak A./Duda, takiego ministra spraw zagranicznych jak W. Waszczykowski i dużą część antynarodowych „elit”, tak silnych w różnych dziedzinach, choćby w mediach (vide „„Gazeta Wyborcza”, „TVN 24” „Polityka’, „Newsweek”„Tygodnik Powszechny”,etc.).

 

Autor: Jerzy Robert Nowak 11:07:00 Brak komentarzy: 

Całość tekstu oraz wiele innych na oficjalnym blogu pana profesora:

 

http://jerzyrnowak.blogspot.co.uk/

 

PS (jakby ktos miał wciąż jakiekolwiek wątpliwości)

 

George Soros odznaczony Orderem Wolności za wybitny wkład w zmiany polityczne na Ukrainie 

KOMENTARZE

 • @ireneusz 12:36:54
  Nie ilu, a gdzie i na jakich stanowiskach.

  Jako Polak głosowałem na Andrzeja Dudę, a tu okazało się, że w przypadku kolizji interesów polskich i żydowskich wpływ teścia i żony przeważa nad prezydencką przysięgą

  Podana alternatywa jest niewłaściwa
 • 5* ............. Długi i bolesny proces dojrzewania
  Profesor J.R.Nowak, kiedyś zwolennik PiS, zauważył w końcu (i pewnie nie on jeden), że syjonizm tej partii jest dla Polski szkodliwy. Ma to jednak swoje konsekwencje, bo Rydzyk już nie zaprasza profesora do swoich syjonistycznych mediów.

  Przyjdzie także moment, że powszechniej zauważona zostanie negatywna rola żydo-katolickiego Kościoła, współtwórcy IIIRP, w całym okresie jego działalności w Polsce oraz negatywy religii o żydowskich korzeniach, niszczącej mentalność słowiańską Polaków.

  Tylko, czy starczy nam czasu na to dojrzewanie?
 • 8 lat !
  osiem lat temu,w 2009 r,ten problem został przeze mnie przedstawiony na forum michalkiewicza.
  Idzie o to że w tamtym czasie mer Użgoroda Sergiej Ratuszniak bardzo szczegółowo, konsekwentnie i publicznie, zaczął sygnalizować o groźbie jaka zawisła nad Ukrainą.
  http://from-ua.com/articles/156721-s-ratushnyak-idet-strashnaya-tragediya-nazivaetsya-yacenyukizm.html
  https://www.youtube.com/watch?v=rLTV7UROBCQ
  https://www.youtube.com/watch?v=awv5hpUxV8I
  Ratuszniak miał z tego powodu pewne nieprzyjemności (kłamliwe oskarżenie o pobicie jakiejś żydówki) i załamanie urzędniczej kariery,zaś mój temat o nim na michalkiewiczowym forum zniknął po kilku dniach.
  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=14275&p=219426&hilit=u%C5%BCgorod#p219426


  Brawo! brawo panie profesorze Janie Robercie Nowaku za tak trafną analizę zjawiska co do którego nie było żadnych wątpliwości już w roku 2009.
 • @Rzeczpospolita 13:03:29
  Szanowny Panie,

  Uniwersalistyczny (jak sama nazwa wskazuje: katolikos = powszechny) katolicyzm nie jest religią żydowską (czyli plemienną)

  Katolicyzm w wersji rzymskiej jest współtwórcą unikalnej kultury polskiej

  pozdr
 • @MacGregor 13:29:32
  A Szanowny Pan,
  czytać potrafi?

  Napisane w komentarzu jest "religii o żydowskich korzeniach" - a jakie korzenie ma katolicyzm, na czym się opiera i z czego wywodzi - ? - wyznawca wiedzieć powinien.

  A że żydo-katolicyzm w założeniu instytucji propagującej tę religię ma mieć charakter uniwersalistyczny to prawda, ale nie przeczy to jej korzeniom, czyli pochodzeniu.

  cbdo
 • @ireneusz 13:48:26
  5* - sama kwintesencja

  DK
 • @ireneusz 13:48:26
  Co za bzdury - niszcząca oficjalnie od 1050 lat w Polsce, a w Anglii od 1450 lat?

  Proponuję obejrzeć znakomity angielski film "The Wicker Man" z 1973 roku.
  Przed przyjęciem chrześcijaństwa główny słowiański towar eksportowy to byli niewolnicy - w tym sensie katolicyzm istotnie był sprzeczny z mentalnością "słowiańską"
 • Chazarowie
  Podejrzewam, że właśnie dlatego została rozpowszechniona przez syjonistów legenda o chazarskim pochodzeniu żydów. Chazarowie zajmujący częściowo tereny dzisiejszej Ukrainy mieli gremialnie przejść na judaizm, a następnie wywędrować do Europy, a potem z powrotem, aż do Rosji.
  Zaprzecza tej teorii lingwistyka, jak również badania genetyczne, również wykonane przez samych Izraelitów. Niemniej jednak, legenda jest szeroko rozpowszechniona, a kiedy zajdzie potrzeba, to się zapewne okaże, że Ukraina to prastare ziemie żydowskie i żydzi znowu wrócą do ziem przodków - i znowu będą się im te ziemie należały.
 • @MacGregor 14:31:03
  Pytanie tylko, czy ci niewolnicy byli sprzedawani handlującym nimi żydom, czy przez handlarzy porywani?
 • Niezłomny, Wytrwały, Wierny Polsce
  Jerzy Robert Nowak - cześć mu i chwała! Na pohybel aszkeNAZIolom ;)
 • @MacGregor 13:29:32
  Polecam krótką analizę nt. wyznania kosiurowego: http://sosenkowski.neon24.pl/post/139345,rzeczpospolita-zadrugistow
  - nie jest tego wiele ;)
 • @Lotna 16:09:11
  sprzedawani, podobnie jak skóry czy bursztyn, co możemy zobaczyć na słynnych Drzwiach Gnieźnieńskich (żydowscy kupcy niewolników w spiczastych czapkach)

  pozdr
 • *6
  ...
 • @MacGregor 16:41:28
  Hm, zdania są podzielone na temat, czy to Słowianie handlowali Słowianami
  http://historia.focus.pl/polska/polska-niewolnikow-czy-piastowie-handlowali-zywym-towarem-1748?strona=1
 • Czy Polska jest partnerem Sorosa?
  Zaangażowanie znanego spekulanta, żydowskiego finansisty George’a Sorosa na Ukrainie, zostało docenione przez prezydenta Petro Poroszenkę, który odznaczył go Orderem Wolności. Ukraiński prezydent, podczas specjalnego spotkania z Sorosem, wyraził wdzięczność za jego długoterminowe wsparcie dla Ukrainy. W specjalnym dekrecie podziękowano mu za osobisty wkład w realizację reform społecznych i gospodarczych.

  Źródło: http://tiny.pl/g1v97
 • Być może Polacy budują drogi na Ukrainie raz dając 300mln złotych ,drugi raz w sensie dosłownym!!
  https://youtu.be/CfmTKQsKBTk
 • Powrót na ziemie ojców
  .
  „Ukraina jako przyszła zastępcza ojczyzna Żydów z Izraela.”

  Jaka tam zastępcza, zastępczą ojczyzną jest Izrael, który wydaje się przygotowywać na likwidację, zresztą najwyższy czas, kanoniczne 6 milionów są tam zgromadzone.

  Jak przypominają nam opisy historyczne, zarówno pierwsza alija jak i druga wywodziła się z terenów Europy Wschodniej, przy czym obecny teren Ukrainy dostarczył niemało przesiedleńców do Palestyny, także internacjonał Troski pochodził z terenów Ukrainy. Bądźmy szczerzy wielu mieszkańców Izraela wywodzi swych przodków z terenów Ukrainy, Białorusi czy Polski. A więc chodziło by tu o powrót do dawnej ojczyzny.

  Z Ukrainą udało się tak dalece, że ziemia tam już nie należy do Ukraińców, rząd w Polsce na pewno już przygotowuje coś podobnego,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza

  a więc mają do czego wracać, a tubylcy z Ukrainy o niczym tak nie marzą, jak o tym, żeby mogli zostać wypędzeni na Zachód, choćby do Polski.

  Na temat polskości partii POPiSu nie dyskutuję już od dawna, po prostu to nie jest warte paru kłaków, podobnie jak domniemania o NSZZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  po prostu obca agentura.
 • Uroczystości w synagodze Menora w Dniepropietrowskiu.jedenz fundatorów miliarder Ihor Kołomojski!
  Tu narodził się chasydyzm i wielu wielkich żydów-przeamawia Simon Peres!

  https://youtu.be/TZXhnccpkjU

  https://youtu.be/nzFPJj70qq4
 • @MacGregor 14:31:03
  "Przed przyjęciem chrześcijaństwa główny słowiański towar eksportowy to byli niewolnicy"

  To żydo-katolickie dyrdymały.
  Niewolnictwo istniało odkąd istniały zorganizowane społeczności. Niewolnikami stawali się ludzie pojmani w wyniku zbrojnego podboju przez wrogów. W ten sposób Słowianie zamieszkujący obrzeża dawnej Lechii stawali się niewolnikami.

  Niewolnictwo rozwinęło się wraz z rozwojem judeochrześcijańskiej cywilizacji.
 • @sosenkowski 16:40:56
  Coś nie ma odzewu na tę reklamę.
  Cóż, nie dziwota, bo to nie analiza, tylko żydo-katolickie, tyleż dyletanckie co bezczelne, popierdywania.

  Zapytam wprost, czy Pan jest Żyd - to by wiele wyjaśniało, przede wszystkim tłumaczyło nienawiść do kwestii polskiego nacjonalizmu.
 • @trojanka 23:57:06
  No u nas duzo skromniej , ale jak juz będziemy jednym organizmem to może pan Kołomojski też coś dorzuci do budowy takiego cacka w Polsce jak w Dniepropietrowsku!
  https://youtu.be/oNg4g9jPZR8
 • @
  Na UPAdlinie niech sobie żydki próbują.
  Ukry "dzięki" wojnie domowej broni mają (zapewne) pod dostatkiem.
  To niech się bronią...
  Co nam do tego? My musimy zabezpieczać Polskę przeciw inwazji czosnkowych.
 • @MacGregor 14:31:03
  Jesus’s frequent mention of slaves without a hint of disapproval, and even of his explicit contrast between the status of a hired servant (diakonos) and that of a slave (doulos)

  As everyone knows, the canonical “New Testament” specifically approves and sanctions slavery and emphatically commands slaves to obey their masters in all things except their private religious faith. But for a reason that is unknown, since the relevant part of the Reverend John Bois’s record of the deliberations of the translators has been lost, the committee of review that fixed the final text of the King James version approved the use of the word ‘servant’ to translate the Greek doulos, which designates a slave.

  https://www.blueletterbible.org/lang/lexicon/lexicon.cfm?t=kjv&strongs=g1401
 • @MacGregor 13:29:32
  //Katolicyzm w wersji rzymskiej jest współtwórcą unikalnej kultury polskiej//

  Należy dodać, unikalnej i Narodowej kultury polskiej, podobnie jak Chińczycy przejęli buddyzm i go schińszczyli. Dlatego dzisiaj, uderzając w katolicyzm polski tak naprawdę uderza się w naród polski, bo cóż nam pozostało. Cała sfera symboliczna została zawłaszczona przez żydów, zarówno z prawej jak i z lewej strony politycznej i kulturotwórczej.
 • @Rzeczpospolita 00:01:51
  W kwestii przynależności do jakiejś konkretnej rasy, to nie mam absolutnej pewności - ja sam nie robiłem żadnych badań genetycznych, gdyż nie potrzebowałem aż tak dokładnej metody na samo-określenie. Cerę mam co prawda o pigmentacji ciemnej, ale nadal jestem blondynem (choć z wiekiem już coraz bardziej ciemnym) o szarych oczach. Tak wyglądałem w 7 klasie szkoły podstawowej:
  http://m.neon24.pl/444a1a58b7711cdfd7aec361bb38055e,0,0.jpg
  Jeśli mianujący siebie samego "Rzeczpospolitą" Drogi Rodak i ex-wyznawca ma jeszcze pytania to chętnie odpowiem - tylko proszę o unikanie kwestii intymnych, np. dowód na brak obrzezania ;)
 • @Arjanek 07:40:25
  Na Boga, Arjanku, katolicyzm nie jest judaizmem, judaizm jest plemienny, a katolicyzm uniwersalny - chrzescijaństwo nie jest tożsame z judaizacją

  pozdr
 • przeamawia Simon Peres!
  .
  @trojanka 23:57:06

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  a tak przemaiwa Friedman

  - http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/07/friedman-rekomenduje-wspierana-przez-usa-wyniszczajaca-wojne-w-europie/
 • @MacGregor 09:11:47
  żydowski katolicyzm uniwersalny + żydowski komunizm uniwersalny + żydowski kapitalizm uniwersalny = żydowski globalizm
 • Jeszcze dodam, iż cechą charakterystyczna operacji "Ukraina" jest systematyczne "oczyszczanie" ziem ukraińskich od tubylców
  Odbywa to się przede wszystkim drogą "wojny".
  Armia ukraińska składa się z kilku grup bojców.Jedna to ci ,którym wojaczka pasuje , bo załatwia im parę spraw.Jednym, dochody w sytuacji panującej biedy.Po to m.in stworzono ciężkie warunki przetrwania , wysokie opłaty komunalne , bezrobocie , niewypłacanie pensji, żeby ludzie zmuszeni byli iść do wojska.
  Drugim,wojna i zabijanie zaspokaja psychopatyczne kompleksy i pozwala je zaleczyć i udawać macho, kogoś "lepszego" niż są.W tym celu poniża sie mieszkańców Wschodu /Donbasu/ wyzywając ich od podludzi,to usprawiedliwia śmierć dzieci i kobiet i nakręca do zabijania tych "gorszych".
  I trzecia grupa, która absolutnie nie chce walczyć/ kto normalny chce siedziec w okopach i czekać na śmierć, która może przyjśc w każdej chwili/.
  Ci chłopaki są "nakręcani" innymi sposobami.Rozpijają się, nierzadko zdarzają sie morderstwa,i samobójstwa na linii frontu.Jest też znaczny odsetek samobójstwo po pworocie z frontu, kiedy wydawałoby się,że już powinno odpuścic, nie każda psychika zmuaszana do zabijania dzieci i kobiet , taki przymus przetrzyma i odzywa się stres pourazowy.

  http://kresy.pl/wydarzenia/prawie-dwustu-ukrainskich-zolnierzy-popelnilo-samobojstwo/

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjJ6NH5rJLVAhUNkRQKHfhhD0EQFggsMAE&url=http%3A%2F%2Fwww.tvn24.pl%2Fwracaja-z-donbasu-popelniaja-samobojstwa%2C757032%2Cs.html&usg=AFQjCNHtDM2UMkOhus4uZW2FxQP4Zw28OA

  http://dziennik-polityczny.com/2017/07/17/der-spiegel-samobojstwa-w-ukrainskiej-armii/


  Zwłaszcza, że często są zostawieni sami sobie, bez pomocy psychologa/no bo nie o to przecież chodzi/!Czytałam, że tzw. bataliony "ochotnicze"/Ajdar, Azow, Prawy Sektor i inne złożone z najemników zza granicy/, są wysyłane "za" normalnymi żołnierzami, żeby ich "gonić"do walki !Dlatego często czyta się o "walkach" pomiędzy żołnierzami a siepaczami z batalionów ochotniczych/ finansowanych w dużej części przez oligarchów/.
  Drugim sposbem "oczyszczania terenów Ukrainy z ludzi jest / związana z pierwszym czyli wojną/zapewne przewidziana i zaplanowana przez scenarzystów i reżyserów spektaklu...ucieczka młodych i starszych, Ukraińców przed wojną i biedą / stworzonymi specjalnie m.in.w tym celu/. Więc uciekają 3 mln do Rosji, 2 mln do Polski, część wegierskojęzycznych na Węgry.
  https://marucha.wordpress.com/2015/01/30/ukraincy-masowo-unikaja-mobilizacji/


  http://kresy.pl/wydarzenia/ukraina-coraz-szybciej-sie-wyludnia-sie/

  http://www.dzienniknarodowy.pl/4762/tylko-w-zeszlym-roku-milion-ukraincow-opuscilo-swoj-kraj/


  Stąd ta histeria z przyjmowaniem Ukraińców w Polsce i propozycje szybkiego dawanie im obywatelstwa i wszelkich udogodnień, przedstawicieli we władzach.... nawet kosztem Polaków, hegemon tak kazał, zwykli Polacy nie maja nic do powiedzenia!!"Wypędzonych" mamy urządzac my, oraz remontować "nowym" obywatelom oczyszczoną Ukrainę ,też my. Dotować frmy, naprawiać drogi, rehabilitować żołnierzy,leczyć, kształcić studentów, dawać gaz i...milczeć, pracować na rosnące podatki i na spłaty miliardowych odsetek od zaciągniętych i cały czas zaciąganych kolejnych pożyczki w MFW!!!
  I mamy być grzeczni i zadowoleni z takiego stanu rzeczy, inaczej to "prezydent gdzieś poleci"........
 • @trojanka 10:02:17
  https://marucha.wordpress.com/2015/01/30/ukraincy-masowo-unikaja-mobilizacji/

  http://kresy.pl/wydarzenia/poroszenko-w-izraelu-zydzi-zakladali-ukraine/

  całkowita reaktywacja ruch banderowskiego jako "cyngla" stara metodą zę s"są wybrani i lepsi"!!
  http://prawy.pl/53809-neobanderowski-festiwal-banderstadt-odbedzie-sie-w-tym-roku-pod-auspicjami-instytucji-panstwowych-ukrainy/
 • @ireneusz 10:46:50
  5*
  Lepiej bym tego nie ujął.
  DK
 • @Rzeczpospolita 23:57:23
  https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ
 • @ireneusz 10:46:50
  https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ
 • @Cheval Noir 11:27:44
  Zrób sobie samodzielnie loda,
  może to cię uspokoi - ?
 • @Rzeczpospolita 11:21:07
  Perła katolicyzmu (i całej łacińskości) było "dać odpowiednie rzeczy słowo", czyli poświadczać Prawdę. I to był jedyny wyznacznik cywilizacji w kontaktach międzyludzkich, tak po prawdzie mówiąc.

  Z chwilą zinstrumentalizowania Prawdy (posługiwania się nią albo wybiórczo, albo tylko wtedy, gdy wiązało się to z korzyściami materialnymi) religia katolicka straciła na znaczeniu i zbylejaczała.

  Na szczęście nie całkowicie zbylejaczała.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031