Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1922 posty 2791 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Korczarowski: Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielka Chazaria, Judeopolonia, Polin. Nazwy są różne, lecz cel jeden: ewakuacja na tereny Polski i Ukrainy, gdzie ukonstytuuje się nowy zarząd żydowski, sprawujący władzę nad miejscową ludnością. Krótko mówiąc jest nam pisany los Palestyńczyków.

 Gdy w 2012 roku były sekretarz stanu USA, Henry Kissinger oświadczył, że za 10 lat nie będzie już Izraela, niewielu analityków wzięło jego słowa na poważnie.

Arabska wiosna ludów dobiegała końca. Upadały reżimy. Bliski Wschód zmieniał swoje oblicze. Pozycja państwa położonego w Palestynie zdawała się być nienaruszona. W większości krajów arabskich zmiany nie poszły jednak w zamierzonym kierunku. Co prawda obalono dyktatorów, lecz silne wpływy zyskały radykalne organizacje islamskie, których głównym celem stała się budowa tzw. Kalifatu. Do konfrontacji z Żydami jednak nie doszło. Wręcz przeciwnie! Władze Izraela sprzyjały fundamentalistom w ich działaniach zbrojnych.  Do gry weszli jednak Rosjanie, których zaangażowanie militarne przechyliło szalę na korzyść  reżimu prezydenta Syrii, Baszszara al-Assada. Dziś wojska ISIS są w odwrocie, a sojusz syryjsko-irański przy wsparciu Kremla umacnia swoją pozycję w regionie. Nie powinno więc dziwić, że przywódcy Izraela odgrzewają plany wojny z państwem Persów. Syryjczycy nie zapomną Izraelowi nalotów, bombardowań i podburzania opinii światowej przeciw ich heroicznej walce. W Iranie z kolei swą kandydaturę na urząd głowy państwa zgłosił Mahmud Ahmadineżad. Człowiek otwarcie sprzeciwiający się istnieniu Izraela i negujący Holocaust. Tu warto przypomnieć, że Teheran od lat prowadzi program nuklearny, którego rezultatem może być  budowa broni atomowej. „Któż wówczas chciałby mieszkać w Izraelu?” – pytał w 2013 roku Silwan Szalom, minister finansów i spraw zagranicznych Izraela. Zapewne niewielu, tym bardziej, że w USA pojawiają się głosy, aby ograniczyć finansowanie zbrojeń Tel Awiwu.  Gdyby Amerykanie pozbawili Izrael 3 mld dolarów rocznej dotacji, trudno byłoby utrzymać Żydom nowoczesną armię – podstawowy czynnik decydujący o tym kto rozdaje karty w regionie.

Jest jednak inna możliwość, której wdrażanie już rozpoczęto. Wielka Chazaria, Judeopolonia, Polin. Nazwy są różne, lecz cel jeden: ewakuacja na tereny Polski i Ukrainy, gdzie ukonstytuuje się nowy zarząd żydowski, sprawujący władzę nad miejscową ludnością.Krótko mówiąc jest nam pisany los Palestyńczyków.

 

O tym jak takie państwo mogłoby wyglądać przekonaliśmy się po 1945 r., kiedy to Żydzi, tymczasowo nazywani komunistami, przejęli pełnię władzy. Pod ich jurysdykcję trafiły wszystkie resorty siłowe, edukacja i sądownictwo. Wybitnych Polaków sądzono w pokazowych procesach, mordowano w ubeckich kazamatach lub skazywano na wieloletnie więzienie. Wszystko po to, aby już od pierwszego dnia złamać ducha narodu. Nazwiska Morela, Brystygierowej, Bermana, Minca, Różańskiego, Fejgina, Stoltzmana, czy Wolińskiej, trwale wpisały się w nurt morderczego aparatu bezpieczeństwa o proweniencji żydowskiej. Dzieło zniszczenia trwałoby w najlepsze, gdyby nie dwa czynniki: przeorientowanie polityki Izraela na sojusz z USA oraz kierownicze ambicje „chamów”  lub „natolińczyków”, jak potocznie nazywano polską frakcję w PZPR. Ostatecznie część Żydów przeorientowała się na opozycję, a reszta wyjechała. Przy czym dziś mówi się o „antysemickiej czystce roku 1968”, a w rzeczywistości był to wielki przywilej, dzięki któremu Żydzi otrzymali możliwość wyjazdu na Zachód. Polacy mogli wówczas jedynie o tym pomarzyć. Żelazna Dama Izraela – premier Golda Meir dziękowała później za tę decyzję Władysławowi Gomułce.

Stanisław Michalkiewicz o „żydokomunie”

Golda Meir: „Nie przysyłajcie nam chorych i upośledzonych”

 

Nie znaczy to jednak, że wszystkich Żydów pozbawiono wpływów. Ciekawym przykładem jest m.in. podręcznik do historii autorstwa Hindy Michnik-Rosenbusch (zbieżność nazwisk z red. nacz. „Gazety Wyborczej” nieprzypadkowa), z którego kolejne pokolenia Polaków uczyły się, że pierwszym, kto odkrył nasze państwo, był niejaki Ibrahim Ibn Jakub, arabski podróżnik i kronikarz, a w rzeczywistości, co dziś wiemy ponad wszelką wątpliwość, żydowski handlarz słowiańskimi niewolnikami.

Mimo, że na przestrzeni lat wymieniano podręczniki wielokrotnie, podobna narracja wciąż funkcjonuje. Wystarczy udać się do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, gdzie już na wejściu wita nas zdjęcie nieprzebytej puszczy, okraszone komentarzem, iż tak wyglądał nasz kraj, zanim przybyli doń Żydzi. Zostali tu, ponieważ Bóg przepowiedział im ziemię obiecaną. I rzeczywiście przez setki lat społeczność żydowska miała się w Polsce znakomicie. O pierwszej Rzeczypospolitej mówiono „Paradisus Judaeorum”, czyli Żydowski Raj. Kiedy w całej Europie trwały pogromy i wypędzenia Żydów, Polacy przyjmowali ich z wyciągniętymi rękami.  Wyznawcy judaizmu rozwijali tu swoją kulturę, bogacili się, tworzyli funkcjonujące niczym państwo w państwie Kahały, a jak przychodziła wojna odmawiali służby ze względu na religijne zakazy.

[Do powstania żydowskiego państwa w państwie doprowadziło powołanie przez króla Batorego tzw. Sejmu Czterech Ziem , zlikwidowanego dopiero przez sejm konwokacyjny 1764 -MacG].

To poczucie bezkarności i bezpieczeństwa zakorzeniło się w żydowskiej świadomości, a rzekomy antysemityzm Polaków jest jedynie narzędziem politycznego nacisku ze strony Izraela. Ostatecznie żaden żydowski morderca nie został osądzony i ukarany za swoje zbrodnie, a Polacy do dziś kajają się i przepraszają za haniebne czyny dokonane przez Rosjan i Niemców. Trwa więc akcja przesiedleńcza, która odbywa się poza głównym nurtem informacji i świadomością większości Polaków. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza roszczenia żydowskie wobec Polski, wyceniane dziś na 65 mld dolarów, mają uczynić z „narodu wybranego” warstwę szlachty, której władza w naszym kraju stanie się nieograniczona.

Projekt ten nie kończy się jednak na terytorium Polski. Rewolucja tzw. „Euromajdanu” wyniosła do władzy na Ukrainie żydowskich oligarchów. Pozorowana wojna z Rosją ma jedynie odciągnąć uwagę opinii publicznej od planów przebudowy Ukrainy w państwo żydowskie. A, że Ukraińcami można dowolnie manipulować świadczą nie tylko protesty w Kijowie, ale i zaangażowanie organizacji narodowych w wojnę w Donbasie, gdzie podczas pierwszych tygodni walk zginęli najgorliwsi ukraińscy nacjonaliści.

Na razie trudno powiedzieć, czy walki kiedykolwiek przeniosą się na terytorium Polski, co oczywiście z punktu widzenia interesów żydowskich byłoby pożądane, gdyż jak zwykle zginąłby kwiat patriotycznej młodzieży, nazywanej dziś „faszystami, rasistami” itp., ale „polski żywioł” można osłabić także poprzez inżynierię etniczną, która trwa od lat. Młodzi, zdolni, produktywni Polacy wyjeżdżają do pracy na Zachód, a w ich miejsce przyjeżdżają robotnicy z Ukrainy. Skalę zjawiska można liczyć w milionach. Wystarczy jakaś iskra, aby uwolnić demony przeszłości i odgrzać uśpiony konflikt narodowy. Rezultat byłby dla Żydów oczyszczający. Podobny do tego, o którym za komuny pisał jeden z żydowskich demagogów: „W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące. (…) Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi, a Polacy to ręce i nogi.Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy”.

 

Źródło: http://emisja.tv/

PS

A propos szykowanego nam losu Palestyńczyków:

Na jeden aspekt sprawy zwraca uwagę Grzegorz Braun:

 Dodatkowo wszystkie te [amerykańskie] wojenne scenariusze projektują jeszcze jedną tragedię dziejową: zbrojną konfrontację Polaków i Białorusinów – do czego doprowadzenie byłoby największą zbrodnią przeciwko polskiej racji stanu.

Jaki w tym nasz interes? Żaden. A jaki interes mają nasi amerykańscy patroni? Proszę czytać świeży, styczniowy raport amerykańskiego Centrum Analiz Strategicznych i Budżetowych [Center for Strategic and Budgetary Assesments] – dostępny na stronie: http://csbaonline.org/research/publications/preserving-the-balance-a-u.s.-eurasia-defense-strategy – w którym wszystko wyłożono tak, że jaśniej już niepodobna.

(...)

5. A jak minimalizować koszta? To oczywiste – przerzucić je na ludność tubylczą, która powinna prowadzić „zaawansowaną wojnę nieregularną”, tj.DZIAŁANIA PARTYZANCKIE na kształt Hezbollahu (sic!). 

[zaGrzegorz Braun: Polityka pobożnych życzeń – w linkowanym wyżej amerykańskich dokumencie dołśownie pisze się o podniesieniu ‘zaawansowanej wojny nieregularnej’ na terenie Europy Środkowej i Wschodniej do poziomu Hezbollahu!]

Drugi aspekt, to zainteresowanie izraelskich firm zakupem polskich wodociągów – dotychczas uwieńczone sukcesem w Szczecinie. Wciąż daleko mamy do sytuacji w Palestynie, gdzie wszystkie źródła wody pitnej są w rękach izraelskich, ale początek już jest zrobiony].

KOMENTARZE

 • Podsumowując
  Plan jest taki:

  - wypchnąc jak najwięcej młodych Polaków na Zachód
  - zastąpić ich Ukraińcami (por. prezydent Wrocławia Dutkiewicz szczerze: ukraińcy to panaceum na polski nacjonalizm!!!)
  - resztę młodzieży polskiej zutylizować na małej wojence per proxy (zastępczej) z Rosją (Białorusią?)
  - 60 mrd uroszczeń i przejęcie władzy najpierw ekonomicznej przez "szlachtę jerozolimską"
  - 5 mln Ukraińców - az tylu do pracy nie potrzeba, ale znakomicie przypilnują i zdyscyplinują pozostałości po Polakach

  Plan genialny w swej prostocie - a jeszcze genialniejszy przez to, że realizowany rękoma "patriotów" z PIS-u
 • @MacGregor 18:22:41
  // Plan genialny w swej prostocie - a jeszcze genialniejszy przez to, że realizowany rękoma "patriotów" z PIS-u //

  >> PANACEUM? / OBYWATELSTWO POLSKIE TYLKO DLA POLAKÓW
  >> http://ziut.neon24.pl/post/139051,mozemy-sie-zamienic-w-najbardziej-rasistowski-kraj-w-europie

  * Jeśli PiS jest szczery powinien zmienić zepsutą przez PO ustawę o obywatelstwie polskim / Naszym zadaniem jest tego dopilnować!
 • 5*
  Ogólnie zgoda ale ...pewne nieścisłości się pojawiły

  "W Iranie z kolei swą kandydaturę na urząd głowy państwa zgłosił Mahmud Ahmadineżad. "

  Wybory w maju wygrał Hasan Rohani a sam Ahmadineżad nie startował bo nie został dopuszczony do udziału w wyborach. Więc o co kaman?

  "Człowiek otwarcie sprzeciwiający się istnieniu Izraela i negujący Holocaust."

  Rzekome WYMAZYWANIE IZRAELA Z MAPY to przekłamanie - manipulacja !... Biuro prezydenta Ahmadineżada protestowało przeciwko cytatowi, twierdząc, że wypowiedź została zniekształcona w tłumaczeniu z perskiego. Irański przywódca miał mówić o „reżimie okupującym Jerozolimę, który powinien zniknąć z kart historii”, a to już był zupełnie inny kaliber wypowiedzi. Nikogo to tłumaczenie nie przekonało. Słowa o wymazywaniu Izraela z mapy wywołały międzynarodową burzę, której efektem było zaostrzenie sankcji gospodarczych wobec Iranu.
  ŻYDOWSKIE KŁAMSTWO POWTÓRZONE 100 RAZY ZROBIŁO SWOJE...
 • Czy ta flaga z odwróconym orłem zbeszczeszczona syjonistycznym davidkiem
  jest oficjalną flagą stosowaną na całym świecie, czy tylko podczas żydoskich uroczystości w Polsce ?
 • All
  dokładnie o tym pisałem w Smoleńskim Tryptyku - w ramach podziału stref wpływów między (nominalnie) Rosją i USA/ neo ZSRR odkroił sobie wschodnią Ukrainę. Ukraina Zachodnia stała się podłożem dla budowania Judeoukrainy (do włączenia w obręb Judeopolonii). Dodatkowego smaczku dodaje zniesienie wiz dla Ukraińców - to najprostszy sposób do bezproblemowego wyludnienia tych ziem w oczekiwaniu na nowych gospodarzy.

  Wątek "polskiego Hezbollahu" - to wielokrotnie opisywany przeze mnie wątek "Wojsk Obrony Terytorialnej" - tyle że wojna na którą zostaną rzuceni dla celu dekapitacji nie będzie z Białorusią - tylko z Rosją. I wygenerowanie tego konfliktu w przyszłości, było jednym z celów "operacji Smoleńsk".

  Proszę też zwrócić uwagę: w przestrzeni publicznej po serii artykułów obnażających koneksje Antoniego Macierewicza z międzynarodowymi niejawnymi siłami geopolitycznego wpływu - w tym rosyjskimi, amerykańskimi, izraelskimi - pojawiła się książka Tomasza Piątka "Macierewicz i jego tajemnice".

  I NIKT w sferze publiczno polityczne, pies z kulawą nogą się do tych zarzutów nie odniósł. To - moim zdaniem - daje wyobrażenie o skali operacji i zasięgu wpływów jej organizatorów.
 • 6 milionów
  .
  „w 2012 roku były sekretarz stanu USA, Henry Kissinger oświadczył, że za 10 lat nie będzie już Izraela, niewielu analityków wzięło jego słowa na poważnie.”
  Mowa tu o anal-itykach.

  Sprawę będzie można przy obecnej technologii wojskowej załatwić bardzo prosto, 6 milionów są na miejscu, czyż potrzeba lepszej okazji ? Tym razem mogłaby się nawet liczba zgadzać i żadnemu z żydowskiej elity nawet by powieka nie drgnęła, jak to też było w latach 1942-45. Prości Żydzi wiedzą, że ich istnienie zależy wyłącznie od fantazji ich elity, stąd też ich czołobitność, która przewyższa nawet tą polskiego parobka.

  „Wyznawcy judaizmu rozwijali tu swoją kulturę, bogacili się, tworzyli funkcjonujące niczym państwo w państwie Kahały, a jak przychodziła” okazja to szkodzili państwu, aż udało się go rozbić rozbiorami.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Efrai

  „mają uczynić z „narodu wybranego” warstwę szlachty,” por. też u Coudenhove Kalergi: klasę i masę.

  - http://balder.org/coudenpo

  Kalergi jest jednym ideologów UE, nie sądzę, żeby Polacy byli tego świadomi, kiedy rzucili się hurmem w objęcia, żeby nie rzec kleszcze, Brukseli. W każdym razie Polacy w pełni zrealizowali projekt.

  Sprawa ziemi ukraińskiej została już uregulowana przez żydowskich oligarchów:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza

  naturalnie Ukraińcy nic o tym nie wiedzą albo nic z tego nie pojęli.

  @Paulus Aquarius 09:27:56

  Zwraca uwagę na niebywałe przekłamania w tłumaczeniach medialnych, ale ten problem porusza choćby

  - https://marucha.wordpress.com/2017/07/01/tak-toba-manipuluja/

  skończmy ze złudzeniem, że media dostarczają jakieś informacje, to są jedynie doniesienia.

  „o wymazywaniu Izraela z mapy ” mówił za to Kissinger i jakoś nikogo to nie poruszyło.

  „za 10 lat” t.j ok. 2022 nie będą USA w stanie nadal grać rolę mocarstwa światowego, ostrzegał już wcześniej nasz „rodak” Brzezińcki,

  Jak widać plany dla narodów przygotowywane są na dziesięciolecia z góry.
 • @Andrzej Tokarski 11:19:42
  Trafne podsumowanie - wielkie dzięki za przypomnienie.

  Gdyby Boże uchowaj miało dojść do samobójczego konfliktu z Rosją, to być może Białoruś zostałaby wykorzystana przez Rosjan jako mięso armatnie i wróg zastępczy ( tak jak my przez Amerykanów)

  Samo tworzenie WOT nie jest uważam złe, ale w kontekście wypowiedzi Macierewicza o walce z rosyjskim specnazem oraz wobec ciągle podtrzymywanej histerii antyrosyjskiej budzi pewne obawy

  W Bogu nadzieja, że nie pozwoli nam znów dac się wykorzystać w nienaszym interesie

  pozdr
 • @MacGregor 13:34:30
  Czekaj, ale co ze zniesieniem wiz UE dla UPAińców?
  Kit, że (na razie?) turystycznych, popracują 3 miesiące, wrócą na tydzień i abarot.

  "Główny ściek" wieszczy upadek polskiej gospodarki, bo oni mają ponoć "hurtem" wyjechać do pracy w UE. W końcu tam na czarno dostaną tyle co u nas, tyle, że w Jewro...

  Czy nie oczyści to Polski z nich?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031