Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1767 postów 1623 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Targowica i żydokomuna ręka w rękę.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tegorocznymi lauretami nagrody Polonicus (w ramach sponsorowanego przez Niemcy kółka wzajemnej adoracji) zostali m.in. esbecki kapuś TW Bolek oraz prominentna przedstawicielka żydokomuny w Polsce, Agnieszka Holland.

Zaciekawiony, co to za „nagroda polonijna”, wygóglałem sobie wcześniejszych laureatów :
Gala Polonii 2010: dyplomatoł Bartoszewski uporczywie przezywany profesorem (RIP) oraz charyzmatyczny premier Buzek
Gala Polonii 2012: Krystyna Janda
Gala Polonii 2014: Róża Maria Graefin von Thun und Hohenstein o rozumie odwrotnie proporcjonalnym do długości nazwiska
Gala Polonii 2016: prof. Leszek Balcerowicz, słup Sorosa, do dziś chodzący w glorii geniusza.
Jak widać, sami swoi.
Odbierając swoja nagrodę, TW Bolek zwrócił się z apelem do gospodarzy imprezy:
„Niemcy powinny skończyć z kompleksami i przejąć odpowiedzialność za Europę. ( ... ) Jeśli chcecie zbudować mądrą Europę to musicie ją osadzić na wartościach i jeśli Polska, Węgry czy ktokolwiek inny rozbije Unię, to wy, jako wiodąca siła, musicie mieć przygotowane w kieszeni rozwiązanie. I pięć minut po rozpadzie Unii zakładacie nową”.
Jak zauważył jeden z niewielu sprawiedliwych w naszej sejmowej Sodomie, poseł Rober Winnicki, w rozmowie z Kresami.PL:
– To co mówił Lech Wałęsa w Akwizgranie to nic nowego – to tylko powtórzenie wiernopoddańczego hołdu Radosława Sikorskiego z 2011 roku. Więc jest to jakby linia PO prosząca Niemców o to, by rządzili i panowali w Europie. T.W. Bolek wpisuje się w tę linię. ( ... ) Jest to w jakimś sensie szokujące, chociaż nie dzieje się to po raz pierwszy. Natomiast jest to po prostu typ mentalności, którą określam jako mentalność targowicką. To typ mentalności i wypowiedzi zwyczajnie zdradzieckich.
– Po drugie, Lech Wałęsa jako były prezydent Polski mówiący o Polsce jak o jakimś podmiocie zewnętrznym, adresujący do Niemców jakieś apele, traktujące Polskę jako trzeci, zewnętrzny wobec niego podmiot jednoznacznie udowadnia, ze nie ma nic wspólnego z polska racją stanu i polskim interesem narodowym.
Lech Wałęsa utrwala swój wizerunek symbolu polskiej targowicy i służenia obcym interesom.
 
W podobnym tonie wypowiada się drugi laureat nagrody Polonicus, wybitna przedstawicielka żydokomuny, pani Agnieszka Holland.
W studio TVN24, w nazwiązaniu do kahalnej tradycji nielojalności wobec Rzeczpospolitej powiedziała:
– Można liczyć, że kanclerz Merkel, która wykazała niebywałą cierpliwość w znoszeniu kolejnych jakichś obelg i prowokacji ze strony polskiej dyplomacji, że ona wykaże nadal tę cierpliwość. Jesteś naszą ostatnią obrończynią w tej Unii”.
Przytaczające hołd Wałęsy i apel Holland prawicowe portale błędnie piszą o jakims „odjeździe i sfiksowaniu” obu osobników.

Ja akurat nie dostrzegam w ich wypowiedziach ani jednego ani drugiego – są one uważam jak najbardziej konsekwentne i mieszczące się w dotychczasowej logice współczesnych targowiczan i współczesnej żydokomuny. Opisywanie tego jako wyniku nagłej aberracji jest zaciemnianiem motywów i odwiecznego modus operandi  obu grup. 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031