Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1820 postów 2006 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

To nie jest zwykła głupota.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na wieść o zamachu terrorystycznym w Petersburgu, pomyślałem z przygnębieniem:

Ile czasu minie, nim jakiś polskojęzyczny kretyn obwioni o to Putina ( skądinąd zgodnie z logiką, wg której za wszystko zło tego świata odpowiada Putin, np. jak dowcipnie przyznała rzeczniczka MSZ Rosji, pani Zacharowa: „z pomocą działań hybrydowych Rosja przyczyniła się do mianowania Deszczycy ambasadorem w Polsce po to, żeby skompromitować Ukrainę w oczach Polaków” )?

Tym razem pierwszym okazał się być przedstawiciel judeo-chrześcijaństwa w Polsce, pan Tomasz Terlikowski:

TV Republika: Czy Putin stoi za zamachami w metrze?

W sumie aż tak się nie zdziwiłem – TV Republika to wszak element Strefy Wolnego Słowa, znowuż judeochrzescijaństwo Frądla też do czegoś zobowiązuje.

Niestety, nie doceniłem "patriotycznych dziennikarzy":

 wWazelinie: M.Pawlicki: Jest w Rosji antyrządowa demonstracja, będzie w Rosji terrorystyczny zamach – czy autor zdaje sobie sprawę, z tego, co pisze?

wWazelinie: Piotr Skwieciński: nie sposób wykluczyć, że zamach był prowokacją tychże służb

Kolejny autor, cytując Piotra Skwiecińskiego i tytułując go „wybitnym znawcą Rosji”:

wWazelinie: Łukasz Adamski: Nie jest istotne, kto przygotował zamach w Petersburgu. Zwycięzca jest jeden. To „katechon” Władimir Putin

[ po słowie „katechon” domyślamy się, że red. Łukasz Adamski sroce spod ogona nie wypadł i robi najprawdopodobniej doktorat z gotowania na gazie, bo jak widać czytał Carla Schmitta – wcześniej od niego zrobił to młody Wildstein por. Jeden z największych filozofów politycznych XX w. Carl Schmitt stwierdził ( ... ) Dobrze rozumiał to Lech Kaczyński. I w tym tkwi jego wielkość. – po takiej lekturze niejedna gimnazjalistka dozna błogiego omdlenia ]

Zachęcony orginalnością cytowanych myśli, zacząłem „góglać” ( Ó zamiast OO ) i przeraziłem się – najpewniej w ramach mechanizmu wypierania przestałem zauważać, co się święci, czy raczej co się piekli:

Eurocymbał Rysiek: Europa dwóch prędkości to prezent dla Rosji ( czyli niemiecka Adolfina agentem Putina – oj Rysiek, Rysiek, wiele od Ciebie nie wymagamy, żebyś tylko nie srał w gacie podczas audiencji, a i tego jak widać nie możemy się doprosić )

Na resortowym filobanderowcu o aparycji denaturszczyka można polegać jak na Zawiszy:

Publicysta i pracownik Akademii Sztuki Wojennej ( !!! ) Jerzy Targalski: jesteśmy na wojnie z Rosją  ( owszem, towarzyszu Targalski, jesteście, bo uczyniliście sobie z niej sposób na życie, na szczęście dla nas wszystkich Rosja tego nie zauważyła )

Frądel jest sam w sobie kopalnią ciekawostek i wyzwaniem dla połączonych sił psychiatryczno-egzorcyzmowych:

Szwecja szykuje się do wojny z Rosją? Rozesłano listy do gmin...

( odkąd przeszli z chrześcijaństwa na judeochrześcijaństwo, to stręczenie wojny z Rosja jest ich ideą fixe )

Dr Roman Máca, analityk ds. wojny informacyjnej dla Frondy: 120 rosyjskich dyplomatów w Republice Czeskiej

Nie wiem, czy ten Maca jest koszerny czy tez z domieszką chrzescijańskiej krwi ( por. „Jęknęli wszyscy; wszystkich zagłuszył wrzask Zosi, Która krzyczała, Sędzię objąwszy rękami, Jako dziecko od Żydów kłute igiełkami” ), ale zauważmy, że np. niemiecki konsulat we Wrocławiu zatrudnia oficjalnie 700 pracowników, ale ponieważ są to Niemcy, a nie Rosjanie,więc wynika to zapewne z tradycyjnej, niemieckiej miłości do Polski.

Jak wszyscy to wszyscy, republika kowieńsko-wileńska też nie od macochy i przy tym samym ogniu postanowiła upiec swój ideowy półgęsek:

Litewski Departament Bezpieczeństwa Państwa: Prawa dla polskiej mniejszości służą rosyjskim interesom – słusznie, już

No i artykuł prawdziwie diabelski, Frądel czy nie Frądel:

Polska może wygrać wojnę z Rosją

Nie uważam, by obrona państw bałtyckich była niemożliwa. Wręcz przeciwnie, ale to wymaga strategii wysuniętej obrony ( ... )

Nie zamierzam się spierać, przyznaje: mamy między Warszawą a Tallinnem linię komunikacji, długą na 1000 kilometrów. Jest ona narażona na atak, bez dwóch zdań, a jej najwęższy punkt znajduje się w miejscu przesmyku suwalskiego.Niemniej jednak jest to teren łatwy do obrony ( … )

Pomysł ministra Macierewicza, by stworzyć coś w rodzaju Gwardii Narodowej, jeśli będzie ona oczywiście dobrze wyposażona i wyszkolona, jest dobry. Może ona bowiem zamienić te miasta [Toruń i Płock - red.], po ewakuacji ludności, w twierdze, bronione bez problemu przez wiele tygodni – o wiele dłużej, niż są w stanie wytrzymać Rosjanie. ( ... )

Autorem tych słów jest kolejny wujek-dobra rada czylidr Philip A. Petersen z Potomac Foundation i dlatego proponowałbym Amerykanom, żeby najpierw powalczyli sobie z Ruskimi nad Potomakiem, a zwłaszcza w zamienionym na twierdzę Dystrykcie Kolumbii / Waszyngtonie, a my ich wtedy wspomożemy, wysyłając np. min. Macierewicza ze wsparciem moralnym i zachętą.

Na zdjęciu wprowadzającym – okładka poprzedniego numeru „Historii bez cenzury” z Putinem gwałcącym Polskę ( mimo, że za gwałt na terytorium uznawanym przez Sowietów za polskie groziło rozstrzelanie ).

Podsumowując – te wszystkie opisane wyżej przypadki to nie jest zwykła głupota.

Polskę zasysa niemiecki jamochłon – dlatego inny wujek dobra rada zaciemnia:

Friedman: Polska będzie znaczącym krajem w Europie. Niemcy upadają.

Oczywiście, z tego też pewnie powodu dzisiejsza Polska po reformach Balcerowicza ( musi siedzieć ) jest peryferyjnym zapleczem i źródłem taniej siły roboczej dla niemieckiego przemysłu )

Od tyłu zachodzą nas Judejczykowie, entuzjastycznie witani przez pana Prezydenta, mimo, że chcą nas zgwałcić na 60 mrd ...

Tymczasem w ramach odwrócenia uwagi starsi i mądrzejsi zaplanowali za nas, co powinniśmy zrobić:

jako odwieczny „jeleń” mamy poświęcić się dla innych, tym razem już nawet nie za niczyją wolność, ale za Judeopolonię i w ramach amerykańsko-ruskich przepychanek na drugorzędnym froncie. 

KOMENTARZE

 • Oczywiście, że to nie głupota
  To działanie antypolskie i liczenie na głupotę Polaków - no ale czegóż innego można się spodziewać od rządów okupacyjnych i wspierających ich ze wszystkich sił staliniątek typu Targalski i gnid jemu podobnych?

  Oczywiście, że rozkładanie armii obronnej i zamiast tego tworzenie prywatnych oddziałów Macierewicza (ale suto opłacanych z państwowej kiesy) jest przygotowywaniem do wojny partyzanckiej, a nie budowaniem armii dla obrony kraju i ewentualnego zastraszenia wroga; ale przecież nie o to chodzi, aby Polacy byli zwycięscy, ale by dostarczyli mięsa armatniego w kolejnej nie swojej wojnie, w której będą się bić w cudzym interesie, konkretnie w interesie zachowania hegemonii USraella.
  http://csbaonline.org/about/events/report-release-preserving-the-balance-a-eurasia-defense-strategy
 • Może groziła egzekucja
  Może groziła egzekucja, ale żołnierze są żołnierzami i nie da się ich upilnować. Zresztą większość gwałcicieli którym udowodniono winę, trafiła do karnych batalionów. Z drugiej strony takie kary dotyczyły tylko zwykłych czerwonoarmistów, wyższe szarże i czekistów nie dotyczyły.
 • To nie jest zwykła głupota.
  Jasne, że nie jest. Te wszystkie typki zacytowane w artykule są zadaniowani.
  ciekawe przez kogo?
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 03:17:34
  No to wracaj do swoich braci banderopiteków . :)))
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 03:17:34
  Czy jest pan prowokatorem czy idiotą??
  Myśląc, że ktoś da się tu nabrać na prowokacje pogrobowców SS-Galizien.
 • @AlexSailor 16:06:52
  DEUS DRAGON jest idiotą i prowokatorem w jednej osobie.
  A wie Pan kim w opinii autora są tzw. "judeo-chrześcijanie"?
  To 95,5% Polaków!
  Mam nadzieję, że to wyjaśnia podtext tego artykułu.
 • @AlexSailor 16:06:52
  Coś się tak naburmuszył? Na żartach się nie znasz?
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 19:42:26
  Skąd wiesz, że on jest rycerzem maltańskim?
 • P.s.
  Armia radziecka to byla w duzym stopniu armia gwalcicieli.
 • @AlexSailor 16:06:52
  Radze wziasc sie za nauke.
  Putin to aktor globalistow a jak do tej pory jeszcze tego nie pojales, dla ciebie moze byc za pozno w walce o dusze.
  Mam nadzieje ze sie myle...co do Ciebie rzecz jasna, bo input zamieszal sie w najczarniejsze sfery duchowej aktywnosci.
  Rosja putina to masowe mordowanie ludzi, w czym nie odstaje od zachodnich aktorow globalsitow.
 • ...
  To jest doskonala logika jaka prezentuje autor.
  Zamachy na zachodzie...zazwyczaj, jak nie zawsze, sa akcjami falszywej flagi...
  Zamachy w rosji...oczywiscie sa akcjami flaszywej flagi...znowu...organizowanymi pewnie przez zachod...
  Co zlego na zachodzie - wina zachodu...na wschodzie- wina zachodu...

  Biedny ten mesjasz putin, musi walczyc na podworkach innych i swoim z tymi ilu-minatamiiiii.....

  : )

  Jak zachod mial potrzebe wkroczenia w miekka tkanke muzulmanskich krajow giewaltem kompleksu przemyslowo militarnego...dwa pasazerskie liniowce upadly trzy wieze...i problem zalatwiony...
  Jak rosja potrzebowala wkroczyc do czeczeni, gruzji albo syrii...niezawodny zachod znow ulatwial bezradnej rosji zadanie na jej podworku...
  Normalnie zachod robi co chce...gdzie to szachowanie liderow zachodniego swiata jak w rosji obcinaja pensje, ta traci rezerwy, falszuje sondaze i wybory, traci samoloty w egipcie, ambasadorow w turcji, a zachod wysadza co jakis czas a to budynek mieszkalny, a to napada na teatr, a to na szkole czy metro...

  Takiej tandetnej obrony jednej strony z grupy wspolnikow w masowych zbrodniach na lini sztucznie wygenerowanego i reklamowanego oraz bezwzglednie realizowanego przedsiewziecia globalistow po 'OBU STRONACH'...pod nazwa WALKI Z TERROREM nie widuje kazdego dnia u blogerow 'prawdy'...

  Zanim usa napadlo na irak magiczne wieze pociagnela agencja...znalazly sie dowody i sruuuu...tut...tu ru....rosja przyklepala.
  Jak byla potrzeba wiosny arabskiej to znalazl sie chetny do samospalenia, znalezl sie wikileaks ktory podlewal oliwy do ognia, znalazly sie 'dowody' na kadafieg-GoOo...i sruuu...tut.tu...ru...rosja przyklepala.
  Jak byla potrzeba ataku na czeczenie...sruuu...tut.tu.ru...gruzje...chyba juz wiesz?
  Krotko przed akcja rosji w syrii...zamach isis w rosji...i ...no tak...sru...tututuru...
  Jak to bywalo dawniej?
  Jak.hitler potrzebowal 'pretekstu'...to i napad polakow na radiostacje sie znalazl...rosja przyklepala...

  Zacznij autorze zdrowo sie odzywiac i ogolnie, zdrowo zyc...jak sie uregoluje wszslkie procesy w twoim organizmie, niedobory odejda w zapomnienie, no wiesz, w zdrowym ciele zdrwy duch...to zaczniesz myslec w kategorii: ONI- zachod, wschod i srodek jako polityczna, mafijna klika, ktora rozgrywa swiatowa opninie publiczna takimi magicznymi sloganami jak w alka z terrorem, ue, brics, postawie mur, odzyskajmy kontrole, zrobmy anglie, usa, holandie, francje, polske...znowu wielkimi...
  : )))

  Ten teatrzyk bezwzglednych aktorow jak barack, lepen, merkel, trampek, cameron, kaczor i wielu, wielu innych, musi jednak miec swoich fanow.
  Bron wiec mesjasza...myslisz ze wygrywasz swiatopogladowo a jestes robiony jak dzidzius, w konia.

  ; )
 • @Repsol
  Wielka katastrofa planowana jest na 2017 rok. Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany o trzeciej wojnie światowej................... https://gloria.tv/article/cwQ8z8RPcxJ13N6nh14eefNQY

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031