Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1755 postów 1595 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

PiS czyli działania pozorowane i przeciwskuteczne.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Opinia publiczna otrzyma wkrótce dokładne i całościowe wyjaśnienie mechanizmów, które doprowadziły do katastrofy.

 Będzie to wyjaśnienie przyczyn technicznych tragedii oraz wskazanie odpowiedzialności za działania i zaniechania w związku ze śledztwem smoleńskim. Tak jak w pierwszej kwestii sprawstwo Rosjan, tak w drugiej - Donalda Tuska są przesądzone"

 

Powyższe to wypowiedź pana ministra Macierewicza z dnia bodaj 6 marca br.

Czy „wkrótce” ministra Macierewicza  to odpowiednik hiszpańskiego „mañana”? Tymczasem minęły ponad 3 tygodnie no i ...

Rozumiemy, że niedawno, a konkretnie 27 marca Misiek Macierewicza ukończył 27 lat ( nie ukończył w tym czasie żadnych studiów, choćby licencjackich, no ale ostatecznie taki Michał Faraday czy Tomasz Edison też byli tylko samoukami ... ) więc były ważniejsze sprawy, ale odejmując dwa dni na imprezę i trzy na kaca to wciąż dwa tygodnie a wkrótce jak nie było, tak nie ma.

W lutym br pan minister mówił:

„My dysponujemy teraz prawdziwymi dowodami, w tym tymi, które ukrywała komisja Millera. Mamy wstrząsające wyznania członków tej komisji. A także nowe nagrania załogi tupolewa, które do tej pory nie były znane. Ale nie pochodzą one z pokładu polskiego samolotu. Każdy będzie mógł ich wysłuchać.

( W tej samej rozmowie powiedział też:

„Polska jest przygotowana na atak agresora z zewnątrz. Mamy zdolności odstraszające, a także dysponujemy wraz z sojusznikami niezbędnymi zdolnościami obronnymi. Są one wystarczająco skuteczne, by obronić terytorium Polski”

Wzruszająca jest ta szczególna ufność pana ministra nie tylko w doradcze umiejetności młodziezy bez szkoły i praktyki, ale szczególnie zawsze nam wiernych sojuszników. Przytoczmy niedawne słowa pani Mariny Le Pen:

Dopytywana przez Maitlis, czy Francja wsparłaby zaatakowane przez Rosję kraje bałtyckie, francuska polityk zirytowała się: - Pani chce wojny za wszelką cenę! Jaki jest Pani problem? Chce Pani wojny? Lubi Pani wojnę? Chce Pani wojny, konfliktu? Chce Pani, żebyśmy zaczęli trzecią wojnę światową? W tym momencie nikt nie chce z nikim iść na wojnę.

No ale wg pana Antoniego [ słowa z października 2016 ]:

„Ta formacja ( WOT ) ma być zdolna na przykład przeciwdziałać operacjom Specnazu” ( przy wsparciu obiecywanego swego czasu tysiąca dronów? Czy słusznie rozpoznaję objawy polityznego ADHD? )

W kwestii uroków wojny i przeciwdziałaniu operacjom Specnazu naprawdę polecam znakomity film Komasy „Miasto 44” )

Prawie cztery lata temu pan Antoni mówił:

„Po trzech latach badań mogę powiedzieć, że są dowody świadczące, że trzy osoby przeżyły katastrofę smoleńską - stwierdził Antoni Macierewicz podczas spotkania w Kielcach. Jego wypowiedź cytuje portal niezalezna.pl. Nagranie wystąpienia pojawiło się także na YouTube”.

Nie wiem,  z czym Państwu się to kojarzy, ale mi z Telimeną z „Pana Tadeusza”, która takich niezbitych dowodów miała na pudy „w biurku w Peterburku”.

Parlamentarny Zespół ds Zbadania Przyczyn itd działa od 2010 roku. Jakie są jego osiagnięcia do tej pory? Ze źródeł z kręgów wojskowych ( ujawnię je, jak tylko min. Macierewicz ujawni obiecywane twarde dowody ) słyszałem, iż bodaj w 2012 były szanse na zwrot wraku Tupolewa przez Rosję. Proces ten miał zostać ... storpedowany przez pana Macierewicza żądaniem jednoczesnego przyznania się Rosjan do sprawstwa katastrofy.

A może wcale nie chodzi o wyjaśnienie prawdy, a tylko o przysłowiowe gonienie króliczka? A jeśli przy katastrofie maczały palce jakieś służby w Polsce i Niemczech? A jeśli o wszystkim wiedziały służby amerykańskie? ( N.B. od naszego sojusznika-suwerena póki co nie otrzymalismy żadnych zdjęć satelitarnych, żadnej fotki Putina z granatnikiem, zaczajonego za brzozą ). Akurat gonienie króliczka ad mortem usrandam ( łac: do usranej śmierci ) służy znakomicie i kultowi ś.p. Lecha Kaczyskiego ( zasługi: de facto eksterytorialne MHŻP Polin za 360 mln PLN z budżetu, chanuka w Sejmie, wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, podpisanie Traktatu Lizbońskiego, rozbicie koalicji z LPR i SO oraz oddanie władzy na dwie kadencje stronnictwu folksdojczy – o czymś zapomniałem? Karesy i dusery z Juszczenką  czyli początek re-banderyzacji Ukrainy. Jeszcze coś?  )

 

Brukselska potyczka o Ryżego Wałkonia była uważam znakomitą zagrywką prezesa Kaczyńskiego ( por. Operacja "27-1" zakończyła się pełnym sukcesem ).

Ale zupełnie czym innym jest niedawna tyrada ministra Waszczykowskiego, który rzekomo ma "ekspertyzy", z których wynika, że przy wyborze Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej doszło do fałszerstwa.

Najwidoczniej ekspertyzy zostały złożone wraz z twardymi dowowami Macierewicza w biurku Telimeny.

Ministrowi Waszczykowskiemu pół roku zajęło odwołanie wyjątkowego szkodnika, Ryszarda Schnepfa ( żydowska loża Bnaj Brit ) z funkcji ambasadora, do Kijowa dobrał takiego, który jest tam ambasadorem, ale Ukrainy, do Berlina wyszukał w korcu maku TW „Wolfganga” ( żeby pasował do TW „Oskara”? ). Słowem, facio nadawałby sie znakomicie na ambasadora San Escobaru, choć trzeba mu przyznać, iż jest zdecydowanie lepszy od straumatyzowanej pani Anny Fotygi.

Są też mocne centra zagospodarowywania patriotycznych emocji i kanalizowania ich we „właściwym” ( tzn. wskazanym przez starszych i mądrzejszych ) kierunku. Osoby o mocnych nerwach mogą sobie poczytać komentarze rozparzonych idiotów na Niezalezna.pl, o szalejącym i wszędobylskim Putinie, mającym – z braku innych problemów, takich jak polityka Chin czy USA - obsesję na punkcie polskich obsikiwaczy nogawek. Dziwię się, że nikt nie skopiował jeszcze brytyjskiego pomysłu z czasów drugiej wojny, żeby sprzedawać muszle klozetowe i papier toaletowy z podobiznami Putina, ażeby każdy „szczery gazetopolski patriota”, dupa w dupę ze „szczerym ukraińskim patriotą” mógł codziennie rano zawalczyć o banderowski Donbas i Krym we własnej łazience.

[ A komu śmierdzą często wspominane w mediach Ssakiewicza onuce, to może niech porówna poziom i kulturę Siergieja Ławrowa z Andrzejem „Putin-Chujło” Deszczycą ... no i rzecz jasna niech zadba o własną higienę ].

Niezmiennym celem i priorytetem naszej polityki wschodniej jest „Międzymorze”, mimo iż w tej chwili jedynym zainteresowanym partnerem w tym projekcie są banderowcy, rozumiejący pod tą nazwą „Wielką Ukrainę” od Sanu ( na początek ) do Donu, z Polską jako terenem wspólnej niemiecko-ukraińskiej ekspansji.

Dobra zmiana miała przynieść nowe podejscie polskiego rządu do naszych rodaków żyjących w republice kowieńsko-wileńskiej ( pamiętajmy zawsze, iż o ile nie wyłącznym twórcą, to z pewnością akuszerem tego z założenia antypolskiego satelity politycznego Niemiec były Prusy – dziś dzięki polityce PiS-u bezpieczeństwa RL broni Bundeswehra – pogratulować! Bismarck byłby z was dumny, durnie! ), na wieczór powyborczy PiS-u zaproszono Waldemara Tomaszewskiego z AWPL. No ale co innego zaprosić i poklepac po ramieniu ( działanie pozorowane ), a co innego reagować ( tzn. w przypadku PiS-u niereagować  ) na likwidację polskiego szkolnictwa w tejże smiechu wartej republice.

Jak niedawno ze zdumieniem stwierdził Wiktor Pranckietis: podczas spotkania w Warszawie marszałek senatu Stanisław Karczewski nie poruszył kwestii oryginalnej pisowni nazwisk w oficjalnych dokumentach RL

PiS-owskiego marszałka zajmowała bowiem zupełnie inna kwestia, niczym alkoholika natręctwa o wódce:

„Największą troską dla parlamentów Polski, Litwy i Ukrainy jest bezpieczeństwo Ukrainy”

Chciałoby się zakrzyknąć szpetnie po francusku „k*rwa mać”? Chciałoby się.

No i jeszcze na zakończenie wzorzec postepowania przeciwskutecznego, prosto z Biura Miar i Wag w Sevres pod Paryżem:

W ciągu 10 lat wydalismy z budżetu 800 mln PLN na obalenie Łukaszenki i zrobienie z Białorusi ( Wielkiego Księstwa Litewskiego ) kolejnej u’padliny i kolejnego żerowiska dla eskimosów, garbatonosów, górali z góry Synaj i ponadnarodowych korporacji.

[ Ja rozumiem, że pod tym pretekstem futrujemy też panią Agnieszkę Romaszewską, ale można jej przecież wypłacac dożywotnio dotychczasowe uposażenie, ale Biełsat rozwiązać w cholerę, zas głupią i przez swą nierozpoznaną głupotę szkodliwą babę odsunąć kompletnie od polityki, niech sobie pisuje na jakims gazetopolskim blogu „o wojnie naszej hybrydowej, którą wiedziemy z Putinem, światem i ciałem” ( por. Mikołaj Sęp-Szarzyński, sonet IV ) ].

Walcząc z Baćką nie tylko skutecznie szkodzimy tamecznym Polakom, nie tylko hodujemy za własne pieniądze „białoruskich nacjonalistów” ( w republice kowieńsko-wileńskiej szaulisów, a w Galicji rezunów hodowali Niemcy, a tu prosze, my sami ), ale jeszcze w dodatku wpychamy Baćkę w szeroko otwarte ramiona Putina – czyż jest gdzie lepszy przykład polityki przeciwskutecznej???

O co w tym wszystkim chodzi?


PS

dobry komentarz z blogu Gajowego Maruchy:

"Świat nie powinien dłużej milczeć i czekać aż Łukaszenka pójdzie w ślady Asada i zacznie mordować białoruskie dzieci przy użyciu broni chemicznej"

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Po pierwsze, przywrócić karę ŚMIERCI,
  przynajmniej za ZDRADĘ.
  A nie, jak ostatnio można było wyczytać "4 lata" za szpiegostwo na rzecz (akurat) Rosji...

  W sumie to 100tys ludzi na ulicach też mogło by taką karę wykonać. Kto z kauzyperdów podjąłby się udowodnienia, że nie było to KONSTYTUCYJNE "sprawowanie władzy przez Naród". (bezpośrednio, oj bezpośrednio)?
 • autor
  Dobre i to, choć to tylko wycinek głupot, zdrady, zaprzaństwa, wwszelkiej maści złodziei i karierowiczów z pisuaru.
  Jk z swoim pisuarem to by nawet 3 dni nie rządzili gdyby nie przejęli słuzb zpecjalnych oraz mwdió. Dlatego co by pisowskiemu elektoratowi nie przedstawił oni i tak w to nie uwierzą, ponieważ sa w spsób obrzydliwie manipulowani przez TVP, RP i gazety sfinansowane z pieniędzy podatników.
  Osobna rola to przemielenie umysłów ludzi z RM, to jest drmata tych ludzi, oni żyją zupełnie w innej rzeczywistości, kompletnie nie odróżniaja dobra od zł, prawdy od fałszu.
  Trwa dyktatura mediów antypolskiego, syjonistycznego ugrupowania, którym celem jak to mówi pani od pierogów dzis w PR, jest wygranie wyborów a nie służba Polsce i Polakom.
 • @laurentp 18:08:59
  To ile powinni dostać paki jawni szpiedzy usraela jak Singer, Kalstein, Waszczu, itp.
  4 lata odsiadki za szpiegowanie na rzecz Rosji, to takie uwiarygodnienie prawdziwych szpiegów, to gołym okiem widać.
 • Jarosław
  Zdaje się, że oststnio JK powiedział w jakimś wywiadzie, że były bardzo silne naciski na rząd aby nie uchwalać Wołynia. To , o czym wiadomo od dawna ludziom rozgarniętym i zorientowanym w "Polskiej polityce" zostało potwierdzone przez samego drogiego Jarosława. Dobrze się stało, że to powiedział.
  Inna sprawa kto robi "Polską politykę" Romaszewska, Macierewicz, Targalski, nawiedzona Pawłowicz
 • @zbig71 12:43:11
  Fotka to istne kaa_kaa_łoo, tak sobie myślę kiedy nastąpi przesilenie, a nóż widelec przyjdzie może ono z niespodziewanej strony, Abonament rtv, jakby pzpr bis uchwalił ten bandycki POdatek od luksusu POsiadania własnego telewizora to wtedy wq_wiony Suweren pokazałby tym ... zimne ziemne miejsce na kartofle, budyń i skruszałe kaczki !
 • @Wrzodak Z. 10:23:33
  No właśnie , ciekawe tylko czy PIS przejął służby , czy służby PIS?
  Jeszcze ciekawsze , komu "nasze" służby służą? CIA? MOSSADOWI?, BNN
  Na pewno nie służą Polsce, tylko ich podsłuchują , ciekawe .....
  To co jest naprawdę złe, to patriotyczna retoryka . na którą daje nabierać się wielu ludzi. To co robi Dudłaj i jak kuca przed Żydami, pisze powitania dla ADL, skacze przed Banderowcami z gałęzi na gałąż .
  Nie wiem, jak pan, ale nie sądzę , aby istniała szansa na rządy przynajmniej takie jak na Węgrzech.
 • @provincjał 13:32:11
  Nie ma rewolucji od "dołu" , zawsze są inspirowane przez "inspiratorów
 • Antoni.............
  Prawie cztery lata temu pan Antoni mówił:

  „Po trzech latach badań mogę powiedzieć, że są dowody świadczące, że trzy osoby przeżyły katastrofę smoleńską - stwierdził Antoni Macierewicz podczas spotkania w Kielcach. Jego wypowiedź cytuje portal niezalezna.pl. Nagranie wystąpienia pojawiło się także na YouTube”.
  To co znalazłem dziś w gajówce:Panie Antoni, drogi Ministrze Obrony,
  planowałem wysłać Panu ten ważny list dopiero 10 kwietnia, bo wiadomo, szczególna data, natomiast chaos informacyjny dotyczący wyprowadzenia Polski z Eurokorpusu, spowodował, że zmuszony jestem zrobić to jak najprędzej.
  Mam taką niecierpiącą zwłoki sprawę.
  Od jakiegoś czasu nie mogę się dogadać z babcią.
  Uparła się, że był zamach. Sam Pan jest dziadkiem, więc mnie Pan świetnie rozumie.
  Muszę coś zrobić, żeby uratować tę relację, bo jest coraz gorzej.
  Ja nie twierdzę, że zamachu nie było, ale gdy pytam babcię o dowody, mówi, że Pan ma.
  Minęło 219891600 sekund, 3664860 minut, 61081 godzin, 2545 dni, 363 tygodnie, 83 miesiące, 7 lat.
  Postanowiłem z okazji tak ważnej sekundnicy, minutnicy, godzinnicy, dnicy, tygodnicy, miesięcznicy i rocznicy, pomóc Panu te dowody ujawnić. Dlaczego teraz? A nie na przykład za 10 lat? Chodzi o babcię. Chciałbym, żeby tego ujawnienia dożyła, a dziś sama nie może się zdecydować, która wersja jest prawdziwa?
  Było o mgle, trotylu, brzozie, falach elektromagnetycznych, o trzech osobach, które przeżyły, a ostatnio poparzonych ciałach i pilotach, którzy chcieli ratować pasażerów.
  Jakiś czas temu fama niosła, że postanowił Pan kupić tupolewa z Czech, żeby zderzyć go z przyczepioną do samochodu, rozpędzoną brzozą. Od samego początku nie mówiłem nie tej famie i pomysł uważałem za fenomenalny. Nawet swoją podatniczą złotówkę na ten górnolotny cel chciałem dołożyć, wszak tylko prawda może nas ocalić.
  Pomyślałem sobie nieśmiało, że skoro zależy nam obu na zakończeniu tej ciągnącej się jak flaki z olejem historii o katastrofie, owy eksperyment należałoby odwzorować jeden do jednego.
  Lubi Pan młodych doradców płci męskiej, więc ja chętnie doradzę. Za darmo. W czynie społecznym. Mianować na ministra mnie nie trzeba, wystarczy Pański szczery i rozbrajający uśmiech. Dyskretny jestem, więc nawet gdybym zobaczył coś, czego nie powinienem widzieć, to odzobaczę. Obiecuję.
  Kierowcy z limuzyną nie potrzebuję. Chorobę lokomocyjną miewam i obrzygałbym Panu fotele.
  W wokalistach disco-polo też jakoś specjalnie nie gustuję, więc wyjazdy do Białegostoku i koszty związane z imprezami Panu odpadają.
  Poza tym, przez te Pańskie jasne, pełne miłości, spokoju i zrównoważenia oczy prawie zielone, oszalałem. Takie gorąco mnie w środku oblewa, że aż mi się słabo robi.
  Nieskromnie powiem, że kryteria spełniam aż zanadto.
  Można powiedzieć, że w pewnych sprawach lepszy jestem od niejednego Pańskiego młodego doradcy.
  Nie mam żadnych kompetencji, nie przeszedłem szkoleń. Nie posiadam dyplomów. Na samolotach się w ogóle nie znam. Nawet do matury nie podchodziłem, więc na Pańskiego asystenta nadaję się jak mało kto.
  Pan od dawna twierdzi, że brzoza nie była pancerna, a samolot po zderzeniu z nią wyszedłby bez szwanku, gdyby nie ten wybuch i te fale elektromagnetyczne. Ja myślę, że może mieć Pan rację, ale żebyśmy udowodnili wszystkim niedowiarkom, którzy w zamach nie wierzą, że rację Pan ma, moim zdaniem powinien Pan wsiąść do tego czeskiego tupolewa, zabrać ze sobą 95 ochotników z prezesem na czele, żeby ciężar się zgadzał. Proponuję wszystkich tych z partii, którzy wierzą w zamach. Kwiat polskiej inteligencji.
  Sztuczną mgłę jakoś się zrobi. Jak Rosjanie mogli, my nie będziemy gorsi. A jeśli nie, to stertę liści się podpali. Będzie siwy dym. Brzoza koniecznie wrośnięta w ziemię. Jakaś niezbyt duża i niezbyt gruba. Najlepiej rosyjska, bo po co niszczyć polskie?
  Zresztą nawet nie wiem, czy my jeszcze mamy jakieś polskie. Ostatnio przez kraj przeszło tornado o najwyższej skali f6 i zmiotło prawie wszystkie drzewa. Chodzą pogłoski, że to też jakieś fale elektromagnetyczne wypuszczone przez Rosjan. Zrobili to, żebyśmy nie mieli czym oddychać. Chcą nas udusić. Ja tam nie wiem, pewnie jakiś świr takie plotki rozsiewa.
  W każdym razie osobiście dopilnuję, żeby nikt nie podmienił rosyjskiej brzozy na pancerną.
  W tej kwestii może Pan na mnie liczyć.
  Na drzewach trochę się znam. Kiedyś spadłem z jednego.
  Pilotów ekspertów Pan ma, Ci chętnie wsiądą za stery. Doświadczeni przecież.
  Poderwiecie samolot, rozpędzicie i podczas lądowania gruchniecie w tę eksperymentalną, niepancerną brzozę. Jeżeli eksperyment się uda i będzie po Waszemu, czyli przeżyjecie, no wtedy zamach był jak nic. Trzeba będzie wypowiedzieć wojnę Rosji, ale jeżeli jakimś cudem Pański eksperyment się nie powiedzie, życzy Pan sobie Wawel, czy Powązki?
  Pytam, bo wie Pan, później protesty na ulicach, po co to komu?
  Co do wojny jeszcze, no, bo jeśli się faktycznie okaże, że babcia ma rację, był ten zamach i tę nieszczęsną wojnę Rosji trzeba będzie w końcu wypowiedzieć, słyszałem, że Pan i inni dygnitarze macie już przygotowany plan ucieczki z kraju. Doszły mnie słuchy, że każdy wysoko postawiony urzędnik w państwie, będzie mógł zabrać ze sobą cztery osoby i zwiać w trymiga dbając o własne cztery litery. Prawda to?
  Ja wiem, że to pewna niezręczność z mojej strony i potwornie mi głupio, że w ogóle mam czelność pytać. Zwykła, ludzka pazerność ze mnie teraz wychodzi. Cały ja, ale czy mógłby Pan zabrać mnie i moją rodzinę ze sobą?
  Mam świadomość jak absurdalne i niepatriotyczne jest moje pytanie, ale pomyślałem, że skoro w miarę młody jestem, to bym sobie jeszcze trochę pożył. Tak w sumie nie za długo. Aż tak stary jak Pan nie chcę być. Ludzie szacunku później do człowieka nie mają. Za wariata biorą, wyśmiewają bezlitośnie, od rosyjskich agentów wyzywają, ale tak parę latek jeszcze chciałbym. Da radę?
  Na koniec mojego szczerego i serdecznego listu do Pana przyszła mi jeszcze jedna myśl do głowy. Jako, że jak wspominałem wcześniej, na samolotach się w ogóle nie znam, kwalifikacji żadnych nie posiadam. O sprawach technicznych tym bardziej nic, a nic, tak na mój chłopski, prosty i niewykwalifikowany rozum, ja na Pańskim miejscu Panie Antoni, przed eksperymentem, na wszelki wypadek utwardziłbym skrzydło, żeby wtopy żadnej nie było. Jak coś się stanie, samolot straci sterowność, uderzy w ziemię, będzie po eksperymencie. Znajdzie się jakiś oszołom jeszcze i powie, że Czesi zamach na Polaków przygotowali, sprzedając trefnego tupolewa do eksperymentu. Czesi się wściekną i przez kilka lat będziemy się z szaleńcem użerali.
  Głupi dziad będzie jątrzył przeciwko Czechom, a potem jeszcze Polaków ze sobą skłóci.
  Ta niebieska, lewacka telewizja ( ptfu! Na psa urok, brzydzę się wypowiedzieć nazwę) znowu będzie miała pożywkę. Po co to komu? Poza tym lepiej żyć. Co Pan o tym myśli?
  Ja tak od wczoraj myślę i myślę, że jeśli to prawda, że coś tam Pan majstrował przy tym Eurokorpusie, coś ograniczył i jak nikt inny wzorowo rozmontowuje polską armię, szczerze Panu powiem, że spokojniejszy jestem, bo to chyba znaczy, że wojny nie będzie?
  Dla mnie to logiczne. Nie będziemy mieli armii i wsparcia z zewnątrz, to nie będzie wojny.
  Czyli tak jak ja, jest Pan pacyfistą.
  Jednocześnie chciałbym w imieniu swoim, ale i wielu milionów prawdziwych, polskich patriotów przeprosić Pana za te wszystkie medialno-internetowe kalumnie potworne, sugerujące, że mógłby Pan być tym rosyjskim agentem i rzekomo przygotowywać Polskę do przekazania Putinowi. W głowie mi się to nie mieści. Powiem Panu, że czasem tak mi przykro, że aż mnie zatyka. Ludzie nie mają litości.

  Babcia jedną wojnę przeżyła. Mówi, że teraz wojny nie będzie. A nawet jeśli będzie, to mnie na pewno na front nie wezmą. Muszę zadać to pytanie -Jesteście w stałym kontakcie?
  Z wyrazami szacunku
  Damian Maliszewski
  Wnuczek, obywatel.
 • @zbig71 14:10:35
  Z zasady jest różnica między dopłynięciem od doopy strony stoczni motorówką a przepłynięciem wpław, chociażby żabką.
  Kto inspiruje inspirujących, itd.
 • @provincjał 14:24:19
  jaka różnica?
 • @zbig71 15:08:53
  Taka jak między "zdrowymi" astmatykami z norwegii a Kowalczyk lub maratończykiem abebe a koksem armstrongiem, taka jak między amatorem triatlonu a chinkami ciężarówkami / sztanga i odważniki po obu stronach /, to tylko kilka różnic a jest ich tyle ile nas wokół, czy samospalenie jest inspirowane ?
 • @provincjał 15:46:17
  "czy samospalenie jest inspirowane ?"
  Mind control na przykład....
  wiara w ideały, religia ( Islam)
 • PO.PiS czyli pozorowanie państwa
  wspólnymi siłam PO.PiSu było to jedynie możliwe

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/372czegowg/#Vinc

  ale rabunek majątku Polaków, tak zręcznie przeprowadzony przez Sorosa przy pomocy tzw. "prywatyzacji" imienia Balcerowicza, był jedynie możliwy dzięki ściesłej współpracy wspólników z NSZZ, inscenujących dziś PO.PiS demokracji. Zastanównym się przez moment nad celem tej działalności

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Cel

  Pozoorowanie państwa polskiego jest tym ważniejsze, że z chwilą podpisania Traktatu Lizbońskiego

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  państwo polskie przestało de jure isnieć, tym ważniejsza stała się inscenizacja państwa, aby ludność się spotrzegła, że państwa właściwie już nie ma.

  Przypomnieć należy, że pan Tusk sfinansował swoje obecne stanowisko w Brukseli za pomocą 300 miliardów zł. na rzecz "ratowania" obcej nam waluty euro. Każdy z nas subwencjonował jego stołek kwotą ok. 10.000 zł.
 • Jak wziąć udział w tym pozorowaniu państwa
  .
  @Laznik 17:00:20

  PO.PiS demokracji czułby się wszakże samotny, gdyby musiał samodzielnie pozorować państwo w Polsce, na szczęście stworzono mieszkańcom tego kraju możliwość wzięcia udziału w tej rozrywne, to tzw. wybory:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  prawie połowa uprawnionych do głosowania uważa za zabawne brać udział w tym pozorowaniu państwa. Każdy oddający tzw. głos, jakoś nie mogę się powstrzymać, aby nie przypomnieć, że jedną z komend dla psa jest komenda "Daj głos!", każdy oddający ten głos na komendę potwierdza, że to pozorowanie państwa na terenie Polski nie jest żadnym pozorowaniem, ale państwem z prawdziwego zdarzenia, w ten sposób bierze aktywnie udział w pozorowaniu państwa na terenie Polski..
 • @zbig71 14:10:35
  Gdyby każdy z nas miał wiedzę kto kim jest wpolityce, pewnie Polska była by uratowana. Ja wielokrotnie pisze sugerując to, czy tamto, ale proszę zauważyc, że natychmiast na tym portalu próbuje mnie atakowac np: troll Hasky. To tylko mały przykładzik.
  Władza to służby wszelkiej maści, potężne pieniądze, poteżne media, które są od zniewalania umysłowego ludzi, masoneria, kluby pół jawne, wszelkie maści mniejszości narodowe, no i potężne lobby homoseksualne podatne na wszelką zdradę narodową, czego przykładem jest obecna ekipa. W ten wir wkręcona została chierarchia koscielna na czele z OTR, której zadaniem jest nie mówienie prawdy, bycie kwiatkiem do kożucha dla kazdej władzy, czego obecnie dobitnie doświadczamy.
  Zostaje sam Naród, zaganiany, nie doczytany, częsć zapijaczona, łatwy do manipulacji i takim narodem łatwo rządzic, ponieważ każde małe lokalne elitki są opanowane przez ludzi pieniądza, chciwośc, nie ma żadnego prawdziwego loalnego autorytetu.
  Jeśli znajdzie się gdzieś nie wygodny dla układu człowiek, jest rozpracowywny przez słuzby, jest izolowany, jest wprost internowany, choć sam o tym nie wie. Jest wyrzutkiem społecznym. Proszę przykład: 21 lat temu został zamordowany rzecznik Solidarności Ursusa Andrzej Krzepkowski i każda władza, każdy MS chroni wielokrotnego morderce z obecnym MS na czele. Ba Pis razem z PO -PSL zlikwidowali fabrykę traktorów Ursusa, ponieważ tam było jądro ,,antysemityzmu" i nie wolno było dopuscić, żebym ja mógł wrócić do Ursusa.
  Wywodzę się z Zw zaw. S, byłem w KK, Delegatem na zjazdy krajowe, obserwuje ich obecnie teraz i to muszę powiedzieć, ze tzw. przywódcy to zwyczajny motłoch, który należało by prawnie rozwiązać, ci tzw. przywódcy zwiazkowi to banda złoczyńców, żerujacy na pokrzywdzonych ludziach.
  Albo SKOKi, na czele z senatorem z pisu Biereckim, który rocznie przez wiele lat zarabia około 5 mln zł, a poseł Szewczak z pisuaru za fikcyjne stanowisko dostaje z SKOK-u około 40 tys. zł miesiecznie, a każdy podatnik złożył się na straty SKOKów w kwocie prawie 5 mld zł i winnych nie ma itd.
  Ach,,, szkoda zdrowia na tych łobuzów.
  Wiem kim jest Kaczynski, Macierewicz, Naimski, Lipiński, Jasinski, Borowski, Kwas i cała plejada funkcjonriuszy politycznych, którzy zarządzają lub zarzadzali Polską. Czytałem w tajnych kancelariach materiały tajne o nich. Proszę zauważyc, że np; Macierewicz nic nie mówi o tajnych agentach WSI, albo o nie jawnych etatach WSI???
  Albo cichosza o tzw, aneksie o likwidacji WSI???
  Proszę zauważyc, że J. Kaczynski ma ogromny i miał ogromny wpływ na poszczególne rządy w Polsce, począwszy od Wałęsy, rząd Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, AWS, prmier, obecnie naczelny Upadłej Polski, miał jeszcze szefa NIK, Ministra Sprwiedliwości, reyzednta i obecnego rezydenta!!!!!!! I co???? Są zmiany systemowe???? Nie!!! Jest ciagłość tzw. ,,reform" w Polsce, teraz polegające na tzw, repolonizacji banków za ,mld zł nabchanym obcym, repolonizacji stoczni dla obcych, szalejące podwyżki itd. Budowanie montowni niemieckich, japońskich, amerykańskich w Polsce za pieniądze niewolników polskich!!!!!! itd.
  Są zmiany dla obcych, dla polaków okruchy z stołu.
  System bankowy jest taki sam jak za Blacerowicza, HGW, pomimo, ze JK ma pełną kontrolę nad NBP, który służy dla pejsatych.
  Co robi pisuar doskonale, to odwracanie uwagi od spraw zasadniczych dla Polski, ma mnóstwo dziennikarzy opłacanych dobrze, ma silne wsparcie od Leyby Fogelmana i im podobnych.
  Obecny ,,żond" na czele z tą panią, i tego pana z tylnego siedzenis, to słupy, JK to słup tych panów z NY, to nie Duda, JK, Macierewicz, Waszczu rządzą, oni w imienieu swoich mocodawców są tylko administratorami upadłej Polski, przecież nawet wszelkie decyzje o użyciu polskich wojsk w swojej obronie są oddanie do Arizony, to oni będą decydować czy mamy się bronic????
  Polski nie ma, tak jak nie ma USA, są klany, mafie, agenci, karierowicze, sterujące swoimi słupami w polityce, ktore te słupy dają swoje ryje do TV, a rządzi układ mafii w podziemiu. Co My mamy!!! Mamy flagi podniosłe hymny, malowidła na twarzy, dobrze zarabiających sportowców, cieszymy się, ale to wszystko to Matrix, TAK NAS ZAPROGRAMOWALI, jak małpy w klatce się poruszamy.
  Nadzieja, że przyjdzie moment taki, że młode pokolenie, zorientuje się o co tu chodzi.
  A naszym obowiązkiem jest wskazywać drogę prawdy swoim dzieciom, znajomym, pisać gdzie się da i promować myśli R. Dmowskiego.
  Tylko rozbudzoną świadomością narodową, możemy sami siebie uratować.
  Pozdrowienia,
 • żondza "żondu"
  .
  @Wrzodak Z. 21:49:52

  "Obecny ,,żond" na czele z tą panią, i tego pana z tylnego siedzenis, to słupy, JK to słup tych panów z NY, to nie Duda, JK, Macierewicz, Waszczu rządzą, oni w imienieu swoich mocodawców są tylko administratorami upadłej Polski"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  Nie pierwszy raz zachwiano mą wiarę w suwerenność ojczyzny i jej żondu, zależność nie ma jakiegoś geograficznego centrum n.p. panów z NY"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  bowiem chodzi o koczowników, kapitał nie jest przywiązany do żadnego geograficznego regionu, jak Attali swierdził, chyba nie bez racji, w swej książce o Żydach, świecie, pieniądzach: globalizacja to nomadyzm pieniądza. Globalizacja nie jest niczym nowym, zjawisko imperium jest tego nalepszym dowodem, każde imperium jest formą globalizacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31