Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Ale osso chozi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wprawdzie Kain zabił Abla za opowiadanie starych dowcipów, ale zaryzykuję.

 Przychodzi inspektor na budowę, a tam budowlańcy w charakterystycznych beretkach z antenką pędzą z taczkami w pocie czoła, jedni pchają, drudzy ciągną ... i tylko taczki puste. Zdołał zatrzymać jednego i pyta, co tu się wyprawia, czemu taczki są puste. „A bo panie” – odpowiada zadyszany robotnik – „takie dziś urwanie głowy, ze nie ma nawet czasu taczek załadować”.

Ponieważ pisuję o polityce, to chciałem się dziś zastanowić nad SENSOWNOŚCIĄ pewnych powszechnie uznanych „w naszym nieszczęśliwym kraju” za oczywiste pojęć, celów i działań politycznych.

Przykłady

Rosja:

- chce zająć i okupować Polskę, grozi Polsce, przygotowuje agresję na Polskę, napadła na Polskę

- jest w stanie wojny z Ukrainą, jest agresorem na Ukrainie

- jest zimnym trupem, rozpada się na naszych oczach ... jest mocarstwem, które za chwilę połknie kulę ziemską

Ukraina:

- broni Europę, a Polske w szczególności przed Rosją, przed rosyjską agresją

- bez wolnej Ukrainy nie ma wolnej Polski ( czyli dlaczego do roku 1991 przez ponad tysiąc lat nikt nigdy o wolnej Polsce nie słyszał )

[ por.

Najwięcej broni Ukraina sprzedaje ... Rosji

Banderowcy marzą o bombie atomowej

Ukraina ponad wszystko

Niemcy:

- są naszym najlepszym partnerem i sojusznikiem, wzmacniają wschodnią flankę NATO ( Bundeswehra zabezpiecza Litwę przed potencjalną agresją ze strony Rosji )

[ por.

W rękach niemieckich jest już sto procent mediów regionalnych; bez pięciu tytułów

Pośmiertny tryumf Bismarcka

Leszek Posłuszny: Deutschland Deutschland űber alles

Zielone światło dla Nord Stream 2?

 

Polska:

- jesteśmy spoiwem Grupy Wyszehradzkiej, budujemy Międzymorze / Trójmorze, które odepchnie Rosję na wschód

[ por.

PiS-u czarowanie Wyszehradem czyli tradycyjne już mydlenie oczy przez PiS

Ameryka:

- obroni nas przed Rosją, zaś stacjoniowanie USS Army w Polsce było marzeniem pokoleń Polaków ( copyright Macierewicz )

[ por.

USA hoduje Polakom śmiertelnego wroga

 

Izrael:

·        och, ach, Szewach ( scil.Weiss )

[ por.

Szewach Weiss o antysemityzmie i odszkodowaniach czyli żydowskie uroszczenia wobec Polski

 

Bełkot po blekocie? I to jeszcze jaki, nic tu sie przysłowiowej kupy nie trzyma, bo wszystko to jest jedna wielka kupa gówna, z której łopatą nakładają nam do głowy niby-patriotyczne media. Ani jedna z cytowanych „oczywistości” nie jest prawdziwa, a jednak to na dokładnie tych założeniach budowana jest nasze polityka zagraniczna i nasze bezpieczeństwo.

Ad hoc nasuwają mi się takie myśli i wątpliwości:

- Dlaczego moim wrogiem i w dodatku jedynym i śmiertelnym jest Rosja, a nie są nim bardzo ściśle z nią współpracujące Niemcy, które wciąż winne są nam  ( wg dzisiejszego kursu ) ponad 800 mrd dolarów za ogół zniszczeń gospodarczych w czasie wojny?

[ por.  Niespłacony rachunek

Zniszczenia nie były ubocznym efektem działań wojennych, ale stanowiły efekt zaplanowanych i z całą konsekwencją przeprowadzanych akcji, mających na celu unicestwienie Narodu Polskiego poprzez likwidację materialnych podstaw jego bytu. Ale wymierzone były także w sferę duchową, w naukę i kulturę. ]

- Dlaczego rzekomo zawsze śmierdzący onucami ( o tych onucach najcześciej piszą ci, którzy sami prześmierdli czosnkiem ) Rosjanin jest moim wrogiem, zaś nienawidzący wszystkich wokoło banderowiec, w każdej chwili gotowy wbić mi widły w brzuch i siekierę w plecy jest moim bratem?

[ Moja mama zapytała się kiedyś skądinąd przemiłej i przeuczynnej koleżanki z pracy, z rodziny przesiedlonej w ramach Akcji Wisła: „ale dlaczego mordowaliście swoich polskich sąsiadów, przecież nie żadnych panów, ale chłopów?” – „Bo tak trzeba było” – odpowiedziała bez namysłu. „A jakby teraz znów trzeba było, to też rezalibyście?” – „Jakby znów trzeba było, to tak” – znów odpowiedziała bez namysłu ]

 

- Dlaczego wypowiadane oficjalnie pomysły zrzucenia bomby atomowej na Rosję ( z trudem stylizowana na słowiankę Julia Tymoszenko ), zlikwidowania zbędnej bo rosyjsko-języcznej ludności Donbasu ( por. Powrót Donbasu do Ukrainy z jej ludnością stanowi problem ), obozów filtracyjnych  ( A. Parubij ), dlaczego stały ostrzał ludności cywilnej w ramach tzw. ATO jest przyjmowany w polskojęzycznych mediach bez zmrużenia oka?

 

- Dlaczego wobec potomków i spadkobierców Trzeciej Rzeszy „przebaczamy i prosimy o wybaczenie”, dlaczego wobec nie tylko potomków ale i gloryfikatorów ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej „rozumiemy, zapominamy i udajemy, że się nic nie stało” ( patrz też Zbrodnie terrorystów z tzw. Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej na Polakach 1918-19. Preludium Wołynia – jak się ma takich braci ... a może rację ma Max Kolonko, że to nie nasi bracia, tylko potomkowie morderców naszych ojców i matek? ). I tylko wobec Rosjan Polak musi byc „Twardy jak Roman Bratny”. I mimo, że i mordercy zza biurka i strzelający w Katyniu w potylicę nie byli Rosjanami, i mimo, że Borys Jelcyn ze łzami w oczach przepraszał, to „nie wybaczamy”?


 

- Dlaczego ostatnio tak lekko i nonszalancko pisze się i mówi o ewentualnej wojnie z Rosją ( stary komunistyczny cap Targalski poucza zza biurka, że „Gdyby Polacy nie byli Nowopolakami już dawno ochotnicy walczyliby w Donbasie”, inny cap chce posłać polską młodzież z WOT przeciwko rosyjskiemu specnazowi – jak jeden cap z drugim chcą zobaczyć, jak będzie to wyglądało, to proponuję znakomity skądinąd film „Miasto 44”, tak od 30-tej minuty ).

 

Chyba się zagalopowałem z tymi watpliwościami i pytaniami – wszak od myślenia i decydowania za nas sa starsi i mądrzejsi, a my ...

Ale jak widać każdy ma swoje zadanie: Amerykanie będą z Ruskimi współpracować, Niemcy handlować, a my poświęcać się dla innych ...

 

PS

W połowie krótkiej, ale wyjątkowo krwawej tragedii „Makbet”, Szekspir zamieszcza rubaszny przerwynik, tzw. monolog odźwiernego, który pijany jak bela z trudem wstaje na odgłos dobijania się do drzwi. W pijanym widzie wydaje mu się, że jest odźwiernym piekieł, do których dobijają się kolejni potępieńcy,  a wśród nich chłop, który powiesił się w obawie przed klęską urodzaju. Mam wrażenie, że dzisiejsza Polska popełnia samobójstwo rękoma swoich Umiłowanych Przywódców, tylko że nie z obawy przed klęską urodzaju, ile przed rosyjską agresją – niech nas połknie i strawi niemiecki jamochłon, niech nas Judejczycy przeczyszczą na wylot, niech nas banderowcy porąbią i przepiłują, byle nas tylko Rosja nie dopadła.

PS 2

Plakat Marka Żuławskiego „Poland First to Fight” to nie jest jak się dziś  rozparzonym głowom błędnie wydaje powód do dumy z faktu, że pierwsi rwiemy się do wojny. Był to element sposorowanej przez rząd JKM kampanii propagandowej i rekrutacyjnej do Armii Brytyjskiej z roku bodaj 1940. Skądinąd znakomicie oddaje puentę linkowanego wcześniej artykułu Leszka Posłusznego:

„Patrzmy, więc na ręce naszego zachodniego „sojusznika”, przyodziane w białe rękawiczki, by nie zostały nam poszarpane biało-czerwone chorągiewki i zakazane patriotyczne piosenki, śpiewane w bieszczadzkiej głuszy”.

KOMENTARZE

 • Dezinformacja !
  Stanisław Janecki zoologiczny żyd rusofob w TVP [ 21.03.17 ] w programie z tyłu-wizji ,nawijał o dezinformacji ! jemu DEZINFORMACJA kojarzy się tylko z ROSJĄ
  no takie typowe żydowskie skrzywienie zawodowe żyda propagandzisty mafii !

  panie Janecki ! no to ja panu przypomnę żydowskie Dezinformacje !!

  1. wszystkie żydowskie TV w Polsce informują że Włosi znowu uratowali 3000 tyś uchodzców ! tak tak panie Janecki TVP też tak dezinformuje.
  a ta dzicz z AFRYKI zostaje przywieziona do Europy a nie uratowana !

  2. wszystkie ścierwa TV w Polsce mówią że zestali zabici w zamachu w Londynie !!!! to jest dezinformacja bo oni zostali ZAMORDOWANI !!!!!
  tak samo jak w Berlinie Brukseli itp miejscach !

  Jak myślicie internauci ? czemu te żydowskie mass-media nie pokazują tych zamordowanych ludzi w zamachach ? tych rozszarpanych ludzi ,
  bez rąk, bez nóg z twarzami spalonymi od wybuchów muzułmańskich bomb ? NO CZEMU NIE POKAZUJECIE ????? !!!!!

  Janecki to nie jest dezinformacja kanalio żydowska !!!! czemu nie pokazujecie PRAWDY

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żyd to wróg od środka !
 • Może teraz Autor zrozumie - ?
  "Dlaczego wobec potomków i spadkobierców Trzeciej Rzeszy „przebaczamy i prosimy o wybaczenie” ...?"

  Antychryst, wróg świętego Kościoła, zniesławia prymasa Tysiąclecia, zieje nienawiścią do katolickich wartości ...moge więcej - na stos Autora, na stos !!!!

  _______________________

  Ludobójstwo na Wołyniu zaczęło się ... w XVI w. - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/136748,polacy-ukraincy-slowianie-kto-miedzy-nas-sieje-nienawisc

  ________________________
  „wybaczamy i prosimy o wybaczenie” - Kościół uznał oficjalnie polsko-niemiecką granicę na Odrze i Niysie dopiero w 1972r (!!!) - Paweł VI bullą „Episcoporum Poloniae Coetus” (spotkanie polskich biskupów) z dnia 28 czerwca 1972r. utworzył nowe diecezje na polskich Ziemiach Odzyskanych - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/137012,apologetom-zydo-pis-i-po-oraz-zydo-katolickiego-kosciola
 • Bracia Słowianie łączmy się w walce z okupacją żydowską !
  84 lata temu naród niemiecki wielbił i czcił człowieka który wyzwolił Niemcy z łap żydowskich !

  https://www.youtube.com/watch?v=T7O6PBL-Rbg


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydo-UE to śmiertelny wróg białych
 • @ele 11:37:42
  Hasłu należy przyklasnąć.

  Jednak w to wyzwolenie Niemiec przez Hitlera proszę nie wierzyć - zresztą prawdziwy cel niemieckiej polityki polegał na wspólpracy z syjonistami w tworzeniu państwa Izrael przez zmuszanie Żydów do zasiedlania Palestyny.
  Istnieją niemieckie kroniki filmowe np. z 1945r., z poczatku lutego: Drezno, alarm przeciw lotniczy, ludzie biegną do piwnic i schronów - wśród biegnących są dobrze ubrani Żydzi, a rozpoznać ich można po obowiazkowych naszywkach na ubraniach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930