Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1541 postów 726 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J23 na angielskiej prowincji alias ruski agent ps. "Moherowe Walonki Putina"

Ale osso chozi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wprawdzie Kain zabił Abla za opowiadanie starych dowcipów, ale zaryzykuję.

 Przychodzi inspektor na budowę, a tam budowlańcy w charakterystycznych beretkach z antenką pędzą z taczkami w pocie czoła, jedni pchają, drudzy ciągną ... i tylko taczki puste. Zdołał zatrzymać jednego i pyta, co tu się wyprawia, czemu taczki są puste. „A bo panie” – odpowiada zadyszany robotnik – „takie dziś urwanie głowy, ze nie ma nawet czasu taczek załadować”.

Ponieważ pisuję o polityce, to chciałem się dziś zastanowić nad SENSOWNOŚCIĄ pewnych powszechnie uznanych „w naszym nieszczęśliwym kraju” za oczywiste pojęć, celów i działań politycznych.

Przykłady

Rosja:

- chce zająć i okupować Polskę, grozi Polsce, przygotowuje agresję na Polskę, napadła na Polskę

- jest w stanie wojny z Ukrainą, jest agresorem na Ukrainie

- jest zimnym trupem, rozpada się na naszych oczach ... jest mocarstwem, które za chwilę połknie kulę ziemską

Ukraina:

- broni Europę, a Polske w szczególności przed Rosją, przed rosyjską agresją

- bez wolnej Ukrainy nie ma wolnej Polski ( czyli dlaczego do roku 1991 przez ponad tysiąc lat nikt nigdy o wolnej Polsce nie słyszał )

[ por.

Najwięcej broni Ukraina sprzedaje ... Rosji

Banderowcy marzą o bombie atomowej

Ukraina ponad wszystko

Niemcy:

- są naszym najlepszym partnerem i sojusznikiem, wzmacniają wschodnią flankę NATO ( Bundeswehra zabezpiecza Litwę przed potencjalną agresją ze strony Rosji )

[ por.

W rękach niemieckich jest już sto procent mediów regionalnych; bez pięciu tytułów

Pośmiertny tryumf Bismarcka

Leszek Posłuszny: Deutschland Deutschland űber alles

Zielone światło dla Nord Stream 2?

 

Polska:

- jesteśmy spoiwem Grupy Wyszehradzkiej, budujemy Międzymorze / Trójmorze, które odepchnie Rosję na wschód

[ por.

PiS-u czarowanie Wyszehradem czyli tradycyjne już mydlenie oczy przez PiS

Ameryka:

- obroni nas przed Rosją, zaś stacjoniowanie USS Army w Polsce było marzeniem pokoleń Polaków ( copyright Macierewicz )

[ por.

USA hoduje Polakom śmiertelnego wroga

 

Izrael:

·        och, ach, Szewach ( scil.Weiss )

[ por.

Szewach Weiss o antysemityzmie i odszkodowaniach czyli żydowskie uroszczenia wobec Polski

 

Bełkot po blekocie? I to jeszcze jaki, nic tu sie przysłowiowej kupy nie trzyma, bo wszystko to jest jedna wielka kupa gówna, z której łopatą nakładają nam do głowy niby-patriotyczne media. Ani jedna z cytowanych „oczywistości” nie jest prawdziwa, a jednak to na dokładnie tych założeniach budowana jest nasze polityka zagraniczna i nasze bezpieczeństwo.

Ad hoc nasuwają mi się takie myśli i wątpliwości:

- Dlaczego moim wrogiem i w dodatku jedynym i śmiertelnym jest Rosja, a nie są nim bardzo ściśle z nią współpracujące Niemcy, które wciąż winne są nam  ( wg dzisiejszego kursu ) ponad 800 mrd dolarów za ogół zniszczeń gospodarczych w czasie wojny?

[ por.  Niespłacony rachunek

Zniszczenia nie były ubocznym efektem działań wojennych, ale stanowiły efekt zaplanowanych i z całą konsekwencją przeprowadzanych akcji, mających na celu unicestwienie Narodu Polskiego poprzez likwidację materialnych podstaw jego bytu. Ale wymierzone były także w sferę duchową, w naukę i kulturę. ]

- Dlaczego rzekomo zawsze śmierdzący onucami ( o tych onucach najcześciej piszą ci, którzy sami prześmierdli czosnkiem ) Rosjanin jest moim wrogiem, zaś nienawidzący wszystkich wokoło banderowiec, w każdej chwili gotowy wbić mi widły w brzuch i siekierę w plecy jest moim bratem?

[ Moja mama zapytała się kiedyś skądinąd przemiłej i przeuczynnej koleżanki z pracy, z rodziny przesiedlonej w ramach Akcji Wisła: „ale dlaczego mordowaliście swoich polskich sąsiadów, przecież nie żadnych panów, ale chłopów?” – „Bo tak trzeba było” – odpowiedziała bez namysłu. „A jakby teraz znów trzeba było, to też rezalibyście?” – „Jakby znów trzeba było, to tak” – znów odpowiedziała bez namysłu ]

 

- Dlaczego wypowiadane oficjalnie pomysły zrzucenia bomby atomowej na Rosję ( z trudem stylizowana na słowiankę Julia Tymoszenko ), zlikwidowania zbędnej bo rosyjsko-języcznej ludności Donbasu ( por. Powrót Donbasu do Ukrainy z jej ludnością stanowi problem ), obozów filtracyjnych  ( A. Parubij ), dlaczego stały ostrzał ludności cywilnej w ramach tzw. ATO jest przyjmowany w polskojęzycznych mediach bez zmrużenia oka?

 

- Dlaczego wobec potomków i spadkobierców Trzeciej Rzeszy „przebaczamy i prosimy o wybaczenie”, dlaczego wobec nie tylko potomków ale i gloryfikatorów ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej „rozumiemy, zapominamy i udajemy, że się nic nie stało” ( patrz też Zbrodnie terrorystów z tzw. Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej na Polakach 1918-19. Preludium Wołynia – jak się ma takich braci ... a może rację ma Max Kolonko, że to nie nasi bracia, tylko potomkowie morderców naszych ojców i matek? ). I tylko wobec Rosjan Polak musi byc „Twardy jak Roman Bratny”. I mimo, że i mordercy zza biurka i strzelający w Katyniu w potylicę nie byli Rosjanami, i mimo, że Borys Jelcyn ze łzami w oczach przepraszał, to „nie wybaczamy”?


 

- Dlaczego ostatnio tak lekko i nonszalancko pisze się i mówi o ewentualnej wojnie z Rosją ( stary komunistyczny cap Targalski poucza zza biurka, że „Gdyby Polacy nie byli Nowopolakami już dawno ochotnicy walczyliby w Donbasie”, inny cap chce posłać polską młodzież z WOT przeciwko rosyjskiemu specnazowi – jak jeden cap z drugim chcą zobaczyć, jak będzie to wyglądało, to proponuję znakomity skądinąd film „Miasto 44”, tak od 30-tej minuty ).

 

Chyba się zagalopowałem z tymi watpliwościami i pytaniami – wszak od myślenia i decydowania za nas sa starsi i mądrzejsi, a my ...

Ale jak widać każdy ma swoje zadanie: Amerykanie będą z Ruskimi współpracować, Niemcy handlować, a my poświęcać się dla innych ...

 

PS

W połowie krótkiej, ale wyjątkowo krwawej tragedii „Makbet”, Szekspir zamieszcza rubaszny przerwynik, tzw. monolog odźwiernego, który pijany jak bela z trudem wstaje na odgłos dobijania się do drzwi. W pijanym widzie wydaje mu się, że jest odźwiernym piekieł, do których dobijają się kolejni potępieńcy,  a wśród nich chłop, który powiesił się w obawie przed klęską urodzaju. Mam wrażenie, że dzisiejsza Polska popełnia samobójstwo rękoma swoich Umiłowanych Przywódców, tylko że nie z obawy przed klęską urodzaju, ile przed rosyjską agresją – niech nas połknie i strawi niemiecki jamochłon, niech nas Judejczycy przeczyszczą na wylot, niech nas banderowcy porąbią i przepiłują, byle nas tylko Rosja nie dopadła.

PS 2

Plakat Marka Żuławskiego „Poland First to Fight” to nie jest jak się dziś  rozparzonym głowom błędnie wydaje powód do dumy z faktu, że pierwsi rwiemy się do wojny. Był to element sposorowanej przez rząd JKM kampanii propagandowej i rekrutacyjnej do Armii Brytyjskiej z roku bodaj 1940. Skądinąd znakomicie oddaje puentę linkowanego wcześniej artykułu Leszka Posłusznego:

„Patrzmy, więc na ręce naszego zachodniego „sojusznika”, przyodziane w białe rękawiczki, by nie zostały nam poszarpane biało-czerwone chorągiewki i zakazane patriotyczne piosenki, śpiewane w bieszczadzkiej głuszy”.

KOMENTARZE

 • Dezinformacja !
  Stanisław Janecki zoologiczny żyd rusofob w TVP [ 21.03.17 ] w programie z tyłu-wizji ,nawijał o dezinformacji ! jemu DEZINFORMACJA kojarzy się tylko z ROSJĄ
  no takie typowe żydowskie skrzywienie zawodowe żyda propagandzisty mafii !

  panie Janecki ! no to ja panu przypomnę żydowskie Dezinformacje !!

  1. wszystkie żydowskie TV w Polsce informują że Włosi znowu uratowali 3000 tyś uchodzców ! tak tak panie Janecki TVP też tak dezinformuje.
  a ta dzicz z AFRYKI zostaje przywieziona do Europy a nie uratowana !

  2. wszystkie ścierwa TV w Polsce mówią że zestali zabici w zamachu w Londynie !!!! to jest dezinformacja bo oni zostali ZAMORDOWANI !!!!!
  tak samo jak w Berlinie Brukseli itp miejscach !

  Jak myślicie internauci ? czemu te żydowskie mass-media nie pokazują tych zamordowanych ludzi w zamachach ? tych rozszarpanych ludzi ,
  bez rąk, bez nóg z twarzami spalonymi od wybuchów muzułmańskich bomb ? NO CZEMU NIE POKAZUJECIE ????? !!!!!

  Janecki to nie jest dezinformacja kanalio żydowska !!!! czemu nie pokazujecie PRAWDY

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żyd to wróg od środka !
 • Może teraz Autor zrozumie - ?
  "Dlaczego wobec potomków i spadkobierców Trzeciej Rzeszy „przebaczamy i prosimy o wybaczenie” ...?"

  Antychryst, wróg świętego Kościoła, zniesławia prymasa Tysiąclecia, zieje nienawiścią do katolickich wartości ...moge więcej - na stos Autora, na stos !!!!

  _______________________

  Ludobójstwo na Wołyniu zaczęło się ... w XVI w. - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/136748,polacy-ukraincy-slowianie-kto-miedzy-nas-sieje-nienawisc

  ________________________
  „wybaczamy i prosimy o wybaczenie” - Kościół uznał oficjalnie polsko-niemiecką granicę na Odrze i Niysie dopiero w 1972r (!!!) - Paweł VI bullą „Episcoporum Poloniae Coetus” (spotkanie polskich biskupów) z dnia 28 czerwca 1972r. utworzył nowe diecezje na polskich Ziemiach Odzyskanych - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/137012,apologetom-zydo-pis-i-po-oraz-zydo-katolickiego-kosciola
 • Bracia Słowianie łączmy się w walce z okupacją żydowską !
  84 lata temu naród niemiecki wielbił i czcił człowieka który wyzwolił Niemcy z łap żydowskich !

  https://www.youtube.com/watch?v=T7O6PBL-Rbg


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydo-UE to śmiertelny wróg białych
 • @ele 11:37:42
  Hasłu należy przyklasnąć.

  Jednak w to wyzwolenie Niemiec przez Hitlera proszę nie wierzyć - zresztą prawdziwy cel niemieckiej polityki polegał na wspólpracy z syjonistami w tworzeniu państwa Izrael przez zmuszanie Żydów do zasiedlania Palestyny.
  Istnieją niemieckie kroniki filmowe np. z 1945r., z poczatku lutego: Drezno, alarm przeciw lotniczy, ludzie biegną do piwnic i schronów - wśród biegnących są dobrze ubrani Żydzi, a rozpoznać ich można po obowiazkowych naszywkach na ubraniach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031