Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1674 posty 1247 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Przepraszam Pana Kosiura.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przegiąłem pałkę, a skorom publicznie natrzodził, to publicznie też przepraszam.

 Mój wpis o rzekomej syjonistycznej agenturalności pana Kosiura (tu ) był oczywistą prowokacją, choć jednoczesnie emocjonalną reakcją na niewybredny atak na Jystynę Helcyk z ONR-u.

Tak to niestety smakuje, jak się rzuca bezpodstawne oskarżenia – nie jest to przyjemne.

Ja bywam czasem oskarżany o agenturalność na rzecz Putina, ale dzięki np. patafianom z „Gazety Polskiej” oskarżenia te od lat podlegają takiej inflacji, że tak naprawde przestały już cokolwiek znaczyć – co oczywiście jest szkodliwe, bo skutek może i zapewne jest taki jak w bajce o chłopcu, który wołał ‘wilk!’

Podobnie jest też i z agenturą żydowską w Polsce – nie widzi jej chyba tylko ślepy, ale jeśli będziemy każdego, kto nam się nie podoba wyzywać od Eskimosów ( Esquimaux ), to jak wyżej.

W przypadku Autora blogu „Rzeczpospolita” źródłem pomieszania pojęć jest nienormalna wprost nienawiść do chrześcijaństwa, a katolicyzmu w szczególności. I dlatego nie za bardzo wiem, jak można w takim przypadku powoływac się na Romana Dmowskiego, autora słów-manifestu:

Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu.

( Źródło: Kościół, naród i państwo, 1927 )

Skądinąd nie tylko przez tego Blogera katolicyzm czy szerzej chrześcijaństwo przedstawiane są jak TOŻSAME z judaizmem, co jest bzdurą piramidalną

( niejednokrotnie czytałem na Neonie o chrzesćijaństwie jako religii nomadycznej – które to określenie dotyczy niewątpliwie patriarchów w Pięcioksięgu, ale byłoby już anachronizmem nawet wobec mozaizmu po-egzylicznego [ po niewoli babilońskiej ].

No ale jak powiadają opłacający mnie sowicie Sowieci: każdyj durak po swojemu z uma schodit.

Jeszcze raz przepraszam pana Dariusza Kosiura za swój tekst, który był niczym innym, jak prowokacją.

McG

KOMENTARZE

 • Autor
  Pokazałeś klasę ;-)
 • @roux 10:49:00
  dzięki - mam nadzieje, że obrażony przeze mnie pan Dariusz mi wybaczy.
  No niestety dałem się ponieść emocjom i przyłożyłem poniżej pasa - wstyd mi.

  PS - bardzo sobie cenię ciekawe wpisy Kolegi, nawet te jak najbardziej krytyczne wobec KK, bo prawda jest jaka jest , a nie jaką bym chciał, by była

  pozdr
 • Szacun :)
  W publicystyce p.Kosiura mnie też drażni niepotrzebne (choćby ze względów politycznych) atakowanie Wiary. Z resztą przekazu ciężko się nie zgodzić ale po co sam sobie robi kuku?

  Faktem jednak jest bezspornym, że od IISV judaizm poczynił wielkie szkody w Kk i pewne stwierdzenia są uprawnione. Należy jednak odróżnić atakowanie Wiary jako takiej od słusznej krytyki hierarchii Kk.
 • @MacGregor
  Też podobnie jak koledzy wyżej pozwolę sobie na uwagę personalną...
  To się nazywa merytoryczny tekst... Znakomita postawa - warte więcej niż miliardy słów.
  Pozdrawiam.
 • @Autor
  Ja niestety nie podzielam pańskiego zdania.

  Zwierzęca nienawiść do KK,wiary jest zwierzęcą nienawiścią do Polaków i katolików których ten osobnik notorycznie miesza z gównem.Staje więc w jednym szeregu z takimi bydlakami jak Michnik,Hartman, Urban,Bauman,Geremek,Kuroń i wielu im podobnych skurwieli.Dla takiej postawy nie ma wytłumaczenia ani litości.I już nie chodzi o samych katolików.Dla tego patafiana każdy kto ośmieli się myśleć inaczej od niego i jego towarzyszy z WPS jest parchatym żydem i wrogiem Polski
 • @matterhorn 11:59:26
  "(26) Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, NADTO SIEBIE SAMEGO, nie może być moim uczniem. (27) Kto nie nosi swego krzyża, a idzie za Mną, ten nie może być moim uczniem. (28) Bo któż z was, chcąc zbudować wieżę, nie usiądzie wpierw i nie oblicza wydatków, czy ma na wykończenie?"
  (Ew. Łukasza 14:26-28, Biblia Tysiąclecia)

  (25) Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie? (26) Kto się bowiem Mnie i słów moich zawstydzi, tego Syn Człowieczy wstydzić się będzie, gdy przyjdzie w swojej chwale oraz w chwale Ojca i świętych aniołów.
  (Ew. Łukasza 9:25-26, Biblia Tysiąclecia)
 • @Ex admin 11:49:20
  (1) Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. (2) Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. (3) Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? (4) Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka /tkwi/ w twoim oku? (5) Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. (6) Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały. (7) Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
  (Ew. Mateusza 7:1-7, Biblia Tysiąclecia)
 • Jeśli JPII mówiło judeochrześcijaństwie, to dlaczego Kosiur nie powinien?
  Należy umieć odróżniać wiarę w Boga/Chrystusa od wiary w Watykan i Kościół, tym bardziej, że żadne władze kościelne Polsce ani Polakom nie sprzyjają.

  Dmowski, podejrzewam, miał na myśli etykę i moralność wywodząca się z katolicyzmu, choć można by dyskutować w jakim stopniu została ona przejęta od rodzimowierców, a w jakim stopniu wywodzi się od umartwiajacego się i zaprowadzającego wiarę ogniem i mieczem katolicyzmu; wątpię, aby utożsamiał istotę polskości z tym co dzisiaj wyprawiają purpuraci i z Kościołem, w którym nie bardzo wiadomo, jaki to bóg panuje.

  Utożsamianie polskości i patriotyzmu z Kościołem i Watykanem jest błędną drogą prowadzącą na manowce, bo wielu ludzi chce się odciąć od hipokryzji głoszącego ubóstwo a ociekającego złotem i głoszącego wywrotowe, lewackie teorie Watykanu i od fanatyzmu, kompletnej bezmyślności i hipokryzji weń wierzących, a jednocześnie czuje się Polakami, wyobcowanymi przez wierzących w Watykan, Kościół i w PiS - skandujący banderowskie hasła na Majdanie, ale modlący się pod figurą przy każdej nadarzającej się sposobności. Jest to prosta droga to skłócania wewnętrznego narodu polskiego.

  Moim zdaniem, Kosiur nie atakuje wiary w Boga, a wiarę w nieomylność kościoła i Watykanu i ślepotę tych, którzy bezrefleksyjnie wierzą w instytucję Kościoła i formacje powołujące się na Kościół i wiarę, jednocześnie postępując wbrew podstawowym zasadom Ewangelii. Oczywiście używa skrótów myślowych, bo nie sposób tłumaczyć całego zagadnienia w każdym artykule.
 • @Lotna 13:05:24
  Mniej więcej napisałaś to co ja, tylko obszerniej. Trzeba umieć odróżnić Wiarę od hierarchii.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:33:21
  Raczej mniej niż więcej. :D
 • @Lotna 13:05:24
  //Jeśli JPII mówiło judeochrześcijaństwie, to dlaczego Kosiur nie powinien?//

  Może... Tymczasem nie chce tego i mówi o "żydo-chrześcijaństwie".

  //Utożsamianie polskości i patriotyzmu z Kościołem i Watykanem jest błędną drogą prowadzącą na manowce, bo wielu ludzi chce się odciąć od hipokryzji//

  Ucinając głowy "hipokrytom"...? Można i tak...
  Poza tym chęć (czy niechęć) wielu wobec jakiejś idei ma świadczyć o jej nieprawidłowości?

  //Oczywiście używa skrótów myślowych, bo nie sposób tłumaczyć całego zagadnienia w każdym artykule.//

  "Usuń komentarz" skrótem myślowym? Oczywiście nie bardzo...
 • McG
  "Przegiąłem pałkę,"- oj tak! Notka była na poziomie tego z pod stołu.
  " a skorom publicznie natrzodził, to publicznie też przepraszam."- i tak robi prawdziwy mężczyzna i Polak!
 • @hamurabi 13:57:15
  Lepiej dziękować... choć można i prosić... Czy stwierdzić taki fakt - proszenie - czyli prze-prosić.
 • @hamurabi 13:57:15
  //Notka była na poziomie tego z pod stołu.//
  Dobrze, że nogawki nie obsikał ;-)
  "Te pod stołem" też się jakoś "stołują"... Czy nie?
  Jak to jest - zwierzaki lepiej budują (naturalnie?) czy ludziska (te wstrętne wynalazki;-) ?

  (25) Wnet bowiem usłyszała o Nim kobieta, której córeczka była opętana przez ducha nieczystego. Przyszła, upadła Mu do nóg, (26) a była to poganka, Syrofenicjanka rodem, i prosiła Go, żeby złego ducha wyrzucił z jej córki. (27) Odrzekł jej: Pozwól wpierw nasycić się dzieciom; bo niedobrze jest zabrać chleb dzieciom, a rzucić psom. (28) Ona Mu odparła: Tak, Panie, lecz i szczenięta pod stołem jadają z okruszyn dzieci. (29) On jej rzekł: Przez wzgląd na te słowa idź, zły duch opuścił twoją córkę.
  (Ew. Marka 7:25-29, Biblia Tysiąclecia)

  O co tu chodzi?

  (57) A gdy szli drogą, ktoś powiedział do Niego: Pójdę za Tobą, dokądkolwiek się udasz! (58) Jezus mu odpowiedział: Lisy mają nory i ptaki powietrzne - gniazda, lecz Syn Człowieczy nie ma miejsca, gdzie by głowę mógł oprzeć.
  (Ew. Łukasza 9:57-58, Biblia Tysiąclecia)

  (24) Przypatrzcie się krukom: nie sieją ani żną; nie mają piwnic ani spichrzów, a Bóg je żywi. O ileż ważniejsi jesteście wy niż ptaki! (25) Któż z was przy całej swej trosce może choćby chwilę dołożyć do wieku swego życia? (26) Jeśli więc nawet drobnej rzeczy [uczynić] nie możecie, to czemu zbytnio troszczycie się o inne? (27) Przypatrzcie się liliom, jak rosną: nie pracują i nie przędą. A powiadam wam: Nawet Salomon w całym swym przepychu nie był tak ubrany jak jedna z nich. (28) Jeśli więc ziele na polu, które dziś jest, a jutro do pieca będzie wrzucone, Bóg tak przyodziewa, o ileż bardziej was, małej wiary! (29) I wy zatem nie pytajcie, co będziecie jedli i co będziecie pili, i nie bądźcie o to niespokojni! (30) O to wszystko bowiem zabiegają narody świata, lecz Ojciec wasz wie, że tego potrzebujecie.
  (Ew. Łukasza 12:24-30, Biblia Tysiąclecia)
 • @Lotna 13:05:24
  Co za bzdury.

  W 1980r i po nim aż do dzisiaj większość strajków przebiegała z udziałem księży katolickich .I nie pchali się oni tam na siłę tylko byli proszeni o przybycie przez strajkujących.To na ich prośbę księża spowiadali i odprawiali msze dla strajkujących.To księża wielokrotnie udzielali pomocy związkowcom w stanie wojennym.
  Więc co? Dzisiaj kiedy już nie są potrzebni to można na nich wylewać pomyje?Można Lżyć i wyzywać ludzi tylko dlatego,ze są katolikami i bronią wiary?Wam oczywiście przeszkadzają też miesięcznice pod Pałacem Prezydenckim i ludzie,którzy tam się przychodzą pomodlić..Dla Kosiura każdy ksiądz to pedał,zbok i parchaty żyd i obrona tego obleśnego typa jest dla was hańbą i świadczy tylko o Was.

  Być może już niedługo rozpocznie się jakaś ruchawka i wtedy co.Znów polecicie do kościoła prosić o pomoc jak w powiedzeniu "jak trwoga to do Boga" czyli pokażecie swoje drugie oblicze.
 • @matterhorn 14:44:34
  Ty wybaczysz swoim pasterzom wszystko - to takie trochę bezrozumne działanie oparte na nieomylności i dobrej woli pasterza. Tymczasem on dba o stado dla swego interesu , a nie trzódki. Wg. mojego widzenia świata to Lotna ma rację, a nie TY.
 • @matterhorn 14:44:34
  Nie przeczytałeś najwyraźniej z należytą uwaga co napisała Lotna. Szkoda.

  Ze swojej strony dodam, że mi te "miesięcznice" zaczynają przeszkadzać. Pomijając fakt, że kosztują kupę (naszej) kasy to jest to cyniczne wykorzystywanie symboli i zachowań religijnych do celów politycznych.
 • @matterhorn 14:44:34
  // obrona tego obleśnego typa jest dla was hańbą i świadczy tylko o Was.//

  perfekcyjna ocena Kosiura
  dodałbym więcej ale ....

  ps.
  niejeden Polakożerca i wyzywający KK tuż przed śmiercią błagał Boga o litość i przebaczenie
  Jak kostucha zajrzy mu w oczy to zrobi dokładnie to samo co takie ludzkie szmaty jak Jaruzelski czy Kiszczak.
 • Jest prowokatorem...
  ...nie rozumiem, czemu się tak autobiczujesz:))...oczywiście tzw "narodowcy" są pod lupą chazarów, tak jak onegdaj tzw "solidarność"...i tu mu przyznam rację...ale i tak jest prowokatorem i to w skali mega...takich wyczuwam na kilometr, jest pokroju opolczyka, czyli Andrzeja Szuberta...to jedna stajnia szkolona na to samo kopyto...

  nie powinieneś się w ten sposób biczować, tym bardziej, ze już to zauważyłeś, że tzw Kosiur miesza pojęcia i w jednym szeregu miesza chrześcijaństwo z judaizmem...powstań z kolan bracie, ściągnij ten wór pokutny ...przykro patrzeć jak się kajasz bez sensu...naprawdę
 • @matterhorn 11:59:26
  pełna zgoda...nie odbiega za daleko od tych, których wyżej wymieniłeś...
 • Myślę, że tym wpisem postąpiłeś dobrze
  Nie podobał mi się poprzedni wpis, ale nie wypowiadałem się, zbyt małą miałem wiedzę w tej sprawie. Wysłanie Twojego tekstu na pudło z jednoczesnym wysłaniem tekstów zainteresowanego do lochu też trudno popierać.

  Nie raz mnie emocje ponosiły i zwykle taki tekst odkładałem na bok, do przemyślenia, sprawdzenia. Czasem stonowania tonu wypowiedzi. Za to umiejętność przyznania się do błędu należy wysoko cenić.

  Fakt, Polakom trzeba uspokojenia, rozwagi wypowiedzi, zbyt mocno dzielą nas politycy taktując za naród głupi, co wszystko kupi.
 • Skrucha
  Tak to jest ze zbiciem kubka. Są specjalne kleje, one kleją tak, że nie widać szczelin. Ostatnio sam taki piękny, rozwalony skleiłem. Kiedy go myję zawsze mam wątpliwości, czy klej wytrzyma gorącą wodę i ciśnienie od gąbki, którą wtłaczam w kubek, celem wymycia.

  Jestem przy tym szczególnie ostrożny, gdyż wiem, że on nigdy już nie będzie miał takiej wytrzymałości, jak przed upadkiem na podłogę.

  Panie MacGregor poprzez wzajemne tarcie powstała entropia i proces stał się nieodwracalny. Wierzący, próbują konstruować Perpetuum mobile, niewierzący wiedzą, że wzrost nieporządku to prawo absolutne.

  http://iddd.de/Franc15grzech.pdf
 • @adevo 18:15:05
  biedaku to aż tak bieda cię docisła, ze musisz kleić kubki?:))..nędza to jednak ciężka niedola, zwłaszcza ta umysłowa:))kryszna się grobie przewraca:))
 • @Zawisza Niebieski 18:12:45
  piszesz://zbyt małą miałem wiedzę w tej sprawie//

  ale zastanawiam się nad tym że pomimo, ze masz wiedzę w wielu rzeczach dotyczących Kościoła nie reagujesz, kiedy "zainteresowany" miesza chrześcijaństwo z chazarską, talmudyczną odmiana judaizmu...wiesz dobrze, że Kościół za Hlonda bardzo się różnił z tą odmianą dzisiejszą posoborową..."zainteresowany" "nie widzi" różnicy, tylko wali na odlew...tym sposobem staje się "prowokatorem" siłą rzeczy...
 • @trybeus 18:55:19
  Popatrzałem na moje konto: Trybeus dalej zablokowany. Odetchnąłem z ulgą.
 • @trybeus 19:03:25
  Czy ty myślisz, że ja czytam wszystkie teksty przez wszystkich napisane? Mało tu na NEON takich co "żydami" okładają się jak w pierwszych filmach komediowych tortami? Nigdy tego nie tolerowałem i nigdy nie używałem. Kościół rzeczywiście wywodzi się z judaizmu, tyle, że z biblijnego a nie talmudycznego. Zawsze cenię kulturę wypowiedzi, nie zaś zasadę oko za oko ząb za ząb.

  W swojej wypowiedzi nie oceniam samego blogera Rzeczypospolita, to jest zupełnie inny temat, za to doceniam autora tego tekstu za przyznanie się do błędu.

  Dla mnie kolejnym krokiem, o ile mamy uczyć się kulturalnego prowadzenia dyskusji, nawet gdy poglądy nas różnią powinien być tekst blogera Rzeczypospolita. Myślę, że więcej jest takich blogerów, komentatorów, którzy pewne przewartościowanie języka powinni zrobić.

  Choćby komentator który ze względu na to iż jest szlachcicem herbu ... to wszyscy, którzy nie zgadzają się z jego poglądami powinni czuć się zaszczyceni stanowiskiem świniopasa w obejściu jego dziadka. Celowo nie wymieniam nicków, niech każdy pomyśli o sobie.

  Dzisiejsze rządy Polską działają na zasadzie "dziel i rządź" (to mówię w kontekście ponad 10 letnim) arogancja władzy osiąga szczyty... Tak więc jeśli nie będziemy w stanie rozmawiać ze sobą szanować własne poglądy, to oni osiągną oczekiwany przez nich skutek. Zamiast mówić o patologiach władzy, o masowym rozkradaniu, marnotrawieniu naszego wspólnego dobra będziemy żarli się o kawałek padliny, którą nam rzucą.
 • @trybeus 19:03:25
  Właśnie zerknąłem na nowy tekst blogera Rzeczypospolita, po 10 określeniu "żydowski" w dowolnej odmianie po prostu spasowałem. Nawet jeśli miałby rację, to nie tylko racje ale i język ich wypowiadania ma znaczenie.
 • @adevo 19:12:32
  ...tak "gęsto" tu piszesz, że w zasadzie twoje "odetchnięcie" nie ma najmniejszego znaczenia:D

  a dalej biegasz po ulicy w prześcieradle z tamburynkiem?:))
 • @Zawisza Niebieski 19:48:11
  ...zgadza się..."ż" to ulubiona litera "zainteresowanego":))
 • @zadziwiony 15:20:02
  Nie jestes osamotniony w swojej opinii. Mam dokladnie te same odczucia.
  Daleko mi do ateizmu, ale nigdy zadnego papieza nie nazwe "ojcem swietym". Iluz to tych "ojcöw swietych" przeganialo jeden drugiego z papieskiego stolca? Ilu oddawalo sie rozpuscie? Ilu napuszczalo naiwnych Polaköw na cudze wojny, zapewniajac, ze koscil odpuszcza "winy"popelnione w imie obrony Swietej Wiary?...
 • @trybeus 20:34:21
  Chciałem poniższe napisać, ale unieważniam, he. Przebaczysz mi?

  Trybeus- Ty masz wizję tańczącego z tamburynkiem na ulicy ducha adevo w prześcieradle, a ja mam też Twoją wizję z przed paru lat: robiącego na górala, żydowskiego handlarza, handlującego zamiast polskimi, niemieckimi materiałami budowlanymi. -:)))
 • @adevo 22:03:34
  " handlującego zamiast polskimi, niemieckimi materiałami budowlanymi. " Proszę nie robić za trefnisia , brak kwalifikacji . Przypominam że właśnie germański kapitał wykupił i doprowadził do upadku Polski przemysł budowlany , między innymi . No i jak się z tym czujesz ?.
 • @adevo 22:03:34
  ...nigdy nie handlowałem materiałami budowlanymi:))...masz jakieś halucynacje:))...odstaw tamburynek:))
 • @Repsol 22:23:19
  Tak, tak ciężko jest coś w Internecie odgwizdać. Mam napisać przeproszenie, że T. to nie tylko sprzedawczyk niemieckich materiałów budowlanych?
  _________

  Repsol chciałem zwrócić uwagę, że przy wymianie, zmiana entropii (wzrost bałaganu) jest NIEODWRACALNA.

  O to słowo IRREVERSIBEL - NIEODWRACALNE mi chodzi. Nic nie można w 100 procentach zakitować, nawet, jeżeli kit jest z Niemiec. Kierunek jest jeden --->

  Ta dydaktyka oczywiście odnosi się do wszystkich, tu szczególnie do Mac Gregora i do Trybeusa.

  Mac Gregor zrozumiał, że nieuczciwy atak na przesadzającego, ale solidnego Kosiura bardziej mu zaszkodził niż Kosiurowi.
  Ale szkody są nieskończone i NIEODWRACALNE!

  Trybeusa z kolei poruszyła w jakiś sposób mantra Hare Rama Hare Kriśna Kriśna Kriśna Hare Hare.
  Ta miłość do Śri Kriśna jest NIEODWRACALNA.
  Ja widzę Trybeusa wcześniej, czy później także na ulicy, w prześcieradle, z tamburynkiem.:))
 • @matterhorn 14:44:34
  Pro pierwsze nie zwracaj się do mnie przez "wy". Wypowiadam swoją opinię i tylko moją własną.

  Po drugie, w Kościele Katolickim Boga nie ma, albo bywa bardzo rzadko, więc jeśli będę w "trwodze" z pewnością do kościoła nie polecę.

  Obrona skompromitowanej instytucji w imię "wiary" jest wielkim nieporozumieniem, szczególnie, gdy ta sama instytucja występuje przeciwko wierze, którą powinna reprezentować i której powinna być ostoją. Ja to nazywam nieporozumieniem a inni nazywają to głupotą albo katodebilizmem.
 • 5*
  Dezawuowanie, chlapanie gównem po człowieku, to każdy małpi troll potrafi.
  Przeprosić, to już wyższa skala IQ.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:58:27
  "Utożsamianie polskości i patriotyzmu z Kościołem i Watykanem jest błędną drogą prowadzącą na manowce"

  Ja się odniosłem krytycznie do tego fragmentu,który jest oczywistą bzdurą.W zasadzie wszystkie wojny (począwszy od tej pod Grunwaldem) i powstania były w symbiozie z KK .Zawsze towarzyszył im krzyż i modlitwa i to na prośbę tych Polaków i patriotów
  Ja sobie zdaję sprawę,że w KK zagnieździła się żydowska piąta kolumna która ma na celu rozwalenie tej instytucji od środka.I właśnie z tą zarazą trzeba walczyć a nie z całym KK.
  Kosiur (a także pośrednio Lotna,która staje w jego obronie) uważa,ze trzeba zastosować metodę Hitlera zagazować i wymordować katolików(żydów) i będzie po problemie.Przecież dla niego każdy katolik począwszy od Papieża po biskupów i zwykłych księży takich jak ks.Popiełuszko czy Międlar to parchate żydostwo,które należy wyplenić.Połowa piszących tutaj to dla niego żydzi i wrogowie Polski .Jakieś młode dziewczę z ONR-u ,które jest aktywne w swojej organizacji to przebrzydła żydówka ,którą najlepiej utylizować zawczasu.
  Każdy kto staje w jego obronie usprawiedliwia jego haniebne działania i słowa(listę jego haniebnych cytatów przytoczył niedawno bloger Zdzich)

  Niech Lotna powie w oczy Sendeckiemu,że Jego replika krzyża spod Giewontu stawiana w miejscach ważnych dla Polski i Polaków to droga prowadząca na manowce.

  Mnie te miesięcznice nie przeszkadzają.Jak ktoś ma taką potrzebę pomodlić się za poległych w Smoleńsku to jego sprawa i nie należy w tym przeszkadzać ani tym bardziej wyzywać czy szydzić.Co niektórzy wykorzystują te miesięcznice do celów politycznych ale to każdy widzi i wie jak to osądzić.
 • @matterhorn 10:43:22
  //Niech Lotna powie w oczy//

  :-)))
 • @matterhorn 10:43:22
  Lotna wcale nie broni Kosiura, ani pośrednio ani bezpośrednio. Zarzut z gruntu fałszywy.

  //Jak ktoś ma taką potrzebę pomodlić się za poległych w Smoleńsku to jego sprawa i nie należy w tym przeszkadzać ani tym bardziej wyzywać czy szydzić//

  Oczywiście, każdy ma przyrodzone prawo do modlitwy w każdej miłej swemu sercu intencji. Ale jeśli ma się to przeradzać w polityczną hucpę to jest to przekroczenie granicy tego prawa. To już nie jest modlitwa tylko wiec polityczny ( nie powiesz mi chyba, że Kaczyński jest kapłanem). Nawet przy ustawie o zgromadzeniach tak majstrowali, żeby "miesięcznice" nie miały konkurencji.
  Chcą się gromadnie modlić w jakiejś intencji? Mamy mnóstwo dużych kościołów a każdy proboszcz po mszy z radością da Kaczyńskiemu mikrofon.
 • @matterhorn 10:43:22
  Lepiej niech najpierw zobaczy uszami...

  (21) Mówił im dalej: Czy po to wnosi się światło, by je postawić pod korcem lub pod łóżkiem? Czy nie po to, aby je postawić na świeczniku? (22) Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało wyjść na jaw. (23) Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha. (24) I mówił im: Uważajcie na to, czego słuchacie. Taką samą miarą, jaką wy mierzycie, odmierzą wam i jeszcze wam dołożą. (25) Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, pozbawią go i tego, co ma.
  (Ew. Marka 4:21-25, Biblia Tysiąclecia)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:51:49
  //Lotna wcale nie broni Kosiura, ani pośrednio ani bezpośrednio.//

  Rzeczywiście... Jest wprost odwrotnie...
 • @matterhorn 10:43:22
  //Kosiur (a także pośrednio Lotna,która staje w jego obronie) uważa,ze trzeba zastosować metodę Hitlera zagazować i wymordować katolików(żydów) i będzie po problemie.//

  Niech robią co chcą tylko trochę konsekwencji by wypadało... Dlaczego nie zlikwidować całej Ziemi a najlepiej z resztą kosmosu? Nic tylko hipokryzja... Więc do roboty pani Lotna... Mamy teraz takie możliwości, ze jeden człowiek jak się dobrze postara to może jak nie rozdupczyć tą planetkę to przynajmniej mocno pokiereszować...
  Skończyć bajdurzenie i do roboty!
 • @ matterhorn i Husky
  Ditto!

  Gratuluje trzeźwego myślenia i racjonalnego podejścia do sprawy.
  Apologeci Kosiura nie nauczyli się niczego z historii, kiedy to identyczni żydowscy maniakalni psychopaci – Golberg „Różanski”, Julia Brystiger „Krwawa Luna”, Josef Fleischfarb „Światło”, Grzegorz Piotrowski, itp. - również byli wspierani przez mentalnie ograniczonych socjal-demokratów PRL'u.
  Kłamiąc: „Justyna Helcyk – Żydówka, idiotka, antypolska i antynarodowa szuja, agentka Żydo-PiS”, KOSIUR pisał o sobie.
 • @trybeus Myszka Agresorka od Petru to Hajka Salomon!
  Żydowskie nazwiska Polskiej elity - każdy Polak musi to obejrzeć (do końca). Stan gospodarki i zadłużenia to przykład aby weryfikować pochodzenie rządzących i wybierać tylko rodowitych Polaków od minimum trzech pokoleń. Pozdrawiam wszystkich patriotów Polaków. Jeśli spojrzymy na to z drugiej strony zakładając, że to prawda i mają pochodzenie żydowskie i jest to jakiś spisek gdzie jedni drugich na stołki wrzucają to patrzcie gdzie jesteśmy my, Polacy?. Obiektywnie myśląc to żydzi są tak cwani, przebiegli, że potrafią wkręcić się wszędzie i przejąć władzę. Wystarczy spojrzeć na USA - kto nimi trzęsie. Oczywiście ten fakt wqurwia antysemitów, ale cóż poza wqurwieniem są w stanie zrobić?. Jakkolwiek by ich nie nazywać i jak wymyślać różne układy o których większości nikt tu pojęcia nie ma to jednak są inteligentni i wykształceni, bo z kasy z biedronki do rządu nie ma możliwości się dostać. Jeden chciał coś z tym zrobić siłą i jak widać nie wyszło i to oni teraz trzęsą światem czy tego chcemy czy nie. Przykre, ale prawdziwe. Plemię potraktowane nożem po genitaliach. Czyli bez napletków. Widać, że Polacy są opanowani przez plemię napletków.. Na te przyjdzie czas i będą spierdalać aż im nogi powylatują z dupska. Wstrętne czosnki. Doskonały materiał to trzeba pokazywać już dzieciom w szkole podstawowej aby wiedziały, że muszą się kształcić aby wypierdolić tą żydowską V kolumnę z życia Polski!!! Żydom należy oddać co im się należy lecz pierwsze to ich nazwiska!!! Rzepliński, Michnik, Buzek, Kijowski to typowe żydowskie mordy, o tyle Duda, czy Stolzmann, syn żydowskiego zbrodniarza, to wyglądają na Polaków, choć rzeczywiście mają pochodzenie żydowskie. Ale Duda ma tylko jakiegoś tam pociotka i żonę żydówkę... Macierewicz, choć ma wygląd żyda i jest żydofilem, z tego co wiem nie udowodniono mu pochodzenia żydowskiego i jako chyba jedyny polityk obok Korwina otwarcie temu zaprzeczył... https://www.youtube.com/watch?v=uHGj2LWIln4 Dziwnym trafem żydostwo na ziemiach Słowian pojawiło się wraz z najazdem zbrodniczych zakonów krzyżackich Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/kolonie-niemcc3b3w-i-szwajcarc3b3w-na-terenach-europy-c59brodkowej-i-wschodniej1.png Tak zwane żydostwo to ukryci potomkowie krzyżaków. Rozsiano ich są po całej Słowiańszczyźnie (Litwa, Czechy, Ukraina, Estonia, Łotwa, Krym, Besarabia, Rosja, …), i ukryto w śród Słowian. To z nich rekrutuje się przyszłych proboszczów, rabinów, oficerów SS, UB, SB, NKWD, CZEKA, UPA, OUN, …, oraz oczywiście wyższej rangi polityków wszystkich zabarwień ugrupowań politycznych: pomarańczowych, czerwonych, niebieskich, czarnych, zielonych… to znaczy: komunistów, kapitalistów, chrześcijańsko-islamskich-demokratów(socjalistów-faszystów), anarchistów, z których to następnie wybiera się wszystkich prezydentów (Pierwszych Sekretarzy, Bauerów), korporacji (feudalnych folwarków pańszczyźnianych). W 1802 żydzi w związku ze zniesieniem przez króla pruskiego feudalnych przywilejów miast i cechów, zostali dopuszczeni do cechów i urzędów miejskich. Musieli również przyjąć nazwiska o niemieckim brzmieniu. Była to świadoma polityka germanizacyjna. W Warszawie, podobnie jak w innych miastach wymyślaniem nazwisk zajmowali się specjalni urzędnicy. W przypadku największego miasta Prus Południowych był to literat Ernst Theodor Amadeus Hoffmann, który znany był z bardzo bogatej wyobraźni. Pierwszych, którzy przychodzili, pytano po prostu o imię ojca, co dawało Mozesohn (syn Mojżesza), Icekson (syn Icka) czy Dawidson (syn Dawida). Potem dał upust swoim skłonnościom poetyckim i nadawał nazwiska pochodzące od nazw kwiatów, zwłaszcza róż - Rozebaum (drzewo róż), albo też Rozentall (dolina róż), Rosenberg (góra róż) itp. Lubił też wymyślać nazwiska pochodzące od wyrazu „złoto”, np. Goldberg (złota góra), Goldmann (złoty mężczyzna) czy od nazwy miasta - Warschauer, Krakauer itp. żydzi wychodzący z jego biura na ogół byli zadowoleni ze swoich nazwisk. Bardziej oświeceni Żydzi sami składali propozycje, które często akceptowane były przez Hoffmana. Nawet nie wiecie ilu żydów ma nazwiska niemieckobrzmiące. W USA 80%. 25 listopada 2007 niemiecka państwowa rozgłośnia radiowa Deutsche Welle podała wyniki badań nad genotypem Niemców, prowadzonych przez firmę Igenea. Okazało się, że statystycznie germańskich przodków ma tylko ok. 6% (!) Niemców. Przodków semickich ma ok. 10% mieszkańców Niemiec, słowiańskich ok. 30% (!!!) – reszta w większości celtyckich. Jak pokazały wyniki badań nad genotypem obecnie żyjących krewnych Adolfa Hitlera, przeprowadzonych przez Jean-Paul’a Mulders’a i Marc’a Vermeeren’a w 2010 r., wódz III Rzeszy nosił w sobie rzadką w Europie haplogrupę E1b1b1, która charakterystyczna jest dla ludów Afrykańskich i występuje często wśród żydów. To dobitnie pokazuje, jakim ludem z pochodzenia są Niemcy....cyt.z https://jarek-kefir.org/2013/12/27/zapomniana-historia-polski-tajemniczy-cesarz-slowian-i-chrzescijanskie-niewolnictwo/ Te same badania zrobione zostały w Japonii i stwierdzono 5% japońskie pochodzenie a reszta to Chińczycy, Koreańczycy, Wietnamczycy i takie tam inne ale żydowskiego pochodzenia nie stwierdzono. Hitler był mieszańcem austriacko-żydowskim. Babka Hitlera była służącą w bogatej żydowskiej rodzinie i jak zaszła w ciążę z synem pracodawcy została z pracy zwolniona. Potem urodziła nieślubnego syna,który był później ojcem Hitlera jednak pod nazwiskiem babki, która nazywała się Hitler. Więc ojciec Hitlera był nieślubnym bękartem austriacko-żydowskim.Tak więc Hitler ze strony ojca po babce miał co najmniej 25% krwi żydowskiej. Kalkstein to nazwisko noszone przez członków arystokratycznego niemieckiego rodu z Prus Wschodnich.Wokół ich historii osnuty jest scenariusz polskiego serialu historycznego "Czarne chmury". Część rodziny uległa polonizacji. Znany jest przypadek Ludwika Kalksteina oficera AK i agenta Gestapo uczestniczącego w schwytaniu gen.Grota-Roweckiego.. Przy okazji : w Rosji carskiej obowiązywało dyskryminacyjne ustawodawstwo antysemickie. Żyd nie miał szans na stopień podoficerski, a co dopiero na szlify generalskie. To w takim razie jak to możliwe że carskim generałem jest dziadek Kaczyńskiego.? "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" - Czyli Cesarstwo Rzymskie nigdy nie upadło!!! https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/eic_suisse_usa.png
 • Panie McGregor....
  Jestes pan gentelmanem, ktorego moga poniesc nerwy, ale umie to przyznac i przeprosic.
  Z panem Kosiurem mozna sie nie zgadzac, mozna go nie lubic z roznych powodow, ale posadzac o brak patriotyzmu i Agenturalnosc to poprostu idiotyzm.
  Pan Kosiur w swoich komentarzach zjawisk ze strefy tzw "narodowcow" ma wiele racji..a jego oglad spraw jest niezwykle trafny. I jesli cos mowi radze dobrze sie nad tym co mowi zastanowic i starac sie dojrzec o czym mowi.
  Wielu mlodych dzialaczy - bc moze z barku doswiadczenia- zachowuje sie jak w znanym powiedzeniu...kwacze jak kaczka kolysze sie jak kaczka...plywa,jak kaczka..zatem musi byc kaczka.
 • + + + + + + + +
  Co chrześcijanin, katolik sądzi o islamie, muzułmanach, islamistach? To samo co muzułmanie, islamiści o chrześcijaństwie, chrześcijanach, katolikach... I w obu przypadkach "dowodem racji" jest to samo...
  I, paradoksalnie, obie strony mają rację odnośnie opinii na temat konkurencji... I to tylko zbieg okoliczności spowodował, że tam, a nie tu jest islam, a tu, a nie tam chrześcijaństwo...
  Więc co tu szanować, a co dopiero wyznawać, wspierać, propagować...

  http://wolnyswiat.pl/11ah5_pliki/image015.jpg

  http://wolnyswiat.pl/11ah5_pliki/image003.jpg

  http://wolnyswiat.pl/11ah5_pliki/image020.gif

  http://www.wolnyswiat.pl/11ah5_pliki/image014.jpg

  Więcej w moich publikacjach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930