Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Grzegorz Braun i "dyrektywa fatimska"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

FATIMSKA DYREKTYWA musi być przez polską politykę przyswojona i trwale zintegrowana z wykładnią polskiej racji stanu.

"Dyrektywą” nazywam tu prosty wniosek wynikający z tego ustępu orędzia fatimskiego ( 1917 ), które odnosi się wprost do tzw. stosunków międzynarodowych. Otóż jasno wynika zeń, że ostatecznie przyszłością Rosji jest jej nawrócenie. Nota bene:nie np. „zniszczenie”, „zniknięcie”, a własnie najwyższe możliwe stadium istnienia, czyli NAWRÓCENIE. Czego nie zdają się przyjmować do wiadomości ci wszyscy polscy patrioci, dla których scenariusz optymalny i program minimum, to po prostu zepchnięcie Rosji z mapy – gdzies tam, hen, poza krańce cywilizacji, gdzie ‘dalej już tylko smoki’ i wieczne ciemności Mordoru. Owszem, nasze doświadczenia z Rosją podpowiadają najdalej idący sceptycyzm wobec ew. owego nawrócenia zwiastunów. I z całą pewnością trudno brać za nie oficjalne szopki „pojednania” z udziałem czekistów i ich agentury zadaniowanej do pracy na odcinku „religianctwa”. Ale tym bardziej módlmy się i tak działajmy, byśmy w bilansie dziejów zaliczeni byli do tych narodów, które mieć będą jakikolwiek udział w dziele owego nawrócenia – nie zaś, Boże broń, do tych, które przed końcem czasów same ulegną zniszczeniu, o czym przecież w Fatimie również była mowa. Tertium,zachodzi poważna obawa, non datur.

( źródło:Opcjanaprawo.pl: ABC polskiej polityki zagranicznej A.D. 2014 - przepisane z wydania książkowego „Stałe warianty gry” ).

Tymczasem wśród naszych „żoliborskich sanatorów” póki co dominuje opcja ‘dziadowska’ ( w sensie od III części „Dziadów” ):

„Tak! zemsta, zemsta, zemsta na wroga, Z Bogiem i choćby mimo Boga!”

[ Co gorsza, nasi upośledzeni moralnie bracia młodsi też zdaje się czytali tę samą poezję: „Potem pójdziem, krew wroga wypijem, Ciało jego rozrąbiem toporem: Ręce, nogi goździami przybijem” – nie bez przyczyny w mądrości swojej Kościół Katolicki przez kilka wieków zabraniał tłumaczenia Pisma Św. na języki ludowe ].

A tymczasem „na mieście” wciąż dominują zgoła odmienne treście, powyciągane prosto z własnej dupy przez kompletnych idiotów nieświadomych swojego idiotyzmu.

Np. pan poseł Pięta z PiS-u w wywiadzie dla judeochrzescijan z „Frądla” dzieli się swoim rozumieniem polityki międzynarodowej:

Rosja bez Ukrainy i zaabsorbowania dziedzictwa Rusi Kijowskiej, jest tylko bękartem Czyngis-chana, jedynie resztką państwa tatarskiego, zdegenerowanego dodatkowo przez kilkadziesiąt lat barbarzyńskiego komunizmu

Poniższy artykuł to też myślę wynik ekumenicznego zbliżenie „Frądla” z judaizmem:

 Rosja - przeklęte imperium szatana.

Znowuż dr Jerzy Targalski, publicysta probanderowskiego GaPola i szef think-tanku przy Akademii Sztuki Wojennej ( sic! ) zapowiada wspólne z kozakami zajęcie Moskwy ( por.kresy.pl ),  co świadczy o niekorzystnym wpływie nadużywania alkoholu na szare komórki.

Powiadają, że wariat na swobodzie największym nieszczęściem jest w przyrodzie, a w naszym przypadku ci wariaci są w dodatku posłami, redaktorami i szefami think-tanków.

Żeby nie przyszło z tego na nas prawdziwe nieszczęście. 

KOMENTARZE

 • Super tekst:))
  ...ale towarzysz Targalski już zdrowo odjechał:)))...pewnie przerzucił się na kozacki samogon:))))
 • Bardzo dobre zróżnicowanie dwóch dyrektyw
  Zalogowałem się pierwszy raz od iluś tam lat :-)
 • Tak
  Ciarki człowieka przechodzą jak nabiera świadomości w czym żyje.5*

  pozdr
 • @CzarnaLimuzyna 19:09:41
  cześć...podziwiam, że po latach pamiętałeś jeszcze hasło:))pozdr
 • @trybeus 18:29:27
  Jestem pewny tego,ze gdyby pan Targalski zetknal sie z nastajaszczym soldatom dajmy na to postury generala Lebiedia to by mu nawet gumki u dolu nogawek nie pomogly tyle by bylo tego zrzutu.Podobnym gierojem jest inny mocny w gebie,Lindsay Graham.
 • @trybeus 20:08:48
  A po co jest funkcja: Zapamiętaj? (Sic!)

  pO nP nP

  Tuz z Talii
 • @
  Nie bardzo rozumiem ... na co niby ma się nawrócić prawosławna (prawowierna) Rosja ? ... Na "frankizm" ? ...
 • Jaki pan-taki kram...
  "Jerzy Targalski, publicysta probanderowskiego GaPola i szef think-tanku przy Akademii Sztuki Wojennej"
  A któż takiego po..ba zrobił tam szefem? Szef Misiewicza,jedyny ,który się szefowi Żoliborskiej Grupy Rekonstrukcyjnej"Sanacja" nie kłania,gdyż od 10.04.2010r. trzyma go za jaja.
  +5 z tekst.
 • @aleksy- przytomne pytanie
  Niema chyba podstaw by uwazac ze katolicyzm ma cos wiecej do zaoferowania niz prawoslawie wiec nie bedzie to napewno powrot do religijnosci po okresie narzuconego Rosji komnistycznego ateizmu w wersji Watykanu .................................................

  Teraz wiele się zmieniło, nasz kraj się obudził, poczuł swoją siłę i nasza prawda ma swe podstawy. I wiele narodów poczuło, że może związać swoją przyszłość z Rosją – wszystko tak, jak przedstawiał to Cayce:

  Odczyt 3976-10, z dnia 8.II.1932 roku:
  W religijnym rozwoju Rosji leży nadzieja dla świata. Naród albo grupa narodów, które będą najbliższe w stosunkach z Rosją, mogą żyć lepiej, powoli zmieniając warunki życia na lepsze na całym świecie.

  Nieco potem Cayce powiedział tak:

  Odczyt 452-6, z dnia 29.XI.1932 roku:
  Zmiany nadchodzą, możecie być spokojni, to będzie ewolucja albo rewolucja w ideach myśli religijnej. Podstawy do tego w każdym razie wyjdą z Rosji; to nie będzie komunizm, ale to o czym uczył Chrystus – jego wersja komunizmu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930