Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1820 postów 2006 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Strefa Nienawiści czyli „hate preachers” po polsku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak powiada ruskie przysłowie ( a jaja kobyły i bieżący ruski troll jakie niby inne mam znać przysłowia, hę, hę? ): „każdyj durak po swojemu s uma schodit”.

 Np. niektórzy boją się otworzyć lodówke, żeby im z niej Eskimos nie wyskoczył.

 [ O ile dobrze pamiętam, określenie to wzięło się z dyskusji nad odpowiedzialnością współczesnych Panu Jezusowi elit żydowskich za Bogobójstwo. Skoro to nie Żydzi byli winni, to kto, Eskimosi? I tak jakoś zostało ... od tamtego czasu rdzenne ludy obszarów arktycznych i subarktycznych napierają, żeby zamiast Esquimaux nazywać ich Innuitami – jak widać nikt nie jest chętny brać na siebie winę. Dlatego też nie szafowałbym okresleniami typu „górale ... z góry Synaj”, bo narobimy bryndzy naszym poczciwym górolickom z Zakopca i okolic i wspólnie będziemy musieli szukac dla nich innej nazwy i przerabiac polskie piesni religijne typu „Góralu, czy ci nie żal” ].

Ciekawe odchylenie z tym związane wykazuje nasz kolega z blogu „Rzeczpospolita”, widząc wszędzie wszechmocnych Żydów i obwiniając ich za wszystko, zupełnie jak owieczki z sekty red. Sakiewicza widzą wszędzie ruskich agentów ( ale Sakiewicz przynajmniej na tych fobiach swoich zwolenników zarabia jakies uczciwe pieniądze, a że gubi przy tym Polskę, to insza ... ), łącząc to z jednoczesną alergią wobec katolicyzmu postrzeganego jako ... religia żydowska, zapewne implantowana nam ... przez „Żydów wiarołomnych”, co z kolei wykoleiło historię naszego narodu, niszcząc kwitnące Imperium Lechitów. No cóż, zaprawdę słusznie powiada rosyjskie przysłowie. Ja ( będąć najwyraźniej agentem Watykanu ) uważam dokładnie odwrotnie – przyjęcie przez piastowskich dynastów katolicyzmu jako religii państwowej umożliwiło nie tylko przetrwanie i rozwój odrębnego państwa, ale też powstanie wspaniałego narodu polskiego, do którego mam niezasłużony zaszczyt się zaliczać.

[ Skoro już potrąciłem Eskimosów, co jest w samo w sobie niebezpieczne, zwłaszcza po tym, jak podczas kolejnej pielgrzymki  ad limina do Erecu ( od Erec Israel = Ziemia Izraela ) nasze neo-sanacyjne władze zobowiązały się do zwalczania antysemityzmu jawnego i ukrytego, antysemitników świadomych, podświadomych i nieświadomych ( = bez zgody i wiedzy ) itd przy jednoczesnym pozostawieniu w rękach Semitników decyzji o tym, co antysemityzmem jest, a co nim nie jest: uważam tedy, że skoro mieliśmy zaszczyt gościć naszych strasznych braci ( najpierw w charakterze handlarzy niewolników – patrz choćby spiczaste czapki na Drzwiach Gnieźnieńskich ) na naszych ziemiach przez 8 wieków, skoro już raz w okresie reformacji i wojen religijnych w Europie Zachodniej uratowalismy ten naród od zagłady, to już wystarczy i teraz przekażmy ten zaszczyt innym – nie bądźmy pod tym względem samolubni ].

No ale powróćmy do naszych duraków.

Taki na przykład Wściekły Stefan to ofiara przedmiotowego traktowania przez fałszywych kolegów ze stronnictwa pruskiego. Tak naprawdę mają go w tyle poniżej pleców, ale spostrzegłszy, iż ze względu na swoją przypadłość nadaje się do szczucia na Prezesa Kaczyńskiego i jego „sanatorów” ( od „sanacji” – PiS jako historyczna grupa rekonstrukcyjna Sanacji, copyright Grzegorz Braun ), wykorzystują jego chorobę bez skrupułów. Najpierw chowają mu leki, a potem wyciągają z budy przed mikrofon by dał głos – wstyd Panowie, wstyd!

Prawdziwą hańbą, takim Wściekłym Stefanem sklonowanym po tysiąckroć, jest wszelako uczynienie sobie z żerowania na ślepej nienawiści sposobu na życie. I tu niestety tym razem ja dosiadam swojego konika ( hobby-horse ), czyli sekty tyle obrzydliwej, co potencjalnie niebezpiecznej, a nazywającej samą siebie Strefą Wolnego Słowa.

Pod typowym artykułem informującym o kolejnej agresji Rosji na Ukrainę ( a było tych ataków więcej, niż słynnych ostatecznych chińskich ostrzeżeń ):

Ukraina zaatakowana! Stan wyjątkowy i przygotowania do ewakuacji

ktoś nieśmiało przypomniał całkiem niedawny program w kijowskiej telewizji o ‘etnicznych granicach’ po San i Wisłę, za co dostał taką ripostę:

kiler51 | 31.01.2017 [23:00]

bolszewicka świnio na żołdzie ludobójcy Hitlerputina won z tego portalu, ścierwo niemyte cuchnace jak każdy bolszewicki śmieć.
jednego nie rozumię Ukraińcy nie mają do cholery dział, czołgów, bombowców? nie ma co patrzeć na Niemcy oni są od wieków w takich sytuacjach z soba ramie w ramie, a garbata podkomendna ze STASI Angela udaje pawiana.
Ogłosić mobilizację dać kacapom w dupę,
nie brać jeńców , od razu w łeb każdego śmiecia ruskiego wyprawić na tamten świat z ołowiem w zakutym parszywym łbie i będzie pozamiatane.Kacapy inaczej kawałek po kawałku was będą podbijac jak sie nie weźmiecie do poczciwej wojaczki.

obs | 31.01.2017 [22:45]

Spieprzaj kacapski trolu - my was znamy aż za dobrze kacapy zafajtane i wasze propagandowe pitolenie na nikim w Polsce nie robi wrażenia
Paszoł won swołocz w kremlu!

sdc | 01.02.2017 [00:55]

Kopiuj, wklej ! Nic innego nie potrafisz ? Naćpany czy pijany ? To nie dla Ciebie to forum ! Won !

stańczyk | 31.01.2017 [23:50]

Hola hola, panowie kiler 51 i obs
Nie kazdy od razu musi być kacapskim trollem lub tym podobnym
nie od dziś znamy Ukraińców i można o nich powiedzieć tylko jedno ,że ci którzy choć trochę zobaczyli Polski czy Europy mają zupełnie inne spojrzenie na sprawę ,lecz tam nadal jest propagowana nienawiść do Lachów ,do Polski i wszystkiego co polskie. I nie oszukujmy się ale Ukrainiec nigdy nie był nam bratem ! Najlepiej spytać się o to starszych ludzi w Warszawie którzy pamiętają co oni wyprawiali, nawet Niemcy byli zszokowani ich bestialstwem i zdziczeniem . To nie jest żadna tajemnica wystarczy pójść do Muzeum Powstania Warszawskiego a poznacie prawdę od której wam włos się zjeży ,nawet nie będziecie chcieli uwierzyć że coś takiego było możliwe.
Więc przestańcie bronić coś ,co jest nie do obrony! U nas też dość tego śmiecia aby szukać go jeszcze za granicą.
Skupcie się lepiej na tym co Polskie i co tu należy zmienić.

dodra | 01.02.2017 [10:53]

Te, stańczyk holahola, bież śmierdzące onuce i na kreml, kacapski kretynie, nie judź.

bulinadzieja | 01.02.2017 [10:19]

Stańczyk ty ruska szmato znowu judzisz na Ukraińców i chcesz skłócić z nimi Polaków ?

Gość_01 | 01.02.2017 [08:14]

.. stańczyk .. takie samo kacapskie gówno cuchnące jak jego idol Putin, wypad z tego portalu na swoje ruskie strony, won cuchnąca świnio kacapska! Takie gnoje czerwone jak ty wbili Polakom 17.09.1939 nóż w plecy, won ruskie ścierwo do kacapii!

 

Ta ...  „nie brać jeńców , od razu w łeb każdego śmiecia ruskiego wyprawić na tamten świat z ołowiem w zakutym parszywym łbie i będzie pozamiatane”

Czy nie podobnie mówiła piękna Julia Tymoszenko, mówiąca o potrzebie zabicia miliona Rosjan bombą atomową? Czy nie podobnie mówił znany ukraiński dziennikarz i aktywista Majdanu, Bogdan Butkiewicz:

"Skoro ta ludność nie poczuwa się do ukraińskiej tożsamości narodowej, to nie ma sensu wchodzić z nią w jakiekolwiek negocjacje, ale po prostu zlikwidować fizycznie.

Liczbę osób którą trzeba będzie zabić szacuje na 1,5 miliona z 4 milionowej populacji rejonu. Los ludzi mieszkających w rejonie Donbasu jest nieistotny. Donbas trzeba wykorzystywać tylko jako źródło zasobów”  ( za //thekievtimes.ua/ ).

Czyż dokładnie nie takie same słowa przyświecały banderowskim oprawcom na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej?

Czyżby wg Strefy Wolnego Słowa fizyczna likwidacja ludności „nie poczuwającej się do ukraińskiej tożsamości narodowej” w Donbasie była chwalebna, a na Wołyniu naganna?

Zagalopowałem się! Wszak dla chorych z nienawiści do Rosji gazeto-polaków ludobójstwo na Wołyniu nie ma znaczenia. A może było wręcz w ostatecznym rozrachunku dobre? To wszak w „ciężkich, krawych bojach” z polskimi dziećmi i kobietami, z bezbronnymi chłopami ( co przy okazji zadaje kłam próbom uzasadniania tych zbrodni odwetem za rzekomy ucisk polskich panów ) krzepła tradycja OUN-UPA, dzięki ktorej dzisiaj można palić żywcem cywilów w Odessie przy okrzykach Rosjanie płońcie! ( por. też Działaczka warszawskiego Euromajdanu o podpaleniu stacji telewizyjnej: "Jak pięknie płonie" ).

Tak, wiem, to wszystko rosyjskie prowokacje. Wyjasnił mi to poseł Dworczyk  twierdząc, że ( cofnięty już ) zakaz wjazdu do Banderlandu dla prezydenta Przemyśla to prowokacja ruskich agentów z SBU. Teraz już wiem, że przemianowanie Prospektu Moskiewskiego w Kijowie na ulice Bandery to dzieło ruskich agentow w radzie Kijowa, marsze ku czci SS Galizien to robota ruskich przebierańców udających banderowców itd itd.

Czytałem kiedyś, że ludobójstwo w Rwandzie było możliwe dzięki zmasowanej propagandzie rządowej, pozbawiającej opozycję człowieczeństwa – to już nie byli ludzie, a tylko karaluchy i inne robactwo do rozdeptania ( w taki sam sposób niemiecki „Der Stuermer” pokazywał Żydów ). Dzisiejsi Rosjanie dla gazeto-polaków to nie człowiek, ale kacapckie gówno, śmierdząca onuca, gnój, świnia, ścierwo, bez własnej kultury narodowej ( copyright Piotr Lisiewicz ), wróg, do którego trzeba strzelać ( copyright Wojciech Cejrowski ).

Nie mam wątpliwości, że przeciętny „ochotnik” ATO w Donbasie nie miałby problemu z powtórką z Huty Pieniackiej czy Odessy. Nie jestem pewien, czy przeciętny gazeto-polak nie oklaskiwałby go przy tym i nie trzymał zapałek – wszak na pohybel Rosji warto oddać własną duszę.

Red. Sakiewicz to mały, stonowany intelektualnie czlowiek, który z rusofobii uczynił sobie sposób na łatwe życie. Obawiam się jednak, że jego dzieło już dawno go przerosło – odkąd pierwsze skrzypce przejął diabeł.

 

PS

Pisałem niedawno o ‘ekspertach’, których ‘ekspertyzy’ nie służą niczemu innemu, jak tylko manipulowaniu ( por. Eksperci polityczni, autorytety oralne, lobbyści ).

Więc oto najnowszy przykład ze „Strefy Wolnego Słowa”:

Ekspert ostrzega: Rosja szykuje wojska do konfrontacji. Scenariusz konfliktu nie zostawia złudzeń

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  5* .Pozdrawiam. Polecam. http://el.zorro.salon24.pl/752906,zamilczana-prawda-o-ukrainskich-i-chorwackici-zbrodniach
 • @Repsol 17:51:52
  Dzięki i też pozdrawiam
 • Tak jest
  jest power*5

  pozd
 • Takich wypowiedzi są tysiące np. na interii.Po katastrofie samolotu z grupą członków Chóru Aleksandrowa, na forum rozlegało
  się radosne wycie!Nicki zmieniały się jak w kalejdoskopie, piszące indywidua żałowały że tak mało zginęło ludzi! Wśród ofiar był słynna wolontariuszka dr Liza Glinka , której powołaniem jako lekarza pediatry było ratowanie dzieci z terenów działań wojennych, na całym świecie. Ostatnio wywoziła ranne dzieci z Donbasu na leczenia do klinik dziecięcych w Moskwie!
  Kilka lat temu, założyła w Kijowie hospicjum dla ukraińskich dzieci chorych na nowotwory!
  Wielu spośród internautów ,rozkoszujących się śmiercią Rosjan ,i nawołujących do ich zabijania, najechania , wymordowania , wyzwiska o jakich normalnemu człowiekowi się nie śniło....po 300 razy dziennie wkleja teksty o ich niższości i bycia "podludźmi", wyciągane i bezustannie podkreślane są wszelkie patologie panujące tamże, jak zresztą w większości krajów.
  Zresztą podobne echa o "gorszym gatunku"...pojawiały się również tutaj na Neonie!Ciekawe ,co wobec dość licznej społeczności polskiej zamieszkującej Rosję, potomkowie zesłańców , czy ludzie którzy po prostu tam żyją , pracują, lub mają współmałżonka Rosjanina lub Rosjankę!!!prawdopodobnie tez gorszy gatunek, przeznaczony do zabicia!!
  Wydaje się,że część z tych osób to ukraińska diaspora studencka na polskich stypendiach,dostająca wklejki z Kijowa, a cześć to rodzima wyszkolona agenda!przytulona do wiadomej gazety!
  Ukraińcy, doszli nawet do takiej bezczelności że przybierają sobie nicki oprawców z Wołynia np. Kłym Sawur, wołyński rzeźnik osobiście "riezał" głowy Polakom poza tym Armia Krajowa, Akcja Obywatelska,i inne.

  W zasadzie to jest przerażające ,tak wielka nienawiść, że aż istotnie diabelska!!Równocześnie widać wytężoną pracę nad tym żeby ta nienawiść trwała, była pielęgnowana i potęgowała się .
  Na nienawiści oparty był Wołyń,i jak czytam takie wpisy, to przynajmniej częściowo rozumiem JAK MOGŁO DO NIEGO DOJŚĆ!!!tylko częściowo, bo całkiem nie zrozumiem nigdy!
  Nasuwa to istotnie skojarzenia ,do szkolenia psów do walki!żeby zabijały muszą być wściekłe i nienawidzić!Nienawiść poza wszelkimi granicami i skalą, jako wiodące uczucie i motyw działania!
  Szkoda nawet do tego wracać, bo szkoda brukać swojej duszy!
  Być może ,Stwórcy niebawem zakończy się cierpliwość do rodzaju ludzkiego, !!!
  Tutaj film z Doniecka , obrzeża miasta ostrzeliwane każdego dnia z ciężkiej artylerii przez stronę ukraińską!Planuje się ewakuację mieszkańców tych dzielnic, gdyż codziennie giną cywile.
  To donbaski Hiob. W zeszłym roku zabito mu Siostrę , Jej męża, i ich dwoje dzieci, potem Ojca, teraz zabito Matkę!!

  https://youtu.be/CmGC8gANr3E
 • A co do wypoweidzi posła Dworczyka , to zdumiewające jak nisko ocenia on Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy!!
  Tam ,gdzie nawet za wplecenie do włosów tzw.wstążki św. Jerzego, symbolu zwycięstwa /używanego szczególnie po II wojnie światowej/pobito 10 letnią Ukrainkę i Jej Matkę!dziecko płakało i próbowało Mamy bronić!
  Tam gdzie pod domem, na oczach córki, zastrzelono znakomitego poetę i dziennikarza Ołesia Buzinę, bo ośmielił się mieć inne zdanie na temat wojny w Donbasie!Tam gdzie aresztowano za kilka słów krytyki na istniejąca sytuację polityczno gospodarczą oskarżając ją o "separatyzm" ciężarną dziennikarkę , która urodziła syna w więzieniu!W domu zostało 2 małych dzieci!Została wymieniona z dziećmi, za ukraińskiego szpiega i dywersanta który został schwytany w Rosji.I tam mieszka, podobnie jak dziewczynka z Rodzicami.Mieszkanie kupił im i dał pracę,rosyjski biznesmen ,jak się dowiedział o tym pobiciu. Ze łzami opuszczali ukochaną Ukrainę!
  Tam gdzie trwa nagonka na każdym kroku, i śledzenie ludzi czy ma u nich choćby odrobinkę separatyzmu,...za co natychmiast lądują w więzieniu.Gdzie w armii i policja trwają bezustanne czystki, pan Dworczyk zobaczył "ruski ślad" . Panie Dworczyk,Eureka, powinie zostać kolejnym laureatem Orderu SBU, bo już jednego posiadacza odznaczenie od obcego wywiadu w Polsce mamy!Że o stanowisku konsultanta ds szukania ruskich agentów we władzach Niezależnej!!!
  Toby nawet mogło być śmieszne, gdyby nie było żałosne!!!
  Ruski agent, we władzach Bezpieki Ukrainy wydaje rozkaz wywalenia burmistrza polskiego Przemyśla znad granicy i nakazuje dać mu 5 letni szlaban, na wjazd do ukochanej Samostijnej!!!


  Ołeś Buzina zamordowany pod swoim domem:
  http://m.onet.pl/_m/a151ee2630634d4018c4b8da99333c26,62,19.jpg

  Matka na cmentarzu:
  http://m.onet.pl/_m/1a5662a10a2ae9d0a193229ea59bb1d5,62,19.jpg

  mała Ukrainka z Mamąpobita za georgijewkę:
  http://m.onet.pl/_m/556b5d9d26b2310238b5d631a642a615,62,19.jpg

  http://m.onet.pl/_m/b78db924929f3b0623d3c12ca1297f59,62,19.jpg
 • Wymieniana dziś szeroko Awdiejewka, ukraińskie czołgi ostrzeliwują ukryte,za blokami mieszkalnymi , obok domów!
  https://youtu.be/GD-nZGM96QE
 • Dałbym 5*
  ale wyjątkowo nie dam, za bezpodstawny atak na P. Kosiura. Zakłamuje rzeczywistość dotyczącą obecności watykanu u nas? Toz nasi słowiańscy bracia na zachodzie bronili się 200 lat dłużej od nas. Niemiaszki nawet pomniki im postawili. Pewnie są na neonie warszawiacy (prawdziwi a nie słoiki typu huski spod jafy) to wiedzą że światynia O PA C Zności bożej jest wotum za udaną targowicę... Ilu biskupów zawisło z rąk polskich po rozbiorach. Autorze drogi pojechałeś po poprawności politycznej i się przejechałeś...
 • A`propos Jezusa.
  Jezus nie był Żydem czy innym Babilończykiem lub faraonem.
  Jezus Chrystus był Ukraińcem. Tak twierdzą ukraińscy historycy, teolodzy itp.
  Zatem myślę, że kłótnie, które tu na Neonie nieraz się odbywają, kim był Jezus, nie będą mieć już miejsca, ponieważ sprawa definitywnie się wyjaśniła:)
  Oczywiście ode mnie 500+ dla Autora notki:)

  Co się tyczy tych komentarzy, pełnych nienawiści i zacietrzewienia - nie wierzę, żeby takie coś pisali Polacy. My czegoś takiego w genach nie mamy, wręcz przeciwnie do Ukraińców z Dzikich Pól.
 • Interia to żydo-ukraińska tuba propagandowa !!!!! CENZURA
  Interia ! to był najbardziej wolnościowy portal internetowy bez CENZURY !!!!
  !
  od kiedy ścierwa żydo-niemieckie kupili portal , to Interia stała się portalem żydowsko-ukriańskim !!! [ z onucami i cenzurą ],

  wyłączność na tym żydowskim portalu ma ambasada ukraińska pilnie bacząc by żaden internauta nie pochwalił Rosji ! lub co gorsza nie wspomniał o WOŁYNIU !!! wtedy cała załoga ambasady ukraińskiej rzucają sie ze wściekłością na osobnika wyzywając ukraińskimi obelgami ! [ często onuce są w robocie ambasady ukraińskiej ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polska dalej jest okupowana przez żydo-ukraińskich okupantów !
  TVN POLSAT TVP to typowe rasistowskie żydowskie stacje TV !!!!
 • Donieck , centrum,zaatakowany przez Ukraińców ciężką artylerią .
  https://youtu.be/JfLoJJQP1LA
 • Zaprzanstwo niejedno ma imie
  Czyz to nie pani Stankiewicz z Gapola co to dzielnie potykala sie z Niesiolkiem pod Sejmem byla rzekla,ze 'widocznie na to zasluzyli' mowiac o ofiarach Wolynia
 • @MacGregor
  Biorą się wreszcie za żydolewactwo...i ich bojówki nareszcie o czym poniżej. Policja w Ośrodku Monitorowania Zachowań Rasistowskich(brawo! nareszcie koniec z lewacką V kolumną!) Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował na Facebooku, że policjanci weszli do budynku ośrodka o godzinie 6 rano. Dzisiaj o godzinie 6 rano policja weszła do pomieszczeń naszego Ośrodka Monitorowania. Trwa przeszukanie, nie mamy kontaktu z osobami które były w środku. Ośrodek mieści się i pracuje przy ulicy Suzina 6 w Warszawie. Ze szczątkowych informacji, wiemy że policja na zlecenie prokuratury zabezpiecza i wynosi komputery, laptopy, wszelkie nośniki danych. - głosi oświadczenie opublikowane na portalu. Z naszych informacji wynika też że inne grupy policjantów weszły w tym samym czasie do prywatnych mieszkań członków zarządu stowarzyszenia. - czytamy dalej. Od jakiegoś czasu prokuratura zajmuje się wnioskiem o delegalizację tego ośrodka. [Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. POLICJA WESZŁA DO NASZEGO OŚRODKA !!! Dzisiaj o godzinie 6 rano policja weszła do pomieszczeń naszego Ośrodka Monitorowania. Trwa przeszukanie, nie mamy kontaktu z osobami które były w środku. Ośrodek mieści się i pracuje przy ulicy Suzina 6 w Warszawie. Ze szczątkowych informacji, wiemy że policja na zlecenie prokuratury zabezpiecza i wynosi komputery, laptopy, wszelkie nośniki danych. Jesteśmy legalnie działającym stowarzyszeniem. Dzisiejsze wejście policji do siedziby Ośrodka tratujemy jako próbę zastraszenia i zniszczenia niewygodnej dla rządzących legalnie działającej organizacji pozarządowej. Z naszych informacji wynika też że inne grupy policjantów weszły w tym samym czasie do prywatnych mieszkań członków zarządu stowarzyszenia, siłą odbierano tam komputery i telefony nawet dzieciom które tam mieszkają. Największą pomocą jaką możecie nam w tej chwili udzielić to jak najszybsze udostępnianie tej informacji. Musimy sfinansować też obronę. Liczy się każda złotówka. W szybkim czasie musimy też odtworzyć cały sprzęt Ośrodka. Jeśli chcecie pomóc nam w tym przekazując dotacje dane do wpłaty znajdziecie pod spodem.
  Nie wiemy co dzieje się z Rafałem Gawłem, prezesem stowarzyszenia Trzyrzecze, ani z Konradem Dulkowskim i ich rodzinami.
  Będziemy państwa na bieżąco informować o rozwoju sytuacji.
  Apelujemy do wszystkich obudźcie się! Nasza Polska zamienia się w państwo policyjne. Jesteśmy wszyscy jak żaba wrzucona do garnka z podgrzewaną wodą. Nawet nie zauważymy gdy się ugotujemy.] Ps..No, walka z agenturami Sorosa i obcych wywiadów się rozpoczęła.
  Znakomicie, czekamy na dużo więcej. Raduje się serce raduje się dusza :) Ale skowyt lewactwa, to miód na me serce!!!Bardzo dobrze w końcu ktoś się wziął za pseudo pozarządowe organizacje siejące ferment w Polce. Granice są otwarte skoro jesteście tacy biedni i uciskani to wyjedźcie za granicę albo spróbujcie sobie otworzyć takie stowarzyszenie np. w Rosji. Tam by wam pokazali szkołę. Tu i tak zostaliście potraktowani ulgowo. 100% poparcia dla kasowania lewackich fermenciarzy. Bardzo celny strzał! Siedziba bojówek lewackich, organizowanie napaści, burd, zadym, profanacji - zwykły terroryzm za szwabskie i sorosowe pieniądze - zamknąć wszystkich natychmiast! A swoją drogą jak tak bardzo chcą walczyć z mową nienawiści (prywatnie nienawidzę tych lewackich haseł) to niech jadą do ośrodków dla imigrantów, do dzielnic murzyńskich w USA, na Bliski Wschód i tam podziałają. Zobaczymy ilu z tych odważnych bojowników o prawa tych biedniutkich wróci do domu. Może wreszcie zobaczą co znaczą słowa: mowa nienawiści i rasizm. Niech ich wreszcie zdemontują! Do pierdla z nimi za pomawianie i nękanie ludzi. trafiony-zatopiony. Handlarze żywym towarem nie będą mieć wiele do obrony, za to otworzą tropy do międzynarodowych organizacji skąd ich finansują.Tam są tropy do handlarzy ludzkimi organami.Koniec tajemniczych zniknięć młodych ludzi. 5 tysięcy Polaków znika rocznie bez śladu. Niech się ludzie dowiedzą, czym zajmował się ten "niby" lewacki OŚRODEK monitorowania .......ta antypolska sekta sorosowi najemnicy. Odzierać z "płaszczyka" tych działających pod pozorem obrony demokracji zdrajców. https://euroislam.pl/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031