Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

KOD – żydowski kpiarz z polskim kpem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Bób, humus i włoszczyzna” – wypisywała niedawno hołota z Komitetu Obrony Demokracji na transparentach podczas swych manifestacji. Mała być to parodia hasła „Bóg, Honor i Ojczyzna”.

Pokaż mi, co wyśmiewasz a powiem ci, kim jesteś… Te demonstracje gorąco wspierała  polskojęzyczna gazeta żydowska Michnika, a czołowy  cadyk żydowskiego lobby politycznego Polsce, Aleksander Smolar występował  na KOD-owskich  spędach obok płk Mazguły…

   Andrzej Niemojewski, współtwórca „Młodej Polski”, intelektualista, pisarz i tłumacz – za młodu naiwny filosemita – pisał już później  krytycznie o filosemityzmie:

   „Duchowe współżycie Żydów z szabes-gojami wytworzyło się na gruncie drwin. Żyd powiedział Polakowi: nie mogę z Tobą niczego wspólnie kochać ani czcić, nad niczym wspólnie cierpieć i do niczego wspólnie dążyć – ale możemy wspólnie drwić ze wszystkiego. Wydrwię ci twojego Boga, twoją Ojczyznę, twoją  tradycję, ideały, honor, twoje pragnienia i wysiłki  i obaj będziemy  w y ż s i       p o n a d  to wszystko. Zszedł się żydowski  k p i a r z   z   p o l s k i m   k p e m  i wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, wielki czyn nie może dojrzeć”.

   To właśnie obserwujemy na manifestacjach KOD i „Nowoczesnej”:  schodzą się  żydowscy kpiarze      z polskimi  kpami… Smolar z Mazgułą, Kijowski z Diduszką, itp. Znów „Żydy” z „chamami”.

  Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy… Z Kijowskiego wylazł na koniec  nie tylko alimenciarz na utrzymaniu żony, ale i zwykły, drobny oszust, geszefciarz… Z kolei ten Petru z „koleżanką” na Maderze, „w sprawach partyjnych”…- i tu wylazło szydło z worka.

  Hołota i grandziarstwo jako „opozycja polityczna”? Hm, może i opozycja, ale na pewno  nie polityczna: każda hołota jest zawsze i wszędzie  „w opozycji” wobec uczciwych, porządnych ludzi.

  Powstała z udziałem „kapitału niemieckiego”,  przy pomocy b.esbeka, Gromosława Czempińskiego (skąd miał ten milion dolarów, który ze szwajcarskiego konta ukradł mu jakiś Turek?...) i konfidenta komunistycznej bezpieki  Andrzeja Olechowskiego (TW „Must”)– Platforma Obywatelska przez czas jakiś udawała „partię polityczną” – póki potrzebne to było Tuskowi  dla własnej kariery… Ale i wówczas jej najsilniejszą strona była bezczelność i korupcja. Dzisiaj jej lider, Schetyna, miota się między żydowskimi kpiarzami z żydowskiego lobby politycznego  a polskimi kpami z b.WSI. Cóż, kto się z kim zadaje…

  Powtórzę:  KOD, „Nowoczesna”, poważna część Platformy Obywatelskiej – to nie jest żadna opozycja „polityczna”:  to hołota, której nie brak w każdym kraju, tyle tylko, że szczególne warunki „transformacji ustrojowej” w Polsce (siuchta Magdalenki, zmowa  „okrągłego stołu”) ośmieliły i rozwydrzyły tę  hołotę. Jak tego durnia, co dla draki  najpierw przebiera  pozę mędrca, a potem sam wierzy, że jest mędrcem.

   Czy 11 stycznia straż marszałkowska w Sejmie  podejmie wreszcie swe czynności, za które pobiera pieniądze podatnika, i wyrzuci okupujących prezydium  grandziarzy? Nie bez kopniaka w tyłek, gdyby zanadto wierzgali?... 

   Hołota jest zawsze wygodnym instrumentem obcych państw do interweniowania w cudze sprawy. Domyślamy się, że w tle, za manifestacjami hołoty, kryje się nie tylko żydowski grandziarz na usługach izraelskiego Mosadu, Soros, ale i niemieckie i rosyjskie tajne służby, mimo różnic – jednak ściśle współpracujące ze sobą „na odcinku polskim”.

  Nic zresztą nowego pod słońcem: przecież podczas II wojny światowej  żydokomuna z PPR i  AL wydawała AK-owców Gestapo, mimo wojny niemiecko-rosyjskiej! Więc tradycja „współpracy mimo różnic” jest , i to bardzo głęboka.

 

Źródło: Marian Miszalski

KOMENTARZE

 • Tfu... ale parę milionów tej hołoty jest,a może większość.Na komunistyczny,zacofany,wschodni reżym Jaruzelskiego ponad 70%
  głosowało pomimo,że zabijał świętych Kościoła.
 • @Seth 17:28:25
  a jakich to świętych kościoła reżim jaruzelskiego zabijał?
 • @czerwony baron 17:56:30
  ... św.Popiełuszko.
 • @Seth 18:36:12
  Czerwoni tak mają, już nawet ostatnie pokolenia nie pamiętają, co wtedy się działo. Przecież dla nich stan wojenny to takie kulturalne wydarzenie, "reżim" Jaruzelskiego, to przecież nie to, co obecny reżym Kaczyńskiego
 • @topstopjuve 20:23:13
  http://niezalezna.pl/91962-prezes-j-kaczynski-o-okupacji-w-sejmie-drastyczne-lamanie-prawa#comment-4182690 Czyli Déjà vu Kaczyńskiego?
  "Nie ma innej drogi niż porozumienie".
  Porozumienie, to:
  1. "zgoda na coś"
  2. "wzajemne zrozumienie"
  3. "umowa, układ"
  Panie Kaczyński, porozumienie? Ale z kim? Z zdrajcami, kapusiami, z zaprzańcami, z przestępcami? No bo jeśli jest przestępstwo to i jest przestępca, a przestępców należy karać!!! Posłowie mają stanowić wzór przestrzegania prawa! W przypadku jego łamania powinni również być przykładnie ukarani przynajmniej w stopniu jaki dotyczy to każdego obywatela. Nie rozumiem dlaczego bezkarnie, totalna opozycja blokuje sejm wpisując się aż nadto wyraźnie w bezprawne działania mające na celu paraliż sejmu i zrywanie obrad. Czy to nie jest zdrada stanu? Panie Kaczyński ani jednego kroku w tył. Zniszczyć zdrajców i złodziei na usługach obcych służb.Rozgonić tą bolszewicko-pudlowatą mafię !!!!
  Dlaczego PiS idzie drogą na zatracenie - prof. Jerzy Robert Nowak komentuje aktualną sytuację polityczną w Polsce:
  https://www.youtube.com/watch?v=FLKnOudr7QY
 • @topstopjuve 20:23:13
  A ja napiszę otwartym tekstem. I będę o tym pisać jeszcze wielokrotnie, gdy będzie taka potrzeba. Mam dość opowiadania bajeczek przez Kaczyńskiego. Najpierw mówi o łamaniu prawa przez zaprzańców (co wszyscy widzieli i wiedzą o tym), a za chwilę cały czas ględzi o kompromisie i porozumieniu? Okrągły Stół już raz mieliśmy w Magdalence. Mam dość wysłuchiwania kolejnych bajdurzeń i zapewnień o konieczności "kompromisów" i układania się ze zdrajcami, zaprzańcami i zwykłym bydłem. Ja się na to nie godzę i nie będę tego ukrywał. Następna wypowiedź J. Kaczyńskiego, której nawet przy najlepszych chęciach trudno zrozumieć: "opozycja drastycznie złamała prawo", a jednocześnie "nie ma innej drogi rozwiązania tego co się teraz dzieje niż porozumienie".
  Wyobraźmy sobie, że "drastycznie łamią prawo" m.in. złodzieje, bandyci, i.t.d. Czy aby rozwiązywać stawrzane przez nich problemy można jedynie przy pomocy porozumienia z nimi??? To już nawet lewicowy politolog prof. Kik oceniając przestępstwa tzw. "opozycji" stwierdził, iż czasem tęskni za kimś formatu Piłsudskiego w polskiej polityce (razem ze wszystkimi tego konsekwencjami dla "opozycji")
 • @Jeremi 20:51:26
  Dobrze pamiętam jak w roku 2006 pewien polityk PiS powiedział: "Nigdy więcej żadnych układów z ludźmi o wątpliwej reputacji". A dwa dni później ten sam polityk podpisał układ z Samoobroną. A rok później PiS stracił władzę, na... 8 lat. Chyba nie muszę przedstawiać tego polityka, prawda? Ale jak ktoś jeszcze nie wie, bo ma totalną amnezję, to jego zdjęcie jest wklejone w komentowany artykuł. Jak ktoś wierzy w cuda, to niech dalej wierzy, tyle, że niech się nie zdziwi widząc w lustrze totalnego frajera. PiS wplótł w plan budżetu na przyszły rok dotacje z UE i to w ogromnej kwocie. Ich brak, to de facto bankructwo Polski. I dlatego PiS, choć teoretycznie może wszystko, nie zrobi PO zupełnie nic, szanowni wielbiciele prezesa Kaczyńskiego. I dlatego Schetyna ma w „de” zaproszenia od PiS. I posłowie PO będą dalej blokowali salę obrad w Sejmie, całkowicie bezkarnie, choć to rzeczywiście „drastyczne łamanie prawa”. Ale na pewno nie tak drastyczne jak kradzież kromki chleba albo kawałka kiełbasy. Spróbujcie to zrobić, to wylądujecie w celi na 100%. Wiadomo, państwo prawa "dobrej zmiany"… Ktoś ma pretensje? A trzeba było zostać politykiem PO albo sędzią. To daje w III RP stały status "świętej krowy". I jak dotąd żaden „wielki” prezes nie ma dość odwagi aby to zmienić... Mylę się moi mili?
 • @kula Lis 66 11:07:00
  Nie, nie mylisz się, tylko dlaczego piszesz w cudzysłowie o łamaniu prawa, że gdyby tak jutro:--- I posłowie PO będą dalej blokowali salę obrad w Sejmie, całkowicie bezkarnie, choć to rzeczywiście „drastyczne łamanie prawa”.---- To jakie to jest łamanie prawa. Pytałem o to kilku prawników i nikt nie miał wątpliwości, masz sam takie wątpliwości?
 • „Bób, humus i włoszczyzna”
  .
  Hasło zdradza swe pochodzenie, humus, pure z cicierzycy , jest bowiem dość typowym dodatkiem do żydowskich potraw. Polacy tego nie jadają. KOD okupacji

  - http://pppolsku.blogspot.com/2016/01/wykaz.html

  Warto przy okazji zwrócić uwagę na stan środowisk zarządzających Polakami

  - http://macgregor.neon24.pl/post/136270,dr-andrzej-zapalowski-polityka-wschodnia-polski

  którgo wydarzenie

  - http://romualdkalwa.neon24.pl/post/136281,wysadzono-pomnik-ku-czci-ofiar-upa-w-hucie-pieniackiej

  może być miarą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728