Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1792 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Arszenik i stare kiejkuty.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mistrz Stanisław słusznie powiada, iż stare kiejkuty należy albo przekonać do niepodległej Polski, albo należy ich pozabijać.

Rzecz w tym, iż obecny rząd ( jakikolwiek by nie był ) nie jest w stanie osiągnąć dla Polski wszystkich mozliwych korzyści ( np. w negocjacjach z Amerykanami ), albowiem cały czas musi konkurować ze starymi kiejkutami, które zawsze zrobią wszystko taniej, np. za dwa kartony zielonych. Skutek jest taki, że łaska robiona jest prawie za darmo albo i ze stratą ( CIA da starym kiejkutom dwa kartony zielonych, a oprawianym terrorystom trzeba potem zapłacić z polskiego budżetu cztery kartony odszkodowań ).

W tym kontekście warto przypomnieć wypowiedź prezesa Kaczyńskiego tłumaczącego, dlaczego jego zdaniem ś.p. prezydent Kaczyński musiał podpisać Traktat Lizboński.

Za blogiem JKM:

 Kaczyński wytłumaczył w Sejmie, dlaczego PiS był za traktatem lizbońskim

OPINIA: WCz. Jarosław Kaczyński podczas debaty sejmowej ws. uchodźców wytłumaczył, dlaczego jego ugrupowanie zaakceptowało traktat lizboński - podaje portal stefczyk.info.

 Jak podaje portal, p. Kaczyński w trybie sprostowania odpowiedział JE Ewie Kopacz na zarzuty, że to jego brat negocjował i ratyfikował TL.

- W tym wystąpieniu był element bardzo nieładny, a bardzo często spotykany w wystąpieniach pani partii - atakujący osobę nieżyjącą, śp. prezesa Lecha Kaczyńskiego. Wynikałoby z tej wypowiedzi, która pani była łaskawa przedstawić, że Polska była w stanie przeciwstawić się traktatowi lizbońskiemu. Tzn., że byliśmy na tyle silni, że mogliśmy wziąć na siebie przeciwstawienie się całej elicie europejskiej. To jest jedna rzecz. A druga sprawa była następująca. Lech Kaczyński, prowadząc te rokowania, wiedział, że zbliżają się wybory. I wiedział, że w konfrontacji z Unią Europejską te wybory wygrają formacje proeuropejskie i zgodzą się dokładnie na wszystko. I to wszystko, co uzyskał, a uzyskał bardzo wiele - zostanie odrzucone. Z 13 punktów, które zostały postawione, uzyskał praktycznie wszystkie, poza tym taktycznym zostały zrealizowane. Takie były wówczas realne możliwości Polski i one zostały wyczerpane. A jeżeli chodzi o ratyfikację - ten sam mechanizm. Jeżeliby doszło do konfrontacji z uUnią Europejską - przyszły prezydent wszystko, by ratyfikował - podkreślił p. Kaczyński.

 Źródło:stefczyk.info  Opracował: GK

A zatem nie było wyjścia, bo „od tyłu zachodzili nas Judejczykowie” ręka w rękę ze starymi kiejkutami.

Prezydent Kaczyński podpisał zresztą TL jako jeden z ostatnich, po drugim referendum w Irandii – patrz niżej:

Drugie referendum w Irlandii ( Eire ) 02/10/2009

Prezydent Polski, LK 10/10/2009

Prezydent Irlandii  27/10/2009

Prezydent Czech Wacław Klaus 3/11/2009  ( podpisał jako ostatni ).

 

JK ma w pewnym sensie rację – doskonale pamiętam ówczesną nagonkę na prezydenta oraz chyba realne niebezpieczeństwo jego siłowego obalenia. Nie wykluczam tez w związku z tym, że mający miejsce pół roku później zamach smoleński został dokonany przez osoby związane z WSI ( czyli z twardym jądrem starych kiejkutów ), przy współpracy z niemiecką BND oraz przy cichej aprobacie zresetowanych wówczas CIA i FSB.

 

Słusznie tedy wnioskuje mistrz Stanisław ( scil. Michalkiewicz ), że albo zdołamy przekonać stare kiejkuty, że Polska jest jedynym krajem, któremu mają służyć jako swojemu, albo należy ich pozabijać ( czyżbym podżegał do zabójstwa??? ). Tertium non datur. W przeciwnym wypadku polska polityka zagraniczna będzie coraz bardziej żenująca, zaś jej kierunek będzie wypadkową instrukcji ambasady amerykańskiej, izraelskiej, niemieckiej, rosyjskiej, a nawet – co jest szczególnie wstydliwe i upokarzające – UPA-dlińskiej.

PS

Cytowanemu wcześniej tłumaczeniu JK można i wręcz nalezy postawić taki zarzut, iż w ten sposób to można wytłumaczyć wszystkie bzdury z przeszłości i przyszłości – głosujcie na nas, bo tamci są jeszcze gorsi, nie mamy wyjscia, bo tamci itd itd.

Czy czasem ten sam mechanizm nie zadziałał w przypadku TTiP oraz jej konia trojańskiego, czyli CETA? Bogu dzięki sprawa upadła dzięki zwycięstwu Donalda Trumpa, ale wszyscy pamiętamy mętne wyjaśnienia naszej „Jęczącej Marty” ( copyright Wojciech Olszański alias Aleksander Jablonowski ), że rząd podpisze TTiP, ale tylko wtedy, kiedy interesy Polski zostaną w nim zabezpieczone czyli to samo mydlenie oczu jak w sprawie TL ( a jak jest, to widzimy, gdy byle unijne Guje czy drobne pijaczki pokroju Junckera wzywają Polskę na dywanik jak uczniaka ).

Dlatego też poza przekonaniem albo pozabijaniem starych kiejkutów ważne jest, żeby liczącą sie opozycją dla PiS-u nie była żydokomuna i „leberałowie” z lewej, ale ruch narodowy z prawej. W przeciwnym wypadku „Budapesztu nad Wisłą” nie będzie. 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031