Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Marian Miszalski: Decydujące zwarcie – nieuchronne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sytuacja w Polsce jest jasna i klarowna.

Trzy wywiady obce – rosyjskie GRU, niemieckie BND i  izraelski Mosad, w ścisłej współpracy, dążą do obalenia rządów PiS/Kukiz 15. Posługują się Komitetem Obrony Demokracji ,Platformą Obywatelską i „Nowoczesną”. Szeregi tych trzech  ugrupowań zasilają  byli funkcjonariusze komunistycznych Wojskowych Służb Informacyjnych i byli funkcjonariusze komunistycznej Służby Bezpieczeństwa.Jest tej swołoczy w Polsce obecnie raptem ok.130 tysięcy.

   Nad Komitetem Obrony Demokracji pieczą sprawuje głównie izraelski Mosad, przy współpracy z żydowskim lobby politycznym w Polsce; nad Platformą Obywatelską czuwa niemiecki  wywiad, BND, wespół z byłymi funkcjonariuszami komunistycznej  bezpieki (założycielami PO był m.in. generał SB –Gromosław Czempiński i Andrzej Olechowski, TW „Must”); „Nowoczesną” opiekuje się kadra b. funkcjonariuszy komunistycznych WSI. Rosyjski GRU współpracuje ściśle z wszystkimi tymi ośrodkami celem destabilizacji  sytuacji w Polsce.

  Tak mniej  więcej wygląda „podział pracy” nad przygotowywanym rozbiorem Polski.

  Nie chodzi, rzecz jasna, o podział terytorialny Polski, ale o podział polskiego majątku narodowego i państwowego – także majątku obywateli – między współpracujących ze sobą wrogów Polski.

   Podział ten przybrać ma – w ich jawnych już  niemal  zamysłach – postać najpierw ukraińskiego „Majdanu” (burd, zamieszek, skrytobójczej strzelaniny) celem obalenia  legalnych władz polskich siłą ulicznej tłuszczy skrzykniętej przez KOD, PO, „Nowoczesną”, a niewykluczone – że przy wsparciu części  armii: tej jej niebagatelnej  części, której wodzusiem był Jaruzelski.  

   Po obaleniu rządów PiS/Kukiz 15 – wedle realizowanego ściśle scenariusza – rządy w Polsce objęłoby żydowskie lobby polityczne, wspierane przez b.bezpieczniaków z komunistycznych WSI i SB, wysuwając  na stanowiska państwowe jako swe posłuszne  marionetki takie kreatury, jak Kijowski,  Petru, Schetyna… Takich chętnych kreatur nigdy  nie brak… Byłaby to znana już z historii PRL nowa koalicja rządząca:  „Żydów” z „chamami” (patrz: paryska „Kultura”, nr 12/182 rok 1962) w edycji  już nie tyle moskiewskiej, co „unijnej”, więc berlińskiej.

   Sytuacja w Polsce jest więc jasna i klarowna: Naród stanął po raz kolejny wobec wspólnoty rozbójniczej, wspieranej przez obce służby tajne. Tę wspólnotę  rozbójniczą – co jest określeniem historyczno-socjologicznym – w języku politologicznym nazywam żydokomuną. Istniała ona już przed wojną, ale  trzymana była w ryzach (Komunistyczna Partia Polski została  w wolnej  przedwojennej Polsce zdelegalizowana); 45 lat komunizmu w Polsce powojennej pozwoliło jej okrzepnąć, nakraść  się i nabrać apetytu na wieczne rządzenie Polską.

  Tego konfliktu między Narodem polskim z wspólnotą rozbójniczą  żydokomuny nie da się już wygasić.

  Ewentualne kompromisy ( nader wątpliwe) będą tylko pozorne lub krótkotrwałe.

 Trzeba być zatem gotowym na zwarcie decydujące.

Źródło: marianmiszalski.pl

 

Post Scriptum

Znakomity przyklad do powyższego podaje na FB nieoceniony Leszek Żebrowski:

MICHAŁ BRONIATOWSKI – autor „MAŁEJ INSTRUKCJI” dla KOD-omitów, która pokazuje, jak w Polsce przeprowadzić krwawy Majdan, jest postacią szerzej nieznaną. Ale na przykładzie tej rodziny widać doskonale, jak wymieniono nam elity w Polsce po 1944 roku. On sam jest wysokim funkcjonariuszem międzynarodowych potęg medialnych (TVN, Grupa Onet, polskie przedstawicielstwo Reuters, wiceszef rosyjskiej agencji Interfax International Information Group, redaktor naczelny miesięcznika Forbes – niemiecko-szwajcarski kapitał RASP).
Jego ojciec Misza Bronstein był działaczem międzynarodowej organizacji syjonistycznej Haszomer Hacair (już jako dorosły człowiek, w l. 1927-1930), a po otrzymaniu gruntownego podkładu ideologicznego trafił do struktur międzynarodowej komuny. Kariera podobna do bardzo wielu funków KPP i następnie PPR-PZPR. Informacje o jego zawrotnej karierze w strukturach (nie)bezpieczeństwa w Polsce Ludowej można znaleźć w internecie, tam jest podstawowa faktografia.
Stolarz z zawodu, do 1939 r. bezpaństwowiec, następnie przynależność... sowiecka – w sumie nie wiadomo, czy w ogóle miał polskie obywatelstwo. Żonaty z Simą Klein, również działaczką „międzynarodowego ruchu robotniczego”, która była m.in. funkiem PPR i PZPR.
Na zdjęciach: komunistyczny pułkownik Misza vel Michał Bronstein vel Bron; pierwsza strona własnoręcznie wypełnionego przez niego kwestionariusza; sowiecka „sprawka” (zaświadczenie) z 1944 roku (warto zwrócić uwagę na kategorię: „ściśle tajne”!).

——————–

No cóż, jabłko pada niedaleko od jabłoni.

 Źródło: X.Isakowicz: Czyim synem jest Michał Broniatowski, autor instrukcji KOD "Majdan w Warszawie"?

Od siebie dodam, że „są w Ojczyźnie rachunki krzywd”, PiS jaki jest, każdy widzi i chciałbym, by zastąpiły go w kolejnej kadencji siły konserwatywno-narodowe, ale na pewno nie żydokomuna, która ma demokrację i praworządność w takim samym poważaniu, w jakim zawodowe fenimistki mają normalne kobiety, żony, matki i kochanki.

KOMENTARZE

 • "O take Polske walczylim"
  ... a dzisiejszą władzą i PiS-em opiekuje się wywiad amerykański CIA?
  Czyli że co, że Polacy są dymani międzynarodowo? "O take Polske walczylim". Nie przedrzeźniam Wałęsy, naśmiewam się z wszystkich dawnych "solidaruchów".
 • @Stara Baba 14:29:27
  :)
 • Z art. Miszalskiego
  (którego notabene zawsze ceniłem) wynika, ze wszyscy maja sponsorów tylko PiSiory są czyste jak lelija.
  Litości...
 • 5* !
  -To jest to; -"Szeregi tych trzech ugrupowań zasilają byli funkcjonariusze komunistycznych Wojskowych Służb Informacyjnych i byli funkcjonariusze komunistycznej Służby Bezpieczeństwa.Jest tej swołoczy w Polsce obecnie raptem ok.130 tysięcy." -A tu "patrioci inaczej", uważają, że to głupota. http://wentylator.neon24.pl/post/135752,ostrzezenie#comment_1352193
 • @Stara Baba 14:29:27 "Czyli że co, że Polacy są dymani międzynarodowo?"
  -Są. -Smutna prawda. -Zawsze mówię, że Polska to bardzo ważny kraj, dlatego jest pod specjalnym nadzorem.
 • @Moher 14:46:40
  hmmm..., a my do polskich kobiet mamy pretensję że sobie Murzynów i "ciapatych" upodobały a przykład przecież idzie z góry.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:35:27 -Nie są czyści jak "lelija"
  ale chcą dla Polski ugrać jak najwięcej w istniejących układach. -Dlatego trzeba im przeszkadzać, a nawet zniszczyć! -Polska nie ma prawa być sobą!
 • @Stara Baba 14:57:11a my do polskich kobiet mamy pretensję że sobie Murzynów i "ciapatych" ///
  -Nie wszystkie -:))). To kwestia wychowania i charakteru.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:35:27
  Ha, ha, ha! Lelija! Dokładnie! :))

  Obojętnie jakiego draństwa by się nie dopuścili, ze zorganizowaniem własnego przewrotu włącznie, skutek ma być właśnie taki: w oczach Miszalskich i zwolenników Misiewiczów Maciarewicza, PiS ma być zawsze czysty - jak lelija.
 • @Moher 15:02:33
  //ale chcą dla Polski ugrać jak najwięcej w istniejących układach//

  Moher... Ciebie też ceniłem i cenię ale nie wypisuj takich goopot :)))
 • @Lotna 15:25:12
  //Obojętnie jakiego draństwa by się nie dopuścili, ze zorganizowaniem własnego przewrotu włącznie//

  Dokładnie.
  Notkę właśnie napisałem gdzie rozwinąłem nieco temat.
 • Rosyjskie i niemieckie służby w akcji...
  Polska ma być w rosyjskiej i niemieckiej strefie wpływu - wystarczy poczytać tezy zawarte w pracach Dugina.
  Oni jak ognia boją się wojsk amerykańskich w Polsce.

  W roku 1973 tzw. Klub Rzymski przedstawił w swoim raporcie koncepcję przyszłej organizacji świata. Interesujące jest, że ma on być podzielony na dziesięć regionów.


  region 1 – Stany Zjednoczone, Kanada i Meksyk
  region 2 – Europa Zachodnia
  region 3 – Japonia
  region 4 – Australia i Nowa Zelandia
  region 5 – Europa Wschodnia
  region 6 – Ameryka Łacińska
  region 7 – Afryka Północna i Bliski Wschód
  region 8 – Afryka Środkowa
  region 9 – Azja Południowa i Południowo-Wschodnia
  region 10 – Azja Centralna

  Każdy z nich ma być, według tej koncepcji, zarządzany jednoosobowo. Oczywiście zarządcami mają być ludzie mądrzy i dobrzy. Jak zapewnić, żeby właśnie tacy doszli do władzy? Coś się wymyśli. Zresztą nauka ustaliła już, że w zasadzie wszyscy są dobrzy. Nietrudno zauważyć, że ci zarządcy mieliby władzę ogromną jakby królowie. Nietrudno też zauważyć, że pierwsze trzy regiony są najważniejsze. Znajdują się w nich kraje, które ze względu na swoją siłę gospodarczą, militarną oraz kulturę i naukę przewodzą światu. Człowiek, który przejąłby władzę nad nimi, bez trudności podporządkuje sobie pozostałe siedem.

  https://radtrap.files.wordpress.com/2012/04/0_kingdoms.gif?w=593
 • @Talbot 17:58:10
  //wystarczy poczytać tezy zawarte w pracach Dugina.//

  A co to za wyrocznia ten Dugin?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:35:27
  nooo:))...a prezes przecież Batmanem...:)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:34:12
  "A co to za wyrocznia ten Dugin?"

  Kremlowski szaman. Co Aleksander Dugin myśli o Polsce?
  Polska? Musi zniknąć!

  http://www.pch24.pl/kremlowski-szaman--co-aleksander-dugin-mysli-o-polsce-,22768,i.html

  To samo co mówi Dugin, mówi też Żyrinowski - a Putin tajemniczo się uśmiecha.
 • @Talbot 19:24:30
  To nie całkiem tak. Żyrinowski wbrew pozorom i potocznej opinii życzy Polsce dobrze. On nas najzwyczajniej ostrzega a nie grozi a to jest wielka różnica. Proszę przejrzeć wszystkie jego wypowiedzi oraz wywiady a zmieni Pan zdanie. Ludzie nie wsłuchują się w to co ten człowiek mówi gdyż z góry zakładają że życzy źle. Co więcej, to jest polski Żyd i on to sam mówi. Inaczej się to ma do Dugina. Bezdusznie używa straszaka i autentycznie mówi i pisze co myśli czyli życzy źle Polsce. Żyrinowskiego trzeba nasłuchiwać a Dugina gonić jak zarazę bo to faszysta..
 • @Autor
  Zapomniał Pan dodać że to nie kto inny a zgniłej pamięci Lech Kaczyński zalegalizował w Polsce B'nai B'rith Polin... To taka ładna komunistyczna retoryka wrzucać wszystkich do jednego wora - robole z wybrzeża, Radomia, Poznania, Wujka byli imperialistycznymi sprzedawczykami... Tak samo wszystkich tych których wkurwia piss nazywa się teraz agentami i sprzedawczykami a prawda jest taka że to na listach pis jest więcej komuchów niż we wszystkich innych partiach razem wziętych. Rządy po były tragedią dla tego kraju ale pokładanie nadziei w piss to jak próba leczenia gangreny trądem.
 • @Stara Baba 19:54:00
  "Żyrinowski wbrew pozorom i potocznej opinii życzy Polsce dobrze. On nas najzwyczajniej ostrzega a nie grozi a to jest wielka różnica. "

  Jeżeli tak piszesz, to już go lubię. A co robi polski żyd w rosyjskiej Dumie, pilnuje Putina aby nie zaatakował Polski?
  Dygin to faszysta? A to ciekawe, każdy krytyk władz rosyjskich jest faszystą?
  Jestem znany z krytyki Kremla czy to oznacza, że też jestem faszystą?
 • @Talbot 21:02:13
  No i po co zaraz ze śrutu strzelać? Nie lepiej, tak jak napisałem, obejrzeć z uwagą co ten człowiek mówi? Zbadać lepiej poglądy Dugina także by się przydało. To że nie lubi Kremla to drugorzędna sprawa. Stalin Hitlera także nie lubił (i wzajemnie) a Polsce i tak się od obydwu oberwało.
  Zdecydowana większość Żydów pokoleniowo wywodzi się z Rzeczpospolitej i to tak rosyjskich jak i amerykańskich, jednak mało się do tego przyznaje. Rosja Żydów dostała w spadku za "grzechy" rozbiorów. Przed tym przez wieki mieli carski zakaz wjeżdżania do Rosji. Dla pana ciekawości dodam iż Żyd z Warszawy rosyjskiego zaboru w emigracyjnych po przyjeździe do USA papierach miał wpisaną Rosję za kraj rodzimy.

  To czy Pan jest faszysta czy nie nie określa "lubienie" Moskwy lub Waszyngtonu. Ja lubię i Moskwę i Waszyngton a faszysta nie jestem.
 • Jaki rząd PiS i Kukiz '15?
  Przecież PiS nie dzieli się władzą. a nie które rozwiązania popierają inne ugrupowania. Szczególnie ulubione są ustawy, na mocy której mogą się wyżywić wszystkie ugrupowania. Przykładowo, wprowadzi się nowy podatek dla władz samorządowych lub przymusowy zakup usług to posłowie PO, PSL i PiS głosują razem zgodnie.
 • @Talbot 17:58:10 -Trzeba im zrobić psikusa i popsuć proroctwo.
  -Tworzymy region 0 - Centrum Europy. -Zaczyn już istnieje; -Na początek V4! http://m.neon24.pl/f75fc97daa961c82b98c3d8a40a9259b,11,0.jpg -Nietrudno zauważyć że będzie on ważniejszy od "najważniejszych". :))) -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:38:47 //ale chcą dla Polski ugrać jak najwięcej w istniejących układach//
  ///"Moher... Ciebie też ceniłem i cenię ale nie wypisuj takich goopot :)))"/// -Przepraszam. -Wiem że Ty ugrałbyś więcej. Więc co? -Jarek na dyktatora!. -Kiedyś zadeklarowałeś chęć bycia nim i zrobienia porządku w kraju. -Daję Ci mój głos. -Serio. -Pan Opara chyba już zrezygnował z ubiegania się o prezydenturę, (-Chociaż to tylko domysły mojej skromnej, moherzastej osoby), więc może nam też swój dorzuci i resztę swoich pozostałych zwolenników do tego samego namówi? -No, ale co z resztą? -Nie przesądzając sprawy poczekajmy na deklaracje...
 • Marian Miszalski: Decydujące zwarcie – nieuchronne
  Panie Miszalski, a jak pan skomentuje fakt, że rząd PiS/Kukiz'15 karnie stawił się w Izraeleu, a następnie w Wielkiej Brytanii, by podpisać niekorzystane dla polskiego społeczeństwa umowy i deklaracje polityczne? Kto tym steruje?
 • @s.r. 60 l. 08:40:11Kto tym steruje?
  -Dzieci tego ojca; (Słowa Pana Jezusa)
  "42 Rzekł do nich Jezus:"... "44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście". (EWANGELIA WG ŚW. JANA 8/45)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728