Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1948 postów 2925 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Varia albo kwiatki Mistrza Stanisława.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zaniedbałem ostatnio mój blog, ale postaram się nadrobić po Nowym Roku. Tymczasem dziś kilka tematów w formie aktów strzelistych.

Antysemityzm wg profesora Bogusława Wolniewicza.

Pan profesor zwraca uwage na fakt, iż badania i pomiary antysemityzmusa w wykonaniu żydowskich cwaniaczków pokroju prof. Ireneusza Krzemińskiego można co najwyżej o kant d*py pobić, bo ich definicja anty jest albo intuicyjna, albo celowo zbyt pojemna ( np. że anty to każde uczucie niechęci do eskimosów ).

Profesor Wolniewicz definiuje antysemityzm jako IRRACJONALNĄ niechęc do eskimosów. Jeśli ta niechęć nie jest irracjonalna, to anty nie jest. Niechęć IRRACJONALNA nie ma źródła zewnętrznego, a jedynie wewnętrzne. Tymczasem jeśli niechęć do eskimosów wynika np. z ich usiłowań postawienia nam swojego buta na naszej twarzy ( działalność GWna, roszczenia-uroszczenia ŚKŻ ), to jest to niechęć REAKTYWNA czyli uzasadniona.

Jak błyskotliwie powiada Mistrz Stanisław ( Michalkiewicz ): nie nalezy mylić antysemityzmusa ze spostrzegawczością, a antysemitnika z człowiekiem roztropnym, bo wynika z tego chaos semantyczny nie do opanowania.

Kiedy w czasie swojej rytualnej pielgrzymki in corpore ( = w pełnym skladzie ) ad limina ( = do progów ) w Izraelu pani premier obiecywała walke z antysemityzmusem, nie wiemy, jaką definicję miała na myśli – nie wiemy, ale jestesmy pełni najgorszych przeczuć.

Z okazji nadchodzących Świąt warto przypomnieć prosty przepis na karpia po żydowsku: karpia nalezy kupić i z zyskiem odsprzedać.

Bądźmy zatem w naszej niechęci REAKTYWNI, a nie IRRACJONALNI.

 

Test na nieżydowskość Jarosława Kaczyńskiego.

Przedstawiciele „Konfederacji Rodziców” ( ??? ) spalili wczoraj przed Sejmem kukłę Jarosława Kaczyńskiego. Mam nadzieję, iż autorów happeningu nikt nie będzie ciągal po sądach, co ostatecznie rozstrzygnie spór o przynalezność rasową Naczelnika.

 

Mierzeja wiślana –jest wreszcie decyzja o jej przekopie.

Szacowany koszt to 880 mln PLN, a z łapówkami pewnie dobije do1.5 mrd PLN.

Jaka szkoda, że z inicjatywy s.p. LK sfinansowano z naszego budżetu centrum zakłamywania historii i szkalowania Polaków czyli MHŻP Polin za kwote 360 mln PLN.

Po pierwsze, nawet biorąc pod uwagę łapówki, ta kwota to już 25% kosztów przekopu.

Po drugie, korzystniej byłoby te 360 mln PLN ( de facto ukradzionych Polakom ) wyrzucić w błoto, bo wtedy przynajmniej nie finansowałyby antypolskiej propagandy.

 

A teraz z zupełnie innej beczki czyli Ukraina jako – w najlepszym przypadku - wrzód na rzyci.

Na jednym z niedawnych spotkań, Mistrz Stanisław zapytany o Międzymorze czyli plan chujni geopolitycznej wg koncepcji Giedroycia ( który nawet po śmierci wciąż nawiedza i straszy na salonach ), odparł co nastepuje ( z pamięci, w punktach ):

- Giedroyc za młodu był zwolennikiem idei prometejskiej

- jego koncepcja ( sprowadzająca sie do fałszywki, jakoby nie było wolnej Polski bez niepodleglej Ukrainy ) jest ahistoryczna

- wg samych ukropów Polska jest im juz całkowicie zbędna, bo decyzje zapadają w Berlinie i tam tez jest ich sojusznik

- nowe Heksagonale ( czy jak już ktos chce koniecznie: Międzymorze ) jest możliwe ale tylko wsparte przez Amerykanów; tymczasem reklamowana przez Adama Szechterowicza ( Michnika ) unia UKR-POL / POL-UKR oznacza automatycznie wojnę z Rosją, więc takie myślenie to gorzej niż „post-jagiellońskie mrzonki”; można przekonac Amerykanów do Międzymorza, ale trzeba zaczynać od Grupy Wyszehradzkiej, Rumunii, Austrii, Włoch, zaś mase spadkową po UKR w likwidacji zostawic na koniec

- no i warto zauważyć: Polska była kiedyś mocarstwowa m.in. dlatego, że żadnej niepodległej Ukrainy nie było.

 

I tym optymistycznym

McG

KOMENTARZE

  • Mierzeja wiślana
    To ile razy moglibyśmy przekopać tę mierzeję za ten miliard Euro podarowany banderowcom przez Maliniaka?
  • Lekkość spojrzenia
    Świetny i niezwykle błyskotliwy tekst, nieźle się uśmiałam! Szczerze gratuluję!

    To, że Polska leży bliżej Brukseli nie zmienia faktu, że w połączeniu z Ukrainą byłaby to już nie Polska, ale raczej Ukropolska, zważywszy, że terytorium Ukrainy (do którego wszyscy sąsiedzi mają z resztą jakieś pretensje np Węgry, Rumunia, Mołdawia ) jest większe od obecnej Polski, a ludność liczniejsza. Już nie wspominam o parszywej sytuacji ekonomicznej, no chyba że Polacy mieliby polec w interesie ukraińskich oligarchów:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829