Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Czy Polską rządzą cwele?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przepraszam wrażliwego czytelnika za ten tytuł, ale chciałem nim nawiązać do słynnego artykułu „Matki Kurki” z 2012 roku.

Autor ciągany był potem po sądach za obrazę Prezydenta i o ile pamietam uznany winnym, choć sąd warunkowo odstąpił od wymierzenia kary ( patrz C.d. “ruskich cweli”. Matka Kurka przegrał apelację  ), zaś sam inkryminowany artykuł jest dostępny na autorskim portalu Kontrowersje.net ( Polską rządzą dwa ruskie cwele: Tusk i Komorowski! )

Nim przytoczę obszerny fragment, to w ramach dementi przypomnę stary dowcip z czasów paleo-komuny. Reżimowy dziennikarz pyta zaproszonego do studia gościa:

- Jakie ma Pan zdanie w tej sprawie?

- Dokładnie takie samo, jak ‘Trybuna Ludu”.

- Rozumiem i pochwalam, ale chcielibyśmy poznać Pana prywatne poglądy na ten temat.

- Ja się nie zgadzam z moimi prywatnymi poglądami!

Ja też nie zgadzam się przeto z moimi prywatnymi poglądami, prezydentów bieżących i byłych nie wolno uważam obrażać, niezależnie od tego, komu robią darmową laskę, Ruskim czy banderowcom, Niemcom, czy USraelitom.

Matka Kurka , który widocznie na swoich studiach socjologicznych musiał słuchać wykładów nt. więziennej subkultury, stwierdził, jakoby nasi ówcześni przywódcy zostali „przecwelowani szczotką od kibla”| przez „kagiebowskiego bandytę Putina”.

Konkludował zatem:

„W związku z tymi bezlitosnymi okolicznościami, musimy sobie zdać sprawę, my, czyli Polacy rządzeni przez cweli, że metodą na spełnienie naszych aspiracji nie jest wymuszanie na cwelach zachowań ludzkich, ale pozbycie się cweli. Cwel nawet gdyby chciał, gdyby przeszedł człowieczy kurs, niczego od bandziora nie uzyska, z tego prostego powodu, że bandzior, który zadaje się z cwelem natychmiast sam cwelem zostaje. Nie ma czegoś takiego jak powrót cwela do git-ludzi, taka procedura po prostu nie istnieje. Cwelem zostaje się raz i na całe życie i z cwelem nikt się nie będzie zadawał, chyba, że sam cwelem chce zostać. Jest niezwykle przykre, że 40-to milionowym krajem rządzą dwa ruskie cwele, obsługujące przy okazji Niemcy i Europę, absolutnie zależni od ruskich bandytów, niemieckich bauerów i europejskich demiurgów, ten stan rzeczy tłumaczy wszystkie polskie dramaty, upokorzenia i gwałty. Cwel nie jest w stanie wybudować stadionu, drogi, przeprowadzić śledztwa w dowolnej sprawie, ugrać coś dla Polski w kraju i za granicą. Cwel niczego nie potrafi, cwel wszystkie sprawy załatwia nieustannym dawaniem dupy.

Jedyny ratunek dla Polski i Polaków, to nie dotykać ruskich cweli, nie prowadzić z nimi żadnych rozmów, nie wygłaszać żadnych apeli. Co więcej Polska i Polacy w ogóle powinny wyjść z tej bandyckiej subkultury, bo sposobem na ruskich cweli nie są git-ludzie, których sobie wyznaczymy i oddelegujemy do bandyckiej hierarchii. Sposobem na ruskich cweli i powstanie z kolan Polski, jest wyjście z ruskich łagrów i niemieckich stalagów, wyjście z więzienia, budowanie kraju wolnych ludzi. Wolny człowiek nie daje dupy wachmanowi, ani sołdatowi, za michę zupy z brukwi i komiśniak krojony po europejsku. Jeśli nie zrezygnujemy z delegowania cweli na najwyższe polskie urzędy, jeśli nie wyjdziemy z łagrów i stalagów, będziemy skazani na dawanie dupy, wszyscy zostaniemy przecweleni. Zatem bardzo proszę mi nie zawracać głowy pierdołami w stylu „alternatywa”, wszystko i każdy jest alternatywą dla cwela. Nie wiem jak pozostali, ale ja żadnej estetyki, żadnego świętego spokoju i mniejszego zła w cwelach nie widzę i nie zamierzam cweli dotykać, tylko traktować jak cweli, ponieważ cenię sobie własną wolność i status człowieka”.

Od jakiegoś czasu żyjemy zdawałoby się w zupełnie nowych okolicznościach przyrody, nie tylko nikt nie daje już żopy Putinowi, ale wręcz odwrotnie, rytuałem stało się pohukiwanie i kiwanie palcem w bucie w kierunku Moskwy i tylko jakby ... no może zastąpię język więziennej subkultury michalkiewiczowską frazą ... „postawa służebna” ta sama.

I potem takiemu niezbyt rozgarniętemu blogerowi jak ja wydaje się – najzupełniej błędnie!!!! – że oto znów rządzą nami cwele, tylko że nie ruscy, ale USraelscy i że teraz to do nich właśnie należy odnieść inkryminowany tekst Matki Kurki, lub choćby ten fragment:

„Cwel nie jest w stanie wybudować stadionu, drogi, przeprowadzić śledztwa w dowolnej sprawie, ugrać coś dla Polski w kraju i za granicą. Cwel niczego nie potrafi, cwel wszystkie sprawy załatwia nieustannym dawaniem dupy”

No bo jak inaczej wytłumaczyć poniższe:

Szydło chce sankcji gospodarczych dla Rosji za wspieranie Baszara el-Asada

Jak rozumieć poparcie dla CETA, a wcześniej dla TTiP, jak rozumieć stale i ciągle ponawianą zdradę Kresów i mieszkających tam Polaków, jak rozumieć bezwarunkowe wspieranie i finansowanie banderlandu, mimo szerzonego tam kultu zbrodniarzy? No przecież chyba nie tym, że – cytuję -„Cwel niczego nie potrafi, cwel wszystkie sprawy załatwia nieustannym dawaniem dupy”???

Nie zgadzam się z diagnozą Matki Kurki i nie tylko z obawy przed sądem, ale inne wyjaśnienie nie przychodzi mi jakoś do głowy. No i jak z tym fantem ... rzyć? 

KOMENTARZE

 • Optymista1930
  rozumie dzisiaj rządzących , więc z pewnością bez problemu Twoje rozterki wyjaśni.
 • Autor
  Polska wladza jest zdominowana przez cweli i nie tylko chodzi o rzady krajowe czy miejskie ale rowniez sadownictwo,media,sluzby itp.
  Kwestia czy ktos jest cwelem ruskim,niemieckim czy usraelskim jest drugorzedna.
 • Cwel...
  Cwel wcześniej musiał pracować na socjalistyczną Ojczyznę, miał Fiata 126p a tu Mercem gościu zajechał no iiii.... zawiść.
  Cwelowi ów gościu zaproponował odpowiednie apanaże.
  I powolutku wyrosła nam elyta styropianowa.
  A i inni produktywni też woleli np. jechać na delegację do USA, niż do takiego Mielca aby produkować polską Irydę.
  Różnica w dietach, złotówki vs dolary była oszałamiająca.
  I tak to mamy do dzisiaj.
 • cwelocaust trwa
  Dostają też stopnie generałów policji i wojska- za życia i po śmierci.
 • Mówcie prawdę ! żadne cwele tylko żydo-chazarstwo daje dup.. !
  Słowianie ! żadne cwele tylko żydo-chazarstwo rządzące w Polsce od 1990 r w imieniu światowej mafii żydowsko-chazarskiej i daje dup.. !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Reżim żydowskich partii od 1990 r w Polsce trwa ! Polska Nie Jest WOLNA !!!
 • 5*
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/12/12314086_1521127468199737_7712911323456084976_n.jpg

  Ale czy rzeczywiście chodzi o to, żeby toto zbluzgać, czy żeby wepchnąć toto z powrotem na właściwe miejsce (oczywiście na obrazku to tylko część szlamu).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930