Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1755 postów 1595 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Kto poniewiera godnością narodową Ukrainy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dyskusja z banderowcami to jak polerowanie gówna, ale przecież kieruję mój wpis do Rodaków i ewentualnie do uczciwych Ukraińców, a nie do rezunów, którzy tyle mają wspólnego z normalnymi ludźmi, co orkowie z elfami.

[ Jest takie angielskie powiedzenie: „you can’t polish a turd”, a niektórzy dodają „but you can roll it in glitter” czyli „nie da się wypolerowac gówna, ale można je obtoczyć w brokacie” – własnie sobie uświadomiłem, że jego wszechstronność porażająca ]

Uważam, że nigdy dość podkreślania, iż należy rozróżniać między uczciwymi Ukraińcami, a banderowcami, dokladnie tak samo jak między normalnymi Niemcami a niemieckimi nazistami, Rosjanami a stalinowcami itd itd.

Ś.p. Wiktor Poliszczuk w swoich pracach udawadniał, iż zaledwie 2% Ukraińców utożsamiało się z banderowcami i ich zbrodniczą ideologią i dlatego jako prawdziwy ukraiński patriota całe życie poświęcił temu, ażeby ten wrzód na ciele narodu został własciwie zdiagnozowany, otorbiony i wycięty, zanim Boże uchowaj mógłby zgangrenować większość narodu. [ Zapomniał o Zbrodniach terrorystów z tzw. Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej na Polakach 1918-19 , gdzie tak samo jak na Wołyniu nawet małe polskie dzieci były wrogami Ukrainy, no ale rzeczywiście nie byli to jeszcze banderowcy i mordowali zwyczajnie, bez wymyślnych tortur ]. Niestety, banderowscy uruk-hai idealnie nadawali się Amerykanom do lokalnych przepychanek z Rosjanami i dlatego dziś o jednolitej Ukrainie można już właściwie mówić w czasie przeszłym. I tylko nasze obecne, probanderowskie władze tego nie dostrzegają, zamierzają podpisywać umowy obronne i reasekuracyjne z masą upadłościową po byłym państwie, a nawet najwyraźniej szykują nas do wojny z Rosją o Krym. No ale jak już raz kogoś Amerykanie przecwelują, to domyślam się, iż tak mu zostaje.

[ Zbiegiem okoliczności, tak jak znakiem uruk-hai jest biała dłoń Sarumana, tak symbolem banderowców ze „Swobody” też jest dłoń, tyle, że żółta  ( chodzi o bydło od Tiahnyboka i Parubija – tak, tego samego -,  które podczas obchodów rocznicy zbrodni w Hucie Pieniackiej podchodziło pod pomnik z okrzykami ‘sława herojam’ czyli sprawcom! Jak pamiętamy, prezesowi Kaczyńskiemu udało się na Majdanie zająć strategiczne miejsce między Tiahnybokiem a niemieckim agentem Kliczką ) ].

Niedawno,w ramach wyręczania indolentnego państwa polskiego, jacyś zacni społecznicy zniszczyli NIELEGALNIE postawiony pomnik banderowskich bandytów w Werchracie. Protestowali już i wychowany w nienawiści do Polaków banderowiec Tyma, i ichni „IPN”, i konsul, i ambasada,a wczoraj:

W czwartek we Lwowie w pobliżu konsulatu RP odbył się protest „w obronie godności narodowej Ukraińców w Polsce.”

Jedna jedyna rzecz, jaka uwłacza godności Ukraińców, gdziekolwiek by mieszkali, to gloryfikacja zbrodniarzy i łączenie ich z całym narodem czy raczej z wszystkimi narodami zamieszkującymi w ich obecnych granicach. Godności Ukraińców uwłacza prezydent Walcman-Poroszenko, który dziś znowu uczcił UPA – gdzie są noty protestacyjne z Belwederu, z MSZ, z polskiej ambasady???? !!!  Brak reakcji ze strony polskiej też uwłacza godności Ukraińców, bo jest milczącym zezwoleniem na ich upodlenie.

PS

Daleki jestem od automatycznego uznania Ukraińców nie mających związku z banderyzmem czy wręcz się nim brzydzących za naszych przyjaciół czy braci ( nie jestem naiwny jak niektórzy prawicowi publicyści, którzy nasłuchawszy się antybrukselskiej retoryki UKIP-u czy antymuzułmańskiej retoryki FN automatycznie uznają ich za polskich sprzymierzeńców ... bez ich wiedzy i zgody ), bo na przyjaźń i braterstwo trzeba sobie najpierw zasłużyć, ale to już temat na inną okazję. 

KOMENTARZE

 • Prymitywne, niedokształcone typy z POPiS itd.,bawią się w politykę z banderowcami.
  .
 • Polecam świetny materiał do przestudiowania.
  Polecał bym zwrócić uwagę na świetny i pouczający materiał z YT nagrany przez Ukrainkę mieszkającą w Polsce. Jako także emigrant uważam że poruszone jest tam sedno sprawy i wzór do naśladowania dla ludzi emigrujących za granice i to nie tylko Ukraińców do Polski.
  Dającym także dużo do myślenia Polakom jako właścicielom kraju.
  Materiał zdecydowanie warty jest do naświetlenia i nagłośnienia po placówkach emigracyjnych jak i skupiskach mniejszości narodowych
  jakimi są w tym wypadku także i szkoły wyższe. Naprawdę namawiam
  do obejrzenia i nagłośnienia. Polecam także i inne wypowiedzi autorki
  która bez dwóch zdań głowę ma na karku a nie z tylu za plecami.

  www.youtube.com/watch?v=VssgeBBxSLc
 • @Stara Baba 18:44:18
  :))))) https://www.youtube.com/watch?v=nQXRJkAdOBo

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31