Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1866 postów 2442 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

A może sojusz z Polakami?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nasze elity polityczne trapi odwieczna ( od czasów XVIII wieku ) i ta sama zagwozdka: z kim wejść w sojusz?

Czy z Prusami przeciw Moskwie, czy też odwrotnie, a może ze Szwedami, a w dzisiejszych czasach czy podpiąć sie do rydwanu wielkoniemieckiego, atlantycko-anglosaskiego czy też rosyjsko-pansłowiańskiego?

Popłuczyny po Jerzym Giedroyciu herbu Hippocentaurus stawiają na „międzymorze” i kombatanckie tradycje:

Ukrainy ( OUN-UPA, SS Galizien / Wołyń, Małopolska Wschodnia, wg pierwszego prezydenta Ukrainy, Leonida Krawczuka 500 tys. zamordowanych Polaków ),

Litwy ( Związek Strzelców Litewskich [ Szaulisi ] / Ponary, 100 tys. zamordowanych Żydów i Polaków ),

Łotwy ( Waffen-SS / Podgaje, 32 żonierzy WP, którym najpierw skrępowano ręce drutem kolczastym, a następnie wprowadzono do stodoły i spalono żywcem – jak widać nawet stodoły dzielą się na ważne i nieważne ).

Od pewnego czasu przeważa opcja anglosaska ( dziwnie spójna z giedroyciowską ), a jak w normalnym związku droga do serca prowadzi przez żołądek, tak droga do serca amerykańskich neokonserwatystów ( czyli byłych trockistów, którzy zastąpili doktrynę permanentnej rewolucji premanentną wojną o liberalną demokrację na świecie ) od czasu prezydentury s.p. Lecha Kaczyńskiego ( Traktat Lizboński, wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, MHŻP Polin, chanuka w Sejmie ) prowadzi przez diasporę żydowską.

[ Pamietamy może pewnego oksfordczyka za dziesięć funtów, znalezionego przez brytyjskie służby w korcu maku, ożenionego z Żydówką z porządnej rodziny, o chorobliwie przerośniętym ego, który publicznie twierdził, że picie drogich win na krzywy ryj ( wiadomo, im droższe, tym lepsze ) należy do służbowych obowiązków ministra, a który finansował z budżetu MSZ organizacje żydowskie w USA żeby im przypomnieć, że Żydzi byli kiedyś obywatelami ( zawsze lojalnymi jak 17 wrrzesnia 39 ) Pierwszej Rzeczpospolitej; w tym samym czasie – podobnie jak i teraz za dobrej zmiany – cudem ocaleli spod banderowskiej siekiery ledwo utrzymują duszę w ciele na głodowych emeryturach ].

Wciąż kreowany ( choć dla przymiotów intelektualnych z coraz większym trudem ) na autorytet polityczny dr Kostrzewa-Zorbas postulował już w latach 90-tych poświęcenie Polaków na Litwie dla sojuszu z tamtejszymi szowinistycznymi prymitywami z Sajudisu. Dzisiejszy uzurpujący sobie monopol na patriotyzm rząd olewa ciepłym moczem łamanie praw naszych rodaków na Litwie ( m.in. likwidację polskiej szkoły na Antokolu ) i mami opinie publiczną sprawami drugorzędnymi jak choćby tysiąc wyprawek szkolnych dla tamtejszych polskich dzieci, co i tak wywołuje spazmy takich polakożerców jak Piotr Maciążek ( Publicyście Piotrowi Maciążkowi, przeciwnikowi uchwały wołyńskiej oraz polskiej partii na Litwie bardzo nie spodobało się, że polski rząd przekazał ponad 1000 wyprawek dla pierwszoklasistów z polskich szkół na Litwie. „Pieniądze wyrzucone w błoto dopóki na czele AWPL stoi prorosyjski Waldemar Tomaszewski i obsadza nauczycieli”- za kresy.pl ). Jednoczesnie ten sam rząd urządza pokazówkę w trosce o „bitych Polaków” na Wyspach.

Pan dr Jerzy Targalski publicznie ubolewa, że Polacy nie walczą w Donbasie z Rosjanami [ informacje tę zarchiwizował dla potomnych badaczy kretynizmu politycznego p. Ewaryst Fedorowicz, zaś wg Wojciecha Olszańskiego ( ps. Aleksander Jabłonowski ) to tylko krew bestialsko pomordowanych Polaków na Wołyniu i Małoposce Wschodniej uratowała nas dziś przez suflowanym nam przez pana Targalskiego et cons. kolejnym samobójem politycznym ]. Pan Grajewski vel Żurawski, w dyskusji o sensowność otwierania linii kredytowej w wysokości 4 mrd PLN dla Ukrainy skwitował: "Powstrzymywanie Rosji musi kosztować. [ Czy Ukraina ] odda, nie odda - warto zainwestować".

Przykłady możnaby podawać w nieskończoność - oszczędzę czytelnikowi wypowiedzi min. Waszczykowskiego z ostatniej wizyty hołdowniczej w Kijowie, bo i tak każdy ma nerwy jak postronki [ warto zauwazyć, że o ile Waszczu okazał się jednym ze słabszych ministrów tego rządu, o tyle jest tylko wiernym ( choć miernym ) wykonawcą „Testamentu Lecha Kaczyńskiego” czyli ślepego wspierania polityki Kijowa ( Banderowskiego? Nie szkodzi! Jak czytamy w III części „Dziadów”: „Zemsta, zemsta na wroga, z Bogiem  i choćby mimo Boga”, a jak mimo Boga, to i szatan dobry! ) w złudnej nadziei, że ( jak to ujmuje pan Michalkiewicz ) Kijów weźmie na klatę złego Putina, zas Polska zostanie tym sposobem mocarstwem.

I tylko jakoś nikomu nie przyszło do głowy zawrzeć sojusz dla Polski wydawałoby się oczywisty – z Polakami!

Wśród niedouków pokutuje szereg antypolskich „malmot”-ów ( przeciwieństwo bonmot-ów ), typu „dla Polaków można czasem coś dobrego zrobić, ale z Polakami nigdy” ( Aleksander Wielopolski – prawie jak „komunizm to bardzo dobry system i tylko ludzie do niego jeszcze nie dorośli” ) czy Piłsudskiego „naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy” ( bo nie byli w stanie zrozumieć geniuszu Marszałka ).

Dzisiejsze sojusze naszych elit choćby z diabłem, ale ponad głowami Polaków jako żywo przypominają mi tragiczną w skutkach politykę turecką króla Władysława IV Wazy – skoro szlachta nie chce wojny w bisurmanem, to ją do tego zmusimy dozbrajając potajemnie kozaków, którzy wywołają wojnę i postawią gnuśnych obywateli przed faktem dokonanym. Kozacy owszem, wywołali wojnę, tylko że domową, z Rzeczpospolitą.

Polskie rządy wbrew woli Polaków, częstokroć potajemnie, finansują i dozbrajają Ukraińców w nadziei na to, że ci będą walczyć z Rosją, podczas gdy jedynymi ofiarami „zbrojnego czynu na Ukrainie” będą tamtejsi Polacy oraz wzięcie Polski w kleszcze niemiecko-banderowskie ( przed czym jawnie przestrzega Janusz „Krul” Korwin-Mikke ).

A jakby tak na ołtarzu polskich interesów poświęcić tych wszystkich „dysfunkcyjnych umysłowo” doradców i kolejno:

Poświęcić antypolskich szowinistów z Sajudisu na rzecz porozumienia z Polakami z AWPL

Poświęcić dobre samopoczucie pani Agnieszki Romaszewskiej na rzecz współpracy z prezydentem Łukaszenką dla dobra tamtejszych Polaków?

Zamiast dofinansowywać żydowskich oligarchów na Ukrainie przeznaczyć 4 mrd PLN na odtworzenie tam organizacji polskich oraz na ich bazę materialną?

Zamiast 360 mln PLN na budowe eksterytorialnej świątyni holokaustu imienia Lecha Kaczyńskiego poświęcić ćwierć tej kwoty na polską politykę historyczną, na muzeum historii Polski i muzeum Kresów?

Zamiast współracy ( na wzór dupy z kijem) z amerykańską diasporą współpracować z amerykańską Polonią oraz z USOPAL-em?

Zamiast posiedzeń wyjazdowych rządu w Izraelu robić posiedzenia wyjazdowe z organizacjami polonijnymi?

Zamiast, zamiast , zamiast, może zamiast o Wielką Ukrainę zatroszczyć się o Wielką Polskę? Może zamiast ambasadorów namaszczonych scyzorykiem przez Geremka posłać ambasadorów służących Polsce?

Może wreszcie czas pomyśleć o sojuszu Polaków z Polakami? A jest nas na świecie ponad 60 milionów i nie byle kogo! I dlatego też jak diabeł święconej wody tak sojuszu Polaków z Polakami boją się wszyscy nasi "sojusznicy"

KOMENTARZE

 • PIS dla braci upa
  PGNIG kilka tygodni temu uruchomił darmową dostawę gazu dla junty w Kijowie ,Donbas i Rosja wstrzymały dostawy węgla dl świniołaków na upainę.
  Zaś Mora wiecki zaprasza multikulti z upainy ,bo nie ma "kto robić" w Polin dla "we the people".
 • @Autor
  Polecam stream .Live . http://tvpstream.tvp.pl/
 • @
  Dobry i mądry post.
 • Bardzo trafiony artykuł pokazujący istotę Polskich problemów.
  Ta istota to fakt Że Polską nie rządzą Polacy a żydzi i ich marionetki.
  Polska jako suweren narodu Polskiego nie istnieje od 89r.
  Istnieje Pollin gdzie wszystko oparte jest o żydowskie kłamstwa.
  Polacy w Polsce mają taki am status jak Palestyńczycy w Palestynie czy Indianie w Ameryce północnej.
  Słynne "We the people" trzeba czytać "po żydowsku" jak wszystkie wypowiedzi władzy w Pollin.
  "We the people" znaczy po prostu "My żydzi". Dla żydów goje to nie ludzie ale trzoda hodowlana. I w takim kontekście trzeba patrzeć na globalną politykę. Wtedy widać sens postępowania globalnej mafii żydowskie. Oni po prostu próbują opanować te światową gojowską trzodę hodowlaną , zapędzić do zagrody, zlikwidować osobniki które się nie godzą na niewolę u "człowieka" czyli żyda.

  Każda wypowiedź władzy powinna być domyślnie uzupełniana przymiotnikami żydowski, dla żydów, żyda, ... Oni mówią Polacy a myślą żydzi, oni mówią naród a myślą żydowski... itd.
  Prawa człowieka .. dla żyda bo nie dla goja.
  Sprawiedliwość jest wyłącznie żydowska i jasno określona w Talmudzie.

  W Polsce należy wprowadzić parytet narodowy na wszystkich stanowiskach państwowych. A do tego należy ujawnić narodowość obywateli Polskich a nie utajniać jak dotychczas od 89r.

  Inaczej Polską czyli Polakami będą rządzić żydzi przy pomocy Ukraińców i Niemców wszystkie nacje wrogie Polsce.

  I tak się dzieje od 89r czyli od zwycięstwa (czyli po Polski klęski) Solidaruchów (wielkich patriotów) czyli po polski zdrajców i zwykłych pożytecznych idiotów.
 • @kfakfa 12:38:34
  Jak widać Polska razem z banderowską Ukrainą zsuwają się do czarnej dziury gospodarczej.
  Ukraina za sprawą naszych zdrajców ciągnie Polskę do Ukraińskiego piekła gospodarczego.

  To polityka globalnej mafii żydowskiej i Polakom nic do tego.
  Mają słuchać władzy żydowskiej i oddawać swoje zasoby w interesie tej władzy. Naród Ukraiński (nie mówię tu o banderowcach bo ich jest niewielka mniejszość) ma tak samo.
 • Autor
  Marzenia scietej glowy-Jak moze byc sojusz zydow i ich szabesgojow z Polakami.Sojusze Polski i jej polityke wyznacza rada diaspory.
  Ale podobny problem ma Ameryka i Europa a niektore panstwa moga najwyzej cos ugrac dla siebie np.Niemcy.
  W swiecie szabesgojow jest chyba takze gradacja znaczenia i pozycji.
 • ---połączmy zdjęcie z zalinkowanym filmikiem
  https://www.youtube.com/watch?v=M3NWaq8X5TE
 • @Oscar 14:21:27
  Trafiles w 10.Smutne ale prawdziwe.
 • @mac 19:09:46
  Jest szansa .Niema drogi bez wyjscia.Po pierwsze Swiadomosc Narodowa,Patriotyzm.Po drugie Polacy musza sie zorganizowac.Polacy moga ugrac tak jak Niemcy .Ukladziki z Rosja. To jest jedyna szansa dla Polski.Bo inaczej nic z tego, bedzie tylko bicie piany i plucie EU nam w twarz.
 • sojusz z Polakami?
  Raczej nie możliwy. Nie sądzę, żeby wolno było płomiennym patriotom pozwolić sobie na sama myśl o sojuszu z Polakami. Raczej "sojusz" izraelsko - anglosaski,czytaj - wypełnianie rozkazów
 • @AnnaP 17:01:21
  Pani Anno..ja tam wiem, ze rodzicow sobie jeszcze nikt nie wybral...ale mowienie o Zydach i Polakach - RODZINA- to przesada. W przypadku przezenienia to juz ani nie Zydzi, ani Polacy- tylko mamzery, parchy i zarowno Polacy, jak i Zydzi sie takimi bzydza....(prosze nie poprawiac wiem, jak sie pisze brzydki) i odnosza do nich z obzydzeniem! Chyba, ze taki mamzer, albo sie ochrzci ,albo obrzeze..a mamzerka da wykapac w balii trzem rabinom i znow jest gites..Zyd i Polak.... Zyja se stulecia nie razem, ale obok siebie....Jeden troszkie ukradnei -drugi mu za to obije ryja , ten sobie odbje jak znow przyjdzie pozyczyc....jak sie polapie..albo zlapie... i sielaneczka- jak w Polin.
  Poniewaz Zydzi praktykuja Koll Nidre..nie mozna z nimi zawrzec zadnego sojuszu , umowy...bo wszystko co sie podpisuje juz uniewaznili a priori w przeszlym roku na Koll Nidre -na rok wprzod.
  Wszystko co zalatwia sie z Zydami to ryzyk-fizyk...im wieksza pala spodziewa sie dostac w razie zlamania umowy- tym uczciwiej sie z niej wywiazuje:-))) i tego nalezy sie trzymac.

  Chyba ze pan piszac Zydzi mysli Israelici....o to calkiem inna sprawa.
  BO mimo, ze pisze ze Israel to panstwo Zydow..wiekszosc zdecydowana Israelitow to mamzery, mehesy i zupelne myshygenes co nie wierza w nic....i do tego nienawidza haredim, czyli BOgobojnych ortodoxyjnych beneficjantow wszelakich programow socjalnych, fundowanych zreszta przez amerykanskiego Podatnika.
  Z tymi- to, jak pan trafi....porzadny Zyd Syjonista Arik Sharon gadal na nich yonki...co na polski tlumaczy sie cieleta....i porownywal, ze takie glupie -jak polskie goje...co znaczy, ze musi byc cos na rzeczy- bo Arik byl yidishe kiepelle..i wiedzial co mowi.
  Zatem panie Gregor..Ksiadz Rydzyk reklamuje..jedz pan do Israela ..bo Israel jest Piekny!...ksiadz nie zartuje,,naprawde piekny kraj...ladne dziewczeta...wcale nie maja na poprzek..to bezczelne klamstwo i kalumnie yungefeierow i pedalow...i dobre zarcie....tzn mamzerskie....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031