Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1821 postów 2009 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Paweł Kowal czyli banderowska gnida we wPolityce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pisowski portal propagandowy wPolityce z uporem godnym lepszej sprawy co jakis czas musi jak nie zamieścić, to chociaż zrelacjonować rozmowę z tym szubrawym osobnikiem.

 

Dzieje się tak mimo jednoznacznie negatywnych opinii i komentarzy czytelników wPolityce, którzy bardzo uprzejmie proszą i żądają, żeby nie tylko nie obrażac ich uczuć estetycznych zdjęciami tego osobnika, ale żeby tym bardziej nie uwłaczać ich intelektowi drukowaniem jego przemyśleń, zwłaszcza, że każdy z nas lepsze złote myśli mógłby sobie wydłubać nie powiem skąd.

W najnowszej rozmowie banderowska gnida mówi tak ( zawPolityce ):

To dodaje chwały Polakom, jeśli mamy odwagę powiedzieć „tak, tam byli Polacy, którzy dopuścili się zbrodni”. Nie mam żadnego problemu, by coś takiego powiedzieć. Chciałbym też, by Ukraińcy powiedzieli „na Wołyniu to były ukraińskie organizacje wojskowe”. ( ... )

[ Polacy dopuścili się zbrodni, a na Wołyniu były ukraińskie organizacje wojskowe ]

Rozmowa zeszła również na temat Jedwabnego. Paweł Kowal zapytany, czy Aleksander Kwaśniewski słusznie przeprosił za Jedwabne, odpowiedział, że to był wielki gest.

Zawsze jest to jakaś odwaga polityka, żeby tak postąpić. Podobało mi się, jak w takich sprawach postępował Kwaśniewski. Bardzo mi się podobało, jak postępował prezydent Kaczyński, że był czasami w stanie zrobić więcej, niż oczekiwano. Wielki naród się tego nie boi.

Dodał również, że dziwi się ludziom, którzy uważają, że wielkich ludzi nie stać na to, żeby przeprosić za jakąś zbrodnię.

[ Holokaustyczni wyłudzacze nie kryją zdenerowania perspektywą ekshumacji w Jedwabnem, albowiem zabetonowane Jedwabne jest centralnym elementem nagonki na Polske i Polaków, towarzyszącej żydowskim roszczeniom-uroszczeniom, por.Światowy Kongres Żydów domaga się przeprosin i uznania przez polski rząd, że w Jedwabnem mordowali Polacy! . Banderowska gnida idealnie wpisuje się w tę narrację ].

Fakt, ze taka kanalia sprawowała funkcje publiczne w Polsce jest naszą hańbą, świadectwem mizerii i upodlenia naszego Kraju w niedawnej przeszłości i powinno być przestrogą na przyszłość.

 

KOMENTARZE

 • Żydów warszawskiego gheta mordowali Ukraińcy
  Dziwi mnie dlaczego Żydzi nie domagają się od prezydenta Ukrainy przeproszenia Żydów za mordowanie Żydów przez Ukraińców podczas tłumienia Powstania w warszawskim ghecie w 1943 ani Polacy przeproszenia Polaków za mordowanie Polaków przez Ukraińców i gwałcenia przez Ukraińców Polek podczas warszawskiego Powstania 1944.
 • Do @Almanzor 23:33:50
  Almanzor ! co ty chcesz by żydzi z Polin żądali od żyd z Ukrainy [ ksywa Poroszenko - Walcman ] by przepraszał ?
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polska krajem Neutralnym ! żydów i muzułmanów deportować z Europy i Polski WSZYSTKICH !
 • Nie tylko gnida
  ale też chujek. Jeden z niewielu osobników którym chętnie obiłbym ryj. Na "twarz" trzeba sobie zasłużyć. Ten "pan" nie ma twarzy tylko ryj. Sądzę że temu"panu" nie starczy odwagi abym mógł to uczynić. Jam gotów.
 • kowadło.
  kOWAL DO KUŹNI!!!
 • TU SIĘ TAKŻE TEN BANDEROWSKI MIOT PRODUKUJE.
  http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/zbrodnia-jest-zbrodnia-ma-sprawce-i-ofiare,49,1115

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031