Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1793 posty 1695 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Ponieważ obowiązuje kłamliwa narracja ( haggada ) na temat Rosji i Ukrainy, więc musimy trwać w kłamstwie na temat Polski i Ukrainy”.

 

Takie jest stanowisko banderowców, zgodne skądinąd zuchwałą Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) podjętej 22 czerwca 1990 r

[ por. „Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie, pamiętając, że ścisły sojusz rosyjsko-polski jest poważnym zagrożeniem dla Ukrainy i jej całości terytorialnej…”

Byc może dlatego w haggadach gazet Wyborczej i Polskiej, za ludobójstwo na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej nie odpowiadają banderowscy zbrodniarze ani współtwórcy nacjonalizmu ukraińskiego czyli Niemcy, ale Rosja, z Putinem w szczególności  ].

Identyczne stanowisko zajmuje niestety obecny „rząd warszawski”, który mimo patriotycznego kostiumu trudno nazwać polskim.

Nie chcę już klawiatury strzępić nad wszystkimi kłamstwami i krętactwami, do jakich posuwa się wspierający banderowców rząd warszawski ( por. Polska armia będzie już stale szkoliła neobanderowskich żołnierzy z Ukrainy, Parubij: Kuchciński obiecał nam, że przed szczytem NATO nie będzie uchwały [ Parubij – działałacz nazistowskiej „Swobody” ze Lwowa, autor pomysłu „filtrowania” milionów ludności Donbasu w specyjanych obozach koncentracyjnych, typowy strategiczny partner dla PiS-u ], Bobołowicz: Kuchciński negocjował uchwałę ws. 11 lipca m.in. z synem zbrodniarza z UPA , próby przesunięcia dnia męczeństwa Kresowian na 17 września ).

Niestety, ale wszystkie zapewnienia PiS-u o pamięci i szacunku dla Kresów i dla Polaków, którzy decyzją zbrodniarzy ( Stalin, Roosevelt, Churchill ) zostali przemoca odłączeni od Ojczyzny, nie są już uważam warte funta kłaków.

Polecam znakomity artykuł marcina Skalskiego pt. Jeśli banderowcy na Ukrainie to margines – to skąd problemy z uchwałą wołyńską? , w którym pisze m.in.:

Kto chce wierzyć w tę całą propagandę i dawać robić z siebie idiotę, niech wierzy nadal – najwyraźniej na odgrywanie żadnej innej roli niż idiota nie zasługuje. Od dawna uważam, że tolerowanie banderyzmu to tzw. sojuszniczy wymóg ze strony Imperium Dobra, któremu nie są potrzebne awantury na „wschodniej flance”. Dla nadwiślańskich elit, których polskimi nazywać nie sposób, taka daleko posunięta tolerancja wobec uszczuplania własnej suwerenności przez Kijów to koszt, jaki są one w stanie zapłacić za protekcję w obronie przed strasznym Putinem ze strony naszego obecnego patrona. 

Podejrzewam zresztą, że cała tzw. polityka wschodnia Rzeczypospolitej uwikłana jest w tę sieć zależności, stąd w logice tego systemu nie mieści się rozbijanie „sojuszniczej jedności” także w stosunkach z niewielką Republiką Litewską, która ośmiesza i obnaża bezradność naszego państwa, dyskryminując bez żadnych konsekwencji Polaków na Wileńszczyźnie. Z tych samych powodów nie istnieje również suwerenna polityka Polski wobec Białorusi czy Rosji. Tragedią jest to, że nasze pożałowania godne „elity” polityczne nie muszą być nawet przez nikogo korumpowane – podległość wobec Imperium Dobra i wykonywanie jego poleceń wprost utożsamiają one z pojęciem suwerenności i patriotyzmu.

Tak czy inaczej, wymóg „konsultacji” uchwały wołyńskiej z Ukraińcami obnaża propagandę pożytecznych idiotów Kijowa i Waszyngtonu, jakoby banderowcy byli tam „marginesem”. Chyba że Polską po prostu (współ)rządzi banderowska V kolumna. Wówczas na Ukrainie banderyzm rzeczywiście może sobie być marginalny, skoro w Polsce obstawił już wszystkie istotne przyczółki.

Tragedią Polski i Polaków jest to, że po tylu latach rządów wyjątkowych szubrawców i zadeklarowanych zdrajców mamy rządy lepsze, ale niewiele lepsze, mamy etatystów i niby-państwowców,  dla których ideałem sa skompromitowane rządy przedwojennej sanacji, mamy psuedointeligentów cierpiących na charakterystyczny zespół uroszczeniowo-urojeniowy, ludzi o nieodrobionych lekcjach historii, za która idzie fałszywa polityka, ludzi hołdujących anachronicznym mitom, co gorsza ludzi, którzy nie potrafią sobie wyobrazić własnego państwa, bez wieszania się cudzej klamki i bezkrytycznego zespawania polskiej racji stanu z racją imperium amerykańskiego, dla którego jesteśmy jedynie pionkiem. Mamy rządy ludzi, którzy potrafią nadymać się wobec „Ruskich” i jednoczesnie składac się jak scyzoryk nie tylko przed przedstawicielami powaznych państw, ale nawet przed jakimis prymitywami z upadłego państwa w stanie likwidacji. Wszystko to powoduje, że mimo coraz bardziej mylnego kostiumu patriotycznego obecna władza warszawska coraz bliższa jest porzekroczenia linii jawnej zdrady narodowej.

Grafika wprowadzająca ( każdy zdrajca wiecznie jest trawiony ) jest ilustracją do "Boskiej komedii" Dantego

 PS - pisząc artykuł zgubiłem pierwotny cel, stąd niezbyt jasny tytuł, nawiązujący do pokretnych tłumaczeń, jakoby mówienie prawdy ( szczególnie o banderowskim ludobójstwie ) służyło interesom Rosji.

KOMENTARZE

 • To są ludzie, ci z POPiS itd.,o wschodniej może nawet bliskowshodniej
  kulturze politycznej,którzy nie mają poczucia więzi narodowej.
  Dla nich, to tylko ciemna masa do sterowania.
 • Dot.
  "PS - pisząc artykuł zgubiłem pierwotny cel, stąd niezbyt jasny tytuł, nawiązujący do pokretnych tłumaczeń, jakoby mówienie prawdy ( szczególnie o banderowskim ludobójstwie ) służyło interesom Rosji."
  -----------------------------------------
  Czytając różne artykuły, trzeba jasno powiedzieć i uzmysłowić Banderlandii, że rozwód z Rosją już się odbył. Teraz ostatnie już sprawy majątkowe: najważniejsze, produkcja silników do śmigłowców będzie miała teraz miejsce w Rosji.
  Rosyjskie firmy wychodzą z Ukrainy, zakłady pracy współpracujące z Ukrainą w ważnych dziedzinach gospodarki, banki, ewakuowały się już lub kończą ewakuację.
  Zatem knucia tzw. Zachodu w celu przejęcia najlepszych aktywów z ukraińsko - rosyjskiej współpracy w dziedzinie przemysłu ciężkiego i wojskowego, spaliły na panewce.
  To, że tzw. Zachód coraz bardziej stacza się w dziedzinie nie tylko intelektualnej moralności, stacza się coraz bardziej w swojej bufonadzie i zadufaniu, że jest najlepszy, weryfikuje co dzień wartość intelektualna rosyjskich przywódców i narodów Federacji Rosyjskiej a także krajów Azjatyckich.
  I niestety Rosja oddala się od Europy cały czas. Przywódcy Chin i innych państw azjatyckich nader często spotykają się z Putinem i podpisują umowy o współpracy nie tylko gospodarczej.
  I piosenka: Tańcuj Rosjo i płacz Europo a Ukraina , Ukraina, Ukraina w żopie...
  https://youtu.be/EpRQnFVm5M4
 • @Seth 19:56:03
  //bliskowshodniej// (sic)
  to tylko ciemna masa 8-)))
 • @Husky 19:59:34
  ...mój smartfon czasami nie łapie literówek,ale od czego są "sojuzniki żydo-banderowskiego reżymu z POPiS itd.
 • @Seth 20:33:01
  //"sojuzniki żydo-banderowskiego reżymu z POPiS itd.//

  sojuzniku
  na jak długo dali ci przepustkę 8-))
 • @Husky 20:41:13
  ...Ty jesteś sojuzNik,jak sowieci w polskich mundurach byli sojuznikami NKWD Katyniu itd.
 • Od 1990 r żydo-chazarstwo w Polsce realizuje politykę interesu żydów
  Od 1990 r żydo-chazarstwo w Polsce realizuje politykę wyłącznie w interesie światowego żydostwa !
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Słowianie obecnie mają dwóch śmiertelnych wrogów politycznych ! to żydzi i muzułmanie !!!!
 • @ele 21:10:16
  "Od 1990 r żydo-chazarstwo w Polsce realizuje politykę wyłącznie w interesie światowego żydostwa ! "

  Fakt - tak samo jest teraz w Rassiji.
  A Pucin im jeszcze synagogi otwiera, przecinając uroczyście wstęgi.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wojna-przeciwko-rosji-zamordowany-deputowany-do-dumy-panstwowej-2016-03
 • @Talbot 21:53:00
  A ty Talbot rozpowszechniasz z dupy wzięte fakty.Zastanawiam się któż tak robić może.Dureń? prowokator? abo jeszcze co gorszego.
  Deputowanego Permy Siergieja Mitrofanowa nie znaleziono martwego w samochodzie a wręcz przeciwnie.Został podczas spaceru z psem śmiertelnie potrącony przez samochód za kierownicą którego siedział pijany w trzy dupy przedsiębiorca B.Obecnie przedsiębiorca chwilowo przebywa w miejscach nie pozwalających ani prowadzenie biznesu ani kierowanie samochodem http://ura.ru/news/1052241792
 • @Talbot 21:53:00
  Tu nie jest rosyjskie forum. Jeśli jesteś Rosjaninem i przeciwnikiem prezydenta Rosji, pisz paszkwile na forach rosyjskich.
  Ich uświadamiaj, my Polacy nie chodzimy do urn wyborczych w Rosji, to tak dla Twojej wiadomości.
  Natomiast mniejszości narodowe oficjalnie zarejestrowane w danym kraju, mają też prawo w cywilizowanych państwach mieć swoje świątynie do uprawiania kultu religijnego. W Polsce oprócz kościołów katolickich, są też cerkwie, synagogi i meczety.
  Putin otworzył uroczyście wiele nowych cerkwi, za jego prezydentury odnowiono zabytki cerkiewne zrujnowane przez bolszewików. Także świątynie buddyjskie i meczety a i innych wyznań także.
  Podczas świąt Putin i Miedwiediew modlą się w cerkwi i na pewno nie urządzają na Kremlu święta zydowskiego jak to czyni np. prezydent Duda w Pałacu Prezydenckim. Takie są FAKTY!
  http://vm.ru/photo/vecherka/2013/05/doc69xy49rsfgyk29gbkre_800_480.jpg
  http://news.kremlin.ru/media/events/photos/big/41d516326e35db38fb95.jpeg
  http://ruskolan.com/images/kritika/part04/pic04-046.jpg
  http://scd.ru.rfi.fr/sites/russian.filesrfi/imagecache/rfi_16x9_1024_578/sites/images.rfi.fr/files/aef_image/RUSSIA_158.jpg

  I na koniec, specjalnie dla Ciebie:)
  http://img15.nnm.me/e/0/a/c/7/fe4e4962aeeff441f9290bd341b.jpg
 • @ikulalibal 22:32:23
  "A ty Talbot rozpowszechniasz z dupy wzięte fakty.Zastanawiam się któż tak robić może.Dureń? prowokator? abo jeszcze co gorszego."
  On tak w kółko to samo, czyli wynika z tego że: "abo jeszcze co gorszego."
 • @Seth 19:56:03
  Polskie partie umoczone w zdradzieckie interesy żydoamerykanów, banderlandii, gloryfikujące żydów polskich są w ideologicznej pułapce. Dotyczy to właściwie wszystkich partii.

  Dziś PIS tragicznie wpadł do tej pułapki. Militaryzacja Polski pod dyktando USA, wspieranie faszystów na Ukrainie, zaprzeczanie zbrodnią Wołyńskim, gloryfikacja Żyndostwa doprowadzi do podziału w PiS-e.

  PiS zdradził swoich wyborców katolików, kresowiaków, wszelkiej maści narodowców i inne środowiska patriotyczne.

  Obecnie dokonuje się podział w PiS-e, kto zdominuje kierownictwo trudno przewidzieć. Czy Jarosław Kaczyński utrzyma władzę nie wiadomo, utrzymuje ją jeszcze tylko dzięki lojalką.

  Jednak partia ta ma już bardzo wąskie pole działania. Biorąc pod uwagę powyższe i negatywne relacje z UE, Niemcami, Rosją, grupą Wyszehradzką, zmierzamy o nikąd.
 • Taka wiadomość z wczoraj:
  Żołnierze Armii DRL wywieźli ciała saperów z miejsca, w którym zostali zaatakowani przez terrorystów z "Prawego sektora" pod Szirokino.

  "Prace aby ewakuować ciała zabitych saperów zakończono, oba ciała są z nami - o tym poinformował naczelnik sztabu Donieckiej Agencji Informacyjnej, Rusłan Jakubow. Dodał, że zmarli zostali przewiezieni do kostnicy miejskiej w Starobeszewie.

  Wcześniej poinformował, że w dniu 27 czerwca WSU otworzyło ogień artyleryjski na obszar w pobliżu wsi Szirokino, gdzie saperzy przeprowadzali prace rozminowywania, zgodnie ze wskazaniami OBWE.

  Dwie osoby zginęły, a osiem zostało rannych, a rannych schwytano do niewoli przez żołdaków nacbatalionu.
  Za:http://rusvesna.su/news/1467124307
  ----------------------------------------------------------
  Mało kogo obchodzi, co dzieje się w Noworosji, zwłaszcza tzw. opinię publiczną tzn. wielce demokratyczną.
  Dzisiejsi Ukraińcy strzelają sobie po saperach, po domach, blokach mieszkalnych; najłatwiejszy cel jak i najłatwiejsza jest walka z dziećmi, starcami i bezbronnymi saperami na polu minowym. Ot tak, jak było na Wołyniu, jak było w Bieszczadach.
  Wnioski sami sobie wyciągnijcie. To co się dzieje w Przemyślu to już nie jest zarodek. To płód.
 • @lorenco 23:27:39
  "A ty Talbot rozpowszechniasz z dupy wzięte fakty.Zastanawiam się któż tak robić może.Dureń? prowokator?"

  Przeglądam Wolną Polskę gdzie są publikowane tłumaczenia z rosyjskich stron prawosławno-patriotycznych:

  http://dsnmp.ru/voyna-protiv-rossii-ubit-deputat-protivnik-stroitelstva-tsentra-habad-v-permi/

  Oni na tych stronach piszą, że przeciw Rosji toczy się wojna wypowiedziana przez żydostwo, a Putin bierze w tym udział po stronie żydów.
 • @Talbot 06:33:51
  Przeglądam Wolną Polskę gdzie są publikowane tłumaczenia z rosyjskich stron prawosławno-patriotycznych:
  http://dsnmp.ru/voyna-protiv-rossii-ubit-deputat-protivnik-stroitelstva-tsentra-habad-v-permi/
  ---------------------------------------------------------------------------------------------
  Tiaaa....no cóż? możesz sobie czytać co tam chcesz,nie moja broszka.
  A tak między nami to strona nie jest ani patriotyczna a już tym bardziej prawosławna.
  Jej główny "bohater" Borys Mironow pierestrojkowy (powiadają żyd) minister prasy w rządzie Jelcyna.I co najgorsze stanowisko sprawował wtedy kiedy,używając retoryki Mironowa,"żydy rozstrzelały rosyjski parlament" (październik 1993). https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2,_%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87 zupełnie mu to nie przeszkadzało.
  "Bojowy" stał się w momencie kiedy wykopali go z rządu.
  Różnie o nim powiadają;że urażone polityczne ambicje,że prowokator,że "projekt Surkowa",ale nikt nie traktuje go poważnie. http://selenadia.livejournal.com/239682.html
  Ale ty Talbot czytaj go dalej,czytaj na zdrowie.
 • @ikulalibal 07:54:46
  Nie czytam żadnego żyda Mironowa, tylko Wolną Polskę'
  Sądzisz, że właściciel Wolnej Polski przepuściłby artykuły żyda?
  Może on też żyd na ich garnuszku?
  Tak czy siak, będę teraz czytał tylko Sputnika i Novorussia Today.
 • @Talbot 08:28:15
  /Sądzisz, że właściciel Wolnej Polski przepuściłby artykuły żyda? /
  A czemu nie? i co ty właściwie wiesz o właścicielu Wolnej Polski? to internet kochasiu.Każdy może być kim chce i prezentować tożsamość niekoniecznie zgodną z tą prawdziwą.
  W gorące dni po krymskim referendum sieciami społecznościowymi wstrząsnął apel "Krymczanki,córki oficera żyjącej w Sewastopolu" .Jak się okazało "Krymczanka,córka oficera" nadawała z amerykańskiej bazy wojskowej w Bahrajnie.
  http://demotivation.me/images/20140405/rhq85mwjl9qh.jpg
 • @Talbot 08:28:15
  Na Ukrainie ukazywał się magazyn Wolna Ukraina, czytało go całe nacjonalistyczne ścierwo ukraińskie i cytowało jak mantrę. Gdzie to wyprowadziło banderowców ? Sprzedali Ukraine żydom z ameryki, a hrywnami mogą się podcierać
 • @lorenco 00:30:49
  OBWE ich wystawiło. Robi to od samego początku, służą diabłu.
 • @Fischer 08:51:55
  No to teraz wiem, dlaczego na Wolnej Polsce ukazuje się tyle antysemickich i antypisowskich artykułów - to taka podpucha CIA.
  Niedawno tamtejszy moderator ogłaszał się na Neonie, zachęcając blogerów do dyskusji na WolPol. jeżeli blogerzy czują, że są polskimi patriotami i pamiętają o amerykańskich zbrodniach.
 • @Autor
  Czytałem notkę jak jeszcze nie było żadnego komentarza i miałem napisać autorowi,że zaraz zlecą się miłośnicy żydobanderyzmu,pisizmu i innego fobizmu.I nie omyliłem się.Dyżurni pajace już się zlecieli .Huski i Talbot już na posterunku.Jak widać ciężki to żywot funkcjonariuszy,nieważne czy płatnych czy nie.
 • @Fischer 08:51:55
  Jeszcze jedno...
  Wolna Polska, to kiedyś była Stop Syjonizmowi - teraz została chyba przejęta przez NATO i Macierewicza.
 • @lorenco 00:30:49
  Aby zrozumieć co dzieje się na Ukrainie i w jakim kierunku zmierza w tym przewidzieć co będzie działo się w Polsce w związku z Ukraińcami to trzeba spojrzeć szerzej z perspektywy kilkudziesięciu lat na działania USA, ale nie te jawne klepanie po próżnicy tylko te ukryte, które z czasem stały się jawne. Otóż regułą jest, że USA jako "imperium zła" w swoich działaniach tajnych w celu destabilizacji całych regionów Ziemi opiera się na bandytach, zwyrodnialcach wszelkiej maści. Wpierw poznaje różnice, stare rany i wrogości na danym terenie, a następnie wyszukuje bandytów gotowych w każdej chwili do zbrodni, a następnie daje im wsparcie do popełniania tych zbrodni. Jeżeli brakuje bandytów, to podsyła jednostki specjalne, najemników z innych państw, choćby jak do Afganistanu, Libii, Syrii czy na Majdan, a potem sytuacja rozwija się sama, wystarczy dostarczać kasę i broń i dawać "moralne" wsparcie. Do destabilizacji naszego rejonu najbardziej nadawali się bandyci banderowscy, więc USA zainwestowało w ich rozwój, który z czasem w zamyśle sponsorów musi doprowadzić do nowej rzezi ukraińsko polskiej, a nie tylko ukraińsko rosyjskiej. USA natomiast będzie dbać o to, aby zbrodnicze formacje mogły się rozwijać, a kiedy zacznie się rzeź aby obu stronom dawać broń i ukryte poparcie. Tak działa ZŁY i jego IMPERIUM.
 • @Talbot 10:32:06
  Taka wasza Polska Narodowa jak wasz lider. Z jednej strony Łupaszko, po przeciwnej stronie Rosjanie. A Żydzi dają wam lanie.

  To mój ostatni wpis na innym blogu, ale pasuje jak ulał do waszej zmanipulowanej świadomości. Przez lata żydowska propaganda (specjaliści od ideologii) zrobili wam wióry z własnych poglądów.
  Gdyby nie żydowskie media i propaganda pseudopatriotyczna budowana na fałszowanej historii w ogóle byście już nie myśleli. Wam się tylko wydaje, że myślicie i że jesteście patriotami.

  Cytuje lidera prawicy i mój komentarz:

  Kaczyński dokonał zdrady swojego elektoratu, woli żydów.

  Gratuluję zatem wszystkim miłośnikom PIŚ-u lidera:

  ".....Dziś w Europie mamy nową, wielką falę antysemityzmu - czasem jawnego, czasem dyskretnego, koncentrującego się na atakach na państwo Izrael. To państwo jest przyczółkiem naszej kultury w tamtym świecie, z którym musimy współpracować...."

  To więcej jak zdrada narodowa. To debilizm !!!

  On mówi, że MUSI słuchać żydów w NIEPODLEGŁYM kraju.

  To czyja jest Polska ? Żydowska ? To zatem kogo niepodległości mamy bronić przed Rosjanami. Polaków czy interesów żydowskich ???

  Cała twardogłowa, moherowa, antysowiecka, katolicko narodowa prawica zgodnie z przesłankami wodza, będzie kochać nowego pana i musi z nim współpracować ku chwale obrzezanych.

  Posłowie w sejmie winni chuchać profilaktycznie, nie żeby wyczuć alkohol, ale czosnek.
 • @Talbot 10:32:06
  Tak

  "Wolna Polska, to kiedyś była Stop Syjonizmowi - teraz została chyba przejęta przez NATO i Macierewicza."

  To z kim o tą wolność chcesz walczyć, jak NATO i Macierewicz reprezentuje żydomasonerię ?

  SAM ? BRACIA SŁOWIANIE CI ŚMIERDZĄ ?
 • @Fischer 11:09:17
  A których Słowian masz na myśli?
  Ja należę do Słowian zachodnich - ci wschodni dawali nam łupnia wraz z germanami, bez sentymentów słowiańskich.
  Historia zatacza koło....
 • @Talbot 11:21:17
  To szukaj sojuszu z Słowianami zachodnimi. Powodzenia większość, utraciła swoją tożsamość w X w. No chyba, że do Słowian zachodnich zaliczasz banderlandie i Litwinów którzy Polakom zakazali nawet pisowni własnych nazwisk w polskiej składni. Gratuluje.
 • @e-misjonarz 11:22:15
  prawda służy tylko prawdzie i każdemu z nas niszcząc kłamców i oszustów, nie ma tu nic do rzeczy ani Rosja, ani Rosjanie, ani USA ani Żydzi.
 • @Henryk Kreuz 11:55:29
  "No chyba, że do Słowian zachodnich zaliczasz banderlandie"

  Banderlandię to Putin zalicza ich jako ziomków.
  Putin powiedział (cytuję z pamięci): Ukraina jest bratnim krajem słowiańskim, o tej samej kulturze i mentalności, dlatego Ukraina zawsze będzie bliska sercu.
 • @Talbot 12:05:46
  "Prezydent Putin po długim milczeniu ogłosił:"W Rosji zawsze uważano, że Rosjanie i Ukraińcy to jeden naród. Ja tak uważam nadal. "
 • @lorenco 23:27:39
  /On tak w kółko to samo, czyli wynika z tego że: "abo jeszcze co gorszego."/
  Tak też myślę.Bywają takie sytuacje a informacja Talbot o "zamordowanym deputacie w Permie" właśnie jest taką sytuacją,że to o czym nie mówią jest bardziej znamienne od tego o czym mówią.Trochę to mętne ale obiecuje że się wyklaruje.
  Perm to miasto symbol żeby nie powiedzieć omen.Wiadomo-Ural,duży ośrodek przemysłowy,wiec wszystkie obmierzłości towarzyszące kryminalnej "prywatyzacji" i liberalizmu,właśnie tu w Permie skupiły się jak w soczewce.Nowej klasie "posiadaczy" w miarę pęcznienia kont bankowych,zaczęło ubywać rozum a nawet instynktu samozachowawczego.Złapali w łapy wszystko i wszystkich i już myśleli że mają kontrolę nad wszystkim kiedy bóg poprzez prawa fizyki pokazał im że nie nie mają.
  We wrześniu 2008r pasażerowie lotu nr 821,same permskie biznesmeny,doprowadzili do katastrofy lotniczej.https://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotu_Aerof%C5%82ot_821
  W ostatecznym rozrachunku uznali winnymi pilotów (i słusznie) ale prawdziwą przyczyną było to że pasażerowie wymogli na pilotach lądowanie.Byli przecież bardzo bogaci,wpływowi,więc co im tam jacyś piloci z kaprysami na temat pogody.To było pierwsze ostrzeżenie przesłane przez opatrzność elicie miasta Perm.Nie zrozumieli!
  Rok później, w grudniu 2009 urządzili sobie zabawę w nocnym klubie "Kulawy Koń".Bawili się doskonale urządzono nawet pokazy ogni
  http://s55.radikal.ru/i147/0912/70/416ffd00ea8d.jpg

  Efekt-156 trupów https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCar_w_klubie_nocnym_w_Permie
  Zwróćcie uwagę na roczniki ofiar http://www.gazeta.ru/news/lastnews/2009/12/05/n_1432316.shtml
  Permski syndrom wywołał wiele dyskusji,"specyficzna" atmosfera panująca w mieście stała się powodem polemik,przestróg,od socjologiczno-politycznych po teologiczne
  A teraz zapytuję;czy dla chcącego przekazać sygnał że w mieście Perm źle się dzieje,podane wyżej informacje są dostatecznie upiorne? czy zamiast tego lepiej posłużyć się gówno-informacją o zabitym przez żydów urzędniku.Jakby praktyka nie pokazywała tego że permski establishment całkiem skutecznie unicestwia się sam.
 • @Talbot 12:05:46
  Piszesz :

  "Putin powiedział (cytuję z pamięci): Ukraina jest bratnim krajem słowiańskim, o tej samej kulturze i mentalności, dlatego Ukraina zawsze będzie bliska sercu."

  I to jest prawda, ale nie powiedział że banderowcy i żydzi ukraińscy są jemu bratni.

  Całkowicie się zgadzam z wypowiedzią Putina.
  Tez Ukraińców uważam za naród bratni. Współczuje ich tragedii, którą zafundowali im garstka pseudo patriotów zmanipulowana przez żydów z ameryki i bohaterskich dziadków z UPA żyjących dotychczas w amerykańskich domach starców.
 • @Fischer 14:17:19
  Nic nie mam do zwykłych Rosjan, którzy żyją zmanipulowani propagandą.
  Problemem jest Kreml, gdzie większość współpracowników Putina - to żydzi.
  Biedny ten naród rosyjski - taka sytuacja trwa od lat.
 • @Fischer 14:17:19
  Oprócz tych z "Dzikich pól". chazarów i banderowców, reszta to nasi bracia Słowianie, zwłaszcza teraz nam najbliżsi, ci z Noworosji!
 • @Talbot 14:34:40
  "Nic nie mam do zwykłych Rosjan, którzy żyją zmanipulowani propagandą."
  Proponuję wyjazd do Rosji i tam na miejscu biadolenie nad nimi.
  Face to face.
 • @ikulalibal 13:09:45
  Plenus venter non studet libenter - trudno się uczyć będąc najedzonym.
 • @lorenco 20:51:07
  Dokładnie tak. Pzdr.
 • @Autor
  Co banderopiteki potrafią u nas i wszędzie . http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nadia-sawczenko-odznaczona-nagroda-orla-jana-karskiego,655760.html . Ktoś Polaków chce w...mać . Nasz Bohater w grobie się przewraca . Pozdrawiam. :(
 • @Repsol 21:30:42
  TVN24, Nadieżda Sawczenko - stacja telewizyjna - rzyg, Sawczenko - morderczyni - teraz tjutjutju - resocjalizacja w więzieniu się udała?, hahaha - nie wolno NIGDY wierzyć banderowcom! NIGDY!
  Każdy Polak powinien to zrozumieć!
 • @lorenco 22:23:06
  Ave . Amigo . No pasaran . https://www.youtube.com/watch?v=OxSfnrh1l8Y
 • @lorenco 22:23:06
  Ave . http://pikio.pl/ukrainscy-kibice-przed-meczem-z-polska-zrobimy-wam-druga-rzez-wolynska/
 • @Repsol 22:42:00
  Najlepszy komentarz:
  teraz tylko tłumaczenie na angielski i na eurowizję 2017 w ukarinie/upainie
 • @Repsol 22:47:13
  To tak było: już Juszczenko gloryfikował UPA, OUN, Banderę, Janukowycz zniósł uchwałę, po obaleniu Janukowycza z powrotem mamy banderowców jako "kwiat narodu ukraińskiego".
  Torty w kształcie polskich dzieci na Wołyniu krojone: któż takie torty w kształcie dziecka mógł wymyślić i go kroić? Nie znam takich nacji oprócz Ukraińców! Niesamowity mord na LUDZIACH w Odessie! Kto tak czyni na świecie! Nawet siepacze z tzw. państwa islamskiego tego by nie wymyslili!
  Jeśli Holland, Merkel czy Putin myślą, że będą wykonane umowy mińskie, to chyba żyją w innym wymiarze!
 • @lorenco 23:57:56
  Banderlandia tak lubi . Ave. http://static.kresy.pl/image/ma/4f9e63c784c98d9c3d4fd8f8c2f5ab08.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728