Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

M.Miszalski: „Operetka już trwa, libretto jeszcze się pisze”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

*Wszelka dziwka majtki pierze *Cokoły z bohaterami wymiennymi *Hitlerowskie tony w Brukseli *Zapiał świntuch z Ameryki * Ruski szpieg schwytany – kiedy niemiecki? * Endecja – ba, ale czyja?...

 Wsród spodstolnych – pełna mobilizacja! Zwarte pośladki i szeregi! „ Dzisiaj wielki bal w Operze: wszelka dziwka majtki pierze i na kredyt kiecki bierze”!… Trzej b.prezydenci (w tym dwaj rejestrowani jako TW, trzeci wspomagany przez WSI) piszą list-donos; jeszcze nie przebrzmiały jego echa w TWN i gazecie żydowskiej, gdy b.ministrowie obrony (spodstolnej sitwy) piszą swój z kolei  list. Czekamy na dalsze listy: list b. szefów WSI, list b.największych aferzystów III RP, list b.konfidentów SB, list b. prezesów TVP… – no i, oczywiście, na listy „autorytetów moralnych” powycinanych z gazety żydowskiej. Tych ostatnich listów może być sporo, przynajmniej co tydzień jeden, i tak aż do grudnia, gdy Rzeplińskiemu wygaśnie kadencja. Produkcja „autorytetów”  w tym warsztacie idzie wyjątkowo szybko…

  W operze – operetce raczej – librecista z WSI umieścił także numer z pomnikiem Bartoszewskiego. Gdzie powinien stanąć? Oczywiście: przed ambasadą Niemiec, które futrowały Bartoszewskiego szmalem albo przed redakcją  gazety żydowskiej, na Czerskiej. Potrzebna będzie solidnie rozbudowana inskrypcja:  „Żarliwy obrońca demokracji, wielki filosemita, stuprocentowy europejczyk, społecznik, wybitny dyplomata, niezrównany polityk”. Całkiem jak ów Wasyl Wasiliewicz Dokuczajew z sowieckiej Encyklopedii: „Uczony, filozof, gleboznawca, poeta”. Dobrze byłoby jednak – jak to w czasach transformacji  jeszcze niedokonanej – poustawiać także kilka cokołów z możliwością szybkiej wymiany świetlanych postaci : gdy okazuje się, że aktualny bohater lub autorytet  był dawniej konfidentem –nocą, szybko podmieniamy go na nowego bohatera, inskrypcja zaś pozostaje. Takie rozwiązanie wydaje mi się ekonomicznie uzasadnione, przynajmniej dopóty, dopóki nie ujawniony zostanie zbiór zastrzeżony IPN, na co nieprędko się zanosi: prawda –prawdą, ale haki- hakami, n’est ce pas?

   Opera nasza  - operetka - daleka jest od finału. Z dalekiej Ameryki zapiał wybitny demokrata, społecznik, saksofonista i cymbał w osobie Billa Clintona, tego, co to rżnął swa asystentkę w Białym Domu w godzinach pracy, wpadł, najpierw łgał publicznie próbując się wyłgać, a od impeachment uratowali go żydowscy adwokaci, nie za darmo, ma się rozumieć: już tam musiał jeść z ręki żydowskiemu lobby, które podstawiło świntuchowi nadobną Monisię… Czy Clinton, Sikorski  i nasza SB-ecka generalicja, osiadła dziś na Florydzie – też napisze jakieś listy? No a Mazur, ten od Papały?… Będzie milczał w tak ciężkich czasach zagrożonej w Polsce demokracji?

   Na razie w piszącym się libretto operetki „Zagrożona rządami PiS  demokracja w Polsce” najgłośniej wybrzmiewa „aria brukselska” pod tytułem „Ultimatum”, którą pieje (raczej gdacze) pan Tiemmermans, z wesołym chórkiem pozostałych komisarzy na niemieckim jurgielcie. Trąci to wprawdzie plagiatem z historii, ale czego to  się nie zrobi dla miłego szmalu, dla zadowolenia mocodawców! Ultimatum brukselskie żywo przypomina swoim tonem ultimatum w sprawie „korytarza”, jakie przywódca socjalistyczny Adolf Hitler postawił Polsce w 1939 roku. I nie ma się czemu dziwić: wraz ze zjednoczeniem Niemiec polityka europejska powróciła w swe przedwojenne koleiny, a przynajmniej w koleinę bliskiej współpracy niemiecko-rosyjskiej. Tym razem, rzecz jasna, nie  będzie już mowy o żadnym zerwaniu paktu Ribbentrop – Mołotow, pardon:  Merkel-Putin, jakieś przecież wnioski ze Stalingradu w Berlinie wyciągnięto. Brukselskie ultimatum (mówimy Bruksela- myślimy Berlin) zdradza zamiary brunatnych komisarzy z Brukseli; podobnie, jak ruch KOD z PO i „Nowoczesną” na kupę zdradza zamiary piątej kolumny w Polsce: piękne współdziałanie! 

   No cóż, gdy znów jesteśmy w kleszczach niemiecko-rosyjskiego strategicznego partnerstwa, a stanowisko Ameryki  jest  niepewne, zmienne, jak kobieta (coraz to nowe resety  stosunków z Rosją…)- nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać się dawnej formuły Piłsudskiego-Becka: równej odległości do Berlina i Moskwy. Gdyby jeszcze Niemcy – jak przed wojną – były zdolne pokonać Rosję można by rozważać wariant „z Niemcami na Rosję”, ale nawet tej zaprzepaszczonej wówczas szansy dzisiaj nie mamy. Dobrze to nie wygląda… Jeszcze gdy Wielka Brytania opuści Unię Europejską!.. Ale że nadzieja  umiera  ostatnia trzeba robić swoje, swoją politykę. Toteż myślę sobie, że po aresztowaniu pana Piskorskiego pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji dobrzy byłoby przyaresztować  -dla równowagi i  utrzymywania równej odległości do Berlina i Moskwy” - jakiegoś niemieckiego szpiega w Polsce. Na przykład poszukać dobrze  we Wrocławiu, gdzie – jak słychać – konsulat niemiecki liczy prawie 700 pracowników! Niemożliwe, by nie znaleźć tam przynajmniej kilkudziesięciu agentów, więc  powiedzieć można, że nasze służby mają tam szeroki wybór… Wy nam tak – my wam tak: wy w nas herr  Schulzem z Parlamentu Europejskiego czy też herr Tiemmermansem z Komisji Europejskiej – my w was, powiedzmy, panem Bultzem czy Wentzlem z konsulatu niemieckiego we Wrocławiu. Oczywiście, jest tu pewna niewspółmierność „pocisków”, ale najważniejsza jest zasada: cios za cios, nie ma lekko, nie ma nic za darmo.

  Ach,  ten Wrocław, gdzie żrą się między sobą folksdoj …, pardon: platformersi. Czyż  nie nadaje się idealnie na rozmaite  prowokacje?...

…Gdy zatem w Polsce „zagrożona jest demokracja” – we Francji parlament przedłużył stan wyjątkowy, i  jakoś ten stan wyjątkowy nie zagraża demokracji, przeciwnie, władze francuskie zapewniają, że   on umacnia francuską demokracje! Może więc i naszą demokrację umocnić w ten sam sposób? Co więcej – francuska policja nawala aż miło lewicowych demonstrantów, domagających się utrzymania „socjalu”, więc bankructwa Francji. Czy nasza policja –wzorem francuskiej – będzie też nawalać demonstrantów, domagających się anarchii w Polsce, zastąpienia legalnych władz panem Rzeplińskim i jego kolesiami?

 Tymczasem Rafał Ziemkiewicz i Paweł Kukiz powołali stowarzyszenie Endecja. Odważny pomysł! Napotka wiele poważnych przeszkód, i wcale nie mam na myśli jazgotu, jaki rozlegnie się w umysłowym getcie żydowskim. Pomysł założycieli Endecji, więc narodowej demokracji nawiązującej do rozumienia interesu narodowego w ujęciu Romana Dmowskiego skonfrontuje się bardzo szybko wpływami, jakie w środowisku dzisiejszego  ruchu narodowego zyskały tajne PRL-owskiej proweniencji służby. Rozgorzeje zatem walka o „głowę” tego ruchu: czy ta głowa staną się jego niektórzy dotychczasowi, młodzi i autentyczni  liderzy połączeni  z powstałym właśnie stowarzyszeniem Endecja –czy też tę „ głowę” ruchowi narodowemu przyprawią „nieistniejące” Wojskowe Służby Informacyjne, w komitywie z zagranicznymi służbami? Zważywszy, jak traktował ruch narodowy b.minister spraw wewnętrznych, Sienkiewicz z PO  - wolno domniemywać, że jest on mocno nasycony agenturą bynajmniej nie narodową…

  Czy zatem odrodzona narodowa demokracja będzie autentycznie narodowa, polska, samodzielna – czy będzie instrumentem politycznym całkiem innych sił?  O to, wedle mojej oceny, rozegra się – i to już wkrótce –ostry bój polityczny. Niewykluczone, że wskutek tej walki  powstaną dwie „endecje”… Jednak wcześniej czy później prawda wyjdzie na wierzch, który koń w którą ciągnie stronę – tego się nie da ukryć! Toteż inicjatywę powołania stowarzyszenia Endecja przyjąć należy, sądzę, z życzliwością także w kręgach gospodarczych liberałów.

Źródło: Marian Miszalski

KOMENTARZE

 • Mało sie nie posikałem że śmiechu nad tą żydowską Endecją !!!!
  Słowianie ! żyd Rafał Ziemkiewicz który nienawidzi Rosji staje na czele
  nowej Endecji ?????? !!!! to są jaja ! ale jaja żydowskie !!!!!
  !
  Słowianie ! nic i nikt nie jest w stanie mnie zaskoczyć w dzisiejszych żydowskich czasach w Polsce ! żyd na czele Endecji ? buchachacha !!
  no nie chyba zeszczam się w gacie bo nie mogę przestać sie śmiać z tej żydowskiej hucpy !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! szkoda czasu i atłasu na tą endecką żydowską hucpę
 • Wysłałem poniższe prezesowi PiS.
  Dr Targalski o alarmach bombowych: Akcja Targowicy na ulicach nie wypaliła. Odwołano się do innych metod. http://niezalezna.pl/81025-dr-targalski-o-alarmach-bombowych-akcja-targowicy-na-ulicach-nie-wypalila-odwolano-sie-do-inny#comment-3620646 [Akcja Targowicy na ulicach nie wypaliła, w związku z czym odwołano się do wypróbowanych metod. Pamiętam jak w 2005 roku, przed wyborami, też były alarmy bombowe i nigdy nie odnaleziono sprawców. Trudno, żeby ABW sama siebie złapała. Teraz jest to po prostu prowokacja wymierzona w rząd, żeby pokazać, że rząd nie panuje nad sytuacją – mówi dr Jerzy Targalski. Jeśli rząd w dalszym ciągu będzie zwlekał i udawał, że w służbach specjalnych, w policji, w MSW nie ma agentury, to upadnie. Przykładem jest tu stosunek gabinetu do prowokacji, do jakiej doszło w Gdańsku. Po niej rząd powinien wyczyścić całą policję w tym mieście i zrobić tam porządek, żeby każdy prowokator policyjny wiedział, czy ten, kto policji wydaje polecenia, że reakcja rządu będzie ostra. Rząd tymczasem kryje prowokację w Gdańsku. Moim zdaniem sytuacja będzie eskalowała, ponieważ rząd nie chce spojrzeć prawdzie w oczy, boi się agentury i nie chce zlikwidować agentury w służbach specjalnych oraz w policji. A ponieważ nie chce, to będzie przegrywał, bo myśli, że jeżeli z agenturą zacznie walczyć, to wtedy zaostrzy sytuację, a sytuacji nie należy zaostrzać podkreśla politolog. Sytuacja będzie cały czas eskalowała, ponieważ celem jest niedopuszczenie do szczytu NATO. Nie ma znaczenia, czy to są pożyteczni idioci, czy też nie. Anarchistami się po prostu steruje, podrzuca im się pewne pomysły. Przypominam sprawę Brunona Kwietnia, kiedy ABW zmontowała całą historię. Teraz widocznie zabrali się za to lepsi specjaliści. Oni niekoniecznie muszą być w samych służbach. Wystarczy, że mają wpływ na służby. Kluczowa jest sprawa tego, że ministerstwo kryje prowokację gdańską, czyli pokazuje swoją słabość i ustępliwość wobec prowokatorów, czyli hołubi wrogą sobie agenturę w MSW. Takie działania mogą niestety okazać się skuteczne. Im bardziej PiS będzie pokazywał jaki jest bezradny, tym bardziej będą one skuteczne tłumaczy dr Targalski.]...Ps...Po przeczytaniu artykułu Pawła Mittera w Gazecie Warszawskiej, na temat zabójstwa 25 latka na komisariacie, oraz co teraz by to przykryć wyrabia BSW Policji, nachodząc piszących nieprzychylne o policji komentarze, aresztując, bijąc, robiąc rewizje w domach, rekwirując komputery, etc..dochodzę do wniosku, że to wszystko jest aranżowane przez samą policję, służby by zdyskredytować min. Błaszczaka, Rząd i PiS co niestety przy biernej postawie w/w jak pisze autor się im udaje. Polecam artykuł Pawła Mittera także w tym temacie. Targalski powinien też powiedzieć, że jego kolega z Rady Kontroli Władzy siedzi już jakiś czas w więzieniu wskutek prowokacji policyjno-sądowej. Oni apelują do Prezydenta i Jego Kancelarii o amnestię, ale panowie milczą. Poza tym RKW zebrała już tysiące nazwisk żydokomunistów i żydoubeków mianowanych na stanowiska w całej Polsce przez nową administrację. Ale zamiast je szybko opublikować, też sama zaczyna uprawiać dziwna gimnastykę drążkową. Przecież to w końcu normalne, że elektorat partii wywiera naciski na swoją partię po zwycięstwie. Przecież to myśmy ich wybrali, a nie oni sami siebie. Nikogo się nie słucha w dwóch przypadkach - albo gdzieś jest jakaś blokada informacji albo wierzy się święcie we własny geniusz. Trudno powiedzieć z czym mamy do czynienia, może działają oba czynniki jednocześnie. Zgadzam się z autorem, że jak tak dalej pójdzie, to ten rząd upadnie, i to na własne życzenie. O konieczności rozliczenia nie tylko policji już wielokrotnie podkreślałem w moich własnych opiniach na różnych forach. Ten rząd się czegoś boi i najwyraźniej unika rozliczenia mrocznej przeszłości. Do tej pory zachowuje się jak grzeczny wujek w przedszkolu, starając się, żeby przypadkiem bolszewickim agentom i POstkomunistycznym przestępcom nie nadepnąć na odcisk. Czy powodem takiej bojaźliwej polityki, która z pewnością, wcześniej czy później, doprowadzi do zguby, jest Premier Kobieta? Być może ale to nie leży mojej kompetencji by szukać przyczyn bliskowzrocznej polityki i wyławiać z drużyny rządzącej hamulcowych a być może, niestety i ... kolaborantów. Prawo i Sprawiedliwość ma wielu mądrych ludzi i doradców ale być może nie wszyscy są słuchani. Ja osobiście zwracałem się do Prezesa Kaczyńskiego ze wskazaniem moim skromnym zdaniem priorytetów walki z patologiami poprzedniego agenturalnego systemu, jednak odnoszę wrażenie, że na najwyższym szczeblu władzy w partii, nikogo się po prostu nie słucha i wbrew temu co głosi na okrągło Beata Szydło, rząd zaczyna odrywać się od społeczeństwa, nie tylko nie analizując ale wręcz lekceważąc głosy najwybitniejszych opiniotwórców, również spoza partii. Uśpienie rządu albo co gorsza, brak wyczucia i wizji poważnego zagrożenia nawet całkowitej utraty władzy, musi budzić niepokój. Rząd jest obecnie zaślepiony utrzymującym się dla siebie poparciem i nie realizuje obietnicy naprawy państwa, której podstawą jest rzetelne rozliczenie przeszłości. Nie chodzi tylko o policję ale o wszystkie sfery życia publicznego w tym oprócz policji, o wszystkie inne służby mundurowe, sądy, prokuraturę, ambasadorów, itd. Polacy od długiego czasu, w trosce o interes Polski, domagają się wymiany wrogiego Polsce ambasadora w Waszyngtonie, podczas gdy rząd ... popiera szkodnika, ciągle utrzymując go na stanowisku co rodzi co raz to nowe spekulacje dotyczące MSZ-tu. Wszystkich komunistycznych agentów należy pozbawić stanowisk a przestępców dokładnie rozliczyć. Tacy zdrajcy i oszuści jak Tusk, Sikorski, Schetyna, Kopacz, Wałęsa, Komorowski, winni upadku III RP, od dawna powinni przebywać w więzieniach, podczas gdy ...Jarosław Kaczyński rozważa nawet pierwszemu z nich możliwość ... przedłużenia kadencji na stanowisku PRE?! Kijowski alimenciarz bardzo dobrym przykładem - gościa można było zneutralizować praktycznie od ręki choćby za pomocą służb skarbowych. Nic takiego nie zrobiono i teraz już mamy uznanego międzynarodowo nieustraszonego bojownika o "demokrację" przyjmowanego na eurosalonach, wyrokowiec przyjmowany na salonach PE przez Tuska i innych, jeździ po świecie sieje destrukcje nie odpowiadając za nic. Kim on jest ten podły człowiek.? Spadł z kosmosu?Należy to radykalnie i stanowczo przeciąć. To z czym mamy do czynienia to raczej cała międzynarodówka, która ma wspólny interes w zniszczeniu Polski. Jeśli PiS zakłada, że winna jest wyłącznie Moskwa i tylko na tym kierunku się koncentruje to zostanie obalony jeszcze szybciej niż za poprzednim razem. Czas działa na naszą niekorzyść, a PiS sprawia wrażenie jakby zupełnie nie zdawał sobie z tego sprawy. Dla mnie osobiście, to ani MSW ani MSZ nie mają zdecydowanych na bezkompromisowe kroki personalne ministrów, a dla czego ich się nie zastępuje tego to nie wie nikt normalnie myślący! Być może, że jak zwykle jest jakaś wpływowa kurwa, która umie psuć wszystko! Pan minister Błaszczak sprawia wrażenie człowieka, który jest wręcz przerażony sytuacją w MSW. Zarządzać taką firmą może człowiek, który naprawdę ma jaja. Być może p. Błaszczak jest bystrzejszy niż mi się wydaje, ale zbyt dużo czasu minęło od jesieni 2015 r. Najpierw Wrocław kolebka wychowanków GRU, potem Gdańsk kolebka wychowanków STASI. Przypadek? BRAK ZDECYDOWANEJ REAKCJI tylko dopinguje bandziorów wszelkiej maści. Pisałem już pod filmem z zatrzymania Marii Kołakowskiej podczas "akcji" policyjnej z zapytaniem: Czy policją w Gdańsku dowodzi Komendant Główny, czy prezydent Abramowicz? SzKODnicy z Gdańska z Adamowiczem sieją antypolską dywersje. Tam ulokowała się Targowica Peosiowa. Co z tym fantem uczynił minister Błaszczak, czy policja w Gdańsku będzie ćwiczyła na przystankach tramwajowych z prowokatorami na czele. To już było ćwiczone na marszach niepodległości. Na tym filmiku widać "prowokatora" -tylko trzeba chcieć go wyłuskać. Postawa PiS "może się rozejdzie", którą sprzedają swym sympatykom pod hasłem "nie dajmy się sprowokować" wprost do tego zachęca. Pan Błaszczak nie nadaje się na ministra spraw wewnętrznych ! Może inne ministerstwo, ale nie to ! Tam potrzeba kogoś takiego jak p. Macierewicz ( szkoda, że nie można go sklonować)!! Już po tym skandalu z pierwszym komendantem policji powinien był się pożegnać ( minister Błaszczak) z panem Zielińskim! A tak brnie dalej w ten gnój ! A przeciwników ma poważnych bo dobry policjant( czy jak kto woli cyniczny, zdemoralizowany pies) jest psychologiem z najwyższej półki i jak manipulować takimi ludźmi jak wyżej wymieniony wie wyśmienicie! Jeżeli to z czym mieliśmy do czynienia w Gdańsku można nazwać "profesjonalnym działaniem" policji to apeluję do pana Kaczyńskiego lub pani Premier żeby jak najszybciej zajęli się problemem MSW bo skończyć się to może tak jak pisze pan Tagalski ! I nie pomogą tutaj zaklęcia w stylu " nie wszyscy policjanci są zdemoralizowani" czy "polska policja to w dużej mierze profesjonaliści" bo ten ( mam nadzieję) mały procent tych złych sprawi nam wiele problemów, bo chociaż noszą mundury tak jak wojsko to daleko im do mentalności polskiego oficera! Fakty mówią za siebie, bo niedopuszczalne było mając wcześniejsze doświadczenia posyłanie na kontrolę do Gdańska czy Wrocławia policjantów z KG ( co to za towarzystwo wiedzą wszyscy i można tylko przecierać oczy ze zdziwienia, że minister darzy to towarzystwo zaufaniem) i wypowiadania się o zajściu przed zbadaniem materiału filmowego i zdjęciowego ! A mówienie o tej dziewczynie "ta młoda kobieta" to jakby powiedzieć o Polsce "ten kraj"! Ani jeden ani drugi się nie nadają !!! Profesjonalne działania policji! Koń by się uśmiał ! Na czym niby ten profesjonalizm polegał!? Na nieumiejętności rozdzielenia dwóch grup( około 500 i 200 osób) w taki sposób, żeby nie był możliwy ich wzajemny kontakt i żeby ewentualne przedmioty lecące w jakimkolwiek kierunku nie miały szans na osiągnięcie swojego celu !? I do tego potrzebne są pały i tarcze !? Banda sterydowych, bezmózgich byków ubrana w pancerze i hełmy musi uciekać się do takich metod !? To czego ich w tych gównianych policyjnych szkołach uczą !? A tych biegających przed kordonem tarcz tajniaków w cywilu z pałkami teleskopowymi widziałeś panie min. Błaszczak i Zieliński!? Pytam się po co!? W jakim celu!? W takim jak na Marszach Niepodległości !? A wiecie co taka pałką można człowiekowi zrobić !? Komendanta policji w Gdańsku bezwzględnie należy wziąć za pysk i wywalić ze służby bo to co zrobił jest typowym draństwem wymierzonym w rząd. W Komendzie w Gdańsku powinna nastąpić "rzeź niewiniątek".Jeżeli teraz rząd popuści to będą posuwać się dalej. Muszą zobaczyć kto tu rządzi. Wyciąć wszystkich, bo prowokacje będą się mnożyć. To rząd wobec prowokatorów musi zastosować brutalne metody, a nie na odwrót. Bo co do tego, że stoją za tym ludzie służb daj Boże byłych to chyba nikt nie ma wątpliwości.Teraz jest wyśmienita okazja, żeby skopać im dupy, tak aby nigdy w przyszłości nawet nie pomyśleli, żeby podnosić rękę na niepodległe Polskie Państwo. A Platforma niech sobie przypomni Sowę i spółkę zanim zacznie protestować.Obciąć im te brudne komunistyczne łapy przy samej dupie. A pieszczoty z agenturą też nam na zdrowie nie wyjdą i ludzie odpowiedzialni za policję i służby powinni brać to pod uwagę bo naprawdę robi się duszno przed szczytem NATO. A do lipca jest jeszcze trochę czasu i jak agentura będzie powtarzała swoje manewry to i przywódcy NATO mogą odmówić przyjazdu w związku z zagrożeniem. Jeszcze raz: MSW może okazać się dla nas większym problemem jak sądzimy ! Jedyna nadzieja w tym, że nasze media będą tę sprawę ciągnąć dalej i nastąpi właściwa reakcja WON! Trzeba pytać i wskazywać na błędy bo do tego się zobowiązaliśmy, zobowiązaliśmy się oddając głos na PiS ! To nie jest przypadek, że mamy do czynienia z takimi prowokacjami podgrzewającymi atmosferę! Policja, pielęgniarki z CZD ( chyba nikt nie ma wątpliwości o co chodzi po obejrzeniu dzisiejszej konferencji prasowej rano w TVP Info dyrekcji szpitala i aroganckiej Piguły skaczącej do gardła pytających ja o kompromis dziennikarzy) czy inne czekające nas niespodzianki to tylko elementy tej gry w której biorą udział PO, PSL, SLD, KOD czy OPZZ ! Oni czyli opozycja totalna jest zdolna do wszystkiego. Im nie chodzi o Polskę a o władzę i sute koryto. Każde chwyty dozwolone. Jak rząd nie złapie za mordę to przegrają. Więc PiS musi natychmiast rozpocząć porządkowanie Państwa !! Żarty się skończyły !! Należy zacząć od Rzeplińskiego i wszystkich o których już wiadomo, ze nakradli i działali przeciw Narodowi i Państwu. Panie dr Targalski a Pan w końcu policzył głosy z wyborów samorządowych i PE ? Podobno od dawna macie wszystkie protokoły i wiecie, że oszustwa były kosmiczne !! Nie byłoby problemów z posłami PO i PSL w UE bo by ich tam nie było !! To samo z wyborami do sejmu i senatu - wygraliśmy ale ile procent dali radę oszukać ? Czy RKW przestał istnieć ? Gdybyście mieli odwagę i ujawnili prawdziwe wyniki to zmiana konstytucji już dawno byłaby faktem !! To kto się boi działać ?? Do roboty !! Naprawiać i ratować Ojczyznę !! Były rząd, zapowiedział działania totalne i jak widać słowa dotrzymuje razem z tym, któremu od zawsze służył. Nie zawsze z panem Targalskim się zgadzam, ale tutaj ma 100% racji. Dalsza bezczynność i strachliwość rządu doprowadzi wyłącznie do eskalacji chaosu, a w konsekwencji do drugiego już oddania władzy przez PiS przed terminem. Prowadzona obecnie polityka "na przeczekanie" to czyste samobójstwo, w takim tempie mogą nie dotrwać nawet do połowy kadencji. Zabawa w ciuciubabkę z agenturą wciąż trwa. Pierwszym krokiem, zanim pomyślano o ustawie AT powinno być kompletne zaoranie służb, policji i prokuratur. Nie znam żadnej budowli, która zbudowana była by na glinianych fundamentach. A stopień "umoczenia" służb i policji jako marionetek poprzednich ekip jest namacalny. W połączeniu z kompletnym dyletantyzmem i programowymi strategiami pierdzenia w stołek popartymi ustawodawstwem i powtarzanymi mantrami z czasów Akademii Spraw Wewnętrznych, dziaduniów po Woroszyłówce w naczalstwie z plecami w BBN-ie twórcy strategii scenice-fiction-Kozieja. Wkurza to asekuranctwo, powolność działania, strach przed sondażami itd. zamiast wziąć się do roboty konkretnej i rozpirzyć towarzystwo. Nie wiem jak można tolerować wypowiedzi podżegacza Wałęsy. Do roboty panie Kaczyński! Czas na zmiany kadrowe i rozpoczęcie wypalania żelazem tego bagna do sucha!
 • @ele 19:30:00
  Ziemkiewicz to według żydowskiego określenia to parch, czyli żzyd po tate, taki mniej wartościowy żyd wedle Talmudu, bo prawdziwy w pełni praw żyd jest wyłącznie po matce, jak JP II. Jego tate był po wojnie sierotą adoptowanym przez polską bezdzietną rodzinę Ziemkiewiczów, stąd to polskie nazwisko, zresztą już go rysy semickie zdradzają, Matka Natura jest w tym względzie bezwzględna wobec tej nacji, po 40 stce zaczyna ją demaskować. To samo Sakiewicz wnuk rabina z Małopolski.
 • @@@!
  R A P O R T
  o działaniach żołnierzy i pracowników WSI
  oraz wojskowych jednostek organizacyjnych realizujących
  zadania w zakresie wywiadu i kontrwywiadu wojskowego
  przed wejściem w życie ustawy z dnia 9 lipca 2003 r.
  o Wojskowych Służbach Informacyjnych
  w zakresie określonym w art. 67. ust. 1 pkt 1 – 10 ustawy z dnia
  9 czerwca 2006 r. „Przepisy wprowadzające ustawę o Służbie
  Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służbie Wywiadu Wojskowego
  oraz ustawę o służbie funkcjonariuszy Służby Kontrwywiadu
  Wojskowego oraz Służby Wywiadu Wojskowego”
  oraz o innych działaniach wykraczających poza sprawy
  obronności państwa i bezpieczeństwa Sił Zbrojnych
  Rzeczypospolitej Polskiej
  http://www.rodaknet.com/raport_wsi.pdf
 • @kula Lis 66 21:36:28 ps..
  We Wrocławiu policja mówiła, że ten człowiek był pobity i tu dochodzi do absurdu bo człowieka, rzekomo w agonii obezwładniało czterech policjantów i druga niedorzeczność jeśli był tak ciężko pobity, w agonii, to czy Oni chcieli PARALIZATOREM poprawić jego stan fizyczny??
  Z takich policjantów trzeba oczyścić szeregi bo to raczej zwyrodnialcy i sadyści, którym mundur może gwarantować bezkarność. Co te PO-wskie rządy zrobiły w Polsce, obecnie mamy za dużo dziwnych zbrodni, samobójstw a to co się dzieje teraz to zaplanowane działania destrukcyjne dla rządu.
 • @@@!
  Reytan | 27.05.2016 [20:07]
  Porazajace!!Pan Pilis zastal mianowany na swoje stanowisko w rzadowej TVP przez PIS.
  Kika dni temu mianowal na korespondentke TP w Stanach komunistke,Pania Falzman,ktora przeleciala takze wczesniej TVN,i byla szefem wszystkich korespondentow komunistycznych w Stanach.
  Zapytalem Pilisa,dlaczego robi takie glupstwa.
  Odpowiedzial mi.ze innych ludzi nie ma.
  Pan Pilis wiec twierdzi,ze w Polsce sa sami komunisci.
  I ze w Stanach nie ma Klubow Gazety Polskiej,nie ma radiostacji polskiej,dziennikow i wielu roznych biuletynow i pism.
  Wreszcie Polakow pracujacych w mediach amerykanskich.
  XXX
  Polityka kadrowa PIS w pigulce.
  Jak to mawiala moja znajoma.
  Rece i piersi opdaja. Sloń Podwawelski | 27.05.2016 [21:53]

  Cosik mi sie widzi, że tak jak za Olszewskiego i za pierwszego Kaczora znowu dostaniemy w pi...dę. PiS ciągle kiciu miciu, picu picu, a tu Polska na krawędzi wojny domowej. ... ale orkiestra gra, jak na Titanicu a WSI/GRU szaleje i jebie, gdzie może. Róbta tak dalej, to q... będzie jak dwa razy poprzednio. fritz | 27.05.2016 [20:00]
  Targalski ma calkowicie racje.
  PiS powtarza zreszta dokladnie te same bledy pod wzgledem z 1.kadencji.

  Rowniez w TVP.

  Rzad nie ma zadnych mediow, zeby dotrzec do narodu z wlasnej winy, z powodu samobojczego ustawodastwa medialnego.

  Prezydent rowniez jest pasywny i akceptuje lamanie konstytucji przez Rzeplinskiego. A przeciez jest straznikiem konstytucji i powinien go odwolac. Ma do tego prawo.

  Neozydokomuna razem z neonazimem rozchwalona samobojcza pasywnoscia przechodzaca w nieudolnosc dalej bezkarnie bedzie rokrecaj spirale ataku na Polske.

  Na Slasku rowniez PiS przekazal cala praktyczna wladze RASiowi, a wiec Niemcom.

  To sa doslownie ostatnie dni na przejecie inicjatywy.
 • Proponuję przetrwać lato!!
  "Ludzie o negatywnych cechach społecznych w poprzednim systemie awansowali. Nie zostali później zdegradowani, ale mogli zmieniać władzę na własność
  — mówi Jarosław Kaczyński w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.
  WIĘCEJ: Jarosław Kaczyński: Prof. Rzepliński bardzo szkodzi polskiemu życiu publicznemu. Wierzy ponoć, że będzie prezydentem
  Jeśli dziś na szczytach polskiej hierarchii zamożności są ludzie, którzy zdaje się w 80 proc. byli współpracownikami Służby Bezpieczeństwa – czyli mieli wyjątkowo złe cechy – to właśnie to ma negatywny wpływ na kształt naszego życia gospodarczego
  — podkreśla. Zdaniem prezesa PiS, być może obserwujemy zmianę na pokoleniową, do życia publicznego weszli kolejni, młodsi ludzie, ale najczęściej jest to ideowa kontynuacja poprzedników.
  Mamy do czynienia ze zjawiskiem resortowych dzieci, które widać szczególnie wyraźnie w wymiarze sprawiedliwości. Oczywiście pewne zmiany nastąpiły, ale one zachodzą za wolno. Uważam, że Polska mogłaby być krajem wyraźnie zamożniejszym i równocześnie dużo lepiej zorganizowanym i dużo bardziej sprawiedliwym, gdyby po 1989 roku doszło do działań drastycznych…
  — mówi Kaczyński, wskazując na konieczność rozliczenia przeszłości."

  Tak też myślę 80% sukisynów !!! Nie do zabicia tylko detronizacji.
  Mamy zlot NATO , mamy zlot wiernych , nic nie można dziś rozwalać trzeba to przetrwać spokojnie . Jesienią wykopki można zaczynać!!
 • @ele 19:30:00
  W innej sprawie, ale szalenie ważne, do sprawdzenia!!!
  http://wrealu24.pl/index.php/services/432-szok-hymn-al-kaidy-na-gali-ksw-co-na-to-polskie-wladze

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728