Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1792 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Jeszcze o zatrzymaniu Mateusza Piskorskiego.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Patriotyczne mikrocefale ( szczery patriotyzm nie gwarantuje niestety rozumu, podobnie jak dobre chęci zbawienia ) z okolic GaPola orgazmują po najnowszym zwycięstwie ABWery nad Putinem.

 No ale nie wymagajmy od nich zbyt wiele, albowiem ich stonowany intelektualnie swiat funkcjonuje wg prostej zasady: dobre jest to, co szkodzi Rosji, a złe jest wszystko inne. Do dysonansu poznawczego może dojsc z chwilą, kiedy szkodzenie Rosji wiąże się z jednoczesnym szkodzeniem Polsce. No ale to własnie na taką okolicznosc są oni szczelnie poobstawiani własciwymi mniejszosciami narodowymi, które pozwalają im ten dysonans przezwyciężyć w duchu bezwarunkowej antyrosyjskosci.

Nagle moralne staje się to co służy bolszewickiej rewolucji, a niemoralne wszystko to, co jej przeszkadza, tyle że w miejsce „bolszewickiej rewolucji” wstawiono „szkodzenie Rosji”. Po takiej absolucji nie wstyd przytulić do serca choćby banderowskiego rezuna, ociekającego jeszcze swieżą krwią cywilów Donbasu, rzewnie wspominającego ojca-siekiernika rąbiącego Polaków. Skoro warto było onegdaj poswięcić litewskich Polaków dla zgody z Sajudisem, to czyż nie warto machąć ręką na 200 tys Wołyniaków i mieszkańców Małopolski Wschodniej dla sprawy ważniejszej niż Sajudis, a mianowicie zaszkodzeniu Rosji?

Osobiscie chyba najbardziej przeraża mnie to nagłe zaakceptowanie moralnosci sytuacyjnej, jakby żywcem przeszczepionej do naszych dusz z Talmudu. Wojtek Cejrowski swoim życiem daje swiadectwo bycia chrzescijaninem i tylko wobec Rosjan robi wyjątek: „Rusek to nasz wróg i należy do niego strzelać”. Serio? Do każdego, bez względu na płeć i wiek?

Znowuż tak skomentował informację o zatrzymaniu dr Piskorskiego red. Skwieciński:

Zatrzymanie Piskorskiego – od dziś w Rosji patrzą na nas jako na poważniejszego niż dotąd zawodnika

Akcja polskichsłużb specjalnych wobec Mateusza Piskorskiego i prorosyjskiej partii „Zmiana” cieszy mnie z kilku powodów.

Po pierwsze dlatego, że to ugrupowanie jest wprawdzie marginalne i w tym sensie mało istotne, ale zarazem jednoznacznie pełni rolę siły, manewrowanej przez Kreml. 

Po drugie – to posunięcie zostanie zauważone i docenione przez te wszystkie siły i kraje, które czują się zagrożone przez Rosję.Wzmacnia rolę Polski w tej grupie. ( … )

Od dziś na Wschodzie patrzą na nas jako na poważniejszego zawodnika, niż dotąd.

Po takim tekscie trudno traktować red. Skwiecińskiego poważnie, ale proszę zwrócić uwagę, że dla publicysty „wSieci” sam fakt bycia „manewrowanym przez Kreml” to podstawa do aresztowania. Ale co z poważną agenturą, „manewrowaną” przez Sorosa, przez Tel-Awiw, Berlin i Kijów? Co z półgłówkiem, ktory z dumą obnosi się z medalem banderowskiej bezpieki?

Kto chce wierzyć, że dr Piskorski robił zdjęcia dworców kolejowych i wysyłał je Rosjanom i Chińczykom, ten ma takie prawo. Sprawa wydaje się mieć jednak drugie dno. Komunisci zamykali przed 1–maja miejscowych pijaczków, wczorajsza akcja ABW jest być może ostrzeżeniem nie dla nielicznych członków mało znanej „Zmiany” przed szczytem NATO w Warszawie, ale dla potencjalnie realnej opozycji wobec „Wielkiego Syjonu” w Polsce, czyli Ruchu Narodowego, a szczególnie ONR-u. Jak informuje nasz współbloger Konrad Rękas, podczas przeszukania ABWera była bardzo zainteresowana dokumentami „Powiernictwa Kresowego”, co mogłoby wskazywać rownież na wątek banderowski ( przy takim ogniu każdy chciałby upiec swoje ideowe półgęski ).

Najwazniejsze na dzisiaj jest to, żeby nasz polski Kim Philby, szpieg rosyjski, chiński, a może i połnocnokoreański, targany wyrzutami sumienia nie targnął się skutecznie na swoje życie w piątek po południu.

 

Polecam też:

//alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/85906-abw-zaczyna-robic-czystki-polityczne

( Cytat:

Zwróćcie uwagę na to jakie nazwisko figuruje wśród członków represjonowanej partii: Nabil Al Malazi, Syryjczyk, który ujawnił, że oficjalnie na terenie Polski działa co najmniej 40 tys pracowników Mossadu, oraz że dla Polski głównym zagrożeniem są żydzi, którzy chcą z tego kraju zrobić drugi Izrael”

Myslę, że pan Nabil Al Malazi żadnej tajemnicy nie odkrył ... )

KOMENTARZE

 • Monitor Polski
  Polecam też:

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/85906-abw-zaczyna-robic-czystki-polityczne

  Gratuluję źródła...
  Marek Podlecki ciągle pisze, że MOSSAD jego nachodzi i- słyszy głosy
 • Mamy w Polsce pierwszego więźnia politycznego
  Wczoraj Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego aresztowała Mateusza Piskorskiego, lidera opozcyjnej partii "Zmiana", i przeprowadziła szereg przeszukań w mieszkaniach członków zarządu partyjnego oraz w biurze partii. Sputnik poprosił o komentarz sekretarza partii "Zmiana" Tomasza Jankowskiego, którego także dotknęły polityczne represje.

  Sputnik: — Wiemy, że ABW przeprowadziła wczoraj przeszukania w mieszkaniach członków zarządu partii "Zmiana" oraz w biurze partii. Wiemy też, że został aresztowany lider partii Mateusz Piskorski…

  Tomasz Jankowski: — Tak. ABW aresztowała wczoraj Mateusza Piskorskiego. Jeśli chodzi o przeszukania, to dokonano ich w mieszkaniach członków zarządu, m.in. w moim mieszkaniu, w mieszkaniu Mateusza, Konrada Rękasa, jednej działaczki partyjnej. Dzisiaj w siedzibie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest przesłuchiwany Nabil Malazii, wiceprzewodniczący partii.
  Jeśli chodzi o przeszukanie w biurze, możemy je nazwać kradzieżą, dlatego że czynność odbyła się nielegalnie, kiedy w biurze nikogo nie było. Agencja ABW wyniosła wszystkie dokumenty członków partii, sprzęt nagłaśniający, a nawet flagi "Zmiany". Najbardziej uderzającym faktem kradzieży jest to, że zabrano wszystkie deklaracje członków związku zawodowego „Zmiana — Jedność Pracownicza", z którym współpracujemy. Fakt ten bezpośrednio zagraża pracownikom, bo w Polsce związki zawodowe nie muszą udostępniać pracodawcom wiadomości, kto należy do związku zawodowego. Natomiast w tym momencie ABW dysponuje wszystkimi danymi członków związku. Spodziewamy się, że represje dotkną nas bardzo szeroko.
  S: — Czy spodziewacie się Państwo jakiejś reakcji podczas konferencji prasowej, jakiejś oficjalnej informacji ze strony ABW?

  TJ: — Spodziewamy się, że ABW będzie się zasłaniać tajemnicą śledztwa. Ja natomiast powiem, że nie mamy absolutnie nic do ukrycia i będziemy otwarcie mówić o tym, co się dzieje. Skoro oskarżenie wobec nas pada publicznie, to my mamy prawo publicznie się bronić. Żadne działanie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie zdoła zamknąć nam ust. Jesteśmy zdecydowani na walkę.
  Mamy pewne domysły, dlaczego stało się to właśnie teraz. Akcja odbyła się w dniu urodzin Mateusza Piskorskiego. Natomiast kluczowe jest to, że zbliża się szczyt NATO. Partia Zmiana organizowała przeciwko niemu protesty — my jesteśmy jedynym ruchem w Polsce, który występuje przeciwko rozmieszczaniu amerykańskich wojsk na terenie Rzeczpospolitej.
  Drugą poszlaką jest to, że planowaliśmy — o czym agenci już zapewne wiedzieli, bo nas podsłuchiwali — wydanie książki na temat śmierci Andrzeja Leppera pt. „Kto zabił Andrzeja Leppera". Ta książka mogłaby zrewolucjonizować polską scenę polityczną. Obecna władza nie ma w tej kwestii czystych rąk. Być może ABW obawiała się, że te fakty ujrzą światło dzienne. Mateusz Piskorski, jako były rzecznik Samoobrony i bardzo bliski współpracownik Andrzeja Leppera, miał wiele informacji na ten temat.

  S: — Czy będą Państwo wystosowywali jakieś pisma protestacyjne?
  TJ: — Na pewno będziemy kierowali do władz wszelkiego rodzaju pisma zaskarżające, bo, tak jak powiedziałem, doszło do bezprawnej akcji ABW. Nie było nikogo przy przeszukaniu. Agenci włamali się do biura i wykradli z niego dokumenty. Nikt nie ma prawa przeprowadzać w ten sposób czynności.
  Będziemy też na pewno podejmowali akcje publiczne w obronie Mateusza Piskorskiego. Działacze partii i związku zawodowego są zdecydowani nas bronić. Nie dzieje się ciekawie. Mamy w Polsce pierwszego więźnia politycznego
  Za: http://pl.sputniknews.com/polska/20160519/2867204/Zmiana-aresztowanie-Piskorski-przeszukania.html
 • @lorenco 18:20:37
  https://www.youtube.com/watch?v=SVry0xpJ018
 • @lorenco 18:20:37
  Na moją intuicję - tą akcję przeprowadziły służby podlegające PiSowi, ale - nie na polecenie PiSu … Chodzi o stworzenie medialnego wrażenia, że;
  ” - To jest, niestety, prawda. PiS zaczyna zamykać i traktować w sposób nieprzyjemny swoich oponentów i krytyków. I to się właśnie teraz dzieje. ” ...A tymczasem chodzi o starą kolonialną praktykę sprytnie zakamuflowanego eliminowania potencjalnych przywódców …
 • rezun katolik
  Ten bosonogi podroznik to wyjatkowy egzemplarz.
  Z Matka Boska na piersi pojdzie podpalic Moskwe i podrzynac gardla Rosjanom i wieszac na drzewie rosyjskie dzieci.
  Sam osobiscie. Zeby dac przyklad.
  Tylko skad bedzie wiedzail., ze to akurat rosyjskie dziecie rozstrzelal a nie na przyklad ukrainskie? Bo tam teraz ponad trzy miliony Ukraincow sie schowalo do Rosji. Razem z dziecmi.
 • @dziwne
  Ze jeszcze za Stonogę się nie wzięli,ale kto wie ?
 • @kula Lis 66 08:27:30
  Po ponad 6 godzinach zapadla decyzja w sprawie aresztu dla Mateusza Piskorskiego. Sąd zadecydował o 3 miesięcznym areszcie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031