Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Ksiądz Międlar z całkowitym zakazem wystąpień publicznych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podczas gdy pełniący obowiązki papieża Bergoglio korzy się przed imigrantami, kościelni hierarchowie nie ustają w szykanach pod adresem kapłanów wiernych takim wartościom jak Bóg i Ojczyzna.

Wielokrotnie informowaliśmy na naszych łamach o konfidentach z Czerskiej zwalczających młodego księdza Jacka, nie kryjącego się ze swoimi narodowo – katolickimi poglądami. Niestety, narracja konfidentów podchwycona została przez samych hierarchów, którzy zamiast stanąć w obronie duchownego rozpoczęli serię represji. Dziś mamy ciąg dalszy.

Ksiądz Jacek Międlar kilka dni temu celebrował Mszę świętą w Bazylice archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku odprawioną z okazji 82. rocznicy powstania ONR. W mocnym kazaniu mówił:

Zero tolerancji dla ogarniętej nowotworem złośliwym Polski i Polaków. Zero tolerancji dla tego nowotworu. Ten nowotwór wymaga chemioterapii (…) i tą chemioterapią jest bezkompromisowy narodowo-katolicki radykalizm.

Nie spodobało się to libertyńskim przełożonym, którzy nałożyli na księdza zakaz wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek, a także wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych…

Stanowczo oświadczam, że nasze Zgromadzenie nie popierało i nie popiera wszelkiego rodzajów ruchów skrajnie nacjonalistycznych. – uzasadnił w oświadczeniu ks. Kryspin Banko CM, wizytator Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy.

No cóż, panu Kryspinowi współczuję. Najwyraźniej pranie mózgu zrobiło swoje. I pragnę dowiedzieć się, czy wobec powyższego oświadczenia mamy rozumieć, że popiera pan ruchy lewacko – libertyńskie?

Róbcie tak dalej, a wkrótce kościoły nie będą się zapełniały nawet podczas świąt.

Źródło: //parezja.pl/ksiadz-miedlar-calkowitym-zakazem-wystapien-publicznych/

A tak komentuje tę żałosną decyzję koscioła „Tańczącego z Żydokomuną”  na swojej stronie internetowej Mirek Kabala:

W żydokomunistycznej Polsce na piedestał może zostać wyniesiony tylko ksiądz zboczeniec..ksiądz patriota w dodatku narodowiec jest dla żydokomuny śmiertelnym zagrożeniem. Trzeba go za wszelką cenę uciszyć i zamknąć, a w ostatecznym przypadku zabić ( patrz ks. J. Popiełuszko). W tym przypadku wystarczyły lewackie naciski i wpływy w samym Kościele…Słaby to Kościół, który panicznie boi się prawdy i pod naciskami wrogich Polsce ośrodków zakazuje swojemu kapłanowi ewangelizacji.

 

Mój komentarz:

Co by nie mowić o żydokomunie skupionej wokół Gazety Wyborczej, ale mięsiste nosy mają nie od parady i znakomicie wyczuli – bodaj jako pierwsi – gdzie jest prawdziwe zagrożenie dla realizacji Protokołów Mędrców „Syjamu” w Polsce ( jak słusznie zauważa pan Michalkiewicz, protokoły były oczywistą fałszywką carskiej „Ochrany” i tylko z niezrozumiałych powodów Żydzi uparli się, żeby je wcielić w życie co do joty ). Nie stanowią zagrożenia ( a już szczególnie „egzystencjalnego zagrożenia” ) tacy blogerzy jak ja, ani dajmy na to „dialogujący z judaizmem” przeinteliktualizowani działacze Klubów Inteligencji Katolickiej wypowiadający niesmiało swoje postulaty socjalne w formie „poproszę pieczywko”, albowiem normalne „pracy i chleba” raziłoby ich wysublimowane odczucia estetyczne. Przegrana w wyborach agentury Stronnictwa Pruskiego ( PO tudzież  Nowoczesny Rysiek Kredytowy od Szesciu Króli i siedmiu bolesci na Rubikoniu z Kamerunem ) to przykra sprawa ( „Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co chce!” ), ale PiS to wbrew pozorom partia „odpowiedzialna i proeuropejska”, a już w filosemityźmie nie dająca się nikomu przescignąć.

Co innego patriotyczna młodzież! Największa porażka michnikowszczyzny. Wprowadzono gimnazja, , lektury zastąpiono brykami, historię zastąpiono seks-edukacją, a tu okazuje się, że idolami młodzieży zamiast Justina Biebera są Żołnierze Niezłomni, a zamiast Miley Cyrus osiemnastoletnia sanitariuszka Danuta Siedzikówna „Inka”. Co więcej, ta sama Doda Elektroda, która kiedy jeszcze bywała na Majdanie twierdziła, że Biblię napisal jakis facet napruty ziołami, dzis nie może się otrząsnąć po filmie „Miasto 44” i „poleca [go] szczególnie młodym ludziom, którzy  jej zdaniem – po obejrzeniu filmu powinni zmienić swoje nastawienie do życia. Gwiazda radzi młodzieży spojrzeć na powstańców z większym szacunkiem i dumą”. Odwiedza też Muzeum Powstania Warszawskiego.

Ani nie udało się wypchnąć większosci polskiej młodzieży za granicę, ani zdemoralizować, co gorsza, to własnie wsród młodych ludzi serwowana nam przez żydokomunę i niemieckie media „polityka wstydu” poniosła całkowitą porażkę – młodzi Polacy zamiast wstydzić się za zbrodnie ... Niemców, są dumni z Polskiej historii i potrafią tę dumę okazać i publicznie zademonstrować. Żydokomuna już wie, że raz na zawsze utraciła rząd polskich dusz i jedyna ich szansa to sprowokowanie zamieszek i zewnętrzna interwencja.

Stąd taka mobilizacja wszystkich sił i agentur, swieckich i koscielnych.

W tym kontekscie nalezy postrzegać publiczne oskarżanie polskiej młodzieży o faszyzm i antysemityzm przez HGW podczas obchodow rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim. ( jak pisze Stanisław Janecki„[HGW ] jedna z najbardziej mrocznych postaci Platformy, która zresztą potrafi się świetnie maskować i ukrywać za fasadą leninowskiej <<kucharki>>”)

PS

Polecam materiały źródłowe ONR

www.onr.com.pl/2016/04/19/upiory-przeszlosci/

www.onr.com.pl/2016/04/20/oswiadczenie-ws-obchodow-82-rocznicy-powstania-organizacji/ 

KOMENTARZE

 • chazaro-cudako wyzytatore
  https://i.ytimg.com/vi/Gh_jtX8yqY0/maxresdefault.jpg
 • KSIĘDZU MIĘDLAROWI ZADEDYKUJEMY KRZYŻ PRZY POMNIKU DMOWSKIEGO
  Własnie. Zapraszam już 25-go czerwca 2016 pod pomnik Dmowskiego w Warszawie. Taki ksiądz to skarb. Prośmy Boga o następnych. Żeby polski ksiądz nie kojrzył się z Charamsą ani z Życińskim.
  + Amen!
 • Autor
  Sprawy się potoczyły szybko, bo jeszcze niedawno opuszczał parafię.
  Warto wspomnieć film który przy tej okazji polecałem:

  https://youtu.be/gQQRmbQaNy8
  (om min 11.30) - zrobiłem nawet notatki:

  Kościół jest przesiąknięty poprawną retoryką, z głównym nurtem poprawności politycznej - żeby się kochać, otwierać na drugiego człowieka, nie zauważać wyzwań i problemów...wszyscy razem...

  Na to Ksiądz: tu można mieć pretensje do Jezusa z przypowieści o miłosiernym Samarytaninie, z wezwaniem, by „pomóc i kochać”.
  – Na to Lisicki trzeźwo: ale Jezus mówił też o plemieniu żmijowym, o pobielanych grobach, o faryzeuszach, którzy zdradzają naukę...
  Na to Rzecznik Kurii: „Jezus nie zaczął od określenia masy wrogów, których mamy zniszczyć, tylko od tego, kto jest moim bliźnim”.

  – I właśnie i tu jest problem, bo się ksiądz wkopał – bo to ks Jacek Międlar organizował bliźnich, jednoczył Kościół – nie dla niszczenia kogokolwiek, tylko do obrony przed islamem, który nas chce niszczyć.

  Akurat to "pomocowe" przesłanie Jezusa jak na dzisiejszą sytuację, to trzeba kierować do islamistów, a nie do katolików. Pomoc może mieć tylko intencję dobrą, a nie świadomie samozatraceńczą, jak to jest z pomocą aktywnemu wrogowi.

  Jezus z Krzyża dał nam przesłanie, by aktywnym wrogom nawet nie przebaczać (modlić się o o to, by Bóg Ojciec im przebaczył już tak), a jak nie przebaczać, to już i na pewno im nie pomagać.

  Nie ulega wątpliwości, że islamiści mają wobec nas złe zamiary - a więc pomoc im (dopóki się nie nawrócą) jest sprzeczna z nauczaniem Jezusa.

  W żadnym przypadku nie wpuszczać ich do naszego życia publicznego.

  Owszem, jeżeli uciekają przed skrzywdzeniem ich, można w miarę posiadanych środków jakoś ich zaopatrzyć, aby przeżyli, ale INTERNOWAĆ w zamkniętych ośrodkach - pod ścisłą strażą - do zakończenia wojny przed którą uciekają.

  Cała sprawa przedstawiła Kurię w bardzo złym świetle – Kuria pogubiła się zupełnie. - Pod pretekstem, że paru podatnych na lewacką retorykę wiernych nie wpuściło księdza po kolędzie (ale za to ilu nowych otworzyło swoje drzwi???) rozbiła potężny ruch jednoczący Kościół, oraz Naród...

  A więc czyja to jest Kuria, którą trzeba winić za zdradziecki nacisk na Zakon, a w rezultacie na odwołanie tego Księdza?

  Czy Kuria której rzecznik w trakcie wypowiedzi zrobił okultystyczny znak 666: min.26.17 – na pewno jeszcze jest katolicka?

  Komu służą okultyści?
 • UTWORZYŁEM... WYDARZENIE NA FEJSBUKU :)
  https://www.facebook.com/events/1710251859214748/
 • "Nie mam żadnych wątpliwości- kościół jest niszczony od środka"
  Za takie słowa ten wspaniały duchowny może być "potraktowany" jak jego również wspaniali poprzednicy... Kardynał tysiąclecia, czy nie daj Boże Ks.J.Popiełuszko... :(
  Trzeba do pilnować i obserwować, tak uważam

  Dzięki Grzegorzu za to info..

  Pozdrawiam
 • @Mariusz G. 21:29:04
  Niby z kogo są ci idioci? i co Ci chodzi? bo nie wiem..
 • @Astra 22:34:25 - WŁAŚNIE?
  Ksiądz Charamsa - i owszem, to jest skaza na obliczu Koscioła Świętego Matki Naszej. To jest wstyd i ośmieszenie. Zastanawia - jak on się uchował?
  Ale Ksiądz Międlar - to jest nasz bohater. Oby się nie zepsuł, oby się rozwinął szczęśliwie, dla dobra Polski i Koscioła.
  A komentarz Pana Mariusza G. - to nie jest polskie pisanie. To jest wulgarne, złośliwe...
 • Kosciol istnieje 2016 lat i wie co robi.Nie wolno do polityki sie mieszac.
  Nieraz sie zarzuca sie Watykanowi, ze powinien Hitlera zbesztac,Hitler by sie zawstydzil i wojny by nie bylo.Akurat Hitler by sie zawstydzil.Zrownal by Watykan z ziemia.Kosciol dziala dyskretnie a wymachiwanie piesciami i gromkie kazania przynosza wrecz odwrotny skutek.Pozniej jest cialo w rzece.Nie zgadzam sie z tezami tego artykulu i moimi przedmowcami.Tak tworza sie sekty.

  Znalem jednego z blogoslawionych ksiezy, byc moze bedzie swietym:Ks.dr Henryk Mosing, odznaczony orderem Lenina,prowadzil tajne seminarium duchowne w ZSSR.

  http://kuriergalicyjski.com/historia/postacie/104-m/4675-ks-dr-henryk-mosing

  Po cichutku a skutecznie.
 • @Eugeniusz Sendecki 00:29:14 + Astra
  Jeżeli polskie znaczy głupie, to polskie , to to nie jest.
  Idioci, to moim zdaniem ci - którzy uważają, że Kościół powinien iść "drogą Międlara", ci - którzy uważają , że archidiecezja białostocka nieświadomie "użyczyła" świątyni ONR-owi , a Politechnika - sali na koncert. Nie trzeba być geniuszem, by zauważyć, że aktywizacja KODu itp. oraz ONR , to akty tego samego scenariusza , a Międlar, to żaden ksiądz, a przynajmniej nie chrześcijański.
  A propos ONRu: jeżeli macie taką potrzebę , to sami spuśćcie wpierdol ciapatym , a nie będziecie się wysługiwać gówniarzami. Co ? Odwagi tylko do klaskania starczy?
 • @Mariusz G. 06:45:58
  idiotą jest ten kto uważa, że "samo-oczyszczanie" się Kościoła z radykalizmów i kompromis z judaizmem tudzież islamem NA OŁTARZACH nie będzie postrzegany przez ŚWIADOMYCH KATOLIKÓW jako obłuda z sutą mamoną w tle ;)))

  ps. ile kasy na remonty dostały np. klasztor Jasnogórski lub Św. Krzyż do ojro-zony???
 • @moher 07:39:20
  Gdyby każdy była taki sam, to Chrystus nie wybrałby 12 Apostołów o różnych charyzmatach - ergo - proszę nie wierzyć w utopię, że MONOPOL na nawracanie w duchu Narodowo-Katolickim ma coraz bardziej poprawistyczny Lux Veritatis, który ewidentnie promuje wojenną retorykę USreala.
  Skromny Misjonarz Ks. Międlar ma takie samo prawo do głoszenia Słowa Bożego wśród Polskich Nacjonalistów, jak Sam Wielki Ojciec Dyrektor wśród "polonijnych pączusiów amerykańskich" ;))))
 • @moher 08:04:46
  A jutro na programie Lisa wypowie sie na ten temat medialny ksiadz Sowa.
 • Wysłałem poniższe Kurii i Gądeckiemu, wcześniej było ostrzej.
  Ks.Międlar dostał zakaz tylko za to, że nie jest żydem, za to, że jest Polakiem i patriotą? Nie wiem co tak ludziom wadzi w haśle ks. Jacka "Bóg, Honor, Ojczyzna". Które to słowo jest na cenzurze? On poprowadził normalną mszę, bez żadnych akcentów nazistowskich, faszystowskich,antysemickich czy rasistowskich. Dobry ksiądz jest jak niszczyciel na morzu, więc już wokół niego latają nieuzbrojone stare żydoubeckie bombowce. Zasiana w KK ubecka agentura, już ani Polsce, ani chrześcijaństwu nie służy, i może być tylko gorzej. Kościele dokąd zmierzasz szykanując najlepszych swoich synów? Głosząc, że nie trzeba bronić Krzyża, bo sam się obroni, że miejsce Krzyża jest tylko w kościele, podczas gdy św. Jan Paweł II wołał "brońcie Krzyża!"? Hierarchowie, gdzie jest wasza wierność Chrystusowi i nauczaniu Jana Pawła II, wolicie być wierni żydolewakom Michnikowi i Hartmanowi? Jak długo Naród tolerował będzie sprzedajnych TW. "hierarchów" kościoła kat. Przecież to oni pociągają za sznurki. Ci zdrajcy i zaprzańcy zamiast ludziom służą mamonie i żydom, lewakom. Pytanie: Ilu jest masonów i zwolenników michnikowszczyzny w kurii Metropolitalnej Białostockiej? Dlaczego są przeciw intronizacji Jezusa Chrystusa? Odwołanie odbyło się pod naciskiem "wiernych" z Gazety Wyborczej i PO! Proponuję ks. Jackowi Międlakowi, aby jak najszybciej opuścił kosmopolityczne zgromadzenie. Poczuje się wolnym człowiekiem. Słuchając gadających biskupów i wielu księży, mam wrażenie, że mamy do czynienia z kościołem Gazety Wyborczej. Róbcie tak dalej, zamykajcie sobie usta a 1100 lat chrześcijaństwa w Polsce nie będzie już komu obchodzić. Solidarni z ONR i księdzem Międlarem! Lustracja w Kościele to arcyważna sprawa, jak trafnie zwrócił uwagę ks. Isakowicz-Zaleski! Inaczej będziemy mieli dyktat lewaków i konfidentów komuny! Wielu duchownych zhańbiło Kościół i wiarę (pedofilia, molestowania, pijackie wybryki, ekscesy z prostytutkami, korupcja), ale odnośnie Międlara nie słyszałem, aby jeden z tego typu zarzutów podniesiono. A obecność takich "bezpartyjnych" lewaków jak "ks". Sowa i paru innych z Krakówka to im od lat nie wadzi. Lewactwo niszczy i rozbija Kościół Katolicki od wewnątrz dzięki temu w świecie co 5 minut jest bezkarnie zabijany chrześcijanin. Ksiądz który sprzeciwia się lewactwu jest szykanowany. Ps..A czy nazywanie żydów narodem wybranym wbrew temu co powiedział Jezus Chrystus o tej zbrodniczej i złodziejskiej nacji nie jest skrajnym nacjonalizmem?. Kościół często operuje takim pojęciem. Poniżej ku pamięci: Przypominam, księżom, biskupom i katolikom, że...Od czasu Jezusa Chrystusa naród żydowski przestał być narodem wybranym.
  Słowo Boże mówi, że : w Jezusie Chrystusie już nie ma Żyda ani Greka, ani niewolnika, ani wolnego
  ani kobiety ani mężczyzny, ale nowo narodzony człowiek z Ducha Św. Stare przeminęło, a nowe się stało.
  W Ewangelii Jana 8:44 Jezus mówi do Żydów, którzy Go nie przyjęli i w Niego nie uwierzyli: Waszym ojcem jest Diabeł i wy wypełniacie jego pragnienia. Jezus Chrystus także i to powiedział do żydów: Królestwo Boże będzie wam zabrane i dane innemu narodowi (chrześcijanom), który będzie wydawał owoce jego.
  A więc ci żydzi z którymi mamy obecnie do czynienia, którzy nie wierzą w Jezusa Chrystus, jako Boga, Syna Bożego według Jego słów są synami Diabła. Nic dziwnego jakie mają owoce swojego postępowania: morderstwa, oszustwa, kłamstwa, grabieże, oszczerstwa i ukochanie bogactwa, władzy i samych siebie. Ps...Dzisiaj za te słowa byłby przez żydów z post bolszewickiej prokuratury oskarżony a przez postbolszewickie żydowskie sądy skazany za antycośtam i mowę nienawiści.
 • @sosenkowski 07:58:14
  Trzeba kościół znać tylko z opowieści dziadków , by nie wiedzieć , co może taki wikary. Chyba to pierwszy przypadek w dziejach KRK, gdzie wikariusza musi pacyfikować kuria. Zwykle wystarczy proboszcz.
  Panowie Biskupi ! Nie radzicie sobie z Międlarem - dajcie go do naszego prałata Bzdaka . W tydzień pokaże Międlarowi , gdzie jego miejsce.
  I nie oznacza to bynajmniej , że jestem zwolennikiem takiego funkcjonowania hierarchii w KR - po prostu stwierdzam fakt: wikariusz ma tyle miejsca na samodzielne działanie , ile koń zaprzęgnięty do kieratu.
  Ta retoryka, którą się Waść posługujesz , to jest właśnie to , co naród ogłupia: PiS albo PO, KOD albo ONR, Charemza albo Międlar. Syf albo kiła? A może tak życie w cnocie i wierności - na prawdę ta trzecia opcja nie przychodzi Ci do głowy.
 • @staszek kieliszek 08:20:12
  A potem Międlar złamie zakaz i go wywalą. I kolejna szczepa i zaangażowanie mediów i Sowy i tego drugiego w białym habicie. I w ten sposób lemingi (wszystkie) nawet nie zauważą , że dotarły na skraj klifu. A spadając w dół będą krzyczeć, że to przez tych drugich.
 • Obawiam się, że postubeckie belzebuby z Episkopatu znały sprawę
  i jest to po ich myśli. A ks. Kryspian tylko przyłożył do tego swoją szatańską rękę. Niestety postubeckich biskupich belzebubów w Świętym Kościele Katolickim jest za dużo. Przy okazji ciekawy jestem jak obi się wybierają. Zapewne tak samo jak samozwańczy Komisarze w Unii.

  Przykro patrzeć jak rozkładają nam Kościół od środka. Nawet już księża mówią że "pracują" w parafii a nie służą.
 • Mariusz G. & Moher
  Z całym szacunkiem, ale mit o niewtrącaniu się Koscioła do polityki to jak widzę wyjątkowo trwała spuscizna komunistycznej propagandy PRL-u.

  W politykę wtrącal sie sw. Stanisłąw ze Szczepanowa, patron Polski i ksiądz Skaorupka i arcybiskup Teodorowicz i prymas Wyszyński.

  pozdr
 • @Mariusz G. 06:45:58
  "A propos ONRu: jeżeli macie taką potrzebę , to sami spuśćcie wpierdol ciapatym , a nie będziecie się wysługiwać gówniarzami"

  - jasne, ONR = antysemityzm ( copyright Wyborcza ) a teraz jeszcze widze rasizm na dokładkę

  Tak to jest, jak się czerpie wiadomosci o swiecie z GW & TVN
 • @moher 07:39:20 + Mariusz G. 06:45:58 +staszek kieliszek
  Nie zgadzam się z wami. Prawdę trzeba głosić "w porę i nie w porę".

  Politykowanie hierarchii kościelnej w postaci kompromisów ze złem jest zupełnie niechrześcijańskie. To się skompromitowało i to powoduje, że Kościół się rozpada. Ksiądz Międlar mówi to,co czują wszyscy normalni wierni. Owszem, mówi publicznie i to razi tych, co uważają, że brudy to sprawa wewnętrzna. Tak wewnętrzna, ale kiedy są prane i zostaje przywracana czystość, dobroć i świętość, sprawiedliwość, prawość i życie.

  Nauka Kościoła jest prosta i radykalna. W jej obronie oddaje się życie. To jest właśnie powaga.

  On NIE prowadzi polityki - nie występuje przeciw politykom. On buduje ducha wiernych, on jednoczy Kościół poważnych i odpowiedzialnych w dobrym duchu. Ten jest zawsze bezkompromisowy. On robi to, co powinien robić każdy normalny ksiądz. Grzeszących trzeba napominać – nie tylko przeniewierczą i niemoralną władzę polityczną, ale i kościelną, która spiskuje z możnymi tego świata przeciw własnym wiernym.

  Jezus, kiedy już po niego szli wysłannicy kapłanów w Ogrójcu powiedział do swoich: "Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie” J.14,30. Owszem, Jezus szatana pokonał i On jest władcą również tego świata – wszelka władza na niebie i na ziemi Jemu została oddana, ale sataniści to ignorują - i niestety mają dziś nie tylko ogromne wpływy w Kościele - Mistycznym Ciele Chrystusa. Lewacy i masoni w tym okultysta - wspomniany powyżej rzecznik Kurii Wrocławskiej zaczęli wręcz nadawać ton życia Kościołowi.
  To przeciw nim Kościół ma się organizować - to ich zwalczać. Kościół to my - wszyscy wierni - nie hierarchia.
  To oni są radykałami, którzy nie mają miejsca w Kościele. Ich "powaga" jest obłudą, a nadto naiwnością (w porywach) - i to nie świętą naiwnością, ufającą tym, których uważa się za dobrych, ale naiwnością bitej żony biorącej winę na siebie - zgodnie zresztą z ideą przebaczenia, tylko niestety bez pierwszego warunku przebaczenia - bez odstąpienia krzywdziciela od wyrządzania zła.
  Odpowiednio stają się upodobnieni do osoby składającej pokłon diabłu (no bo "jak się wyźli to już będzie dobry" – a to motyw do najcięższych grzechów po grzech przeciw Duchowi Świętemu), albo odpowiednio do osoby przekonanej, że tak można wyrażać miłość i własną dobroć - gdy o faktyczna miłość do zła, a własna dobroć jest dobrocią leniwego psa, któremu nie tylko nie chce się gryźć złych, ale nawet szczekać na nich) - że jak się podda, zaniecha aktywności, to "złemu" przejdzie i zacznie być odpowiedzialny.
  A czemuż to mamy tolerować hierarchów, którzy blokują nam możliwości "robienia swego", którzy blokują miejsca tym, co chcą zmieniać na dobre to, co w Kościele jest złe. A jest tego ogrom, skoro katolicki Naród jest tak nieodpowiedzialnym za własne życie publiczne, za własne władze, który krótkowzrocznie daje się spychać w otchłanie uzależnień i zniewoleń, oraz postaw antyżyciowych, pobłażliwych dla zła, dla panoszących się wrogów wewnętrznych i zewnętrznych.

  Owszem, święty Paweł wzywał do posłuszeństwa władzy – bo pochodzi od Boga. Niestety dziś jest wielu tych, co uważają, że mają ją z mocy duchów złych i że wolno jej być niemoralną. Niemoralną jest i władza kościelna, która wchodzi w kompromisy z cywilną władzą niemoralną. Dziś Polska ginie przez skrajne zło takiego postępowania.

  Ten "trzepiasty, wiosłujący biodrami niczym pelvis , ryczący i i wymachujący Pismem Świętym ksiądz" to ksiądz poważny - niech nikogo nie zrazi związana z tym odrobina aktorstwa - skorumpowaną hierarchią kościelną trzeba wstrząsnąć. Trzeba ją obudzić i przywołać do świadomości jej pasterskich obowiązków.

  Ktoś to musi zrobić. Jak księdza Międlara zdołają uciszyć “kamienie wołać będą”.
  Młodzi widzą w nim to, co w Kościele autentyczne, zdrowe i przyszłościowe. Młodzi potrzebują księży Międlarów.
 • @MacGregor 09:39:44
  Zapomniany został tu największy "politykier " szwabski -Zdrajca Polski zwany świętym Stanisławem .
  Wisi sobie na tryptyku obok Chrystusa i Św.Wojciecha .
  Międlar jest żarliwym patriota i proszę od niego się odp...
 • @Mariusz G. 08:47:23
  zważ Waść ile kasy na remonty dostały np. klasztor Jasnogórski lub Św. Krzyż do ojro-zony??? w zamian za ciche pozwolenia na judzenie Chrześcijaństwa i trzymanie za twarz Kapłanów w stylu Międlara i Natanka?!?
 • @miarka 09:51:12
  episkopat.pl ubzdurał sobie że głosem Kościoła będą cukierkowe "Światowe Dni Młodzieży", ale przecież ostatnie SŁOWO należy do Boga... tudzież Jego "kamieni" ;)))
 • darmowy majątek i @ morda w kubeł
  Opole

  Na mocy uchwały, która ma być głosowana na jutrzejszej sesji miasto ma bezprzetargowo sprzedać ziemie Stowarzyszeniu Apostolstwa Katolickiego. Wycenę gruntów szacuje się na prawie pół miliona złotych. Tymczasem Księża Pallotyni mają otrzymać 90 proc. bonifikaty. Kwota około pół miliona zmniejszy się więc do około 50 tysięcy. Zieloni protestują, wiceprezydent odpowiada.

  Aj waj i do przodu
 • @kfakfa 10:02:22
  "Zapomniany został tu największy "politykier " szwabski -Zdrajca Polski zwany świętym Stanisławem . "

  Komuś bardzo zależy na tym, aby przypinać łatki i "nimb niejasności" postawie wielkiego polskiego świętego, który dał swoim męczennictwem przykład, że Kościół ma być bezkompromisowy względem niemoralnej władzy politycznej. Zależy mu, żebyśmy zapominieli o najważniejszym jego przesłaniu dla przyszłych pokoleń, również dla nas.

  To pogaństwo, turanizm, bizantynizm, prawosławie, czy protestantyzm uznają wyższość władz cywilnych nad religijnymi. Ideologie nawet spajają władze cywilne i kościelne stanowiąc aparat zniewolenia narodów i całego ludu Bożego, budowy własnej chwały kacyków i możnowładców, jako władzy odgórnej bez względu na autentyczność jej Bożego pomazaństwa (dziś głównie faszyzmu jako związku korporacji prywatnych i państwa narzucającego swą wolę Kościołowi – od SV II coraz i coraz bardziej).

  Katolicyzm stoi na stanowisku, że „Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi” (Dz 5,29).

  Za tym idą wymogi moralności w polityce – budowy wszelkich ludzkich konstrukcji na prawdzie, oraz służbie polityki na rzecz sprawiedliwości, prawości, moralności i człowieczeństwa dojrzałego.

  Profesor Koneczny, a za nim i kardynał Wyszyński twierdzili, że "Albo Polska będzie katolicka, albo nie będzie jej wcale".

  I to są święte słowa – bo moralność to zasady, których przestrzeganie daje naszemu człowieczeństwu zdolność przetrwania – tu kompromisu z żadnym duchem nieczystym, czy złym być nie może.


  "Międlar jest żarliwym patriota i proszę od niego się odp..."

  To prawda i wezwanie słuszne, tylko zestawienie ze świętym Stanisławem zupełnie niewłaściwe. Święty Stanisław głosił wyższość moralności nad polityką, władzą polityczną, wszelką ziemską i ziemskim prawodawstwem.

  Patriotyzm też bierze się z moralności, nie odwrotnie.
 • @miarka 11:34:45
  "To prawda i wezwanie słuszne, tylko zestawienie ze świętym Stanisławem zupełnie niewłaściwe. Święty Stanisław głosił wyższość moralności nad polityką, władzą polityczną, wszelką ziemską i ziemskim prawodawstwem.

  Patriotyzm też bierze się z moralności, nie odwrotnie."

  Bez bajerowania proszę ,

  Stanisław-zdrajca został skazany na śmierć przez Sąd Biskupi ,to "dzięki" takim "wyższym moralnie" Polska nie raz traciła koronę.
 • @Eugeniusz Sendecki
  https://i1.wp.com/www.goniec.net/media/k2/items/cache/4963dc3efdc429d22dc01efe09f9de84_L.jpg Eutanazja prowadzi do piekła. Arcybiskup Ottawy Terrence Prendergast wydał oświadczenie w sprawie ustawy legalizującej wspomagane samobójstwo. Przypomniał, że osoby proszące lekarza o śmierć narażają swoją duszę. Kapłani mają pełne prawo odmówić im ostatniej posługi spowiedzi, wiatyku i namaszczenia chorych. Pomoc w samobójstwie jest też grzechem dla lekarzy, pielęgniarek, farmeceutów i wszystkich innych osób, które przyczynią się do śmierci pacjenta. Złem moralnym jest również skierowanie pacjenta do innego lekarza. Abp Prendergast wyraził ubolewanie na tym, że sumienia pracowników służby zdrowia nie są w żaden sposób chronione. Docenił, że proponowane przepisy nie dotyczą nieletnich, chorych psychicznie i osób, które chciałyby wyrazić zgodę na samobójstwo „na wszelki wypadek”. Zauważył jednak, że kraje, które zalegalizowały eutanazję, z czasem zaczęły rozszerzać przepisy. Dochodzi nawet do tego, że zabijani są chorzy, którzy wcale o to nie proszą i nie wyrażają zgody. Zadaniem katolickich parlamentarzystów, etyków i grup lekarzy jest teraz zapewnienie, że ustawa spowoduje jak najmniej zła. Jako biskup Prendergast przypomniał, że zabicie niewinnego człowieka jest zawsze złem moralnym i nie powinno być dopuszczone w systemie opieki zdrowotnej. Jeśli jednak takie zmiany nastąpią, należy szanować sumienia lekarzy, którzy nie chcą uśmiercać pacjentów, oraz pacjentów, którzy chcą pójść do szpitala lub hospicjum, gdzie nie zostaną zabici. Zaapelował do Kanadyjczyków, by przekazywali swoje zdanie na temat ustawy posłom i senatorom swoich okręgów. Parlament ma czas na przyjęcie ustawy C-14 do 6 czerwca. W przeciwnym razie wejdzie w życie decyzja sądu najwyższego i powstanie luka prawna, taka jak w przypadku aborcji. Czyli i tak źle, i tak niedobrze.

  Napisane przez Katarzyna Nowosielska-Augustyniak
  Opublikowano w Wiadomości kanadyjskie
 • @staszek kieliszek
  Viktor Orbán i jego plan „Schengen 2”. To może być rewolucja w Europie! Premier Węgier zamierza przekonać przywódców państw Unii do swojego planu „Schengen 2” liczącego dziesięć punktów. Przewiduje on przede wszystkim nowe zasady ochrony granic zewnętrznych UE i swobodnego przemieszczania się na terytorium Wspólnoty. Zdaniem węgierskiego przywódcy jest nie do przyjęcia, by „ktoś w Brukseli podejmował decyzje za państwa Wspólnoty w sprawie rozwiązania problemów demograficznych i gospodarczych poprzez imigrację”. Mówił także o tym, że nie można zaakceptować unijnych planów w obecnym kształcie: „UE nie może stworzyć systemu, który określa obowiązkowe kwoty imigrantów, którzy mieliby być rozlokowani w każdym państwie członkowskim. Planowane referendum na Węgrzech w sprawie obowiązkowych kontyngentów migrantów jest ważne. Teraz, gdy mamy oficjalną propozycję Brukseli na stole, odczuwalna jest ogromna presja. […] Jeśli nie powstrzymamy Brukseli poprzez referendum, w rzeczywistości narzuci nam ona masy ludzi, z którymi nie chcemy żyć.” Pakiet nowych rozwiązań Viktor Orbán przedstawił na spotkaniu międzynarodowym partii centrowych i chadeckich (CDI) 15 kwietnia w Lizbonie. Według niego realizacja jego programu „jest konieczna, ponieważ propozycje Komisji Europejskiej w zakresie zarządzania kryzysem migracyjnym są błędne”. W najbliższych tygodniach węgierski rząd startuje z akcją upowszechniania planu premiera w krajach Grupy Wyszehradzkiej i w Niemczech. Potem w pozostałych stolicach UE.
  Źródło: kormany.hu
  Napisane przez Marta Borzęcka
  polskaniepodlegla.pl Ps..My Polacy też nie chcemy żadnych imigrantów – nachodźców. My mamy obowiązki wobec katolików Polaków z Kresów zesłanych w głąb Rosji, mamy obowiązki wobec 4 milionów naszych dzieci i wnuków wyeksmitowanych z Polski przez PO i PSL z powodu niszczenia miejsc pracy dla nich !! Jak długo będą nam narzucane jakieś idiotyczne „kwoty” przez Angelę i unię ??? Jeśli Angela i kraje zachodnie chcą zniszczyć swoją cywilizację i swoją narodową tożsamość, niech to sobie robią, ale nie nam !! Nie jesteśmy ani kolonią ani krajem im podległym zagrabionym przez wrogów, jesteśmy Polską niezawisłą i niech nam nie narzucają swoich idiotycznych decyzji !!
 • @staszek kieliszek 08:20:12
  Zalewają nas imigranci z Ukrainy, a wpuszcza się ich tu lawinowo, ponieważ będą już niedługo potrzebni do zorganizowania Polskiego Majdanu!...Słubice: Imigranci z Niemiec zaczepiają i molestują kobiety! Mieszkanki polskiego miasta są przerażone! Poważne informacje napływają z przygranicznych Słubic. Radio Szczecin informuje, że imigranci z Niemiec przechodzą na polską stronę i zaczepiają mieszkańców polskiego miasta. Głównie kobiety. Radio Szczecin publikuje rozmowę z dziewczyną, która w Słubicach studiuje. Jej słowa są przerażające. W ostatnim czasie czuje trochę dyskomfort chodząc po Słubicach, ponieważ widać dużo imigrantów. Te osoby chodzą i zaczepiają, zwłaszcza kobiety. Moje trzy koleżanki miały niestety dosyć przykrą sytuację. Dwie zaczepiali słownie, a jedną mężczyzna zaczął dotykać – mówi Radiu Szczecin dziewczyna. Sytuacja jest na tyle poważna, że interwencję w tej sprawie podjął wojewoda Władysław Dajczak. Zarządzono dodatkowe patrole policji i straży granicznej. Imigranci do Polski przychodzą z Frankfurtu nad Odrą, w którym zostali zakwaterowani i który ze Słubicami łączy most.
  Radio Szczecin
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6616-slubice-imigranci-z-niemiec-zaczepiaja-i-molestuja-kobiety-mieszkanki-polskiego-miasta-sa-przerazone
 • @staszek kieliszek
  https://i0.wp.com/www.fakt.pl/m/crop/-850/-484/faktonline/635966867560940777.jpg Niemiec krzywdził Polaków. Teraz za to przeprasza...Każdego dnia prześladowała mnie myśl, że krzywdzę polskie dzieci i rozbijam szczęśliwe rodziny – wyznaje Uwe Kirchoff (53 l.), który 12 lat pracował w niemieckim urzędzie do spraw dzieci i młodzieży. Każdego dnia prześladowała mnie myśl, że krzywdzę polskie dzieci i rozbijam szczęśliwe rodziny. Wreszcie powiedziałem „dość!” – wyznaje Uwe Kirchoff (53 l.). 12 lat pracował w niemieckim urzędzie do spraw dzieci i młodzieży, czyli owianym fatalną sławą Jugendamcie. Tylko w Fakcie opowiada o bezduszności urzędników i ich sprytnych sposobach na odrywanie dzieci od rodziców.

  – Trudno mi o tym wszystkim mówić. Trudno wracać do tych okropności. Ale może czas zmierzyć się ze swoimi wspomnieniami – rozpoczyna swoją historię Uwe.

  W 1995 r. skończył pedagogikę socjalną w niemieckim mieście Fulda i zaczął pracę w Jugendamcie. Zarobki były całkiem niezłe, na początek 3,5 tys. euro (ok. 15 tys. zł); pracownik z większym stażem może wyciągnąć nawet 10 tys. euro (ponad 40 tys. zł.)

  – Wierzyłem, że będę pomagał dzieciom, ratował je przed stoczeniem się. Prawda szybko okazała się inna – ciągnie Niemiec. Dobrze pamięta pierwsze dziecko, jakie odebrał polskiej rodzinie. To był 14-letni chłopiec. Ukradł batonik ze sklepu. To wystarczyło, by uznać, że jego rodzice nie są go w stanie wychować. – Nie mogę zapomnieć jego płaczu, kiedy go odbierałem – zamyśla się Uwe i zdradza, że o polskie dzieci zabiega wiele niemieckich rodzin zastępczych.

  – To czysty biznes. Za jedno dziecko wychowywane w rodzinie zastępczej Jugendamt płaci 1000 euro (ponad 4 tys. zł), jeżeli jest niepełnosprawne, ta kwota może wzrosnąć do 25 tys. euro – opowiada.

  Uwe opowiada też o technikach, jakie stosują urzędnicy, by uzasadnić rozbicie rodziny. Na ich celowniku są obcokrajowcy, szczególnie ci, którzy sami wychowują dzieci albo mają je z obywatelami niemieckimi.
  – Nie znają języka i można im praktycznie wszystko wcisnąć – mówi Uwe.

  Zaczynają się kontrole (z reguły niezapowiedziane). – Wystarczy napisać w dokumentach, że dziecko jest w domu smutne. To może być podstawą do odebrania go rodzicom. A płacz? Błagania rodziców? Urzędnika ma to nie obchodzić! – przyznaje. I dodaje, że oficjalnym powodem jest zawsze ochrona nieletnich. Ale jak jest naprawdę?

  – To szokujące, co powiem. Ale oprócz tego, że na dzieciach można nieźle zarobić, to liczy się też ich germanizacja. Wiele razy powodem odebrania dzieci Polakom było to, że niedostatecznie zintegrowały się ze społeczeństwem niemieckim – podkreśla. W tych okolicznościach, mimo wysokich zarobków, Uwe Kirchoff w 2007 r. rzucił papierami i odszedł z pracy. Dziś sam pomaga rodzinom odzyskiwać dzieci odebrane przez Jugendamt. Udziela porad prawnych w wielu stowarzyszeniach zajmujących się prawami rodzin.

  – To, że pracowałem w tej zakłamanej nazistowskiej instytucji, uważam za swój życiowy błąd – wyznaje nam.

  http://www.fakt.pl/polska/spowiedz-pracownika-jugendamtu,artykuly,627315.html
  Ps..Taka właśnie powinna być kolejność- żal za grzechy, skrucha, mocne postanowienie poprawy, zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu. Trzeba chyba mieć jaja, żeby Niemiec w Niemczech taki zwrot zrobił. Kłaniam się temu Panu, powodzenia. W filmie dokumentalnym o Judengamcie była tez informacja, że RFN daje ok 200 euro zasiłku na dziecko, a kiedy to dziecko odbiera, RODZICE MUSZĄ PŁACIĆ J-A 5000 euro kosztów wychowania dziecka. Po programie nasunęła mi się koszmarna myśl, że i w tym przypadku czuć diabelski swąd handlarzy ludźmi, żydowski zmysł handlowy wzbogacony o germańską perfidię stworzył PAŃSTWOWĄ INSTYTUCJĘ, która pod płaszczykiem państwowego prawa KRADNIE DZIECI, szczególnie polskie, pod byle pretekstem. Film pokazał polską rodzinę, która porwała własne dzieci do Polski, małe dziewczynki przebadane przez psychologów były prawdopodobnie molestowane lub nawet gwałcone przez niemieckich opiekunów (nie wiadomo nic o pochodzeniu etnicznym tych opiekunów). Pokazana była też rodzina niemiecka, która uciekła do Polski przed Judengamtem, ale niestety została namierzona przez ten hitlerowski urząd i na mocy niemieckiego nakazu pojmana w obecności polskiej policji. Chcieli zamieszkać na stałe w Polsce..Podobny szwindel dzieje się i w Polsce, tyle, że u nas aż tak bezczelny numer by nie przeszedł. Sądy rodzinne odbierają dzieci samotnym matkom, biednym starym rodzicom lub dziadkom, kiedy dzieci są sierotami. Dzieci trafiają do „rodzin zastępczych” i za każde budżet płaci ponad 2000 zł miesięcznie. Biedny rodzic nie dostawał ani połowy takiego zasiłku. Dzieci, kiedy mają niewielkiego pecha, trafiają pod opiekę takich tuzów intelektu jak była trójmiejska qurwa ostatniego sortu i alkoholiczka Henryka Krzywonos. Przy większym pechu trafiają do pedofilów lub sadystów albo morderców. Zdarza się, że nie przeżywają opieki zastępczej, jak te w Pucku. Kiedy rodzina usiłuje dzieci odzyskać, okazuje się, że rodziny zastępcze są powiązane rodzinnie lub towarzysko z sędziami rodzinnymi, którzy odbierają dzieci i przyznają je wybranym rodzinom zastępczym. Niestety dziennikarze z jakichś względów (znowu etnicznych, bo antysemityzm?) nie drążyli tematu. Była trójmiejska qurwa ostatniego sortu i alkoholiczka Krzywonos stworzyła rodzinę zastępczą dla małego kuzyna za radą żydów Berełe Lewartowa vel Geremka i Kuronia. Potem dzieci przybywało, było ok. 10. Nie wiem co z nich wyrosło i czy utrzymują z „mamusią” stosunki rodzinne. Też ciekawe. Równie ciekawe ja sprawa Bolka. Cały problem w Niemczech jest koszmarny. Jak to się może dziać w środku Europy w XXI wieku w niby najbardziej cywilizowanym kraju.
 • @staszek kieliszek
  Dodam opowieść jednego z mych dawnych kolegów ze szkoły: Pracowałem kiedyś w takim szemranym interesie, jeszcze przed wejściem Polski do Unii. Prywatna firma w Polsce współpracowała z Jugendamtem, z pd-zach miasta Niemiec. Jugendamt przywoził dzieciaki z czegoś pośredniego pomiędzy domem dziecka a poprawczakiem, stamtąd do Polski. To były dzieci od 10 do 18 lat, głównie chłopcy. Skrzywdzeni, pogubieni na starcie ludzie- złodzieje zwł. samochodowi, pedałki dworcowe, ćpuny małoletnie, włamywacze. Polska firma miała wykupione domy wiejskie, gospodarstwa całe, w lesie, na zadupiu, nikt nic nie wie. W domu na ok. 5- 10o dzieci było dwóch opiekunów +- i kucharka dochodząca. Opiekunowie rekrutowani byli bez fachowego wykształcenia, tj. resocjalizacji, zauważyłem po czasie. Warunkiem była znajomość j.niemieckiego. Trzeba było dla tych dzieci być ojcem, nauczycielem, kolegą i…policjantem ( jeżeli ktoś umiał- a trafiali się np. eks milicjanci, na mój nos, wywaleni po 89, ale nie drążyłem, na bank z jednym ex milicjantem pracowałem) na raz. Dwa razy w tyg. przyjeżdżała nauczycielka – j.niemiecki i matematyka, po 3godz. Wspólne posiłki, praca, odpoczynek. Sala gimnastyczna w pobliskim miasteczku, latem biwakowanie nad jeziorami. Dzieci często uczyły się normalnego zachowania przy stole, podstawowych zasad. Planowo miały być ok. 6 miesięcy +-. ale… i tu był kruczek, za każdy dzień pobytu małego Niemca na takim zesłaniu, niemiecki podatnik płacił ciężkie marki, więc… dzielona kasa między właściciela polskiej firmy, a decydentów tego „domu dziecka” nie motywowała do szybkiego powrotu tych dzieci. I dzieci nie wracały…To było do porzygania dla mnie, źle mi się goliło, jeden z wielu trefnych biznesów Polski początku lat 90ch. O przyjazdach delegacji z Niemiec to osobne opowieści… Ten program działał nie tylko w Polsce, niemieckie dzieciaki były też w Irlandii w podobnych ośrodkach, to wiem na pewno. Dzieci uciekały, obrabiały pobliskie sklepy, o ile się nie dopilnowało. Dużo sytuacji, że serce się krajało. To nie były złe, zepsute do cna dzieci- tak uważam. Im ten pobyt dawał jakieś plusy, mógł być punktem zwrotnym w ich życiu. Czy tak było w praktyce? Z jednym miałem dłuższy kontakt- też ciekawostka: jego rodzice wyjechali z Górnego Śląska na początku lat 80ych. Jego babcia mieszkała w Katowicach. Nic nie mówił po polsku. Wszystko lewackie szwindle, socjalistyczne uszczęśliwianie na siłę i morze łez. Trudno o tym myśleć bez gniewu.
 • @sosenkowski 10:15:43
  Bardzo mi się podoba ten zwrot "cukierkowe "Światowe Dni Młodzieży"".
  Bo to się właśnie zapowiada - takie odwołanie do:
  "Jezusicka słodziutkiego, a dobrutkiego", co to nikogo nie zgani i jeszcze polewa wszystkim ze swoich zdrojów miłosierdzia, już szczególnie w "Roku Miłosierdzia" - starczy ładniutka modlitwa ściśle według podanej magicznej formułki;
  Jezusicka niedzielopalmowego - według własnych uzurpacji tych, co chcą Go widzieć Królem, co to każdemu daje darmowo co zechcą, a nawet niebo im otworzy bez względu na uczynki, uczynki niekoniecznie wyrażające wiarę Jemu, czy miłość tak jak On ją rozumiał;
  Jezusicka poprawnopolitycznego, rozpieszczającego młodzież, pozwalającego jej wierzyć, że jest dobrze a będzie lepiej, że jej "się należy", "jest tego warta", czy "ma prawa" (byleby cicho siedziała i nie wtrącała się do polityki dorosłych), że dobrze idzie i nie trza psuć...

  Podoba mi się też zwrot "Jego "kamieni". Jezus też był takim Jego Kamieniem (odrzuconym przez budujących) ...

  A co do Episkopatu.pl, to miał już takie ubzdurania. Starczyło, że mu waadze PRL obiecywały zgodę na wizytę papieża, a już był gotów na każdy kompromis, za który i tak to Naród płacił (zwłaszcza wciąganiem go w akceptację dla UE, która mu teraz bokiem wychodzi, czy przez ślepotę na rozkradanie i niszczenie Polski), na każdą legitymizację ich zdrady.
  Najwyraźniej jak wtedy, tak teraz chce budować chwałe swoją.
 • @staszek kieliszek 03:41:24
  https://external-arn2-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQAZiNIjGNSAAA-7&w=470&h=246&url=https%3A%2F%2Fserapion-media.gloria.tv%2Fbonifacius%2Fi%2Fmm%2F63tkyy36w08f2c8t3gg613vw0b4g06i4sso.jpg%3Fsum%3DBAQ6vabqi2qjfErDdVPxvg%26due%3D1513728000&cfs=1&upscale=1&sx=0&sy=25&sw=1920&sh=1005 Ks. Jacek Międlar: Kazanie w Katedrze Białostockiej z okazji 82 rocznicy powstania ONR. (gloria.tv) https://gloria.tv/video/pjPKCxrADRh Ps..Majstesztyk ! Czy nie ma nikogo z purpuratów, który by wziął w obronę tego młodego księdza? Ani jednego głosu obrony? A środowisko, katolickie przekaziory księdza Rydzyka? Jakieś komentarze krzepiące?, kunktatorskie? czy też huzia na Józia? Czy nie widzicie ile żydostwa, tchórzy, TW jurgieltników jest w KK? Gdyby byli prawymi kapłanami stojącymi przy naukach Chrystusa to by stanęli w obronie ks.Jacka Międlara. Powyższe kazanie zostało wygłoszone 16 kwietnia i wielu w/w bardzo się nie spodobało. Kto umie czytać niech czyta, kto ma uszy niech słucha, a kto umie myśleć nich myśli. Ks. Międlar, to Skarb Narodowy, który z ewangelią w ręce niesie prawdę o nauce Chrystusa w Polskim Kościele Katolickim, stąd znacząco odstaje od tej „miałkiej” i „nieodpowiedzialnej” głoszonej przez establishment purpurowy w naszych Kościołach K.- zatem uciekającej od prawdy głoszonej przez Jezusa Chrystusa tak – tak, nie – nie, – jak to dokładnie zdiagnozował w swojej homilii ks. Jacek. Chrystus jest miłosierny, ale i wymagający. Coraz więcej naszych świątyń to sale widowiskowe. Purpuraci Superstar !!! Ja jestem zachwycony ONR – że w tych podłych dla Polski i dla Polaków – czasach – zdołali przetrwać ludzie kochający Polskę i swoją Wiarę !! Plucie na księdza Jacka i krytyka GW – świadczą o tym, że kazanie było patriotyczne i stosowne do sytuacji !!! Czy Zgromadzenie Księży Misjonarzy – naprawdę musi kierować się opinią GW Michnika – plującej, szkalującej i nieustannie wypisującej kłamstwa – na Polaków, Polskę, kościół i katolików i od razu stosować jakieś zakazy i kary ?? Chrystus też był opluwany, wyszydzany i skazany przez "uczonych" żydów – za prawdę, a teraz co się dzieje ?? Michnik wyręcza sanhedryn, a Zgromadzenie realizuje jego życzenia ?? Jak widać, słychać i czuć(siarkę) Polskim Kościołem Katolickim rządzi żydolewacka, pedalska, muzułmańska i zbankrutowana UE i żydowska Gazeta Wyborcza.
 • @kfakfa 11:50:27
  "Stanisław-zdrajca został skazany na śmierć przez Sąd Biskupi ,to "dzięki" takim "wyższym moralnie" Polska nie raz traciła koronę".

  Bzdury. Ani zdrajca, ani nie miał nic wspólnego z utratą przez Polskę korony. O jakimżto obiektywiźmie tego sądu biskupiego można w tych warunkach mówić?
  To ksiądz Międlar jest zdrajcą, czy zdradzili go i nas ci, co go uciszają?

  Polska się zaczęła rozpadać za czasów księdza Skargi. Ten zaś jedyny ratunek dla Polski widział właśnie w umacnianiu moralności - i to jako nadrzędnej nad polityką.
  Tak było zawsze i tak jest teraz.

  Wyniesienie polityki nad moralność to zawsze satanistyczna odwrotka, zawsze atak na prawdę.
 • @staszek kieliszek 03:41:24
  Sławni ludzie o żydach. Naród żydowski podlega, jak wiadomo, prześladowaniom, które trwają od tysięcy lat – antysemityzm istnieje od co najmniej czasów starożytnego Egiptu, a przejawiał się u Aleksandra Wielkiego, Cycerona, Franciszka Bacona, Marcina Lutra, Woltera, Denisa Diderota, George’a Washingtona, Tomasza Jeffersona, Napoleona Bonapartego itp. Lista jest bardzo długa i sięga głęboko w czasy najnowsze.
  Oczywiście zjawisko zwane antysemityzmem jest wynikiem trwającego przez tysiąclecia spisku, spisku rozciągającego się na wszystkie epoki, przekraczającego zarówno granice państw i kontynentów, jak i ras i religii. Innego wyjaśnienia tego zjawiska być nie może, gdyż jak każdy rozumny i przyzwoity człowiek wie, w sporze między Żydem a antysemitą rację ma zawsze w stu procentach Żyd. Żyd reprezentuje bowiem zawsze prawdę, honor i uczciwość, a antysemita wyłącznie nienawiść, podłość i kłamstwo.
  Aby wzbudzić u naszych czytelników szlachetne uczucie nienawiści i odrazy do antysemitów, pozwalamy sobie przytoczyć szereg podłych wypowiedzi pochodzących od ludzi znanych, a nawet sławnych. Oczywiście żaden z nich nie miał nawet krztyny racji.

  Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.

  Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.

  Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.

  Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
  Denis Diderot: Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!

  Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.

  Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.

  Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.

  Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców… tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.

  Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.

  Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga… Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.

  Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.

  Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.

  George Sand: Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.

  Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływy na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.

  Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!

  Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.

  Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.

  Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.

  Roman Dmowski: Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.

  Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.

  Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.

  Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.

  Marcin Luter, The Jews and Their Lies, brw., s. 28. Cyt. za: G. W. Armstrong, The Zionists, br. i mw., s. 15. Armstrong podaje liczne cytaty ukazujące stosunek Lutra do Żydów: „Żydzi nie pracują, nie zarabiają uczciwie pieniędzy; nie pracują a my dajemy lub darujemy im je. I mają nasze dobra i pieniądze, stają się panami naszej ziemi, pomimo tego, że są na wygnaniu”; „Oni trzymają w niewoli chrześcijan w naszym kraju; (…) rozkoszują się pieniędzmi i dobrami, siedząc leniwie za piecem, żrąc i chlejąc, żyją sobie dobrze z naszej pracy, utrzymują nas i nasze gospodarstwa w niewoli przez ich przeklętą lichwę, kpią z nas i plują nam na głowy, ponieważ musimy pracować; pozwalamy im czuć się lepszymi od nas dzięki naszej pracy. Są naszymi panami i władcami, my zaś ich niewolnikami, służącymi im swoją własnością, potem i pracą! A oni zamiast dziękować nam, przeklinają naszego Pana!”. Ibidem, s. 15-16. (Czyżby za taką opinię obdarzyli go mianem heretyka? – T.K.)

  Napoleon Buonaparte: „Niedawno dopiero minął ten czas, w którym rząd widział się zmuszonym położyć tamę działalności czynnej tej nieużytecznej dla francuskiej społeczności kasty żydowskiej która byłaby doszła do zupełnego zawładnięcia majątkami i nieruchomościami całych departamentów przez wzrastającą co godzina potęgę swą pieniężną środkami lichwy i z niej wypływających zastawów hypotecznych. Celem więc naszym będzie zniszczyć skłonności żydowskiej ludności, a przynajmniej wykorzenić o ile się tylko da tę niepohamowaną chęć do zatrudnień, szkodliwych nie tylko dla Francyi, ale dla całego świata, dla wszystkich krajów, dla cywilizacyi i dla porządków społecznego życia”, za: Brafmann, Żydzi i kahały, Warszawa 1914, s. 153.

  M. Bakunin, Pisma wybrane, t. II, Warszawa 1965, s. 132-135: „Zauważ że wszyscy nasi wrogowie, wszyscy nasi prześladowcy są Żydami – Marks, Borkheim, Liebknecht, Jacoby, Weiss, Kuhn, Utin – należą wszyscy, z tradycji i instynktu, do tego ruchliwego i intryganckiego narodu wyzyskiwaczy i burżujów” – pisał Bakunin w liście do Richarda. Poglądy Bakunina w całej rozciągłości popierał Józef Proudhon. Zob. D. Grinberg, Ruch anarchistyczny w Europie Zachodniej1870-1914, Warszawa 1994, s. 329-330.
  Prace L.Gumplowicza: Rasse und Staat z 1875, Der Rassenkampf z 1883, Soziologie und Politik z 1892: Gumplowicz, wyznawca poligenizmu, przeszedł z judaizmu na protestantyzm dopiero w wieku 40 lat. Żydowski badacz M.Mieses streszcza poglądy Gumplowicza słowami: Żydzi powinni zniknąć doszczętnie, gruntownie, bez śladu w otaczających ich społeczeństwach. M.Mieses, Z rodu żydowskiego. Zasłużone rodziny polskie krwi niegdyś żydowskiej, Wa-wa 1991, s. 93-97.

  J. Trachtenberg, Diabeł i Żydzi. średniowieczna koncepcja Żyda a współczesny antysemityzm, Gdynia 1997. Praca rabina Trachtenberga, prezentująca dokładnie ten schemat myślenia, została napisana w latach 40 XX w. Trachtenberg pisze, kończąc swoją książkę: „Jakikolwiek jest ich [antysemitów przyp. H.H.] stosunek do nauk Jezusa i jego Kościoła, choćby ta jedna odrośl chrześcijańskiego, średniowiecznego fanatyzmu, jaką jest antysemityzm, decyduje o ich pokrewieństwie”; ibidem, s. 189. Z pracy Trachtenberga korzystał Goldhagen, Gorliwi kaci Hitlera. Zwyczajni Niemcy i Holocaust Wa-wa 1999. Kontynuacje opinii amerykańskiego rabina stanowi praca R. Modrasa, The Catholic Church and Antisemitism. Poland 1933-1939, SICSA 1994; Demonizing the Other: Antisemitism, Racism and Xenophobia red. R.S. Wistrich, SICSA 1999. Obie prace wydane zostały przez Vidal Sassoon International Center for the Study of Antisemitism. Studium rabina Trachtenberga jest podstawą prawie wszystkich holocaustycznych ataków na chrześcijaństwo.
  Mamy nadzieję, iż nasi czytelnicy zgodnie potępią powyższe wypowiedzi i zwrócą swe oczy w kierunku prawdziwych autorytetów moralnych, jako to Władysław Bartoszewski, Bronisław Geremek, Michael Schudrich, Adam Michnik, Dawid Warszawski, Marek Edelman, Jan Hartman.

  http://www.upadeknarodu.cba.pl/cytaty.html Ps... Lista cytatów i powiedzeń na temat strasznych braci JPII-go jest o wiele, wiele obszerniejsza, a można ją znaleźć udając się pod adres
  https://www.stormfront.org/posterity/13texan/1001ndx.htm
 • @Astra 22:32:19
  Nie mam zamiaru straszyć ale znaki czasu są tak mocno widoczne jak mówi ks. Piotr Murzyński, że już szybko następujące po sobie fakty zdarzeń na świecie stawiają kropkę nad "i"
  ks. Piotr Murzyński otrzymuje to kolejny kapłan, który ostatnio groźby od najbliższych za te Jego konferencje – proszę posłuchaj choć przez chwilę: Idea fałszywego miłosierdzia… – ks. Paweł Murziński – 08.02.2016 r. https://www.youtube.com/watch?v=an6wQcG390M

  Zmiany klimatyczne a znaki końca czasów… Nowa światowa religia… – ks. Paweł Murziński https://www.youtube.com/watch?v=Ptqyn30ySb4

  Proroctwa Daniela w świetle wypełniających się znaków czasu https://youtu.be/1MlFFVqvJGw ks. Adamem Skwarczyńskim – obecnie w szpitalu po wylewie, odzyskał przytomność.

  Widziałem Nowy Świat ks. Adam Skwarczyński. O ostrzeżeniu dla świata z Garabandal.
  – pomiń wprowadzenie i przewiń do 9 min. https://youtu.be/EI7g3kcwbR4 Szokujące głosowanie Rady Europy! „Raport o antysemityzmie” – katolicyzm największym zagrożeniem dla Europy! Dominik Tarczyński, poseł PiS, zamieścił na Twitterze zapis projektu „Raportu o antysemityzmie”, nad którym ma głosować Rada Europy. Poseł Tarczyński przebywał na posiedzeniu RE w Strasburgu.
  Oto fragment „Raportu”: „praktykujący katolicy są w nieco większym stopniu antysemitami, niż reszta populacji”. Z dalszej jego treści wynika również, że islamiści są zdecydowanie bardziej pozytywnie nastawieni do Żydów a „statystyczny antysemita” jest wrogi również wobec muzułmanów, LGBT i kobiet.
  Czy to nie pięknie komponuje się z akcją masowej pomocy islamskim uchodźcom? Czy nie zaczyna być jednoznaczne, jakie pomysły na Europę ma lewackie lobby nią rządzące? Nie przewidzieli jedynie, że muzułmanie mogą słowa nie dotrzymać i w pierwszej kolejności pozbędą się lewaków. A katolicy? Cóż, prawdziwie wierzący człowiek nie musi się bać, wystarczy, że będzie trzymał się Ewangelii i odda się pod Bożą opiekę.
  Za: fronda.pl
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6605-szokujace-glosowanie-rady-europy-raport-o-antysemityzmie-katolicyzm-najwiekszym-zagrozeniem-dla-europy Nie bez powodu siedziba Europejskiego Parlamentu Żydowskiego znajduje się w tym samym budynku, co komisariat Eurokołchozu!
 • @miarka 11:34:45
  "Profesor Koneczny, a za nim i kardynał Wyszyński twierdzili, że "Albo Polska będzie katolicka, albo nie będzie jej wcale".

  >>> jakoś ten pogląd nie uwzględnia faktu, że przed tzw. "katolicką" Polską, umownie istniejącą od 966 roku, istniała Lechia o tradycjach znacznie dłuższych i obywała się bez 'katolicyzmu'.
 • @Astra
  W Polsce przedwojennej nie było żydów, tylko byli Polacy wyznania mojżeszowego. Nie ma czegoś takiego jak naród żydowski. Naród żydowski i Izrael to wytwór fantazji, w wyniku której po II wojnie światowej powstało państwo żydowskie – Izrael. Prawdziwymi spadkobiercami żydów – tych z czasów Chrystusa są PALESTYŃCZYCY, a nie Chazarowie.
 • @kfakfa 10:25:30
  "darmowy majątek i @ morda w kubeł"

  To się nazywa korupcja, jest nie tylko naganna, ale i jest przestępstwem... ale nie zawsze. Zwłaszcza gdy chodzi o korzyści nie prywatne, a o działalności dla pożytku publicznego. Wtedy mogą być nawet dary i dopłaty.


  "Na mocy uchwały, która ma być głosowana na jutrzejszej sesji miasto ma bezprzetargowo sprzedać ziemie Stowarzyszeniu Apostolstwa Katolickiego. Wycenę gruntów szacuje się na prawie pół miliona złotych. Tymczasem Księża Pallotyni mają otrzymać 90 proc. bonifikaty. Kwota około pół miliona zmniejszy się więc do około 50 tysięcy. Zieloni protestują, wiceprezydent odpowiada".

  I co, wietrzenie afery bez podania uzasadnienia?

  Nadto całą sprawę widzę jako dętą. To mają być "wyprzedawane grunty"?
  Przecież to od razu kojarzy się z grubą sprawą i setkami hektarów.
  Tymczasem chodzi o drobną miejską działeczkę pewnie liczoną w arach.
  Nic też nie wskazuje, żeby to nie było pod działalność potrzebną miastu.


  "Aj waj i do przodu"

  Doprawdy? A jak ajwaje dokładnie w ten sam sposób przejmują miejskie grunty to też tak protestujesz?
 • @ekoludek 12:53:20
  "...przed tzw. "katolicką" Polską, umownie istniejącą od 966 roku, istniała Lechia o tradycjach znacznie dłuższych i obywała się bez 'katolicyzmu'".

  Owszem, ale po pierwsze to DUŻO PRZED, więc i coś jest nie tak z tym "obywaniem się", a nadto przed Mieszkiem to tereny Lechii były "zagłębiem dla wydobywania niewolników" zwłaszcza dla imperium islamskiego z jednej strony, a trwającego niemieckiego parcia na wschód z drugiej.
  Po drugie to powrót do tamtej duchowości jest mrzonką - nie jest możliwe również żadne multi-kulti, czyli łączenie duchowości.
  Można sobie sympatyzować ze słowiańszczyzną, ale to już przeszłość nieodwołalna.
 • Jacek Międlar "zaatakował" zidoffsky motłoch
  https://www.youtube.com/watch?v=flODKSBcHUU
 • *****
  wg mnie ,nie ma powodów by tego księdza a tym bardziej tych młodych narodowców za cokolwiek potępiać ,wprost przeciwnie bo to jedyna siła w Polsce ,która w razie jakichś konkretnych zagrożeń ma autentyczny potencjał do podjęcia walki , poza tym skoro w tej naszej demokracji jest przyzwolenie na różnego typu demonstracje z promocją np aborcji czy homoseksualizmu włącznie , i to w ramach jakichś ulicznych marszów , to tym bardziej ta nasza narodowa "awangarda" ma pełne prawo gromadzić się w kościołach czy też sobie pochodzić ulicami
 • @MacGregor 09:42:15
  O istnieniu Międlara dowiedziałem sie tutaj i korzystając z linku do YT, gdzie zobaczyłem jego wystąpienie + otoczka, wyrobiłem sobie zdanie na temat człowieka.
  Co do ONR , to widziałem chłopaków i dziewczyny ostatnio w Białymstoku.
  Pochód iście imponujący:równy szyk, zgrane skandowanie i marszowe przyśpiewki. Całosć dość porywająca , lecz odnoszę wrażenie , że podobieństwo do Hitlerjugend nie jest tak do końca przypadkowe.
  Zapis Quasi fonetyczny tego, co słyszałem: "Idzie nara (chyba chodzi o naród), idzie nara , ONR!"
  " Płacze Belgia , płacze Francja, tak się kończy tolerancja".
  Niewątpliwie sztuką jest umieć dać w mordę , ale sztuką też jest wiedzieć komu to się należy. Mimo nieskrywanego podziwu dla sprawności tej organizacji obawiam sie , że powyższej wiedzy może tej patriotycznej młodzieży zabraknąć.
 • Po wysłuchaniu Ks. Międlara stwierdzam że taki walczący kościół mi sie podoba
  Nie kościół niewolników ! ale kościół Walczący to jest to co dziś potrzeba
  Polsce i Polakom !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! wrogiem Polaków jest żydowska mafia
 • @ele 18:38:56
  ----BŁĄD W MYŚLENIU ----

  Szkoda młodzieży !! W NIE SWOJEJ SPRAWIE !! DZIAŁAJĄ ! brak wiedzy się kłania. Tak właśnie zaczynały i kończyły się WSZYSTKIE NIEUDANE POWSTANIA .

  ZACZYNAŁY SIĘ OD KOŚCIOŁÓW A KOŃCZYŁY NA CMENTARZACH

  HITLERJUGENT patrz -BEJTAR / BETAR
 • @Mariusz G. 16:36:37
  ty faktycznie byłeś celnikiem...tylko celnik może mieć tak zjebany dekiel... ponoć celnicy widzą wiecej:)))i to by się zgadzało:))

  https://absurdy.net/wp-content/uploads/2008/11/misio.jpg
 • @trybeus 19:37:49
  Czy tylko mi się skojarzyło?
  "Rogi Szatana" na cieniu... jakby wymalował PÓŁKSIĘŻYC... Który wiadomo kto ma w swojej symbolice.
 • @Mariusz G. 20:52:22
  No i "Wersal" się nam tu zrobił
  ciekawa polemika8-)))))
 • @Husky 21:09:50
  Ja tu tylko na chwile wpadłem gdy Marxa zobaczyłem. Zrobię Wersal i już mnie nie będzie. Na prawdę nie widzisz podobieństwa między Starbugsem (chodzi mi o to o czym pisał Marx ) a tą tu zakłamaną formą spędzania wolnego czasu.
 • @Mariusz G. 20:52:22
  //To trochę niesprawiedliwe, że ty o mnie trochę wiesz, a ja o tobie tylko tyle, że chciałbyś być patriotą co akcyzę za kampera Czechom zapłaci.//

  a co ja ci bucu poradzę na to, że się sam wypatroszyłeś, hę? poza tym chyba nie uważałeś na zajęciach skoro cię wypierdolili...

  ...i nie Czechom, tylko Słowakom...a patriotyzm nie polega na tym, żeby się pretorianom celniczym dawać skubać...

  poza tym kampera kupiłem i żaden chuj w zielonym mundurku nie dostał ani grosza:))) i jestem ukontentowany okrutnie na tą okoliczność:)))
 • @Mariusz G. 21:20:59
  //Zrobię Wersal i już mnie nie będzie.//

  Czy to metoda na chwilowe "zaistnienie"
 • @Husky 21:30:45
  Taka forma pożegnania.
 • @Husky 21:30:45
  "zaistnienie"...
  kajsik trza tę żółć wylać, no nie?:))...tylko na neonie można, bo cenzury nie ma, ale też i do czasu:)))
 • @Mariusz G. 21:37:02
  oryginalna forma - nie zaprzeczysz
 • @trybeus 21:30:32
  Czy miałeś na myśli "kibucu".
  Ja się siebie nie wstydzę i chyba na tym m.in. polega chrześcijaństwo.
  Gratuluję kampera i przebiegłości. Chuje w zielonych mundurkach pewnie zalewają się łzami - oczywiście na te okoliczność. (Ich ten kraj tak samo jebie , jak ciebie).
  Co do moich losów , to jeszcze ostatniego aktu , także w kwestii SC, nie było , wiec nie ciesz się przedwcześnie.
 • @Husky 21:41:51
  Oryginalność została wymuszona .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930