Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Banalnie o najeździe dzikich na Europę.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uczone wywody zostawiam uczonym, a sam chłopem będąc ( tzn. nie chłopem, lecz szlachcicem, choć ubogim – jak mawiał Rzędzian ) napiszę, co mi chłopski rozum podpowiada.

Dzisiejsza Mumia Europejska to dom wariatów, ktorego ojcami-założycielami nie są wcale Schuman z Adenauerem, ale doktor Smoła i profesor Pierze z opowiesci Edgara Allana Poe – wszak wystarczy uswiadomić sobie, że może nie decydentami, ale reprezentantami Mumii są Donald Tusk, żydowski feldfebel Schulz i pijaczek Juncker, ktorymi steruje kompletnie sfiksowana herod-baba z Berlina.

I tak oto po raz kolejny w dziejach doczekalismy się czasów, o których mawiał egipski abba Pachomiusz , że kiedy nadejdą, to człowiek, który nie postradał zmysłów będzie wytykany palcami przez wariatów jako szaleniec.

Albo jak starym dowcipie:

Pacjent zakładu psychiatrycznego obserwuje pracę ogrodnika przy niewielkim polu truskawek. W końcu go pyta:
- Co robisz?
- Nawożę pole.
- Ale że co?
- Nawóz rozrzucam.
- Czyli?
- Truskawki gównem posypuję!
- Wie pan, ja posypuję cukrem, no ale ja jestem wariat.

Którys już raz z rzędu Adolfina wzywa swoje marionetki na dywanik, żeby radzili, jak zaradzić kolejnej fali – tym razem szacowanej na półtora miliona dzikich, która zwartą kolumną marszową zmierza ku Europie, a głównie ku niemieckiemu socjalowi. Ostatnio naprawdę rozsmieszył mnie grecki premier Pizdas ( Cipras? ), który wezwał do „relokacji” dzikich (  którzy nielegalnie lądują na greckich wyspach, po czym są przez grecką policję przewożeni na kontynent i zaopatrywani w kieszonkowe i mapę z trasą do Niemiec ), zas ociągającym się zagroził poważnymi konsekwencjami ( zaciągnięciem przez Grecję kolejnych kredytów???  ).

Skretynienie mumijczyków wykorzystuje mały sułtan Erdogan i szantażuje, że jak nie dostanie jasyru, tzn. 3 mrd euro, ha ha, trzy to było wczoraj, 6 mrd euro i paru greckich wysp i bezwizowego ruchu dla Turasów i rychłego przyjęcia do Mumii i czego tam jeszcze, to Mumię zaleje nie półtora, a trzy miliony obmacywaczy.

A przecież rozwiązanie problemu jest banalne: NIE WPUSZCZAĆ.

Nasz wielki król Jan III Sobieski też panował w czasach, kiedy Europa przechodziła poważny kryzys migracyjny, no ale nikt nie witał ówczesnych „Syryjczyków” kwiatami, a np. pod takim Wiedniem, zamiast socjalu czekał na nich wpierdol. Nie potrzeba zatem żadnych 6 mrd dla Turasów, wystarczy pilnować swoich granic, co jest wszak zadaniem wojska. A o ile mi wiadomo, obmacywacze póki co nie niosą ze sobą wyrzutni pocisków atomowych, a co najwyżej laptopy i smartfony, więc chyba damy radę?

A jesli już kogo przywoływac do porządku, to greckiego premiera Dupasa, że jak jeszcze raz będzie udawał Greka i spróbuje przepuscić nielegałów przez swoje terytorium, to cała Grecja zostanie wyrzucona ze strefy Schengen na zbity pysk i tyle. 

KOMENTARZE

 • 5
  Dokładnie. Proste rozwiązania zawsze są najskuteczniejsze, a w tym wypadku rozwiązania oczywiste... wczoraj Tusk oznajmił, że nie będzie więcej nielegalnych migrantów do Europy, sukces odtrąbiły niemieckie, polskojęzyczne media... teraz będą bisurmanie z Turcji wjeżdżać legalnie i liczniej, bo kilka dużych baniek UE im zapłaci na bilety... Pozdrawiam!
 • *5
  Zgadzam się z materiałem w poście. Wczoraj napisałem wpis którego część przytoczę:
  "Co się tyczy Europy, jeżeli nie zacznie w niej panować nacjonalizm i do pewnego stopnia rasizm Europa i jej biały człowiek obróci się w historie.
  Taka to bolesna prawda. Nie pierwszy już raz inne rasy, narody, plemiona,
  cywilizacje chciały zdominować inne i im obce. Zawsze kończyło się to krwawym zakończeniem. Świata nie zmienimy. On żyje swoimi regułami. Została tylko i jedyna droga dla przetrwania białego człowieka. Jest to zbrojny opór narodów w Europie."
 • jaaaaaaaasne :)))
  chyba sie nasluchalii :)))
  https://www.youtube.com/watch?v=lW_XYk-Xc94
 • Do @Stara Baba 20:54:26 !
  Pełna zgoda ! Europejczycy jak chcą ocalić swoją tożsamość swoja kulturę to musza zaczynać od NACJONALIZMU !!! innej drogi nie widzę w obecnych czasach !
  !
  Deportować z Europy żydów chazarów i wszelkiej maści muzułmanów wraz z murzynami z Afryki ! TO JEDYNA DROGA !
  !
  Powszechny dostęp do broni ! to jest gwarancja bezpieczeństwa dla europejczyków [ szkolenia z bronią już od 15 lat ]
  !
  Wyjść jak najszybciej z żydowskiej Unii Europejskiej bo to śmierć Europy w to miejsce powołać UNIE PAŃSTW SŁOWIAŃSKICH !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! dzisiejsza UE to PATOLOGIA !!!!!
 • @Stara Baba 20:54:26
  Taoiści uważają że zbyt mocne przesunięcie równowagi w kierunku jednej ze skrajności jest niechybnym zwiastunem katastrofy. Podobnie rzecz się ma z Europą. 70 lat pokoju i prosperity zrobiło z nas pięknoduchów, którzy utracili kompletnie kontakt z życiem i jego regułami. Teraz życie powraca do nas w postaci setek tysięcy uchodźców, którzy sprawy życia i śmierci zawsze traktowali serio i dlatego nie za bardzo widzę szanse obrony przed ich siłą. Zbrojny opór, o którym Pani wspomina, byłby przejawem zdrowia psychicznego narodu, który w obliczu poważnego zagrożenia mobilizuje się i jest gotowy do ofiar w imię ochrony wartości, które niesie i rozwija przez pokolenia. Co jest takie drogie naszemu sercu, że gotowi jesteśmy oddać za to życie? Jeżeli nic się takiego nie pojawia przed oczami – już przegraliśmy. Jedno wyjaśnienie. Żyję i mieszkam w Polsce i tutejsze odbieram fluidy. Dlatego co do Polski mam jeszcze jakąś nadzieję na powszechny zryw i oddalenie zagrożenia – dawaliśmy przykłady w ostatnich 10 latach, że potrafimy jednoczyć się duchowo. Natomiast niczego takiego nie odczuwałem będąc na zachodzie Europy. W ten czy w inny sposób Zachodnia Europa niechybnie upadnie.
 • Mądrgo dobrze .. poczytać..
  Dałem 5* ale teks powinien dostać więcej...

  Najbardziej podobał mi się ten jasyr o obmacywcze :)
 • @ Autor
  5*.
 • @KOSSOBOR 16:04:11
  Ave. :) 5*

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728