Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1767 postów 1623 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Rozgoryczenie targowiczan.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielu mało rozgarnietych targowiczan z 1792 wyrażało po niewczasie szczery żal, że to nie tak miało się skończyć i do końca życia nie mogło sobie wybaczyć, że przyłożyli rękę do zamordowania Ojczyzny.

 Dzisiejsi neo-targowiczanie są dalece gorsi, jak choćby esbecka gnida Boni ( JKM powinien dołożyć mu drugi raz z liscia ), wyrażają głosne rozgorycznie faktem, że tym razem nie udało się Polski upokorzyć na arenie międzynarodowej, bo ... „nie tak się umawialismy”.

Niczym owsik w kiszce stolcowej nagle przypomniał o sobie eurokomisarz Janusz Coorva-Lewandowski, żywy i niestety wciąż bezkarny paser majątku narodowego za rządów aferałów, od lat chowający się w Brukseli za immunitetem, wystepujący jeszcze  „w jakichs głupich wideoklipach” o 300 mln z Unii jak tylko PO wygra itd.

Będący najprawdopodobniej bezpieczniackim spiochem kapitan tonącej Platformy, Schettino, straszy:

Sprawa, która została poruszona wczoraj w Parlamencie Europejskim, nie została jeszcze zakończona. Są następne kwestie, dyskusje będą trwały. Wczorajsza debata nie była potrzebna, dlatego wystąpienia naszych polityków były stonowane.Ale skoro spotkaliśmy się z donosem na Polskę, bezkarnym oskarżaniem rządu PO-PSL, to musimy reagować. Nie pozwolimy na to.

[ donosiciel oburzony, że oberwał rykoszetem własnego donosu – kolejny Dyzma, wykrzykujący „a to bydlę, on mnie  sądem straszy!” ].

Znówuż pełen zalet fizjologicznych i innych, szkoda tylko, że całkowicie pozbawiony rozumu Trzaskowski ( ten sam polityczny impotent, który nie zgadzał się na przyjazd Polakow z Mariumpola, bo mogłoby to ... źle wpłynąć na wizerunek pewnego upadłego państwa w likwidacji za naszą wschodnią granicą ):

Z kolei towarzyszący Schetynie na konferencji prasowej Rafał Trzaskowski przyznał, że obawia się konsekwencji wczorajszej debaty. - Zamiast być nadal partnerem dla UE, zamiast ustawiać się w pierwszym szeregu, stajemy się dla Unii problemem. A idą ciężkie czasy - powiedział były wiceszef MSZ.

Dzięki jednoznacznej postawie Węgier oraz UK od poczatku było wiadomo, że żadnych sankcji wobec Polski nie będzie, ale mogło dojsc do publicznego poniżania, obrażania i kopania naszego Kraju podczas precedensowego posiedzenia „Senatu Republiki Galaktycznej”. Na szczęscie pani premier, którą do tej pory kojarzyłem z sympatyczną, choć niekoniecznie najbystrzejszą panią Elą z „Lidla” zwycięsko przeszła chrzest bojowy i zdobyła prawdziwe polityczne ostrogi niczym Edward zwany Czarnym Księciem pod Crecy ( 1346 ).

Okazało się przy tym, że wciąż mamy przyjaciół w Europie ( co nie zwalnia nas od liczenia przede wszystkim na siebie ) – ciemnoskóry Brytyjczyk Syed Kamall broniący Polski ramię w ramię z naszym profesorem Ryszardem Legutko, Niemiec Hans-Olaf  Henkel ( który jest kolejnym dowodem na moją tezę, iż rzadko można spotkać lepszych ludzi niż dobrzy Niemcy-prawi chrzescijanie, zas wielu najlepszych polskich patriotów było pochodzenia niemieckiego własnie ), Francuz Jean-Luc Schaffhauzer, Czech Petr Mach, który wystąpił z plakietką „Jestem Polakiem” i inni.

Podziwiam wspaniałe i doprawdy brawurowe wystąpienie JKM, który w ciągu minuty po mistrzowsku wykazał mizerię intelektualną niemieckich euro-hipokrytów ( i nawet zdążył dodać wzorem Katona Starszego: Unionem delendam )

Nic to, dzis, po „rozpoznaniu bojem” powinnismy być mądrzejsi i wiedzieć, które i jakie kurwy gotowe są na wszystko, byle nie stracić koryta i ta wiedza jest ważnym kapitałem na przyszłosc.

A tak przy okazji – jest jedna taka pani, która rzeczywiscie zasłużyła, żeby wczoraj stanąć pod pręgierzem Europy i jest nią Bundeskanzlerin Merkel. I mam nadzieję, że już wkrótce sami Niemcy zrobią z nią porządek.

KOMENTARZE

 • Autor,
  " Zdrajcy po trzykroć zdrajcy " - słowa Zagłoby aktualne ...

  Patrząc wczoraj na ten obraz który zafundowała nam PO-PSL , Noswczesna.
  Przypomniały mi się czasy komunizmu. Ile to sekretarzy musiało wyjaśniać Breżniewowi że Polacy to już tylko komuniści wierni sprawie.

  Tylko słowa J Korwina były tam jak gest Kozakiewicza w Moskwie!
 • dzieki!
  :-)))))))))))))))
 • @DelfInn 17:44:36
  Autor
  tak się zastanawiam, czy przypadkiem nie za wcześnie otworzyliśmy szampana ?
 • @Autor
  Gdzie jest ten zdrajca Polskiej racji stanu .Komisarz tchórz Bieńkowska ? .Sądy na takich jak ona czekają .Pozdrawiam. : https://www.youtube.com/watch?v=R5nsyb5dRbI
 • "targowica" czy tylko obszczymórki ?
  Gdy w PE odbywały się te dziecinne ,nic nie znaczące przepychanki

  W Berlinie spotkali się trzej ministrowie finansów - Polski,Niemiec i Francji

  W berlińskim spotkaniu uczestniczyli, ze strony Niemiec- Wolfgang Schäuble, z Francji- Michel Sapin, zaś Polskę reprezentował Paweł Szałamacha.

  Głównym tematem rozmów był problem imigracyjny, gdzie ministrowie finansów doszli do wspólnego wniosku, że trzeba go rozwiązać u źródeł, czyli na zewnętrznej granicy UE na Morzu Śródziemnym. Przedstawiciel Francji poruszył również problem jak najszybszego zablokowania kanałów finansowania międzynarodowego terroru w Europie.

  Natomiast polski minister finansów skoncentrował się przede wszystkim na problemie ukraińskim wskazując na konieczność wsparcia finansowego dla Ukrainy.

  Paweł Szałamacha zapewnił, iż Warszawa rozumiejąc problemy finansowe Ukrainy „będzie wspierać działania służące przedłużeniu finansowania przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy”.

  Zachęcał również swoich partnerów z „Trójkąta Weimarskiego” do większego zaangażowania się bilateralnego w pomoc finansową dla Ukrainy, nie tylko przez międzynarodowe instytucje finansowe ale również w pomoc udzielaną bezpośrednio.
 • Platforma Obywatelska Nowoczesna to typowe żydowskie partie !
  Słowianie ! Platforma Obywatelska Nowoczesna Lewica to typowe żydowskie partie ! to wrogowie wszystkiego co Polskie Słowiańskie !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydzi w Polsce to ZDRAJCY interesów Polski i Polaków ! to jedno pasmo złodziejstwa korupcji !!!
 • @ele 21:33:55
  Ave .Amigo . https://www.youtube.com/watch?v=5jnTMEfMWKQ
 • @kfakfa 21:06:26
  przez penalizację rządu i oligarchów wraz przepadkiem ich majątków

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031