Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1767 postów 1623 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Tomasz Cukiernik: KOD to Targowica.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

[ Ze względu na propaństwową tym razem postawę starego komucha, Leszka Millera, należy stwierdzić, że KOD to nie tyle komuchy i złodzieje, co kurwy i złodzieje, co z kolei przywodzi na pamięć słynny „program” marszałka Piłsudskiego ]

 Redaktor"Natenczasu" [ jak miał na imię Wojski w „Panu Tadeuszu”? Natenczas! Skąd wiesz? Bo stoi jak byk: „Natenczas Wojski chwycił na tasmie przypięty” itd itd ] pisze krótko i węzłowato, że nadaje się na ulotkę:

Powtarza się sytuacja, którą mieliśmy przed rozbiorami. Aktualne wybrane w demokratycznych wyborach władze grają rolę twórców Konstytucji 3 Maja, chcących przywrócić suwerenność i podmiotowość Polski na arenie międzynarodowej. Z kolei PO, Nowoczesna, KOD i środowiska „Gazety Wyborczej” czy „Newsweeka” to dzisiejsi targowiczanie, którzy chcą utrzymania niekorzystnego dla rozwoju kraju, ale korzystnego dla nich status quo. Aby to uzyskać, szukają pomocy u swoich niemieckich i unijnych protektorów, tak jak targowiczanie poszli na kolaborację z Rosją.

Przypominam, że Targowicę zawiązano w 1792 roku pod hasłem „obrony zagrożonej wolności”. Czy nie przypomina to aż nadto hasła „obrony zagrożonej demokracji”, głoszonego przez Komitet Obrony Demokracji i innych obrońców aktualnego status quo? Analogia jest oczywista.

Targowica została zawiązana pod patronatem carycy Katarzyny II. Efektem był drugi i trzeci rozbiór Polski. Teraz jest jeszcze gorzej, bo demokrację w Polsce chcą „przywracać” Niemcy! Co może być tego skutkiem?

Jest coraz bardziej nieprzyjemnie i niebezpiecznie. Bronić demokracji w Polsce chce m.in. Marcin Schulz, lewacki przewodniczący Parlamentu Europejskiego, który powiedział, że w Polsce dochodzi rzekomo do „putinizacji polityki”. Z kolei Volker Kauder, szef klubu CDU/CSU w Bundestagu, opowiedział się za sankcjami wobec Polski, „jeśli kraj ten będzie w dalszym ciągu lekceważył normy państwa prawa”.

Chodzi jak zwykle o pieniądze. Mariusz Staniszewski w tygodniku „Wprost” napisał słusznie, że „tylko naiwni mogą sądzić, że berlińscy czy brukselscy politycy przejmują się kształtem polskiego Trybunału Konstytucyjnego czy mediów publicznych. Gra toczy się o miliardy euro, które pozostaną w Polsce lub nadal będą wypływać do Niemiec czy Francji”.

[ Wielce pouczająca jest lektura //www.piens.pl/kto-jest-kim-piekne-opracowanie-postaci-kod/ ; nie tak dawno popularnosc zdobyło zdjęcie znanego oszczercy i kalumniatora J.T. Grossa z byłą żoną, trzymających kartki z napisem „Polak gorszego sortu”, które to stwierdzenie jest prawdziwe w dwu trzecich, a więc stanowi postęp w stosunku do ich książkowych  publikacji ].

Uprzedzając krytykę ze strony bystrzejszych niż ustawa przewiduje znawców okresu Sejmu Wielkiego, oczytanych w dziele Waleriana Kalinki itp odpowiem, iż cokolwiek by sądzić o masońskich źródłach Konstytucji 3 Maja czy mało demokratycznym sposobie jej uchwalenia,to warto przypomnieć przestrogę Stefana Żeromskiego z jego „Na probostwie w Wyszkowie”:

Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła. 

Dzis kurwy i złodzieje z KOD-u, wspierani srebrnikami Międzynarodowego Żyda Sorosa nie mogą doczekać się niemieckiej odsieczy, która wzięłaby w niewolnicze karby budzący się do wolnosci naród polski. Program marszałka Piłsudskiego jak widać nic nie stracił na aktualnosci.

KOMENTARZE

 • Miała być dobra zmiana a jest
  ...teraz kuźwa my.

  I PiSmo święte wygrało i lichwa została.
 • Autor,
  Miejmy nadzieję że Kaczyński się oprze faszystom!
 • @Oficer Prowadzący 19:09:17
  Własnie KOD to jest ta PRL-owska arystokracja. Ta prawdziwa sensu stricto został wymordowana przez niemców i sowietów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031