Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1767 postów 1623 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Marian Miszalski: Targowica szuka gwaranta.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spodstolna sitwa żydokomuny z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi przybiera właśnie postać Konfederacji Targowickiej 2015.

 Targowica z roku 1795 odwoływała się do obcych mocarstw po to, by utrzymany był w Polsce żałosny ustrój, utwierdzający Polskę w słabości, niereformowalności i korupcyjnej, jurgieltniczej zależności od  Rosji i Prus. Targowica z roku 2015 postępuje identycznie dla zachowania spodstolnego ustroju III RP, utwierdzającego Polskę w słabości, niereformowalności i korupcyjnej zależności od Prus dzisiejszych – Niemiec   i dzisiejszej Rosji (strategiczne partnerstwo Berlina i Moskwy oznacza, że co dobre dla Moskwy – dobre i dla Berlina, i odwrotnie).

W 1992 roku pierwsza nieśmiała próba naruszenia  spodstolnego ustroju III RP poprzez dekomunizację i lustrację została szybko zastopowana przez żydokomunę obaleniem rządu Jana Olszewskiego. Naród polski przegrał to pierwsze starcie. Był zbyt słaby w konfrontacji ze zmowa spodstolnych  jurgieltników. Na drugie starcie czekać musieliśmy 13 lat.

Powstanie rządu PiS w 2005 roku było drugą  próbą rozmontowania spodstolnej sitwy, rządzącej III RP. Ale rząd Jarosława Kaczyńskiego (słaby, bo w przymusowej koalicji z „Samoobroną”) obalony został po niespełna dwóch latach sprawowania władzy wskutek  zdrady: poszedł Kaczmarek do spodstolnego oligarchy Krauzego z donosem… Zneutralizowanie bezpieczniackiej „Samoobrony” było warunkiem przeprowadzenia reform i tę polityczna neutralizację udaremniła właśnie zdrada Kaczmarka.

 Jednak istniał jeszcze prezydencki ośrodek władzy, skupiony wokół  Lecha Kaczyńskiego. Kilkaset osób zatrudnionych w kancelarii Prezydenta, własny stały budżet, dostęp do tajnych informacji i międzynarodowych kontaktów… Ten prezydencki ośrodek władzy był nawet groźniejszy dla spodstolnej sitwy, niż słaby rząd Jarosława Kaczyńskiego, skrępowany obecnością w koalicji bezpieczniackiej „Samoobrony”. Toteż długo nie m sieliśmy czekać: zamach smoleński położył kres prezydenckiemu ośrodkowi władzy, zagrażającemu spodstolnej sitwie gorszych Polaków -  jurgieltników i grandziarzy. Tak udaremniona została trzecia z kolei próba naprawy żałosnego  ustroju III RP, tak wygodnego zarówno Berlinowi, jak Moskwie, w którym żydowskie lobby polityczne mogło ciągle mieć nadzieję, że znów kiedyś – jak za Stalina – rządzić będzie Polakami: tym razem z poręki Berlina. A że Berlin pozostaje w strategicznym partnerstwie z Moskwą – więc z poręki podwójnej…

 Obecnie obserwujemy czwartą w ciągu 26 lat próbę narodu polskiego nadania Polsce ustroju, który przezwyciężałby niewydolność, słabość i kładł kres jurgieltniczej korupcji III, spodstolnej RP. Jest to – jak dotąd – próba najbardziej udana: ze złodziejskich, skorumpowanych łap spodstolnej grandy jurgieltników wyrwana została i prezydentura, i sejm, i senat. Nic też dziwnego, że opór tych grandziarzy  przybiera już jawna postać powtórki z Targowicy. Tu już nie ma żadnych nawet pozorów: jest czysta bezczelność i czysta sprzedajność. Oby tylko nie doszło do kolejnych zbrodni politycznych! Siły spodspolne przecież wprawne są w skrytobójstwie, zamachu, prowokacji, mają pośród siebie pierwszorzędnych fachowców od „mokrej roboty”  z b.ZOMO, SB i WSI!

Dlatego w obecnej próbie sił narodu polskiego ze wspólnotą rozbójniczą, z Targowicą spodstolnej Gorszości – ta ostatnia – sądzę – nie zawaha się przed najgorszą prowokacją, przed najbezczelniejszym kłamstwem, przed najbardziej cynicznym przywołaniem sil obcych. Trzeba być na to przygotowanym i gotowym do adekwatnego odporu.

Obalic legalnie wybranego prezydenta i legalnie wybrana większość  parlamentarną – taki jest  ukryty, spiskowy cel  spodstolnych grandziarzy, tych gorszych Polaków –tej  wspólnoty rozbójniczej, z którą naród polski dzieli terytorium wskutek  45 lat rządów komunistycznych i 26 lat rządów spodstolnej żydokomuny.

W płaszczyźnie polityki jawnej zarysowały się już wyraźnie dwa cele Targowicy 2015.

Pierwszy – to zorganizowanie w Warszawie „majdanu” – na wzór kijowskiego w Ukrainie w roku….-celem wywarcia presji na rząd Beaty Szydło, by ustąpił. Na organizację takiego „majdanu” nie poskąpi pieniędzy – za pośrednictwem finansowanych przez siebie fundacji -  ten sam, co finansował „majdan” w Kijowie: żydowski „filantrop” Jerzy Soros, a tak naprawdę – finansowy „słup” na usługach izraelskich służb specjalnych. Dla nadania takiemu „majdanowi” większego znaczenia  potrzebne jest jego uzasadnienie na łamach prasy zagranicznej i dlatego w ostatnich tygodniach mogliśmy zauważyć rozmaite publikacje w mediach zachodnich, czerpiące aliści „wiedzę” z jednego źródła : z gazety żydowskiej w Warszawie. Z tego samego źródła czerpie swą  „wiedzę”  niemiecki Żyd, Marcin Schulz, pełniący funkcję przewodniczącego PE, dążący do debaty „nad zagrożeniem demokracji w Polsce” na forum PE i inni euro-politrucy od politycznej poprawności.

 Jednak zorganizowanie „majdanu” w Warszawie jest trudne i ryzykowne: raz, że  Polacy to nie Ukraińcy a Polska to nie Ukraina, a nadto: Duda to nie komuch Janukowycz,  Kaczyński to nie żaden oligarcha ukorzeniony w bezpiece, Szydło to nie złodziejka Tymoszenko  - i tak dalej. Na „majdan” w Polsce dadzą  się nabrać aktywistom i politrukom żydokomuny tylko pożyteczni idioci. Oczywiście, z dużymi pieniędzmi w kieszeni można próbować. Już słyszę, jak namawiają  Sorosa, żeby dał więcej, że to, co udało się w Ukrainie – uda się i w Polsce… - bo przecież nawet jeśli się nie uda - organizatorzy „majdanu” sobie wypłacą tłusto! Geszeft w geszefcie!

Drugim celem Targowicy 2015 jest – jak się wydaje – przekształcenie Komitetu Obrony Demokracji w lewicową partię polityczną (albo na razie w „ruch społeczny”, a docelowo dopiero – w partię). Ale i tu rysują się poważne przeszkody. Byłaby to partia lewicowa  (ruch społeczny)całkowicie pod żydowską kontrolą! A przecież  dlatego SLD wodził się za łby i z UD, i z UW, i z „Ruchem Palikota” i z Partią Demokratów – żeby właśnie lewica nie dostała się całkowicie pod żydowska kontrolę. Teraz zaś wyszłoby na to, że lobby żydowskie zawładnęło lewicą Targowicy…

Czy aby   targowiczanie roku  2015 nie zaczną się obrzucać już wkrótce całkiem starymi  epitetami: Wy Żydy!...Wy chamy! - ? Zważywszy, kto stoi na czele targowiczan (Kijowski…Holland… Harman…)- nie wydaje się to odległe.

I jedna jeszcze sprawa: Komitet Obrony Demokracji, przekształcony czy to w ruch społeczny, czy w partie polityczna, musiałby przedstwić jakiś program. Nie jest do tego zdolny: może co najwyżej przedstawić program homoseksualno-aborcjonistyczny.

Widziałem niedawno w TVP(kiedy wreszcie rozpędzony zostanie jej politruczny zarząd?) wiec zwołany przez Komitet Obrony Demokracji. I jak tu nie wierzyć w prorocze wizje poetów! „Ziało brednia, gorącem, czerwienią – febrą trzęsło i kołem szło – nie wiadomo kto, jakiś Henio -  zaczął pleść nie wiadomo co. – Przerzucało się gorączkowo – wypiekami z twarzy n twarz – straszny henio z zadartą głową – wykrzykiwał, że Już! Że Czas! – Przysięgali mętnemu heniowi –kluski zdań wycharkując z grdyk – i wpatrzeni z zachwytem krowim – na komendę wydali ryk”.  Prowadzący ów wiec „ukorzeniony”  Kijowski do żywego przypominał owego tuwimowskiego „henia”! Ale najciekawsze jest, że poeta proroczo przewidział ów podział  Polski na lepszych i gorszych Polaków, pisząc dalej: „Tak chamjo rozdziawione i ciemne – chamjo z akcentem na „o” – rozwrzeszczało  te czasy nikczemne – w heniowate nie wiadomo co!”. Aby udawać patriotów – uczestnicy tego wiecu przynieśli biało-czerwone flagi, a „henio” zaproponował nawet, by „chamjo” odśpiewało na zakończenie jakąś kolendę… (Piasecki  w PRL  stworzył nawet księży-patriotów, by udawać lepszych Polaków…) Ale w odpowiedzi rozległ się jednak głuchy jęk rozczarowania ze strony zebranej na wiecu  chamji: jakby jednak henio za wiele od niej oczekiwał…

Balon KOD już tak nadęty, że tylko patrzeć, aż pęknie. Będzie wiele smrodu.

Źródło: Marian Miszalski - Targowica szuka gwaranta

PS

Ciekawą informację o sobotniej pikiecie SMROD-u podaje red. Bodakowski:

Sympatycy KOD skakali po Pomniku Powstańców Warszawy, okazując swoją pogardę dla ofiar nazizmu. Podczas zgromadzenia odtwarzano piosenkę o antychrześcijańskim przesłaniu, a całe sobotnie zgromadzenie otoczone było linką niczym żydowskie miasteczko w szabat. ( ... )

Na sobotniej pikiecie KOD element humorystyczny stanowiło to, że zgromadzeni z KOD otoczeni byli sznurkiem dokładnie tak, jak przed II wojną światową, na Kresach wschodnich, religijni Żydzi w szabas otaczali swoje osiedla a nawet całe miasteczka sznurem. Chasydzi i inni religijni Żydzi robili to, by twórczo obejść zakazy Talmudu, który zakazywał aktywności Żydom. Sznurek z całego osiedla lub miasteczka tworzył jedno gospodarstwo domowe, po którym religijni Żydzi mogli poruszać się nie grzesząc.

Tak to czasem plemienne atawizmy wychodzą na swiatło dzienne ... 

KOMENTARZE

 • Konfederacja Targowicka
  Konfederacja Targowicka była odpowiedzią odsuniętych od żłobu magnatów. Przy czym obóz królewski to nie był przykład wszelkich cnót patriotycznych. Cała Familia to zbieranina najbardziej zdemoralizowanych i skorumpowanych ówczesnych polityków i magnatów. Wyniesiona do urzędów dzięki rosyjskim bagnetom, sowicie opłacanych z szkatułki kolejnych caryc rosyjskich.
  Więc kiedy część wykiwanych wyniku zamachu majowego (tak zwana Konstytucja 3-go maja) członków Familii poleciała na skargę do Petersburga, by Katarzyna Wielka pomogła otrzeć sierotkom łzy i przywrócić stracone apanaże. Wziąwszy do pomocy pożytecznych idiotów (np: Szczęsny Potocki), uchwalono Konfederacje Targowicką i wezwano do interwencji Rosję. I tu jest moja dywagacja, konfederaci nie złamały prawa, gdyż Konstytucja Majowa została uchwalona w przerwie miedzy obradami, kiedy jedne obrady zakończono i był znany następny termin. Nie było wymaganej liczby posłów by uchwalić jakiekolwiek prawo, w dodatku samo jej uchwalenie było zamachem na prawa kardynalne (artykuły henrykowskie, pacta conventa). A Rosja była odpowiedzialna by król i senatorzy przestrzegali praw kardynalnych.
 • @Daro 00:45:54
  Ano właśnie, a w społeczeństwie polskim nadal pokutuje i straszy odziedziczone po PRLu widzenie Targowiczan jako najwększych zbrodniarzy, natomiast Konstytucja 3 Maja i Komiska Edukacji Narodowej postrzegane są jako największe przejawy postępowej myśli patriotycznej.
 • rzad PiS sam sie obalil
  Ale rząd Jarosława Kaczyńskiego (słaby, bo w przymusowej koalicji z „Samoobroną”) obalony został po niespełna dwóch latach sprawowania władzy wskutek zdrady

  czemu klamiesz??
 • Komunikat Ministerstwa Prawdy
  Trybunał pomścimy!

  https://youtu.be/Yecns9ttneQ
 • Kolejna próba patriotyzmu
  .
  Czy autor ma na myśli ten patriotyzm PiSu ? Oto ostatnie ważne słowa bohatera przed śmiercią.

  - https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

  A może ten ?

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hos.html

  Jak żaden z tych dwóch, to pewnie ten:

  - https://www.youtube.com/watch?v=064s1GVUEBw&t=0m38s

  Krótka historia patriotyzmu także polskiego.

  - https://www.youtube.com/watch?v=S1NkLnqQGOU

  Bardzo ciekawy tekst udał się autorowi, nie bardzo można rozpoznać dla kogo.
 • @Laznik 09:42:02
  Znajomość mechanizmów pomocna ale i tak liczy się tu i teraz.
  Wiosna może być pod znakiem zasieków na zachodniej granicy gdy nowi obywatele zza odry zechcą realizować unijne prawo swobody przepływu
  ludzi i idei (tych zwłaszcza) i nie czas będzie patyczkowanie się z v kolumną co jak na razie drze mordy bo tylko tyle może.
 • @Laznik 09:42:02
  Bardzo łatwo rozpoznać dla kogo, np. dla takich jak ja, a jest nas wielu, dużo więcej niż myślisz. A Ty zapewne lewoskrzydłowy, grający tylko lewą nogą i wszystko do środka, a tego co się dzieje po drugiej stronie boiska nie widzisz. Przecież z łatwością mógłbyś zacytować co najmniej kilkanaście przykładów na patriotyzm PiS-u, ale musiałbyś chociaż trochę grać prawą nogą
 • Eruw
  "Sznurek z całego osiedla lub miasteczka tworzył" tzw. eruw. Podobne obszary eruw istnieją n.p. w centrach władzy, patrz eruw w Waszyngtonie leży w District Columbia. Tam obchodzą się bez sznurka, każdy wie, gdzie wolno.

  > https://pl.wikipedia.org/wiki/Eruw

  W obrębie eruwu uchylone są zakazy szabatu, wierzący w JHWH nie mogą inaczej w sobotę/szabat, a Goje szabasowe razem z nimi.
 • Cały wpis powinien być przetłumaczony na
  niemiecki i zapodany na tamtejszych forach, bo prasa germańska wiadomo-cenzura.
  Pozdrawiam autora 5.
 • @Lotna 02:04:43
  Ale część przywódców i późniejszych działaczy Targowica była kreaturami. W czasach augustowskich i stanisławowskich tylko lizodupcy albo potężni magnaci (mogli je sobie kupić) mogli pełnić urzędy senatorskie.
  Ja chciałem zaznaczyć że, Konfederacja Targowicka wynikała z walki o władzę w RON i konfitury z tym związane w śrut agentury Rosyjskiej. Bo za Poniatowskimi i Czartoryskimi stały rosyjskie bagnety.
 • @Bibrus 19:03:58
  Niemcy jako samodzielne państwo nie istnieją od 1945!!! To powinna pemier Szydło,(wysłalem Jej, PiS oraz Kukiz15) europosłowie PiS walnąć Niemcom w twarz w Brukseli. Czytajcie: Pogromcy IIuzji: Bundesrepublik Deutschland czyli przekręt stulecia. O tym jak zamieniono całe państwo w firmę. Część I http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/04/28/pogromcy-iluzji-bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-i/ Pogromcy Iluzji: Bundesrepublik Deutschland czyli przekręt stulecia. O tym jak zamieniono całe państwo w firmę. Część II http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/04/28/pogromcy-iluzji-bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-ii/ Pogromcy Iluzji: Bundesrepublik Deutschland czyli przekręt stulecia. O tym jak zamieniono całe państwo w firmę. Część III http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/05/01/pogromcy-iluzji-bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-iii/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031