Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Do Przyjaciół Moskali, wróć, PiSowców ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyli nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe.

 Kaczyński: Jeśli ktoś myśli, że zrobi tutaj Majdan, to się głęboko myli.

Moje stanowisko jest oczywiste: „są w Ojczyźnie rachunki krzywd”, ale jak to trafnie ujął Marian Kowalski, którego trudno przecież posądzać o sympatię do PiS-u: „osoby reprezentujące KOD to zwykli kolaboranci sięgający najgorszych tradycji szmalcownictwa”.

Na pytanie „o co walczymy i dokąd zmierzamy” odpowiada czołowa przedstawicielka żydokomuny w Polsce i etatowy autorytet oralny, Agnieszka Holland: „Kochani walczymy o to, żeby było tak, jak było”, czyli żeby Polska nadal pozostała kolonią, zas żeby kolonizatorzy, w zamian za pomoc w utrzymywaniu w ryzach tubylczej ludnosci pozwalali takiej pani Holland co jakis czas dopasc do koryta ( albo jak to barwnie okresla pan Michalkiewicz: umoczyć pysk w melasie ).

Polska kolonia wyslizguje się Niemcom z rąk, ale wciąż nie mogą doprowadzić nas do porządku siłą bez oficjalnie zaakceptowanego uzasadnienia – stąd pospiesznie tworzona Nowoczesna Targowica, stąd pieniądze od Sorosa i narastająca z dnia na dzień agresja propagandowa. Grzegorz Braun twierdzi nie bez racji, że Ukraina to była tylko przystawka, zas prawdziwym daniem głównym ma być Polska. Stąd mobilizacja i pospieszne przygotowania do zrobienia nam Majdanu w Warszawie.

Wyobraźmy sobie „niewykształconego lewaka” Schulza, alkoholika Junckera i europedofila Konia-Bandytę [ Cohn-Bandit ], jak stojąc ramię w ramię z ludźmi „nauki, sztuki i kultury” w Warszawie wydzierają się „Demokracja gut, polnischer Faschismus weg”, na co ludzie „nauki, sztuki, kultury” i inne bezpieczniaki odkrzykują „Szydło do wora, kaczor do jeziora”.

Że nie do wyobrażenia? Ależ owszem! I w dodatku znakomicie przetrenowane. A kto, drodzy Przyjaciele z PiS-u, w Kijowie wciskał się między psychopatę-banderowca Tiahnyboka ( tego samego, który w rozmowe z Jaroszem mówił o zrobieniu Polakom drugiego Katynia   ) a niemieckiego agenta Kliczkę ( skądinąd tej samej, bynajmniej nie nordyckiej nacji, co Martin Schulz ) i gromko „sławował Ukrajini”, przyczyniając się do obalenia legalnych władz i całkiem przyjaznego Polsce prezydenta?

Wobec prób zorganizowania Majdanu w Warszawie czyli nowej targowicy i usiłowań obalenia legalnych władz polskich przez Niemcy stoję murem za Kaczyńskim. I tylko prosiłbym o chwilę autorefleksji i rachunek sumienia w związku z Majdanem w Kijowie, żeby już nie czynić drugiemu, co nam nie jest miłe.

PS

Lada moment wylatuję na Święta do Polski „naładować akumulatory”.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia niech dobry Pan Bóg błogosławi Ojczyźnie naszej i nam wszystkim.

KOMENTARZE

 • Autor
  W nawiązaniu do myśli przewodniej i nienordyckiej nacji wspomnianej w Pańskiej notce, a także pragnąć powitać nad Wisłą w tradycyjnie kpiarski, polski sposób dedykuję Panu niedawno zasłyszany szmonces:
  "Icek, czy ty mi oddasz dzisiaj ten dług, co mi miałeś oddać do pierwszego?"
  "Aj, a którego mamy dżyszaj?"
  "Drugiego"
  "Aj, to dżyszaj nie"
  "A dlaczego nie?"
  "Bo nie czyń DRUGIEGO co tobi niemiłe"
  Pozdrawiam *5. BJ
 • autor
  Radzę głębiej sięgnąć do swoich myśli i je przeanalizować. Masoneria rozprowadziła swoich po wszystkich ugrupowaniach, oni stworzyli wszystkie grupy polityczne oprócz LPR i Samoobrony. Kaczynski wraz z swoim środowiskiem od 89 roku jest prawie przy władzy (oprócz rządu Oleksego i Millera, Kopacz) Nawet obecni ministrowie byli w rządzie Tuska.
  Kaczyński jednych wysuwa do PO a innych akceptuje z PO do PIS.
  Przyjrzyjmy się niektórym posłom PIS
  - V-ce premier Gliński - Unia Wolności, startował razem z Tuskiem do sejmu w 97 roku,
  - V-ce premier - Gowin były aktywista PO - v-ce szef KP PO, silnie związany z środowiskiem UD i UW, szef katolewickiego wydawnictwa ,,Znak", które promowało Bp Życińskiego i ks. Tischnera. Gowin to ,,cudowne dziecko" Jerzego Turowicza. Masonerią i czosnkiem jedzie na całą Europę.
  - Anna Zalewska - MEN - członek PZPR - UNi Wolności i teraz PIS
  - Premier Szydło - szkolona w usraelu i za ich pieniądze???
  - Prezydent Duda zapisuje się do Unii Wolności w 200 roku, zostaje delegatem wojewódzkim tej partii. Itd. przykładów jest mnóstwo.
  Ja wyciągam następujące wnioski: Kaczynski wielokrotnie miał okazję uchronić Polskę przed rozbiorami, ale zawsze coś mu nie wychodziło. Wszędzie gdzie był to zwykła rozróba, brak konkretów, brak zmiany kursu Polski z kolonialnego na niepodległościową. Branie udziału w podziale łupów z majątku narodowego razem z UW i komuną.
  Reasumując, uważam Kaczyńskiego za wtykę środowiska Smolara i Michnika w obóz pro-polski, pro- narodowy, tak by nie powstały prawdziwe rządy Narodowe.
  Jestem pewien, gdyby Obóz Narodowy w Polsce miał możliwość rządów, to Kaczyński szybko połączył by się z takimi jak KOD i PO. Podobnie stało się tak w Francji powstała ,,koalicja blokująca" RN Le Pen w ramach JOW-ów socjalistów z konserwatystami.
  Gdy J. Kaczyński rozliczy złodziejską prywatyzację, zmieni Konstytucję w tym o roli pieniądza i roli NBP w gospodarce, gdy obniży koszty energetyczne (paliwo, gaz, energia) o 25-50 % itd. Gdy zacznie prowadzić Polską politykę zagraniczną, gospodarczą, ekonomiczną, kulturalną, rolną itd. Gdy odetnie się od okupantów banderowskiej Ukrainy, Gdy wycofa się z TL, upamiętni pomordowanych na Wołyni i jak zacznie prowadzic normalną politykę dobrosąsiedzką to wtedy ja też stane po jego stronie, nawet jak będzie miał w tych w/w kwestiach chęci, też będę go wspierał, ale z góry wiem, że on nie jest samodzielny, on ma swoich bardzo wpływowych ,,ochroniarzy", ponieważ ma bardzo nie czyste sumienie.
 • @Wrzodak Z. 18:12:29
  ...stary numer Kaczyńskiego z tymi różowymi hienami z UD,UW,PO itd.

  Na POczątku był kapuś SB "Bolek"-mieli rozbić z "Bolkiem" grubą krechę w '90 r.

  Powtórzyli numer razem z bratem z Marcinkiewiczem w 2005 r. [też był w kuzni kadr PIS - to jest: UDkomunie, itd.]
 • @Wrzodak Z. 18:12:29
  Wkrótce okaże się , czy działania nowej władzy są obliczone na zrobienie czegoś dobrego, czy na nową polaryzacje społeczeństwa i pracę na sukces wyborczy ( w kolejnych wyborach ) Ryśka Petru.
  Póki co nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać i uważnie obserwować, co się dzieje. W tej chwili zrobić niewiele można, a prezentowanie entuzjazmu , czy nadmiernego pesymizmu niczemu dobremu nie służy.
  faktem jest , że ci od KODu to najgorszy sort . Nie pozostaje nic innego , jak mieć nadzieję, że działania PiSu nie są obliczone na to , by ten poślad wylansować.
 • @Wrzodak Z. 18:12:29
  Po pierwszych dwu zdaniach wiedziałem kto to napisał
 • zorganizowane igrzyska...
  za pieniądze międzynarodowej finansjery, nazwane wyborami, a teraz ta przepychanka między kanaliami obcych sił nie jest aż tak fascynująca, jak to się niektórym wydaje. Gdyż dla Polski i Polaków pod kreską wyjdzie na to samo. Wyrażenie solidarności z PiSem i Kaczyńskim tylko dlatego, że jest atakowany przez zbirów z tej samej paczki, jest śmieszne, gdyż oni się biją nie dla Polski, lecz o podział łupów, a tym łupem są dobra zagrabiane Polakom.
 • @All
  " Organizacja G/K Raport zwraca uwagę, że Sąd Najwyższy nie wydał jeszcze decyzji w sprawie ostatniej skargi wyborczej. G/K Raport wskazuje, że prezes SN, Teresa Flemming-Kulesza została powołana w skład Sądu jeszcze przez gen. Jaruzelskiego.

  Sąd Najwyższy w dniu 19 stycznia 2016 roku może uznać wybory parlamentarne z dnia 25 października 2015 roku za nieważne. Tak, wszystko może zostać odwrócone. Społeczeństwo będzie decydowało jeszcze raz – czytamy na stronie facebookowej organizacji."

  Moim zdaniem to będzie zapalnik "majdanu" w Polsce, ostatnia deska ratunku dla układu i z niej skorzystają, a PiS nie zastosuje się do wyroku i KOD wyciągnie ludzi na ulicę, a Ryży przyśle niemieckie posiłki na mocy ustawy 1066..

  Obym mylił się..
 • PiS to lewica w kolorze brunatnym. Przypinanie sobie metki z napisem "prawica" to zabieg marketingowy skierowany do nierozgarnię
  Nie będzie żadnej targowicy , ani też żadnego majdanu w Polsce.
  Targowica już się odbyła wiele lat temu i nikt nawet tego faktu nie zauważył (Kaczyńscy & spółka brali w niej czynny udział). Majdan jest niepotrzebny , ponieważ jego ewentualne cele zostały w Polsce osiągnięte już dawno bez potrzeby jego organizacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728