Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1767 postów 1623 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Marian Miszalski: Prowokacja śmierdząca spiskiem.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

[ Znów mamy do czynienia z niewypowiedzianą agresją Niemiec na Polskę, a odnosnie Żydów, co cóż, nic się nie zmieniło od czasów potopu szwedzkiego – MacG ].

 Możemy zatem już z pełną odpowiedzialnością  zdiagnozować  twór  zwany „Nowoczesna Polska”, jaki tuż przed wyborami pojawił się na scenie politycznej: „Nowoczesna”  to żadna nowa jakość polityczna – to wypustka, macka Platformy Obywatelskiej.  „Nowoczesność” tej Nowoczesnej Polski sprowadza się jedynie do większego stężenia bezczelności, jakie sobą prezentuje, oraz do równie wysokiego stężenia demagogii. Ta demagogia natomiast bierze się chyba  po części z podszeptówi oficerów prowadzących, po części z głupoty własnej  „nowoczesnych”; występy niektórych „nowoczesnych posłanek”  podczas ostatniej debaty sejmowej przekonały o tym dowodnie:  jedna (Joanna Scheuring-Wielgus z Wrocławia )składała swój  wniosek …” „do innej partii , a przywołana do przytomności przez marszałka Sejmu „poprawiła się” i skierowała ów wniosek… „do przerwy”! Poziom posłanek Nowoczesnej PO, jak widać, nie odbiega od poziomu fraucymeru Michnika, rzuconego na odcinek frontu ideologicznego… To, rzecz jasna, nie dziwi: układ spodstolny tworzy dzisiaj zarówno żydokomuna, jak stara PO i „nowoczesna” PO. Jej lider, Petru („taki młody i już Rumun”) najpierw zapowiedział denuncjację prezydenta Polski do Rady Europy, ale – czyżby oficer prowadzący w ostatniej chwili wybił mu to z głowy?...- szybciutko odwołał zapowiadany donos. Jednak ta chwila szczerości wystarczyła, żeby o liderze „Nowoczesnej PO” wyrobić sobie opinię: jaka wypustka, taki lider.

Zapewne Petru będzie jeszcze czas jakiś nadymany i przez „sondaże”, i przez spodstolno-  żydowskie media, ale można już na nim „położyć lachę”: to „wydmuszka”, która ledwo zaczęła być nadymana a już się skompromitowała: tu bezczelność nie pomoże, trza lecieć po nici, gołą d… świci, ta-joj na fest!

 …A muzyczka ino-ano, a muzyczka rżnie! Ma się rozumieć – muzyczka propagandowa. Już tam  niejaki Fareed  Zakaria, Hindus zatrudniany w CNN (że niby bardziej wiarygodny dla politycznie poprawnych?...) poinformował amerykańską opinię, że „w Polsce miał miejsce zamach stanu”. Ciekawostka: temu  Zakarii dwadzieścia cztery razy udowodniono dziennikarski plagiat, a mimo to nadal pracuje w CNN! Rzecz w tym, nie zarzucali mu tego autorzy splagiatowanych tekstów, ale osoby postronne, które plagiaty te zauważyły! Jak wyjaśnić  tę zagadkę? Bardzo prosto: sam Zakaria o wielu sprawach, o których mówi nie ma zielonego pojęcia (nigdy nie był w Polsce!), bazuje zatem na tekstach, podsyłanych mu przez kolesi, lewicowych lub „ukorzenionych”  grandziarzy. Nie zadaje więc sobie nawet trudu, by przynajmniej przerobić te tekst, ale wykorzystuje je w całości pewien, że przecież kolesie nie zarzucą mu plagiatu: po to mu przecież ślą te treści, żeby je rozpowszechniał, jakżeby więc mogli go dezawuować… Taki to mechanizm. Kto temu łgarzowi  podsyła „oceny sytuacji w Polsce” – nie trudno się domyśleć: ci sami, co organizować chcą demonstracje pod domem Jarosława Kaczyńskiego porównując go do Jaruzelskiego, co bełkoczą o zamachu na demokrację, donoszą do Rady Europy, czy z politycznego wazeliniarza  Rzeplińskiego robią „autorytet”. To spodstolna chamja pospołu z żydokomuną.

Ano: „ Rumun” i „Hindus” w jednym stali domku… Mówimy Petru – myślimy Zakaria, Olejnik, Lis -  i odwrotnie.

 Powtórzę się ( i jeszcze nie jeden raz): bezczelność  jest najsilniejszą stroną  spodstolnych i żydokomuny. Ma ona jednak niezwykle krótkie nóżki, wyrastające nadto z nader cuchnącego szamba. Im więcej normalności w życiu kraju – tym bardziej drepczą w tym bagnie, aż ich zassie. Wtrąci w getto całkowitej obcości.

Warto zauważyć, że na głębokie  pozycje idiotyczno-kretynalne stoczył się już Niesiołowski, który porównuje rolę Kaczyńskiego do roli Jaruzelskiego. Trudno powiedzieć, czy Niesiołowski wierzy w to, co mówi, czy mówi tak tylko by jeszcze  bardziej zasłużyć się kierownictwu PO i żydokomunie, ale bez względu na powody – upada obrzydliwie: pyskiem w g… Ciekawe, jak skończy? Czy osobiście podpali siedzibę PiS? Zawsze łatwiej dziś zabić działacza PiS, czy podpalić siedzibę PiS – niż było nie sypać w śledztwie własnej narzeczonej…

Zaciekawiony wypustką PO  w postaci „Nowoczesnej” – przejrzałem biografie jej 24 posłów. Dwoje (Lubnauer, Meysztowicz)ma za sobą członkostwo, kolejno w: Unii Demokratycznej, Unii  Wolności i Partii Demokratycznej. Co nie przeszkadza Lubnauer twierdzić, że „Nowoczesna” jest  „neutralna światopoglądowo”.  Co do Mieszkowskiego –  jaki z sutenera prowokator(albo odwrotnie) każdy widzi.Niejaka  Lieder z kolei była członkinią… Partii  Kobiet. I tak dobrze, że nie Partii Blondynek. Poseł Suchoń –to  b.członek Partii Demokratycznej, więc „końcówki” Unii Wolności. 29-letnia posłanka Rosa – to b. pracownica Kancelarii Komorowskiego, podobnie jak poseł Szłapka… Rosa nadto jest współzałożycielką dotowanego pisma „Liberte”, nad którym  „opiekę merytoryczną”  sprawują m.in. Jan Hartman z żydowskiej Loży B’nai B’rith, Paweł Śpiewak z Żydowskiego Instytutu Historycznego, Ireneusz Krzemiński i Wojciech Sadurski, czołowi propagandyści i politrucy gazety żydowskiej… Interesującym posłem jest z pewnością  Misiło, współwłaściciel firmy zarejestrowanej w raju podatkowym na Cyprze o nazwie „Elegantes Limited”.  WSI illimited?... Dodajmy jeszcze, że 2 posłów tej formacji  jest „menadżerami kultury”, cokolwiek by to oznaczało, a dla mnie oznacza to po prostu pośrednictwo w branży show-businessu. Dwóch posłów jest po Szkole Bankowości we Wrocławiu, podobnie jak Petru: daleko nie szukał. Sam Petru jako student zaczynał od obstawiania „reformatora” Balcerowicza, z poręki którego w ogóle zaistniał: był jego przydupasem. Taki to „leberał”…

Mizeria tych „nowoczesnych reprezentantów narodu” kłuje w oczy. Skąd więc te  rosnące podobno (wg.TVN i gazety żydowskiej) słupki sondażowe? Chyba z tych sondażowni, pozakładanych jeszcze pod rządem Mazowieckiego, gdzie agent na agencie - bo przecież nie z rzeczywistości.

Tymczasem  sędzia-przewodniczący Rzepliński zapowiada, że nie dopuści do orzekania nowowybranych leganie sędziów Trybunału Konstytucyjnego.  Jeśli tak zrobi – uniemożliwi funkcjonowanie Trybunału w pełnym składzie, zatem uniemożliwi funkcjonowanie konstytucyjnej instytucji. Powinien zatem zostać policyjnie zatrzymany jako osoba zakłócająca przestępczo  funkcjonowanie TK. Art.196 Konstytucji przewiduje „zatrzymanie lub aresztowanie sędziego TK” w przypadku „ujęcia go na gorącym uczynku przestępstwa, jeżeli jego zatrzymanie jest niezbędne dla zapewnienia prawidłowego toku postępowania”. Już obecnie są podstawy do policyjnego zatrzymania sędziego Rzeplińskiego:Art.195 Konstytucvji stanowi, że „sędziowie TK nie mogą prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów”. Tymczasem Rzepliński wziął udział w inicjatywie politycznej PO, nadto objawił bardzo słabą znajomość prawa, tworząc ustawę, które tenże TK sam później zakwestionował!Zatem Rzepliński – wynocha  z Trybunału! Rzepliński musi odejść…

Bezczelna prowokacja polityczna, jakiej dopuściła się PO, przybiera niebezpieczną postać spisku przeciwko państwu polskiemu: w Szczecinie jacyś „Niemcy” zapowiadają  demonstrację „w obronie polskiej demokracji”. Poproszą  Bundeswehrę o interwencje w jej obronie?...Czy może „unijne siły porządkowe”, na których interwencję „w obronie demokracji” zgodził się Komorowski podczas swego żałosnego urzędowania?... Chyba ku temu – ku obcej interwencji w sprawy polskie, ku złamaniu suwerenności narodu – zmierzała od początku ta  prowokacja spodstolnego grandziarstwa. Sędzia Rzepliński, jako uczestnik i współautor tej niebezpiecznej prowokacji wymierzonej w suwerenność narodu polskiego, ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie jej skutki. Można go więc  nazwać  Kiszczakiem  III RP, a trybunalna prowokacja PO wygląda na klasyczną Targowicę, tym razem z przywołaniem nie Moskwy, a Berlina na „arbitra rozbiorowego”. Bo opadły już wszystkie listki figowe wokół tej sprawy i prawda jest naga: spodstolni i żydokomuna chcą obcej interwencji, by jej mocą powrócić do władzy.

Źródło: Marian Miszalski

PS

Jak pisał  ( niesłusznie uważam zapomniany jako poeta ) Władysław Broniewski „są w ojczyźnie rachunki krzywd”, a PiS jaki jest każdy widzi, ale każdy widzi też, iż w chwili obecnej mamy do czynienia z bezpardonową agresją Niemiec w sojuszu z Międzynarodowym Żydem na Polskę, z wykorzystaniem polskojęzycznej agentury. Bogu dzięki Niemcy wciąż jeszcze unikają nadmiernej ostentacji, albowiem zdjęcia niemieckiego wojska i policji pacyfikujących Polaków w Polsce wciąż jeszcze mogłyby być źle odebrane w swiatowych mediach. Dlatego też Soros rozpoczął finansowanie kolejnego majdanu, tym razem w Polsce, żeby nadać obcej interwencji pozoru „obrony demokracji”. Mam nadzieję, że okażemy się mądrzejsi od Ukraińców.

KOMENTARZE

 • @
  Na to niestety wygląda - będą próbować nas najechać, w styczniu się przekonamy...
 • @Maciej Piotr Synak 15:51:46
  Witam serdecznie,

  Red. Gadowski w najnowszym wideo-klipie tłumaczy w związku a tym, iż należy zachować spokój i nie dac się sprowokować.

  A tymczasem nowych ( "nowoczesnych.pl" ) targowiczan i jurgieltników mamy jak na widelcu - szczytem wszystkiego było pojawienie się kalumniatora JT Grossa na demonstracji KOD-u.

  pozdrawiam
 • Ukraińcy chcieli do Unii
  Polacy raczej odwrotnie, a skoro polski majdan byłby popierany przez najbardziej gorliwych zwolenników UE, miejmy nadzieję, że Kowalski się na to nie nabierze. Chyba już każdemu wiadomo, że jest to tylko wrzask świń oderwanych od koryta, bo przecież żadnej demokracji w Polsce nie było za ich rządów.
 • Polski polityk sugeruje, że tajemniczy „filantrop” finansuje protesty w Polsce
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-polityk-sugeruje-ze-tajemniczy-filantrop-finansuje-protesty-w-polsce

  Jak wiadomo Polacy nie protestowali gdy ukradziono im pieniądze z OFE, ani gdy wyszły kompromitujące dla władzy nagrania. Nagle po niespełna miesiącu pracy nowego rządu powołanego po przeprowadzonych niedawno wyborach, okazało się, że demokracja demokracją, ale wygrać muszą nasi. To co widać na polskich ulicach coraz bardziej przypomina obrazki z miast na Ukrainie, które zaowocowały "spontanicznym" zamachem stanu w Kijowie i wojną na wschodzie kraju

  Niektórzy polscy politycy zaczynają już dostrzegać ten problem i wskazują na tajemniczego zagranicznego "filantropa", który podobno stoi za obecnym reżyserowanym przez media protestem społecznym. Lider trzeciej siły w polskim parlamencie, Paweł Kukiz przypomniał o 150 mln zł., które są do dyspozycji jego ekspozytur w naszym kraju. Zasugerował też, że to z tych pieniędzy są organizowane protesty.


  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/imagecache/Oryginalny/images/145060682311300174125.jpg

  Te wspomniane pieniądze przyznano też organizacjom lewicowym, które walczą z wolnością słowa w Polsce, nazywając to eufemistycznie "zwalczaniem mowy nienawiści". Potem próbuje się niszczyć ludzi za pomocą sądów ze względu na ich poglądy. Prokuratorzy boją się umarzać zwłaszcza sprawy o rzekomy antysemityzm, czyli według dzisiejszej definicji, wszelką krytykę narodu żydowskiego. Jednak co innego takie obrzydliwe donosicielstwo i nacisk na polski wymiar sprawiedliwości, a co innego próba organizacji polskiego Majdanu, który może doprowadzić do rozlewu krwi. To już po prostu gruba przesada.
  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/imagecache/Oryginalny/images/145060682311300674125.jpg

  Kukiz w cotygodniowym porannym programie Radia Zet prowadzonym przez Monikę Olejnik, dał do zrozumienia, że ostatnie wydarzenia w naszym kraju, interpretuje jako interwencję tajemniczego zagranicznego "filantropa". Wcześniej były kandydat na Prezydenta, Marian Kowalski, stwierdził nawet niedawno, że nowy idol lewicy, Ryszard Petru, który od miesiąca przemawia do nas z wszystkich kanałów telewizyjnych, to człowiek George'a Sorosa.

  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/imagecache/Oryginalny/images/145060682311300574125.jpg

  Gdy inni politycy udawali, że nie wiedzą o jakim tajemniczym "filantropie" mowa odczytał im z jakiejś strony internetowej:


  „Soros, amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe, intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji, który ma budżet 150 milionów złotych i jest finansowany z mechanizmu finansowego europejskiego obszaru gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewicowe organizacje pozarządowe, walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów”

  Wzbudziło to sporą konsternacje i do teraz lewicowe media nie bardzo wiedzą jak to opisywać i czy w ogóle. Rytualne nie zauważenie wypowiedzi Kukiza może być ostatecznym potwierdzeniem teorii o wpływie tego "filantropa" na polskie życie polityczne. Warto obserwować zachowanie salonowych mediów w tej sprawie.
  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/imagecache/Oryginalny/images/145060682311300074125.jpg

  Podczas tego samego programu radiowego, obecny szef klubu parlamentarnego Sławomir Neumann z PO wypomniał, że za ich rządów Polacy nie protestowali. Na to Paweł Kukiz w Radiu Zet stwierdził:


  „Były takie marsze. Nie było? A o co były marsze 11 listopada? O demokrację! Ludzie byli pałowani, ja mogę pokazać kilka filmów z 11 listopada za czasów waszej władzy. Ludzie byli kopani na ulicach, to zwyczaje zomowskie”

  I dalej


  „Gdzie byli obrońcy demokracji, gdy grabiono nasze pieniądze z OFE? Gdy podnoszono wiek emerytalny? Po rozmowach u „Sowy”, gdy klasa polityczna skompromitowała się do cna? Na demonstracji KOD było wielu porządnych ludzi, ale zmanipulowanych przez media”

  Paweł Kukiz mówiąc jak jest z pewnością zaskarbił sobie wielu zwolenników, ale też nowych potężnych wrogów
 • najbardziej przeraża mnie że Berlin
  chce się podzielić III.RP wg "preferencji wyborczych'2010" ale nie z Moskwą lecz z Kijowską juntą:
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/ca/Wybory_prezydenckie_2010_I_tura_BK.png

  być może planowali to od czasów "Solidarności":
  http://www.kresy.pl/wydarzenia?zobacz/michnik-chce-polsko-ukrainskiego-panstwa
 • z sieci:
  z sieci:
  Robi się groźnie bo już

  inzynier magister, pon., 2015-12-21 17:13
  Robi się groznie bo już niemiecko języczne pionki są pociągane przez sznurki masonerii !!!! Sami przeczytajcie jak atakują, tylko trochę ten rząd jest niezalezny a już jaki idzie wściekły atak ! Gdyby ONR doszedł do władzy to nie miejcie złudzenia odrazu by wysłali wojsko niemiecko-unijne w ramach ustawy o pomocy sojuza kołchozu UE ! Zgodnie z ustawą satanistów o numerze 10 66-6

  "Według Jeana Asselborna, szefa ministerstwa spraw zagranicznych Luksemburga, polski rząd depcze podstawowe zasadami, które kierują Unią Europejską. Jego zdaniem władze UE muszą zareagować i dać do zrozumienia, że takie postępowanie nie będzie tolerowane.- To, co się dzieje w Polsce jest zadziwiające i przerażające. Atak na niezależność wymiaru sprawiedliwości oraz na media, a przede wszystkim stosowane przy tym metody, to jest deptanie podstawowych zasad Unii Europejskiej. Można odnieść wrażenie, że cofnęliśmy się do czasów Związku Radzieckiego – stwierdził w niemieckim radiu SWR Jean Asselborn, szef luksemburskiego MSZ.- W Polsce naród stawia władzy czoła. Unia Europejska musi jak najszybciej i w niezostawiający wątpliwości sposób powiedzieć polskiemu rządowi, że tak robić nie wolno – dodał. Nie wykluczył też, że Polska straci głos podczas posiedzeń organów UE. Pochwalił również mieszkańców Polski wychodzących na ulice protestując przeciwko rządowi, porównując ich do biernej postawy społeczeństwa węgierskiego.

  http://www.pch24.pl/cofnelismy-sie-do-czasow-zwiazku-radzieckiego--minister-luksemburga-krytykuje-polski-rzad,40118,i.html#ixzz3uyLhy6RM
  Skandaliczne słowa przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza, który dopatrywał się w Polsce „zamachu stanu”, odbiły się głośnym echem w Polsce i w Europie. Nie była to pierwsza budząca kontrowersje wypowiedź Martina Schulza – ten sam eurokrata groził Polsce użyciem siły, jeśli nie zgodzimy się na przyjęcie narzuconej przez Unię liczby emigrantów. W obliczu coraz bardziej brutalnych prób ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski, na portalu Protestuj.pl powstał apel o ich zaprzestanie.
  http://www.pch24.pl/ten-list-masowo-otrzymuja-schulz--juncker-i-tusk---podpisz-,40107,i.html#ixzz3uyLwlNMK
 • Nie mylmy pojęć.
  Nowoczesna PL stworzona przez nadzorców Petru to nie Nowoczesna Polska. To kraj któremu pozwolą pisać na tabliczce rejestracyjnej literki PL. Czyli geograficzny region Europy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031