Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1755 postów 1595 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Wyrwać chwasta.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wystarczy wziąć ( w rękawiczkach rzecz jasna ) Wyborczą pod swiatło, żeby zobaczyć przeswitujące „precz z białą gęsią”, „precz z krzyżem” ...

 Wystarczy wziąć ( w rękawiczkach oczywiscie ) Wyborczą pod swiatło, żeby zobaczyć przeswitujące „precz z białą gęsią”, „precz z krzyżem”czy „wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska pruskiego i do Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze do Wilna i na drodze do wszystkich waszych projektów finansowych”.

Nie tak dawno, w znakomitym moim zdaniem felietonie  Jesień volksdeutscha  Ziemkiewicz pisał:

Okazuje się, że w zdecydowanej większości autorami materiałów, którymi - jako głosami Zachodu, a więc Białego Człowieka pouczającego głupich tubylców - epatuje czytelników „Gazeta Wyborcza" i media jej pokrewne, są autorzy "Gazety Wyborczej" i mediów jej pokrewnych. ( ... )

Źródło antypolskiego hejtu bije tu, nad Wisłą [ tzn. na Czerskiej i Wiertniczej ]

( ... )

Jak dotąd wobec Polski metoda "na Białego Człowieka" była wyjątkowo skuteczna. To boleśnie przeczy naszym patriotycznym stereotypom, każącym przypisywać Polakom jakąś szczególną dumę, godność narodową... Polacy może kiedyś rzeczywiście tacy byli. ( ... ). Małe kraje, takie Węgry czy Słowacja, potrafią się postawić. "Królewski szczep piastowy" na sugestię, że nie powinien się o swoje upominać, bo to się Niemcom nie spodoba, bo nas tam wyśmieją albo odmówią poklepania po plecach, kładzie po sobie uszy i podwija ogon, aż pokolenia przodków ze wstydu zakrywają w trumnach twarze dłońmi.

Przynajmniej tak było dotąd.

"Kaczyński ma jedną idée fixe - Polska suwerenna. To wizja... w bardzo starym stylu rozumiana jako pełna kontrola władzy politycznej nad państwem. Całkowicie niewykonalna w warunkach globalizacji, albo wykonalna kosztem tego, że Polska straci związki z Unią Europejska" - tak w wywiadzie dla "Kultury Liberalnej" definiuje zło "kaczyzmu" Agata Bielik Robson, której jestem wdzięczny za szczerość. W pewnym sensie ma zresztą rację - suwerenność Polski powiązana jest z osłabieniem nad Wisła wpływów Berlina, Brukseli i korporacyjnych central zachodnich krajów. Tak jak swego czasu mrzonki Dmowskiego i Piłsudskiego, całkowicie niewykonalne w ramach ładu Kongresu Wiedeńskiego, prowadziły do utraty związków z trzema cesarstwami, które - wedle dzisiejszej narracji historycznej lewicy, powtarzającej zresztą narrację zaborców - cywilizowały polską dzicz i anarchię.

Co Bielik Robson, Jana Sowę (jednego z głosicieli powyższej tezy o "cywilizowaniu"), "Wyborczą", "Krytykę Polityczną", "Kulturę Liberalną" i inne wymienione tu ośrodki oraz autorytety trwoży - to dla Polaków jest, jak sądzę, drogie sercu. Oczywiście, nie dla wszystkich. Kto zna naszą literaturę, historię, wie, że od wieków obok Polaka niepokornego, upierającego się przy wolności i niezawisłości, przewija się w niej postać Polaka-renegata, którego wszystko co polskie brzydzi, wkurza i boli, a najbardziej go boli to, że nie urodził się Francuzem, Anglikiem czy Niemcem, niechby nawet Ruskim, tylko nadwiślańskim podludziem.

Za okupacji zyskało to nawet urzędową nazwę - volksdeutsch.

Naturalną skłonnosc do donosicielstwa żydokomuna wyssała z tym samym mlekiem, co nienawisc do krzyża, honoru i Polski.

Wszelkie objawy polskosci działają na nich jak na diabła woda swięcona, a ponieważ od kilku lat polskosc coraz silniej wybija na 11 listopada ( data niezbyt szczęsliwa, ale uswięcona prawie stuletnią tradycją ),  w okolicach tego dnia żydokomuna przestaje panować nad sobą, toczy pianę i zgrzyta zębami jak opętany. Nie tylko biedny Miecugow zatyka uszy, żeby nie słyszeć „ochrypłych głosów” wołających „nienawistne, agresywne” słowa „Bóg, Honor, Ojczyzna” – wszystko, choćby „bób, horror, obczyzna”, ale tylko nie to!

[ Poważnie zastanawiam się, czy te konwulsyjne reakcje na wzmiankę o Bogu, honorze i Ojczyźnie nie są oznakami prawdziwego opętania? ].

Jak słusznie podsumowuje pan Marian Piłka:

Neobolszewizm atakuje. "Gazeta z takim stosunkiem do narodu, nie ukazywałaby się w żadnym państwie":

Komintern, bodajże w 1937 roku, wydał polecenie utożsamiania wszystkich swoich przeciwników z faszystami. Dlatego wszystkie ugrupowania patriotyczne, nawet jeżeli byli to patriotyczni socjaliści nazywał partiami „faszystowskimi”. Dla socjalistów patriotycznych nawet ukuł termin „socjalfaszystów’. Zaś prawica dla komunistów, także ta konserwatywna i katolicka, zawsze walcząca z różnorakimi przejawami totalitaryzmu takimi jak hitleryzm, czy włoski faszyzm, zawsze była traktowana jako przejaw „faszyzmu” .

Tę kominternowską tradycję skutecznie kontynuuje Gazeta Wyborcza publikując min. rysunek Janka Kozy, porównujący polskie barwy narodowe z hitlerowskim symbolem.

 

To pokazuje, jak bardzo antypolska jest ta gazeta, jak nienawidzi wszystkiego co polskie. To przejaw neobolszewizmu. Jest ona po prostu obrzydliwa. Gazeta z takim stosunkiem do narodu, nie ukazywałaby się w żadnym państwie. **Po prostu nikt by jej nie kupował. To że jest ona kupowana, czytana i cytowana w poważnych dyskusjach, to objaw głębokiego kryzysu polskiego patriotyzmu, wykorzenianego w czasach komunistycznych i do tej pory jeszcze całkowicie nie przezwyciężonego. To gazeta wykorzenionego kulturowo i narodowo motłochu i tylko do niego są adresowane te antypolskie rysunki i artykuły.

Ta gazeta powinna spotkać się z całkowitym ostracyzmem ze strony patriotycznej opinii publicznej. Jej dziennikarzom nie powinno się podawać ręki. Oni bowiem plują na to co dla nas święte. Instytucje państwowe nie powinny nie tylko reklamować się we tej gazecie, ale nie powinny jej prenumerować. To samo dotyczy wszystkich przyzwoitych ludzi. Niech ci specjaliści od „faszyzmu” sami siebie czytają i sami siebie kupują.Gazeta Wyborcza to nie jest gazeta dla przyzwoitych ludzi.

KOMENTARZE

 • Unia Słowian od Łaby- Odry do Władywostoku !!!!!
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! precz z żydo-UE bo to śmierć naszej Słowiańskiej tożsamości naszej Słowiańskiej kultury !!!!
  !
  Apel do Słowian !!! SŁOWIANIE ŁĄCZMY SIE przeciw żydowskiej -UE ! bo to zboczeńcy świry !! UNIA SŁOWIAN OD ŁABY DO WŁADYWOSTOKU !
 • Autor
  5*
  Judenrat z Czerskiej trzeba obrzydzać Polakom na każdym kroku i można tego dokonać ich własną bronią - agitacją!
 • Autor
  Przyjemnie było popatrzeć na niejakiego Sierakowskiego komentującego wyniki wyborów, buźka bardziej trójkątna i oczki bardziej kaprawe ze zmartwienia co to, jak nowy rząd przestanie dotować takie mózgowździny,
  będzie. Oj przyjdzie pomyśleć im globalnie o sobie, jakieś wykłady w markiecie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31