Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1922 posty 2795 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Impresje przedwyborcze – moi ulubieńcy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Starożytni mawiali o Demostenesie i Cyceronie, że pierwszemu nie można było nic ująć, a drugiemu nic dodać.

 Zupełnie jak uczestnikom debaty ( choć niejeden miast oklasków powinien dostać baty ).

Najpierw pani premier ( z płci jej i z urzędu ten zaszczyt należy ). Premier, która zakazała drożdżówek, batonów i solenia zupy, zaczęła straszyć, że jak wygra Kaczyński, to "będzie nam mówił, co mamy jeść"( RAZ ); premier która z polecenia Tuska na rozkaz Adolfiny sprowadza do Polski islamistów, straszy nas państwem wyznaniowym. Premier, która po osmiu latach rządów swojej partii ogłasza, że ma pomysł i program ... ( np. w dziedzinie podatków – wg słów ministry Muchy, banalnie prosty, ale zbyt trudny, żeby go wyjasnić ). To ja już wolę głosowac na własną pralkę, która ma wiele sprawdzonych programów.
Po pani premier warto wspomnieć wiceszefa MSZ z Platformy, ktory jest wyjątkową kanalią nawet jak na kanalizacyjne standardy PO.
W rozmowie z Onetem Rafał Trzaskowski wyjaśnia kulisy porozumienia UE ws. uchodźców, mówiąc m.in. że do Polski wcale nie musi trafić zapowiadane 7 tys. osób. Jego zdaniem warto było przyjąć uchodźców, aby do końca móc negocjować swoje warunki. - Można mówić oczywiście, że się nie zgodzi na to i postawić wojsko na granicy, ale to jest równoznaczne z wyjściem z UE – dodaje. Sekretarz stanu MSZ krytykuje także Jarosława Kaczyńskiego, który jego zdaniem "swoimi wypowiedziami rujnuje reputację Polski w świecie".

Czyli warto bylo przyjąć niemiecki dyktat, żeby móc negocjować ... niestety nie studiowałem Talmudu i nie znam takiej logiki ( cos mi swita z czasów głosowania nad obecną Konstytucją RP i pamiętam, jak tłumaczono, ze warto ją przyjąć, by móc ją potem zmienić ). A odnosnie wojska, to Wegrzy postawili swoje na granicy, ale z UE jeszcze nie wyszli.

Wspominana przez kanalię Trzaskowskiego, a psowana przez Kaczora „reputacja Polski w swiecie” to oczywicie darmowe robienie łaski Niemcom, co jest drugą, jesli już nie pierwszą naturą każdego platformersa.

Przypomnijmy, że Trzaskowski to ten sam, który tłumaczył, iż Polska nie może sprowadzić rodaków z Mariumpola, albowiem  „podważa[łoby to ] status Ukrainy jako państwa silnego i demokratycznego i dlatego Warszawie trudno sobie na to pozwolić”.

Rzekomym objawieniem debaty był „czerwony mesjasz lewicy” ( copyright RAZ ). Ano obaczmy, kto zacz ( patrz też zdjęcie wprowadzające ):

http://www.tygodnikprzeglad.pl/jacka-kuronia-pytania-o-polske/

W końcowej części artykułu Jacek Kuroń i Adrian Zandberg proponują \”zainicjowanie obywatelskiej debaty – Jakiej Polski chcemy? Przez minione dziesięć lat elity, prowadząc zasadnicze dzieło przebudowy ustrojowej, nie zadały społeczeństwu tego pytania\”. Mistrz i uczeń (to nie ironia!) dotknęli najważniejszego problemu, o którym warto porozmawiać.

Kto się nie brzydzi, może wejsc w link, a tam i Kuroń i naczelny cadyk Smolar i GóWno, słowem nowa ( od ćwierćwiecza ) jakosc na scenie politycznej Polin ( = hebr. tu spocznij ).

Na wszelki wypadek nie zapomnijmy też o mogącym się nagle pojawić w mediach Marku Migalskim, który apelował, żeby sprzedać jak najwięcej ziemi Niemcom i Żydom, to wtedy Ruscy nas nie zaatakują.

Tymczasem kampania KORWINA idzie zbyt dobrze i najwyższy czas cos spierd*lić. Starosc, nie radosc i Krul zapomniał powiedzieć o Hitlerze i jego zasługach, ale już wywiadzie dla SE

 „koniak poprawia zdolność koncentracji [kierowcy], a nie szkodzi”

- Przyjąłby pan Balcerowicza do siebie?

- Oczywiście. Tego dzisiejszego. On bardzo zmienił poglądy. Pamiętam go sprzed 40 lat i on mówił jak socjaldemokrata. Dziś jest liberałem. 

Zaraz, zaraz, czy chodzi o tego samego Balcerowicza, pezetpeerowskiego doktrynera, który w charakterze słupa znanego filantropa, Sorosa, przeczyscił nas bez przerywania snu i zlikwidował nawis inflacyjny metodą nieekwiwalentną, doprowadzając do dzisiejszej pauperyzacji Polakow? No chyba, że to taka gadka po większym koniaku ...

A tymczasem w niemieckich mediach panika narasta:

"Die Welt" obawia sie, ze narastajacy wsród polskiej mlodziezy konserwatyzm zniweczy plany polskiej sluzalczosci wobec Niemiec i pozostalych krajów UE

A nawet, że:

„Kaczyński zbuduje państwo o autokratycznych tendencjach i będzie blokował Unię”

Oczywiscie w języku tych pismaków „blokowanie Unii” oznacza brak zgodny na dyktat Niemiec i ich najwyraźniej oszalałej pani kanclerz, która w sposób autokratyczny własnie chce narzucić wszystkim mechanizm relokacji sprowadzonych przez siebie samą islamistów.

No cóż, będzie się działo, przed nami przesilenie i wyjątkowa szansa.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031