Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1917 postów 2770 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Wszystkim zawiedzionym debatą między Szydło a Straszydło.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Wygląda na to, że mieliśmy do czynienia z debatą, podczas której padła rekordowa ilość kłamstw, niedomówień i zwodzenia widza i słuchacza. Nie padło żadne konkretne stwierdzenie, zapowiedź czy deklaracja”

Tak rozpoczyna swoją analizę wczorajszej debaty Michał Polak z Prawy.PL

Z kolei zazwyczaj bardzo przeze mnie ceniony pan Michalkiewicz pisze ( też najwyraźniej  trawiony przedwyborczą gorączką, choć stanowczo temu zaprzecza ):”padyszachowi wiozą zboże, kogut w jajku pieje, Platforma w ramach zaprzaństwa, PiS udrapowany w szaty patriotyzmu, RAZWIEDUPR, Stalin liczy glosy, nasza Złota Pani struga z banana, ile trzeba zmienić, żeby wszystko pozostało po staremu” – słowem tylko JKM i monarchia absolutna, bo w przeciwnym wypadku PiS i PO to jedno zło.

[ Osobiscie dziwią mnie te pretensje starego wyjadacza wobec PiS-u, że ten zamiast namawiać do głosowania na Korwina czy Kukiza, to łapczywie zabiega o wszystkie głosy dla siebie ].

Wprawdzie starożytni Rzymianie mawiali, żeby niczemu się nie dziwić, a raczej wszystko starać się zrozumieć, ale naprawdę nie potrafię zrozumieć, „oso chodzi” z tym zawiedzeniem po debacie.

Czyżby osiem lat rządów PO było zbyt krótkim czasem, żeby poznać się na PO, na Tusku, na Sikorskim i na pani Kopacz?

Czy ktos spodziewał się, że nagle pani premier, dotychczas skrywająca swój wdzięk i talent pod maską Goździkowej z magla, nagle przemówi jak Winston Churchill? A nawet gdyby cudem Boskim ( czy raczej z dopustu Bożego żartem piekielnym ) dokonała się taka przemiana, to niby co mielibysmy usłyszeć: ostatnie 8 lat to tylko takie jaja sobie robilismy, ale teraz to mamy program polityczny i gospodarczy, jakiego swiat nie widział, voilà!

A znowuż pani Beata to tylko same uniki, żeby ani szydło ani żydło nie wyszło z worka przed wyborami?

Naprawdę dziwię się dziwiącym.

Oczywistym skandalem jest rzecz jasna co innego, a mianowicie łamiąca zasadę równego traktowania debata w publicznej TV zarezerwowana tylko dla przedstawicieli dwu komotetow wyborczych, ale to już inna historia.

 

PS

Odnosnie „straszydła” w tytule: nazywam tak panią Ewę Kłamacz nie z powodu jej osobliwych rysów, ale z powodu rytualnegostraszenia PiS-em, msciwoscią Kaczyńskiego, powrotem do sredniowiecza – już nie pamiętam, czy „oczy Macierewicza” też były ujęte w tym repertuarze, czy też nie. A co ze strasznymi nosami? 

KOMENTARZE

 • Nie jestem zawiedzony
  Debata nie mogła być inna.PO i PiS ,Wyborczą i TVN łączy sprawa Ukrainy,podobne podejscie do Rosji.Omi kłócą się personalnie a nie poglądowo,bo mają je podobne
  http://litera.fr/category/news/
 • Żydowskiego teatru ciąg dalszy !
  Teatr politycznie zaangażowany. Tym razem odbyły się dwie premiery, obie pod nazwą "Debata". Obie były bardzo udane, w drugiej nawet zaangażowano statystów. I choć niektórym z nich przychodziła do głowy swoboda interpretacji w narzuconym repertuarze, to jednak przedstawiciele wolnych i niezależnych mediów szybko przywrócili ich do właściwej roli w spektaklu kreowania poprawnych autorytetów.
  Ku chwale wykutego w takim znoju magdalenkowego porozumienia gwarantującego władzę i bezkarność wszystkim żydom.
  Na magdalenkę załapał się nawet pedofil Polański (żyd) choć tak naprawdę jego wyczyny absolutnie nie są sprawą państwa rzekomo polskiego - taki mały przykład żydowskiej bezkarności w kraju nad Wisłą ...
 • Dla uzupełnienia wiedzy.
  O amerykańskiej szkole "premierów" dla Świata.
  http://naszeblogi.pl/56343-stanislaw-michalkiewicz-i-szkola-liderow-w-usa

  tu niepełny wykaz "premierów"
  https://en.wikipedia.org/wiki/International_Visitor_Leadership_Program

  tu o przyszłej premier z PISu
  http://prawapolityka.pl/2015/07/szydlo-szkolona-przez-departament-stanu-usa/

  jest też wzmianka o Kukizie a raczej o jego otoczenie w czasie gdy był chwalony przez reżimowe media.

  Całość się zgrabnie układa w "żydowską kolonię".

  .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031