Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1792 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Minister Zdrowia ostrzega: „GłuPol szkodzi!”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Wojny!" - krzyknęli. - "Jakiej?" - spytał. - Zawołali: "Wojny z Moskalem! bić się! Hajże na Moskali!" [ ... ] "A głupi! a głupi! A głupi wy! Na kim się mleło, na was skrupi. „Pan Tadeusz”, księga siodma.

 

Amerykanie prowadzą z Rosją na wschodniej Ukrainie ( Ukrainie rozumianej nie tyle jako państwo, ile jako terytorium ) typową wojnę zastępczą ( proxy war ) i najwyraźniej zamierzają ją prowadzić do ostatniego Ukraińca.
Posrednio potwierdza to amerykański psychopata, senator John McCain ( por. John McCain says US is engaged in proxy war with Russia in Syria | US news | The Guardian ).
 
Wszystko to powoduje poważny dysonans poznawczy i moralny w częsci polskiej opinii patriotycznej.  Co więcej, jest to niezgodne z liczącą kilka już wieków tradycją głupoty politycznej w Polsce. Oto mamy wyjątkową okazję, żeby znów wykrwawić się w cudzym interesie, zniszczyć ze szczętem resztki polskosci na wschodzie, sprowadzić się do roli pierwszego pionka do zbicia na niemiecko-rosyjskiej szachownicy a tymczasem jedyne, co nam się udało to izolacja Polski w regionie i straty w handlu. A gdzie krew, gdzie zniszczenia, gdzie wdowy i sieroty? Potrzebne sa pilnie nowe rany, bo coraz trudniej rozdrapywać Rzeź Pragi z 1794 roku, aktywnie zapominając o Rzezi Wołyńskiej. Nic więc dziwnego, że obcy agent z polskim kretynem pod rękę, z Gayzetą Wyborczą w jednej, a Gazetą Polską w drugiej, aż przebierają nogami, żeby wepchnąć polski palec między drzwi, a polską szyję między ostrza poważnych szermierzy.
 
Spójrzmy na najnowszą okładkę GłuPola. Od pewnego czasu potomkowie zbrodniarzy z Ponar przygotowują się do ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej oswiaty na Wileńszczyźnie. Być może dlatego też trzeba zająć Polaków jakims tematem zastępczym, a cóż lepszego niż jak zawsze do tej pory działający sposób „na Moskala”?
Otóż okazuje się, że „wg NATO” już nie kraje bałtyckie z dwoma czołgami na krzyż, ale Polska jest najbardziej zagrożonym rejonem po Donbasie.
 "I wyjdzie, aby uwodzić narody z czterech stron świata, Goga i Magoga, aby ich zgromadzić na bój. " ( Ap 20,8 )
No kto by to pomyslał. Owszem, tamte tereny miały kluczowe znaczenie w konflikcie polsko-krzyżackim w 1409-1411 oraz w czasie pierwszej wojny swiatowej ( Tannenberg 1914 ), ale żeby Gog i Magog nie mieli lepszego miejsca do konfrontacji?
 
Ponad rok temu GłuPol donosił:
Na najnowszej okładce tegoż widzimy, jak własnie taka przecinką na wysokosci Gołdapi zaatakują nas Rosjanie . Próżno tłumaczyć, iż jakikolwiek atak lądowy musiałby nastąpić z terytorium Białorusi i że akurat nie NATO, a Łukaszenka jest dzis gwarantem bezpieczeństwa naszej północno-wschodniej flanki, no ale naszym rusofobom od Sakiewicza nie chodzi przecież ani o prawdę, ani o interes Polaków.

KOMENTARZE

 • @
  I ok, co nie zmienia faktu, ze do ruskich trzeba miec dystans betonowy. Ciekawostka jest cxemu od tylu lat nie moze on byc atomowy, czy jak ostatnio sie pokazalo lupkowy? Blokowanie polskiej mysli technicznej przez sraluchujow antypolskich tez nie jest bez znaczenia.
 • Do @DelfInn 16:42:52
  Do ciebie trzeba mieć dystans żydzie ukrywający sie pod nickiem Delfin !
  !
  Rosja TO JEDYNA NADZIEJA SŁOWIAN BY SIĘ WYZWOLIĆ od żydów !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! żydostwo to rak który toczy ludzkość
 • @DelfInn 16:42:52
  ma Kolega rację - tyle się nagromadziło zaszłosci, że nie wiadomo od czego zacząc, choć prawde mówiąc wiadomo od czego : od zarzucenia chorobliwej antyrosyjskosci, od całkowitego zarzucenia anachronicznej i szkodliwej doktryny Giedroycia, od małych gestów

  pozdr
 • @ele 17:52:00
  ???
 • @DelfInn 16:42:52
  Mysle, ze skoro mozemy sie przyjaznic z Niemcami do tego stopnia, ze jestesmy z nimi razem w Unii (?)Europejskiej; i mozemy od nich kupowac za wielkie pieniadze rupietoly wojenne (czolgi Lepard- pokazane na defiladzie wojskowej w Warszawie); zapraszamy Niemcy na wspolne konwektykle celebrujace zwyciestwo nad faszyzmem; razem wspolnymi silami pomagamy Niemcom budowac banderowska przyszlosc Ukrainy i wspomagamy Niemcow finansowo kupujac od nich takie rzeczy, ktorych nikt przy zdrowych zmyslach by kijem nie dotknal; tworzymy wspolny front z Niemcami na przyklad w rozboju na Balkanach popierajac ustaszow i muzulmanow - to ja rozumiem, ze i z Rosja mozemy sie starac zaprzyjaznic.

  Prawdopodobnie kosztowaloby to duzo mniej niz przyjazn z Niemcami.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031