Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1917 postów 2770 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Wytrzymać jeszcze miesiąc, do wyborów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Myslę, że setkom tysięcy, jesli nie milionom Polaków, hańbiący schyłek rządów „Platformy Europejskiej” pali wstydem lica. Ale musimy wytrzymać jeszcze miesiąc.

 

Podobnie jak jeszcze miesiąc-dwa wytrzymać muszą nasi Rodacy z Mariumpola, nim zostaną sprowadzeni do Macierzy.
Trudno powsciągnąć emocje, kiedy praktycznie codziennie jestesmy swiadkami jawnej, bezwstydnej zdrady, choć czasami z instrumentalnym wykorzystaniem osób intelektualnie niepełnosprawnych. Kiedy z jednej strony pani minister spraw wewnętrzych, z zawodu katechetka, o inteligencji pomiędzy amebą a Muchą ( ministrą Muchą, tą od dramatycznie prostego systemu podatkowego, który jest zbyt skomplikowany, żeby go wyjasnić ) bez problemu wyraża zgodę na niemiecki mechanizm rozdziału arabskich drabów,Rzecznik MSZ przyznaje: sprowadzenie [ dwustu ] Polaków z Mariupola to poważny problem.
Jego zdaniem istnieją również problemy natury prawnej, ponieważ „ta sprawa jest niezwykle delikatna również z punktu widzenia prawa międzynarodowego”. Jak tłumaczył, choć osoby te mieszkają w pobliżu frontu, ale na terenie w pełni kontrolowanym przez stronę ukraińską. Wojciechowski uważa, że zorganizowanie wyjazdu Polakombyłoby „podważeniem” sprawowania przez Ukrainę kontroli nad jej terenami.Dodał również, że według oceny MSZ Mariupol jest bezpiecznym miastem.
Ukraina, Ukraina ... czytałem kiedys u Sienkiewicza ... czy chodzi może o tę masę upadłosciową, będącą obecnie żerowiskiem międzynarodowego Żyda i miejscowych sierot po Adolfie Alozjowiczu, a która wciąż nie wyzbyła się rojeń o „Zakierzoniu” ( od fajki lorda Curzona, którą od niechcenia pukał w mapę nieznanych sobie krain ). Po sprowadzeniu tamtejszych Polaków do Polski, mam nadzieję, że na ich miejsce wysłany zostanie ów Wojciechowski, żeby mógł bezpiecznie i do woli zażywać niepodważalnej kontroli Ukrainy.
Przy okazji:
Nie bez przyczyny nazwałem PO Platformą Europejską, albowiem jak słusznie Max Kolonko: od czasu ucieczki Donalda Tuska do Brukseli, partia ta w swojej swiadomej częsci przestała wiązać z Polską jakiekolwiek plany czy nadzieje. Wzorem jurgieltników Rzeczpospolitej okresu rozbiorów, Tusk przehandlował Polskę za około pół miliona USD rocznie, pani komisarz Bieńkowska za niewiele mniej ( które to pieniądze i tak pochodzą z polskich podatków ), zas marzeniem jurgieltników pomniejszego płazu jest powtórzyć w jakims chociaż stopniu ich sukces i też dostać zarówno imunitet jak i bizantyjską odprawę w Brukseli.
( Swojski cham nie gardzi i mniejszymi obrywami, stąd te kilometrówki Sikorskiego i ulubiony Pomerol, o ile tylko była okazja płacić kartą służbową ).
Tymczasem Tusk zdradził nie tylko Polskę, ale i Platformę, bo forsując za posrednictwem rządu Kopaczyny relokację arabskich drabów w Polsce ostatecznie zniweczył jej jakiekolwiek szanse wyborcze. A że to nie dotarło jeszcze ani do dołów partyjnych ani nawet do samej Kopaczyny i jej „parszywej dwunastki”, no cóż ... nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę tych szubrawców w pasiakach.
A co do pomysłu: „z braku innych zmartwień i na polecenie Adolfiny zafundujmy sobie w Polsce mniejszosc syryjską”, to uważam, że jeden Tadeusz Syryjczyk ( „rząd Mazowieckiego czyli sami Żydzi i jeden Syryjczyk” ), bliski wspólpracownik Balcerowicza, zupełnie nam wystarczy.

KOMENTARZE

 • Jak było źle tak źle i będzie.
  No i co, myśli Pan ze za miesiąc po wyborach wszystko się zmieni?
  Nic się nie zmieni. Coś tam się zamaluje, coś zretuszuje. Zaprowadzi kilka rodzin z Mariupola. Naopowiada nowych bajek a w kraju wciąż będzie to samo czyli gówno. Polacy jako właściciele Polski znowu oblali test na gospodarza. Polska stacza się po równi pochylej i dalej będzie. Jedynym odbiciem od rzeczywistości jest fakt iż inne kraje w swojej narodowości staczają się jeszcze szybciej. Żadne pocieszenie. Mamy to na co na dzień dzisiejszy zasługujemy.
 • @Stara Baba 18:06:46
  Witam serdecznie!

  Jestem jak to się mówi ostrożnym albo umiarkowanym optymistą - może zdarzy się cud. czasami wystarczy, żeby to była samosprawdzająca się przepowiednia. jesli mielibysmy kolejne rządy PO, to w kraju zapanowałby całkowity marazm, zas zmiana na PiS z jego powiedzmy patriotyczną ( dla korwinistow: bolszewicko-narodową, he he ) retoryką może pobudzić do działania - ludzie powiedzą sobie, że teraz będzie lepiej i zacznie się robić lepiej.
  np. włączenie Polaków na wschodzie oraz Polonii z obu Ameryk do życia politycznego i gospodarczego Polski może skutkowac wybuchem entuzjazmu.
  Wg mnie sprawą krytyczną jest spolszczenie MSZ-u poprzez wymiecienie żelazną rózgą tzw. stajni Geremka.
  Dla wielu początkiem może być, że nagle w miejsce pedagogiki wstydu usłyszyly z włąsneychcmediów cieple słowa o Polsce i Polakach.
  Wierzę w moc "impoderabiliow"

  pozdrawiam
 • @MacGregor 18:31:23
  "imponderabiliów" ( = rzeczy nie dających się zważyć ) - ech te literówki
 • ----TRANSMISJA - RADIO MARYJA
  Słuchałam przemówienia Papieża w ONZ , po zakończeniu sprawozdawca z R.M podkreślił zachowanie operatora . Gdy Papież mówił min o atomie zagrażającym ludzkości, operator pokazał irańską delegację . Ksiądz sprawozdawca chyba ma wiedzę ,że puki co to Iran nie zrzucił bomb na Hiroszimę , Nagasaki .

  RADIO MARYJA -wyrocznia dla polskich katolików - o czym tu gadać !.
 • Piękny ten portret Sobieskiego, choć ja bym dał inną wypowiedź
  "Za moich czasów kraje chrześcijańskie chciały, bym dał muzułmanom wpierdol, dziś chcą byśmy ich wpuścili w nasze granice, choć ci muzułmanie tego nie chcą." Wspaniale jest krytykować decyzje. Nasz PR-owiec kampanii wyborczej PiS, niepełniący funkcji prezydenta RP A. Duda nie zauważył, że jakaś delegacja Polska wyjeżdża na jakieś negocjacje. Obudził się dopiero gdy wrócili i przecierając zaspane oczęta zaczął pytać, a z jakimi to oni wytycznymi pojechali. Rozkoszne dziecię, nieprawdaż? Dlatego ja bym się znacznie bardziej martwił co będzie za miesiąc, gdy ludzie zapatrzeni w koryto, nie w interes Polski dostaną władzę. To może być tragedia.
  http://d-nm.ppstatic.pl/k/r//d4/26/4da4253fe41fb_o.jpg?1420066800
  obudź się prezydencie, prezydencka kampania wyborcza skończyła się w maju.
 • @MacGregor 19:02:49
  Witam Waszmości , miejmy nadzieję że tę sitwę rozwalić się uda . Ave . https://www.youtube.com/watch?v=AW9rxg84PEc
 • @partyzant 23:06:17
  Ale gorzej to już jest , takiego k...stwa jak teraz nawet za okupacji nie było . Teraz niech PIS rozwali złodziejską sitwę , mam nadzieję że jako patryiota nie posiadasz nic za uszami . Ave.
 • @Zawisza Niebieski 20:50:46
  " Dlatego ja bym się znacznie bardziej martwił co będzie za miesiąc, gdy ludzie zapatrzeni w koryto, nie w interes Polski dostaną władzę. To może być tragedia."

  Zawiszo, masz wiele racji, to może ale nie musi być tragedia...
 • @partyzant 00:26:23
  "Ja patriotą hmm? coś podobnego :) przecie ja bolszewikiem jestem tak twój brat żyd tabot-pjes szczeka"

  Ja tam szanuję psy- najwięksi przyjaciele człowieka i tyle :))))))
  Noooo ale ty psem na pewno ie jesteś !
 • @Astra 02:02:08
  Moje obawy wynikają z obserwacji otoczenia Dudy. Widać wyraźnie, że selekcja negatywna jaką dokonywał prezes od dawna, każdy kto chciał być mądrzejszy od prezesa wylatywał, jak ostatnio Mastalerek. Nie ma dnia, żeby jakiejś gafy nie strzelili. Wczoraj np. ogłosili, że Duda został zaproszony przez papieża do Watykanu, dziś Watykan odpowiada, że tego pana nie zapraszali. Oni nas ośmieszają co chwila, aż strach myśleć, co dziś w USA wykręci.
 • @Zawisza Niebieski 10:50:02
  Może na krzesło w kongresie nie wlezie.
  Trzymam kciuki, żeby nie opowiadał Obamie dowcipów o jego żonie.
  W każdym razie, aby w interpretacji tłumaczki tak to nie zabrzmiało.
  Cóż, kto powiedział, że każdy tłumacz ma znać formy bezosobowe w jęz, angielskim, zwłaszcza kiedy się jest żoną generała.
  Otoczenie prez. Dudy, otoczeniem, ale próżno tam szukać owego generała, męża pani Magdy. Tego prezesa od stow. "Sowa".
  A to zawsze już jakiś postęp.
 • To jest koniec.
  Polska jest krajem który dryfuje w jednym ustalonym kierunku. Bez znaczenia kto tu będzie rządził , kierunek będzie ten sam do końca.
  Jest zbyt późno na odwrót.
  Można sobie pogadać o tym , czy o tamtym i nic więcej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031