Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1792 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Kto ruskim agentem wojuje ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... ten od agenta ruskiego ginie ... i to z rąk samej Kopacz-Nameter.

 Jak słusznie zauważa pan Michalkiewicz, wyjątkowo krótka musi być ławka kandydatów na mężów i mężyny stanu, którą dysponuje nasz RAZWIEDUPR, skoro musi wysługiwać się takimi kreaturami i kanaliami jak np. pani premierzyca Kopacz-Nameter. Najwidoczniej nawet nowo powstałe katedry judaistyki nie są w stanie wystarczająco szybko naprodukować niezbędnych kadr ( „kadry decydują o wszystkim” ). Żeby tylko nie skończyło się to jakims nowym desantem „neo-litwaków” na wzór kadrowego „desantu Stalina” po którym odziedziczylismy dziesiątki jak nie setki tysięcy kadrowców „pełniących obowiązki Polaków”.

[ Jesliby, co nie daj Boże, udało się żydowskim złodziejom obrabować Polaków pod pretekstem „odszkodowań”, to wtedy chętnych do pełnienia roli nowej szlachty jerozolimskiej w Polin na pewno by nie zabrakło a i niejeden chłop z dziada pradziada Piastowicza odkryłby ku swojemy zdziwieniu własciwe korzenie i mielibysmy cud purymowy od Bałtyku po gór szczyty ].

Tymczasem zatrzymajmy się na chwilę przy krotochwilnym spotkaniu z Kopacz-Namater w Krotoszynie:

Premier Kopacz sięgnęła do "argumentu ostatecznego" w polskiej debacie publicznej.

Kiedy ktoś mówi o tym, że w Polsce dzieci głodują, daje argument rosyjskiej propagandzie - powiedziała premier Kopacz w Krotoszynie. Mówię zdecydowanie "nie" dla kłamstw, które dzisiaj mówią, że Polska jest w ruinie, że Polska powiatowa się zwija, że dzieci w Polsce głodują- podkreślała premier.

Przeciwcy Platformy Obywatelskiej przynieśli transparenty "Dość kłamstw Platformy". Ewa Kopacz z kolei wyliczała m.in., ile powstało złobków i orlików podczas rządów PO.

Za Mówienie o głodnych polskich dzieciach służy rosyjskiej propagandzie

Jednymi z pierwszych, którzy zareagowali na kolejne „przekopanie na metr w głąb” przez panią Ewę była „Gazeta Polska”, i słusznie. I tylko szkoda, że nie zauważyli, iż tak naprawdę to oberwali rykoszetem swoim własnym pseudoargumentem jak gołą rzycią w twarz. No cóż, kto ruskim agentem wojuje, ten od agenta ruskiego ginie, nawet jak ma order banderowskiej bezpieki.

PS

Z cyklu „PO robi z Polski burdel na koniec kadencji”:

Platforma Obywatelska poparła projekt śląskich separatystów

KOMENTARZE

 • dzisiaj widzialem znów sołtysową chazaro-babę
  na tle samolotu z napisem Poland Air Force.
  Za sołtysową stado manekinów w kombinezonach . Prawie - imperium z d..y kontratakuje.
 • @Marx 8888 15:08:37
  chyba mieli wczesniej spotkanie z sierżantem Higway z filmu "Wzgórze złamanych serc" ,bo nawet "no abla" .
 • polska komedia nie boska
  Kraj agentami stoi, od zwykłych obywateli az po rządzących...a wszyscy ,nienawidzą Rosji.
  http://litera.fr/category/news/
 • dobrze byłoby żeby ten eksperyment socjologiczny poszedł........
  http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201508/1439388162_wlcyt6_600.jpg
 • Są podludzie i nadludzie...juz kiedyś tak było!
  http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201508/1439414531_laxb2h_600.jpg
 • Ewa Kopacz całkowicie utraciła kontakt z rzeczywistością! Twierdzi, że niedożywione dzieci w Polsce to wymysł rosyjskiej propaga
  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02421-Kopacz--Glodujace-dzieci-w-Polsce-to-rosyjska-propaganda.htm

  http://niewygodne.info.pl/ludzie/kopacz-face-PlatformaRP-cc-by-sa-2,0-466.jpg

  Premier polskiego rządu z dnia na dzień przekracza kolejne granice absurdu. Wczoraj palnęła, że jeśli ktoś w debacie publicznej wypomina niewygodne fakty o głodujących i biednych dzieciach, to w rzeczywistości wpisuje się w rosyjską propagandę. Przypomnijmy zatem pani Kopacz, że ubóstwo i niedożywienie wśród dzieci w naszym kraju, to nie żaden wymysł rosyjskiej propagandy, lecz jeden z wielu palących problemów, od których ekipa Platformy Obywatelskiej odwraca wzrok lub stara się go zabuczeć. Takie są fakty, a nie propaganda!

  Ewa Kopacz całkowicie utraciła kontakt z rzeczywistością! Twierdzi, że niedożywione dzieci w Polsce to wymysł rosyjskiej propagandy
  wpis z dnia 13/08/2015  foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

  Premier polskiego rządu z dnia na dzień przekracza kolejne granice absurdu. Wczoraj palnęła, że jeśli ktoś w debacie publicznej wypomina niewygodne fakty o głodujących i biednych dzieciach, to w rzeczywistości wpisuje się w rosyjską propagandę. Przypomnijmy zatem pani Kopacz, że ubóstwo i niedożywienie wśród dzieci w naszym kraju, to nie żaden wymysł rosyjskiej propagandy, lecz jeden z wielu palących problemów, od których ekipa Platformy Obywatelskiej odwraca wzrok lub stara się go zabuczeć. Takie są fakty, a nie propaganda!


  r e k l a m y  "- Jak ktoś mówi, że w Polsce dzieci głodują, to dają argument naszym niekoniecznie przyjaciołom, którzy dzisiaj, w tej rosyjskiej propagandzie, wykorzystują to przeciw Polsce. Czy to jest obywatelska i patriotyczna postawa?" - powiedziała wczoraj urzędująca premier polskiego rządu. W tym kontekście powstaje pytanie - czy obywatelską postawą będzie zatem udawanie, że problemu głodujących dzieci nie ma? Albo, czy będziemy patriotami głośno bucząc na informacje o liczbie osób zmagających się z biedą i ubóstwem? To chyba ostateczny dowód na to, że Ewa Kopacz całkowicie utraciła kontakt z rzeczywistością i obecnie nie ma już bladego pojęcia co się dzieje w kraju.

  Przypomnijmy zatem pani premier, że zgodnie z oficjalnymi statystykami publikowanymi przez rządowy (podkreślam: rządowy) Główny Urząd Statystyczny (GUS), głodujących dzieci w naszym kraju jest ok. 450-470 tys. (raport pt. "Warunki życia rodzin w Polce"). Rodziców tych dzieci nie stać na to, by zapewnić im codziennie trzy kompletne posiłki. Prawie 36 proc. dzieci w Polsce rodzi się w biedzie, czyli w rodzinach, gdzie dochód netto na osobę nie przekracza 539 zł. W skrajnej nędzy (poniżej tzw. minimum egzystencji) żyje blisko 10 proc. rodzin wychowujących troje dzieci i aż 26,6 proc. mających ich czworo lub więcej. Zatrważające dane dostępne są także w Ministerstwie Finansów. W ubiegłym roku ponad 5,1 mln osób zadeklarowało fiskusowi dochody na poziomie nieprzekraczającym 10 tys. zł w ciągu roku. To oznacza, że ich średnio-miesięczne dochody - po odliczeniu składek na ubezpieczenia społeczne, kosztów uzyskania przychodu i innych odliczeń przewidzianych prawem - wynoszą mniej niż 834 zł!

  Ponad 5 milionów osób, które na co dzień muszą walczyć z ubóstwem, wykluczeniem czy głodem, nie da się nie zauważyć lub wybuczeć. Twierdzenie, że to "rosyjska propaganda" jest najzwyczajniej w świecie chamskie. Mam nadzieję, że ta wczorajsza wypowiedź ostatecznie przypieczętuje los formacji, która przez długie 8 lat rządziła naszym krajem.

  wpis z dnia 13/08/2015
 • @sołtysowa 100cm po-d ziemią
  Sołtysowa ,frontman-ka PO ,nie próżnuje ,dzis ta prosta, z metra cięta stwierdziła ,że dzięki rosyjskiemu embargu geshefty w Polinie idą pełna parą .
 • @kfakfa 21:05:03
  No i dobrze im jest utuczyli się na naszej krzywdzie . Ave. https://www.youtube.com/watch?v=kSUIHLG7CAE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031